04-18

  • 07:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 08:00
    “Амар амгаланд хүрэх зам" өглөөний бясалгал /танин мэдэхүй/
  • 08:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    “Амьтны ертөнцийн сонин хачин”, цуврал нэвтрүүлэг /давталт/
  • 10:00
    “Гаадаа мээрэн” Өвөр Монголын олон ангит УСК,15-р анги /давталт/
  • 10:50
    ТВ зар 151918
  • 11:00
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 11:30
    “Бодь мөрийн зэргийн Тунгаамал алт “нэвтрүүлэг, 9-р хэсэг
  • 12:00
    “Урт аян” баримтат кино
  • 12:30
    “Тэнэмэл хатагтай” олон ангит УСК, 1-р анги /давталт/
  • 13:30
    “Амжилтын үндэс” нэвтрүүлэг
  • 14:00
    “Гэр бүлийн толь” нэвтрүүлэг
  • 14:30
    “Загас нисгэгч” хүүхэлдэйн киноны 9-р анги
  • 15:00
    “Ухаалаг найз” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг 3-р хэсэг
  • 16:00
    “Санах ,сэрэх , гэгээрхүй “ нэвтрүүлэг / соён гэгээрхүй /
  • 16:30
    “Хүрэл тулга” яруу найргийн наадам. 2-р хэсэг
  • 17:30
    “Загас нисгэгч” хүүхэлдэйн киноны 10-р анги
  • 18:00
    “Гаадаа мээрэн” Өвөр Монголын олон ангит УСК, 16-р анги
  • 18:50
    ТВ зар 151918
  • 19:00
    “Мөрөөдөл биелдэг юм” нэвтрүүлэг
  • 19:40
    Зураглал
  • 20:00
    “Амжилтын үндэс” нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Спорт мэдээ
  • 21:00
    “Тэнэмэл хатагтай” олон ангит УСК, 2-р анги
  • 21:50
    “Үлгэрийн цаг “ нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “Mongolia cup-2017”, 3-р хэсэг
  • 00:00
    ТВ-9 Маргааш

04-19

  • 07:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 08:00
    "Амар амгаланд хүрэх зам" өглөөний бясалгал /танин мэдэхүй/
  • 08:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    “Амьтны ертөнцийн сонин хачин”, цуврал нэвтрүүлэг /давталт/
  • 10:00
    “Гаадаа мээрэн” Өвөр Монголын олон ангит УСК,16-р анги /давталт/
  • 10:50
    ТВ зар 151918
  • 11:00
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 11:30
    “Бодь мөрийн зэргийн Тунгаамал алт “нэвтрүүлэг, 10-р хэсэг
  • 12:00
    “Ус уух хувь” баримтат кино
  • 12:30
    “Тэнэмэл хатагтай” олон ангит УСК, 2-р анги / давталт/
  • 13:30
    “Амжилтын үндэс” нэвтрүүлэг
  • 14:00
    “Үйл явдал, сургамж” нэвтрүүлэг
  • 14:30
    “Загас нисгэгч” хүүхэлдэйн киноны 10-р анги
  • 15:00
    “Ухаалаг найз” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг, 4-р хэсэг
  • 16:00
    “Ардын парламент” нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Танин мэдэхүйн толь” нэвтрүүлэг
  • 17:30
    “Загас нисгэгч” хүүхэлдэйн киноны 11-р анги
  • 18:00
    “Гаадаа мээрэн” Өвөр Монголын олон ангит УСК, 17-р анги
  • 18:50
    ТВ зар 151918
  • 19:00
    “Буддист эмэгтэйчүүдийн хурал“ цуврал нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Эзэнгүй төрийн эмгэнэл” нэвтрүүлэг
  • 20:00
    “Амжилтын үндэс” нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Спорт мэдээ
  • 21:00
    “Тэнэмэл хатагтай” олон ангит УСК, 3-р анги
  • 22:00
    “Mongolia cup-2017”,4-р хэсэг
  • 00:00
    ТВ-9 Маргааш

04-20

  • 07:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 08:00
    “Амар амгаланд хүрэх зам" өглөөний бясалгал /танин мэдэхүй/
  • 08:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    “Амьтны ертөнцийн сонин хачин”, цуврал нэвтрүүлэг /давталт/
  • 10:00
    “Гаадаа мээрэн” Өвөр Монголын олон ангит УСК, 17-р анги /давталт/
  • 10:50
    ТВ зар 151918
  • 11:00
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 11:30
    “Бодь мөрийн зэргийн Тунгаамал алт” нэвтрүүлэг, 11-р хэсэг
  • 12:00
    “Уулын оройгоос тэнгисийн ёроол хүртэл” баримтат кино, 1-р хэсэг
  • 12:30
    “Тэнэмэл хатагтай” олон ангит УСК,3-р анги /давталт/
  • 13:30
    “Амжилтын үндэс” нэвтрүүлэг
  • 14:00
    “Санах, сэрэх, гэгээрхүй “ нэвтрүүлэг / соён гэгээрхүй /
  • 14:30
    “Загас нисгэгч” хүүхэлдэйн киноны 11-р анги
  • 15:00
    “Ухаалаг найз” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг, 5-р хэсэг
  • 16:00
    “Хошин шог” үзүүлж байна
  • 16:30
    “Танайд мод тарья” нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “АХА” танин мэдэхүйн цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 17:40
    “Загас нисгэгч” хүүхэлдэйн киноны 12-р анги
  • 18:00
    “Гаадаа мээрэн” Өвөр Монголын олон ангит УСК,18-р анги
  • 19:00
    “Хасах градус” нэвтрүүлэг
  • 20:00
    “Амжилтын үндэс” нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Спорт мэдээ
  • 21:00
    “Тэнэмэл хатагтай” олон ангит УСК, 4-р анги
  • 22:00
    “Mongolia cup-2017” 5-р хэсэг
  • 00:00
    ТВ-9 Маргааш

