• SPS Сагсан Бөмбөг

    VIII/17
    00:30 - 01:00
    "ФРЭНК РАМСИ" БАРИМТАТ КИНО
  • Монгол ТВ

    VIII/17
    06:00 - 06:30
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-2/ 44-р анги
  • Монгол ТВ

    VIII/17
    06:30 - 07:40
    "Зэрэг нэмэхийн өмнө" МУСК
  • ETV HD

    VIII/17
    06:35 - 07:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • Боловсрол ТВ

    VIII/17
    07:05 - 07:15
    "Математикийн зарчмууд" хүүхэлдэйн кино 19-р анги
  • Өлзий ТВ

    VIII/17
    07:10 - 08:00
    Баримтат кино
  • Боловсрол ТВ

    VIII/17
    07:15 - 08:00
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 1.38-44-р анги
  • Монгол ТВ

    VIII/17
    07:40 - 09:30
    "Ичээнд нь" МУСК
  • UBS-1

    VIII/17
    07:40 - 08:00
    Египтус хүүхэлдэйн кино
  • ETV HD

    VIII/17
    08:00 - 08:40
    Баримтат кино
  • SBN

    VIII/17
    08:00 - 08:30
    хүүхэлдэйн кино
  • UBS-1

    VIII/17
    08:00 - 08:35
    Хобби- Танк баримтат кино
  • Боловсрол ТВ

    VIII/17
    08:05 - 08:55
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 3-7, 8-р анги
  • TV5

    VIII/17
    08:10 - 08:55
    "яаяа зук хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • Eco Channel

    VIII/17
    08:15 - 08:40
    Сабрина:"Увидаст охины нууц" 9-р анги
  • VTV

    VIII/17
    08:20 - 08:40
    "Бумбардай" хүүхэлдэйн кино
  • Star TV

    VIII/17
    08:30 - 08:55
    "Долоон хар нүгэл" Анимэ 1-р бүлгийн 1-р анги
  • TV5

    VIII/17
    08:55 - 09:20
    "өвсний эльф" хүүхэлдэйн кино
  • ETV HD

    VIII/17
    09:00 - 10:00
    Улаанбаатар би чамд хайртай 7.8-р анги
  • МҮОНТ

    VIII/17
    09:00 - 10:15
    “Эрт нахиалсан сарнай” Монголын олон ангит уран сайхны кино 9-р анги
  • MNC

    VIII/17
    09:00 - 10:30
    "Мөнх тэнгэрийн хүчин дор-1" МУСК
  • MovieBox

    VIII/17
    09:00 - 10:30
    "Тайга" МУСК
  • NTN

    VIII/17
    09:00 - 09:20
    “Кино бидний амьдралд” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • SPS Тулаан

    VIII/17
    09:00 - 11:00
    "GREEN STREET HOOLIGANS" УРАН САЙХНЫ КИНО
  • SPS Спорт

    VIII/17
    09:00 - 10:30
    "CARTER EFFECT" БАРИМТАТ КИНО
  • TV5-3

    VIII/17
    09:00 - 09:15
    "ууланд авирах урам зориг" х/кино 18-р анги
  • Star TV

    VIII/17
    09:00 - 09:25
    "Долоон хар нүгэл" Анимэ 1-р бүлгийн 2-р анги
  • Eco Channel

    VIII/17
    09:00 - 10:00
    "Залуу эмч нар"ОАК 12-р анги
  • AsianBox

    VIII/17
    09:00 - 10:40
    "Галт нирваан" ОАК 17, 18-р анги
  • Olloo

    VIII/17
    09:05 - 10:00
    Хүүхэлдэйн киноны цаг
  • DreamBox

    VIII/17
    09:05 - 09:59
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино 2.7-8-р анги
  • TV5-3

    VIII/17
    09:15 - 10:00
    "саятан болгох дамжаа" моакино 9-р анги
  • NTN

    VIII/17
    09:20 - 10:10
    “Мартагдсан хайр” Туркийн ОАУСК 20-р анги /давталт/
  • NTV

