ZURAGT.mn шинэчлэгдлээ!

Яг одоо гарч буй хөтөлбөрийг заах цэнхэр тууз нь мөн тухайн хөтөлбөрийн дуусах хугацааг илэрхийлнэ. Хэрвээ манай сайт танд таалагдвал бусаддаа мэдэгдэж дамжуулахыг хүсье :)

МҮОНТ

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 08:00
    ”Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:45
    Спортын мэдээ
  • 09:00
    “1900” уран сайхны кино 1-р анги
  • 11:00
    Мэдээ
  • 11:10
    Морьтны соёл цуврал баримтат кино: “Үлгэр амилуулсан уяач”
  • 11:40
    УИХ-ын намрын чуулганы нээлтийн үйл ажиллагааг Төрийн ордноос шууд дамжуулан үзүүлнэ
  • 12:40
    Соно студи “Найзууд” хүүхэлдэйн цуврал жүжиг
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:10
    “Монголын нэг өдөр” амралтын хөтөлбөр
  • 15:00
    Мэдээ
  • 15:10
    “Хайр шиг хайр” уран сайхны кино 13-р анги
  • 16:00
    Хоногшихуй: “Бат оршиг” нийтлэл
  • 16:30
    “Дөрвөн урилга”
  • 18:00
    Мэдээ
  • 18:20
    Хөгжмийн агшин
  • 18:30
    “Эрх зүйн хөтөч” теле сэтгүүл
  • 19:00
    “ММ-Today” English news
  • 19:10
    “Хөдөлмөр хүнийг бий болгодог”
  • 19:20
    Сүлд
  • 19:35
    Соно студи: “Маамуу нааш ир”
  • 19:50
    Заавал хэвшүүлэх 21 дадал
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:45
    Спортын мэдээ
  • 21:05
    Цаг үе, үзэл бодол: “Хүсэл зорилгоо нэгтгэе!” Үндэсний хөдөлгөөний тэргүүн Х.Бат-Ялалт /шууд/
  • 21:45
    “Соёл-Эрдэнэ” теле сэтгүүл
  • 22:15
    “1900” уран сайхны кино 2-р анги
  • 01:05
    Үдшийн мэдээ

UBS-1

  • 07:00
    Өдрийн өнгө
  • 07:05
    City news
  • 08:20
    Замын хөдөлгөөний шуурхай мэдээ
  • 09:00
    Кофе юу, цай юу?
  • 11:00
    City news
  • 11:30
    Exit зар сурталчилгаа
  • 11:50
    Business news
  • 12:10
    Төгөлдөр хүүхэд нэвтрүүлэг
  • 12:40
    Хөнгөмсөг эмэгтэй Оросын олон ангит кино 4-р анги
  • 14:00
    City news
  • 14:30
    Замын хөдөлгөөний шуурхай мэдээ
  • 14:40
    Exit зар сурталчилгаа
  • 15:00
    Зөв сонголт бизнес нэвтрүүлэг
  • 15:20
    Спортын ертөнцөд
  • 16:10
    “To be or not to be 2012” Гран При шагналтан Дорнын сувд Хонгконг орноор...
  • 17:00
    City news
  • 17:30
    Exit зар сурталчилгаа
  • 17:50
    Замын хөдөлгөөний шуурхай мэдээ
  • 18:00
    “New Star-10 жил”- 2
  • 18:30
    Иргэн ба 45 НИТХ-тай хамтран бэлтгэв
  • 19:00
    Хөдөлмөр хүнийг бий болгодог Зорилтот нэвтрүүлэг
  • 19:10
    Business news
  • 19:30
    City news
  • 21:00
    Хөнгөмсөг эмэгтэй Оросын олон ангит кино 5-р анги
  • 22:20
    “To be or not to be 2013” Гран При шагналтны Чэжү арлаар хийсэн аялал
  • 23:00
    Business news
  • 23:20
    City news
  • 01:00
    Өдрийн өнгө

MN25

  • 07:00
    эфир: эхлэл
  • 07:30
    шинэ өглөө хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    алтан боломж
  • 09:30
    бнхау-н тусгаар тогтнолын 65 жилйин ойн цэргийн парад /шууд/
  • 11:00
    "халуун хайр" оак /20-р анги/
  • 12:10
    зарын цаг
  • 12:20
    шинэ өглөө хөтөлбөр /давталт/
  • 13:50
    "ам нээвэл..." /м.сономпил эрчим хүчний сайд/
  • 14:30
    "facebook comment"
  • 15:00
    "улаанбаатарт 15 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "shop mongolia" танилцуулж байна.
  • 16:00
    "морины эмч" оак /27-р анги/
  • 17:20
    зарын цаг
  • 17:30
    "дораэмон" хүүхэлдэйн кино
  • 17:50
    алтан боломж
  • 18:20
    "business time"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "халуун хайр" оак /21-р анги/
  • 21:50
    "хүсээгүй дайн"
  • 22:20
    "томилолт"
  • 22:50
    "морины эмч" оак /28-р анги/

TV5

  • 05:30
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 08:00
    "эрт босвол нэгийг дуулна" өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 09:10
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 09:40
    "надгүйгээр үргэлжилсэн амьдрал" оакино 22-р анги
  • 10:30
    "орон орны хоол" нэвтрүүлэг
  • 10:50
    хөгжмийн завсарлага
  • 11:00
    мэдээ
  • 11:30
    "хүсэл мөрөөдлийн хотхон" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 12:10
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 12:40
    амрах агшин
  • 13:00
    мэдээ
  • 13:30
    "барилгын салбарын аюулгүй ажиллагаа" хэлэлцүүлэг 1-р хэсэг
  • 14:00
    мэдээ
  • 14:30
    "барилгын салбарын аюулгүй ажиллагаа" хэлэлцүүлэг 2-р хэсэг
  • 14:50
    хөгжмийн завсарлага
  • 15:00
    спорт мэдээ
  • 15:20
    "эзэгтэй нарын цаг" нэвтрүүлэг
  • 15:50
    tv mall
  • 16:50
    "хүсэл мөрөөдлийн хотхон" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:20
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 17:50
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 18:00
    мэдээ
  • 18:25
    "улсын хөгжил сумаас" нэвтрүүлэг
  • 18:35
    "хөдөлмөр хүнийг бий болгодог" нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "надгүйгээр үргэлжилсэн амьдрал" оакино 23-р анги
  • 20:20
    "монгол улсаа хөгжүүлье" ток шоу
  • 20:40
    "монголчууд бүтээж байна" /гудамж төсөл/
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр тойм
  • 23:30
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 00:00
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 00:10
    "таны сонголтонд"
  • 01:10
    эфир завсарлага

TV9

  • 06:00
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:05
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:40
    “Энэ өглөө хөтөлбөр”шууд
  • 09:30
    “Гялайлаа” теле шоп
  • 10:00
    “Ном хурах цаг”
  • 10:30
    TВ зууч
  • 10:40
    “4х5000=20000” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:10
    “Монгол коммент”нэвтрүүлэг/давталт/
  • 12:00
    “Мөрөөдөл биелдэг юм” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:30
    “Хөдөлмөр хүнийг би болгодог” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 13:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 13:10
    “Тэнгэрийн лууны найман аймаг” олон ангит УСК 17.18-р анги /давтлат/
  • 14:40
    “4х5000=20000” цэнгээнт нэвтрүүлэг /давталт/
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:10
    Завхан аймгийн “Отгон” сум 90 жилийн ойн баяр наадам2-р хэсэг
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:20
    TВ зууч
  • 17:30
    Будда продакшн “Айлдвар” нэвтрүүлэг
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 18:50
    “Inside Mongolia” англи хэлээр
  • 19:00
    “4х5000=20000” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 19:20
    Business maximum 88
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:50
    ЭМЯ-аас хэрэгжүүлж буй “Заавал хэвшүүлэх 21 дадал” эрүүл мэндийн довтолгоо № 11 нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Тэнгэрийн лууны найман аймаг” олон ангит УСК 19.20-р анги
  • 22:50
    “Business maximum 88
  • 23:00
    “Умардын офинкс” олон ангит УСК /2-р анги
  • 00:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 02:00
    ТВ-9 Маргааш

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 09:00
    "Realty time " үзүүлж байна:Тime square
  • 09:10
    "Таны эрүүл мэнд " нэвтрүүлэг /давталт/
  • 09:30
    "Өндөгнүүд ба дэгдээхэйн хөгжилтэй адал явдал " хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    Дэлхийн цаг - GLOBAL -3000
  • 11:30
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 13:00
    Зарын цаг
  • 13:10
    "Өнөөдрийн тойм" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:40
    ТМ ярилцлага Хариуцлагатай нийгмийн төлөө:Цагдаа болон хууль сахиулагчдын ёс зүй, ур чадварыг хэрхэн сайжруулах талаар
  • 14:10
    "Монгол хүн Монголын баялаг" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:20
    Хөгжмийн завсарлага
  • 15:30
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:10
    "Танил хүн " нэвтрүүлэг /давталт/
  • 17:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:55
    "Шударга ёсны баг" хүүхэлдэйн кино
  • 18:20
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    Дэлхийн цаг: Евромакс
  • 19:25
    "Хавтаст хэрэг " нэвтрүүлэг :Сум хөгжүүлэх санг шулсан нь
  • 19:40
    Баяжих цогцолбор үзүүлж байна
  • 19:50
    " Танд тусалъя" бизнес нэвтрүүлэг /Best буйдан /
  • 20:00
    " Танд тусалъя" бизнес нэвтрүүлэг /Хүүхдийн шүдний эмнэлэг үзүүлж байна/
  • 20:05
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    Эрүүл Монгол иргэн хөтөлбөр :Бөөрний архаг үрэвсэл
  • 21:40
    Хэлэлцүүлэг: Хүний аминд хүрсэн хүйтэн төрхтэй барилга
  • 22:40
    Зарын цаг
  • 22:50
    "Өнөөдрийн тойм" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:20
    "Цэргийн хүү " МУСК

