04-24

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Ом ном" хүүхэлдэйн кино
  • 09:50
    "Хүн аалз-2" хүүхэлдэйн кино 3-р анги
  • 10:20
    Хошин шог
  • 10:40
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:15
    "Тоосгон байшин" УСК
  • 13:05
    "ФОРТ РОСС" УСК
  • 14:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 15:00
    "ХХ зуун" баримтат кино 8-р анги
  • 16:20
    "Талархал" ток шоу
  • 17:30
    "Ом ном" хүүхэлдэйн кино
  • 18:20
    "Хүн аалз-2" хүүхэлдэйн кино 4-р анги
  • 18:50
    "Миний очих ёстой 100 газар" - цэнгээнт бизнес нэвтрүүлэг
  • 19:40
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 20:20
    "Баасан гариг" УСК
  • 22:00
    "Лондон хотын сүйрэл" УСК
  • 23:50
    Эфир хаасан

04-25

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    Ом ном хүүхэлдэйн кино
  • 09:50
    Хүн аалз-2 хүүхэлдэйн кино 4-р анги
  • 10:20
    Хошин шог
  • 10:40
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:15
    "Баасан гариг" УСК
  • 12:55
    "Лондон хотын сүйрэл" УСК
  • 14:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 15:00
    "ХХ зуун" баримтат кино 9-р анги
  • 16:20
    "Талархал" ток шоу
  • 17:30
    "Ом ном" хүүхэлдэйн кино
  • 18:20
    "Хүн аалз-2" хүүхэлдэйн кино 5-р анги
  • 18:50
    "Миний очих ёстой 100 газар" - цэнгээнт бизнес нэвтрүүлэг
  • 19:40
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 20:20
    "Бармен"УСК
  • 22:10
    "Хайрын эмнэлэг" УСК
  • 00:00
    Эфир хаасан

04-26

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Ом ном" хүүхэлдэйн кино
  • 09:50
    "Хүн аалз-2" хүүхэлдэйн кино 5-р анги
  • 10:20
    Хошин шог
  • 10:40
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:15
    "Бармен"УСК
  • 13:05
    "Хайрын эмнэлэг" УСК
  • 14:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 15:00
    "ХХ зуун" баримтат кино 10-р анги
  • 16:20
    "Талархал" ток шоу
  • 17:30
    "Ом ном" хүүхэлдэйн кино
  • 18:20
    "Хүн аалз-2" хүүхэлдэйн кино 6-р анги
  • 18:50
    "Миний очих ёстой 100 газар" - цэнгээнт бизнес нэвтрүүлэг
  • 19:40
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 20:20
    "Буун дуу" УСК
  • 22:10
    "Найзын хүсэлт " УСК
  • 00:00
    Эфир хаасан

04-27

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Ом ном" хүүхэлдэйн кино
  • 09:50
    "Хүн аалз-2" хүүхэлдэйн кино 6-р анги
  • 10:20
    Хошин шог
  • 10:40
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:15
    "Буун дуу" УСК
  • 13:05
    "Найзын хүсэлт " УСК
  • 14:55
    "Хошин шог"
  • 15:30
    "Талархал" ток шоу
  • 16:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:30
    "Балто" хүүхэлдэйн бүрэн хэмжээний кино
  • 18:50
    "Миний очих ёстой 100 газар" - цэнгээнт бизнес нэвтрүүлэг
  • 19:40
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 20:20
    "Аз жаргалын эрэлд" МУСК
  • 22:10
    "Франц үнсэлт" МУСК
  • 00:10
    Эфир хаасан

04-28

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Ом ном" хүүхэлдэйн кино
  • 09:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:00
    Хошин шог
  • 10:20
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Аз жаргалын эрэлд" МУСК
  • 12:50
    "Франц үнсэлт" МУСК
  • 14:50
    "Хошин шог"
  • 15:30
    "Талархал" ток шоу
  • 16:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:30
    "Балто-2" хүүхэлдэйн бүрэн хэмжээний кино
  • 18:50
    "Миний очих ёстой 100 газар" - цэнгээнт бизнес нэвтрүүлэг
  • 19:40
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 20:20
    "Ээжийн дайсан" МУСК
  • 22:10
    "Болсон явдал" МУСК
  • 00:00
    Эфир хаасан

Олон Саналтай

IV/2507:00

SPS Сагсан Бөмбөг

NBA ПЛЭЙ-ОФФ 2019 (ШУУД)

IV/2518:30

AsianBox

"Ихрүүд" ОАК 95, 96-р анги

IV/2512:00

MN25

"ард түмний зарц" олон ангит кино 1-р анги