ZURAGT.mn шинэчлэгдлээ!

Яг одоо гарч буй хөтөлбөрийг заах цэнхэр тууз нь мөн тухайн хөтөлбөрийн дуусах хугацааг илэрхийлнэ. Хэрвээ манай сайт танд таалагдвал бусаддаа мэдэгдэж дамжуулахыг хүсье :)

МҮОНТ

  • 07:00
    Өглөө хөтөлбөр
  • 08:00
    "Цагийн хүрд" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Амьдралын хүрд" уран сайхны кино 1-р анги
  • 10:30
    "Удмын алтан судар"
  • 11:00
    Мэдээ
  • 11:10
    Нээлттэй хэлэлцүүлэг: "Монгол судлал өнөөдөр ба ирээдүй" /давталт/
  • 12:10
    Хөгжмийн агшин
  • 12:20
    "Винне Ту Инчу" уран сайхны кино
  • 13:50
    "Адуучин" Завхан аймгийн Тэлмэн сумын түмэн адууны баяраас бэлтгэв.
  • 14:50
    "Үндэсний хэл бичиг, соёл"
  • 15:20
    "Алганы хээ уншигч-2" "Хувь тавилангийн зураас" уран сайхны кино 9,10-р анги
  • 17:00
    "1 минут 1 сая" уралдаант нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Мэдээ
  • 18:20
    "Олны үг ортой юу?" /Олон нийтийн цаг/ шууд
  • 19:10
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөгөөс: "Шагнал" теле зохиомж 1992 он.
  • 19:25
    "Амрыг эрье" Цагдаагийн студиэс бэлтгэв.
  • 19:40
    Соно студи: "Маамуу нааш ир"
  • 20:00
    "Цагийн хүрд" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:05
    "Эргэх дөрвөн цаг" Дорнод аймгаас бэлтгэв.
  • 21:35
    "Товшлуур бүжиг"

UBS-1

  • 07:00
    Өдрийн өнгө
  • 07:05
    City news
  • 08:30
    Замын хөдөлгөөний шуурхай мэдээ
  • 09:00
    Кофе юу, цай юу?
  • 10:00
    II-р Богдын төрсөн нутаг Туулын гол, Өгөөмөрийн уулс
  • 11:00
    City news
  • 11:30
    Exit зар сурталчилгаа
  • 11:40
    Business news
  • 12:00
    Харийн шоронд-Мексик Баримтат кино
  • 12:50
    Би өөрөө ирнэ Оросын олон ангит кино 2-р анги
  • 14:00
    City news
  • 14:30
    Замын хөдөлгөөний шуурхай мэдээ
  • 14:40
    Exit зар сурталчилгаа
  • 14:50
    Business news
  • 15:00
    Амьдрах сайхан кино концерт
  • 16:00
    Би өөрөө ирнэ Оросын олон ангит кино 2-р анги
  • 17:00
    City news
  • 17:30
    Exit зар сурталчилгаа
  • 17:50
    Замын хөдөлгөөний шуурхай мэдээ
  • 18:00
    UBS - Нэмэлт цаг
  • 18:30
    Hummer trophy-2014
  • 19:10
    Business news
  • 19:30
    City news
  • 21:00
    Би өөрөө ирнэ Оросын олон ангит кино 3-р анги
  • 22:10
    Ногоон ирээдүй 2014
  • 22:50
    Харийн шоронд-Колумб Баримтат кино
  • 23:50
    Business news
  • 00:10
    City news
  • 01:40
    Өдрийн өнгө

MN25

  • 07:00
    эфир: эхлэл
  • 07:30
    шинэ өглөө хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    алтан боломж
  • 09:30
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:40
    "хоёр бүсгүйн тавилан" оак /78-р анги/
  • 11:50
    шинэ өглөө хөтөлбөр /давталт/
  • 13:20
    хуучин хальс
  • 14:20
    "оддын ээж" дуучин бурмаагийн ээж
  • 15:10
    "shop mongolia" танилцуулж байна.
  • 15:30
    "миний хайр эрвээхэй бүсгүй" /52-р анги/
  • 16:30
    баримтат кино "нацистууд түүхээ сануулсан нь"
  • 17:30
    "хүчирхэг арван нэг" хүүхэлдэйн кино /41-р анги/
  • 18:00
    алтан боломж
  • 18:30
    "biz time"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "хоёр бүсгүйн тавилан" оак /79-р анги/
  • 21:20
    "shop mongolia" танилцуулж байна.
  • 21:50
    "bon appetit"
  • 22:50
    "миний хайр эрвээхэй бүсгүй" /53-р анги/

TV5

  • 06:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг"хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    "эрт босвол нэгийг дуулна" өглөө хөтөлбөр
  • 08:55
    танд тустай агшин /давталт/
  • 09:05
    house location үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 09:35
    "амьдралын тойрог " оакино 11-р анги /давталт/
  • 10:45
    хөгжмийн завсарлага
  • 11:00
    орон орны хоол нэвтрүүлэг
  • 11:20
    хүсэл мөрөөдлийн хотхон хүүхдийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:10
    "улсын баяр наадмын хүчит бөхийн тойм"
  • 13:10
    house location үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 13:40
    танд тустай агшин /давталт/
  • 13:50
    улсын баяр наадмын хурдан морины уралдаан - азарга
  • 14:50
    эзэгтэй нарын цаг нэвтрүүлэг
  • 15:20
    "хөрөнгө орлуулалт далласан айлчлал" / монгол улсын ерөнхийлөгч ц.элбэгдорж - япон улсад хийсэн ажлын айлчлал/ /давталт/
  • 15:50
    tv mall
  • 16:50
    хүсэл мөрөөдлийн хотхон хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:20
    house location үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 17:50
    танд тустай агшин /давталт/
  • 18:00
    мэдээ
  • 18:50
    "амьдралын тойрог " оакино 12-р анги
  • 20:30
    монгол улсаа хөгжүүлье ток шоу
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг"хөтөлбөр
  • 23:00
    house location үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 23:30
    танд тустай агшин /давталт/
  • 23:40
    таны сонголтонд
  • 00:40
    эфир завсарласан

TV9

  • 06:00
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:05
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:40
    “Ном хурах цаг”
  • 08:00
    “Зун орсон цас” тоглолт
  • 09:40
    “Гялайлаа” теле шоп
  • 10:30
    “V.I.P” car wash
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:10
    “Соронз” нэвтрүүлэг / МУГЖ. Б.Сарантуяа/
  • 12:10
    TВ зууч
  • 12:30
    “Эрүүл мэнд” теле сэтгүүл
  • 13:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 13:10
    “Алтны эзэнт гүрэн” олон ангит УСК 6-р анги /давталт/
  • 14:30
    “4х5000=20000” цэнгээнт нэвтрүүлэг /давталт/
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:10
    “ТВ-9 спорт
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:20
    TВ зууч
  • 17:30
    “Энэ өдрийн зочин”
  • 18:00
    TВ зууч
  • 18:20
    “Full House” реалити шоу 6-р хэсэг
  • 18:50
    Business maximum 88
  • 19:00
    4х5000=20000” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 19:25
    Цаг агаар
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:45
    “Наргиа ” теле сэтгүүл 4-р хэсэг
  • 21:00
    “Алтны эзэнт гүрэн” олон ангит УСК 7-р анги
  • 22:10
    Business maximum 88
  • 22:20
    “Амжиж сонс” нэвтрүүлэг /ШАСТИН ,-ны нэрэмжит 3-р эмнэлгийн мэдрэлийн мэс заслын эмч н.Энхболд/
  • 23:10
    “Хайрын хэлцэл” олон ангит УСК /4-р анги/
  • 00:20
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:30
    ТВ-9 Маргааш

