10-17

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Маги" хүүхэлдэйн кино 5 анги
  • 09:30
    "Хүн аалз" хүүхэлдэйн кино 1-5 анги
  • 10:00
    "Шинэ зуун" бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:25
    "Говь хангай мебель" үзүүлж байна /европ тавилга/
  • 10:35
    Хошин шог
  • 11:00
    "Генерал бид 2" ОАК 33 анги
  • 12:00
    "Дараагийн ялагч хэн бэ" реалити шоу 9 хэсэг
  • 13:00
    "Хүн аалз" хүүхэлдэйн кино 1-6 анги
  • 13:30
    "Говь хангай мебель" үзүүлж байна /хүүхдийн тавилга/
  • 13:40
    "Дэлхий гараг"баримтат кино 8 анги
  • 15:00
    "Admin Z" МУСК
  • 16:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:15
    "Шинэ зуун" бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:40
    "Маги" хүүхэлдэйн кино 6 анги
  • 18:10
    Таны сонголт
  • 18:50
    "Говь хангай мебель" үзүүлж байна /буйдан/
  • 19:00
    "Миний очих ёстой 100 газар" нэвтрүүлэг
  • 19:55
    "Айлгах төлөвлөгөө" нэвтрүүлэг 10 хэсэг
  • 20:20
    "Дур булаам инээмсэглэл" ОАК 10 анги
  • 21:20
    "Засаг цаг" нэвтрүүлэг
  • 22:05
    "Дараагийн ялагч хэн бэ" реалити шоу 10 хэсэг
  • 23:05
    "Генерал бид 2" ОАК 34 анги
  • 00:05
    Эфир хаасан

10-18

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Маги" хүүхэлдэйн кино 6 анги
  • 09:30
    "Хүн аалз" хүүхэлдэйн кино 1-6 анги
  • 10:00
    "Шинэ зуун" бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:25
    "Говь хангай мебель" үзүүлж байна /европ тавилга/
  • 10:35
    Хошин шог
  • 11:00
    "Генерал бид 2" ОАК 34 анги
  • 12:00
    "Дараагийн ялагч хэн бэ" реалити шоу 10 хэсэг
  • 13:00
    "Хүн аалз" хүүхэлдэйн кино 1-7 анги
  • 13:30
    "Говь хангай мебель" үзүүлж байна /хүүхдийн тавилга/
  • 13:40
    "Дэлхий гараг"баримтат кино 9 анги
  • 15:00
    "Би дурламаар байна" МУСК
  • 16:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:15
    "Шинэ зуун" бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:40
    "Маги" хүүхэлдэйн кино 7 анги
  • 18:10
    Таны сонголт
  • 18:50
    "Говь хангай мебель" үзүүлж байна /буйдан/
  • 19:00
    "Миний очих ёстой 100 газар" нэвтрүүлэг
  • 19:55
    "Айлгах төлөвлөгөө" нэвтрүүлэг 11 хэсэг
  • 20:20
    "Дур булаам инээмсэглэл" ОАК 11 анги
  • 21:20
    "Засаг цаг" нэвтрүүлэг
  • 22:05
    "Дараагийн ялагч хэн бэ" реалити шоу 11 хэсэг
  • 23:05
    "Генерал бид 2" ОАК 35 анги
  • 00:05
    Эфир хаасан

10-19

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Маги" хүүхэлдэйн кино 7 анги
  • 09:30
    "Хүн аалз" хүүхэлдэйн кино 1-7 анги
  • 10:00
    "Шинэ зуун" бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:25
    "Говь хангай мебель" үзүүлж байна /европ тавилга/
  • 10:35
    Хошин шог
  • 11:00
    "Генерал бид 2" ОАК 35 анги
  • 12:00
    "Дараагийн ялагч хэн бэ" реалити шоу 11 хэсэг
  • 13:00
    "Хүн аалз" хүүхэлдэйн кино 1-8 анги
  • 13:30
    "Говь хангай мебель" үзүүлж байна /хүүхдийн тавилга/
  • 13:40
    "Дэлхий гараг"баримтат кино 10 анги
  • 15:00
    "Ээжийн дайсан" МУСК
  • 16:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:15
    "Шинэ зуун" бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:40
    "Маги" хүүхэлдэйн кино 8 анги
  • 18:10
    Таны сонголт
  • 18:50
    "Говь хангай мебель" үзүүлж байна /буйдан/
  • 19:00
    "Миний очих ёстой 100 газар" нэвтрүүлэг
  • 19:55
    "Айлгах төлөвлөгөө" нэвтрүүлэг 12 хэсэг
  • 20:20
    "Дур булаам инээмсэглэл" ОАК 12 анги
  • 21:20
    "Засаг цаг" нэвтрүүлэг
  • 22:05
    "Дараагийн ялагч хэн бэ" реалити шоу 2-1 анги
  • 23:05
    "Генерал бид 2" ОАК 36 анги
  • 00:05
    Эфир хаасан

