ZURAGT.mn шинэчлэгдлээ!

Яг одоо гарч буй хөтөлбөрийг заах цэнхэр тууз нь мөн тухайн хөтөлбөрийн дуусах хугацааг илэрхийлнэ. Хэрвээ манай сайт танд таалагдвал бусаддаа мэдэгдэж дамжуулахыг хүсье :)

МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:45
    Спортын мэдээ
  • 08:00
    Эгэл амьдралын мөр “Зөөлөн дэлхий”
  • 08:30
    Залуу зохион бүтээгч
  • 09:00
    Монгол ухаан “Монгол бичиг” 2-р хэсэг
  • 09:30
    “Амьдрал чиний төлөө” олон ангит уран сайхны киноны 21,22-р анги
  • 10:40
    Соно студи :“Маамуу нааш ир”
  • 11:00
    Мэдээ
  • 11:10
    Үндэсний хэл бичиг соёл
  • 11:40
    Хөгжмийн агшин
  • 11:50
    Дараагийн хуудас
  • 12:20
    “Адуучин” цэнгээнт нэвтрүүлэг /Завхан аймгийн Баянтэс сумаас бэлтгэв/
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:10
    Яагаад?
  • 13:15
    “Нисдэг байшин ”Хүүхэлдэйн кино 10,11,12-р анги 53
  • 14:10
    Ирээдүйд илгээх захидал-2012
  • 14:40
    Яагаад?
  • 14:45
    “Эмма” уран сайхны кино 1,2-р анги
  • 16:45
    Эрин япон хэл сурсан нь / хичээл 5/
  • 17:10
    Шинжлэх ухааны баримтат дэлгэц: Хирошима-2
  • 18:00
    Мэдээ
  • 18:20
    Эгэл амьдралын мөр “Зөөлөн дэлхий”
  • 18:50
    Эртний түүхт нутгаар
  • 19:20
    Ирээдүйд илгээх захидал-2012
  • 19:50
    Яагаад?
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:45
    Спортын мэдээ
  • 21:05
    Д.Жаргалсайхан-De facto /шууд/
  • 21:45
    Түмэн сүргийн манлай /Булган аймгаас бэлтгэв/
  • 22:15
    “Би Монгол оюутан” АНУ-ын Брауны их сургууль
  • 22:35
    “Амьдрал чиний төлөө” олон ангит уран сайхны киноны 23,24-р анги

UBS-1

  • 07:00
    Өдрийн өнгө
  • 07:05
    City news
  • 08:20
    Найрсаг Улаанбаатар зорилтот төсөл
  • 09:00
    Кофе юу, цай юу?
  • 09:40
    Ногоон ирээдүй-2015
  • 10:10
    "Төмөрбаатартай хамт Япон орноор" Комикс
  • 10:40
    “Ялалт дархалсан нутгаар...” тэмдэглэл
  • 11:00
    Exit зар сурталчилгаа
  • 11:10
    Business news
  • 11:30
    Japan Video Topics
  • 12:00
    Ростовт нэг удаа Оросын олон ангит кино 4-р анги
  • 13:20
    Гайхамшигт ертөнц Аяллын нэвтрүүлэг
  • 14:00
    City news
  • 14:30
    Замын хөдөлгөөний шуурхай мэдээ
  • 14:40
    Exit зар сурталчилгаа
  • 14:50
    Business news
  • 15:10
    Аянга ажиллагаа Уран сайхны кино
  • 16:40
    Зөв сонголт бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Гайхамшигт дэлгэц цуврал
  • 17:20
    BTV “Now Mongolia” нэвтрүүлэг
  • 17:50
    Exit зар сурталчилгаа
  • 18:00
    Студи 4 Ярилцлага
  • 18:40
    Business news
  • 19:00
    City news
  • 20:30
    Найрсаг Улаанбаатар зорилтот төсөл
  • 21:00
    "Төмөрбаатартай хамт Япон орноор" Косплей
  • 21:30
    Ногоон ирээдүй-2015
  • 22:00
    Ростовт нэг удаа Оросын олон ангит кино 5-р анги
  • 23:30
    Business news
  • 23:50
    City news
  • 01:20
    Өдрийн өнгө

MN25

  • 08:00
    эфир эхлэл
  • 08:30
    "хүчирхэг арван нэг урагшаа" хүүхэлдэйн кино /98-р анги/
  • 08:55
    зарын цаг
  • 09:00
    алтан боломж
  • 10:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 11:10
    зарын цаг
  • 11:15
    "тамагочи" хүүхэлдэйн кино /58-р анги/
  • 11:40
    "shop mongolia"
  • 12:10
    "халуун хайр" оак /14-р анги/
  • 13:40
    с.наран "best songs"
  • 14:40
    "дуэт дуэль-2015"
  • 15:20
    "хамтрагчид" оак /11-р бүлэг /
  • 16:20
    "shop mongolia"
  • 16:50
    дуу төрсөн түүх
  • 17:10
    making the band-2 /39-р хэсэг/
  • 18:00
    зарын цаг
  • 18:05
    "хүчирхэг арван нэг урагшаа" хүүхэлдэйн кино /99-р анги/
  • 18:30
    бизнес тайм
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "халуун хайр" оак /15-р анги/
  • 21:40
    bon appetit
  • 22:40
    "дуэт дуэль-2015"
  • 23:20
    "хамтрагчид" оак /11-р бүлэг /
  • 00:20
    эфир завсарлага

TV5

  • 05:30
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 08:00
    "хүсэл мөрөөдлийн хотхон"хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "эрт босвол нэгийг дуулна" өглөөний ярилцлага
  • 09:30
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 10:10
    "нандин - эрдэнэ" бразилын оакино 52-р анги
  • 11:10
    "орон орны хоол" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    бизнес мэдээ
  • 11:40
    "reach the beauty" нэвтрүүлэг
  • 12:10
    ардын дууч муста д.бурмаа - "эрхэмсэг" тоглолт
  • 13:50
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 14:00
    бизнес мэдээ
  • 14:10
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 14:40
    "эзэгтэй нарын цаг" нэвтрүүлэг
  • 15:10
    "улсын баяр наадмын хүчит бөхийн тойм"
  • 16:20
    tv mall
  • 16:50
    хүсэл мөрөөдлийн хотхон хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:20
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 17:50
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 18:00
    "орон орны хоол" нэвтрүүлэг
  • 18:20
    мэдээ
  • 18:50
    бизнес мэдээ
  • 19:00
    "нандин - эрдэнэ" бразилын оакино 53-р анги
  • 20:20
    "чак хак" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 23:30
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 00:00
    бизнес мэдээ
  • 00:10
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 00:20
    таны сонголтонд
  • 01:20
    эфир завсарласан

TV9

  • 06:00
    ТВ-9 Өнөөдө
  • 06:05
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    Гадаад мэдээ
  • 07:30
    Ном хурах цаг
  • 08:00
    “Будда продакшн” эрдэм шинжилгээний бага хурал 3-р хэсэг
  • 10:00
    “Гялайлаа” теле шоп
  • 10:40
    Business maximum 88
  • 10:50
    ТВ зууч
  • 11:00
    “Дурлалын амт” олон ангит УСК 2-р анги /давталт/
  • 12:00
    “Дурлалын амт” олон ангит УСК 3-р анги /давталт/
  • 13:30
    “Дурлалын амт” олон ангит УСК 4-р анги /давталт
  • 15:00
    TV-9 спорт
  • 17:00
    Энэ өдөр мэдээ
  • 17:20
    “Лоолойгийн найзууд” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    “Гэгээрэлд хүрэх зам”нэвтрүүлэг 2-р хэсэг
  • 18:30
    Аян замын тэмдэглэл /Австрийн Салцьбург хотоос хийсэн ярилцлагаЭнх-Амгалан/ /давталт/
  • 19:10
    ТВ зууч
  • 19:20
    Business maximum 88
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    Гадаад мэдээ
  • 21:00
    Business maximum 88
  • 21:10
    “Дурлалын амт” олон ангит УСК 5-р анги
  • 22:40
    “Ариуслын замналт Амангаа ламтан” / хөрөг нэвтрүүлэг/
  • 23:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:30
    Гадаад мэдээ
  • 01:00
    ТВ-9 Маргааш

