05-26

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:05
    Бүжгийн хичээл
  • 09:20
    "100 асуулт" нэвтрүүлэг
  • 10:20
    "Теле хичээл" 12-р анги /ЭЕШ-Биологи/
  • 10:40
    "Теле хичээл" 12-р анги /ЭЕШ-Физик/
  • 11:00
    "Теле хичээл" 8-р анги /Математик/
  • 11:25
    "Теле хичээл" 8-р анги /Биологи/
  • 11:45
    "Теле хичээл" 8-р анги /Түүх/
  • 12:05
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 12:25
    "Сонгох эрх" нэвтрүүлэг
  • 12:45
    "Учралын баяр" нэвтрүүлэг
  • 13:45
    "Сурагч бүр сурах бичигтэй" нэвтрүүлэг
  • 13:50
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 14:15
    "Теле хичээл" 12-р анги /ЭЕШ-Биологи/
  • 14:35
    "Теле хичээл" 12-р анги /ЭЕШ-Физик/
  • 14:55
    "Теле хичээл" 8-р анги /Математик/
  • 15:20
    "Теле хичээл" 8-р анги /Биологи/
  • 15:40
    "Теле хичээл" 8-р анги /Түүх/
  • 16:00
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 16:20
    "Миний сайхан ээж" нэвтрүүлэг 2-р хэсэг
  • 17:05
    "Монгол ёс хүмүүжил" нэвтрүүлэг
  • 17:10
    "Дорноговь аймаг Замын-Үүд сум" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "НИТХ-ын цаг" нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "Зөвийг хайна" сурвалжлага
  • 19:00
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Сонгох эрх" нэвтрүүлэг
  • 21:40
    "100 асуулт" нэвтрүүлэг
  • 22:45
    "Чухал сэдэв" хэлэлцүүлэг
  • 23:50
    "Засаг цаг-Хуруу ба хошуу" нэвтрүүлэг
  • 01:05
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 02:05
    Эфир хаана

05-27

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:05
    Бүжгийн хичээл
  • 09:20
    "100 асуулт" нэвтрүүлэг
  • 10:20
    "Теле хичээл" 12-р анги /ЭЕШ-Англи хэл/
  • 10:40
    "Теле хичээл" 12-р анги /ЭЕШ-Нийгэм судлал/
  • 11:00
    "Теле хичээл" 8-р анги /Үндэсний бичиг/
  • 11:20
    "Теле хичээл" 8-р анги /Хими/
  • 11:40
    "Теле хичээл" 8-р анги /Эрүүл мэнд/
  • 11:50
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 12:10
    "Сонгох эрх" нэвтрүүлэг
  • 13:10
    "Түүх 1 минут" нэвтрүүлэг
  • 13:20
    "Миний сайхан ээж" нэвтрүүлэг 3-р хэсэг
  • 13:55
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 14:20
    "Теле хичээл" 12-р анги /ЭЕШ-Англи хэл/
  • 14:40
    "Теле хичээл" 12-р анги /ЭЕШ-Нийгэм судлал/
  • 15:00
    "Теле хичээл" 8-р анги /Үндэсний бичиг/
  • 15:20
    "Теле хичээл" 8-р анги /Хими/
  • 15:40
    "Теле хичээл" 8-р анги /Эрүүл мэнд/
  • 15:50
    "Монгол ёс хүмүүжил" нэвтрүүлэг
  • 15:55
    "Сурагч бүр сурах бичигтэй" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 16:20
    "Дорноговь аймаг Сайншанд сум" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    "Монголын гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Болзоо" нэвтрүүлэг
  • 18:20
    "Хотын шийдэл" нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "Улс төрийн задлан" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Сонгох эрх" нэвтрүүлэг
  • 21:40
    "100 асуулт" нэвтрүүлэг
  • 22:45
    "Golf and Coffee" нэвтрүүлэг
  • 23:55
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:55
    Эфир хаана

05-28

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:05
    Бүжгийн хичээл
  • 09:20
    "100 асуулт" нэвтрүүлэг
  • 10:20
    "Теле хичээл" 12-р анги /ЭЕШ-Монгол улсын түүх/
  • 10:40
    "Теле хичээл" 12-р анги /ЭЕШ-Орос хэл/
  • 11:00
    "Теле хичээл" 8-р анги /Физик/
  • 11:20
    "Теле хичээл" 8-р анги /Газар зүй/
  • 11:40
    Теле хичээл-Үр дүн
  • 12:10
    "Golf and Coffee" нэвтрүүлэг
  • 13:10
    "Сонгох эрх" нэвтрүүлэг
  • 14:10
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 14:35
    "Теле хичээл" 12-р анги /ЭЕШ-Монгол улсын түүх/
  • 14:55
    "Теле хичээл" 12-р анги /ЭЕШ-Орос хэл/
  • 15:15
    "Теле хичээл" 8-р анги /Физик/
  • 15:35
    "Теле хичээл" 8-р анги /Газар зүй/
  • 15:55
    "Монгол ёс хүмүүжил" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 16:20
    "Дорноговь аймаг Даланжаргалан сум" нэвтрүүлэг
  • 17:25
    "Өөдрөг амьдрал өөрөөсөө" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "С.Эрдэнэ гэж хэн бэ" нэвтрүүлэг 3-р хэсэг
  • 18:25
    "Түүх 1 минут" нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "Эрх мэдэл, их хулгайд шунагчид" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Сонгох эрх" нэвтрүүлэг
  • 21:40
    "100 асуулт" нэвтрүүлэг
  • 22:45
    "Чухал сэдэв" хэлэлцүүлэг
  • 23:50
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:50
    Эфир хаана