    VIII/17
    09:25 - 09:45
    “Маамуу” хүүхэлдэйн кино
  • TV9

    VIII/17
    09:25 - 10:50
    УСК /давталт/
  • TV9-2

    VIII/17
    09:30 - 09:50
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино /давталт/
  • TV8

    VIII/17
    09:40 - 10:05
    "Кино миний амьдралд" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • Монгол ТВ

    VIII/17
    10:00 - 10:30
    "Орчин үеийн гэр бүл" ОАК /season-3/ 1-р анги
  • SBN

    VIII/17
    10:00 - 10:50
    “зандалчин”- 6 оак
  • SPS Их Спорт

    VIII/17
    10:00 - 12:00
    "WIIL" УРАН САЙХНЫ КИНО
  • TV9-2

    VIII/17
    10:00 - 10:50
    ”Гэгээн сарны илд” олон ангит УСК, 33-р анги /давталт /
  • DreamBox

    VIII/17
    10:00 - 11:00
    "Луунууд" хүүхэлдэйн кино 9-10-р анги
  • Channel 11

    VIII/17
    10:00 - 12:00
    "Өртөө" МУСК
  • Боловсрол ТВ

    VIII/17
    10:05 - 11:15
    "Нисдэг зургаан луу" ОАК 30-р анги
  • МҮОНТ

    VIII/17
    10:15 - 11:00
    Дэлхийн түүхүүд: “Өчил” цуврал баримтат кино
  • NTV

    VIII/17
    10:20 - 11:35
    “Саятан болгох дамжаа” ОАК 9, 10-р анги
  • Монгол ТВ

    VIII/17
    10:30 - 11:40
    "Миний алтан амьдрал" СОАК 50-р анги
  • TV8

    VIII/17
    10:35 - 11:55
    "Говь хянганд тулалдсан нь" МУСК 2-р анги
  • TV5

    VIII/17
    10:40 - 11:10
    "маамуу"хүүхэлдэйн кино
  • SBN

    VIII/17
    10:50 - 12:00
    “жэжүнвон” -34 оак
  • Royal HD

    VIII/17
    11:00 - 11:55
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 6-р анги /давталт/
  • SPS Сагсан Бөмбөг

    VIII/17
    11:00 - 12:20
    "CLUTCH CITY" БАРИМТАТ КИНО
  • Star TV

    VIII/17
    11:00 - 13:00
    "Сүлжээ" ОАК 1-р бүлгийн 9,10-р анги
  • DreamBox

    VIII/17
    11:00 - 11:30
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро"хүүхэлдэйн кино 2.41-48-р анги
  • C1

    VIII/17
    11:00 - 12:00
    "Lock Up Abroad" Баримтат кино-15
  • AsianBox

    VIII/17
    11:00 - 12:15
    "Диваажингийн амлалт" ОАК 51, 52-р анги
  • MovieBox

    VIII/17
    11:10 - 12:50
    "Өнөөдөр" МУСК
  • TM

    VIII/17
    11:10 - 12:10
    "У Жа Рюун ирлээ" СOАУСК 92-р анги
  • TV5

    VIII/17
    11:15 - 12:25
    "дэндүү их хүсэл" соак 6-р анги
  • MN25

    VIII/17
    11:20 - 12:30
    "эрхэмсэг бүсгүй" солонгосын олон ангит кино 11-р анги
  • NTN

    VIII/17
    11:25 - 11:45
    “Кино бидний амьдралд” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • Өлзий ТВ

    VIII/17
    11:30 - 12:30
    Ганди сайд – баримтат кино
  • TV9

    VIII/17
    11:30 - 12:55
    “Найз” МУСК
  • DreamBox

    VIII/17
    11:30 - 12:00
    Da Vinci - "Бяцхан Милигийн асуултууд" 47,48,49-р анги
  • Монгол ТВ

    VIII/17
    11:40 - 12:00
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 52-р анги, /season-2/ 1-2-р анги,
  • NTN

    VIII/17
    11:50 - 13:30
    “Ланяа бичээс” ОАУСК 41,42-р анги
  • Монгол ТВ

    VIII/17
    12:00 - 13:30
    "Сэргэлэн хүүхдүүд" УСК
  • UBS-1

    VIII/17
    12:00 - 13:00
    Дээдсийн хүрээлэн Солонгосын ОАК 3-р анги
  • TV9-2

