• TV9

    I/06
    06:00 - 07:00
    “Борооны улирал” баримтат кино,
  • Монгол ТВ

    I/06
    06:00 - 07:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-1/ 66,67-р анги
  • NTV

    I/06
    06:10 - 09:00
    “Марумогийн түүх” ОАК /9-11/
  • ETV HD

    I/06
    07:00 - 07:50
    Баримтат кино
  • AsianBox

    I/06
    07:05 - 08:15
    "Хаан багны нууц" ОАК 17-р анги
  • Боловсрол ТВ

    I/06
    07:10 - 07:55
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 2.26-27-р анги
  • TV9

    I/06
    07:30 - 08:00
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • ETV HD

    I/06
    07:50 - 09:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • TV10

    I/06
    08:00 - 08:55
    Хүүхэлдэйн кино "Pororo"
  • Боловсрол ТВ

    I/06
    08:00 - 08:25
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 2.28-р анги
  • DreamBox

    I/06
    08:05 - 08:30
    "Брүмиз"хүүхэлдэйн кино
  • AsianBox

    I/06
    08:15 - 10:30
    "Өвлийн хайрын дуу" ОАК 4, 5-р анги
  • UBS-1

    I/06
    08:20 - 08:50
    Чөлөөт сэлэлт Хүүхэлдэйн кино
  • Боловсрол ТВ

    I/06
    08:25 - 10:00
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 7.23-24-р анги
  • TV5

    I/06
    08:40 - 08:55
    "робот галт тэрэг" хүүхэлдэйн кино
  • TV5

    I/06
    08:55 - 09:25
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • TV7

    I/06
    09:00 - 09:30
    "Ом ном" хүүхэлдэйн кино
  • SBN

    I/06
    09:00 - 10:30
    “бойка: маргашгүй-4” уск
  • MovieBox

    I/06
    09:00 - 10:40
    "Бохир ертөнц" МУСК
  • МҮОНТ

    I/06
    09:00 - 10:25
    “Салтан хааны үлгэр” Хүүхэлдэйн кино
  • DreamBox

    I/06
    09:00 - 10:00
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • NTV

    I/06
    09:30 - 12:10
    “Блэк Жак” хүүхэлдэйн кино /45-50/
  • C1

    I/06
    09:40 - 10:00
    "Шар тэнгис" УСК
  • TV2

    I/06
    10:00 - 11:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • Eco Channel

    I/06
    10:00 - 15:34
    Бээжингийн хайрын түүх ОАК 24-29-р анги
  • DreamBox

    I/06
    10:00 - 10:55
    “Аватар” хүүхэлдэйн кино
  • Соён Гэгээрүүлэгч

    I/06
    10:05 - 11:05
    “Хятадууд ирж байна” баримтат кино 1 анги
  • TV5

    I/06
    10:10 - 11:40
    "чинээлэг айлын хүү " соак 3-р анги
  • Боловсрол ТВ

    I/06
    10:10 - 11:20
    "Ээж" СОАК 17-р анги
  • TV10

    I/06
    10:15 - 10:30
    "Pororo" хүүхэлдэйн кино
  • TV9

    I/06
    10:15 - 11:15
    “У-Рү-Ра гүнж “ олон ангит УСК, 63.64-р анги
  • MNC

    I/06
    10:20 - 11:00
    Монгол киноны алтан дурсамж...
  • TV7

    I/06
    10:30 - 12:30
    "ФОРТ РОСС"УСК
  • AsianBox

    I/06
    10:30 - 14:00
    "Хүүхэлдэйн байшин" ОАК 3-5-р анги
  • TV10

    I/06
    10:40 - 12:10
    Уран сайхны кино
  • Royal HD

    I/06
    10:40 - 12:25
    "Админ Z" МУСК
  • MovieBox

    I/06
    10:40 - 13:10
    "Гурван найз" ОАК (1-4-р анги)
  • DreamBox

    I/06
    10:55 - 11:45
    "Вингс клуб " хүүхэлдэйн кино
  • MNC

    I/06
    11:00 - 12:20
    "Хөдөөгийн баясгалан" МУСК
  • C1

    I/06
    11:00 - 13:00
    "Шар тэнгис" УСК /Үргэлжлэл/
  • TM

    I/06
    11:10 - 12:20
    "Зуун жилийн өв" СOАУСК 40-р анги
  • TV9

    I/06
    11:15 - 12:00
    “Миа бид хоёр” хүүхдийн цуврал уран сайхны кино 8,9-,р анги
  • Боловсрол ТВ