10-20

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Маги" хүүхэлдэйн кино 8 анги
  • 09:30
    "Хүн аалз" хүүхэлдэйн кино 1-8 анги
  • 10:00
    "Шинэ зуун" бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:25
    "Говь хангай мебель" үзүүлж байна /европ тавилга/
  • 10:35
    Хошин шог
  • 11:00
    "Генерал бид 2" ОАК 36 анги
  • 12:00
    "Дараагийн ялагч хэн бэ" реалити шоу 2-1 анги
  • 13:00
    "Говь хангай мебель" үзүүлж байна /хүүхдийн тавилга/
  • 13:10
    "Найзын хүсэлт" УСК
  • 15:10
    Хөгжмийн завсарлага /Тоглолт/
  • 17:15
    "Шинэ зуун" бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:40
    "Маги" хүүхэлдэйн кино 9 анги
  • 18:10
    Таны сонголт
  • 18:50
    "Говь хангай мебель" үзүүлж байна /буйдан/
  • 19:00
    "Миний очих ёстой 100 газар" нэвтрүүлэг
  • 19:55
    "Айлгах төлөвлөгөө" нэвтрүүлэг 13 хэсэг
  • 20:20
    "Дур булаам инээмсэглэл" ОАК 13 анги
  • 21:20
    "Засаг цаг" нэвтрүүлэг
  • 22:05
    "Дараагийн ялагч хэн бэ" реалити шоу 2-2 анги
  • 23:05
    "Генерал бид 2" ОАК 37 анги
  • 00:05
    Эфир хаасан

10-21

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Маги" хүүхэлдэйн кино 9 анги
  • 09:30
    "Сантагийн туслахууд " хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    "Шинэ зуун" бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:25
    "Говь хангай мебель" үзүүлж байна /европ тавилга/
  • 10:35
    Хошин шог
  • 11:00
    "Генерал бид 2" ОАК 37 анги
  • 12:00
    "Дараагийн ялагч хэн бэ" реалити шоу 2-2 анги
  • 13:00
    "Говь хангай мебель" үзүүлж байна /хүүхдийн тавилга/
  • 13:10
    "Потросс " УСК
  • 15:10
    Хөгжмийн завсарлага /Тоглолт/
  • 17:15
    "Шинэ зуун" бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:40
    "Маги" хүүхэлдэйн кино 10 анги
  • 18:10
    Таны сонголт
  • 18:50
    "Говь хангай мебель" үзүүлж байна /буйдан/
  • 19:00
    "Миний очих ёстой 100 газар" нэвтрүүлэг
  • 19:55
    "Айлгах төлөвлөгөө" нэвтрүүлэг 14 хэсэг
  • 20:20
    "Дур булаам инээмсэглэл" ОАК 14 анги
  • 21:20
    "Засаг цаг" нэвтрүүлэг
  • 22:05
    "Дараагийн ялагч хэн бэ" реалити шоу 2-3 анги
  • 23:05
    "Генерал бид 2" ОАК 38 анги
  • 00:05
    Эфир хаасан

Олон Саналтай

X/1811:00

SPS Тулаан

E-SPORT "EXTREMES LAND 2018" 0У-Н ТЭМЦЭЭН (ШУУД) ӨДӨР 1

X/1808:00

SPS Сагсан Бөмбөг

НЬЮ ОРЛЕАНС - ХЬЮСТОН NBA 2018-2019 (ШУУД)

X/1810:50

SPS Тулаан

ТОГЛОЛТЫН ӨМНӨ (ШУУД)