C1

  • 07:00
    Өнөөдрийн эхлэл
  • 09:30
    Хуртай цаг
  • 10:30
    "Lady house" Эмэгтэйчүүдийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Өдрийн хөтөлбөр
  • 13:00
    "Нэр зээлдэгч" ОАУСК
  • 14:00
    "Яг одоо" Өдрийн мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:40
    VIP тодруулга
  • 15:00
    "Яг одоо" Өдрийн мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:40
    Total sport
  • 16:00
    "Яг одоо" Өдрийн мэдээллийн хөтөлбөр
  • 16:40
    VIP тодруулга
  • 17:00
    "Яг одоо" Өдрийн мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:40
    Total sport
  • 18:00
    Хурмастын дайчид
  • 18:30
    Sweet kitchen
  • 19:30
    "19:30" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    "Нэр зээлдэгч" ОАУСК
  • 22:20
    Шоубиз
  • 22:45
    "Фокус" телевизүүдийн мэдээний тойм
  • 23:30
    Хурмастын дайчид
  • 00:00
    "Нэр зээлдэгч" ОАУСК
  • 01:00
    Шоубиз
  • 01:20
    Мэдээллийн хөтөлбөр

SBN

  • 06:30
    “SBN news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:30
    “Өсвөрийн баатрууд ” Хүүхэлдэйн кино 1-р анги /давталт/
  • 08:00
    “Нахиа” хүүхдийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:30
    Осмо:Үл хөдлөх хөрөнгө
  • 08:45
    “Бидний хайртай Реймонд” 21,22-р анги /давталт/
  • 09:35
    Тоглолтын цаг
  • 10:40
    “Лизагийн дурлал” ОАК 24-27-р анги /давталт/
  • 12:15
    “Таны цаг”
  • 12:45
    Осмо:Үл хөдлөх хөрөнгө
  • 13:00
    SBN news
  • 13:20
    “Тэнгэрлэг нэгэн гэр бүл” ОАК
  • 14:10
    Баримтат дэлгэц
  • 15:00
    Сайхан хооллоорой
  • 15:30
    “Гялбаа” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 16:00
    “Бидний хайртай Реймонд” 23,24-р анги
  • 16:50
    “Илбийн нууц”
  • 17:30
    “Өсвөрийн баатрууд ” Хүүхэлдэйн кино 2-р анги
  • 18:00
    “Нахиа” хүүхдийн хөтөлбөр
  • 18:30
    SBN news
  • 19:10
    “Лизагийн дурлал” ОАК 28-30-р анги
  • 20:30
    “Медальтан” нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “SBN news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    “Хятадад нэг удаа Хуан Фэн Хун” УСК 1-р анги
  • 00:10
    Үдшийн мэдээ

NTV

  • 07:00
    “Үндэсний мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    Нандиагийн ток шоу
  • 09:20
    “Sale box”
  • 10:00
    Coffee break /шууд/
  • 10:30
    Телевизийн олон ангит уран сайхны кино “Амьдралд тавтай морил” 7-р анги
  • 11:20
    “Монгол вундеркинд” шинжлэх ухаан танин мэдэхүйн уралдаант нэвтрүүлэг
  • 12:10
    Хүүхэлдэйн кино “Нугасны үлгэр” 68 анги
  • 12:30
    “Үндэсний мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:00
    “Гэрийн мастер тогооч” шоу 5
  • 13:55
    Телевизийн олон ангит уран сайхны кино “Ус дээшээ урсдаг” 17-р анги
  • 14:55
    Хүний түүх
  • 15:10
    "Васэда Их сургуулийн Glee Club Монгол Улс дахь тоглолт-2014"
  • 15:35
    “Нийслэл guide”сурвалжлага
  • 16:10
    Хүүхэлдэйн кино “Нугасны үлгэр” 69 анги
  • 16:30
    Coffee break /давталт/
  • 17:00
    “Үндэсний мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:35
    Телевизийн олон ангит уран сайхны кино “Амьдралд тавтай морил” 8-р анги
  • 18:25
    "Би Монгол" цуврал нэвтрүүлэг 7,8-р хэсэг
  • 19:20
    “Гэрийн мастер тогооч” хоолны шоу 6
  • 20:30
    “Үндэсний мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    NTV спорт
  • 21:50
    “de facto” зохиогчийн хөтөлбөр
  • 22:35
    Телевизийн олон ангит уран сайхны кино “Ус дээшээ урсдаг” 18-р анги
  • 23:35
    “Үндэсний мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 00:20
    Телевизийн олон ангит уран сайхны кино “Амьдралд тавтай морил” 8-р анги

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    "Бонгын адал явдал" хүүхдийн хөтөлбөр
  • 07:25
    Дагаад дуулаарай
  • 07:30
    "Урагшаа Тораро урагшаа" хүүхдийн нэвтрүүлэг 83-р анги
  • 07:40
    "Ай күү" хүүхэлдэйн кино 36-р анги
  • 07:50
    "Агуу Далгогын адал явдлууд" хүүхэлдэйн кино 19,20-анги
  • 08:05
    Дагаад дуулаарай
  • 08:10
    "Robocar Poli" хүүхэлдэйн кино 26-р анги
  • 08:25
    "Трансформерс" хүүхэлдэйн кино 2 хэсэг 12-р анги
  • 08:50
    Монгол ардын үлгэр
  • 08:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:00
    "Ай Карли" олон ангит кино 14,15-р анги
  • 09:45
    "Хайрын аялгуу" Солонгосын ОАК 63,64-р анги
  • 11:00
    "Мөрдөгч" олон ангит кино 7-р анги
  • 12:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 12:05
    NBA Super star /Magic & Bird- өрсөлдөөний талбар/
  • 13:25
    "Гайхалтай аяллууд" Тайланд орноор /5-р хэсэг/
  • 14:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 14:05
    "Дэлхий гараг" баримтат кино
  • 15:00
    "Мiss Mongolia 2014"
  • 15:40
    "48 цаг" шилдэг кино
  • 16:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 16:05
    "Ай Карли" олон ангит кино 16,17-р анги
  • 17:00
    "Бонгын адал явдал" хүүхдийн хөтөлбөр
  • 17:20
    "Урагшаа Тораро урагшаа" хүүхдийн нэвтрүүлэг 84-р анги
  • 17:30
    "Ай күү" хүүхэлдэйн кино 37-р анги
  • 17:40
    "Агуу Далгогын адал явдлууд" хүүхэлдэйн кино 21,22-анги
  • 18:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 18:05
    "Robocar Poli" хүүхэлдэйн кино 27-р анги
  • 18:20
    "Трансформерс" хүүхэлдэйн кино 2 хэсэг 13-р анги
  • 18:45
    "Samsung Galaxy Alpha" гар утасны албан ёсны нээлт Монголд
  • 19:00
    "Хайрын аялгуу" Солонгосын ОАК 65,66-р анги
  • 20:50
    Реалити тайм - Тайм сквер
  • 21:05
    "50 сая уналт" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:20
    "Мөрдөгч" олон ангит кино 8-р анги
  • 23:15
    "Ай Карли" олон ангит кино 16,17-р анги
  • 00:00
    "Хайрын аялгуу" Солонгосын ОАК 65,66-р анги
  • 01:10
    NBA Super star /Magic & Bird- өрсөлдөөний талбар/

Эх Орон ТВ

  • 07:00
    Эх орны мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Монгол аялал” аялалын дурсамж
  • 09:10
    Хэрэгцээт бараа нэвтрүүлэг
  • 09:20
    Загвар СОАК 1-р анги
  • 10:30
    Хэрэгцээт бараа нэвтрүүлэг
  • 10:40
    Бизнес хором нэвтрүүлэг
  • 11:10
    VIP Car wash үзүүлж байна
  • 11:30
    Бизнес хором нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Эх орны мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:00
    Анир чимээгүй хот УСК
  • 15:00
    Эх орны мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:20
    Нандин ухаан нэвтрүүлэг
  • 15:40
    Хэрэгцээт бараа нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Түмний эх үзүүлж байна
  • 17:00
    Бизнес хором нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Dragon Ball хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Эх орны мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    Хэрэгцээт бараа нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Бизнес хором нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Хурд авто хөтөлбөр
  • 19:30
    Загвар СОАК 2-р анги
  • 20:40
    Эрүүл монгол иргэн
  • 21:00
    Эх орны мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:30
    Сонгодог аялгуу нэвтрүүлэг
  • 23:10
    Астерикс Олимпт оролцсон нь УСК
  • 01:30
    Эх орны мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 03:00
    Загвар СОАК 2-р анги
  • 04:00
    Шөнийн хөтөлбөр