    I/06
    11:20 - 13:00
    "Гэрлэн дохио" ОАК 2.5-6-р анги
  • DreamBox

    I/06
    11:45 - 13:15
    "Маяа зөгий " бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино
  • Монгол ТВ

    I/06
    12:00 - 14:10
    "Гацуурхан-1" УСК
  • MN25

    I/06
    12:00 - 15:00
    "эртэч шувуухай" туркийн олон ангит кино 47,48,49-р анги
  • TV8

    I/06
    12:10 - 13:40
    "247 градус" МУСК
  • NTV

    I/06
    12:10 - 13:00
    “12 дахь шилтгээн” хүүхдийн кино
  • Өлзий ТВ

    I/06
    12:30 - 13:30
    Бугын тэмдэгт тулга ОАК 39-р анги
  • TV7

    I/06
    12:30 - 13:00
    "Валидол" ноорог кино
  • TV2

    I/06
    12:30 - 14:00
    Уран сайхны кино
  • Молор ТВ

    I/06
    12:30 - 14:00
    "Улаанбаатарт байгаа миний аавд" Монголын уран сайхны кино
  • Star TV

    I/06
    13:00 - 14:50
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино 1-4 -р анги
  • C1

    I/06
    13:00 - 15:20
    "Газар шороо" МУСК
  • Боловсрол ТВ

    I/06
    13:00 - 14:00
    "Алтан орд" ОАК 3-4-р анги
  • MovieBox

    I/06
    13:10 - 14:50
    "Мөрдөгч" ОАК (24,25-р анги)
  • Эх Орон ТВ

    I/06
    13:10 - 14:10
    "Даниел бамбар" хүүхэлдэйн кино 96-100-р анги
  • DreamBox

    I/06
    13:15 - 14:00
    “Урагшаа титанууд аа” хүүхэлдэйн кино
  • UBS-1

    I/06
    13:20 - 14:30
    Чусоны цагдаа Солонгосын ОАК 53-р анги
  • SPS Сагсан Бөмбөг

    I/06
    13:30 - 15:00
    "KOBE BRYANT'S MUSE" БАРИМТАТ КИНО
  • SBN

    I/06
    13:30 - 14:40
    “дээдсийн хүрээлэл ”-24 оак
  • NTV

    I/06
    13:35 - 17:15
    “Таван хуруу” ОАК /16-18/
  • TV5

    I/06
    13:40 - 14:10
    "робот галт тэрэг" хүүхэлдэйн кино
  • TV7

    I/06
    14:00 - 15:50
    "Оросын шилдэг бүжигчид" шоу нэвтрүүлэг 14 анги
  • AsianBox

    I/06
    14:00 - 17:30
    "Сүн Үкүн" ОАК 6-8-р анги
  • TV5

    I/06
    14:10 - 14:40
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • Монгол ТВ

    I/06
    14:10 - 16:30
    "Гацуурхан-2" УСК
  • Эх Орон ТВ

    I/06
    14:10 - 15:10
    "Мөрөөдөл" ОАК 16-р анги
  • Соён Гэгээрүүлэгч

    I/06
    14:40 - 15:20
    “Нисдэг Карлсон” хүүхэлдэйн кино
  • SBN

    I/06
    14:40 - 15:50
    “дээдсийн хүрээлэл ”-25 оак
  • MovieBox

    I/06
    14:50 - 16:30
    "Мөсөн гүнж (Frozen)" УСК
  • TV9

    I/06
    15:00 - 16:30
    “Төөрөг” олон ангит УСК,3,4-р анги
  • Star TV

    I/06
    15:00 - 16:50
    "Эзэнт гүрний мөхөл" 1,2-р анги
  • Боловсрол ТВ

    I/06
    15:00 - 17:00
    "3 найз эргэж ирсэн нь" МУСК
  • Эх Орон ТВ

    I/06
    15:10 - 16:10
    "Мөрөөдөл" ОАК 17-р анги
  • МҮОНТ

    I/06
    15:30 - 17:15
    “Гажини” Энэтхэгийн уран сайхны кино 2-р хэсэг
  • Eco Channel

