• TV9

    VI/25
    05:40 - 06:40
    “Онгон зэрлэг цэцэрлэг” баримтат кино
  • NTV

    VI/25
    06:00 - 06:45
    “Шоронгийн гүнж” ОАК 2-р анги
  • Монгол ТВ

    VI/25
    06:00 - 06:30
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-2/ 60-р анги
  • NTV

    VI/25
    06:45 - 07:10
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэйн кино /3.3/
  • NTV

    VI/25
    07:10 - 07:35
    “Пукка” хүүхэлдэйн кино /30/
  • Өлзий ТВ

    VI/25
    07:20 - 07:40
    Хүүхэлдэйн кино
  • SBN

    VI/25
    07:30 - 08:00
    хүүхэлдэйн кино
  • DreamBox

    VI/25
    07:40 - 08:00
    “Лунтик" хүүхэлдэйн кино
  • TV5

    VI/25
    07:40 - 08:15
    "робот галт тэрэг"хүүхэлдэйн кино
  • Эх Орон ТВ

    VI/25
    08:00 - 08:20
    "Даниель бамбар " Хүүхэлдэйн кино 93,94-р анги
  • Eco Channel

    VI/25
    08:00 - 08:40
    "Сабрина увдист охины нууц" хүүхэлдэйн кино 17-р анги
  • TV9

    VI/25
    08:07 - 08:30
    “Хөгжилтэй гэр бүл” хүүхэлдэйн киноны 6-р анги
  • TV5

    VI/25
    08:15 - 09:15
    "өвсний эльф" хүүхэлдэйн кино
  • Боловсрол ТВ

    VI/25
    08:30 - 09:00
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 4.21-р анги
  • DreamBox

    VI/25
    08:38 - 09:00
    “Лунтик " хүүхэлдэйн кино
  • TV7

    VI/25
    09:00 - 09:30
    "Mr bean-2" хүүхэлдэйн кино
  • MovieBox

    VI/25
    09:00 - 10:30
    "Залуухан бас өлсгөлөн" ОАК (I.1-4-р анги)
  • МҮОНТ

    VI/25
    09:00 - 10:00
    MNB шинэ уран бүтээл: “Хамгийн азтай үе” Киноны нээлт
  • Eco Channel

    VI/25
    09:00 - 09:30
    Оддын дайн: "Эсэргүүцэл" хүүхэлдэйн кино 10-р анги
  • Боловсрол ТВ

    VI/25
    09:00 - 09:15
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 49-р анги
  • Боловсрол ТВ

    VI/25
    09:15 - 09:40
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 11-12-р анги
  • TV7

    VI/25
    09:30 - 10:00
    "Маги" хүүхэлдэйн кино 14-р анги
  • Боловсрол ТВ

    VI/25
    09:40 - 10:00
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 5.9-р анги
  • TV9

    VI/25
    09:45 - 10:30
    “Аз жаргалын гоймон” олон ангит УСК, 21-р анги
  • NTV

    VI/25
    09:45 - 10:35
    “Фү Яаогийн домог” ОАК 35-р анги
  • TV8

    VI/25
    10:00 - 10:40
    "Саятан болгох дамжаа" ОАК 1-р анги /давталт/
  • SBN

    VI/25
    10:00 - 11:00
    “жэжүнвон”-6 соак
  • Монгол ТВ

    VI/25
    10:00 - 10:25
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино /season-2/ 9-12-р анги
  • DreamBox

    VI/25
    10:02 - 10:30
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино
  • Боловсрол ТВ

    VI/25
    10:05 - 11:10
    "Бүхнийг анагаагч хайр" СОАК 33-р анги
  • AsianBox

    VI/25
    10:05 - 11:15
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 3.35-р анги
  • Royal HD

    VI/25
    10:30 - 11:25
    "Да Шөн Күй Пүүс" ОАК 40-р анги
  • Монгол ТВ

    VI/25
    10:30 - 11:40
    "Нүд гялбам" СОАК 10-р анги
  • Эх Орон ТВ

    VI/25
    10:30 - 11:30
    "Эх дэлхий" баримтат кино 2-р анги
  • DreamBox

    VI/25
    10:33 - 11:00
    "Вингс клуб" хүүхэлдэйн кино
  • NTV

    VI/25
    10:35 - 11:00
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэйн кино /3.3/
  • MN25

    VI/25
    10:40 - 11:30
    "драгон болл" японы олон ангит хүүхэлдэйн кино 399,400-р анги
  • Өлзий ТВ