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсьё, Сурья, Дагая" \season-1\ 185-р хэсэг
  • 06:30
    Өнөө өглөө
  • 09:30
    "Сонсьё, Сурья, Дагая" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Тог тог тог" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Бурхны бэлэг" СОАК 10-р анги
  • 11:40
    "Сабрина" хүүхэлдэйн кино /season-2/ 17-р анги
  • 12:00
    Мэдээ
  • 12:30
    "Би хэн бэ?" шоу нэвтрүүлэг
  • 13:30
    М цомог
  • 14:00
    Тодруулга
  • 14:30
    Өдрийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Үйлийн үр" СОАК 32-р анги
  • 16:40
    Миний Монголын соёл
  • 16:50
    "Фигаро фүгийн адал явдал" хүүхэлдэйн кино 20-р анги
  • 17:00
    "Сонсьё, Сурья, Дагая" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Соник зараанд тохиолдсон адал явдал" хүүхэлдэйн кино /season-2/ 11-р анги
  • 18:00
    "Тог тог тог" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Онцлох Мэдээ
  • 19:00
    M Play 21-р хэсэг
  • 19:30
    "Бурхны бэлэг" СОАК 11-р анги
  • 21:00
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    "Даунтон эдлэн" ОАК /season-4/ 2-р анги
  • 23:00
    "Би хэн бэ?" шоу нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Мэдээ
  • 00:30
    "Даллас" ОАК /season-2/ 2-р анги

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:05
    "Хөгжилтэй бөмбөөлэйнүүд" цуврал хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    ТВ shop
  • 08:00
    "Инчон 2014" Азийн спортын их наадам /шууд/
  • 11:00
    Business time
  • 11:30
    "ТҮЦ машин"
  • 12:00
    Тод мэдээ
  • 12:20
    Аз жаргалтай өдөр
  • 13:20
    "Морьтон Монгол" цуврал №5
  • 14:00
    "Инчон 2014" Азийн спортын их наадам /шууд/
  • 15:30
    “Хувьсал” байгаль орчны цуврал нэвтрүүлэг /давталт/
  • 16:00
    Тод зочин
  • 16:30
    Business time
  • 17:00
    Тод мэдээ
  • 17:30
    "Инчон 2014" Азийн спортын их наадам /шууд/
  • 21:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:30
    AIGNER брэнд үзүүлж байна
  • 23:10
    "Инчон 2014" Азийн спортын их наадам /шууд/
  • 01:10
    УСК
  • 02:00
    Эфир завсарлах

SCH

  • 08:00
    Мusic time
  • 10:00
    Хошин урлаг үзүүлж байна
  • 10:30
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 11:00
    ТВ шоп-1
  • 11:15
    Соёл урлагийн мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:00
    ТВ шоп-2
  • 12:15
    Шинэ бүтээл:
  • 13:00
    ТВ шоп-3
  • 13:15
    Мusic time
  • 15:00
    “Найзуудаа наашаа” шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:10
    Мusic time
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 19:30
    Хошин урлаг үзүүлж байна
  • 20:00
    ТВ шоп-1
  • 20:15
    Шинэ бүтээл:
  • 21:00
    ТВ шоп-2
  • 21:15
    Хүслийн жигүүр: МУСТА, жүжигчин Д.Ганцэцэг
  • 22:00
    ТВ шоп-3
  • 22:15
    Концерт
  • 23:30
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга

UBS Global

  • 07:00
    UBS GLOBAL-Эхлэл
  • 07:05
    Global news
  • 07:30
    Ногоон ирээдүй зорилтот эко шоу
  • 08:00
    Энх өглөө шууд хөтөлбөр
  • 09:00
    Оффисын хатан хаан Солонгоын олон ангит кино 7-р
  • 10:10
    Зөв сонголт бизнес мэдээ
  • 10:30
    Холын хол газар Хүүхэлдэйн кино
  • 11:40
    Зөв сонголт бизнес мэдээ
  • 12:00
    Vlada and melody хөгжмийн нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Онцгой Байдлын Ерөнхий газар Үзүүлж байна
  • 13:30
    Зүрхнээс зүрхэнд өдрийн шууд хөтөлбөр
  • 15:00
    Шувууд баримтат кино
  • 16:30
    Global news
  • 17:00
    UBS фонд... Бид нэг гарагийнхан-Энэтхэг
  • 17:30
    Нийслэлд-Газрын харилцаа баримтат кино
  • 18:00
    Зөв сонголт бизнес мэдээ
  • 18:10
    Хөнгөмсөг эмэгтэй Оросын олон ангит кино 4-р анги
  • 19:00
    Ялалт дархалсан нутгаар... Сурвалжилсан тэмдэглэл
  • 19:20
    Бумбарын найзууд нэвтрүүлэг
  • 19:50
    Оффисын хатан хаан Солонгоын олон ангит кино 8-р анги
  • 21:00
    Global news
  • 21:30
    Зөв сонголт бизнес мэдээ
  • 22:00
    City news
  • 23:30
    Зөв сонголт бизнес мэдээ
  • 23:40
    Global news
  • 00:10
    UBS GLOBAL-Төгсгөл

TV9-2

  • 06:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 07:00
    “Амар амгаланд хүрэх зам" /өглөөний бясалгал/
  • 07:30
    “Умардын офинкс” олон ангит УСК /2-р анги
  • 08:30
    “Саяхны үйлдвэрүүд” баримтат кино
  • 09:00
    “Санах сэрэх гэгээрхүй лекц №57
  • 09:30
    “Куми Куми” Хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    “Анхны алхам” реалити шоу шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Үндэсний мэдээллийн төвд хэвлэлийн бага хурал /шууд/
  • 11:30
    Шууд зар 1900-1617
  • 12:30
    “Зууны мэдээ” сонины Үндэсний мэдээллийн төвд хэвлэлийн бага хурал /шууд/
  • 13:00
    “Шуналын балаг” баримтат кино
  • 13:30
    “Хүн гараг” нэвтрүүлэг
  • 14:00
    “Plus” entertainment news
  • 14:10
    “У-РУ-РА гүнж” олон ангит УСК /39.40-р анги/
  • 15:45
    Айлдвар
  • 16:00
    Шууд зар 1900-1617
  • 17:00
    “Испани 2014” Сагсан бөмбөгийн ДАШТ Алтын төлөөх тоглолт давталт
  • 19:00
    “Plus” entertainment news
  • 19:10
    ТВ зууч
  • 19:20
    “Эрдэм түгээгч эрдмийн далай 70 нас хүрлээ нэвтрүүлэг /Багш нарын баяр зориулав /
  • 20:00
    “Бизнес хөтөч” нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Plus” entertainment news
  • 21:10
    ЭМЯ-аас хэрэгжүүлж буй “Заавал хэвшүүлэх 21 дадал” эрүүл мэндийн довтолгоо /давталт/
  • 21:20
    “Үлгэрийн цаг “
  • 21:30
    “Эрүүл Монгол иргэн” нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “У-РУ-РА гүнж” олон ангит УСК /41.42-р анги/
  • 23:30
    "Амар амгаланд хүрэх зам" /оройн бясалгал/
  • 00:00
    ТВ-9 маргааш

NBS

  • 07:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 07:50
    Хариуцлагатай лавлах 1927 зарын цаг
  • 08:00
    NBS NEWS Үндсэн мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 08:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:00
    Сонины тойм
  • 09:30
    Мөрөөдлийн театр
  • 10:00
    Хатан зоригт зүрх ОАК 126-р анги
  • 10:50
    Хариуцлагатай лавлах 1927 зарын цаг
  • 11:00
    NBS NEWS Онцлох мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 11:35
    Цаг агаарын мэдээ
  • 11:40
    ҮХХ-ийн мэдээлэл
  • 12:00
    Зөнч эмэгтэй ОАК 85 -р анги
  • 12:50
    Хариуцлагатай лавлах 1927 зарын цаг
  • 13:00
    NBS NEWS Оройн мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 13:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 13:30
    Инээдмийн хөтөлбөр
  • 14:00
    Амжилтын хөтөч /бизнес хөтөлбөр/
  • 14:50
    Хариуцлагатай лавлах 1927 зарын цаг
  • 15:00
    Хөгжмийн хөтөлбөр
  • 15:40
    Эрүүл Монгол иргэн цуврал нэвтрүүлэг. Түрүү булчирхайн үрэвсэл
  • 16:00
    Хошин шог
  • 16:15
    Монгол цайны гайхамшиг
  • 16:30
    ҮХХ-ийн мэдээлэл
  • 16:50
    Хариуцлагатай лавлах 1927 зарын цаг
  • 17:00
    NBS NEWS шууд мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 17:30
    Анагаах ухааны мэдээлэл
  • 18:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    VIP Монгол даатгал
  • 18:50
    Зарын цаг 1927
  • 19:00
    NBS NEWS шууд мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 19:30
    Амжилтын хөтөч /бизнес хөтөлбөр/
  • 20:10
    Зөнч эмэгтэй ОАК 86-р анги
  • 21:00
    NBS NEWS Үндсэн мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 22:00
    Мөрөөдлийн театр
  • 22:30
    Сонины тойм
  • 23:00
    Хатан зоригт зүрх ОАК 127-р анги
  • 23:50
    Хариуцлагатай лавлах 1927 зарын цаг
  • 00:00
    NBS NEWS Онцлох мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:35
    Цаг агаарын мэдээ
  • 00:40
    Эфир хаана