    VIII/17
    12:00 - 13:00
    “Цасны бар” баримтат кино
  • Сүлд ТВ

    VIII/17
    12:00 - 13:00
    Баримтат кино
  • Eco Channel

    VIII/17
    12:00 - 13:00
    "Хөгшин хүргэн" ОАК 28-р анги
  • DreamBox

    VIII/17
    12:00 - 12:20
    Da Vinci - "Мати Дада хоёр" 7,8-р анги
  • Olloo

    VIII/17
    12:05 - 13:00
    "Ийм хайрыг юу гэх вэ?" ОАК 75,76-р анги
  • Боловсрол ТВ

    VIII/17
    12:05 - 13:05
    "Төрөлхийн од бүсгүй" ОАК 3-р анги
  • AsianBox

    VIII/17
    12:15 - 13:30
    "Хүлэг баатрууд" ОАК 13-р анги
  • DreamBox

    VIII/17
    12:20 - 12:30
    Da Vinci - "Ницше" 1,2-р анги
  • TV5

    VIII/17
    12:45 - 14:35
    "зэрлэг цэцэгсийн хүлэмж" муск
  • MovieBox

    VIII/17
    12:50 - 14:20
    "Готам" ОАК (II.21,22-р анги)
  • Боловсрол ТВ

    VIII/17
    13:05 - 14:00
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • C1

    VIII/17
    13:20 - 14:10
    "Нарүто" Хүүхэлдэйн кино 157,158-р анги
  • Монгол ТВ

    VIII/17
    13:30 - 15:30
    "Перси Жексон-2" УСК
  • TV9

    VIII/17
    13:30 - 14:55
    “Динотопи” хүүхдийн кино, 3-р анги
  • TV8

    VIII/17
    13:30 - 14:15
    "Аз жаргалтай мөчүүд" СОАК 1-р анги
  • NTV

    VIII/17
    13:55 - 15:10
    “Шилэн баг” ОАК 57, 58-р анги
  • TV5-3

    VIII/17
    14:00 - 15:50
    "зэрлэг цэцэгсийн хүлэмж" муск
  • Star TV

    VIII/17
    14:00 - 14:30
    "Эргүүлийн баг" Хүүхэлдэйн кино 31-р анги
  • AsianBox

    VIII/17
    14:00 - 15:15
    "Гэр бүл" ОАК 3-р анги
  • Olloo

    VIII/17
    14:05 - 15:00
    Хүүхэлдэйн киноны цаг
  • DreamBox

    VIII/17
    14:05 - 15:05
    "Мүүк" хүүхэлдэйн кино 35-38-р анги
  • MovieBox

    VIII/17
    14:20 - 15:30
    "Малколмын эргэн тойронд" ОАК (V.6-8-р анги)
  • UBS-1

    VIII/17
    14:20 - 14:50
    Хобби-Танк баримтат кино
  • Star TV

    VIII/17
    14:30 - 15:30
    "Хилэнцэт хорхой" ОАК 4-р бүлгийн 12-р анги
  • SPS Сагсан Бөмбөг

    VIII/17
    14:50 - 15:20
    "РИЧИ ГУЭРИН" БАРИМТАТ КИНО
  • МҮОНТ

    VIII/17
    15:00 - 15:50
    “Хүний мөс” Хятадын олон ангит уран сайхны кино 25-р анги
  • C1

    VIII/17
    15:00 - 15:20
    Хүүхэлдэйн кино
  • DreamBox

    VIII/17
    15:05 - 15:59
    "Луунууд" хүүхэлдэйн кино 11-12-р анги
  • UBS-1

    VIII/17
    15:10 - 16:10
    Дулааралт Оросын ОАК 11-р анги
  • TV9

    VIII/17
    15:10 - 16:00
    “Цасны бар“ баримтат кино
  • TV8

    VIII/17
    15:15 - 15:45
    "Хүүхэлдэй кино "
  • C1

    VIII/17
    15:20 - 16:30
    "Багтай хүн" ОАК 24-р анги
  • MN25

    VIII/17
    15:20 - 16:20
    "далд судалгаа" японы олон ангит кино 13-р анги
  • TV5