TV8

  • 07:30
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 07:35
    Амьдрах урлаг иогийн дасгал
  • 08:11
    Судрын чуулган соён гэгээрүүлэх танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 08:41
    Yes зарын цаг
  • 09:00
    “Толь” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 10:00
    Yes зарын цаг
  • 10:10
    ”Титэм” соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг Ая зохиогч, Дуучин Б. Ангирмаа /давталт/
  • 11:00
    Төгс music ”хөгжмийн хөтөлбөр
  • 11:10
    “Монстер” амьд хөгжмийн шоу нэвтрүүлэг №4 /давталт/
  • 12:20
    Брайнкапитал” эдийн засгийн нэвтрүүлэг
  • 13:00
    “Гурван удаа гэрлэсэн бүсгүй” СОАК 24-р анги Үзэгчдийн хүсэлтээр /давталт/
  • 14:20
    Төгс music хөгжмийн хөтөлбөр
  • 14:30
    “Шинэдийн сарны уянга” теле зохиомж
  • 15:20
    “Дуутай хууртай наадам” теле зохиомж
  • 15:50
    Yes зарын цаг
  • 16:00
    Мэдээллийн туслагч эдийн засгийн нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Зав цаг танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:40
    Yes зарын цаг
  • 17:50
    “Их түүхийн жимээр” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 18:20
    “Эрэл” эрэн сурвалжлах нэвтрүүлэг
  • 18:50
    “Монстер” амьд хөгжмийн шоу нэвтрүүлэг №5 /давталт/
  • 20:00
    “Толь” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Гурван удаа гэрлэсэн бүсгүй” СОАК 25-р анги Үзэгчдийн хүсэлтээр
  • 22:30
    Толь” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:30
    Амьдрах урлаг иогийн дасгал

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:50
    " Танд тусалъя" бизнес нэвтрүүлэг /Buy now shop үзүүлж байна/
  • 09:00
    "Нууц амраг" жүжиг Мөрөөдлийн Театр
  • 10:50
    Buy now tv shop үзүүлж байна
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    Дэлхийн цаг: Шинжлэх ухааны ололт амжилт
  • 11:30
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    Улаанбаатарын үдэш -2
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:30
    Зу зу хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:10
    "Тор спорт" нэвтрүүлэг
  • 17:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:50
    "Шударга ёсны баг " хүүхэлдэйн кино
  • 18:20
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    Эдэлгээ даах Энэтхэг чанар Boxer-150
  • 19:10
    Дэлхийн цаг - GLOBAL -3000
  • 19:50
    Buy now tv shop үзүүлж байна
  • 20:00
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    "Спортын цуурай" нэвтрүүлэг
  • 21:40
    Зарын цаг
  • 21:50
    " Танд тусалъя" бизнес нэвтрүүлэг /Buy now shop үзүүлж байна/
  • 22:00
    "Танил хүн " нэвтрүүлэг
  • 22:40
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:10
    "Хоёулаа унтах уу? МУСК

C1

  • 07:00
    "Фокус" телевизүүдийн мэдээний тойм
  • 07:45
    Унагалдайн мухлаг
  • 08:30
    "Нэр зээлдэгч" УСК 35-р анги
  • 09:30
    Хуртай цаг
  • 10:00
    "Lady house" Эмэгтэйчүүдийн хөтөлбөр
  • 10:40
    Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:00
    "Нэр зээлдэгч" УСК 36-р анги
  • 13:00
    "Яг одоо" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:40
    Тотал спорт
  • 14:00
    "Яг одоо" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:40
    VIP тодруулга
  • 15:00
    "Ангуучдын хот" ОАК 2.3-р анги
  • 16:00
    "Яг одоо" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 16:40
    Тотал спорт
  • 17:00
    Унагалдайн мухлаг
  • 17:50
    "Үндэсний Лоттерей" тохиролын шууд дамжуулалт
  • 18:00
    Хаус дизайн
  • 18:30
    "Нэр зээлдэгч" УСК 37-р анги
  • 19:30
    "19:30" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:40
    Тотал спорт
  • 21:00
    "Ангуучдын хот" ОАК 4.5-р анги
  • 22:00
    УБ-ын үдэш тоглолт
  • 22:30
    "Фокус" телевизүүдийн мэдээний тойм
  • 23:30
    "Нэр зээлдэгч" УСК 38-р анги
  • 00:30
    Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:15
    Тотал спорт

SBN

  • 06:55
    SBN өнөөдөр
  • 07:00
    7/17 хөтөлбөр
  • 07:30
    “Супер баатаруудын баг” хүүхэлдэйн кино /давталт/
  • 08:00
    “SBN news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Осмо: Орон сууц зарах түрээслэх /давталт/
  • 09:15
    “Чимээгүй нулимс” ХОАК /давталт/
  • 10:00
    7/17 хөтөлбөр
  • 10:40
    “Кобра: Хурдны замын цагдаа” УСК
  • 12:10
    “Таны цаг”
  • 12:40
    “Аз жаргалтай өдөр” нэвтрүүлэг
  • 13:40
    7/17 хөтөлбөр
  • 14:00
    “SBN classic” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 15:00
    SBN news
  • 15:15
    Цаг агаар,валют үнэ ханшийн мэдээлэл
  • 15:20
    “Зав цаг”
  • 16:00
    “Супер баатаруудын баг” хүүхэлдэйн кино
  • 16:30
    7/17 хөтөлбөр
  • 17:00
    “Хатдын хаан” ОАК
  • 17:45
    Осмо: Зуслан
  • 18:00
    SBN news
  • 18:25
    Цаг агаар,валют үнэ ханшийн мэдээлэл
  • 18:30
    “Нахиа” хүүхдийн хөтөлбөр
  • 19:00
    “Чимээгүй нулимс” ХОАК
  • 20:00
    “Нууц”
  • 20:30
    “Ертөнц” нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “SBN news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    “Кобра: Хурдны замын цагдаа” УСК
  • 23:40
    Үдшийн мэдээ

NTV

  • 06:00
    “Үндэсний мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 06:50
    "Ус дээшээ урсдаг" Олон ангит кино 7-р анги
  • 07:50
    "Ядарсан хамаатнууд" Олон ангит кино 4-р анги
  • 08:35
    "Нисдэг Баддинууд" Хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    "Ажлын өдөр" ярилцлага
  • 10:30
    "Америкийн шинэ топ модель" шоу 20-16
  • 11:15
    "Миний найз шүхэр" Хүүхэлдэйн кино
  • 11:35
    Алт мөнгөний анагаах увидас
  • 11:55
    "Миний ном-2014" цуврал 11
  • 12:25
    "Маск" Монголын уран сайхны кино
  • 14:05
    "Талын их дуучин" Баримтат кино
  • 15:25
    "Бурхан багш" Хүүхэлдэйн кино 9-р анги
  • 15:45
    "Таны сонголт" арилжааны нэвтрүүлэг
  • 16:25
    "Миний ном-2015" цуврал 9
  • 16:55
    "Хосолсон анагаах ухаан"
  • 17:20
    "Ажлын өдөр" ярилцлага
  • 17:50
    “Зав цаг” арилжааны нэвтрүүлэг
  • 18:30
    “Үндэсний мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:45
    "Америкийн шинэ топ модель" шоу 21-1
  • 19:25
    "Ядарсан хамаатнууд" Олон ангит кино 5-р анги
  • 20:30
    “Үндэсний мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:15
    "Ус дээшээ урсдаг" Олон ангит кино 8-р анги
  • 22:25
    "Urban jeans" үзүүлж байна
  • 22:40
    "Амттай шоу"
  • 23:25
    "Дурласны маргааш" Монголын уран сайхны кино
  • 01:05
    "Америкийн шинэ топ модель" шоу 21-1
  • 01:50
    “Үндэсний мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 02:20
    "Ядарсан хамаатнууд" Олон ангит кино 5-р анги

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Хөгжилтэй бөмбөлгүүд" хүүхэлдэйн кино 93,94-р анги
  • 07:20
    "Тулааны мастерууд" хүүхэлдэйн кино 37-р анги
  • 07:45
    "Монгол ардын үлгэр"
  • 07:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "NBA super star" баримтат кино /Нэгэн цагийн ахан дүүс 1/
  • 09:10
    "Сэм Кэт хоёр" ОАК төгсгөлийн 34,35-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Урагшаа У Жа Рюн" ОАК 81,82-р анги
  • 11:35
    Хөгжмийн завсарлага
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Төөрөлдсөн хувь заяа" ОАК 77,78-р анги
  • 13:40
    "Аугаа уран зургууд" нэвтрүүлэг
  • 13:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "17 нас" ток шоу нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Дэлхий гараг" баримтат нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Авьяастнуудын сургууль" ОАК 1,2-р анги
  • 17:05
    "Тимофея Баженоватай хамт" цуврал нэвтрүүлэг /6-р хэсэг/
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Хөгжилтэй бөмбөлгүүд" хүүхэлдэйн кино 95,96-р анги
  • 18:20
    "Тулааны мастерууд" хүүхэлдэйн кино 38-р анги
  • 18:50
    "Монгол ардын үлгэр"
  • 19:00
    "Урагшаа У Жа Рюн" ОАК 83,84-р анги
  • 20:45
    "Аугаа уран зургууд" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Гайхалтай аяллууд" нэвтрүүлэг /Тайвань улс. 2-р хэсэг/
  • 21:55
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг /Кейптаун хот/
  • 22:05
    "Төөрөлдсөн хувь заяа" ОАК 79,80-р анги
  • 23:50
    "Авьяастнуудын сургууль" ОАК 1,2-р анги