    I/06
    16:00 - 18:35
    "Дэггүй аав" 1,2,3-р анги ОАК
  • Эх Орон ТВ

    I/06
    16:10 - 17:10
    "Мөрөөдөл" ОАК 18-р анги
  • TV7

    I/06
    16:20 - 18:00
    "Аз жаргалын шок"УСК
  • SBN

    I/06
    16:20 - 17:40
    “дээдсийн хүрээлэл ”-26 оак
  • SPS Үндэс

    I/06
    16:30 - 17:00
    "CITY GAME - LOS ANGELES" БАРИМТАТ КИНО
  • MovieBox

    I/06
    16:30 - 19:15
    "Тэрслэгчид (The Departed)" УСК
  • MNC

    I/06
    16:40 - 17:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • UBS-1

    I/06
    16:50 - 17:30
    Movie Monster цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • Соён Гэгээрүүлэгч

    I/06
    16:55 - 17:45
    “М.Ганди” баримтат кино
  • Өлзий ТВ

    I/06
    17:00 - 18:40
    Хүүхэлдэйн кино
  • TV9

    I/06
    17:00 - 18:00
    “Миа бид хоёр” хүүхдийн цуврал уран сайхны кино 8,9-,р анги
  • Сүлд ТВ

    I/06
    17:00 - 18:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • MN25

    I/06
    17:00 - 17:50
    "драгон болл" японы олон ангит хүүхэлдэйн кино 113,114-р анги
  • TM

    I/06
    17:10 - 17:30
    "Үлгэрийн аялал" хүүхэлдэйн кино
  • Эх Орон ТВ

    I/06
    17:10 - 20:00
    "Сайн уу амьдрал минь-2" МУСК
  • Star TV

    I/06
    17:20 - 18:10
    Баримтат кино
  • TV10

    I/06
    17:25 - 17:40
    "Pororo" хүүхэлдэйн кино
  • TV5

    I/06
    17:30 - 17:50
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • C1

    I/06
    17:30 - 20:00
    "Нарүто-Шиппүдэн" Хүүхэлдэйн кино 131,132,133,134,135,136-р анги
  • AsianBox

    I/06
    17:30 - 19:00
    "Хаан багны нууц" ОАК 18-р анги
  • SBN

    I/06
    17:40 - 18:50
    “дээдсийн хүрээлэл ”-27 оак
  • SPS Сагсан Бөмбөг

    I/06
    18:00 - 18:30
    "ALONZO MOURNING" БАРИМТАТ КИНО
  • ETV HD

    I/06
    18:10 - 19:50
    Аав МУСК
  • TV5

    I/06
    18:45 - 20:00
    "чинээлэг айлын хүү " соак 4-р анги
  • TV7

    I/06
    19:00 - 19:30
    "Ом ном" хүүхэлдэйн кино
  • SPS Сагсан Бөмбөг

    I/06
    19:00 - 20:00
    "KERMIT WASHINGTON'S STORY" БАРИМТАТ КИНО
  • Боловсрол ТВ

    I/06
    19:00 - 20:40
    "Ээж" СОАК 18-р анги
  • AsianBox

    I/06
    19:00 - 20:30
    "Хүүхэлдэйн байшин" ОАК 6-р анги
  • DreamBox

    I/06
    19:02 - 19:30
    Пэт мэт хоёр хүүхэлдэйн кино
  • MovieBox

    I/06
    19:15 - 21:30
    "28 долоо хоногийн дараа (28 Weeks Later)" УСК
  • DreamBox

    I/06
    19:30 - 20:55
    "Маяа зөгий” бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино
  • SBN

    I/06
    19:50 - 21:10
    “дээдсийн хүрээлэл ”-28 оак
  • NTV

    I/06
    19:55 - 21:50
    “Миний санта” УСК
  • TV7

    I/06
    20:00 - 20:30
    "Валидол" ноорог кино
  • Соён Гэгээрүүлэгч

    I/06
    20:00 - 21:00
    “Хятадууд ирж байна” баримтат кино 2 анги
  • Eco Channel

    I/06
    20:00 - 21:00
    Бээжингийн хайрын түүх ОАК 30-р анги
  • C1

    I/06
    20:00 - 21:25
    "Ороолон" МУСК
  • TV5

    I/06
    20:10 - 21:00
    "робот галт тэрэг" хүүхэлдэйн кино
  • MN25

    I/06
    20:10 - 21:20
    "эртэч шувуухай" туркийн олон ангит кино 50-р анги
  • TV7

    I/06
    20:30 - 22:20
    "Оросын шилдэг бүжигчид" шоу нэвтрүүлэг 15 анги
  • AsianBox

