02-20

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Зу зу"хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Могол" брэнд
  • 09:40
    Дэлхийн цаг:Шинжлэх ухааны ололт амжилтууд
  • 10:00
    Worldzone үзүүлж байна: "Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая"
  • 10:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    "Алт чамайг дуудаж байна" СOАК 31-р анги
  • 12:20
    Мөрөөдлийн театр-Мөрөөдлийн баг
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:20
    "Тулааны спорт" нэвтрүүлэг
  • 13:50
    "Монгол оюун" нэвтрүүлэг
  • 14:20
    "Рагуса тур" үзүүлж байна
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:10
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Дэлхийн цаг: Евро макс
  • 16:50
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:10
    "Үлгэрийн аялал" хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:25
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Worldzone үзүүлж байна: "Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая"
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    "Манжуурын аялал ХХК" үзүүлж байна
  • 19:20
    "Могол" брэнд
  • 19:30
    Дээрхийн заяа ТББ-ын тэргүүн үзмэрч С.Баярцэцэг
  • 19:50
    "Хөндөх сэдэв" нэвтрүүлэг:Цагаан тахал
  • 20:10
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    Гадаад мэдээ
  • 21:20
    "Контрол Комментатор" нэвтрүүлэг
  • 22:20
    "Алт чамайг дуудаж байна" СOАК 32-р анги
  • 23:30
    Зарын цаг
  • 23:40
    ТМ ярилцлага:Хариуцлагатай нийгмийн төлөө
  • 00:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр

02-21

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Worldzone үзүүлж байна: "Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая"
  • 09:10
    Хуур Богд буюу амьд долоон аялгуу Ц.Батчулууны хөгжмийн хөрөг-уран сэтгэмж
  • 10:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    "Алт чамайг дуудаж байна" СOАК 32-р анги
  • 12:20
    "Зу зу"хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:20
    Дайчин эрсийн цагаан сар
  • 14:00
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 14:20
    Дээрхийн заяа ТББ-ын тэргүүн үзмэрч С.Баярцэцэг
  • 14:40
    "Могол" брэнд
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:10
    "Манжуурын аялал " үзүүлж байна
  • 16:30
    Дэлхийн цаг: Дэлхийн түүх
  • 16:50
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:10
    "Үлгэрийн аялал" хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:40
    Worldzone үзүүлж байна: "Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая"
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    "Манжуурын аялал" үзүүлж байна
  • 19:20
    Дээрхийн заяа ТББ-ын тэргүүн үзмэрч С.Баярцэцэг
  • 19:40
    Могол брэнд
  • 19:50
    "Нээлттэй сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 20:10
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    Гадаад мэдээ
  • 21:20
    Спортын мэдээ
  • 21:30
    "Алт чамайг дуудаж байна" СOАК 33-р анги
  • 22:40
    Зарын цаг
  • 22:50
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 23:05
    "Хөндөх сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 23:25
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр

02-22

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Могол" брэнд
  • 09:10
    "Хятад Монголын найрамдал" дууны анхдугаар уралдаан
  • 10:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    "Алт чамайг дуудаж байна" СOАК 33-р анги
  • 12:20
    "Зу зу"хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:20
    Чингисийн чулуун бичиг буюу Есүгэн мэргэн
  • 14:00
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 14:20
    Дээрхийн заяа ТББ-ын тэргүүн үзмэрч С.Баярцэцэг
  • 14:40
    Worldzone үзүүлж байна: "Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая"
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:10
    "Манжуурын аялал " үзүүлж байна
  • 16:30
    Дэлхийн цаг: Global-3000
  • 16:50
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:10
    "Үлгэрийн аялал" хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    "Манжуурын аялал " үзүүлж байна
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    "Хууль ба Нийгэм" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:50
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 20:10
    Worldzone үзүүлж байна: "Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая"
  • 20:20
    Могол брэнд
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    Гадаад мэдээ
  • 21:20
    Спортын мэдээ
  • 21:30
    "Алт чамайг дуудаж байна" СOАК 34-р анги
  • 22:40
    Зарын цаг
  • 22:50
    "Нээлттэй сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 23:10
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр

02-23

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Worldzone үзүүлж байна: "Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая"
  • 09:10
    Могол брэнд
  • 09:20
    "Бухын ноололдоон" баримтат кино
  • 10:00
    "Өөдрөг өглөө" нэвтрүүлэг
  • 10:40
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    "Алт чамайг дуудаж байна" СOАК 34-р анги
  • 12:20
    Их хурлын цаг
  • 12:50
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Зарын цаг
  • 13:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 14:00
    "Манжуурын аялал ХХК" үзүүлж байна
  • 14:20
    "Зу зу"хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 15:50
    Могол брэнд
  • 16:00
    "Ая дууны мэндчилгээ" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:10
    "Үлгэрийн аялал" хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Спортын цуурай"нэвтрүүлэг:Азийн хөлбөмбөгийн АШТ-ны тойм
  • 18:20
    "Рагуса тур" үзүүлж байна
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    "Бүтээл төрөх агшин" нэвтрүүлэг
  • 19:40
    Улаачдын сорил-3, дугаар 20
  • 20:30
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 21:30
    "Алт чамайг дуудаж байна" СOАК 35-р анги
  • 22:40
    Зарын цаг
  • 22:50
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 23:05
    MNBA Үндэсний лиг-2019 2-р тойрогийн тоглолт

02-24

  • 08:00
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 09:00
    Могол брэнд
  • 09:10
    Улаачдын сорил-3, дугаар 20
  • 10:00
    "Өөдрөг өглөө" нэвтрүүлэг
  • 10:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:50
    Worldzone үзүүлж байна: "Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая"
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    "Алт чамайг дуудаж байна" СOАК 35-р анги
  • 12:20
    "Рагуса тур" үзүүлж байна
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 13:50
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Цэвэр агаар төсөл-5
  • 14:20
    "Контрол Комментатор" нэвтрүүлэг
  • 15:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:10
    "Ая дууны мэндчилгээ" шууд нэвтрүүлэг
  • 16:50
    Могол брэнд
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:10
    "Үлгэрийн аялал" хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    "Тулааны спорт" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    IN TOUCH
  • 18:30
    "Рагуса тур" үзүүлж байна
  • 19:00
    Зарын цаг
  • 19:10
    Worldzone үзүүлж байна: "Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая"
  • 19:20
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 19:40
    "Эрүүл мэнд" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Топ спорт " нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 21:30
    "Алт чамайг дуудаж байна" СOАК 36-р анги
  • 22:40
    Зарын цаг
  • 22:50
    MNBA Үндэсний лиг-2019 2-р тойрогийн тоглолт

Олон Саналтай

II/2122:55

МҮОНТ

“Гэрэлтэй цонх” үдшийн хөтөлбөр

II/2103:50

SPS Үндэс

ШАЛЬКЕ - МАН.СИТИ (ШУУД) АВАРГУУДЫН ЛИГ ШӨВГИЙН 16

II/2119:00

AsianBox

"Дуудлагын гэрийн үйлчлэгч" ОАК 1, 2-р анги