06-24

  • 06:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 07:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 07:20
    "өвсний эльф" хүүхэлдэйн кино
  • 07:50
    business news
  • 08:10
    "яаяа ,зук хоёр"хүүхэлдэйн кино
  • 08:40
    fiba 3*3 u18 -доминикан-укриан- эр
  • 09:00
    fiba 3*3 u18 -шри ланка- хятад- эм
  • 09:30
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:00
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 10:10
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 10:15
    "цахим эмч" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    мэдээ
  • 11:20
    business news
  • 11:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 11:35
    "дуни" соак 47-р анги
  • 12:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 13:00
    мэдээ
  • 13:15
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 13:20
    business news
  • 13:30
    "reach the beauty" гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 14:00
    цаг агаарын мэдээ
  • 14:05
    "тэ жу ён " соак 108-р анги
  • 15:00
    мэдээ
  • 15:20
    "тэ жу ён " соак 108-р анги үргэлжлэл
  • 15:50
    "дэндүү их хүсэл" соак 44-р анги
  • 17:00
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:05
    business news
  • 17:15
    ажлын дараа
  • 17:35
    "tvmall"
  • 17:40
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:45
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 17:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    мэдээ
  • 18:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 18:35
    business news
  • 18:45
    fiba 3*3 u18 - египет-укриан - эм
  • 19:25
    манлайлагч гэр бүл
  • 19:30
    "дуни" соак 48-р анги
  • 20:30
    "хөгжлийн гарц" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:15
    "тэ жу ён " соак 109-р анги
  • 23:25
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:35
    эфир завсарласан

06-25

  • 06:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 07:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 07:20
    business news
  • 07:30
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 07:40
    "робот галт тэрэг"хүүхэлдэйн кино
  • 08:15
    "өвсний эльф" хүүхэлдэйн кино
  • 09:15
    "japan video topics"
  • 09:30
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 09:50
    fiba 3*3 u18 - египет-укриан - эм
  • 10:30
    fiba 3*3 u18 - румен-киргизстан - эр
  • 10:50
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 10:55
    цаг агаарын мэдээ
  • 11:00
    мэдээ
  • 11:20
    business news
  • 11:30
    "дуни" соак 48-р анги
  • 12:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 13:00
    мэдээ
  • 13:15
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 13:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 13:25
    business news
  • 13:35
    "reach the beauty" гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 14:05
    "тэ жу ён " соак 109-р анги 1-р хэсэг
  • 15:00
    мэдээ
  • 15:20
    "тэ жу ён " соак 109-р анги 2-р хэсэг
  • 15:50
    цаг агаарын мэдээ
  • 15:55
    "дэндүү их хүсэл" соак 45-р анги
  • 16:55
    business news
  • 17:05
    "эрүүл амьдарцгаая - эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг"
  • 17:35
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:40
    "tvmall"
  • 17:45
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 17:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    мэдээ
  • 18:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 18:35
    business news
  • 18:45
    fiba 3*3 u18 -франц-филиппин - эм
  • 19:05
    fiba 3*3 u18 - эстони-аргентин- эр
  • 19:30
    "дуни" соак 49-р анги
  • 20:45
    "робот галт тэрэг"хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:15
    "тэ жу ён " соак 110-р анги
  • 23:25
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:35
    эфир завсарласан

06-26

  • 06:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 07:15
    "робот галт тэрэг"хүүхэлдэйн кино
  • 08:05
    "өвсний эльф" хүүхэлдэйн кино
  • 09:05
    цаг агаарын мэдээ
  • 09:10
    business news
  • 09:20
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:20
    fiba 3*3 u18 -франц-филиппин - эм
  • 10:40
    fiba 3*3 u18 - эстони-аргентин- эр
  • 11:00
    мэдээ
  • 11:15
    business news
  • 11:25
    цаг агаарын мэдээ
  • 11:30
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 11:35
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 11:45
    "дуни" соак 49-р анги
  • 13:00
    мэдээ
  • 13:15
    business news
  • 13:25
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 13:30
    "тэ жу ён " соак 111-р анги
  • 14:45
    цаг агаарын мэдээ
  • 14:50
    business news
  • 15:00
    мэдээ
  • 15:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 15:25
    "дэндүү их хүсэл" соак 46-р анги
  • 16:35
    үгийг тань сонсоё - гэгээрлийн цаг
  • 17:15
    "japan video topics"
  • 17:35
    "tvmall"
  • 17:40
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:45
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 17:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    мэдээ
  • 18:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 18:35
    business news
  • 18:45
    fiba 3*3 u18 -бразил-киргизстан - эр
  • 19:10
    fiba 3*3 u18 - недерланд-чех - эм
  • 19:30
    "дуни" соак 50-р анги
  • 20:45
    "робот галт тэрэг"хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:15
    "тэ жу ён " соак 112-р анги
  • 23:40
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:50
    эфир завсарласан

06-27

  • 06:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 07:15
    business news
  • 07:25
    цаг агаарын мэдээ
  • 07:30
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 07:40
    "өвсний эльф" хүүхэлдэйн кино
  • 08:10
    "робот галт тэрэг"хүүхэлдэйн кино
  • 09:05
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 09:10
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 11:00
    мэдээ
  • 11:20
    fiba 3*3 u18 -бразил-киргизстан - эр
  • 11:40
    цаг агаарын мэдээ
  • 11:45
    business news
  • 11:55
    "дуни" соак 50-р анги
  • 13:00
    мэдээ
  • 13:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 13:25
    "тэ жу ён " соак 112-р анги
  • 14:35
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 14:40
    цаг агаарын мэдээ
  • 14:45
    business news
  • 15:00
    мэдээ
  • 15:20
    business news
  • 15:30
    "дэндүү их хүсэл" соак 47-р анги
  • 16:40
    цаг агаарын мэдээ
  • 16:45
    азийн орнуудын соёлоос - хятадын мега төсөл
  • 17:40
    "tvmall"
  • 17:45
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 17:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    мэдээ
  • 18:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 18:30
    business news
  • 18:40
    "сүлдэт баганын дэргэдээс"
  • 19:00
    fiba 3*3 u18 - монгол-филиппин- эм
  • 19:05
    fiba 3*3 u18 -аргентин-бразил - эр
  • 19:30
    "дуни" соак 51-р анги
  • 20:45
    "робот галт тэрэг"хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:15
    "тэ жу ён " соак 113-р анги
  • 23:25
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:35
    эфир завсарласан