Эх Орон ТВ

  • 07:00
    “Эх орны мэдээ “мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    Зар мэдээ
  • 08:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    “Бизнес хором” нэвтрүүлэг
  • 09:00
    “Дорнод талын хурд-2014” Зүүн бүсийн даншиг 2-р хэсэг
  • 10:00
    “Монгол аялал” аяллын дурсамж
  • 10:30
    “Бизнес хором” нэвтрүүлэг
  • 10:50
    Зар мэдээ
  • 11:00
    “Эх орны мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:00
    “Алсын тээвэрчид”ОАК 11-р анги
  • 13:00
    Бизнес аялал
  • 13:40
    Хүүхэлдэйн кино
  • 14:00
    “Монгол хүү” МУСК
  • 15:20
    Зар мэдээ
  • 15:30
    “Бизнес хором” нэвтрүүлэг
  • 16:00
    “Эрт урьдын цагт” ОАК 10-р анги
  • 17:00
    “Баян-Уулын тахилга-2015” Дундговь аймгийн Цагаандэлгэр сумаас бэлтгэв.
  • 18:00
    “Эх орны мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    Зар мэдээ
  • 18:30
    “Бизнес хором” нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 19:30
    Бизнес аялал
  • 20:10
    “Амьдралын гол дүр” нэвтрүүлэг Орхон аймгийн ОБГ-ын Аврах гал унтраах 56-р ангийн гал сөнөөгч Ж.Эрдэнэбат
  • 20:50
    Зар мэдээ
  • 21:00
    “Эх орны мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    Зар мэдээ
  • 22:15
    “Алсын тээвэрчид”ОАК 12-р анги
  • 23:15
    Эх орны мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсьё, Сурья, Дагая" /season-2/ 50-р хэсэг
  • 06:30
    Өнөө өглөө
  • 09:30
    "Сонсьё, Сурья, Дагая" /season-2/ 140-р хэсэг
  • 10:00
    Тог тог тог /season-3/ 153-р хэсэг
  • 10:30
    Дурлалт хосын түүх ОАК 4-р анги
  • 11:40
    "Хар хаймран гутал" хүүхэлдэйн кино 47-р анги
  • 12:00
    Өнөө өглөө
  • 15:00
    Нийгмийн сэтгэл зүй
  • 15:30
    Хааны нар ОАК 13-р анги
  • 16:40
    "Хар хаймран гутал" хүүхэлдэйн кино 48-р анги
  • 17:00
    Хүрээлэн амьд ертөнц цуврал 44-р хэсэг
  • 17:30
    "Макс Стил 2" хүүхэлдэйн кино 34-р анги
  • 18:00
    Тог тог тог /season-3/ 154-р хэсэг
  • 18:30
    "Наашаа Цаашаа"
  • 19:30
    Дурлалт хосын түүх ОАК 5-р анги
  • 20:50
    Авгалдай хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    "Хавай 5-0" УСК /season5/ 3-р анги
  • 23:00
    "Хөзрөн байшин" ОАК /season 2/ 8-р анги
  • 00:00
    Мэдээ
  • 00:30
    "Татар ажиллагаа" МУСК

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    "Баялаг бүтээгчдийг дэмжинэ..." төсөл хөтөлбөр Эсу ХХК / Улаанбаатар
  • 06:20
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:20
    Машинууд : хүүхэлдэйн кино 2-р анги
  • 09:10
    TV shop
  • 09:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:00
    Тод мэдээ
  • 10:10
    Business time
  • 10:50
    Тодзочин
  • 11:30
    Баримтат кино
  • 12:00
    Тод мэдээ
  • 12:15
    "Зар мэдээллийн хөтөлбөр" /шууд/
  • 12:30
    Аз жаргалын хэлтэрхий ОАУСК 3-р анги
  • 13:30
    "Баялаг бүтээгчдийг дэмжинэ..." төсөл хөтөлбөр Эсу ХХК / Улаанбаатар
  • 13:45
    "Баялаг бүтээгчдийг дэмжинэ..." төсөл хөтөлбөр Энглиш сторм / Улаанбаатар
  • 14:00
    Тод мэдээ
  • 14:20
    Тод зочин
  • 15:00
    Өвөрхангай аймгийн төвийн бүсийн даншиг наадам Хурдан морьдын уралдаан Соёолон даага
  • 17:00
    Тод мэдээ
  • 17:30
    Баримтад кино
  • 18:00
    "Баялаг бүтээгчдийг дэмжинэ..." төсөл хөтөлбөр Тожил дархан / Хэнтийгээс бэлтгэв
  • 18:35
    Business time
  • 19:10
    Хөгжмийн завсарлага
  • 19:30
    Аз жаргалын хэлтэрхий ОАУСК төгсгөлийн 4-р анги
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    "Баялаг бүтээгчдийг дэмжинэ..." төсөл хөтөлбөр Өөдлөн дэвжих ХХК /Улаанбаатар
  • 21:50
    "Баялаг бүтээгчдийг дэмжинэ..." төсөл хөтөлбөр Бүрэн цутгамал ХХК /Улаанбаатар
  • 22:10
    "Тэнцвэргүй гэрлэлт" ОАУСК 19,20 –р анги
  • 23:50
    Монгол тулгатны 100 эрхэм Э.Бат-Үүл
  • 01:50
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 02:20
    "Баялаг бүтээгчдийг дэмжинэ..." төсөл хөтөлбөр Тожил дархан / Хэнтийгээс бэлтгэв
  • 02:40
    Эфир завсарлах

SCH

  • 08:00
    Мusic time
  • 09:00
    Хошин урлаг үзүүлж байна
  • 10:00
    ТВ шоп-1
  • 10:10
    Сонгодог урлагийн цаг
  • 11:00
    ТВ шоп-2
  • 11:10
    “Найзуудаа наашаа” шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    ТВ шоп-3
  • 13:10
    “Хуанжу гэг” ОАК 17-р анги
  • 14:00
    Мusic time
  • 15:50
    Зарын цаг
  • 16:00
    “Эгшигт хайрцаг” шууд нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Мusic time
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    Хошин урлаг үзүүлж байна
  • 20:00
    ТВ шоп-1
  • 20:10
    “Хуанжу гэг” ОАК 18-р анги
  • 21:00
    ТВ шоп-2
  • 21:10
    Айригтай яриа
  • 22:00
    ТВ шоп-3
  • 22:10
    Мusic time

UBS Global

  • 07:00
    UBS Global эхлэл
  • 07:05
    Global news
  • 07:30
    Найрсаг Улаанбаатар нэвтрүүлэг
  • 08:20
    Төгөлдөр хүүхэд нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Антарктид Олон ангит кино 9-р анги
  • 10:00
    Зөв сонголт бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Гинтама хүүхэлдэйн кино 118-р анги
  • 11:00
    Төмөрбаатартай хамт Япон орноор... Консулын газарт
  • 11:30
    Мартаж болохгүй монаж
  • 12:20
    Аяллын тойрог
  • 12:50
    МЭӨ сая жил - 2 Уран сайхны кино
  • 14:30
    Cook time
  • 15:00
    13-р суваг хошин нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Зөв сонголт бизнес нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Global news
  • 17:00
    Гинтама хүүхэлдэйн кино 119-р анги
  • 17:20
    Төгөлдөр хүүхэд нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Төмөрбаатартай хамт Япон орноор... Хүн тэрэг
  • 18:30
    Глобал удирдагч
  • 19:00
    Номын ертөнц
  • 19:30
    Антарктид Олон ангит кино 10-р анги
  • 20:30
    Зөв сонголт бизнес нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Global news
  • 21:30
    Цэвэр хот нэвтрүүлэг
  • 22:00
    City news
  • 23:30
    Ипман Уран сайхны кино
  • 01:10
    Зөв сонголт бизнес нэвтрүүлэг
  • 01:30
    Global news
  • 02:00
    UBS Global төгсгөл

UBS Music

  • 07:00
    UBS Music Эхлэл
  • 07:05
    UBS Music News Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:45
    Зөв сонголт
  • 08:00
    UBS Music онцолж байна
  • 08:10
    UBS Music хөтөлбөр
  • 09:30
    UBS Music News Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:10
    Big Time Монгол дууны хөтөлбөр
  • 12:10
    Шинэ клип
  • 13:00
    UBS Music хөтөлбөр
  • 14:00
    UBS Music News Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:40
    Зөв сонголт
  • 15:00
    Хөгжмийн нислэг Өдрийн шууд хөтөлбөр
  • 17:00
    UBS Music онцолж байна
  • 17:10
    UBS Music хөтөлбөр
  • 19:00
    Пянзны үе
  • 20:00
    UBS Music онцолж байна
  • 20:10
    Billboard Chart
  • 21:00
    UBS Music News Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    Шинэ клип
  • 22:00
    Wasup – ярилцлага
  • 23:00
    Их хотын хөгжим Гадаад дууны хөтөлбөр
  • 01:00
    1001 Шөнийн Үзвэр Florence + The Machine at Hackney Empire
  • 02:00
    Их хотын хөгжим Гадаад дууны хөтөлбөр
  • 03:30
    Big Time Монгол дууны хөтөлбөр
  • 05:00
    UBS Music хөтөлбөр
  • 07:00
    UBS Music ЭХЛЭЛ