MovieBox

  • 09:00
    Олон ангит уран сайхны кино:Малколмын эргэн тойронд 83,84-р анги
  • 09:50
    Олон ангит уран сайхны кино:Өргөст цэцэг 100-р анги
  • 10:40
    "BOX News" мэдээ мэдээлэл
  • 10:50
    "MovieBOX Office" нэвтрүүлэг
  • 11:10
    Олон ангит уран сайхны кино: Төөрөлдсөн хувь заяа 107-р анги /Tangled Hearts/
  • 12:10
    Олон ангит уран сайхны кино: 3-н өдөр /3 Days/ 7-р анги
  • 13:10
    "BOX News" мэдээ мэдээлэл
  • 13:30
    "MovieBOX Office" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Олон ангит уран сайхны кино:Хаадын тоглоом 14-р анги /Game Of Thrones/
  • 15:00
    Олон ангит уран сайхны кино:Өргөст цэцэг 100-р анги
  • 15:50
    Олон ангит уран сайхны кино: Төөрөлдсөн хувь заяа 107-р анги /Tangled Hearts/
  • 16:40
    "BOX News" мэдээ мэдээлэл
  • 17:00
    “48 цаг-Монгол 2014” цуврал нэвтрүүлэг 7-р хэсэг
  • 17:50
    "BOX News" мэдээ мэдээлэл
  • 18:00
    Олон ангит уран сайхны кино:Малколмын эргэн тойронд 85,86-р анги
  • 18:45
    "BOX News" мэдээ мэдээлэл
  • 19:00
    Олон ангит уран сайхны кино:Өргөст цэцэг 101-р анги
  • 20:00
    Олон ангит уран сайхны кино: Төөрөлдсөн хувь заяа 107-р анги /Tangled Hearts/
  • 21:00
    Олон ангит уран сайхны кино: 3-н өдөр /3 Days/ 8-р анги
  • 22:10
    "BOX Ography" намтар нэвтрүүлэг /Жүжигчин Dustin Hoffman/
  • 22:30
    Олон ангит уран сайхны кино:Хаадын тоглоом 15-р анги /Game Of Thrones/
  • 23:40
    "BOX News" мэдээ мэдээлэл
  • 23:55
    "BOX Ography" намтар нэвтрүүлэг /Жүжигчин Dustin Hoffman/
  • 00:15
    Олон ангит уран сайхны кино:Өргөст цэцэг 101-р анги
  • 00:55
    Уран сайхны кино:Элс манангаас бүтсэн байшин / House of sand and fog/
  • 02:55
    Олон ангит уран сайхны кино: Төөрөлдсөн хувь заяа 108-р анги /Tangled Hearts/
  • 03:45
    Олон ангит уран сайхны кино:Малколмын эргэн тойронд 85,86-р анги
  • 04:35
    Олон ангит уран сайхны кино:Хаадын тоглоом 15-р анги /Game Of Thrones/
  • 05:30
    Олон ангит уран сайхны кино: 3-н өдөр /3 Days/ 8-р анги
  • 06:30
    Уран сайхны кино:Элс манангаас бүтсэн байшин / House of sand and fog/
  • 08:30
    "BOX Ography" намтар нэвтрүүлэг /Жүжигчин Dustin Hoffman/
  • 08:50
    "BOX News" мэдээ мэдээлэл

SportBox HD

  • 09:00
    "Score News" спортын мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    "2014 Mongolian Pool Series #3"
  • 10:30
    "Хүлэгүүд 10 жил" Баримтат нэвтрүүлэг
  • 11:10
    "Road to the NHL Winter Classic" Баримтат кино №1 /давталт/
  • 12:10
    "Road to the NHL Winter Classic" Баримтат кино №2 /давталт/
  • 13:10
    "Tennis Weekly" талбайн теннисний тойм нэвтрүүлэг
  • 13:30
    NBA Game Time
  • 14:00
    "Өдрийн Спорт" Мэдээ /шууд/
  • 14:20
    "4-4-2 Review" нэвтрүүлэг
  • 14:40
    "The 84 Draft" Баримтат кино
  • 16:00
    NBA Game Time
  • 16:30
    "Түүхийн эзэд : ДА Г.Болдбаатар" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    NBA 2013-14 Season Games : Warriors vs Cavaliers
  • 19:00
    "Score News" спортын мэдээллийн хөтөлбөр /шинэ/
  • 19:30
    Sneaker Review : October 1st нэвтрүүлэг /шинэ/
  • 19:40
    2014 Жудо ДАШТ №5 шигшээ барилдаан /давталт/
  • 22:10
    "Score News" спортын мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:50
    2014 оны Волейболын ДАШТ - 2р шатны тоглолт №1 /шууд/
  • 01:30
    завсарлага
  • 01:50
    2014 оны Волейболын ДАШТ - 2р шатны тоглолт №2 /шууд/
  • 04:30
    NBA TV

Star TV

  • 09:00
    СТАР ТВ ҮЗҮҮЛЖ БАЙНА
  • 09:05
    "Стар" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:50
    МАНАЙ ДЭЛГЭЦНЭЭ
  • 10:00
    "Хубилай хаан" ОАК 33-р анги 10.45 МАНАЙ ДЭЛГЭЦНЭЭ
  • 11:00
    "Стар Спортс" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:20
    "Алтан цом" Хүүхдийн концерт
  • 12:00
    " Тагнуулч хүүхнүүд " ОАК 2-р анги
  • 12:50
    “Амжилт хүсье” нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "Хамтдаа суръя” Теле хичээл/ Намрын өнгө 2-р хэсэг
  • 13:50
    "Life style" нэвтрүүлэг
  • 14:20
    “Кикужиро” УСК
  • 16:25
    “Сэвтээж болохгуй голомт" нэвтрүүлэг
  • 17:15
    "Хамтдаа суръя" теле хичээл
  • 17:35
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Мюзик 80-90
  • 18:10
    “Би гэрэл зурагчин”нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Лакшири хаус
  • 18:50
    Нэрийн хуудас
  • 19:00
    " Тагнуулч хүүхнүүд " ОАК 3-р анги
  • 20:00
    "СТАР" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:45
    "Стар Спортс" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:05
    Нэрийн хуудас
  • 21:10
    "Учиртай урилга" нэвтрүүлэг
  • 21:45
    "Хубилай хаан " ОАК 34-р анги
  • 22:30
    "СТАР" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:00
    "Стар Спортс" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:20
    “Кикужиро” УСК
  • 01:25
    МАНАЙ ДЭЛГЭЦНЭЭ

Шинэ Дэлхий

  • 08:30
    Шинэ Дэлхий үзүүлж байна
  • 08:35
    Өглөөний дасгал
  • 08:45
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    Актив хөрөнгө-үл хөдлөх хөрөнгө
  • 09:50
    Наран улс
  • 10:05
    Sale box хөтөлбөр
  • 10:45
    Хөгжилтэй гэр бүл ОАК давталт
  • 11:45
    Enter Бизнес мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:00
    Амьдрал баримтат кино
  • 12:50
    Music Time хөтөлбөр
  • 13:50
    Халим хүлэглэгч УСК
  • 15:45
    Актив хөрөнгө-үл хөдлөх хөрөнгө
  • 16:05
    Хүүхэлдэйн кино
  • 16:55
    Enter Бизнес мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:10
    Хөгжилтэй гэр бүл ОАК
  • 18:15
    Актив хөрөнгө-үл хөдлөх хөрөнгө
  • 18:35
    Эх дэлхий баримтат кино
  • 19:35
    Sale box хөтөлбөр
  • 20:15
    Наран улс
  • 20:30
    Enter Бизнес мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:50
    Никита УСК
  • 23:05
    Шинэ Дэлхий үзүүлж байна

TV7

  • 09:00
    Cartoon хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    Намайг модель болгооч kids show
  • 10:30
    УСК
  • 12:00
    Чимх инээд
  • 12:30
    Валидол инээдмийн ноорог кино
  • 13:00
    Намайг модель болгооч kids show
  • 13:30
    Seven days Өдрийн хөтөлбөр
  • 17:40
    Jaiba үл хөдлөх хөрөнгө зуучлал
  • 18:00
    Cartoon хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    Намайг модель болгооч kids show
  • 19:35
    Та үүнийг мэдэхгүй гэж үү? Танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Элэгний DJ цэнгээнт хошин нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Star show
  • 22:00
    Валидол инээдмийн ноорог кино
  • 22:30
    УСК
  • 00:00
    Валидол инээдмийн ноорог кино
  • 00:30
    эфир завсарласан