    I/06
    20:30 - 22:00
    "Сүн Үкүн" ОАК 9-р анги
  • TV9

    I/06
    21:00 - 23:00
    “Төөрөг” олон ангит УСК,5,6-р анги
  • SBN

    I/06
    21:10 - 22:20
    “дээдсийн хүрээлэл ”-29 оак
  • TV8

    I/06
    21:15 - 22:00
    "Г.Арслангийн цаг" ярилцлагын шууд нэвтрүүлэг
  • Өлзий ТВ

    I/06
    21:30 - 22:50
    Бугын тэмдэгт тулга ОАК 40-р анги
  • TM

    I/06
    21:30 - 22:40
    "Зуун жилийн өв" СOАУСК 41-р анги
  • MovieBox

    I/06
    21:30 - 23:50
    "Гайхамшигт хайр (To the Wonder)" УСК
  • C1

    I/06
    21:30 - 23:50
    "Зэрлэгүүд" УСК
  • MNC

    I/06
    21:40 - 00:00
    "Хуримын сюрприз" МУСК
  • NTV

    I/06
    21:50 - 00:25
    “Гоёлын даашинзтай бүсгүй” МУСК
  • TV10

    I/06
    22:00 - 23:40
    "Уран сайхны кино"
  • TV2

    I/06
    22:00 - 00:00
    Уран сайхны кино
  • Монгол ТВ

    I/06
    22:00 - 23:50
    "Хайр" МУСК
  • Эх Орон ТВ

    I/06
    22:00 - 00:20
    "Сарнай" УСК
  • Eco Channel

    I/06
    22:00 - 22:49
    "Дэггүй аав" 5-р анги ОАК
  • AsianBox

    I/06
    22:00 - 23:20
    "Өвлийн хайрын дуу" ОАК 6-р анги
  • UBS-1

    I/06
    22:10 - 23:30
    Чусоны цагдаа Солонгосын ОАК 54-р анги
  • Star TV

    I/06
    22:15 - 23:05
    Сансар огторгуйн нууц Баримтат кино 4-р бүлгийн 3-р анги
  • Боловсрол ТВ

    I/06
    22:15 - 00:15
    "Гэрлэн дохио" ОАК 2.7-8-р анги
  • TV7

    I/06
    22:20 - 00:30
    "Надаас сайн" УСК
  • SBN

    I/06
    22:20 - 23:35
    “дээдсийн хүрээлэл ”-30 оак
  • Сүлд ТВ

    I/06
    22:30 - 23:50
    Амьдралын хүрд УСК /3-р анги/
  • SPS Сагсан Бөмбөг

    I/06
    22:30 - 23:30
    "MICHAEL JORDAN - COME FLY WITH ME" БАРИМТАТ КИНО
  • Молор ТВ

    I/06
    22:30 - 01:00
    "Бушхүүгийн үлгэр" Монголын уран сайхны кино
  • МҮОНТ

    I/06
    22:30
    “Филадельфийн дууль” уран сайхны кино
  • ETV HD

    I/06
    22:30 - 00:00
    МУСК
  • Eco Channel

    I/06
    22:49 - 00:12
    "Хайрын рекорд" МУСК
  • MN25

    I/06
    22:50 - 01:00
    "муу суутнууд" уран сайхны кино
  • Royal HD

    I/06
    23:00 - 00:55
    "Аюултай харилцаа" МУСК
  • TM

    I/06
    23:05
    "Залуу мөрдөгч" МУСК
  • Star TV

    I/06
    23:05 - 00:50
    "Эзэнт гүрний мөхөл" 1,2-р анги
  • AsianBox

    I/06
    23:20
    "Хүүхэлдэйн байшин" ОАК 6-р анги
  • MovieBox

    I/06
    23:50 - 01:30
    "Шарталт (The Hangover)" УСК
  • Монгол ТВ

    I/06
    23:50 - 02:00
    "Амьдралын зам" УСК
  • NTV

    I/06
    00:25 - 02:00
    “Эргэн ирсэн зул сар” МУСК
  • NTV

    I/06
    02:00 - 02:45
    “Гайхамшигт аялал” баримтат кино

Олон Саналтай

I/2209:00

TV9

“У-Рү-Ра гүнж “олон ангит УСК,123,124-р анги

I/2220:30

AsianBox

"Хувь заяаны тохуурхал" ОАК 9, 10-р анги

I/2221:00

Боловсрол ТВ

Хөгжих үү? Залуус аа