04-21

  • 07:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 08:00
    "Амар амгаланд хүрэх зам" өглөөний бясалгал /танин мэдэхүй/
  • 08:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    “Амьтны ертөнцийн сонин хачин”, цуврал нэвтрүүлэг /давталт/
  • 10:00
    “Гаадаа мээрэн” Өвөр Монголын олон ангит УСК,18-р анги /давталт/
  • 10:50
    ТВ зар 151918
  • 11:00
    “Бодь мөрийн зэргийнТунгаамал алт” нэвтрүүлэг ,12-р хэсэг
  • 11:30
    “Загас нисгэгч” хүүхэлдэйн киноны 12-р анги
  • 12:00
    “Уулын оройгоос тэнгисийн ёроол хүртэл” баримтат кино, 2-р хэсэг
  • 12:30
    “Амжилтын үндэс” нэвтрүүлэг
  • 13:00
    “Тэнэмэл хатагтай” олон ангит УСК, 4-р анги /давталт/
  • 14:00
    “Гэр бүлийн толь” нэвтрүүлэг
  • 14:30
    “Гэр ертөнц” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 15:00
    “Отгонтэнгэр хайрхан минь” теле концерт
  • 16:00
    “Томчуудаас асуух асуулт” нэвтрүүлэг
  • 16:30
    “Гэр бүл challenge” шоу нэвтрүүлэг
  • 17:30
    “Загас нисгэгч” хүүхэлдэйн киноны 13-р анги
  • 18:00
    “Гаадаа мээрэн” Өвөр Монголын олон ангит УСК,19-р анги
  • 19:00
    “Анхны 14-ын нэг” нэвтрүүлэг
  • 20:00
    “Буддизм бидний амьдралд” цуврал нэвтрүүлэг
  • 20:30
    “Х-түц” үзүүлж байна
  • 21:00
    “Тэнэмэл хатагтай” олон ангит УСК, 5-р анги
  • 22:00
    “60 хором” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 23:00
    “Санах, сэрэх, гэгээрхүй “ нэвтрүүлэг / соён гэгээрхүй /
  • 00:00
    ТВ-9 Маргааш

04-22

  • 07:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 08:00
    "Амар амгаланд хүрэх зам" өглөөний бясалгал /танин мэдэхүй/
  • 08:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    “Амьтны ертөнцийн сонин хачин” цуврал нэвтрүүлэг /давталт/
  • 10:00
    “Гаадаа мээрэн” Өвөр Монголын олон ангит УСК,19-р анги /давталт/
  • 10:50
    ТВ зар 151918
  • 11:00
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 11:30
    “Тэнэмэл хатагтай” олон ангит УСК, 5-р анги
  • 12:00
    “Ямар ч эрх эдэлдэггүй” баримтат кино
  • 12:30
    “Амжилтын үндэс” нэвтрүүлэг
  • 13:00
    “Танайд мод тарья” нэвтрүүлэг
  • 13:30
    “Х-түц” хошин шог
  • 14:00
    “Загас нисгэгч” хүүхэлдэйн киноны 13-р анги
  • 14:30
    “Бодь мөрийн зэргийн Тунгаамал алт” нэвтрүүлэг, 5-р хэсэг
  • 15:00
    “Монгол бөхийн хийморь” нэвтрүүлэг
  • 16:00
    “Загас нисгэгч” хүүхэлдэйн киноны 13-р анги
  • 16:30
    ТВ зар 151918
  • 16:40
    “Начин шонхорын гараа” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:30
    “Загас нисгэгч” хүүхэлдэйн киноны 14-р анги
  • 18:00
    “Гаадаа мээрэн” Өвөр Монголын олон ангит УСК,20-р анги
  • 18:50
    ТВ зар 151918
  • 19:00
    “After school club” шоу
  • 20:00
    “Х-түц” үзүүлж байна
  • 20:30
    “Тоо юу, сүлд үү?”
  • 21:00
    “Тэнэмэл хатагтай” олон ангит УСК,6-р анги
  • 22:00
    “Mongolia cup-2017”, 6-р хэсэг
  • 00:00
    ТВ-9 Маргааш

Олон Саналтай

IV/1908:00

SPS Спорт

ЮТА - ОКЛАХОМА NBA ПЛЭЙ-ОФФ (ШУУД) №2

IV/1922:00

AsianBox

"Сүүдэрт ургасан цэцэг" ОАК 1-р анги

IV/1907:00

МҮОНТ

“Өглөө” хөтөлбөр /шууд/