    VIII/17
    15:25 - 16:20
    "эгэл ертөнц" оак 51-р анги
  • Монгол ТВ

    VIII/17
    15:30 - 17:10
    "Эгэл ертөнц" ХОАК 29,30-р анги
  • MovieBox

    VIII/17
    15:30 - 17:10
    "Зангараг" МУСК
  • NTN

    VIII/17
    15:30 - 17:25
    “Боолын гэрээ” МУСК
  • SBN

    VIII/17
    15:30 - 17:00
    “төөрсөөр төрөлдөө” муск
  • Star TV

    VIII/17
    15:30 - 16:45
    "One Piece" Анимэ 337,338,339-р анги
  • TV5-3

    VIII/17
    15:50 - 17:30
    "оч" уск
  • NTV

    VIII/17
    16:00 - 17:15
    “Миний ээж миний бэр” ОАК 61, 62-р анги
  • VTV

    VIII/17
    16:00 - 18:00
    "Нүдэн сондор" Монголын Уран Сайхны Кино
  • DreamBox

    VIII/17
    16:05 - 17:05
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино 2.7-8-р анги
  • UBS-1

    VIII/17
    16:10 - 16:40
    Египтус хүүхэлдэйн кино
  • MN25

    VIII/17
    16:20 - 17:30
    "аяллын амт" баримтат кино-20
  • MNC

    VIII/17
    16:30 - 17:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • Өлзий ТВ

    VIII/17
    16:30 - 17:00
    Боргоцой хүү баримтат кино
  • Mонголын Мэдээ

    VIII/17
    16:40 - 17:25
    Дэлхийн түүхүүд: “Марафонч хүү” баримтат кино
  • TV9-2

    VIII/17
    16:40 - 17:10
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • Olloo

    VIII/17
    17:00 - 17:55
    "Ийм хайрыг юу гэх вэ?" ОАК 75,76-р анги
  • TV8

    VIII/17
    17:00 - 17:20
    "Кино миний амьдралд" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • Сүлд ТВ

    VIII/17
    17:00 - 18:00
    Кино концерт
  • Боловсрол ТВ

    VIII/17
    17:00 - 17:10
    "Математикийн зарчмууд" хүүхэлдэйн кино 20-р анги
  • DreamBox

    VIII/17
    17:05 - 18:00
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро"хүүхэлдэйн кино 2.49-52-р анги 1.1-4-р анги
  • Монгол ТВ

    VIII/17
    17:10 - 17:30
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино /season-2/ 3-5-р анги
  • MovieBox

    VIII/17
    17:10 - 17:30
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг (Жүжигчин Н.Цэвээнравдан)
  • Боловсрол ТВ

    VIII/17
    17:10 - 18:00
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 1.45-52-р анги
  • AsianBox

    VIII/17
    17:10 - 19:00
    "Галт нирваан" ОАК 19, 20-р анги
  • SPS Сагсан Бөмбөг

    VIII/17
    17:20 - 17:50
    "ДОЛЬШ ШЭЙС" БАРИМТАТ КИНО
  • TV9

    VIII/17
    17:30 - 18:55
    “Хамтран амьдрагч” МУСК
  • C1

    VIII/17
    17:30 - 18:00
    Кино миний амьдрал
  • MovieBox

    VIII/17
    17:40 - 18:00
    "Кино оньсого" нэвтрүүлэг
  • TV8

    VIII/17
    17:40 - 18:25
    "Аз жаргалтай мөчүүд" СОАК 2-р анги
  • Өлзий ТВ

    VIII/17
    17:50 - 20:00
    Бидэнд туслаач-3 Уран сайхны кино
  • Монгол ТВ

    VIII/17
    18:00 - 19:00
    "Орчин үеийн гэр бүл" ОАК /season-4/ 1,2-р анги
  • MovieBox

