06-24

  • 10:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:00
    Зураглал
  • 11:50
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 13:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:40
    “ТВ2- Бадарчин” 1
  • 14:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 14:05
    Амьтны ертөнц
  • 15:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 15:05
    Бэлчээрээ хамгаалъя
  • 16:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 16:05
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 17:05
    “Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм” ОАК 21-р анги
  • 18:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:40
    “Миний эрдэнэ” ОАК 1-р анги
  • 19:30
    “ТВ2- Бадарчин”
  • 20:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Баримтат кино
  • 22:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:40
    “ТВ2- Бадарчин”
  • 23:00
    “Миний эрдэнэ” ОАК 1-р анги

06-25

  • 10:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:00
    “Миний эрдэнэ” ОАК 1-р анги
  • 11:50
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Үйл явдлын ярилцлага
  • 13:40
    “ТВ2- Бадарчин” 2
  • 14:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 14:05
    Амьтны ертөнц
  • 15:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 15:05
    Бэлчээрээ хамгаалъя
  • 16:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 16:05
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 17:05
    “Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм” ОАК 22-р анги
  • 18:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:40
    “Миний эрдэнэ” ОАК 2-р анги
  • 19:30
    УИХ-ын цаг
  • 20:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Баримтат кино
  • 22:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:00
    “Миний эрдэнэ” ОАК 2-р анги

06-26

  • 10:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:00
    “Миний эрдэнэ” ОАК 2-р анги
  • 11:50
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Үйл явдлын ярилцлага
  • 13:40
    “ТВ2- Бадарчин”
  • 14:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 14:05
    Амьтны ертөнц
  • 15:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 15:05
    Бэлчээрээ хамгаалъя
  • 16:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 16:05
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 17:05
    “Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм” ОАК 23-р анги
  • 18:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:40
    “Миний эрдэнэ” ОАК 3-р анги
  • 19:30
    Сүлдэт баганы дэргэдээс
  • 20:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Засаг цаг-Сэргэлт
  • 22:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:40
    “ТВ2- Бадарчин”
  • 23:00
    “Миний эрдэнэ” ОАК 3-р анги

06-27

  • 10:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:00
    “Миний эрдэнэ” ОАК 3-р анги
  • 11:50
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 13:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:40
    “ТВ2- Бадарчин”
  • 14:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 14:05
    Амьтны ертөнц
  • 15:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 15:05
    Бэлчээрээ хамгаалъя
  • 16:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 16:05
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 17:05
    “Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм” ОАК 24-р анги
  • 18:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:40
    “Миний эрдэнэ” ОАК 4-р анги
  • 19:30
    Засаг цаг-Засах цаг
  • 20:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Баримтат кино
  • 22:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:00
    “Миний эрдэнэ” ОАК 4-р анги

06-28

  • 10:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:00
    “Миний эрдэнэ” ОАК 4-р анги
  • 11:50
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 13:00
    “Уулзах цаг” ярилцлага
  • 14:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 14:05
    Амьтны ертөнц
  • 15:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 15:05
    Бэлчээрээ хамгаалъя
  • 16:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 16:05
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 17:05
    “Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм” ОАК 25-р анги
  • 18:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:40
    “Миний эрдэнэ” ОАК 5-р анги
  • 19:30
    “ТВ2- Бадарчин”
  • 20:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Баримтат кино
  • 22:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:40
    “ТВ2- Бадарчин”
  • 23:00
    “Миний эрдэнэ” ОАК 5-р анги

06-29

  • 10:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 12:00
    “ТВ2 Бадарчин”
  • 12:30
    “Миний эрдэнэ” ОАК 1-3-р анги
  • 15:05
    Тоглолтын цаг
  • 16:30
    “Монгол тулгатны 100 эрхэм”
  • 18:10
    Баримтат кино
  • 19:10
    Хөгжмийн завсарлага
  • 20:00
    Баримтат кино
  • 21:00
    “Уулзах цаг” нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “Гарьд магнай” МУСК

06-30

  • 10:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:40
    Хүүхдийн тусламжийн утас 108
  • 11:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 12:00
    “ТВ2 Бадарчин”
  • 12:30
    “Миний эрдэнэ” ОАК 4-5-р анги
  • 14:15
    Тоглолтын цаг
  • 16:05
    “Монгол тулгатны 100 эрхэм”
  • 18:15
    Баримтат кино
  • 19:15
    Хөгжмийн завсарлага
  • 20:00
    Баримтат кино
  • 21:00
    “Уулзах цаг” нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “Ирж яваа цаг” МУСК

Олон Саналтай

VI/2522:00

МҮОНТ

MNB шинэ уран бүтээл: “Хамгийн азтай үе” уран сайхны кино 2-р анги

VI/2512:50

MovieBox

"Хөрш залуу (The Boy Next Door)" УСК

VI/2509:00

МҮОНТ

MNB шинэ уран бүтээл: “Хамгийн азтай үе” Киноны нээлт