04-24

  • 05:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:00
    “Занзибарын ирвэсүүд” баримтат кино
  • 06:40
    “Залуу Буддист” цуврал танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 07:00
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр
  • 08:30
    ”Гялайлаа” теле шоп
  • 08:45
    “Ном хурах цаг” нэвтрүүлэг
  • 09:05
    “Тэнгэрийн лууны найман аймаг” олон ангит УСК,31-р анги
  • 09:55
    ТВ зар 151918
  • 10:00
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 10:30
    “Боруто”14-р анги
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:20
    “Тоо юу, сүлд үү”,27-р хэсэг
  • 12:00
    “Монгол коммент” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:30
    “2 өдөр 1 шөнө” нэвтрүүлэг /давталт
  • 13:55
    ТВ зар 151918
  • 14:05
    “Эрх жаал 2” олон ангит уран сайхны киноны,6-р анги
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:10
    “Амьд үхдэлүүд” олон ангит УСК, 60,61-р анги
  • 16:30
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:10
    "Миа бид хоёр" хүүхдийн цуврал УСК,33-р анги
  • 17:30
    “Business maximum 88”
  • 17:35
    “Боруто” 14-р анги
  • 17:55
    “VIP car wash” үзүүлж байна
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Ярилцъя л даа” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “2 өдөр 1 шөнө” нэвтрүүлэг 3-р хэсэг /Дархан хот/
  • 21:30
    “Хайр ба эрдэнэс” олон ангит УСК, 45-р анги
  • 22:45
    “Business maximum 88”
  • 22:50
    “Амьд үхдэлүүд” олон ангит УСК, 60, 61-р анги
  • 00:00
    “Гадаад мэдээ /давталт/
  • 01:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 02:00
    Тоглолтын цаг
  • 03:20
    “Бурхан багшийн сургаал” нэвтрүүлэг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

04-25

  • 05:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:00
    “Галапоксын гүрвэлүүд” баримтат кино
  • 06:40
    “Залуу Буддист” цуврал танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 07:00
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр
  • 08:30
    ”Гялайлаа” теле шоп
  • 08:45
    “Ном хурах цаг” нэвтрүүлэг
  • 09:05
    “Тэнгэрийн лууны найман аймаг” олон ангит УСК,32-р анги
  • 09:55
    ТВ зар 151918
  • 10:00
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 10:30
    “Боруто”15-р анги
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:20
    “Тоо юу, сүлд үү”,28-р хэсэг
  • 11:50
    “Business maximum 88”
  • 12:00
    “Монгол коммент” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:30
    “2 өдөр 1 шөнө” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 13:55
    ТВ зар 151918
  • 14:05
    “Эрх жаал 2” олон ангит уран сайхны киноны,7-р анги
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:10
    “Амьд үхдэлүүд” олон ангит УСК, 62,63-р анги
  • 16:30
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:10
    "Миа бид хоёр" хүүхдийн цуврал УСК, 34-р анги
  • 17:30
    ТВ зар 151913
  • 17:35
    “Боруто” 15-р анги
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Редакцийн сонголт” нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “2 өдөр 1 шөнө” нэвтрүүлэг 4-р хэсэг /Дархан хот/
  • 21:30
    “Хайр ба эрдэнэс” олон ангит УСК, 46-р анги
  • 22:20
    “Амьд үхдэлүүд” олон ангит УСК, 62, 63-р анги
  • 00:00
    “Ретро авто акорд” хөгжмийн танин мэдэхүйн цуврал нэвтрүүлэг
  • 00:40
    Гадаад мэдээ /давталт/
  • 01:10
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 02:00
    Тоглолтын цаг
  • 03:00
    “Бурхан багшийн сургаал” нэвтрүүлэг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааu

04-26

  • 05:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:00
    “Хирснүүдийн дайн” баримтат кино
  • 06:30
    “Залуу Буддист” цуврал танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 07:15
    “Хан Хэнтий” баримтат кино
  • 07:30
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр
  • 08:30
    ”Гялайлаа” теле шоп
  • 08:45
    “Ном хурах цаг” нэвтрүүлэг /Хэнтий аймгийн Шадүвдаржаалан хийд/
  • 09:05
    “Тэнгэрийн лууны найман аймаг” олон ангит УСК,33-р анги
  • 09:55
    “Хэнтий аймгийн” зураглал
  • 10:00
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 10:30
    “Цэцэн хан ордон” музей нэвтрүүлэг
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:20
    “Айлын хоол амттай” нэвтрүүлэг /Хэнтий аймгаас/
  • 12:00
    Хэнтий аймгийн арслангуудын нэрэмжит бөхийн барилдааны тойм
  • 13:00
    “Цэцэн ханы дуулал” Хан Хэнтий чуулгын тоглолт
  • 14:55
    “Хэнтий аймгийн” зураглал
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:10
    “Хэнтий аймгийн 9н гайхамшиг” теле нэвтрүүлэг
  • 16:30
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:10
    ”Эзэн чингисийн өлгий нутаг” нэвтрүүлэг
  • 17:35
    Хэнтийн 9н алдартан нэвтрүүлэг
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Ярилцъя л даа” нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “2 өдөр 1 шөнө” нэвтрүүлэг 1-р хэсэг /Хэнтий аймаг/
  • 21:30
    “Хайр ба эрдэнэс' олон ангит УСК, 47-р анги
  • 22:45
    “Business maximum 88”
  • 22:50
    “Хан хэнтийн эгшиглэн” нэвтрүүлэг
  • 00:00
    “Амьд үхдэлүүд” олон ангит УСК, 64,65-р анги
  • 01:20
    “Алсад суугаа ээж минь” тоглолт
  • 02:20
    Баримтат кино
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