05-29

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:05
    Бүжгийн хичээл
  • 09:20
    "100 асуулт" нэвтрүүлэг
  • 10:20
    "Теле хичээл" 12-р анги /ЭЕШ-Газар зүй/
  • 10:40
    "Теле хичээл" 12-р анги /ЭЕШ-Хими/
  • 11:00
    "Теле хичээл" 8-р анги /Биологи/
  • 11:20
    "Теле хичээл" 8-р анги /Дизайн технологи/
  • 11:40
    "Теле хичээл" 8-р анги /Орос хэл/
  • 12:00
    "Сонгох эрх" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Монгол ёс хүмүүжил" нэвтрүүлэг
  • 13:05
    "Дорноговь аймаг Хөвсгөл сум" нэвтрүүлэг
  • 14:20
    "Теле хичээл" 12-р анги /ЭЕШ-Газар зүй/
  • 14:40
    "Теле хичээл" 12-р анги /ЭЕШ-Хими/
  • 15:00
    "Теле хичээл" 8-р анги /Биологи/
  • 15:20
    "Теле хичээл" 8-р анги /Дизайн технологи/
  • 15:40
    "Теле хичээл" 8-р анги /Орос хэл/
  • 16:00
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 16:20
    "Инноваци хөгжлийн шийдэл" нэвтрүүлэг
  • 17:05
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 17:25
    "Аялалын тэмдэглэл" нэвтрүүлэг
  • 17:55
    "С.Эрдэнэ гэж хэн бэ" нэвтрүүлэг 4-р хэсэг
  • 18:20
    "Нээлттэй хүн" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Сонгох эрх" нэвтрүүлэг
  • 21:40
    "100 асуулт" нэвтрүүлэг
  • 22:50
    "Нэр төр" нэвтрүүлэг
  • 00:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:00
    Эфир хаана

05-30

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:05
    "100 асуулт" нэвтрүүлэг
  • 10:05
    "Эрэл" эрэн сурвалжлах нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Сонгодог урлаг" балетийн хичээл
  • 11:30
    "Сонгох эрх" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Сурагч бүр сурах бичигтэй" нэвтрүүлэг
  • 12:35
    "Түүх 1 минут" нэвтрүүлэг
  • 12:40
    "Нэр төр" нэвтрүүлэг
  • 13:40
    "Гэртээ ганцаараа" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 14:20
    "Аяллын тэмдэглэл" нэвтрүүлэг
  • 14:50
    "Дорноговь аймаг Өргөн сум" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Нээлттэй хүн" нэвтрүүлэг
  • 17:10
    Би Монгол хүн:“Халхын буурал ухаан" нэвтрүүлэг
  • 18:05
    "Нийгмийн хариуцлага – Тэмүүжингийн Андууд" нэвтрүүлэг
  • 18:35
    "С.Эрдэнэ гэж хэн бэ" нэвтрүүлэг 5-р хэсэг
  • 19:00
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Хишигсүрэнгийн влог ертөнц" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Сонгох эрх" нэвтрүүлэг
  • 21:40
    "100 асуулт" нэвтрүүлэг
  • 22:55
    "Чухал сэдэв" хэлэлцүүлэг
  • 00:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:30
    Эфир хаана

05-31

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:35
    "100 асуулт" нэвтрүүлэг
  • 09:35
    "Титэм" нэвтрүүлэг
  • 10:20
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 10:40
    "Уламжлалт өв соёл" нэвтрүүлэг
  • 12:10
    "Чухал сэдэв" хэлэлцүүлэг
  • 13:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 13:20
    "Нээлттэй хүн" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 14:25
    "Гэртээ ганцаараа" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 14:45
    "Дорноговь аймаг Хатанбулаг сум" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Хишигсүрэнгийн влог ертөнц" нэвтрүүлэг
  • 16:55
    "Сонгох эрх" нэвтрүүлэг
  • 17:55
    "Түүх 1 минут" нэвтрүүлэг
  • 18:10
    "Аяллын тэмдэглэл" нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "Сүлдэт баганы дэргэдээс" нэвтрүүлэ
  • 19:00
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөрийн 7 хоногийн тойм
  • 20:30
    "Сонгох эрх" нэвтрүүлэг
  • 21:40
    "100 асуулт" нэвтрүүлэг
  • 22:55
    "Golf and Coffee" нэвтрүүлэг
  • 23:55
    "Найрагтай үдэш" нэвтрүүлэг
  • 00:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөрийн 7 хоногийн тойм
  • 01:00
    Эфир хаана

Олон Саналтай

V/2717:00

C1

"Нарүто" Хүүхэлдэйн кино 3-р анги

V/2715:20

AsianBox

"Мин Лань бүсгүйн түүх" ОАК 59, 60-р анги

V/2723:50

AsianBox

"Нэрээ нууцалсан бүсгүй" ОАК төгсгөлийн 101, 102-р анги