TV9-2

  • 06:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 07:00
    “Амар амгаланд хүрэх зам" өглөөний бясалгал /танин мэдэхүй/
  • 07:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    “Азтай жаалууд адтай” хүүхдийн нэвтрүүлэг /Давталт/
  • 08:40
    Хөгжмийн зохиол дуучин М.Нар-Оюу тайлан тоглолт
  • 09:30
    Танин мэдэхүйн толь
  • 09:45
    Шууд зар 1900-1617
  • 10:00
    “Сайн өнгө “ инфотаймэнт /шууд/
  • 11:30
    Шууд зар 1900-1617
  • 11:45
    “Үлгэрийн цаг “
  • 12:00
    ТВ зууч
  • 12:10
    “Гэгээн алсын одод урлагийн их наадам 2011” он /давталт /
  • 13:00
    Шууд зар 1900-1617
  • 13:15
    “Дэлхийн шилдэг гал тогоо” баримтат кино 2-р хэсэг
  • 14:05
    ”Шууд зар 1900-1617
  • 14:20
    “Plus” entertainment news
  • 14:30
    “Шуурга сөрсөн сарнай” олон ангит УСК 30 -р анги
  • 15:30
    Будда продакшн “Айлдвар “ нэвтрүүлэг
  • 15:45
    Шууд зар 1900-1617
  • 16:00
    “Бүсгүйчүүд” нэвтрүүлэг
  • 16:45
    Шууд зар 1900-1617
  • 17:00
    “Сайн өнгө “ инфотаймэнт /шууд/
  • 18:30
    “Азтай жаалууд адтай” хүүхдийн нэвтрүүлэг /шууд/
  • 19:10
    “Plus” entertainment news
  • 19:20
    “Гэгээн алсын одод урлагийн их наадам 2011” он
  • 20:10
    ТВ зууч
  • 20:20
    “Хүүхэд шуугисан эх өргөөний эзэд....”30-р хэсэг шууд нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Plus” entertainment news
  • 21:10
    “Үлгэрийн цаг”
  • 21:30
    “Хүн гараг” нэвтрүүлэг /шинжлэх ухаан, танин мэдэхүй/
  • 22:00
    “Шуурга сөрсөн сарнай” олон ангит УСК 31-р анги
  • 23:00
    "Амар амгаланд хүрэх зам" оройн бясалгал /танин мэдэхүй/
  • 23:30
    ТВ-9 маргааш

NBS

  • 08:00
    Эфир нээнэ.
  • 08:05
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:50
    Хариуцлагатай лавлах 1927 зарын цаг
  • 09:00
    NBS NEWS Үндсэн мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 10:00
    Эрүүл Монгол Иргэн цуврал нэвтрүүлэг /Давталт/
  • 10:20
    "RAGUSA TOUR" - үзүүлж байна.
  • 10:50
    Хариуцлагатай лавлах 1927 зарын цаг
  • 11:00
    NBS NEWS Онцлох мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 11:30
    Бизнесс аялал /Давталт/
  • 12:00
    Төгс Найз Залуу ОАК 11-р анги /Давталт/
  • 12:50
    Хариуцлагатай лавлах 1927 зарын цаг
  • 13:00
    NBS NEWS Оройн мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 14:00
    Хариуцлагатай лавлах 1927 зарын цаг
  • 14:10
    Эфир завсарлага
  • 17:00
    NBS NEWS шууд мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Хошин хөтөлбөр
  • 18:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:20
    Бизнесс аялал
  • 18:50
    Хариуцлагатай лавлах 1927 зарын цаг
  • 19:00
    NBS NEWS Оройн мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    Зав цаг
  • 20:50
    Хариуцлагатай лавлах 1927 зарын цаг
  • 21:00
    NBS NEWS Үндсэн мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    "Интер Шарам Салон Интерасюьтиколс"-үзүүлж байна
  • 22:20
    Төгс Найз Залуу ОАК 12-р анги
  • 23:10
    NBS NEWS Онцлох мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:40
    Хариуцлагатай лавлах 1927 зарын цаг
  • 23:50
    Эфир төгсөнө

MovieBox

  • 09:00
    "Гал тогоо" ОАК 23,24-р анги
  • 09:50
    "Бразилийн өргөн чөлөө" ОАК 77-р анги
  • 10:50
    "BOX News" мэдээ мэдээлэл
  • 11:00
    "MovieBOX Office" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Цус сорогчийн өдрийн тэмдэглэл" ОАК 27-р анги
  • 12:30
    "Миний хүлээсэн учрал" ОАК 4-р анги
  • 13:40
    "Гал тогоо" ОАК 23,24-р анги
  • 14:30
    "Бразилийн өргөн чөлөө" ОАК 77-р анги
  • 15:20
    "Цус сорогчийн өдрийн тэмдэглэл" ОАК 27-р анги
  • 16:10
    "BOX News" мэдээ мэдээлэл
  • 16:30
    "Кино миний амьдрал" Инженер Батчулуун
  • 16:50
    "Хуучин сургуулийн нууц" ОАК 38,39-р анги
  • 17:50
    "BOX News" мэдээ мэдээлэл
  • 18:00
    "Бразилийн өргөн чөлөө" ОАК 78-р анги
  • 19:00
    "Миний хүлээсэн учрал" ОАК 5-р анги
  • 20:30
    "Гал тогоо" ОАК 25,26-р анги
  • 21:30
    "Цус сорогчийн өдрийн тэмдэглэл" ОАК 28-р анги
  • 22:40
    "Бразилийн өргөн чөлөө" ОАК 78-р анги
  • 23:40
    "Road to Oscar" нэвтрүүлэг /85th Academy Awards/
  • 00:10
    "Хуучин сургуулийн нууц" ОАК 38,39-р анги
  • 01:00
    "Мартагдашгүй дурсамж" УСК
  • 03:00
    "Гал тогоо" ОАК 25,26-р анги
  • 03:50
    "Бразилийн өргөн чөлөө" ОАК 78-р анги
  • 04:40
    "Цус сорогчийн өдрийн тэмдэглэл" ОАК 28-р анги
  • 05:30
    "Миний хүлээсэн учрал" ОАК 5-р анги
  • 06:30
    "Road to Oscar" нэвтрүүлэг /85th Academy Awards/
  • 06:50
    "BOX News" мэдээ мэдээлэл
  • 07:30
    "Энэ 7 хоногт нээлтээ хийх кинонууд"
  • 08:00
    "Хуучин сургуулийн нууц" ОАК 38,39-р анги

SportBox HD

  • 09:00
    "Score News" спортын мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    2015 MLB Season Game №13 /шинэ/
  • 12:00
    Hardwood Classic : Sixers vs Cavaliers 97.04.12 /Iverson 50pts/
  • 14:00
    "Дугуйн Ертөнц" нэвтрүүлэг №7
  • 14:20
    "Tennis Weekly" талбайн теннисний тойм нэвтрүүлэг
  • 14:40
    "Дугуйн Ертөнц" нэвтрүүлэг №8
  • 15:00
    Marquee Match-Up : Mavericks vs Bulls 14.12.02
  • 17:00
    "Универсиад 2015 : Герман - АНУ" /сагсан бөмбөг/ /давталт/
  • 19:00
    "Score News" спортын мэдээллийн хөтөлбөр /шинэ/
  • 19:30
    "Зуны хөлбөмбөг" нэвтрүүлэг /шинэ/
  • 19:50
    "Making of Ronaldo" Баримтат кино /шинэ/
  • 20:40
    "WWE Friday Night Raw" /шинэ/
  • 22:10
    "Зуны хөлбөмбөг" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Score News" спортын мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:00
    NBA TV

Star TV

  • 07:55
    "Стар телевиз" үзүүлж байна
  • 08:00
    "Цул метал Алхимич: Ахан дүүс" Хүүхэлдэйн кино 43-р анги
  • 08:25
    "Зуун хоригдол" ОАК 7-р анги
  • 09:10
    “Стар” Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:50
    “Стар Спорт” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    "Аюултай эмэгтэйчүүд" ОАК 15-р анги
  • 10:50
    Монгол орон тооны хэлээр
  • 11:10
    “Нэрийн хуудас” бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:40
    "Бүрхүүлд орсон хот" ОАК 5-р анги
  • 12:35
    Монгол орон тооны хэлээр
  • 12:40
    "Анхны хиймэл дагуул" Баримтат кино
  • 13:30
    “Star music”
  • 14:00
    "Түмний хүн" МУЗН-ийн хүндэт доктор, эмч Ч. Шараа
  • 14:30
    "Зуун хоригдол" ОАК 5-р анги
  • 15:20
    "Сircus mongolia" 2-р хэсэг
  • 15:55
    "Чанга шивнээ" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 16:25
    “TALK with me” "Couch Surfing"-г Монголд амжиллтай явуулагч Ж. Бэгзсүрэн
  • 16:55
    "Гайхамшигт уралдаан" 1-р бүлэг №8
  • 17:40
    "Цул метал Алхимич: Ах дүүс" Хүүхэлдэйн кино 44-р анги
  • 18:10
    Монгол орон тооны хэлээр
  • 18:25
    “Нэрийн хуудас” бизнес нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Аюултай эмэгтэйчүүд" ОАК 16-р анги
  • 20:00
    Star music
  • 20:30
    "Стар" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    “Стар Спорт” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    "Ширүүн тоглоом" нэвтрүүлэг №7
  • 22:05
    "Зуун хоригдол" ОАК 8-р анги
  • 23:10
    “Нэрийн хуудас” Бизнес нэвтрүүлэг
  • 23:30
    "Бүрхүүлд орсон хот" ОАК 6-р анги
  • 00:20
    “Star music”
  • 00:50
    "Стар" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:30
    Манай дэлгэцнээ