    VI/25
    10:50 - 11:10
    Цаасан шувуу кино бүтсэн түүх
  • TV2

    VI/25
    11:00 - 11:50
    “Миний эрдэнэ” ОАК 1-р анги
  • SBN

    VI/25
    11:00 - 12:00
    “миний гүнж”-10 соак
  • NTV

    VI/25
    11:00 - 11:25
    “Пукка” хүүхэлдэйн кино /30/
  • MovieBox

    VI/25
    11:00 - 12:50
    "Их хотын залуус" ОАК (12-14-р анги)
  • Eco Channel

    VI/25
    11:00 - 12:00
    "Насны хань" ОАК 1-р анги
  • C1

    VI/25
    11:00 - 12:00
    "Үл мэдэгдэх газар орон- Африк" баримтат кино
  • DreamBox

    VI/25
    11:02 - 11:30
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино
  • Өлзий ТВ

    VI/25
    11:10 - 12:00
    Жирэмсний сорил ОАК 1-р анги
  • TM

    VI/25
    11:10 - 12:10
    "Эгэл ертөнц" ОАК 10-р анги
  • Боловсрол ТВ

    VI/25
    11:10 - 11:40
    "Хөгжилтэй Монголдой" 1-р ангийн хичээл №30
  • AsianBox

    VI/25
    11:15 - 12:30
    "Гэр бүл" ОАК 4-р анги
  • NTV

    VI/25
    11:25 - 12:15
    “Невский” ОАК 14-р анги
  • TV8

    VI/25
    11:30 - 12:15
    "Дурлал шиг амьдрал" ОАК 14-р анги /давталт/
  • TV7

    VI/25
    11:30 - 13:20
    "Нууц" УСК
  • TV5

    VI/25
    11:30 - 12:50
    "дуни" соак 48-р анги
  • Эх Орон ТВ

    VI/25
    11:30 - 12:30
    "Залуу эмч нар" ОАК 47-р анги
  • MN25

    VI/25
    11:30 - 12:40
    "гүйцэтгэгч" оросын олон ангит кино 14-р анги
  • DreamBox

    VI/25
    11:33 - 12:00
    "Монкарт" хүүхэлдэйн кино
  • Монгол ТВ

    VI/25
    11:40 - 12:00
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино /season-2/ 16-18-р анги
  • Боловсрол ТВ

    VI/25
    11:40 - 12:05
    "Хөгжилтэй Монголдой" 2-р ангийн хичээл №30
  • DreamBox

    VI/25
    12:02 - 12:30
    "Урагшаа титанууд аа” хүүхэлдэйн кино
  • Боловсрол ТВ

    VI/25
    12:10 - 13:05
    "Аугаа зуун" ОАК 30-р анги
  • NTV

    VI/25
    12:15 - 13:10
    “Шоронгийн гүнж” ОАК 2-р анги
  • Монгол ТВ

    VI/25
    12:30 - 13:25
    "Бүтэлгүй Севкат" ТОАК 79-р анги
  • AsianBox

    VI/25
    12:30 - 14:10
    "Мэс заслын тасгийнхан" ОАК 14, 15-р анги
  • DreamBox

    VI/25
    12:33 - 13:02
    "Урагшаа титанууд аа" хүүхэлдэйн кино
  • MovieBox

    VI/25
    12:50 - 14:30
    "Хөрш залуу (The Boy Next Door)" УСК
  • TV8

    VI/25
    13:00 - 14:30
    "Миний хайр" МУСК
  • Эх Орон ТВ

    VI/25
    13:00 - 14:50
    Нарангийн гурван овооны тахилга - Дундговь аймгийн Дэрэн сум Мандал хайрханы тахилга 2019 - Төв аймгийн Батсүмбэр сум
  • DreamBox

    VI/25
    13:02 - 14:02
    Da Vinci Learning – “Харах сүүлийн боломж” баримтат кино
  • Боловсрол ТВ

    VI/25
    13:05 - 13:35
    "Хөгжилтэй Монголдой" 3-р ангийн хичээл №30
  • C1

    VI/25
    13:20 - 14:05
    "Наруто-Шиппүдэн" хүүхэлдэйн кино 375,376-р анги
  • Боловсрол ТВ

    VI/25
    13:35 - 14:00
    "Хөгжилтэй Монголдой" 4-р ангийн хичээл №29
  • TV9

    VI/25
    13:50 - 14:00
    “Хөгжилтэй гэр бүл” хүүхэлдэйн кино
  • Сүлд ТВ

    VI/25
    14:00 - 14:45
    “Элбэг дээл " МУСК
  • Eco Channel

    VI/25
    14:00 - 15:00
    "Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм" ОАК 8-р анги
  • DreamBox