TV8

  • 07:55
    ТВ8 эхлэл/ Төрийн дуулал/
  • 08:00
    “Сэрүүлэг” өглөө хөтөлбөр
  • 09:30
    “Yes” зарынцаг
  • 09:40
    Азтайагшин/арилжааны нэвтрүүлэг/
  • 10:40
    “Төгсзууч-Music” зарынцаг
  • 11:00
    “Толь” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 12:00
    “Yes” зарынцаг
  • 12:10
    Хувь тавилангийн баг 91,92 анги /давталт/
  • 13:20
    “Төгсзууч-Music” зарынцаг
  • 13:40
    Ая дууны мэндчилгээ шууд утас /19-52/
  • 15:00
    Таны амралтанд
  • 15:20
    “Yes” зарынцаг
  • 15:30
    Юү Би пропертиз үзүүлж байна
  • 16:00
    “Мэдээллийн туслагч”нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Толь” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:20
    “Yes” зарынцаг
  • 17:30
    Зочны цаг \давталт\
  • 18:00
    Уран сайхны тоглолт \хэсгээс\
  • 18:40
    Найзуудтай хамт хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Нэргүй нэвтрүүлэг” Толь мэдээллийн хөтөлбөрийн тусгай дугаар
  • 19:20
    “Yes” зарынцаг
  • 19:30
    “Толь” мэдээллийнхөтөлбөр
  • 20:30
    “Yes” зарынцаг
  • 20:40
    Амьдралын өнгө нэвтрүүлэг
  • 21:10
    Хувь тавилангийн баг 93,94 анги
  • 22:20
    “Толь ” мэдээллийн хөтөлбөр

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Фүжи цагаан будаа "нэвтрүүлэг
  • 09:10
    "Эрх чөлөөт Жимий" хүүхэлдэйн кино
  • 10:40
    Чанар нэвтрүүлэг /давталт/
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    Дэлхийн цаг: Шинжлэх ухааны ололт амжилт
  • 11:30
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 13:00
    Зарын цаг
  • 13:10
    Эдэлгээ даах Энэтхэг чанар Boxer-150
  • 13:20
    "Ben Murphy илбийн шоу " тоглолт
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:20
    "Фүжи цагаан будаа "нэвтрүүлэг
  • 15:30
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:10
    "Нээлттэй сэдэв" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 17:30
    Дэлхийн цаг - GLOBAL -3000
  • 17:50
    "Роботач" хүүхэлдэйн кино
  • 18:20
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    "Аялаад амар амраад сувилуул" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    " Танд тусалъя" бизнес нэвтрүүлэг /Best буйдан /
  • 19:40
    "Фүжи цагаан будаа "нэвтрүүлэг
  • 19:50
    " Танд тусалъя" бизнес нэвтрүүлэг /Buy now shop үзүүлж байна/
  • 20:00
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    Эрүүл Монгол иргэн хөтөлбөр :Цус багадалт
  • 21:40
    ТМ тусгай сурвалжлага
  • 22:00
    Зарын цаг
  • 22:10
    "Танил хүн " нэвтрүүлэг /давталт/
  • 22:50
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:20
    "Гурван тэнэг" 2-р анги УСК

C1

  • 07:00
    Өнөөдрийн эхлэл
  • 09:30
    Хуртай цаг
  • 10:30
    Өдрийн хөтөлбөр
  • 13:00
    "Спартак - Цус ба элс" ОАУСК
  • 14:00
    "Яг одоо" Өдрийн мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:40
    VIP тодруулга
  • 15:00
    "Яг одоо" Өдрийн мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:40
    Total sport
  • 16:00
    "Яг одоо" Өдрийн мэдээллийн хөтөлбөр
  • 16:40
    VIP тодруулга
  • 17:00
    "Яг одоо" Өдрийн мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:40
    Total sport
  • 18:00
    2 ээж 10 хүүхэд
  • 19:00
    Номин Констракшн
  • 19:15
    Хүчирхэг эмэгтэйчүүд
  • 19:30
    "19:30" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    "Спартак - Цус ба элс" ОАУСК
  • 22:10
    Шоубиз
  • 22:30
    "Фокус" телевизүүдийн мэдээний тойм
  • 23:30
    Хүчирхэг эмэгтэйчүүд
  • 23:45
    Харандааны адал явдал
  • 00:00
    Шоубиз
  • 00:20
    "Спартак - Цус ба элс" ОАУСК
  • 01:20
    Мэдээллийн хөтөлбөр

SBN

  • 06:30
    “SBN news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Кобра-11” ОАК 12-р бүлгийн 4,5-р анги /давталт/
  • 08:30
    Осмо: Зуслан
  • 08:45
    “Гинтагийн адал явдал” Хүүхэлдэйн кино /давталт/
  • 09:15
    Бодол уншигч” ОАК 3-р бүлгийн 4,5-р анги /давталт/
  • 10:45
    Захиалгат нэвтрүүлэг
  • 11:15
    Тоглолтын цаг
  • 12:15
    “Таны цаг “
  • 12:45
    Осмо: Зуслан
  • 13:00
    SBN news
  • 13:20
    “Тэнгэрлэг нэгэн гэр бүл” ОАК 76-р анги
  • 14:10
    Хөгжилтэй дуран /давталт/
  • 14:50
    “Сайхан хооллоорой”
  • 15:10
    Баримтат дэлгэц
  • 16:00
    “Full house” реалити шоу
  • 16:30
    “Гинтагийн адал явдал” Хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    “Бодол уншигч” ОАК 3-р бүлгийн 6,7-р анги
  • 18:30
    SBN news
  • 19:10
    “Кобра-11” ОАК 12-р бүлэг 6,7-р анги
  • 21:00
    “SBN news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    “Чөтгөрийн хуулбар” УСК
  • 23:20
    Хөгжилтэй дуран
  • 00:00
    Үдшийн мэдээ

NTV

  • 07:00
    “Үндэсний мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:45
    NTV спорт
  • 07:55
    “Сасо Юүсүкэ” JICA-ийн сайн дурын гишүүн
  • 08:25
    Хөгжмийн агшин
  • 08:35
    “Нийслэл хүрээ” баримтат нэвтрүүлэг
  • 08:55
    Олон ангит уран сайхны кино “Мөнхийн дуудлага” 17 анги
  • 10:00
    Coffee break
  • 10:30
    “Монголын ковер одод”
  • 11:30
    “Сувдан сондор” цуврал нэвтрүүлэг 2
  • 12:05
    100 жил 100 хүн
  • 12:10
    Хүүхэлдэйн кино “Нугасны үлгэр” 24 анги
  • 12:30
    “Үндэсний мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:50
    Уран сайхны кино “Их хатны домог” 12
  • 13:45
    “Dance on” бүжгийн шоу 11
  • 14:40
    Монголын уран сайхны кино “Андуураагүй анхны харц”
  • 16:05
    100 жил 100 үйл явдал
  • 16:10
    Хүүхэлдэйн кино “Нугасны үлгэр” 25 анги
  • 16:30
    Coffee break /давталт/
  • 17:00
    “Үндэсний мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:25
    Олон ангит уран сайхны кино “Мөнхийн дуудлага” 18 анги
  • 18:30
    “Танака Каорү” JICA-ийн сайн дурын гишүүн
  • 19:00
    NEXT электроникс супер 30 азтан тодруулах шууд нэвтрүүлэг
  • 19:35
    “Dance on” бүжгийн шоу 12
  • 20:30
    “Үндэсний мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:15
    NTV спорт
  • 21:30
    “Миний Монгол экспедиц Баруун Монголд” 2
  • 21:50
    Жорданы зуны сургалт 1
  • 22:15
    Уран сайхны кино “Их хатны домог” 13
  • 23:10
    “Үндэсний мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:45
    Олон ангит уран сайхны кино “Мөнхийн дуудлага” 18 анги /давталт/