Шинэ Дэлхий

  • 07:30
    Шинэ Дэлхий үзүүлж байна
  • 07:35
    Зуны өглөө хөтөлбөр
  • 08:35
    Шинэ цаг мэдээ
  • 08:55
    Enter Бизнес хөтөлбөр
  • 09:10
    Баялаг бүтээгчдийн сэтгэлгээ нэвтрүүлэг
  • 09:35
    Нэг ангийнхан нэвтрүүлэг
  • 10:35
    Хөгжмийн цаг
  • 11:20
    Хүмүүний ертөнц баримтат кино №4
  • 12:20
    Гарах гарцгүй УСК 2-р анги
  • 14:20
    Бид мартахгүй тоглолт
  • 15:50
    Миний хөрөг
  • 16:30
    Enter Бизнес хөтөлбөр
  • 16:45
    Наран улс 1,2 хэсэг
  • 17:45
    Үүлэн хээ
  • 18:20
    Хүмүүний ертөнц баримтат кино №5
  • 19:20
    Хөгжмийн цаг
  • 20:00
    Шинэ цаг мэдээ
  • 20:20
    Enter Бизнес хөтөлбөр
  • 20:25
    100 асуулт 100 хариулт
  • 21:55
    Шуналын арал УСК
  • 00:05
    Шинэ Дэлхий үзүүлж байна

TV7

  • 10:00
    эфир эхлэл
  • 10:05
    Хүүхэлдэйн кино
  • 10:50
    "Улаанбаатарын мэдээ "
  • 11:35
    "Айлгах төлөвлөгөө" 14-р анги
  • 12:00
    "Үхэлд хүргэх 1000 зам" 14-р анги
  • 12:25
    "Хувь тавилангын салон" Инээдмийн УСК
  • 14:25
    "Seven days өдрийн хөтөлбөр "
  • 18:20
    We Are Mongolians
  • 18:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 19:15
    Номын нээлт
  • 20:00
    "Улаанбаатарын мэдээ "
  • 20:45
    We Are Mongolians
  • 21:00
    Амттай шоу
  • 21:50
    "Монита - Шинэ үе"
  • 22:10
    "Гар утас" Аймшгийн УСК
  • 23:50
    Эфир төгсөв

TV5-3

  • 08:00
    гранд мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "тогооч" оауск 20-р анги
  • 09:50
    тв gps
  • 10:10
    nba today
  • 10:40
    хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    хошин шог
  • 11:40
    тв gps
  • 12:00
    алтан туурайт монгол хүлгүүд - хөрөг нэвтрүүлэг
  • 12:50
    ардын дуунууд
  • 13:40
    зарын цаг
  • 14:00
    концерт
  • 16:00
    хурдан морьдын уралдаан
  • 16:50
    улсын хөгжил сумаас
  • 17:20
    хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    тв gps
  • 18:30
    хошин шог
  • 18:50
    хөгжмийн завсарлага
  • 19:00
    гранд мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "бардамнал ба ухаарал" оауск 1-р анги
  • 21:10
    гранд мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:10
    тв gps
  • 22:30
    "бардамнал ба ухаарал" оауск 1-р анги
  • 23:40
    гранд мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:40
    эфир төгсөнө

Olloo

  • 07:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 07:40
    "Тин тин адал явдал" хүүхдийн кино №35
  • 08:10
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 08:40
    Зар: Авто болон үл хөдлөх хөрөнгө
  • 09:00
    "Хайрын түүх" энэтхэгийн олон ангит кино 120-р анги
  • 09:55
    "Тин тин адал явдал" хүүхдийн кино №35
  • 10:20
    ТВ хичээл: №35
  • 11:30
    "Сүүдэрийн орос орон " баримтат кино 1-р хэсэг
  • 12:00
    Зар: Авто болон үл хөдлөх хөрөнгө
  • 12:25
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 12:50
    Товч толь:Сэтгэлд хоногшсон шилдэг кинонуудын талаар
  • 13:00
    "Сэтгэлд хоногшсон" кино сар
  • 15:00
    "Эрүүл амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 15:40
    "100 асуулт 100 хариулт"Л.Энхамгалан
  • 17:15
    ТВ хичээл: №35
  • 18:10
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 18:50
    "Шинэ байшин" шоу нэвтрүүлэг №5
  • 19:20
    Зар: Авто болон үл хөдлөх хөрөнгө
  • 19:35
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 19:50
    "Зүрх бөөрнөөсөө" Германы ОАК-4-р анги
  • 20:35
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" С.Нарангэрэл
  • 21:25
    "Хайрын түүх" энэтхэгийн олон ангит кино 121-р анги
  • 22:10
    Товч толь:Сэтгэлд хоногшсон шилдэг кинонуудын талаар
  • 22:15
    "Сэтгэлд хоногшсон" кино сар
  • 00:00
    "Сүүдэрийн орос орон " баримтат кино 2-р хэсэг

Royal HD

  • 07:00
    Эфир эхлэл
  • 07:05
    Орлоо,Үзлээ,Авлаа нэвтрүүлэг
  • 08:05
    Улаанбаатарын мэдээ
  • 08:40
    Баянголд үйлдвэрлэв нэвтрүүлэг
  • 09:10
    Малчин цаг
  • 10:25
    Рояаль академи үзүүлж байна
  • 10:45
    Сумандаа сайхан амьдаръя нэвтрүүлэг
  • 11:15
    "Супер студент IV" төсөл
  • 12:00
    Нийгэмд- Урилгагүй зочин нэвтрүүлэг
  • 12:35
    Тэмцэл ОАК
  • 13:55
    Малчин цаг
  • 15:55
    NCD үзүүлж байна
  • 16:10
    Орлоо,Үзлээ,Авлаа нэвтрүүлэг
  • 17:10
    Сэтгэлд гал байхад нэвтрүүлэг
  • 17:45
    Хуулийн цаг теле сериал
  • 18:20
    Сумандаа сайхан амьдаръя нэвтрүүлэг
  • 18:50
    Бага олимп наадам
  • 19:20
    Номын нээлт
  • 20:00
    Улаанбаатарын мэдээ
  • 20:35
    Дугуйн ломбо үзүүлж байна
  • 20:45
    Queen secret нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Тэмцэл ОАК
  • 22:50
    Улаанбаатарын мэдээ
  • 23:35
    Мэндчилгээ
  • 00:00
    Эфир хаасан

ТВ1

  • 07:55
    ТВ-1 Өнөөдөр
  • 08:00
    ТВ-1 Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:50
    Содон мэдээ
  • 09:00
    “Гэгээн өглөө” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    “Эрдэнэсийн эрх” баримтат кино
  • 11:00
    Хэвлэлийн мэдээ
  • 11:30
    Фото мэдээ
  • 11:40
    Иргэдийн мэдээ-ТВ Улаач
  • 11:50
    Шүүмж мэдээ-Цэг цэг таслал
  • 12:00
    ТВ-1 Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:50
    Зар мэдээ
  • 13:40
    Хүүхдийн мэдээ
  • 13:50
    Содон мэдээ
  • 14:00
    ТВ-1 Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:50
    Иргэдийн шууд мэдээ-Надад нэг санал байна
  • 15:50
    Иргэдийн мэдээ-ТВ Улаач
  • 16:00
    ТВ-1 Мэдээ
  • 16:20
    Хэвлэлийн мэдээ
  • 16:50
    Содон мэдээ
  • 17:00
    “360 градус” хошин мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Хүүхдийн мэдээ
  • 17:40
    Тодруулга мэдээ
  • 18:00
    ТВ-1 Мэдээ
  • 18:20
    Зар мэдээ
  • 19:00
    Сайн мэдээ-Эерэг хөтөлбөр
  • 19:30
    Фото мэдээ
  • 19:40
    Хөтлөгчийн мэдээ
  • 19:50
    Иргэдийн шууд мэдээ-Надад нэг санал байна
  • 20:50
    Содон мэдээ
  • 21:00
    ТВ-1 Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:50
    Тодруулга мэдээ
  • 22:10
    УСК
  • 23:30
    Зар мэдээ
  • 00:00
    ТВ-1 Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:50
    Зар мэдээ
  • 01:00
    ТВ-1 Маргааш