    VI/25
    14:02 - 14:30
    “Лунтик” хүүхэлдэйн кино
  • TV5

    VI/25
    14:05 - 15:00
    "тэ жу ён " соак 109-р анги 1-р хэсэг
  • AsianBox

    VI/25
    14:10 - 15:15
    "Сарны хосууд" ОАК 2-р анги
  • NTV

    VI/25
    14:20 - 14:45
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэйн кино /3.3/
  • MovieBox

    VI/25
    14:30 - 16:10
    "Цагаач гэр бүл" ОАК (I.9-12-р анги)
  • NTV

    VI/25
    14:45 - 15:10
    “Пукка” хүүхэлдэйн кино /30/
  • Монгол ТВ

    VI/25
    15:00 - 15:55
    "Хөгшин хүргэн" ХОАК 20-р анги
  • DreamBox

    VI/25
    15:02 - 15:30
    "Петер Пэн" хүүхэлдэйн кино
  • TV9

    VI/25
    15:10 - 16:00
    “Амьд үхдэлүүд” олон ангит УСК, 108-р анги
  • NTV

    VI/25
    15:10 - 16:05
    “Фү Яаогийн домог” ОАК 35-р анги
  • TV5

    VI/25
    15:20 - 15:50
    "тэ жу ён " соак 109-р анги 2-р хэсэг
  • Эх Орон ТВ

    VI/25
    15:30 - 16:00
    Кино миний амьдрал
  • C1

    VI/25
    15:30 - 16:30
    "Мөрдөгчид" ОАК 2-р бүлгийн 4-р анги
  • DreamBox

    VI/25
    15:33 - 16:00
    "Урагшаа титанууд аа" хүүхэлдэйн кино
  • MN25

    VI/25
    15:40 - 16:30
    "сэтгэл судлаач" туркийн олон ангит кино 35-р анги
  • TV5

    VI/25
    15:55 - 16:55
    "дэндүү их хүсэл" соак 45-р анги
  • Монгол ТВ

    VI/25
    16:00 - 17:00
    "Миний дүрсгүй гүнж" СОАК 2-р анги
  • МҮОНТ

    VI/25
    16:00 - 16:40
    “Хоймор өнжих нар” уран сайхны кино 7-р анги
  • Eco Channel

    VI/25
    16:00 - 17:30
    "Ирж яваа цаг" МУСК
  • AsianBox

    VI/25
    16:00 - 16:50
    "Элсэн цаг" ОАК 12-р анги
  • DreamBox

    VI/25
    16:02 - 16:30
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • TV7

    VI/25
    16:05 - 16:35
    "Mr bean-2" хүүхэлдэйн кино
  • MovieBox

    VI/25
    16:10 - 17:50
    "Полли ирлээ (Along Came Polly)" УСК
  • TV8

    VI/25
    16:30 - 17:05
    "Саятан болгох дамжаа" ОАК 2-р анги
  • Сүлд ТВ

    VI/25
    16:30 - 17:20
     46 оны Ленинград /8-р анги/
  • Эх Орон ТВ

    VI/25
    16:30 - 18:25
    "Бугын тэмдэгт тулга" ОАК 43,44-р анги
  • MN25

    VI/25
    16:30 - 17:15
    "аяллын амт" баримтат кино
  • DreamBox

    VI/25
    16:33 - 17:00
    "Вингс клуб " хүүхэлдэйн кино
  • TV7

    VI/25
    16:35 - 17:05
    "Маги" хүүхэлдэйн кино 15-р анги
  • SBN

    VI/25
    17:00 - 17:30
    хүүхэлдэйн кино
  • AsianBox

    VI/25
    17:00 - 18:30
    "Гэр бүл" ОАК 5-р анги
  • DreamBox

    VI/25
    17:02 - 17:30
    "Төмөр хүн"хүүхэлдэйн кино
  • TV2

    VI/25
    17:05 - 18:00
    “Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм” ОАК 22-р анги
  • TM

    VI/25
    17:10 - 17:30
    "Цул метал Алхимич:Ахан дүүс " хүүхэлдэйн кино 114-р анги
  • Боловсрол ТВ

    VI/25
    17:10 - 17:40
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 4.22-р анги
  • MN25

    VI/25
    17:15 - 18:00
    "драгон болл" японы олон ангит хүүхэлдэйн кино 401, 402-р анги
  • NTV