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    "Урагшаа Тораро урагшаа" хүүхдийн нэвтрүүлэг 44-р анги
  • 07:10
    "Сониуч Ким" хүүхэлдэйн кино 18-р анги
  • 07:20
    "Математикийн зарчмууд" хүүхэлдэйн кино 17-р анги
  • 07:35
    "Миний бяцхан одой морь" хүүхэлдэйн кино 49,50-р анги
  • 08:20
    Монгол ардын үлгэр
  • 08:30
    “Хөгжилтэй Монголдой” Цэцэрлэгийн ахлах анги
  • 09:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:25
    “Хөгжилтэй Монголдой” Цэцэрлэгийн бэлтгэл анги
  • 09:30
    "Хувь тавилангийн ээдрээ" олон ангит кино 31-р анги
  • 10:30
    "Бах мэлхийн бүлэглэл" Колумбын олон ангит кино 34-р анги
  • 11:20
    “Эрдэнийн шигтгээ”
  • 11:30
    “Хөгжилтэй Монголдой” 1-р анги
  • 12:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 12:05
    “Хөгжилтэй Монголдой” 2-р анги
  • 12:30
    “Хөгжилтэй Монголдой” 3-р анги
  • 13:00
    "Гайхалтай аяллууд" Хятад орноор /4-р хэсэг/
  • 13:45
    Би Монгол хүн
  • 14:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 14:05
    “Хөгжилтэй Монголдой” 4-р анги
  • 14:30
    “Хөгжилтэй Монголдой” 5-р анги
  • 15:00
    "17 нас" ток шоу
  • 16:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 16:05
    "Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?" баримтат кино
  • 17:00
    "Бонгын адал явдал" хүүхдийн хөтөлбөр
  • 17:25
    "Урагшаа Тораро урагшаа" хүүхдийн нэвтрүүлэг 45-р анги
  • 17:35
    "Сониуч Ким" хүүхэлдэйн кино 19-р анги
  • 17:45
    "Математикийн зарчмууд" хүүхэлдэйн кино 18-р анги
  • 18:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 18:05
    "Миний бяцхан одой морь" хүүхэлдэйн кино 51,52-р анги
  • 19:00
    "Гайхалтай аяллууд" Хятад орноор /5-р хэсэг/
  • 19:45
    "Хувь тавилангийн ээдрээ" олон ангит кино 32-р анги
  • 21:05
    Реалити тайм - ривер гарден
  • 21:15
    "50 саяын уналт" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Бах мэлхийн бүлэглэл" Колумбын олон ангит кино 35-р анги
  • 23:45
    "Хувь тавилангийн ээдрээ" олон ангит кино 32-р анги
  • 00:35
    "Гайхалтай аяллууд" Хятад орноор /5-р хэсэг/

Эх Орон ТВ

  • 07:00
    Эх орны мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    Өглөөний хөтөлбөр
  • 09:30
    Бизнес хором нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Эрт урдын цагт ОАК 2-р хэсгийн 8 анги
  • 11:00
    Бизнес хором нэвтрүүлэг
  • 11:30
    Морьтон монгол нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Хэмнэл хөгжмийн хөтөлбөр
  • 12:30
    Бизнес хором нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Кунфу тэсрэлт УСК
  • 15:00
    Эх орны мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:20
    Нандин ухаан нэвтрүүлэг
  • 15:50
    Дэлхийг донсолгосон өдрүүд Баримтат кино / Diana /
  • 17:00
    Бизнес хором нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Ах дүү алхимч хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Эх орны мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    Бизнес хором нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Нандин ухаан нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Эрт урдын цагт ОАК 2-р хэсгийн 9 анги
  • 20:30
    VIP Car wash үзүүлж байна
  • 21:00
    Эх орны мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    Диваажингийн хүүхдүүд УСК
  • 00:00
    Эх орны мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:00
    Эрт урдын цагт ОАК 2-р хэсгийн 9 анги
  • 02:00
    Шөнийн хөтөлбөр

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсьё, Сурья, Дагая" \season-1\ 126-р хэсэг
  • 06:30
    Тог тог тог \ season-2\ 256-185-р хэсэг
  • 07:00
    Өнөө өглөө
  • 09:30
    "Сонсьё, Сурья, Дагая" \season-1\ 184-р хэсэг
  • 10:00
    Тог тог тог \ season-2\ 185-р хэсэг
  • 10:30
    "Гэрлэлт" СОАК 4-р анги
  • 11:40
    "Сабрина" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 43-р анги
  • 12:00
    Мэдээ
  • 12:30
    "Шулуун замаар" шоу нэвтрүүлэг 4-р хэсэг
  • 13:30
    M Play
  • 14:00
    Тодруулга
  • 14:30
    Өдрийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Нэгдсэн эмнэлэг" СОАК 11-р анги
  • 16:40
    "Каюу" хүүхэлдэйн кино 53,54,55,56-р анги
  • 17:00
    "Эрэмгий охид" хүүхэлдэйн кино 19-р анги
  • 17:30
    "Үлэг гүрвэлийн галт тэрэг" хүүхэлдэйн кино 36-р анги
  • 18:00
    Тог тог тог \ season-2\ 186-р хэсэг
  • 18:30
    Онцлох Мэдээ
  • 19:00
    "Шулуун замаар" шоу нэвтрүүлэг 5-р хэсэг
  • 20:00
    "Хөзрөн байшин" ОАК /season -2/ 12,13-р анги
  • 22:00
    "Гэрлэлт" СОАК 5-р анги
  • 23:30
    Мэдээ
  • 00:00
    "Скандал" ОАК /season -2/ 22-р анги

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:05
    "Ингэх гээд байсан юм" МУСК
  • 08:05
    "Пат Мат хоёр" цуврал хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    ТВ shop
  • 09:00
    Замын-Үүд сум байгуулагдсаны 20 жилийн ойн баяр наадмын Азарганы уралдаан /шууд/
  • 10:00
    Замын-Үүд сумаас бэлтгэсэн сурвалжлага
  • 11:00
    Замын-Үүд сум байгуулагдсаны 20 жилийн ойн баяр наадмын нээлтийн ажиллагаа /шууд/
  • 11:40
    Замын-Үүд сум байгуулагдсаны 20 жилийн ойн баяр наадмын хүчит бөхийн барилдааны 1,2 ын даваа /шууд/
  • 13:00
    Замын үүд сум байгуулагдсаны 20 жилийн ойн баяр наадмын Их насны морьдын уралдаан /шууд/
  • 13:40
    "Хөгжилд хөтөлсөн 20 жил" баримтат кино
  • 14:20
    Замын-Үүд сум байгуулагдсаны 20 жилийн ойн баяр наадмын дааганы уралдаан /шууд/
  • 15:00
    Аз жаргалтай өдөр
  • 15:40
    Замын үүд сум байгуулагдсаны 20 жилийн ойн баяр наадмын Азарга, их нас дааганы уралдаан /бичлэг/
  • 17:00
    Тод мэдээ
  • 17:25
    "Мөнгөний бүрэлбаа" ОАУСК /14-р анги/ 15+
  • 18:30
    Бизнес тайм
  • 19:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Хөгжилд хөтөлсөн 20 жил" баримтат кино
  • 20:40
    "Мөнгөний бүрэлбаа" ОАУСК /15-р анги/ 15+
  • 22:00
    Тод мэдээ
  • 22:30
    Замын үүд сум байгуулагдсаны 20 жилийн ойн баяр наадмын Азарга, их нас дааганы уралдаан /бичлэг/
  • 01:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 02:00
    Эфир завсарлах

SCH

  • 08:00
    “S music ” ая дууны захиалга
  • 08:30
    “Өглөөний аялгуу” хөтөлбөр
  • 10:00
    Хошин урлаг үзүүлж байна
  • 10:30
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 11:00
    ТВ шоп-1
  • 11:15
    ТВ урлан:
  • 12:00
    ТВ шоп-2
  • 12:15
    Бид Монголчууд
  • 13:00
    ТВ шоп-3
  • 13:15
    “S music ” ая дууны захиалга
  • 15:00
    “Найзуудаа наашаа” шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:10
    “S music ” ая дууны захиалга
  • 18:00
    Шинэ бүтээл:
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 19:30
    Хошин урлаг үзүүлж байна
  • 20:00
    ТВ шоп-1
  • 20:15
    Ярилцах цаг
  • 21:00
    ТВ шоп-2
  • 21:15
    Соёл урлагийн мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    ТВ шоп-3
  • 22:15
    УСК
  • 23:30
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга

UBS Global

  • 07:00
    UBS GLOBAL-Эхлэл
  • 07:05
    Global news
  • 07:30
    Ногоон ирээдүй зорилтот эко шоу
  • 08:00
    Энх өглөө шууд хөтөлбөр
  • 09:00
    Гэсэн ч би хайртай Олон ангит уран сайхны кино төгсгөлийн 24-р анги
  • 10:00
    Игор Хүүхэлдэйн кино
  • 11:30
    BTV үзүүлж байна “Now Mongolia” нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Аяллын тойрог нэвтрүүлэг
  • 12:30
    Cook time
  • 13:00
    Бяцхан наадамчин теле зохиомж
  • 13:30
    Зүрхнээс зүрхэнд өдрийн хөтөлбөр
  • 15:00
    Спонж баримтат кино
  • 16:00
    Азтай гэр бүл танин мэдэхүйн шоу
  • 16:30
    Global news
  • 17:00
    13-р суваг нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Би өөрөө ирнэ Олон ангит уран сайхны кино 2-р анги
  • 19:00
    Номын ертөнц
  • 19:30
    Содон сонин
  • 20:00
    Дулааралт Олон ангит уран сайхны кино 1-р анги
  • 21:00
    Global news
  • 21:30
    Зөв сонголт бизнес мэдээ
  • 21:40
    XXLady-2014 зорилтот реалити шоу
  • 22:30
    Ногоон ирээдүй зорилтот эко шоу
  • 23:00
    City news
  • 00:30
    Ах Уран сайхны кино
  • 02:10
    Global news
  • 02:40
    UBS GLOBAL- Төгсгөл