Eagle News

  • 07:00
    баримтат киноны
  • 09:00
    ийглийн мэдээ
  • 09:15
    мэдээний өрөө
  • 09:50
    бизнес мэдээ
  • 10:00
    баримтат киноны
  • 11:00
    иргэний мэдээ
  • 11:30
    үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 12:00
    ийглийн мэдээ:зочны цаг
  • 12:30
    de facto нэвтрүүлэг
  • 13:00
    ийглийн мэдээ
  • 13:15
    мэдээний өрөө
  • 13:50
    бизнес мэдээ
  • 14:00
    баримтат киноны
  • 15:00
    ийглийн мэдээ
  • 15:10
    мэдээний өрөө
  • 15:50
    бизнес мэдээ
  • 16:00
    cnn
  • 16:30
    үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 17:00
    ийглийн мэдээ
  • 17:10
    мэдээний өрөө
  • 17:50
    бизнес мэдээ
  • 18:00
    ийглийн мэдээ: зочны цаг
  • 18:30
    үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 19:00
    ийглийн мэдээ
  • 19:20
    мэдээний өрөө
  • 20:00
    бизнес мэдээ
  • 20:10
    иргэний мэдээ
  • 20:30
    боломж сонголт
  • 21:00
    ийглийн мэдээ
  • 21:15
    мэдээний өрөө
  • 22:00
    бизнес мэдээ
  • 22:15
    cnn
  • 22:30
    үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:00
    ийглийн мэдээ
  • 23:15
    мэдээний өрөө
  • 00:00
    бизнес мэдээ
  • 00:15
    эфир завсарлага

Айст ТВ

  • 07:00
    "ЭНЭ ЦАГТ мэдээллийн хөтөлбөр", Цаг агаарын мэдээ
  • 07:55
    Бизнес зар.
  • 08:00
    Хүүхэлдэйн кино.
  • 08:30
    "Хязгаарыг давсан нь" ШУ, боловсролын хөтөлбөр.
  • 09:00
    "СЕРЕДИНА ЗЕМЛИ" олон улсын хөтөлбөр
  • 09:25
    "6 кадр" Скетч-шоу.
  • 09:50
    "АИСТ МАРКЕТ" теледэлгүүр.
  • 10:00
    "АБВГДейка" хүүхдийн нэвтрүүлэг.
  • 10:25
    "Монгол аялал" нэвтрүүлэг.
  • 11:00
    "Хоёр тавилан" ОАК.
  • 11:55
    "Нууцын мөрөөр" ТМ нэвтрүүлэг.
  • 12:55
    Бизнес зар.
  • 13:00
    "ЭНЭ ЦАГТ мэдээллийн хөтөлбөр", Цаг агаарын мэдээ, СЗ
  • 14:00
    "Оргох төлөвлөгөө" ОАК.
  • 14:50
    "Оросын түүхэн эмэгтэйчүүд" ТМ нэвтрүүлэг.
  • 15:10
    "АИСТ МАРКЕТ" теледэлгүүр.
  • 15:20
    "Нохдын ертөнц" ТМ цуврал.
  • 15:50
    "Хайраас ч илүү" Баримтат нэвтрүүлэг.
  • 16:45
    "АИСТ МАРКЕТ" теледэлгүүр.
  • 16:55
    "Диканька тосгоны үдэш" Баримтат нэвтрүүлэг.
  • 17:55
    Бизнес зар.
  • 18:00
    "ЭНЭ ЦАГТ мэдээллийн хөтөлбөр", Цаг агаарын мэдээ
  • 18:30
    "Оросын хуяг дуулга" Баримтат нэвтрүүлэг.
  • 19:15
    "АИСТ МАРКЕТ" теледэлгүүр.
  • 19:25
    "Амттанаар хийсэн байшин" ТМ цуврал.
  • 19:55
    "Зуслангийн шийдэл" ТМ нэвтрүүлэг.
  • 20:55
    Бизнес зар.
  • 21:00
    "ЭНЭ ЦАГТ мэдээллийн хөтөлбөр", Цаг агаарын мэдээ, СЗ
  • 22:00
    "Шадар 3 цэрэг эргэж ирсэн нь" УСК, Монгол хэл дээр.
  • 23:55
    Бизнес зар.
  • 00:00
    "ЭНЭ ЦАГТ мэдээллийн хөтөлбөр", Цаг агаарын мэдээ
  • 01:20
    Туршилтууд "Агаарын зөөлөвчин дэртэй хөлөг онгоцууд"
  • 01:55
    Бизнес зар.
  • 02:00
    Эфир дуусах

Eco Channel

  • 07:00
    “ECO news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:55
    Байгаль орчны тухай хууль
  • 08:00
    Хүүхэлдэйн кино “Кунфу Панда” 25
  • 08:25
    “Таны бодлоор” нэвтрүүлэг
  • 09:05
    Монгол бахархал
  • 09:15
    Баримтат кино “Хувьсал” цуврал 3
  • 10:10
    Байгаль орчны тухай хууль
  • 10:15
    Хүүхэлдэйн кино “Бяцхан хунтайж” 9 анги
  • 10:40
    Монгол бахархал
  • 10:50
    “Эко форум” хэлэлцүүлэг
  • 11:55
    Баримтат кино “Тивүүд” цуврал 5
  • 13:00
    ОАУСК “Анжелика” 11 анги
  • 13:50
    Монгол бахархал
  • 14:00
    “ECO news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    ОАУСК “Хазуулагсад” 9 анги
  • 15:10
    “Гоо үзэсгэлэнгийн нууц 2013”
  • 16:05
    Байгаль орчны тухай хууль
  • 16:10
    Баримтат кино “Амьдралын шат ” цуврал 9
  • 17:05
    Газар шороо
  • 17:25
    Хүүхэлдэйн кино “Бяцхан хунтайж” 10 анги
  • 17:50
    Баримтат кино “Хятадын түүх ” цуврал 5
  • 18:55
    Монгол бахархал
  • 19:05
    Монгол гоёл
  • 19:30
    “ECO news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:25
    “Эко тодруулга” ярилцлага /шууд/
  • 21:10
    Органик монгол
  • 21:40
    ОАУСК “Анжелика” 12 анги
  • 22:30
    Монгол бахархал
  • 22:40
    ОАУСК “Хазуулагсад” 9 анги /давталт/
  • 23:30
    “ECO news” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 00:20
    Баримтат кино “Хятадын түүх ” цуврал 5 /давталт/
  • 01:20
    Төрийн дуулал

TV10

  • 08:00
    Амар байна уу архив
  • 09:00
    Тоглолтын цаг
  • 10:00
    Хакухо кап
  • 10:50
    Бизнес аялал
  • 11:30
    Би Монгол хүн /архив/
  • 12:00
    Эрүүл амьдрах сайхан нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:30
    Chance 2 chance Бизнес мэдээ
  • 13:00
    UB REAL PROPERTIES үзүүлж байна
  • 13:15
    Дурласны маргааш УСК
  • 15:15
    Хүүхэлдэйн кино
  • 16:00
    Chance 2 chance Бизнес мэдээ
  • 16:30
    Tarantula Extreme off road 2013
  • 17:20
    Бизнес аялал
  • 18:00
    Инээд бэлэглье
  • 18:20
    Зав цаг
  • 19:00
    Шат /архив/
  • 19:40
    Рагуса-тур үзүүлж байна
  • 20:00
    Кино миний амьдрал
  • 20:30
    Chance 2 chance Бизнес мэдээ
  • 21:00
    100 асуулт 100 хариулт
  • 22:30
    Хөх толбот хүмүүс УСК

DreamBox

  • 09:00
    Өглөөний мэнд
  • 09:10
    Бонгын адал явдал
  • 09:30
    Багачуудын урлан
  • 09:40
    Бидний эргэн тойронд
  • 09:50
    "Лунтик" хүүхэлдэйн кино
  • 10:10
    "Корра-н домог" хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    Авьяаслаг багачууд
  • 11:40
    Амьтны ертөнц
  • 11:45
    Бонгын дуран
  • 12:05
    Shaun The sheep
  • 12:25
    Шидэт хайрцаг
  • 12:40
    "Далайгаар аялагч" хүүхэлдэйн кино
  • 12:50
    "Дуба дуба" хүүхэлдэйн кино
  • 13:10
    "Кокамам" хүүхэлдэйн кино
  • 13:20
    Авьяаслаг багачууд
  • 13:50
    "Пат Мат хоёр " хүүхэлдэйн кино
  • 14:10
    "Пингү" хүүхэлдэйн кино
  • 14:15
    "Монк"хүүхэлдэйн кино
  • 14:20
    10000 аялал
  • 14:50
    Өдрийн мэнд
  • 15:00
    Бонгын адал явдал
  • 15:20
    Багачуудын урлан
  • 15:30
    Бидний эргэн тойронд
  • 15:40
    "Лунтик" хүүхэлдэйн кино
  • 16:00
    "Корра-н домог" хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    Авьяаслаг багачууд
  • 17:35
    Бонгын дуран
  • 17:55
    Shaun The sheep
  • 18:15
    Шидэт хайрцаг
  • 18:30
    "Далайгаар аялагч" хүүхэлдэйн кино
  • 18:40
    "Дуба дуба" хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    "Кокамам" хүүхэлдэйн кино
  • 19:10
    Авьяаслаг багачууд
  • 19:40
    "Пат Мат хоёр " хүүхэлдэйн кино
  • 20:00
    "Пингү" хүүхэлдэйн кино
  • 20:15
    "Монк"хүүхэлдэйн кино
  • 20:30
    Унтахаас өмнө
  • 20:40
    Бонгын үлгэрийн цаг
  • 20:50
    Бүүвэйн дуу
  • 21:50
    Сайхан амраарай.