04-27

  • 05:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:00
    “Зэрлэг амьтадын тоглосон реклам” баримтат кино
  • 07:00
    “Залуу Буддист” цуврал танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 07:20
    “Гэгээн алсын одод” хүүхдийн урлагийн наадам 2-р шат
  • 08:00
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр
  • 09:45
    Гялайлаа” теле шоп
  • 10:00
    “Ном хурах цаг” нэвтрүүлэг
  • 10:20
    “Сэтгэлийн зурвас” ая дууны нэвтрүүлэг
  • 11:00
    “Бүнээ Сүнээ хоёр” хүүүхдийн танин мэдэхүйн цуврал нэвтрүүлэг /давталт/
  • 11:20
    “Боруто”12.13-р анги
  • 11:50
    “Business maximum 88”
  • 12:00
    “Гарц” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 12:55
    Цаг агаар
  • 13:00
    “Дотно сэдэв” нэвтрүүлэг
  • 13:30
    “Мод тарья” нэвтрүүлэг
  • 14:00
    УСК
  • 16:00
    “Ардын парламент” нэвтрүүлэг
  • 16:50
    “УИХ –ын цаг” нэвтрүүлэг
  • 17:20
    “АХА” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 18:00
    “Комментийн мөрөөр” нэвтрүүлэг
  • 18:20
    “Гэгээрлийн цаг” нэвтрүүлэг
  • 18:50
    “Мөрөөдөл биелдэг юм” нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 20:30
    “Beat the champions”
  • 21:30
    “2 өдөр 1 шөнө” нэвтрүүлэг 2-р хэсэг /Хэнтий аймаг/
  • 22:00
    “Хайр ба эрдэнэс' олон ангит УСК,48-р анги
  • 23:10
    “Business maximum 88”
  • 23:20
    “Мод тарья” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 00:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 01:00
    “Бурхан багшийн айлдвар” цуврал нэвтрүүлэг
  • 02:50
    Тоглолтын цаг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

04-28

  • 05:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:00
    “Зэрлэг амьтадын тоглосон реклам” баримтат кино
  • 07:00
    “Залуу Буддист” цуврал танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 07:20
    “Гэгээн алсын одод” хүүхдийн урлагийн наадам 2-р шат
  • 08:00
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр
  • 09:45
    “Гялайлаа” теле шоп
  • 10:00
    “Ном хурах цаг” нэвтрүүлэг
  • 10:20
    “Бүнээ Сүнээ хоёр” хүүүхдийн танин мэдэхүйн цуврал нэвтрүүлэг
  • 10:40
    “ТВ караоке” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 11:40
    “Гэр ертөнц” нэвтрүүлэг
  • 12:00
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 13:00
    “Боруто” 14.15.16-р анги
  • 13:55
    “Business maximum 88”
  • 14:00
    Увс аймгийн хяргас сумын харъяат ,улсын начин Ц Баянмөнхийн нэрэмжит аймаг цэргийн цолтой хүчит 256 бөхийн барилдааныг МБӨ-өөс шууд дамжуулна.
  • 19:00
    “Дотно сэдэв” нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 21:00
    “2 өдөр 1 шөнө” нэвтрүүлэг 3-р хэсэг /Хэнтий аймаг/
  • 21:30
    “Хайр ба эрдэнэс' олон ангит УСК,49-р анги
  • 23:00
    “Ретро авто акорд” хөгжмийн танин мэдэхүйн цуврал нэвтрүүлэг /давталт/
  • 00:00
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 01:00
    Тоглолтын цаг
  • 03:40
    “Бурхан багшийн сургаал” нэвтрүүлэг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш Мөрөөдөл биелдэг юм” нэвтрүүлэг

Олон Саналтай

IV/2507:00

SPS Сагсан Бөмбөг

NBA ПЛЭЙ-ОФФ 2019 (ШУУД)

IV/2512:00

MN25

"ард түмний зарц" олон ангит кино 1-р анги

IV/2518:30

AsianBox

"Ихрүүд" ОАК 95, 96-р анги