    VIII/17
    18:00 - 19:30
    "Тусгай ажиллагаа" МУСК
  • TV5-3

    VIII/17
    18:00 - 18:15
    "ууланд авирах урам зориг" х/кино 19-р анги
  • Сүлд ТВ

    VIII/17
    18:00 - 18:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • DreamBox

    VIII/17
    18:00 - 18:30
    Da Vinci - "Бяцхан Милигийн асуултууд" 49,50,51-р анги
  • C1

    VIII/17
    18:00 - 19:00
    "Нарүто" Хүүхэлдэйн кино 159,160-р анги
  • Боловсрол ТВ

    VIII/17
    18:05 - 19:00
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 3-9, 10-р анги
  • TV5-3

    VIII/17
    18:15 - 19:00
    "саятан болгох дамжаа" моакино 10-р анги
  • TV5

    VIII/17
    18:20 - 18:45
    "өвсний эльф" хүүхэлдэйн кино
  • TV8

    VIII/17
    18:25 - 18:45
    "Кино миний амьдралд" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • UBS-1

    VIII/17
    18:30 - 19:10
    Хобби-Танк баримтат кино
  • VTV

    VIII/17
    18:30 - 18:50
    "Бумбардай" хүүхэлдэйн кино
  • DreamBox

    VIII/17
    18:30 - 18:50
    Da Vinci - "Мати Дада хоёр" 9,10-р анги
  • NTV

    VIII/17
    18:40 - 20:00
    Саятан болгох дамжаа” ОАК 11, 12-р анги
  • TV5

    VIII/17
    18:45 - 20:10
    "дэндүү их хүсэл" соак 7-р анги
  • DreamBox

    VIII/17
    18:50 - 19:00
    Da Vinci - "Ницше" 3,4-р анги
  • МҮОНТ

    VIII/17
    19:00 - 19:50
    Улсын баруун хил дээрх зэвсэг тулгаралт дууссаны 70 жилийн ойд “Босго тотго” Монголын уран сайхны кино 6-р анги
  • Монгол ТВ

    VIII/17
    19:00 - 20:00
    "Бээжин хотын залуус" ХОАК 25-р анги
  • NTN

    VIII/17
    19:00 - 19:50
    “Мартагдсан хайр” Туркийн ОАУСК 21-р анги
  • SBN

    VIII/17
    19:00 - 20:00
    “зандалчин”- 7 оак
  • TV5-3

    VIII/17
    19:00 - 19:45
    "чак" оакино 55-р анги
  • Star TV

    VIII/17
    19:00 - 19:55
    "Долоон хар нүгэл" Анимэ 1-р бүлгийн 3,4-р анги
  • Channel 11

    VIII/17
    19:00 - 21:00
    "Маск" МУСК
  • Боловсрол ТВ

    VIII/17
    19:00 - 20:30
    "Нисдэг зургаан луу" ОАК 31-р анги
  • AsianBox

    VIII/17
    19:00 - 20:30
    "Диваажингийн амлалт" ОАК 53, 54-р анги
  • Olloo

    VIII/17
    19:05 - 20:00
    Хүүхэлдэйн киноны цаг
  • ETV HD

    VIII/17
    19:10 - 20:30
    Улаанбаатар би чамд хайртай 9.10-р анги
  • MovieBox

    VIII/17
    19:30 - 20:30
    "Малколмын эргэн тойронд" ОАК (V.10,11-р анги)
  • C1

    VIII/17
    19:30 - 20:30
    "Lock Up Abroad" Баримтат кино-16
  • TV5-3

    VIII/17
    19:45 - 21:20
    "ларьдма" муск
  • SPS Сагсан Бөмбөг

    VIII/17
    19:50 - 21:00
    "KEVIN GARNETT'S JOURNEY" БАРИМТАТ КИНО
  • Эх Орон ТВ

    VIII/17
    20:00 - 20:45
    Бээжин хотын залуус ОАК 34-р анги*
  • Global TV

    VIII/17
    20:00 - 20:45
    Бээжин хотын залуус ОАК 34-р анги*
  • Монгол ТВ

    VIII/17
    20:00 - 21:30
    "Миний алтан амьдрал" СОАК 51-р анги
  • Eco Channel