Mass TV

  • 06:00
    Монгол улсын төрийн дуулал
  • 06:05
    Баялаг бүтээгчдийг дэмжинэ... Ноён пицца
  • 06:25
    “Баялаг бүтээгчдийн дэмжинэ” хэлэлцүүлэг
  • 07:30
    “Масс” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:15
    Хураангуй мэдээ
  • 08:20
    Баялаг бүтээгчдийг дэмжинэ... Эсу
  • 08:40
    Баялаг бүтээгчдийг дэмжинэ... Ноён пицца
  • 09:00
    “Эдийн засгийн урсгал” нэвтрүүлэг
  • 09:30
    “Маша баавгай хоёр” хүүхэлдэйн кино
  • 09:45
    Зар мэдээллийн хөтөлбөр / шууд/
  • 10:00
    “Масс” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:45
    “Архинаас татгалзъя” нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Зар мэдээллийн хөтөлбөр / шууд/
  • 11:15
    “Өдрийн зочин” нэвтрүүлэг
  • 11:45
    “Нийгэмд хөдөлмөрлөх эрх” нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Баялаг бүтээгчдийг дэмжинэ... Эсу
  • 12:20
    Баялаг бүтээгчдийг дэмжинэ... Ноён пицца
  • 12:40
    Зураглал
  • 12:45
    Зар мэдээллийн хөтөлбөр / шууд/
  • 13:00
    Өвөрхангай аймгийн Төвийн бүсийн Даншиг наадам хурдан морьдын уралдаан /шүдлэн, хязаалан/
  • 15:00
    Зар мэдээллийн хөтөлбөр / шууд/
  • 15:15
    Зураглал
  • 15:20
    Баялаг бүтээгчдийг дэмжинэ... Тожил дархан
  • 15:40
    Баялаг бүтээгчдийг дэмжинэ... Мастер матрас
  • 16:00
    Зар мэдээллийн хөтөлбөр / шууд/
  • 16:15
    Хөгжмийн цаг
  • 16:20
    Баялаг бүтээгчдийг дэмжинэ... Эсу
  • 16:40
    Баялаг бүтээгчдийг дэмжинэ... Ноён пицца
  • 17:00
    “Масс” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:45
    “Маша баавгай хоёр” хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Зар мэдээллийн хөтөлбөр / шууд/
  • 18:15
    “Түүхийг өөрчилсөн номнууд” нэвтрүүлэг
  • 18:50
    “Өдрийн зочин” нэвтрүүлэг
  • 19:20
    Баялаг бүтээгчдийг дэмжинэ... Эсу
  • 19:45
    Баялаг бүтээгчдийг дэмжинэ... Ноён пицца
  • 20:00
    “Масс” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:45
    “Нийгэмд хөдөлмөрлөх эрх” нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Цаг товлоё” ярилцлага
  • 21:30
    Баялаг бүтээгчдийг дэмжинэ... Өөдлөн дэвжих
  • 21:50
    Баялаг бүтээгчдийг дэмжинэ... Урам ундар
  • 22:10
    “Масс” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:00
    “Тайчигч бүсгүйчүүд” уран сайхны кино
  • 01:00
    “Масс” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:45
    Баялаг бүтээгчдийг дэмжинэ... Өөдлөн дэвжих

MN2

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:45
    MNB Спортын мэдээ
  • 08:00
    “Амрыг эрье” цагдаагийн мэдээлэл ЦЕГ-аас бэлтгэв
  • 08:30
    16 мм-ийн кино төсөл үзүүлж байна: Анхны барилга трест
  • 09:00
    “Хайрлан дурлая” уран сайхны кино 4-р анги
  • 10:00
    JICA-NHK үзүүлж байна: Усны бохирдол
  • 10:10
    “Дайчин шоргоолж” хүүхэлдэйн кино
  • 11:35
    “Өндөр гэгээний өв соёл” баримтат кино /Өндөр гэгээний мэндэлсний 380 жилийн ойд зориулав/
  • 12:35
    Хүрээлэн амьд ертөнц
  • 13:00
    Аяллын цаг
  • 13:50
    Тоонто нютаг
  • 14:20
    Уянгын дурсамж 2-р хэсэг /фонд-2, 145/
  • 14:50
    “Бариа засалч” уран сайхны кино
  • 16:55
    Язгуур айзам: Цуурын аялгуу
  • 17:25
    Ариусахуйн гүмүда
  • 18:00
    Мэдээ
  • 18:20
    JICA-NHK үзүүлж байна: Озоны цооролт
  • 18:30
    Алдай Хонаш
  • 19:20
    “Томъёо” Шинжлэх ухаан технологи- Инновацийн теле сэтгүүл
  • 20:00
    Наараан суутн
  • 21:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:45
    MNB Спортын мэдээ
  • 22:00
    “Хайрлан дурлая” уран сайхны кино 5-р анги

MNC

  • 07:30
    "Дорнын зурхай"
  • 07:35
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    "Хөгжлийн гарц"
  • 08:55
    Бизнес мэдээ
  • 09:00
    "Шинэ сууц" барилгын нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Түмний нэг" хөрөг нэтрүүлэг
  • 10:00
    "Эмэгтэй хүн шиг сэтгэ" ОАК 9-р анги
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    "Ярилцах цаг"
  • 12:00
    "Өдрийн хэмнэл" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:00
    Өдрийн мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:00
    "70-аад оны шоу" УСК 183,184
  • 15:00
    Өдрийн мэдээллийн хөтөлбөр
  • 16:00
    "Зав цаг" нэвтрүүлэг
  • 16:40
    "Хүүхэлдэйн кино"
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Эдийн засгийн машин хэрхэн ажилладаг вэ?" баримтат кино
  • 18:30
    Энтертаймент мэдээ
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:50
    Бизнес мэдээ
  • 20:00
    "Ярилцах цаг"
  • 20:30
    "Шинэ сууц" барилгын нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    "Эмэгтэй хүн шиг сэтгэ" ОАК 10-р анги
  • 23:00
    Үдшийн мэдээ
  • 00:00
    эфир завсарлага

HTV

  • 06:00
    Тоглолтын цаг
  • 07:00
    Дасгалын цаг
  • 07:30
    Монгол музей
  • 08:00
    Эмчээс асууя шууд нэвтрүүлэг давталт
  • 09:00
    Нtv news давталт
  • 10:00
    Манайхан нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Тосгоны эмч-9 ОАК
  • 12:00
    Хүүхдийн хөтөлбөр "Адтай жаалууд" ОАК
  • 12:30
    Монгол музей
  • 13:00
    Хошин шог
  • 13:30
    Эмчээс асууя нэвтрүүлэг давталт
  • 14:30
    Нtv news давталт
  • 15:30
    Манайхан нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Тосгоны эмч-9 ОАК
  • 17:30
    Дасгалын цаг
  • 18:00
    Хүүхдийн хөтөлбөр "Адтай жаалууд" ОАК
  • 18:30
    Монгол музей
  • 19:00
    Тосгоны эмч-10 ОАК
  • 20:00
    Эмчээс асууя
  • 21:00
    Нtv news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    "Эрүүл мэндийн эрэлд" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Тосгоны эмч-10 ОАК
  • 00:00
    Эмчээс асууя нэвтрүүлэг давталт
  • 01:00
    Htv news давталт
  • 02:00
    Эфир хаах

РРТV

  • 07:30
    PPTV эхлэл
  • 08:00
    "Өглөөний хөгжим"
  • 09:00
    Баримтат кино
  • 09:50
    Бизнес цаг
  • 10:00
    Тоолдой хүүхдийн нэвтрүүлэг \давталт\
  • 10:50
    "Кино Миний Амьдрал" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 11:20
    Зар мэдээ
  • 11:25
    "Урлахуй" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Монгол өв" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 12:30
    Амрах агшин
  • 12:50
    Бизнес цаг
  • 13:00
    Баримтат кино
  • 14:00
    Зар мэдээ
  • 14:05
    "Хөгжмийн хөтөлбөр" /Гадаад/
  • 16:50
    Бизнес цаг
  • 17:00
    "Оранж дүүргийнхэн" ОАК 9-р анги
  • 17:55
    Зар мэдээ
  • 18:00
    "Тоолдой" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:50
    Бизнес мэдээ
  • 19:00
    Баримтат кино
  • 20:00
    Амрах агшин
  • 20:20
    "Зуун дамжсан алдартнууд"
  • 21:10
    "Би Монгол" аялалын нэвтрүүлэг
  • 21:40
    "Кино Миний Амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Оранж дүүргийнхэн" ОАК 10-р анги
  • 22:50
    "Кино Миний Амьдрал" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 23:10
    "Уран зохиолын цаг"
  • 23:40
    Бизнес мэдээ
  • 00:50
    Зар мэдээ
  • 01:00
    Эфир төгсөв