TV5-3

  • 07:00
    өмнө зүгийн хатан хаан оауск 52-р анги давталт
  • 08:00
    өглөө хөтөлбөр
  • 08:30
    спортс уикинд - давталт
  • 09:00
    чөлөөт бөхийн дашт - давталт
  • 11:00
    залуучуудын волейболын уашт
  • 16:00
    өглөө хөтөлбөр давталт
  • 16:30
    үндэсний спортын 5-р их наадам
  • 18:00
    nba today
  • 19:00
    nhl time
  • 20:00
    загварын ертөнцөд
  • 20:30
    наньжин 2014 - тойм
  • 21:00
    спортс центр мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    өглөө хөтөлбөр давталт
  • 22:30
    өмнө зүгийн хатан хаан оауск 53-р анги
  • 23:20
    эфир төгсөнө

Olloo

  • 07:00
    тв хичээл: Солонгос хэлний хичээл
  • 07:25
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 07:45
    "Дагалдан эмч нар" ОАК 75, 76-р анги
  • 08:40
    Авто зарын цаг.
  • 09:10
    "Гүнж гуйлгачин" ОАК 4-р анги
  • 10:00
    "Olloo News" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:00
    "Амар" хөтөлбөр
  • 11:40
    "Монголчууд" түүхэн баримтат нэвтрүүлэг
  • 12:25
    "Бриллиант" авто угаалга захиалгат нэвтрүүлэг
  • 12:40
    Ийм хайрыг юу гэх бэ? ОАК 184-186 анги
  • 13:45
    Товч толь: Фильм, фильм, фильм...
  • 13:50
    "Шинжлэх ухааны зөгнөлт"кино сар
  • 15:45
    Авто зарын цаг.
  • 16:15
    "Auto life" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Авто зарын цаг.
  • 18:00
    "Olloo News" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    "Дагалдан эмч нар" ОАК 77,78-р анги
  • 19:15
    тв хичээл: Солонгос хэлний хичээл /Давталт/
  • 19:35
    "Olloo music" хөгжим мэдээллийн нэвтрүүлэг
  • 20:10
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Olloo News" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:25
    "Гүнж гуйлгачин" ОАК 5-р анги
  • 22:10
    Товч толь: Фильм, фильм, фильм...
  • 22:15
    "35 Film"кино сар
  • 00:15
    "Olloo music" хөгжим мэдээлэлийн нэвтрүүлэг
  • 00:55
    Ийм хайрыг юу гэх бэ? ОАК 184-186 анги
  • 01:45
    Эфир завсарласан

Royal HD

  • 08:00
    Эфир эхлэл
  • 08:05
    Малчин цаг
  • 08:35
    Хуулийн цаг теле сериал
  • 08:55
    Бизнес ба боломж 1
  • 09:55
    100 асуулт 100 хариулт нэвтрүүлэг
  • 10:55
    Эдийн засаг ба цаг үе хөтөлбөр
  • 11:25
    Амжилтын цэг нэвтрүүлэг
  • 11:45
    Намайг модель болгооч
  • 12:15
    Сумандаа сайхан амьдаръя нэвтрүүлэг
  • 12:40
    ECO худалааны төв үзүүлж байна
  • 12:45
    Аугаа зуун ОАУСК 78-р анги
  • 14:05
    Нийгэмд- Урилгагүй зочин
  • 14:35
    Бизнес ба боломж 2
  • 15:35
    Малчин цаг
  • 16:15
    Рояаль мебель үзүүлж байна
  • 16:25
    100 асуулт 100 хариулт нэвтрүүлэг
  • 17:35
    Рояаль академи үзүүлж байна
  • 17:50
    Амьдрах сайхан
  • 18:00
    Бизнес ба боломж 1
  • 19:00
    Талх чихрийн иноваци
  • 19:10
    Нийгмийн хөгжилд-Хүүхдийн оролцоо
  • 20:00
    "Royal News" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:50
    True L хотхон үзүүлж байна
  • 21:00
    Нийгэмд- Урилгагүй зочин
  • 21:30
    Аугаа зуун ОАУСК 78-р анги
  • 22:50
    Сумандаа сайхан амьдаръя нэвтрүүлэг
  • 23:15
    "Royal News" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:05
    Эфир хаасан

ТВ1

  • 08:00
    Эхлэл
  • 08:05
    ТВ1 Мэдээ
  • 08:55
    Содон мэдээ
  • 09:00
    “Гэгээн өглөө” мэдээлэл
  • 10:00
    ТВ1 Мэдээ
  • 10:50
    Содон мэдээ
  • 11:00
    Хэвлэлийн мэдээ
  • 11:30
    Фото мэдээ
  • 11:40
    Хүүхдийн мэдээ
  • 11:50
    Шүүмж мэдээ-цэг цэг таслал
  • 12:00
    ТВ1 Мэдээ
  • 12:50
    Зар мэдээ
  • 13:20
    Тодруулга мэдээ
  • 13:40
    Хөтлөгч мэдээ
  • 13:50
    Фото мэдээ
  • 14:00
    ТВ1 Мэдээ
  • 14:50
    Иргэдийн шууд мэдээ-Над санал байна
  • 15:50
    ТВ Улаач
  • 16:00
    ТВ1 Мэдээ
  • 16:20
    Хэвлэлийн мэдээ
  • 16:50
    Содон мэдээ
  • 17:00
    Шүүмж мэдээ
  • 17:10
    “360 градус” хошин мэдээ
  • 17:40
    Тодруулга мэдээ
  • 18:00
    ТВ1 Мэдээ
  • 18:20
    Зар мэдээ
  • 19:00
    Санхүүгийн мэдээ шууд
  • 19:40
    Хүүхдийн мэдээ
  • 19:50
    Фото мэдээ
  • 20:00
    Иргэдийн шууд мэдээ-Надад санал байна
  • 21:00
    ТВ1 Мэдээ
  • 21:50
    Хүүхдийн мэдээ
  • 22:00
    УСК
  • 23:30
    Зар мэдээ
  • 00:10
    ТВ1 Мэдээ
  • 01:00
    ТВ1 Маргааш

Eagle News

  • 07:00
    мэдээний өрөө
  • 08:00
    тоон тойм
  • 08:30
    нэмэлт цаг / спортын хөтөлбөр /
  • 09:00
    мэдээний өрөө /шууд/
  • 10:00
    cnn кино
  • 10:30
    дэлхий дахинд / шууд /
  • 11:00
    мэдээний өрөө /шууд/
  • 12:00
    зочны цаг /шууд/
  • 12:30
    тоон тойм /давталт/
  • 13:00
    мэдээний өрөө / шууд /
  • 14:00
    зочны цаг /давталт/
  • 14:30
    cnn кино
  • 15:00
    мэдээний өрөө /шууд/
  • 16:00
    бодит байдал /шууд сурвалжлага/
  • 16:30
    таны цаг-шийдэл, гарц
  • 17:00
    мэдээний өрөө /шууд/
  • 18:00
    энтертайнмент news /шууд/
  • 18:30
    cnn кино
  • 19:00
    мэдээний өрөө /шууд/
  • 20:00
    бизнес мэдээ
  • 20:10
    монголчууд бүтээж байна
  • 20:30
    бадарчийн жаргалмаа / шууд /
  • 21:00
    мэдээний өрөө
  • 22:00
    энтертайнмент news / давталт /
  • 22:30
    cnn кино
  • 23:00
    үдшийн мэдээ
  • 00:00
    эфир завсарлага

Айст ТВ

  • 07:00
    ЭНЭ ЦАГТ мэдээллийн хөтөлбөр, "Середина Земли", Цаг агаарын мэдээ
  • 07:55
    Бизнес зар.
  • 08:00
    Хүүхэлдэйн кино.
  • 08:30
    "Амьд яриа". Нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Эзэгтэйн жор". Хоолны нэвтрүүлэг
  • 09:25
    Бизнес зар.
  • 09:30
    "Оросын түүхэн дахь эмэгтэйчүүд". Баримтат цуврал.
  • 09:45
    "АИСТ МАРКЕТ" теледэлгүүр.
  • 09:55
    "Амттанаар хийсэн байшин". Танин мэдэхүйн цуврал.
  • 10:25
    Цаг агаарын мэдээ.
  • 10:30
    "Дэлхий даяархи нууцаас". Танин мэдэхүйн цуврал.
  • 10:55
    "Зэрлэг сарнайн үнэр". ОАК. 2-р анги.
  • 11:45
    "АИСТ МАРКЕТ" теледэлгүүр.
  • 11:55
    "Оросын хутагт гэр бүл". Баримтат цуврал.
  • 12:25
    ШУ,танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг монгол хэлээр
  • 12:55
    Бизнес зар.
  • 13:00
    ЭНЭ ЦАГТ мэдээллийн хөтөлбөр,"Середина Земли", "Сейчас", Цаг агаар
  • 14:20
    "Мэлхий гүнж". ОАК. 2-р анги.
  • 15:05
    "Нээлттэй гал тогоо". Хоолны нэвтрүүлэг.
  • 15:30
    Бизнес зар.
  • 15:35
    "Москвагийн Кремль". Баримтат нэвтрүүлэг.
  • 16:45
    "АИСТ МАРКЕТ" теледэлгүүр.
  • 16:55
    "Эмэгтэйчүүдийн сэтгүүл". Т/м нэвтрүүлэг.
  • 17:25
    ШУ,танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг монгол хэлээр
  • 17:55
    Бизнес зар.
  • 18:00
    ЭНЭ ЦАГТ мэдээллийн хөтөлбөр, "Сейчас", Цаг агаар
  • 18:30
    "МЦХолбоо". Нэвтрүүлэг.
  • 18:45
    "Дурсамжийн галт тэрэг". Нэвтрүүлэг.
  • 19:15
    "АИСТ МАРКЕТ" теледэлгүүр.
  • 19:25
    "Шилдэг цэрэг". Т/м цуврал.
  • 19:55
    "Арктик. Тэсгэм хүйтний амьдрал". Баримтат нэвтрүүлэг.
  • 20:55
    Бизнес зар.
  • 21:00
    ЭНЭ ЦАГТ мэдээллийн хөтөлбөр,"Середина Земли", "Сейчас", Цаг агаар
  • 22:20
    "Зэрлэг сарнайн үнэр". ОАК. 3-р анги.
  • 23:15
    "АИСТ-МАРКЕТ". Телемагазин.
  • 23:25
    "Авралын түүхээс". Танин мэдэхүйн цуврал.
  • 23:55
    Бизнес зар.
  • 00:00
    ЭНЭ ЦАГТ мэдээллийн хөтөлбөр,"Середина Земли", "Сейчас", Цаг агаар
  • 01:20
    Шинжлэх ухаан 2.0. Танин мэдэхүйн цуврал.
  • 01:55
    Бизнес зар.
  • 02:00
    Эфир дуусах.