UBS Music

  • 07:00
    UBS Music Эхлэл
  • 07:05
    UNIVERSE BEST SONGS-2014 BEST OF THE BEST
  • 08:30
    Hello music /Шууд/ Өглөөний хөтөлбөр
  • 09:30
    UBS Music News
  • 10:10
    Billboard chart
  • 11:00
    Шинэ клип
  • 12:00
    UBS Music Монгол, гадаад дууны хөтөлбөр
  • 15:00
    Хөгжмийн нислэг /Шууд/
  • 17:00
    UBS Music News
  • 17:40
    Big Time Монгол дууны хөтөлбөр
  • 19:00
    WASUP
  • 20:00
    Русский Чарт
  • 21:00
    UBS Music News
  • 22:00
    The Dance show Бүжгийн нэвтрүүлэг
  • 22:30
    UBS Music хөтөлбөр
  • 23:00
    UNIVERSE BEST SONGS-2014 BEST OF THE BEST
  • 01:00
    1001 шөнийн үзвэр Calvin Harris – iTunes Festival
  • 02:15
    Русский Чарт
  • 03:15
    UBS Music хөтөлбөр
  • 07:00
    UBS Music Эхлэл

TV9-2

  • 06:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 07:00
    “Амар амгаланд хүрэх зам" /өглөөний бясалгал/
  • 07:30
    “Хайрын хэлцэл” олон ангит УСК /3-р анги/
  • 08:30
    “Харихаа хүлээж сууна” баримтат кино
  • 09:00
    “V.I.P” car wash
  • 09:20
    “Залуусын гороо” нэвтрүүлэг / 5-р хэсэг /
  • 10:10
    “Адтай жаалууд-4” хүүхдийн ОАУСК 48-р анги /давталт/
  • 10:50
    “Би Монгол Хүн” /Хишигт/
  • 11:30
    Шууд зар 1900-1617
  • 12:30
    “Эрдэмтэнтэй ярилцах цаг” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 13:20
    “ТВ” зууч
  • 13:30
    “Атга дүүрэн будаа ” баримтат кино
  • 14:00
    “Plus” entertainment news
  • 14:10
    “Хайр мандтугай” олон ангит УСК /16-р анги/
  • 15:30
    Будда продакшн “Айлдвар” нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Шууд зар 1900-1617
  • 17:00
    “ТВ-9” спорт
  • 19:00
    “Plus” entertainment news
  • 19:10
    ТВ зууч
  • 19:20
    “Адтай жаалууд-4” хүүхдийн ОАУСК 49-р анги
  • 20:00
    “Бизнес хөтөч” нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Plus” entertainment news
  • 21:10
    “Үлгэрийн цаг “ /Шаазгай хаан/
  • 21:15
    “Залуусын гороо” нэвтрүүлэг / 6-р хэсэг /
  • 21:40
    “Эрүүл Монгол иргэн” нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “Хайр мандтугай” олон ангит УСК /17-р анги/
  • 23:30
    "Амар амгаланд хүрэх зам" /оройн бясалгал/
  • 00:00
    ТВ-9 Маргааш

NBS

  • 08:30
    Хариуцлагатай лавлах 1927 зарын цаг
  • 08:40
    Долоо хоногийн тойм /үндсэн мэдээллийн хөтөлбөрүүд/
  • 09:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 10:00
    Амжилтын хөтөч /бизнес хөтөлбөр/
  • 10:15
    Зөнч эмэгтэй ОАК 39-р анги
  • 11:00
    Долоо хоногийн тойм /онцлох мэдээллийн хөтөлбөр/
  • 11:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 12:00
    Хатан зоригт зүрх ОАК 83-р анги
  • 12:50
    Хариуцлагатай лавлах 1927 зарын цаг
  • 13:00
    NBS NEWS шууд мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:45
    Цаг агаарын мэдээ
  • 13:50
    Амжилтын хөтөч /бизнес хөтөлбөр/
  • 14:05
    Хошин шог
  • 14:50
    Хариуцлагатай лавлах 1927 зарын цаг
  • 15:00
    Хөгжмийн хөтөлбөр
  • 17:00
    NBS NEWS шууд мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 17:30
    Анагаах ухааны мэдээлэл
  • 18:00
    Хариуцлагатай лавлах 1927 зарын цаг
  • 18:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    NBS NEWS шууд мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:40
    Цаг агаарын мэдээ
  • 19:45
    Амжилтын хөтөч /бизнес хөтөлбөр/
  • 20:00
    Зөнч эмэгтэй ОАК 40-р анги
  • 20:50
    Хариуцлагатай лавлах 1927 зарын цаг
  • 21:00
    NBS NEWS Үндсэн мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:05
    Цаг агаарын мэдээ
  • 22:10
    Амжилтын хөтөч /бизнес хөтөлбөр/
  • 22:25
    Хатан зоригт зүрх ОАК 84-р анги
  • 23:00
    NBS NEWS Онцлох мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 00:00
    Хатан зоригт зүрх ОАК 84-р анги /үргэлжлэл/
  • 00:20
    Хариуцлагатай лавлах 1927 зарын цаг
  • 00:30
    Эфир төгсөв

SportBox

  • 10:00
    MLB 2014 улиралын тоглолт
  • 12:30
    "Түүхийн эзэд" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Real Football Factories Scotland баримтат кино
  • 14:00
    Амжилтын хэмнэл нэвтрүүлэг
  • 14:20
    Dogtown and Z-Boys баримтат кино
  • 16:00
    Iverson баримтат кино
  • 18:00
    "Real Football Factories England" баримтат кино
  • 19:00
    "You don't know Bo" баримтат кино
  • 20:30
    "U Drive" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Скор Ньюс" Спортын мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    "Iverson" баримтат кино
  • 22:20
    Эфир завсарласан

SportBox HD

  • 09:00
    "Score News" спортын мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    "Чингис Хаан Гранпри 2014" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Зуны хөлбөмбөг" нэвтрүүлэг
  • 10:20
    "Дугуйн ертөнц" нэвтрүүлэг №15
  • 10:40
    "World of Sports" №5
  • 11:00
    2014 оны плэйофф тойм : Thunder vs Clippers Game 6
  • 12:00
    2014 оны плэйофф тойм : Heat vs Pacers Game 2
  • 13:00
    2014 оны плэйофф тойм : Heat vs Pacers Game 5
  • 14:00
    2014 оны плэйофф тойм : Thunder vs Spurs Game 1
  • 15:00
    2014 оны плэйофф тойм : Thunder vs Spurs Game 2
  • 16:00
    2014 оны плэйофф тойм : Spurs vs Thunder Game 3
  • 17:00
    2014 оны плэйофф тойм : Spurs vs Thunder Game 3
  • 18:00
    2014 оны плэйофф тойм : Thunder vs Spurs Game 5
  • 19:00
    "Score News" спортын мэдээллийн хөтөлбөр /шинэ/
  • 19:30
    "WNBA Action 1802" /шинэ/
  • 20:00
    "Түүхийн эзэд" нэвтрүүлэг /шинэ/
  • 20:30
    "World of Sports" №7 /шинэ/
  • 20:50
    "NBA TV Special : 84 Draft" Баримтат кино
  • 22:00
    "Тамирчны нэг өдөр" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Score News" спортын мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:00
    NBA TV

Star TV

  • 09:00
    СТАР ТВ ҮЗҮҮЛЖ БАЙНА
  • 09:05
    "ЕГИПЕТИЙН ХУН ТАЙЖ" Хүүхэлдэйн кино
  • 10:45
    СТАР МЭДЭЭЛЛИЙН ХӨТӨЛБӨР
  • 11:25
    "ЧИНГИС ХААН" ОАК 2-р анги
  • 12:20
    "100 АСУУЛТ, 100 ХАРИУЛТ" Хамба лам Д.Чойжамц
  • 13:45
    "МАНДУХАЙ СЭЦЭН ХАТАН" Монголын уран сайхны кино 1-р анги
  • 15:00
    "СТАР" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:20
    "СЭТГЭЛИЙН ХОЙМОР" МУСТА Д.Энхтүвшин
  • 16:20
    "СИМОНА" Уран сайхны кино
  • 18:20
    "БИ ГЭРЭЛ ЗУРАГЧИН" Нэвтрүүлэг
  • 18:55
    ЛАКШИРИ ХАУС
  • 19:05
    "ЧИНГИС ХААН" ОАК 3-р анги
  • 20:00
    "СТАР" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:45
    "BUZZ TIME" Энтертайнмент мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:25
    "МАНДУХАЙ СЭЦЭН ХАТАН" Монголын уран сайхны кино 2-р анги
  • 22:40
    "СТАР" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:20
    "СИМОНА" Уран сайхны кино
  • 01:20
    МАНАЙ ДЭЛГЭЦНЭЭ