    VIII/17
    20:00 - 21:00
    "Залуу эмч нар"ОАК 13-р анги
  • DreamBox

    VIII/17
    20:00 - 20:59
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино 2.9-10-р анги
  • MN25

    VIII/17
    20:00 - 21:10
    "эрхэмсэг бүсгүй" солонгосын олон ангит кино 12-р анги
  • TV5

    VIII/17
    20:20 - 21:00
    "яаяа зук хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • MovieBox

    VIII/17
    20:30 - 21:30
    "Готам" ОАК (III.1-р анги)
  • AsianBox

    VIII/17
    20:30 - 22:00
    "Хүлэг баатрууд" ОАК 14-р анги
  • TV8

    VIII/17
    20:55 - 22:50
    "Валентины захидал" МУСК
  • TV9-2

    VIII/17
    21:00 - 21:50
    “Гэгээн сарны илд” олон ангит УСК,34-р анги
  • TV9

    VIII/17
    21:00 - 22:40
    УСК
  • Eco Channel

    VIII/17
    21:00 - 21:25
    Сабрина:"Увидаст охины нууц" 10-р анги
  • Mонголын Мэдээ

    VIII/17
    21:20 - 22:05
    Шинжлэх ухааны баримтат дэлгэц: Орчин үеийн гайхамшиг “Банк” баримтат кино
  • TV5-3

    VIII/17
    21:20 - 23:00
    "амьд үлдэгсэд" уск
  • NTV

    VIII/17
    21:25 - 22:50
    “Шилэн баг” ОАК 59, 60-р анги
  • Монгол ТВ

    VIII/17
    21:30 - 22:30
    "24" ОАК /season-3/ 17-р анги
  • MovieBox

    VIII/17
    21:30 - 23:50
    "Шатахуун түгээгүүрийн газрыг дээрэмдсэн нь (Attack the Gas Station 2)" УСК
  • NTN

    VIII/17
    21:30 - 23:10
    “Ланяа бичээс” ОАУСК 43,44-р анги
  • UBS-1

    VIII/17
    21:30 - 22:40
    Дээдсийн хүрээлэн Солонгосын ОАК 4-р анги
  • TM

    VIII/17
    21:30 - 22:20
    "У Жа Рюун ирлээ" СOАУСК 93-р анги
  • C1

    VIII/17
    21:30 - 23:00
    "Багтай хүн" ОАК 25-р анги
  • Olloo

    VIII/17
    21:35 - 22:20
    "Ийм хайрыг юу гэх вэ?" ОАК 75,76-р анги
  • Өлзий ТВ

    VIII/17
    21:40 - 23:00
    Улаанбаатарт байгаа миний аав Уран сайхны кино
  • Боловсрол ТВ

    VIII/17
    21:50 - 22:50
    "Төрөлхийн од бүсгүй" ОАК 4-р анги
  • ETV HD

    VIII/17
    22:00 - 23:00
    “Тэнцвэргүй гэрлэлт” ОАУСК 40-р анги
  • Royal HD

    VIII/17
    22:00 - 22:55
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 7-р анги
  • SBN

    VIII/17
    22:00 - 23:20
    “жэжүнвон” -35 оак
  • SPS Их Спорт

    VIII/17
    22:00 - 00:00
    "THE DAMNED UNITED" УРАН САЙХНЫ КИНО
  • VTV

    VIII/17
    22:00 - 00:00
    "Би чамд хайртай" Монголын Уран Сайхны Кино
  • Eco Channel

    VIII/17
    22:00 - 23:00
    "Хөгшин хүргэн" ОАК 29-р анги
  • AsianBox

    VIII/17
    22:00 - 23:15
    "Гэр бүл" ОАК 4-р анги
  • МҮОНТ

    VIII/17
    22:05 - 23:15
    “Эрт нахиалсан сарнай” Монголын олон ангит уран сайхны кино 10-р анги
  • MNC