    VI/25
    17:20 - 18:05
    “Шоронгийн гүнж” ОАК 3-р анги
  • DreamBox

    VI/25
    17:33 - 18:02
    "Мүүк" хүүхэлдэйн кино
  • Боловсрол ТВ

    VI/25
    17:40 - 18:00
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 50-р анги
  • Сүлд ТВ

    VI/25
    18:00 - 18:45
    " Титаник "  Баримтат кино
  • Монгол ТВ

    VI/25
    18:00 - 18:30
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино /season-2/ 13-16-р анги
  • C1

    VI/25
    18:00 - 18:50
    "Наруто-Шиппүдэн" хүүхэлдэйн кино 377,378-р анги
  • DreamBox

    VI/25
    18:02 - 18:30
    “Лунтик” хүүхэлдэйн кино
  • NTV

    VI/25
    18:05 - 18:30
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэйн кино /3.4/
  • Боловсрол ТВ

    VI/25
    18:07 - 18:25
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 13-14-р анги
  • SBN

    VI/25
    18:20 - 19:30
    “жэжүнвон”-7 соак
  • Боловсрол ТВ

    VI/25
    18:25 - 19:00
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 5.10-р анги
  • DreamBox

    VI/25
    18:30 - 19:02
    "Петер Пэн" хүүхэлдэйн кино
  • NTV

    VI/25
    18:30 - 19:00
    “Пукка” хүүхэлдэйн кино /31/
  • MovieBox

    VI/25
    18:30 - 19:30
    "Залуухан бас өлсгөлөн" ОАК (I.5,6-р анги)
  • AsianBox

    VI/25
    18:30 - 20:20
    "Мэс заслын тасгийнхан" ОАК 16, 17-р анги
  • TV2

    VI/25
    18:40 - 19:30
    “Миний эрдэнэ” ОАК 2-р анги
  • Боловсрол ТВ

    VI/25
    19:00 - 20:20
    "Бүхнийг анагаагч хайр" СОАК 34-р анги
  • Royal HD

    VI/25
    19:20 - 20:15
    "Да Шөн Күй Пүүс" ОАК 41-р анги
  • Өлзий ТВ

    VI/25
    19:30 - 20:30
    Жирэмсний сорил ОАК 2-р анги
  • TV5

    VI/25
    19:30 - 20:45
    "дуни" соак 49-р анги
  • SPS Prime

    VI/25
    19:30 - 21:00
    "BALTIMORE BOYS" БАРИМТАТ КИНО
  • SBN

    VI/25
    19:30 - 20:30
    “х 35” movie talk show
  • MovieBox

    VI/25
    19:30 - 20:30
    "Цагаач гэр бүл" ОАК (I.13,II.1-р анги)
  • Eco Channel

    VI/25
    19:30 - 20:00
    Оддын дайн: "Эсэргүүцэл" хүүхэлдэйн кино 11-р анги
  • TM

    VI/25
    19:40 - 19:50
    "Дарьганга хийц" баримтат кино
  • Монгол ТВ

    VI/25
    20:00 - 21:00
    "Бүтэлгүй Севкат" ТОАК 80-р анги
  • Eco Channel

    VI/25
    20:00 - 21:00
    "Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм" ОАК 9-р анги
  • MN25

    VI/25
    20:10 - 21:20
    "гүйцэтгэгч" оросын олон ангит кино 15-р анги
  • AsianBox

    VI/25
    20:20 - 21:40
    "Сарны хосууд" ОАК 3-р анги
  • MovieBox

    VI/25
    20:30 - 21:30
    "Их хотын залуус" ОАК (15-р анги)
  • DreamBox

    VI/25
    20:33 - 21:00
    "Монкарт” хүүхэлдэйн кино
  • TV5

    VI/25
    20:45 - 21:00
    "робот галт тэрэг"хүүхэлдэйн кино
  • TV2

    VI/25
    21:00 - 22:00
    Баримтат кино
  • Монгол ТВ

    VI/25
    21:00 - 22:00
    "Зөв тэмцэл" ОАК /season-1/ 6-р анги
  • Eco Channel

    VI/25
    21:00 - 21:30
    "Кино задлан" нэвтрүүлэг
  • TV8

    VI/25
    21:15 - 22:00
    "Дурлал шиг амьдрал" ОАК 15-р анги
  • TV7

    VI/25
    21:25 - 23:45
    "Найзууд" - 1р анги УСК
  • NTV

    VI/25
    21:25 - 22:30
    “Фү Яаогийн домог” ОАК 36-р анги
  • TV9

    VI/25
    21:30 - 23:00
    “Дуулиан” олон ангит УСК,17,18-р анги
  • SBN

    VI/25
    21:30 - 22:45
    “миний гүнж”-11 соак
  • MovieBox

    VI/25
    21:30 - 00:10
    "Бөгтөр уул (Brokeback Mountain)" УСК
  • Eco Channel

