01-24

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Бугын тэмдэгт тулга " ОАК 30 -р анги
  • 10:00
    Зарын цаг
  • 10:10
    "Нээлттэй сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    УИХ-ын чуулганы хуралдаан /шууд/
  • 13:00
    Зарын цаг
  • 13:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 14:40
    Дээрхийн заяа ТББ-ын тэргүүн үзмэрч С.Баярцэцэг
  • 15:00
    УИХ-ын чуулганы хуралдаан /шууд/
  • 17:00
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Зарын цаг
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    DW Дэлхийн цаг: Global-3000
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    "Элбэг дээл" МУСК
  • 20:00
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    Спортын мэдээ
  • 21:20
    Миний ажлын өрөө
  • 22:00
    "Бугын тэмдэгт тулга " ОАК 31-р анги
  • 22:50
    Зарын цаг
  • 23:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр

01-25

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Андууд-2-Шинэ үе тоглолт
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    "Бугын тэмдэгт тулга " ОАК 31-р анги
  • 12:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 13:00
    Зарын цаг
  • 13:10
    УИХ-ын цаг
  • 13:40
    "Контрол комментатор"нэвтрүүлэг
  • 14:40
    Зарын цаг
  • 14:50
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 15:40
    "Зуслангийн чөтгөр" МУСК
  • 16:50
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Зарын цаг
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Спортын цуурай"нэвтрүүлэг:Лаурусын оны шилдэгт нэр дэвшигчид
  • 18:30
    Зарын цаг
  • 18:40
    Бүтээл төрөх агшин " нэвтрүүлэг
  • 19:20
    Улаачдын сорил - 4 Финаль 1-р хэсэг
  • 20:20
    "Urban jеаns" үзүүлж байна Цагаан сарын коллекц
  • 20:30
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 21:30
    Улаачдын өрсөлдөөн : Ч.Чулуунчимэг
  • 22:00
    "Бугын тэмдэгт тулга " ОАК 32-р анги
  • 22:50
    Зарын цаг
  • 23:00
    "Хоёулаа унтах уу?" МУСК

01-26

  • 08:00
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 09:00
    "Моторын дуу" МУСК
  • 10:40
    "Спортын цуурай"нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    "Бугын тэмдэгт тулга " ОАК 32-р анги
  • 12:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 13:00
    Зарын цаг
  • 13:10
    Миний ажлын өрөө
  • 13:50
    Улаачдын өрсөлдөөн : Ч.Чулуунчимэг
  • 14:20
    "Танил хүн" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Зарын цаг
  • 15:10
    "Urban jеаns" үзүүлж байна Цагаан сарын коллекц
  • 15:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:10
    "Нөмрөг хадны цуурай" МУСК
  • 17:00
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Зарын цаг
  • 17:30
    "Тулааны спорт"нэвтрүүлэг
  • 18:00
    IN TOUCH
  • 18:30
    Зарын цаг
  • 18:40
    "Цам" баритат кино
  • 19:20
    "Urban jеаns" үзүүлж байна Цагаан сарын коллекц
  • 19:30
    Улаачдын сорил - 4 Финаль 2-р хэсэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 21:30
    DW Дэлхийн цаг:Евромакс
  • 21:50
    Зарын цаг
  • 22:00
    "Бугын тэмдэгт тулга " ОАК 33-р анги
  • 22:50
    "Аз жаргал" МУСК

Олон Саналтай

I/2512:00

Star TV

"37-р точка" ОАК 2-р бүлгийн 2-р анги

I/2513:10

Star TV

"One piece" Анимэ 676-679-р анги

I/2522:00

NTV

"37-р точка" МУСК 2.3-р анги