Eco Channel

  • 08:00
    “Өглөө хөтөлбөр”
  • 09:30
    “Eco News” мэдээллийн хөтөлбөр/давталт/
  • 10:20
    “Бяцхан хун тайж-23” Хүүхэлдэйн кино/давталт/
  • 10:50
    “Галт тэнгэр” ОАУСК 9-р анги/давталт/
  • 11:50
    “Эко форум” нэвтрүүлэг/давталт/
  • 13:00
    “Green day”өдрийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    “Eco News” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:30
    “Ошин” ОАУСК 28,29,30-р анги
  • 15:30
    “Танайд мод тарья” нэвтрүүлэг/давталт/
  • 16:00
    “Хөхтөн амьтадын амьдрал-1 “Эргээд ус руугаа” баримтат кино
  • 17:10
    Бяцхан хун тайж -24 хүүхэлдэйн кино
  • 17:40
    “Дайн-3” баримтат кино
  • 18:30
    “Хоёулаа үерхье” нэвтрүүлэг
  • 19:20
    “Хөгжмийн завсарлага”
  • 19:30
    “Eco News” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 20:20
    “Тодруулах сэдэв” ярилцлага
  • 21:00
    “Хань татаад байна” нэвтрүүлэг-1 /давталт/
  • 21:30
    “Галт тэрэг” ОАУСК 10-р анги
  • 22:30
    “Хувьсал” ОАУСК 11-р анги
  • 23:40
    “Eco News” мэдээллийн хөтөлбөр/давталт/
  • 00:20
    “Өрнийн зурхай”
  • 00:25
    Төрийн дуулал

TV10

  • 07:00
    TV10 МЭДЭЭ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:50
    Happy mart
  • 08:00
    ШИНЭ ӨГЛӨӨ хөтөлбөр /шууд/
  • 10:00
    100 асуулт 100 хариулт /давталт/
  • 11:10
    Зууны нууцууд Баримтат кино
  • 11:50
    Сэтгэлд гал байхад нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:20
    Chance 2 chance Бизнес мэдээ
  • 12:50
    Зар Мэдээ
  • 13:00
    TV10 МЭДЭЭ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:10
    Шат /архив/
  • 13:50
    Шатахуун түгээгүүрлүү довтолсон нь 2 УСК /давталт/
  • 15:50
    Зар Мэдээ
  • 16:00
    TV10 МЭДЭЭ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 16:10
    Chance 2 chance Бизнес мэдээ
  • 16:40
    Тоглолтын цаг
  • 17:35
    Happy mart
  • 17:45
    Зар Мэдээ
  • 18:00
    TV10 МЭДЭЭ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    Намайг модель болгооч
  • 18:50
    Brilliant VIP car wash
  • 19:00
    Хэрэглэгчийн цаг нэвтрүүлэг /шууд/
  • 19:30
    Дэлхийд данстай Монгол циркчид
  • 20:00
    Chance 2 chance Бизнес мэдээ
  • 20:45
    Зар Мэдээ
  • 21:00
    TV10 МЭДЭЭ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    Сэвтээж болохгүй голомт нэвтрүүлэг
  • 22:40
    Муур УСК
  • 00:40
    Зар Мэдээ

DreamBox

  • 09:00
    Өглөөний мэнд
  • 09:05
    Өглөөний дасгал
  • 09:10
    Монгол цаг
  • 09:15
    KIDS NEWS
  • 09:25
    Монгол цаг
  • 09:40
    Авьяаслаг багачууд
  • 10:10
    Бонгын адал явдал
  • 10:30
    ROBOCAR
  • 10:55
    Монгол цаг
  • 11:00
    Бидний эргэн тойронд
  • 11:10
    Амжилтын гараа
  • 11:20
    ХӨГЖИЛТЭЙ БӨМБӨЛӨГ
  • 11:55
    Багачуудын урлан
  • 12:05
    TRANSFORMERS
  • 12:25
    TORARO
  • 13:00
    Өдрийн мэнд
  • 13:10
    Авьяслаг багачууд
  • 13:40
    ROBOCAR
  • 14:05
    Монгол цаг
  • 14:10
    ЛУНТИК
  • 14:20
    Бонгын адал явдал
  • 14:40
    ХӨГЖИЛТЭЙ БӨМБӨЛӨГ
  • 15:10
    Цаг агаар
  • 15:15
    Амьтны ертөнц
  • 15:25
    Шидэт хайрцаг
  • 15:35
    ХӨГЖИЛТЭЙ БӨМБӨЛӨГ
  • 16:20
    TRANSFORMERS
  • 16:40
    TORARO
  • 17:00
    МӨРӨӨДЛИЙН УТАС
  • 17:40
    Авьяаслаг багачууд
  • 18:10
    Бонгын адал явдал
  • 18:30
    ЛУНТИК
  • 19:00
    Бидний эргэн тойронд
  • 19:10
    Амжилтын гараа
  • 19:20
    ROBOCAR
  • 19:35
    Багачуудын урлан
  • 19:45
    KIDS NEWS
  • 19:55
    ЛУНТИК
  • 20:05
    ХӨГЖИЛТЭЙ БӨМБӨЛӨГ
  • 20:50
    Монгол цаг
  • 20:55
    TRANSFORMERS
  • 21:15
    TORARO
  • 21:45
    Үлгэрийн цаг
  • 22:00
    Тавтай нойрсоорой
  • 00:00
    Эфир хаана

Mass TV

  • 06:00
    Концерт
  • 07:30
    “Маss” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    “Сүүлчийн уулзалт” ОАК 13-р анги /давталт/
  • 09:00
    Зар мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 09:30
    “УИХ-ын тойм”
  • 10:00
    Зар мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 10:30
    “Бизнес ба боломж” /Эдийн засгийн зорилтот нэвтрүүүлэг/ 1 хэсэг
  • 11:00
    “Mass”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:15
    “Сайхан хөгжим”
  • 11:30
    Зар мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 12:00
    “Ералаш”
  • 12:30
    “Миний дургүй чиний 10 араншин” шоу 7 хэсэг
  • 13:00
    “Mass” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:15
    Сайхан хөгжим
  • 13:30
    Зар мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    “Европын гайхамшигт шилтгээнүүд” 3 баримтат кино
  • 14:30
    Зар мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:00
    “Mass”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:15
    “Ард түмний дуу хоолой” шууд нэвтрүүлэг
  • 16:00
    “УИХ-ын гишүүнтэй ярилцах цаг” /давталт/
  • 17:00
    “Mass”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:15
    “Эх дэлхийн гүнрүү хийсэн аялал” баримтат кино
  • 18:00
    “Чимээгүй номын сан” 28 хэсэг
  • 18:30
    “Төгс металл Алхимич ах дүүс” 33 анги /Хүүхэлдэйн кино/
  • 19:00
    “Гэмт хэргийн халуун мөрөөр” 37 баримтат кино
  • 20:00
    “Маss” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    “Бидний хийж чадах ногоон үйлдэлүүд/Экологийн боловсрол олгох нэвтрүүлэг/ 3 хэсэг
  • 21:00
    “Сүүлчийн уулзалт” ОАК 14-р анги
  • 22:00
    “Маss” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 22:40
    “Франц холбоо сүлбээ” УСК
  • 00:30
    “Маss” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 01:00
    “Миний дургүй чиний 10 араншин” шоу 7 хэсэг /давталт/
  • 01:30
    “Хоолны цаг” шоу 30 хэсэг /давталт/
  • 02:00
    “Хошин шог”
  • 03:00
    “Франц холбоо сүлбээ” УСК /давталт/

