01-24

  • 06:50
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:55
    Цаг агаар
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр
  • 08:30
    “Ёо Ёо-гийн мастерууд” хүүхэлдэйн киноны 16-р анги
  • 08:52
    Хөгжмийн цаг
  • 08:56
    Зураглал
  • 09:00
    “Ном хурах цаг” нэвтрүүлэг
  • 09:25
    ТВ зар 151918
  • 09:30
    “Гялайлаа” теле шоп
  • 09:45
    “Үнэрлэгч” олон ангит УСК, 25-р анги
  • 10:40
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:10
    “Хаикюү” хүүхэлдэйн кино, 8-р анги
  • 11:35
    “Монгол коммент” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:25
    Цаг агаар
  • 12:30
    Лхаарамба Д.Жавзандоржийн айлдвар,10-р хэсэг
  • 12:55
    ТВ зар 151918
  • 13:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 13:30
    “Ёо Ёо-гийн мастерууд” хүүхэлдэйн киноны 17-р анги
  • 13:55
    Цаг агаар
  • 14:00
    Гадаад мэдээ
  • 14:30
    “Өдрийн хөтөлбөр” шууд нэвтрүүлэг
  • 16:00
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 16:20
    “Хаикюү” хүүхэлдэйн кино, 9-р анги
  • 16:45
    “VIP car wash” үзүүлж байна
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:10
    “Боломж” ОАУСК, 1-р анги
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Бүнээ Сүнээ хоёр” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 19:25
    “Business maximum 88”
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Үнэрлэгч” олон ангит УСК, 27-р анги
  • 22:10
    “Business maximum 88”
  • 22:15
    “Боломж” ОАУСК, 1-р анги
  • 23:05
    Гадаад мэдээ
  • 23:35
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:35
    Тоглолтын цаг
  • 03:30
    Бурхан багшийн айлдвар” нэвтрүүлэг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

01-25

  • 05:25
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 05:30
    “Их үдийн хөтөлбөр” нэвтрүүлэг
  • 06:55
    Цаг агаар
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:55
    Дорнын зурлага
  • 08:00
    “Ёо Ёо-гийн мастерууд” хүүхэлдэйн киноны 13, 14-р анги
  • 08:45
    “Гялайлаа” теле шоп
  • 09:00
    “Ном хурах цаг” нэвтрүүлэг
  • 09:30
    “Итгэл” МУСК
  • 11:00
    “Business maximum 88”
  • 11:10
    “Хаикюү” хүүхэлдэйн кино, 5,6-р анги /давталт/
  • 12:00
    “Гарц” нэвтрүүлэг
  • 12:40
    “Санаа зөв бол заяа зөв” нэвтрүүлэг
  • 13:00
    “Бүнээ Сүнээ хоёр” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 13:30
    “Комментын тойм” нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Увс аймгийн Сагил сумын харьяат Монгол Улсын начин, доктор Сүрэнжавын Нямжав, Даваасамбуу нарын нэрэмжит аймаг, цэргийн цолтой 256 бөхийн барилдааныг МБӨ-нөөс шууд дамжуулна
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:55
    “Business maximum 88”
  • 21:00
    “Дотно сэдэв” нэвтрүүлэг
  • 21:40
    “Цүнхэн доторх найман толгой” УСК
  • 23:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:30
    Тоглолтын цаг
  • 03:30
    Бурхан багшийн айлдвар” нэвтрүүлэг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

01-26

  • 06:50
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:55
    Цаг агаар
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:55
    Дорнын зурлага
  • 08:00
    “Ёо Ёо-гийн мастерууд” хүүхэлдэйн киноны 15,16-р анги
  • 08:45
    “Гялайлаа” теле шоп
  • 09:00
    “Ном хурах цаг” нэвтрүүлэг
  • 09:30
    “Миний хайр” МУСК
  • 11:00
    “Засаг цаг” нэвтрүүлэг
  • 11:50
    “Business maximum 88”
  • 11:55
    ТВ зар 151918
  • 12:00
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 13:00
    “Бүнээ Сүнээ хоёр” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 13:25
    “Эрдэмт хүн улсын баялаг” нэвтрүүлэг
  • 13:50
    “Хариуцлагатай малчин” нэвтрүүлэг
  • 14:00
    “Жем Интернэшнл” ХХК-ийн 20 жилийн ойд зориулсан Монгол Улсын Харцага цолонд хүндэтгэл үзүүлэх улс, аймгийн алдар цолтой 256 бөхийн “Сар шинийн сорилго” барилдааныг МБӨ-нөөс шууд дамжуулна.
  • 19:30
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 21:00
    “Кино бүтсэн түүх” нэвтрүүлэг
  • 21:35
    “Business maximum 88”
  • 21:40
    “Салхитай тулалдагч” УСК
  • 00:00
    “Ретро авто акорд” нэвтрүүлэг
  • 00:35
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 01:35
    Тоглолтын цаг
  • 03:30
    “Бурхан багшийн сургаал” нэвтрүүлэг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

Олон Саналтай

I/2512:00

Star TV

"37-р точка" ОАК 2-р бүлгийн 2-р анги

I/2513:10

Star TV

"One piece" Анимэ 676-679-р анги

I/2522:00

NTV

"37-р точка" МУСК 2.3-р анги