Like TV

  • 08:00
    эхлэл
  • 08:20
    эрүүл мэндийн зөвлөгөө
  • 08:40
    дэлхийн төв рүү аялсан нь баримтат кино
  • 09:30
    өнөөдөр-ийн зочин
  • 10:00
    хөгжмийн завсарлага
  • 10:20
    “sale time”арилжааны хөтөлбөр
  • 10:50
    “зуныг өнгөрөөсөн” уск /давталт/
  • 13:00
    заавал хэвшүүлэх 21 дадал ундны усны эрүүл ахуй
  • 13:10
    олимп хотхон үзүүлж байна
  • 13:20
    ирээдүйг зөгнөгчид баримтат кино
  • 14:10
    “virus” хдхв-ийн сэрэмжлүүлэг кино
  • 15:00
    уртын дууны тив теле концерт
  • 15:40
    sale time арилжааны хөтөлбөр
  • 16:00
    хүүхдийн амралтанд шидэт самар
  • 17:00
    “никитон эргэн тайзнаа” тоглолт
  • 18:00
    tele medicine эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 19:00
    хөгжмийн завсарлага
  • 19:20
    заавал хэвшүүлэх 21 дадал “тамхи”
  • 19:30
    sale time арилжааны хөтөлбөр
  • 20:00
    “хаан тэмээ” баримтат кино
  • 21:00
    хөгжмийн завсарлага
  • 21:20
    “хэрвээ би чамд хайртай байсан бол” уск
  • 23:20
    эфир завсарлага

Eagle Live

  • 07:00
    Библи юу өгүүлдэг вэ?
  • 07:30
    Өнөөдөр-үйл явдлын мэдээ
  • 08:20
    Бодит байдал
  • 08:50
    Wikipedia үзүүлж байна
  • 09:00
    Тоглолтын цаг
  • 09:30
    "Күн Фү Панда" 21-р анги
  • 10:00
    'Гэрэлд'' ток шоу
  • 10:30
    Өнөөдөр-үйл явдлын мэдээ
  • 11:00
    "Амьд үхдэл" ОАК 8-р анги
  • 11:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 12:00
    Өнөөдөр-үйл явдлын мэдээ
  • 12:30
    Зочны цаг
  • 13:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 13:05
    NBA super star
  • 13:55
    Box Ography
  • 14:15
    Road To Oscar
  • 14:30
    "48 цаг" кино бүтээл
  • 14:45
    "Боловсон эрчүүдийн тоглоом" УСК
  • 16:30
    Өнөөдөр-үйл явдлын мэдээ
  • 17:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:15
    Мөнхийн хотхон
  • 17:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:45
    Мөнхийн хотхон
  • 18:00
    'Амьдралын өнгө'' нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Күн Фү Панда" 22-р анги
  • 19:30
    Өнөөдөр-үйл явдлын мэдээ
  • 20:00
    "Амьд үхдэл" ОАК 9-р анги
  • 20:50
    Үлгэрийн цаг
  • 21:05
    "48 цаг" кино бүтээл
  • 21:20
    "Шударга ёсны эрэлд" УСК
  • 23:00
    "Show me" нэвтрүүлэг
  • 23:30
    "Боловсон эрчүүдийн тоглоом" УСК

SPS Prime

  • 09:00
    тоттенхам 7 хоног тоттенхам-сандерланд
  • 11:00
    ногоон талбайн панз
  • 11:30
    тоттенхам 7 хоног тоттенхам-арсенал
  • 13:30
    pl world
  • 14:00
    world of tennis
  • 14:30
    world of athletics теле сэтгүүл
  • 15:00
    ferrari challenge автомашины уралдаан
  • 16:30
    ногоон талбайн панз
  • 17:00
    снукер биллиард рига опен
  • 21:00
    тоттенхам 7 хоног ливерпүүл-тоттенхам

SPS-Plus

  • 09:00
    стокхолм марафон
  • 12:00
    теннис . wta eastbourne
  • 15:00
    волейбол азийн цом
  • 18:00
    триатлон дашт. gold coast
  • 20:00
    miracle уран сайхны кино

SPS World

  • 09:00
    u23 asian qualification монгол-лаос
  • 11:00
    world of football теле сэтгүүл
  • 11:30
    mma world
  • 12:10
    снукер биллиард. world cup
  • 15:40
    this is sport мэдээллийн хөтөлбөр
  • 16:40
    world of football теле сэтгүүл
  • 17:10
    mma world
  • 17:50
    ferrari challenge автомашины уралдаан
  • 18:50
    trans world sports
  • 19:00
    world wide sports теле сэтгүүл
  • 19:30
    ногоон талбайн панз
  • 20:00
    pl world теле сэтгүүл
  • 20:30
    road to rio теле сэтгүүл
  • 21:00
    miracle уран сайхны кино

Bloomberg TV MGL

  • 06:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 07:00
    "Суутнуудын намтар" цуврал
  • 08:00
    "First up" шууд орчуулгын нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Ажил хэрэгч өглөө" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Trending business" шууд орчуулгын нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Ажил хэрэгч өглөө" хөтөлбөр
  • 12:00
    "Технологийн гайхамшиг" цуврал
  • 13:00
    "#MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "Бүрэн тайлбар" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 15:00
    "Countdown" шууд орчуулгын нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Бизнесийн хэмнэл" давталт
  • 17:00
    "The pulse" шууд орчуулгын нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 19:00
    "Амжилтын нууцаас" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 21:00
    "Технологийн гайхамшиг" цуврал
  • 22:00
    "Бизнесийн төв цэг" давталт
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 00:00
    Завсарлага

SPS Action

  • 09:00
    ufc fight night свансон-стипенс
  • 12:00
    ufc 187 countdown
  • 12:40
    ufc 187 жонсон-кормьер
  • 15:40
    ufc fight night густавссон-манува
  • 17:40
    ufc fight night жейжечик-пенн
  • 20:40
    тюмень их дуулга

OTV

  • 06:00
    Инээцгээе хүмүүс ээ
  • 07:00
    100% хөгжмийн хөтөлбөр
  • 08:00
    Байгалийн шалгуур-19
  • 09:00
    О news
  • 10:00
    Кинон дунд
  • 11:00
    Сүүдрийн хүмүүс- 9 ОАК
  • 12:00
    Инээцгээе хүмүүс ээ
  • 13:00
    100% хөгжмийн хөтөлбөр
  • 14:00
    Байгалийн шалгуур-19
  • 15:00
    О news
  • 16:00
    Кинон дунд
  • 17:00
    Сүүдрийн хүмүүс-9 ОАК
  • 18:00
    Инээцгээе хүмүүс ээ
  • 19:00
    100% хөгжмийн хөтөлбөр
  • 20:00
    Байгалийн шалгуур- 20
  • 21:00
    Кино цаг
  • 22:00
    Хориотой загвар
  • 23:00
    Сүүдрийн хүмүүс-10 ОАК
  • 00:00
    О news
  • 01:00
    Хориотой загвар
  • 02:00
    Эфир хаах

Молор ТВ

  • 08:00
    Эфирийн эхлэл
  • 08:30
    Баримтат кино НҮБ
  • 09:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:50
    Технологийн гайхамшиг
  • 10:30
    Хот айл /Дорнод аймаг Чойбалсан сумаас /
  • 11:00
    Уран сайхны кино
  • 12:30
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    Хот айл /Увс аймаг Өмнөговь сумаас 1 /
  • 14:00
    Тэдний нүдээр бид
  • 14:40
    Кино миний амьдрал
  • 15:00
    Орон нутгийн Мэдээ
  • 15:30
    Захаар сонин юу байна
  • 16:00
    Орон нутгийн Мэдээ
  • 16:30
    Хот айл /Дорнод аймаг Матад сумаас /
  • 17:00
    Орон нутгийн Мэдээ
  • 17:30
    Технологийн гайхамшиг
  • 18:00
    Орон нутгийн Мэдээ
  • 18:30
    Хот айл /Увс аймаг Бөх мөрөн сумаас/
  • 19:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    Судрын хуудаснаа
  • 20:30
    Хууль бидний амьдралд
  • 21:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:50
    Уран сайхны кино
  • 23:30
    Эфир хаах

Шилдэг 3

Боловсрол ТВ Logo

Боловсрол ТВ

"Авьяастнуудын сургууль" ОАК 1,2-р анги

07-3116:05

TV9 Logo

TV9

“Дурлалын амт” олон ангит УСК 2-р анги /давталт/

07-3111:00

Боловсрол ТВ Logo

Боловсрол ТВ

"Сэм Кэт хоёр" ОАК төгсгөлийн 34,35-р анги

07-3109:10

Show Page Stats