ZA Суваг

  • 06:00
    Төрийн дуулал
  • 06:05
    Баримтат кино
  • 07:00
    Мэдээ
  • 08:00
    "Гэгээн өглөө" хөтөлбөр
  • 09:00
    Ая дууны мэндчилгээ
  • 10:00
    Зарын цаг
  • 11:00
    Мэдээ
  • 11:10
    Хөгжмийн завсарлага
  • 12:00
    "Эдийн засгийн анализ"/Давталт/
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:30
    Баримтат кино
  • 14:20
    Хөгжмийн завсарлага
  • 15:00
    Мэдээ
  • 15:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 16:45
    Реклам
  • 17:00
    Мэдээ
  • 17:30
    Баримтат кино
  • 18:50
    Реклам
  • 19:00
    Мэдээ
  • 19:30
    Реклам
  • 19:40
    "Мөшгөгч сэтгүүлч"
  • 20:20
    Хөгжмийн завсарлага
  • 20:45
    Реклам
  • 21:00
    Мэдээ
  • 21:30
    Реклам
  • 21:45
    Баримтат кино
  • 22:45
    Реклам
  • 23:00
    Мэдээ
  • 23:30
    Реклам
  • 23:45
    Тоглолтын цаг
  • 01:00
    Монголын үндэсний сүпер лиг /Давталт/
  • 03:00
    Мэдээ
  • 04:00
    Уран сайхны кино

TV7

  • 09:00
    Cartoon хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    Намайг модель болгооч kids show
  • 10:00
    УСК
  • 12:00
    Валидол инээдмийн ноорог кино
  • 12:30
    Намайг модель болгооч kids show
  • 13:00
    Seven days Өдрийн хөтөлбөр
  • 17:45
    Jaiba үл хөдлөх хөрөнгө зуучлал
  • 18:00
    Cartoon хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    Намайг модель болгооч kids show
  • 20:15
    Монгол хүн монголын баялаг
  • 21:15
    Элэгний DJ цэнгээнт хошин нэвтрүүлэг
  • 21:45
    Star show
  • 22:15
    МУСК
  • 00:15
    Элэгний DJ цэнгээнт хошин нэвтрүүлэг
  • 00:45
    эфир завсарласан

TV5-3

  • 07:00
    спортс центр хөтөлбөрийн давталт
  • 08:00
    бяцхан тамирчны хүслэн - давталт
  • 08:40
    үндэсний гоёл - хөөрөг
  • 09:00
    тогооч оауск 19-р анги давталт
  • 10:00
    гал шар сумын 90 жилийн ойн баяр наадам
  • 12:30
    үндэсний гоёл
  • 13:00
    наадам - үндэсний бөх /давталт/
  • 19:00
    хөлбөмбөгийн эргэн тойронд
  • 19:30
    nba today
  • 20:00
    спортс центр мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    наадам - хурдан морь /давталт/ - хязаалан
  • 21:40
    үндэсний гоёл - хөөрөг /давталт/
  • 22:00
    тогооч оауск 20-р анги
  • 23:00
    сагсанбөмбөгийн тэмцээн
  • 00:30
    эфир төгсөнө

Olloo

  • 07:00
    Та үүнийг мэдэх үү?
  • 07:10
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Ээжтэй чинь танилцсан түүх" ОАК 75,76-р анги
  • 08:30
    Авто зарын цаг.
  • 09:00
    "Хайрын өнгө" Энэтхэгийн ОАК 59,60 -р анги
  • 10:00
    "Olloo News" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:00
    "Амар" хөтөлбөр
  • 13:00
    Ийм хайрыг юу гэх бэ? ОАК 24-26 анги
  • 14:00
    "Түүхийн жим" нэвтрүүлэг
  • 14:40
    "Микро шоу" нэвтрүүлэг
  • 15:20
    Авто зарын цаг.
  • 15:50
    Та үүнийг мэдэх үү?
  • 16:10
    Дэлхийн суутнууд...
  • 16:20
    ТВ комикс: Майдар цувралаас
  • 16:40
    "Захидал" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 17:40
    Авто зарын цаг.
  • 18:00
    "Olloo News" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    "Ээжтэй чинь танилцсан түүх" ОАК 77,78-р анги
  • 19:00
    "E-NEWS" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:40
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Olloo News" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    "Хайрын өнгө" Энэтхэгийн ОАК 61,62 -р анги
  • 21:45
    Товч толь: Зураг хөдөлгөх
  • 21:50
    "Animation movie" сар
  • 23:50
    "E-NEWS" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:30
    Эфир завсарласан

Royal HD

  • 08:00
    Эфир эхлэл
  • 08:05
    Малчин цаг
  • 08:40
    Хуулийн цаг теле сериал
  • 09:00
    Мөрөөдлөөр жигүүрлэн....
  • 10:00
    Бизнес ба боломж 1
  • 10:50
    Сумандаа сайхан амьдаръя нэвтрүүлэг
  • 11:25
    Содон аялал нэвтрүүлэг
  • 11:50
    Аж байдлын томилолт
  • 12:05
    Аугаа зуун ОАУСК 34-р анги
  • 13:05
    Бизнес ба боломж 2
  • 13:55
    Эдийн засаг ба цаг үе хөтөлбөр
  • 14:25
    Сэтгэлд гал байхад нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Далд ертөнц ОАУСК 34-р анги
  • 16:00
    Дугуйн ломбо үзүүлж байна
  • 16:20
    Нийгэмд- Урилгагүй зочин
  • 16:50
    100 асуулт 100 хариулт
  • 18:00
    Бизнес ба боломж 2
  • 18:45
    Queen s secret нэвтрүүлэг
  • 19:25
    Содон аялал нэвтрүүлэг
  • 19:50
    Амьдрах сайхан
  • 20:00
    Супер студент гала тоглолт
  • 21:00
    Нийгэмд- урилгагүй зочин
  • 21:30
    Аугаа зуун ОАУСК 35-р анги
  • 22:30
    Сумандаа сайхан амьдаръя нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Далд ертөнц ОАУСК 35-р анги
  • 00:00
    Эфир хаасан

ТВ1

  • 08:00
    Эхлэл
  • 08:05
    ТВ1 Мэдээ
  • 08:55
    Содон мэдээ
  • 09:00
    “Гэгээн өглөө” мэдээлэл
  • 10:00
    ТВ1 Мэдээ
  • 10:50
    Содон мэдээ
  • 11:00
    Хэвлэлийн мэдээ
  • 11:30
    Фото мэдээ
  • 11:40
    Хүүхдийн мэдээ
  • 11:50
    Бодол мэдээ-Сэтгүүлчийн үзгээр
  • 12:00
    ТВ1 Мэдээ
  • 12:50
    Зар мэдээ
  • 13:20
    Санхүүгийн мэдээ-Оюуны цаг
  • 14:00
    ТВ1 Мэдээ
  • 14:50
    Иргэдийн шууд мэдээ-Над санал байна
  • 15:50
    Иргэдийн мэдээ-ТВ Улаач
  • 16:00
    ТВ1 Мэдээ
  • 16:20
    Хэвлэлийн мэдээ
  • 16:50
    Содон мэдээ
  • 17:00
    “360 градус” хошин мэдээ
  • 17:30
    Хүүхдийн мэдээ
  • 17:40
    Тодруулга мэдээ
  • 18:00
    ТВ1 Мэдээ
  • 18:20
    Зар мэдээ
  • 19:00
    Санхүүгийн мэдээ-Оюуны цаг
  • 19:40
    Хүүхдийн мэдээ
  • 19:50
    Фото мэдээ
  • 20:00
    Иргэдийн шууд мэдээ-Надад санал
  • 21:00
    ТВ1 Мэдээ
  • 21:50
    Холын мэдээ-АНУ дахь Монгол ТВийн мэдээллийн цаг
  • 22:50
    Зар мэдээ
  • 23:20
    УСК
  • 00:20
    ТВ1 Мэдээ
  • 01:00
    ТВ1 Маргааш