    VIII/17
    22:10 - 00:00
    "Мөнх тэнгэрийн хүчин дор-2" МУСК
  • TV5

    VIII/17
    22:10 - 23:40
    "аз жаргалын шок" муск
  • Монгол ТВ

    VIII/17
    22:30 - 23:30
    "Тэрслүү хөвгүүд" ОАК /season-7/ 8-р анги
  • TM

    VIII/17
    22:30 - 08:00
    "Гэрлэж амжаагүй явна" МУСК
  • Star TV

    VIII/17
    22:30 - 23:20
    "Хилэнцэт хорхой" ОАК 4-р бүлгийн 13-р анги
  • NTV

    VIII/17
    22:50 - 00:15
    “Миний ээж миний бэр” ОАК 63, 64-р анги
  • TV9

    VIII/17
    22:50 - 23:50
    “Ширэнгэн ой” баримтат кино
  • Боловсрол ТВ

    VIII/17
    22:50 - 23:55
    "Көсем" ОАК 1.36-р анги
  • MN25

    VIII/17
    22:50 - 23:50
    "далд судалгаа" японы олон ангит кино 14-р анги
  • ETV HD

    VIII/17
    23:00 - 00:30
    Уран сайхны кино
  • SPS Сагсан Бөмбөг

    VIII/17
    23:00 - 00:00
    "DAVID STERN" БАРИМТАТ КИНО
  • TV5-3

    VIII/17
    23:00 - 23:50
    "хоёр ба хагас эр хүн" оакино 95, 96- р анги
  • Сүлд ТВ

    VIII/17
    23:00 - 00:30
    “Мандухай цэцэн хатан” МУСК 1-р анги
  • C1

    VIII/17
    23:00 - 00:50
    "Үргээлэг" МУСК
  • AsianBox

    VIII/17
    23:15 - 00:30
    "Диваажингийн амлалт" ОАК 53, 54-р анги
  • Монгол ТВ

    VIII/17
    23:30 - 01:30
    "Гэмт хэрэгтэн" УСК
  • SBN

    VIII/17
    23:50 - 00:40
    “зандалчин”- 7 оак
  • UBS-1

    VIII/17
    23:50 - 00:50
    Дулааралт ОАК 11-р анги
  • Star TV

    VIII/17
    23:50 - 01:45
    "Сүлжээ" ОАК 1-р бүлгийн 9,10-р анги
  • Боловсрол ТВ

    VIII/17
    23:55 - 00:30
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • MovieBox

    VIII/17
    00:10 - 00:30
    "Кино оньсого" нэвтрүүлэг
  • MovieBox

    VIII/17
    00:30 - 02:00
    "Малколмын эргэн тойронд" ОАК (V.8-11-р анги)
  • AsianBox

    VIII/17
    00:30 - 01:55
    "Хүлэг баатрууд" ОАК 14-р анги
  • AsianBox

    VIII/17
    01:55 - 07:00
    "Галт нирваан" ОАК 19, 20-р анги
  • MovieBox

    VIII/17
    02:00 - 03:30
    "Готам" ОАК (II.22,III.1-р анги)
  • MovieBox

    VIII/17
    03:30 - 05:10
    "А ажиллагаа (Project A)" УСК
  • TV9

    VIII/17
    04:00 - 05:00
    Баримтат кино
  • MovieBox

    VIII/17
    05:10 - 07:00
    "Шатахуун түгээгүүрийн газрыг дээрэмдсэн нь (Attack the Gas Station 2)" УСК
  • MovieBox

    VIII/17
    07:00 - 07:30
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг (Жүжигчин Н.Цэвээнравдан)
  • MovieBox

    VIII/17
    07:30 - 09:00
    "Малколмын эргэн тойронд" ОАК (V.8-11-р анги)
  • SPS Хөлбөмбөг

    VIII/17
    22:00 - 00:00
    "GOAL 2" УРАН САЙХНЫ КИНО

Олон Саналтай

VIII/1711:00

AsianBox

"Диваажингийн амлалт" ОАК 51, 52-р анги

VIII/1721:30

MovieBox

"Шатахуун түгээгүүрийн газрыг дээрэмдсэн нь (Attack the Gas Station 2)" УСК

VIII/1709:00

МҮОНТ

“Эрт нахиалсан сарнай” Монголын олон ангит уран сайхны кино 9-р анги