06-28

  • 06:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 07:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 07:20
    "өвсний эльф" хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    "робот галт тэрэг"хүүхэлдэйн кино
  • 09:05
    business news
  • 09:15
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 09:25
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 09:30
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 09:50
    fiba 3*3 u18 - монгол-филиппин- эм
  • 10:10
    цаг агаарын мэдээ
  • 10:15
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 10:20
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "ажлын дараа"
  • 11:00
    мэдээ
  • 11:20
    fiba 3*3 u18 -аргентин-бразил - эр
  • 11:45
    business news
  • 11:55
    "дуни" соак 51-р анги
  • 13:00
    мэдээ
  • 13:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 13:25
    business news
  • 13:35
    "тэ жу ён " соак 113-р анги
  • 14:45
    цаг агаарын мэдээ
  • 14:50
    business news
  • 15:00
    мэдээ
  • 15:20
    "дэндүү их хүсэл" соак 48-р анги
  • 16:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 16:35
    азийн орнуудын соёлоос - хятадын мега төсөл
  • 17:20
    "japan video topics"
  • 17:35
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:40
    "tvmall"
  • 17:45
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 17:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    мэдээ
  • 18:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 18:35
    business news
  • 18:45
    fiba 3*3 u18 - румен-эстони - эр
  • 19:10
    fiba 3*3 u18 - франц-недерланд - эр
  • 19:30
    "дуни" соак 52-р анги
  • 20:45
    "робот галт тэрэг"хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:15
    "тэ жу ён " соак 114-р анги
  • 23:25
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:35
    эфир завсарласан

06-29

  • 06:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 07:15
    business news
  • 07:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 07:25
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 07:35
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:40
    "робот галт тэрэг"хүүхэлдэйн кино
  • 08:20
    "өвсний эльф" хүүхэлдэйн кино
  • 08:45
    fiba 3*3 u18 - румен-эстони - эр
  • 09:10
    fiba 3*3 u18 - франц-недерланд - эр
  • 09:30
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:00
    "өнөөдрийн аялал"
  • 11:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 11:35
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 11:40
    business news
  • 11:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "дуни" соак 48,49,50-р анги
  • 15:20
    "амрыг эрье"
  • 15:50
    цаг агаарын мэдээ
  • 15:55
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 16:00
    business news
  • 16:10
    "оросоо гавьяат - хүндэтгэлийн тоглолт"
  • 17:10
    "tvmall"
  • 17:15
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 17:20
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 17:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:35
    "эрүүл амьдарцгаая-эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг"
  • 18:05
    "reach the beauty" гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "дуни" соак 53-р анги
  • 20:05
    business news
  • 20:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:20
    "монгол улсаа хөгжүүлье" ток шоу
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:15
    "зэвүүн яриа" нэвтрүүлэг
  • 23:05
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:15
    эфир завсарласан

06-30

  • 06:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 07:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 07:20
    business news
  • 07:30
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 07:40
    "робот галт тэрэг"хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    "өвсний эльф" хүүхэлдэйн кино
  • 08:20
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 08:25
    fiba 3*3 u18 - унгар - польш- эм
  • 08:45
    fiba 3*3 u18 - шинэ зеланд-америк - эм
  • 09:05
    fiba 3*3 u18 - словен-турк- эр
  • 09:30
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:00
    "өнөөдрийн аялал"
  • 11:00
    цаг агаарын мэдээ
  • 11:05
    business news
  • 11:15
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр тойм
  • 12:00
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 12:10
    "дуни" соак 51,52,53-р анги
  • 15:10
    fiba 3*3 u18 - итали-иордан-эр
  • 15:35
    fiba 3*3 u18 - оху-унгар-эм
  • 15:55
    fiba 3*3 u18 - шинэ зеланд-польш - эм
  • 16:15
    сүлдэт баганын дэргэдээс
  • 16:35
    цаг агаарын мэдээ
  • 16:40
    "tvmall"
  • 16:45
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 16:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "үгийг тань сонсоё"
  • 17:30
    "reach the beauty" гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "цахим эмч" нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "дуни" соак 54-р анги
  • 20:15
    business news
  • 20:25
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:30
    "робот галт тэрэг"хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр тойм
  • 22:15
    fiba 3*3 u18 - турк-итали - эр
  • 22:35
    fiba 3*3 u18 - оху- ану - эм
  • 23:00
    fiba 3*3 индонез - япон - эм
  • 23:45
    fiba 3*3 u18 - хятад - иордан - эр
  • 00:05
    fiba 3*3 u18 -латви - америк - эр
  • 00:25
    fiba 3*3 u18 - беларус - орос - эр
  • 00:45
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 00:55
    эфир завсарласан

Олон Саналтай

VI/2512:50

MovieBox

"Хөрш залуу (The Boy Next Door)" УСК

VI/2522:00

МҮОНТ

MNB шинэ уран бүтээл: “Хамгийн азтай үе” уран сайхны кино 2-р анги

VI/2509:00

МҮОНТ

MNB шинэ уран бүтээл: “Хамгийн азтай үе” Киноны нээлт