Eagle News

  • 07:00
    мэдээний өрөө
  • 08:00
    дэлхий дахинд
  • 08:30
    тоон тойм
  • 09:00
    мэдээний өрөө
  • 09:30
    өнөөдөр- үйл явдлын зочин
  • 10:00
    дэлхий дахинд
  • 10:30
    сая санаа
  • 11:00
    мэдээний өрөө
  • 12:00
    таны цаг
  • 12:30
    өнөөдөр- үйл явдлын зочин
  • 13:00
    мэдээний өрөө
  • 14:00
    тоон тойм
  • 14:30
    дэлхий дахинд
  • 15:00
    мэдээний өрөө
  • 16:00
    сая санаа
  • 16:30
    дэлхий дахинд
  • 17:00
    мэдээний өрөө
  • 18:00
    тоон тойм
  • 18:30
    өнөөдөр- үйл явдлын зочин
  • 19:00
    ийглийн мэдээ
  • 20:00
    дэлхий дахинд
  • 20:30
    сая санаа
  • 21:00
    мэдээний өрөө
  • 22:00
    дэлхий дахинд
  • 22:30
    өнөөдөр- үйл явдлын зочин
  • 23:00
    үдшийн мэдээ
  • 00:00
    эфир завсарлага

Айст ТВ

  • 07:00
    ЭНЭ ЦАГТ мэдээллийн хөтөлбөр, "Середина Земли", Цаг агаарын мэдээ
  • 08:00
    Бизнес зар.
  • 08:05
    Хүүхэлдэйн кино.
  • 08:30
    "Баримтат дуран". Баримтат цуврал.
  • 09:10
    Николай Сванидзе болон түүхэн товчоонууд. Баримтат нэвтрүүлэг.
  • 09:55
    "Загасан нүд".Баримтат кино.
  • 10:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 10:30
    Орос мотоцикл. ШУ,танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг.
  • 11:00
    Бизнес зар.
  • 11:05
    "Тусгай томилолттой анги". ОАК.
  • 12:25
    "Дурсамжийн галт тэрэг". Нэвтрүүлэг.
  • 12:55
    Бизнес зар.
  • 13:00
    ЭНЭ ЦАГТ мэдээллийн хөтөлбөр,"Середина Земли", "Сейчас", Цаг агаар
  • 14:20
    "Чадвал намайг таниарай". ОАК.8-р анги.
  • 15:05
    "Орос улсын тосгоны музей". Баримтат цуврал.
  • 15:30
    "Хэрхэн хийгдсэн тухай". Танин мэдэхүйн цуврал.
  • 16:00
    "Цаг үеийн домог". Баримтат цуврал.
  • 16:30
    "Амттаны ертөнц". Баримтат цуврал.
  • 17:00
    "Ералаш". Хүүхдийн телесэтгүүл.
  • 17:30
    ШУ,танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг монгол хэлээр
  • 17:55
    Бизнес зар.
  • 18:00
    ЭНЭ ЦАГТ мэдээллийн хөтөлбөр, "Сейчас", Цаг агаар
  • 18:30
    "5 түүх". Баримтат цуврал.
  • 18:55
    "Айрагтай яриа". Зохиогчийн хөтөлбөр
  • 19:50
    "АИСТ МАРКЕТ" теледэлгүүр.
  • 20:00
    "Найрсаг хөрш". Зохиогчийн хөтөлбөр.
  • 20:30
    ШУ,танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг монгол хэлээр
  • 20:55
    Бизнес зар.
  • 21:00
    ЭНЭ ЦАГТ мэдээллийн хөтөлбөр,"Середина Земли", "Сейчас", Цаг агаар
  • 22:20
    "Тусгай томилолттой анги". ОАК.
  • 23:30
    Өөрийн намтар. Баримтат цуврал.
  • 23:55
    Бизнес зар.
  • 00:00
    ЭНЭ ЦАГТ мэдээллийн хөтөлбөр,"Середина Земли", "Сейчас", Цаг агаар
  • 01:20
    "Их үсрэлт". ШУ,танин мэдэхүйн цуврал.
  • 01:55
    Бизнес зар.
  • 02:00
    Эфир дуусах. .

Eco Channel

  • 08:00
    Өглөө хөтөлбөр /шууд/
  • 09:30
    “Eco News” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:15
    Өхөөрдөм бяцхан хүүхдүүд-38/давталт/
  • 11:05
    “Бүтээн байгуулалтын 7-н гайхамшиг” 3-р хэсэг Баримтат кино/д/
  • 12:00
    “Сайхан Серафима” ОАК 3-р анги
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    “Eco News” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    Өдрийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:30
    “Худууд” ОАК 4-р анги
  • 16:00
    “Eco News” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 16:30
    “Худууд” ОАК 4-р анги
  • 17:20
    “Welcome to Mongolia” Баримтат кино
  • 18:10
    Хөгжмийн завсарлага
  • 18:20
    “Стаффинс эмч-3” Хүүхэлдэйн кино
  • 18:40
    Өхөөрдөм бяцхан хүүхдүүд-39
  • 19:30
    “Eco News” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:15
    “Тодруулах сэдэв” ярилцлага
  • 21:00
    “Тавтай нойрсоорой” Робик робит 28-р анги
  • 21:10
    “Сайхан Серафима” ОАК 4-р анги
  • 22:10
    “Баян сум 90 жил” нэвтрүүлэг
  • 22:45
    “Худууд” ОАК 5-р анги
  • 00:00
    “Eco News” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:40
    “Сайхан Серафима” ОАК /давталт/
  • 01:30
    “Худууд” ОАК /давталт/
  • 02:40
    Төрийн дуулал
  • 02:43
    Эфир хаана

TV10

  • 12:00
    Миний муухай ээж 21,22 УСК /давталт/
  • 13:50
    Зар Мэдээ
  • 14:00
    Happy mart
  • 14:10
    Chance 2 chance Бизнес мэдээ
  • 14:40
    Эрүүл амьдрах сайхан нэвтрүүлэг /давталт/
  • 15:20
    Сонголт
  • 15:50
    Зар Мэдээ
  • 16:00
    Үгүйлэн санана
  • 16:30
    Chance 2 chance Бизнес мэдээ
  • 17:00
    Ярилцлагын цаг /давталт/
  • 17:30
    Happy mart
  • 17:45
    Зар Мэдээ
  • 18:00
    Намайг модель болгооч
  • 18:30
    Шат /архив/
  • 19:00
    Түүхээ мэдэх цаг түүхээ бүтээх цаг /архив/
  • 19:30
    Ялалтын цаг /шууд/
  • 20:00
    Хүсэл зорилгоо нэгтгэе үндэсний хөдөлгөөн үзүүлж байна
  • 20:15
    Chance 2 chance Бизнес мэдээ
  • 20:45
    Зар Мэдээ
  • 21:00
    Миний муухай ээж 23,24 УСК
  • 22:50
    Зар Мэдээ

Mass TV

  • 06:00
    Шөвгийн 16 : Герман vs Алжир /давталт/
  • 08:00
    “Хамууд” ОАК 11- р анги /давталт/
  • 09:00
    Зар мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 09:30
    Масс агентлагийн танилцуулга
  • 10:00
    Зар мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 10:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    Mass мэдээ
  • 11:15
    Масс агентлагийн танилцуулга
  • 11:30
    Зар мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 12:00
    “Ералаш”
  • 12:40
    Масс агентлагийн танилцуулга
  • 13:00
    Mass мэдээ
  • 13:15
    Масс агентлагийн танилцуулга
  • 13:30
    Зар мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    Хөгжмийн завсарлага
  • 14:30
    Зар мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:00
    Mass мэдээ
  • 15:15
    УСК
  • 17:00
    Mass мэдээ
  • 17:15
    Говийн бүсийн хурд 2014 - Шүдлэн
  • 19:00
    “Гэмт хэргийн халуун мөрөөр” баримтат кино
  • 20:00
    “Маss” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    “Охидын яриа” 5-хэсэг
  • 21:00
    “Хамууд” ОАК 12-р анги
  • 22:00
    “Маss” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 22:30
    Шөвгийн 16 : Бельги vs АНУ /давталт/
  • 01:00
    Концерт
  • 03:00
    УСК