MN2

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 08:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:45
    MNB Спортын мэдээ
  • 09:00
    Мэдээ
  • 09:10
    Тува хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 09:20
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ
  • 09:30
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 09:40
    “Амьдрал чиний төлөө” Монголын уран сайхны кино 31,32-р анги
  • 11:00
    Мэдээ
  • 11:10
    “ТВ толхын” теле сэтгүүл
  • 11:40
    УИХ-ын намрын ээлжит чуулганы нээлтийн ажиллагааг Төрийн ордноос шууд дамжуулан үзүүлнэ
  • 12:20
    “Томъёо” Шинжлэх ухаан технологи-Инновацийн теле сэтгүүл
  • 13:00
    ОБЕГ үзүүлж байна
  • 13:20
    “Уулзах цэг” МҮОНР-тай хамтарсан нэвтрүүлэг /давталт/
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:10
    Тува хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 14:20
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ
  • 14:30
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 14:40
    “Соно” студи: “Маамуу нааш ир” Тува хэлээр хөрвүүлэв
  • 15:00
    Мэдээ
  • 15:10
    “Гар утас” уран сайхны кино
  • 16:40
    “Хууль сахиулахуйн толь” ХСИС-аас бэлтгэв
  • 17:00
    Алтан фонд: “Агшин-45” МҮОНТ-ийн ахмад уран бүтээлчид
  • 18:00
    “Ажил хэрэгч” хөтөлбөр /шууд нэвтрүүлэг/
  • 20:00
    Алтай дахь орчин үеийн Оросын уран бүтээлчдийн бүтээлээс: “Утга зохиол дахь Алтай”
  • 20:20
    “Идэр насны дуулал” Дуучин Ц.Дашцэрэн
  • 21:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:45
    MNB Спортын мэдээ
  • 22:00
    Мэдээ
  • 22:10
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 22:20
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ
  • 22:30
    Тува хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 22:40
    Ахмадын өдөрт: “Ахмадын тухай хууль эрхийн асуудал... “
  • 23:10
    “Амьдрал чиний төлөө” Монголын уран сайхны кино 33,34-р анги

MNC

  • 08:00
    "ЦАГЛАБАР" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "ӨГЛӨӨНИЙ МЭНД" Мэдээ мэдээлэл
  • 09:30
    "ХУЙРНАН ШУУГИГЧ" Хүүхдийн үндэсний бөхийн барилдаан
  • 10:15
    ЯРИЛЦАХ ЦАГ
  • 10:40
    "ХУЛГАЙЧГҮЙ ЕРТӨНЦ" Уран сайхны кино
  • 13:00
    "ӨДРИЙН ХЭМНЭЛ" Энтертайнмэнт мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:00
    "ЦАГЛАБАР" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:00
    "РЕКС" Хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    МОНГОЛЫН НЭГ ӨДӨР
  • 18:00
    "70-ААД ОНЫ ШОУ" ОАК 19,20-р анги
  • 19:00
    "ЦАГЛАБАР" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    ДЭЛХИЙН МЭДЭЭ
  • 19:55
    "ДЭЛХИЙН МИСС-2014" Финалын шоу
  • 21:00
    "ЦАГЛАБАР" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    "ХОТЫН САРМАГЧИН" Уран сайхны кино
  • 23:55
    МАНАЙ ДЭЛГЭЦНЭЭ

HTV

  • 06:50
    Сэргээх иога
  • 07:00
    “Барбоскиныхан” хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    Хүүхдийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Эмчээс асууя” нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Байгаль эхийн шалгуур
  • 10:00
    ТВ Аптек
  • 10:40
    Эрүүлжүүлэх дасгал
  • 11:00
    “Шинэ хэв маяг” нэвтрүүлэг
  • 11:40
    Хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    “Сүүдрийн хүмүүс” ОАК 17-р анги
  • 13:00
    1964-ийн цаг: “Эрүүл энхийг хүсье” мэндчилгээ
  • 14:00
    “Эмчээс асууя” нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Алжаал тайлах, галбиржуулах иога
  • 15:10
    Байгаль эхийн шалгуур
  • 16:00
    Хүүхдийн иллэг
  • 16:30
    Хошин дэлгэц
  • 17:00
    Баримтат кино
  • 18:00
    “Барбоскиныхан” хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    Хүүхдийн хөтөлбөр
  • 19:00
    “Эмчээс асууя” нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Тайвшруулах иога
  • 20:20
    “Би эмэгтэй хүн” нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Байгаль эхийн шалгуур
  • 22:00
    “Үхэж болох 1000 эрсдэл”
  • 22:30
    “Сүүдрийн хүмүүс” ОАК 18-р анги
  • 23:20
    Тайвшруулах иога
  • 23:40
    “Үхэж болох 1000 эрсдэл”
  • 00:00
    Эфир завсарлага

РРТV

  • 07:00
    PPTV эхлэл
  • 07:40
    Баримтат кино
  • 08:30
    Зар мэдээ
  • 08:35
    Мишээл өглөө хөтөлбөр/шууд/
  • 10:00
    Бизнес цаг
  • 10:10
    Тоолдой хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Гэрэгэ нэвтрүүлэг
  • 11:55
    Зар мэдээ
  • 12:00
    "Монголын Мисс" нэвтрүүлэг-7,8
  • 12:50
    Бизнес цаг
  • 13:00
    Бясалгал нэвтрүүлэг
  • 13:25
    Шүүдэр нэвтрүүлэг
  • 13:55
    Зар мэдээ
  • 14:00
    Их үдийн хөтөлбөр \Шууд\
  • 16:30
    Бизнес цаг
  • 16:40
    "Номлогч"12 ОАК
  • 17:30
    TV Sale
  • 17:55
    Зар мэдээ
  • 18:00
    Тоолдой хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:45
    Бизнес цаг
  • 18:55
    Зар мэдээ
  • 19:00
    "Strike Back " 1 ОАК
  • 20:00
    Гэрэгэ нэвтрүүлэг \шууд\
  • 20:50
    Эгэл хүн нэвтрүүлэг
  • 21:20
    Би монгол нэвтрүүлэг
  • 21:50
    Бизнес цаг
  • 22:00
    "Монголын Мисс" нэвтрүүлэг-9
  • 22:30
    TV Sale
  • 22:40
    "Full house" 1 нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Амрах агшин
  • 00:00
    Бизнес цаг
  • 00:10
    PPTV end

Like TV

  • 07:00
    Эхлэл
  • 07:05
    Цаг агаар
  • 07:10
    Өглөөний дасгал
  • 07:20
    ЦАГ ҮЕ - ЭРҮҮЛ МЭНД мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:40
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:10
    ОДОН ЗУРХАЙЧ о.а.кино 2-р анги /давталт/
  • 09:00
    ЦАГ ҮЕ - ЭРҮҮЛ МЭНД мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:20
    BUSINESS NEWS
  • 09:30
    АМЬДРАЛ САЙХАН бага үдийн хөтөлбөр /шууд/
  • 11:00
    KIDS LIKE MUSIC хөгжмийн мэндчилгээ
  • 12:00
    ЦАГ ҮЕ - ЭРҮҮЛ МЭНД мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:20
    BUSINESS NEWS
  • 12:30
    ШУУД ДАМЖУУЛАХ ЗАРЫН ЦАГ – 1900 1103
  • 13:00
    ТЕЛЕМЕДИЦИН шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    ЭРҮҮЛ МЭНДИЙН ДОВТОЛГОО Хүүхдийн эрүүл мэнд /давталт/
  • 14:10
    ОГЦОМ ЭРГЭЛТ о.а.кино 29-р анги /давталт/
  • 14:40
    Doctor mall
  • 15:00
    LIKE MUSIC хөгжмийн мэндчилгээ
  • 16:00
    ЦАГ ҮЕ - ЭРҮҮЛ МЭНД мэдээллийн хөтөлбөр
  • 16:20
    BUSINESS NEWS
  • 16:30
    LIKE MUSIC “Britney Spears”
  • 17:40
    ЭРҮҮЛ НИЙГМИЙН ТӨЛӨӨ ИРГЭНИЙ САНАЛ
  • 18:00
    ТЕЛЕМЕДИЦИН шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    ЦАГ ҮЕ - ЭРҮҮЛ МЭНД мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:20
    BUSINESS NEWS
  • 19:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 20:00
    ОДОН ЗУРХАЙЧ о.а.кино 3-р анги
  • 20:50
    ЭРҮҮЛ МЭНДИЙН ДОВТОЛГОО Өсвөр үеийн эрүүл мэнд
  • 21:00
    ЦАГ ҮЕ - ЭРҮҮЛ МЭНД мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    BUSINESS NEWS
  • 21:30
    ОГЦОМ ЭРГЭЛТ о.а.кино 30-р анги
  • 22:00
    ТЕЛЕМЕДИЦИН шууд нэвтрүүлэг
  • 23:00
    ЦАГ ҮЕ - ЭРҮҮЛ МЭНД мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:20
    BUSINESS NEWS
  • 23:30
    Төгсгөл

