06-18

  • 08:55
    Өглөөний эфир эхлэл
  • 09:00
    "Valiant"хүүхэлдэйн кино
  • 10:15
    "Legend" нэвтрүүлэг
  • 10:55
    "Winter's Tale"УСК
  • 12:55
    "Love and Mercy" УСК
  • 14:55
    "Specialist" УСК
  • 16:45
    "moviesoundtrack" нэвтрүүлэг
  • 17:05
    "Patema Inverted"хүүхэлдэйн кино
  • 18:45
    "making the movie" нэвтрүүлэг
  • 19:05
    "North Face" УСК
  • 21:15
    "You're Not You" УСК
  • 23:00
    "Melanchola" УСК
  • 01:15
    Эфир хаах

06-19

  • 08:55
    Өглөөний эфир эхлэл
  • 09:00
    "Patema Inverted"хүүхэлдэйн кино
  • 10:40
    "making the movie" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "North Face" УСК
  • 13:10
    "You're Not You" УСК
  • 14:55
    "Melanchola" УСК
  • 17:10
    "Happy Feet Two"хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    "Зэрлэг цэцэгсийн хүлэмж"МУСК
  • 20:50
    "Legend" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Need for Speed"УСК
  • 23:40
    "The Good Shepherd"УСК
  • 02:30
    Эфир хаах

06-20

  • 08:55
    Өглөөний эфир эхлэл
  • 09:00
    "Happy Feet Two"хүүхэлдэйн кино
  • 10:50
    "Зэрлэг цэцэгсийн хүлэмж"МУСК
  • 12:40
    "Legend" нэвтрүүлэг
  • 13:20
    "Need for Speed"УСК
  • 15:30
    "The Good Shepherd"УСК
  • 18:20
    "All Dogs Go To Heaven"хүүхэлдэйн кино
  • 19:45
    "The Confession" УСК
  • 21:45
    "Horns"УСК
  • 23:45
    "You're Not You" УСК
  • 01:30
    "Dracula " УСК
  • 03:30
    Эфир хаах

06-21

  • 08:55
    Өглөөний эфир эхлэл
  • 09:00
    "All Dogs Go To Heaven"хүүхэлдэйн кино
  • 10:25
    "The Confession" УСК
  • 12:25
    "Horns"УСК
  • 14:25
    "You're Not You" УСК
  • 16:10
    "Dracula " УСК
  • 18:10
    "All Dogs Go To Heaven 2"хүүхэлдэйн кино
  • 19:35
    "Ээжээ надтай гэрлээч"МУСК
  • 21:15
    "making the movie" нэвтрүүлэг
  • 21:35
    "Life is Beautiful" УСК
  • 23:35
    "Starsky and Hutch" УСК
  • 01:20
    "Creed" УСК
  • 03:30
    Эфир хаах

06-22

  • 08:55
    Өглөөний эфир эхлэл
  • 09:00
    "All Dogs Go To Heaven 2"хүүхэлдэйн кино
  • 10:25
    "Ээжээ надтай гэрлээч"МУСК
  • 12:05
    "making the movie" нэвтрүүлэг
  • 12:25
    "Life is Beautiful" УСК
  • 14:25
    "Starsky and Hutch" УСК
  • 16:10
    "Creed" УСК
  • 18:20
    "Dragon Nest Warriors Dawn"хүүхэлдэйн кино
  • 19:50
    "Need for Speed"УСК
  • 22:00
    "The Good Shepherd"УСК
  • 00:50
    "Laser Mission" УСК
  • 02:20
    Эфир хаах

06-23

  • 08:55
    Өглөөний эфир эхлэл
  • 09:00
    "Dragon Nest Warriors Dawn"хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    "Gangster Squad"УСК
  • 12:30
    "The Good Shepherd"УСК
  • 15:20
    "Laser Mission" УСК
  • 17:00
    "Song of the Sea"хүүхэлдэйн кино
  • 18:45
    "Учрал" МУСК
  • 20:25
    "moviesoundtrack" нэвтрүүлэг
  • 20:55
    "Draft Day" УСК
  • 22:55
    "Hope" УСК
  • 00:55
    "Cyborg" УСК
  • 02:25
    Эфир хаах

06-24

  • 08:55
    Өглөөний эфир эхлэл
  • 09:00
    "Song of the Sea"хүүхэлдэйн кино
  • 10:45
    "Учрал" МУСК
  • 12:25
    "moviesoundtrack" нэвтрүүлэг
  • 12:55
    "Draft Day" УСК
  • 14:55
    "Hope" УСК
  • 16:55
    "Cyborg" УСК
  • 18:25
    "Paranorman"хүүхэлдэйн кино
  • 19:55
    "Legend" нэвтрүүлэг
  • 20:35
    "Horns"УСК
  • 22:35
    "Сорочно выйду замуж" УСК
  • 00:15
    "Prediator" УСК
  • 02:05
    Эфир хаах

Олон Саналтай

VI/1801:00

NTV

Хөлбөмбөгийн ДАШТ G хэсэг “Тунис – Англи” тоглолтын өмнө /шууд/

VI/1821:00

SPS Хөлбөмбөг

ХӨЛБӨМБӨГИЙН ДАШТ-2018 ХӨТӨЧ НЭВТРҮҮЛЭГ №2

VI/1815:00

МҮОНТ

Тоглолтын өмнө: Бразил- Швейцарь /давталт/