MN2

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 08:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:45
    MNB Спортын мэдээ
  • 09:00
    Мэдээ
  • 09:10
    Тува хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 09:20
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ
  • 09:30
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 09:40
    “Өдөр өдрийн нар” Монголын уран сайхны кино 5,6-р анги
  • 11:00
    Ариусахуйн гүмүда
  • 11:30
    “Сэтгэлээс ундарсан аялгуу” концерт
  • 12:00
    “Пагмадулам” баримтат кино
  • 13:40
    Наараан суутн
  • 14:10
    “Live concert” БНКазУ-ын уран бүтээлчдийн концерт
  • 16:10
    “Шуургат жилүүдийн цадиг” Ахмад дайчин Б.Шалмаагийн хөрөг
  • 16:40
    “Эргэх дөрвөн цаг” Хэнтий, Дорнод аймгаас бэлтгэв
  • 17:20
    ОБЕГ үзүүлж байна
  • 18:00
    “Уулзах цэг” МҮОНР-тай хамтарсан нэвтрүүлэг /шууд/
  • 18:40
    “Алтаргана-2014” наадмын тойм
  • 19:10
    “Томьёо” Шинжлэх ухаан технологи-Инновацийн теле сэтгүүл
  • 19:50
    “Манай шувууныхан”
  • 20:10
    Маршал Ю.Цэдэнбал 5-р анги
  • 21:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:45
    MNB Спортын мэдээ
  • 22:00
    Мэдээ
  • 22:10
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 22:20
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ
  • 22:30
    Тува хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 22:40
    “Өдөр өдрийн нар” 7,8-р анги

HTV

  • 08:00
    Хүүхдийн хөтөлбөр
  • 08:50
    “Адтай жаалууд” ОАК
  • 10:00
    “ТВ Аптек” шууд нэвтрүүлэг
  • 10:40
    Эрүүлжүүлэх дасгал
  • 11:00
    “Орон орны хоол” нэвтрүүлэг
  • 11:40
    Хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    “Эмчээс асууя” нэвтрүүлэг
  • 13:00
    “Амь аврагчид” ОАК
  • 14:00
    1964-ийн цаг: “Эрүүл энхийг хүсье” мэндчилгээ
  • 15:00
    Шинжлэх ухааны бодит тайлал
  • 16:00
    Баримтат кино
  • 17:00
    Хүүхдийн хөтөлбөр
  • 17:50
    “Адтай жаалууд” ОАК
  • 19:00
    “Эмчээс асууя” шууд нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Эрүүл Монгол Иргэн хөтөлбөр: Цус багадалт
  • 20:20
    “Цэцэгчин” нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Шинжлэх ухааны бодит тайлал
  • 22:00
    “Үхэж болох 1000 эрсдэл”
  • 22:30
    “Амь аврагчид” ОАК
  • 23:30
    Эфир завсарлага

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 08:00
    Монголын цаг агаар
  • 08:05
    “Монгол анагаах ухаан” нэвтрүүлэг
  • 08:45
    Хөдөөд хүүхдийн эмч хэрэгтэй
  • 09:00
    Боб Роустай зураг зурцгаая 30
  • 09:30
    Соён гэгээрүүлэгчдийн цуврал
  • 10:00
    “Жинхэнэ луйварчид” сэрэмжлүүлэх цуврал 46
  • 10:25
    Монголын цаг агаар
  • 10:30
    “Ефросинья” ОАУСК 92.93-р анги
  • 12:00
    “Эрт галавын газар нутаг” хүүхэлдэйн кино. 7-р анги, 2-р хэсэг
  • 12:35
    Монголын цаг агаар
  • 12:40
    “Шалган байцаагч” уран сайхны кино 2-р хэсэг
  • 13:30
    “Улаанбаатар-Эрдэм” их сургууль
  • 14:00
    Баяжих реклам
  • 14:05
    Монголын цаг агаар
  • 14:10
    Махабахарат 40
  • 14:55
    Монголын цаг агаар
  • 15:00
    Чинхай-Хайрын бэлэг 2
  • 16:40
    Эфир завсарлага
  • 18:00
    “Эрт галавын газар нутаг” хүүхэлдэйн кино. 8-р анги, 1-р хэсэг
  • 18:35
    Монголын цаг агаар
  • 18:40
    “Ефросинья” ОАУСК 94.95-р анги
  • 20:10
    Монголын цаг агаар
  • 20:15
    Баяжих реклам
  • 20:20
    Соён гэгээрүүлэгчдийн цуврал
  • 20:50
    Байгаль дэлхийгээ хайрлан хамгаалцгаая
  • 21:00
    Боб Роустай зураг зурцгаая 31
  • 21:30
    “Гайхамшигт үзмэрүүд” нэвтрүүлэг
  • 22:30
    “Ах” уран сайхны кино 1-р анги
  • 00:05
    Монголын цаг агаар
  • 00:10
    Эфир завсарлага

РРТV

  • 07:40
    Баримтад кино
  • 08:30
    Зар мэдээ
  • 08:35
    Мишээл өглөө хөтөлбөр/шууд/
  • 10:00
    Бизнес цаг
  • 10:15
    Тоолдой хүүхдийн нэвтрүүлэг \давталт\
  • 11:05
    TV Sale
  • 11:20
    Монгол өв
  • 11:50
    Баримтад кино
  • 12:30
    Бизнес цаг
  • 12:45
    Гэрэгэ нэвтрүүлэг \давталт\
  • 13:45
    TV Sale
  • 14:05
    Зар мэдээ
  • 14:10
    Их үдийн хөтөлбөр \Шууд\
  • 16:30
    Бизнес цаг
  • 16:45
    "Sonika" 2 ОАК
  • 17:30
    TV Sale
  • 17:55
    Зар мэдээ
  • 18:00
    Тоолдой хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:45
    Бизнес цаг
  • 19:00
    Гэрэгэ нэвтрүүлэг \шууд\
  • 20:00
    "Sonika" 3 ОАК
  • 20:50
    Баримтад кино
  • 21:40
    Бизнес цаг
  • 21:55
    Тархи цэнэглэгч
  • 22:10
    1001 Үдшийн хөтөлбөр
  • 00:00
    Бизнес цаг
  • 00:15
    PPTV end

MonMusic

  • 07:30
    Тоглолтын цаг
  • 09:30
    Urban music
  • 11:00
    Клип багц-R&B
  • 11:30
    Movie soundtrack
  • 12:00
    “Lyrics-karaoke”
  • 12:30
    Retro hits
  • 13:00
    Клип сонголт
  • 15:00
    Радио ток шоу
  • 16:00
    K-pop
  • 17:00
    Клип багц-R&B
  • 17:30
    “Lyrics-karaoke”
  • 18:00
    Монгол чарт
  • 19:00
    Клип сонголт
  • 20:00
    Movie soundtrack
  • 21:00
    Urban music
  • 22:00
    Клип сонголт

Like TV

  • 07:00
    Эхлэл
  • 07:05
    Цаг агаар
  • 07:15
    Өглөөний дасгал
  • 07:30
    Хэвлээр явагч болон газар уснаа явагч б.кино
  • 08:30
    Шауны хонинууд хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Doctor mall нэвтрүүлэг
  • 09:15
    Олимп хотхон танилцуулж байна
  • 09:30
    Ээжээ, хүү нь дуулж явна Дуучин Н.Энхбатын кино концерт
  • 10:10
    Like shop
  • 10:25
    Үсчин гоо сайханчдын Азийн аварга шалгаруулах тэмцээн 1-р хэсэг
  • 11:00
    ЧИНГИС ХААН о.а.кино 23-р анги
  • 11:40
    ХОШИН УРЛАГИЙН ГАВЬЯАТУУД цуврал МУ-ын СГЗ Ш.Цэнд-Аюуш
  • 12:30
    ДУНДЫН БҮС УСК
  • 14:20
    Амрах агшин
  • 14:40
    Like shop
  • 15:00
    LIKE MUSIC хөгжмийн мэндчилгээ
  • 16:00
    Doctor mall нэвтрүүлэг
  • 16:15
    Like shop
  • 16:30
    Эквадорын бүс нутаг баримтат кино
  • 18:00
    Үсчин гоо сайханчдын Азийн аварга шалгаруулах тэмцээн 2-р хэсэг
  • 18:40
    Like shop
  • 19:00
    ЧИНГИС ХААН о.а.кино 24-р анги
  • 19:40
    Уулын үхэр нэвтрүүлэг
  • 20:40
    Like shop
  • 21:00
    ХОШИН УРЛАГИЙН ГАВЬЯАТУУД цуврал МУГЖ Д. Хүрэлхүү
  • 21:50
    Олимп хотхон танилцуулж байна
  • 22:00
    Like shop
  • 22:15
    ЦӨХРӨХ ЦАГТ УСК
  • 00:00
    UB NIGHT нэвтрүүлэг