Eagle Live

  • 07:00
    Библи юу өгүүлдэг вэ? 31
  • 07:30
    "Хөгжилтэй хонинууд" Хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    Өнөөдөр-үйл явдлын мэдээ
  • 09:00
    Шоо хөтөлбөр
  • 09:30
    Дэлхий дахинд
  • 10:00
    Гуравдагч мянган үйлчлэл 05
  • 10:30
    "Аавын охид" ОАК 149, 150-р анги
  • 11:20
    "Road To Oscar" орчуулгын нэвтрүүлэг
  • 11:45
    Дэлхийн Гиннесийн амжилт
  • 12:00
    Дэлхий дахинд
  • 12:30
    "Лунтик" Хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    "Та 5-р ангийн хүүхдээс ухаантай юу?" нэвтрүүлэг
  • 13:50
    Зочны цаг
  • 14:20
    "Бэйл айлын гайхамшиг" УСК
  • 16:10
    Өнөөдөр-үйл явдлын мэдээ
  • 17:00
    Хүүхэлдэйн кино 12
  • 17:15
    Мөнхийн хотхон 12
  • 17:30
    Хүүхэлдэйн кино 13
  • 17:45
    Мөнхийн хотхон 13
  • 18:00
    "Show me" залуучуудын нэвтрүүлэг 04
  • 18:30
    'Гэрэлт'' мэдээ 09
  • 19:00
    Өнөөдөр үйл явдлын мэдээ
  • 19:40
    "Аавын охид" ОАК 151, 152-р анги
  • 20:30
    Miss Mongolia-2014
  • 21:15
    "Брэнд нэрийн дор" УСК
  • 23:00
    'Гэрэлд'' ток шоу 15
  • 23:30
    Өнөөдөр үйл явдлын мэдээ
  • 00:30
    "Бэйл айлын гайхамшиг" УСК

SPS Prime

  • 09:00
    UEFA. Аваргуудын лиг. ЦСКА-Байерн
  • 11:00
    EPL-ийн домог. Робер Пирес
  • 11:30
    UEFA. Аваргуудын лиг. Пари Сен-Жермен-Барселона
  • 13:30
    EPL-ийн тойм
  • 14:30
    World Wide Sports
  • 15:00
    WTA All Access
  • 15:30
    Ганган гоол
  • 16:00
    Preview to the EPL Season 2014/15
  • 17:00
    EPL-ийн домог. Робер Пирес
  • 17:30
    Netbusters
  • 18:00
    Теннис. WTA Токио. Шигшээ тоглолт
  • 20:00
    UEFA. Аваргуудын лигийн тойм
  • 21:00
    Ганган гоол
  • 21:30
    FIFA Futbol Mundial
  • 22:00
    EPL-ийн тойм
  • 23:00
    World of Football
  • 23:30
    Тоглолтын өмнө
  • 00:00
    Шууд. UEFA. Аваргуудын лиг. Зенит-Монако
  • 02:45
    Шууд. UEFA. Аваргуудын лиг. Атлетико-Ювентус

SPS-Plus

  • 09:00
    Гольф
  • 12:00
    Снукер бильярд. Six Red World Championship
  • 14:00
    UEFA. Аваргуудын лиг. Шахтар-Порту
  • 16:00
    World Wide Sports
  • 16:30
    Премьер лигийн түүх 2009-2010
  • 17:00
    EPL. Челси-Астон Вилла
  • 19:00
    EPL-ийн тойм
  • 20:00
    UEFA. Аваргуудын лиг. Ман.Сити-Рома
  • 22:00
    PL World
  • 22:30
    InCycle дугуйн спортын сэтгүүл
  • 23:00
    FIFA Futbol Mundial
  • 02:45
    Шууд. UEFA. Аваргуудын лиг. Лудогорец-Реал.М

SPS World

  • 09:00
    Netbusters
  • 09:30
    Волейбол. Азийн цом. БНХАУ-Вьетнам
  • 11:30
    FIFA Futbol Mundial
  • 12:00
    World of Football
  • 12:30
    Волейбол. Азийн цом. Тайвань-Япон
  • 14:30
    Netbusters
  • 15:00
    Премьер лигийн түүх 2007-08
  • 15:30
    FIFA Futbol Mundial
  • 16:00
    Хөнгөн атлетик. IAAF World Challenge League-Берлин
  • 18:30
    InCycle дугуйн спортын сэтгүүл
  • 19:00
    Bull riding
  • 19:30
    FIFA Futbol Mundial
  • 20:00
    Самбо бөхийн ДАШТ-2013
  • 21:00
    EPL-ийн домог. Майкл Оуэн
  • 21:30
    Netbusters
  • 22:00
    Премьер лигийн түүх 2007-08
  • 22:30
    World of Football
  • 23:30
    Тоглолтын өмнө
  • 02:45
    Шууд. UEFA. Аваргуудын лиг. Базел-Ливерпүүл

Бизнес ТВ

  • 09:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:10
    "Лайк" үл хөдлөх хөрөнгийн зууч
  • 09:15
    Gags амрах агшин
  • 10:40
    Техно дизайн нэвтрүүлгийн давталт
  • 11:10
    Моторын дуу МУСК
  • 13:00
    Happy tv.mn өдрийн хөтөлбөр
  • 13:30
    "Илжимэ" олон ангит кино 12-р анги
  • 14:20
    "Лайк" үл хөдлөх хөрөнгийн зууч
  • 14:25
    Дуучин А.Анхбаяр "Учрал холын чамтайгаа" тоглолт
  • 16:10
    Хокайдо баримтат кино
  • 16:55
    "Лайк" үл хөдлөх хөрөнгийн зууч
  • 17:00
    Чингис хаан УСК 24-р анги
  • 17:55
    "Best time"Хэрэглэгчийн цаг
  • 18:00
    Gags амрах агшин
  • 19:15
    "Лайк" үл хөдлөх хөрөнгийн зууч
  • 19:20
    Гэрлэж амжаагүй явна МУСК
  • 21:00
    Энэтхэг 100 хоног
  • 21:10
    Be my Valentine Chinguun short film
  • 21:30
    Техно дизайн нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Илжимэ" олон ангит кино 13-р анги
  • 22:50
    "Лайк" үл хөдлөх хөрөнгийн зууч
  • 23:00
    Хөвсгөл аялал

Bloomberg TV MGL

  • 06:00
    Мөнгөний урсгал
  • 07:00
    Бүрэн тайлбар
  • 07:30
    Монголдоо бүтээцгээе
  • 08:00
    First Up
  • 09:00
    Ажил хэрэгч өглөө
  • 10:00
    On the Move
  • 11:00
    Ажил хэрэгч өглөө
  • 12:00
    Суутнуудын намтар
  • 12:30
    Суутнуудын намтар
  • 13:00
    Өсөлтийн замд
  • 13:30
    Шинийг санаачлагчид
  • 14:00
    Бизнесийн хэмнэл
  • 15:00
    Countdown
  • 16:00
    Бизнесийн хэмнэл
  • 17:00
    The Pulse
  • 18:00
    Бизнесийн төв цэг
  • 19:00
    Блумбергийн ярилцах цаг
  • 19:30
    Амжилтын нууцаас
  • 20:00
    Мөнгөний урсгал
  • 21:00
    Суутнуудын намтар
  • 21:30
    Суутнуудын намтар
  • 22:00
    Бизнесийн төв цэг
  • 23:00
    Мөнгөний урсгал
  • 00:00
    Орчуулгагүй эфир

ETV-2

  • 07:00
    Төрийн дуулал
  • 07:05
    Music time /монгол/
  • 07:35
    "Shaun the sheep" хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    Business time
  • 08:30
    "Инчон 2014" Азийн спортын их наадам
  • 15:00
    Зар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Хошин шог
  • 16:00
    Зар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 16:30
    "Тоглоом" УСК 22-р анги
  • 17:15
    Music time /монгол/
  • 17:30
    Зар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Худууд" ОАУСК 49-р анги
  • 19:00
    Business time
  • 19:30
    "Инчон 2014" Азийн спортын их наадам
  • 02:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна

SPS Action

  • 09:00
    UFC 2012 оны шилдэг тулааны тойм
  • 11:00
    UFC-гийн домог Мэтт Хьюзийн түүх
  • 13:00
    UFC. Nations Finale. Т.Кеннеди-М.Биспинг
  • 16:00
    UFC 2012 оны шилдэг тулааны тойм
  • 18:00
    UFC 172 Countdown show
  • 19:00
    The Ultimate Fighter #12
  • 20:00
    UFC Fight Night. Б.Хендерсон-Р.Дос Анжос
  • 23:00
    Road to Rio
  • 02:45
    Шууд. UEFA. Аваргуудын лиг. Арсенал-Галатасарай

Шилдэг 3

TV9 Logo

TV9

“Тэнгэрийн лууны найман аймаг” олон ангит УСК 19.20-р анги

10-0121:00

Боловсрол ТВ Logo

Боловсрол ТВ

"50 сая уналт" шоу нэвтрүүлэг

10-0121:05

МҮОНТ Logo

МҮОНТ

УИХ-ын намрын чуулганы нээлтийн үйл ажиллагааг Төрийн ордноос шууд дамжуулан үзүүлнэ

10-0111:40

Show Page Stats