04-18

  • 07:00
    "халуун элгэн нутаг"
  • 07:05
    "дурсамжит дууны цаг"
  • 07:30
    хит дууны цаг
  • 08:00
    рок поп дууны цаг
  • 08:35
    "монгол туургатан" дууны цаг
  • 09:00
    "үлгэрийн аялал" хүүхэлдэйн кино 32-р анги
  • 09:20
    "нар гарнаа аз жаргал минь" моакино 7-р анги
  • 10:20
    "хөтөч" моакино 4-р анги
  • 11:20
    "дөрвөн ертөнц" соакино 12-р анги
  • 12:30
    "зууны дуу хоолой" /мугж б.сарантуяа/
  • 12:50
    цаг агаар
  • 13:00
    "нийтийн шилдэг дуунууд"
  • 14:00
    хошин шог
  • 15:00
    "хит дууны цаг"
  • 16:00
    "snowboard halfpipe" /эрэгтэй финал/
  • 18:00
    "үлгэрийн аялал" хүүхэлдэйн кино 33-р анги
  • 18:20
    "нар гарнаа аз жаргал минь" моакино 8-р анги
  • 19:20
    "хөтөч" моакино 5-р анги
  • 20:30
    "дөрвөн ертөнц" соакино 13-р анги
  • 21:40
    "даалгавар" уск
  • 23:15
    "шилжилт" муск
  • 00:45
    эфир завсарлага

04-19

  • 07:00
    "халуун элгэн нутаг"
  • 07:05
    "дурсамжит дууны цаг"
  • 07:30
    хит дууны цаг
  • 08:00
    рок поп дууны цаг
  • 08:35
    "монгол туургатан" дууны цаг
  • 09:00
    "үлгэрийн аялал" хүүхэлдэйн кино 33-р анги
  • 09:20
    "нар гарнаа аз жаргал минь" моакино 8-р анги
  • 10:20
    "хөтөч" моакино 5-р анги
  • 11:30
    "дөрвөн ертөнц" соакино 13-р анги
  • 12:40
    "хайрлах тусам гэрэлтэнэ" кино концерт /ста ч.алтантүлхүүр/
  • 13:10
    цаг агаар
  • 13:45
    "монгол туургатан" дууны цаг
  • 14:10
    "шинэ үе продакшн" үзүүлж байна
  • 15:40
    "зэвүүн яриа" ток шоу
  • 16:40
    "snowboard slopestyle" /эрэгтэй урьдчилсан шат/
  • 18:00
    "үлгэрийн аялал" хүүхэлдэйн кино 34-р анги
  • 18:20
    "нар гарнаа аз жаргал минь" моакино 9-р анги
  • 19:20
    "хөтөч" моакино 6-р анги
  • 20:10
    "дөрвөн ертөнц" соакино 14-р анги
  • 21:20
    "сэргээн босголт" уск
  • 23:00
    "кино шиг амьдрал" муск
  • 00:35
    эфир завсарлага

04-20

  • 07:00
    "халуун элгэн нутаг"
  • 07:05
    "дурсамжит дууны цаг"
  • 07:30
    хит дууны цаг
  • 08:00
    рок поп дууны цаг
  • 08:35
    "монгол туургатан" дууны цаг
  • 09:00
    "үлгэрийн аялал" хүүхэлдэйн кино 34-р анги
  • 09:20
    "нар гарнаа аз жаргал минь" моакино 9-р анги
  • 10:20
    "хөтөч" моакино 6-р анги
  • 11:10
    "дөрвөн ертөнц" соакино 14-р анги
  • 12:20
    "karaoke night"
  • 13:20
    хит дууны цаг
  • 14:20
    цаг агаар
  • 14:25
    "мөрөөдлийн театр" үзүүлж байна
  • 15:00
    "нийтийн шилдэг дуунууд"
  • 16:00
    "snowboard slopestyle" /эрэгтэй финал/
  • 18:00
    "үлгэрийн аялал" хүүхэлдэйн кино 35-р анги
  • 18:20
    "нар гарнаа аз жаргал минь" моакино 10-р анги
  • 19:20
    "хөтөч" моакино 7-р анги
  • 20:10
    "дөрвөн ертөнц" соакино 15-р анги
  • 21:20
    "хүлээн зөвшөөрсөн нь" уск
  • 22:30
    "би хулчгар" муск
  • 23:50
    эфир завсарлага

04-21

  • 07:00
    "халуун элгэн нутаг"
  • 07:05
    "дурсамжит дууны цаг"
  • 07:30
    хит дууны цаг
  • 08:00
    рок поп дууны цаг
  • 08:35
    "монгол туургатан" дууны цаг
  • 09:00
    "дуулиан 2020" заалны хөлбөмбөгийн тэмцээн шууд дамжуулна
  • 17:00
    хошин шог
  • 18:00
    "үлгэрийн аялал" хүүхэлдэйн кино 27-р анги
  • 18:20
    "дөрвөн ертөнц" соакино 6, 7-р анги
  • 21:00
    "яаралтай нөхөрт гарна" уск
  • 22:45
    "хосолмол мэдрэмж" уск
  • 00:15
    "даалгавар" уск
  • 01:50
    эфир завсарлага

04-22

  • 07:00
    "халуун элгэн нутаг"
  • 07:05
    "дурсамжит дууны цаг"
  • 07:30
    хит дууны цаг
  • 08:00
    рок поп дууны цаг
  • 08:35
    "монгол туургатан" дууны цаг
  • 09:00
    "дуулиан 2020" заалны хөлбөмбөгийн тэмцээн шууд дамжуулна
  • 17:00
    хошин шог
  • 18:00
    "үлгэрийн аялал" хүүхэлдэйн кино 29-р анги
  • 18:20
    "дөрвөн ертөнц" соакино 8, 9, 10-р анги
  • 22:00
    "сэргээн босголт" уск
  • 23:45
    "хүлээн зөвшөөрсөн нь" уск
  • 01:45
    эфир завсарлага

Олон Саналтай

IV/1908:00

SPS Спорт

ЮТА - ОКЛАХОМА NBA ПЛЭЙ-ОФФ (ШУУД) №2

IV/1922:00

AsianBox

"Сүүдэрт ургасан цэцэг" ОАК 1-р анги

IV/1907:00

МҮОНТ

“Өглөө” хөтөлбөр /шууд/