Eagle Live

  • 07:00
    Библи юу өгүүлдэг вэ?
  • 07:30
    Өнөөдөр-үйл явдлын мэдээ
  • 08:30
    Score news спортын мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:55
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    Зочны цаг
  • 10:00
    Скип хайциг пасторын цуврал сургаал
  • 10:30
    "Аавын охид" ОАК 27,28-р анги
  • 11:15
    Хүүхэлдэйн кино
  • 11:30
    Сая санаа
  • 12:00
    Дэлхий дахинд
  • 12:30
    Бонгын адал явдал
  • 12:50
    Багачуудын урлан
  • 13:00
    "Та 5-р ангийн хүүхдээс ухаантай юу?" нэвтрүүлэг
  • 13:50
    Шидэт хайрцаг
  • 14:00
    Өнөөдөр-үйл явдлын мэдээ
  • 15:00
    "Сүүлчийн Мимзи" УСК
  • 16:30
    "Аргаль" баримтат кино
  • 17:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:15
    Мөнхийн хотхон
  • 17:30
    Сайн мэдээ
  • 18:00
    Зөвлөлгөө
  • 18:15
    "Гэрэлд" ток шоу
  • 18:45
    Зөвлөлгөө
  • 19:00
    Өнөөдөр үйл явдлын мэдээ
  • 20:00
    "Score news" спортын мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:25
    "Аавын охид" ОАК 29,30-р анги
  • 21:10
    "Бяцхан Николь" УСК
  • 22:35
    Зочны цаг
  • 23:00
    "Гэрэлд" ток шоу-чөлөөт дугаар
  • 23:30
    Өнөөдөр үйл явдлын мэдээ
  • 00:30
    "Бяцхан Николь" УСК

SPS Prime

  • 09:00
    Теннис. ATP Claro Open. Эрэгтэй, хагас шигшээ
  • 11:00
    World Wide Sports
  • 11:30
    Road to Rio
  • 12:00
    World of Athletics
  • 12:30
    The Ultimate Fighter #4
  • 13:30
    Либертадоресийн цом. Хагас шигшээ. Дефенсор Спортинг (Уругвай) -Насионал (Парагвай)
  • 15:30
    Премьер лигийн түүх 2001-02
  • 16:00
    Шууд. Сагсан бөмбөг. Станковичийн цом
  • 18:00
    UEFA. Аваргуудын лиг. Пари Сен-Жермен-Челси
  • 20:00
    World Wide Sports
  • 20:30
    UEFA. Аваргуудын лиг. Челси-Пари Сен-Жермен
  • 22:30
    Премьер лигийн түүх 2001-02

SPS-Plus

  • 09:00
    Бадминтон. Австралийн нээлттэй тэмцээн 2014
  • 12:00
    Волейбол. Montreux Volley Masters. ОХУ-Бразил
  • 13:30
    Премьер лигийн түүх 2001-02
  • 14:00
    Элсний волейбол. Азийн АШТ, хагас шигшээ
  • 16:00
    Road to Rio
  • 16:30
    EPL-ийн домог. Робер Пирес
  • 17:00
    World of Football
  • 17:30
    UEFA. Аваргуудын лиг. Байерн.М-Ман.Юнайтед
  • 19:30
    Шууд. Сагсан бөмбөг. Станкови-чийн цом
  • 21:30
    Премьер лигийн түүх 2001-02
  • 22:00
    FIFA Futbol Mundial

SPS World

  • 09:00
    InCycle дугуйн спортын сэтгүүл
  • 09:30
    Road to Rio
  • 10:00
    World Wide Sports
  • 10:30
    Премьер лигийн түүх 1997-98
  • 11:00
    Жүдо. Улаанбаатар гранпри 13:30 EPL-ийн домог. Робби Фаулер
  • 14:00
    Bull riding
  • 15:00
    Жүдо. Улаанбаатар гранпри
  • 17:00
    Road to Rio
  • 17:30
    Премьер лигийн түүх 1997-98
  • 18:00
    Жүдо. Улаанбаатар гранпри
  • 20:00
    World Strongest Man-5
  • 21:00
    Grand Steeple Chase de Рaris морины уралдаан
  • 22:00
    Road to Rio

Бизнес ТВ

  • 22:00
    Бригада ОАУСК 2-р анги

Bloomberg TV MGL

  • 06:00
    Мөнгөний урсгал
  • 07:00
    First Up
  • 08:00
    First Up
  • 09:00
    Ажил Хэрэгч Өглөө
  • 10:00
    On the Move
  • 11:00
    Ажил Хэрэгч Өглөө
  • 12:00
    Блумбергтэй Ярилцах цаг
  • 12:30
    Амжилтийн Нууцаас
  • 13:00
    Тусгай хөтөлбөр
  • 14:00
    Бизнесийн Хэмнэл
  • 15:00
    Countdown
  • 16:00
    Бизнесийн Хэмнэл
  • 17:00
    The Pulse
  • 18:00
    Бизнесийн Төв Цэг
  • 19:00
    Шинийг санаачлагчид
  • 19:30
    Хүчтэй Тоглогчид
  • 20:00
    Мөнгөний урсгал
  • 21:00
    Блумбергтэй Ярилцах цаг
  • 21:30
    Азийн бизнес
  • 22:00
    Бизнесийн Төв Цэг
  • 23:00
    Мөнгөний урсгал
  • 00:00
    Эфир төгсөв

ETV-2

  • 07:00
    Төрийн дуулал
  • 07:05
    Буян хурахуй
  • 07:35
    "Tom Jerry" цуврал хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    Сайхан хөгжим - Монгол дууны цаг
  • 08:20
    "Санчир гариг руу аялсан нь" хүүхэлдэйн кино
  • 09:40
    "Хөгжилтэй шинжлэх ухаан" Баримтат кино
  • 10:00
    "Бүрэн эрхт тагнуулч" ОАУСК /5 р анги/
  • 11:00
    Сайхан хөгжим - Монгол дууны цаг
  • 11:30
    "Охидын яриа" цуврал нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Соло мюзик Аадар, UB night
  • 13:00
    Сайхан хөгжим - Монгол дууны цаг
  • 13:30
    Бизнес тайм
  • 14:00
    "Хятадын онгон байгаль" цуврал баримтат кино /5 хэсэг/
  • 15:00
    Зар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Сайхан хөгжим - Монгол дууны цаг
  • 16:00
    Зар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 16:30
    Сайхан хөгжим - Монгол дууны цаг
  • 17:30
    Зар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Сайхан хөгжим - Монгол дууны цаг
  • 18:00
    "Бүрэн эрхт тагнуулч" ОАУСК /5 р анги/
  • 19:00
    "Хятадын онгон байгаль" цуврал баримтат кино /5 хэсэг/
  • 20:00
    Бизнес тайм
  • 20:30
    Соло мюзик Аадар, UB night
  • 21:30
    "Тэнгэрийг эзэгнэгч" УСК
  • 23:30
    Сайхан хөгжим - Монгол дууны цаг
  • 00:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна

SPS Action

  • 09:00
    World Wide Sports
  • 09:30
    UFC 174. Countdown show
  • 10:30
    UFC 174. Д.Жонсон-А.Багаутинов
  • 13:30
    Форрест Гриффиний түүх
  • 14:30
    UFC 2012 оны шилдэг тулааны тойм
  • 16:30
    Bull riding
  • 17:30
    UFC. Fight Night. Д.Черрони-Ж.Миллер
  • 19:30
    World Strongest Man-3
  • 20:30
    UFC Fight Night. К.Свансон-Ж.Стипенс

Шилдэг 3

ETV HD Logo

ETV HD

"Мөнгөний бүрэлбаа" ОАУСК /15-р анги/ 15+

08-0120:40

TV5 Logo

TV5

"амьдралын тойрог " оакино 11-р анги /давталт/

08-0109:35

C1 Logo

C1

"Спартак - Цус ба элс" ОАУСК

08-0113:00

Show Page Stats