    VI/25
    21:30 - 22:00
    "Кино миний амьдралд"
  • C1

    VI/25
    21:30 - 22:30
    "Мөрдөгчид" ОАК 2-р бүлгийн 5-р анги
  • AsianBox

    VI/25
    21:40 - 22:45
    "Элсэн цаг" ОАК 13-р анги
  • Өлзий ТВ

    VI/25
    21:55 - 23:00
    Хөдөө шил ОАК 7-р анги
  • TM

    VI/25
    22:00 - 22:50
    "Эгэл ертөнц" ОАК 11-р анги
  • Монгол ТВ

    VI/25
    22:00 - 23:30
    "Нүд гялбам" СОАК 11-р анги
  • МҮОНТ

    VI/25
    22:00 - 22:45
    MNB шинэ уран бүтээл: “Хамгийн азтай үе” уран сайхны кино 2-р анги
  • Эх Орон ТВ

    VI/25
    22:00 - 23:00
    "Залуу эмч нар" ОАК 48-р анги
  • Eco Channel

    VI/25
    22:00 - 23:00
    "Насны хань" ОАК 2-р анги
  • Боловсрол ТВ

    VI/25
    22:00 - 23:05
    "Аугаа зуун" ОАК 31-р анги
  • TV5

    VI/25
    22:15 - 23:25
    "тэ жу ён " соак 110-р анги
  • Royal HD

    VI/25
    22:15 - 23:25
    "Далд ноёрхлын эрин үе" ОАК /season-4/ 2-р анги
  • MN25

    VI/25
    22:20 - 23:50
    "ядуусын хорооллын пуужин" японы олон ангит 1-р анги
  • NTV

    VI/25
    22:30 - 23:35
    “Невский” ОАК 15-р анги
  • SBN

    VI/25
    22:45 - 00:00
    “жэжүнвон”-7 соак
  • МҮОНТ

    VI/25
    22:45 - 23:15
    16 мм кино төсөл үзүүлж байна: “Янгир” 1986 он
  • AsianBox

    VI/25
    22:45 - 00:00
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 3.36-р анги
  • Сүлд ТВ

    VI/25
    22:50 - 23:40
    46 оны Ленинград /9-р анги/
  • TV2

    VI/25
    23:00 - 10:00
    “Миний эрдэнэ” ОАК 2-р анги
  • Эх Орон ТВ

    VI/25
    23:00 - 23:55
    "Эх дэлхий" Баримтат кино 2-р анги
  • C1

    VI/25
    23:20 - 00:30
    "Спартак - Өшөө авалт" ОАК 8-р анги
  • NTV

    VI/25
    23:35 - 00:25
    “Шоронгийн гүнж” ОАК 3-р анги
  • Монгол ТВ

    VI/25
    00:00 - 01:00
    "Шивэгчний өчил" /season-2/ 12-р анги
  • AsianBox

    VI/25
    00:00 - 01:10
    "Сарны хосууд" ОАК 3-р анги
  • MovieBox

    VI/25
    00:10 - 02:10
    "Тэнгисийн эрэг дээр (By the Sea)" УСК
  • Боловсрол ТВ

    VI/25
    01:00 - 01:30
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • AsianBox

    VI/25
    01:10 - 07:00
    "Мэс заслын тасгийнхан" ОАК 16, 17-р анги
  • MovieBox

    VI/25
    02:10 - 03:35
    "Цагаач гэр бүл" ОАК (I.11-II.1-р анги)
  • MovieBox

    VI/25
    03:35 - 05:00
    "Залуухан бас өлсгөлөн" ОАК (I.3-6-р анги)
  • MovieBox

    VI/25
    05:00 - 06:05
    "Их хотын залуус" ОАК (14,15-р анги)
  • MovieBox

    VI/25
    06:05 - 08:15
    "Бөгтөр уул (Brokeback Mountain)" УСК
  • MovieBox

    VI/25
    08:15 - 09:00
    "Цагаач гэр бүл" ОАК (I.13,II.1-р анги)

Олон Саналтай

VI/2522:00

МҮОНТ

MNB шинэ уран бүтээл: “Хамгийн азтай үе” уран сайхны кино 2-р анги

VI/2512:50

MovieBox

"Хөрш залуу (The Boy Next Door)" УСК

VI/2509:00

МҮОНТ

MNB шинэ уран бүтээл: “Хамгийн азтай үе” Киноны нээлт