• SPS Сагсан Бөмбөг

    I/07
    06:00 - 07:00
    "KERMIT WASHINGTON'S STORY" БАРИМТАТ КИНО
  • Монгол ТВ

    I/07
    06:00 - 06:30
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-1/ 68-р анги
  • Эх Орон ТВ

    I/07
    06:30 - 07:30
    "Лардьма" МУСК
  • TV9

    I/07
    07:00 - 07:30
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • NTV

    I/07
    07:00 - 07:50
    “Блэк Жак” хүүхэлдэйн кино /48,49/
  • Eco Channel

    I/07
    07:00 - 07:30
    Хүүхэлдэйн кино: "Swot art online" 44
  • Боловсрол ТВ

    I/07
    07:05 - 08:10
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 3.45-52-р анги
  • MovieBox

    I/07
    07:30 - 09:00
    "Нялх аав" ОАК (II.1-4-р анги)
  • Эх Орон ТВ

    I/07
    07:30 - 08:40
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • NTV

    I/07
    07:50 - 08:35
    “Нэгэн дээвэр дор” ОАК 12-р анги
  • AsianBox

    I/07
    08:00 - 09:10
    "Хаан багны нууц" ОАК 18-р анги
  • Молор ТВ

    I/07
    08:00 - 09:30
    "Хонины найр" Монголын уран сайхны кино
  • ETV HD

    I/07
    08:00 - 09:00
    Хар санаа хайр сэтгэл ОАУСК 65 66-р анги давталт
  • Боловсрол ТВ

    I/07
    08:10 - 09:00
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 2.29-30-р анги
  • TV5

    I/07
    08:10 - 08:50
    "робот галт тэрэг" хүүхэлдэйн кино
  • Star TV

    I/07
    08:30 - 09:00
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино 1,2-р анги
  • MNC

    I/07
    08:30 - 10:00
    Хуримын сюрприз МУСК
  • UBS-1

    I/07
    08:40 - 09:00
    Би-Бойин Хүүхэлдэйн кино
  • Эх Орон ТВ

    I/07
    08:40 - 09:00
    “Даниел бамбар” хүүхэлдэйн кино 101,102-р анги
  • TV5

    I/07
    08:50 - 09:20
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • Боловсрол ТВ

    I/07
    09:00 - 09:55
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 7.25-26-р анги
  • Star TV

    I/07
    09:00 - 09:25
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино 3,4-р анги
  • MovieBox

    I/07
    09:00 - 10:20
    "Гурван найз" ОАК (3,4-р анги)
  • МҮОНТ

    I/07
    09:00 - 10:30
    Сурагчдын амралтанд: ”Бушхүүгийн үлгэр” Монголын уран сайхны кино
  • AsianBox

    I/07
    09:10 - 10:30
    "Хүүхэлдэйн байшин" ОАК 11, 12-р анги
  • Royal HD

    I/07
    09:40 - 11:25
    "Хамтран амьдрагч" МУСК
  • TV9

    I/07
    09:50 - 11:00
    “У-Рү-Ра гүнж “ олон ангит УСК, 93,94-р анги
  • Боловсрол ТВ

    I/07
    10:00 - 11:10
    "Ээж" СОАК 18-р анги
  • Star TV

    I/07
    10:00 - 11:00
    Баримтат кино
  • Монгол ТВ

    I/07
    10:00 - 10:25
    "Хүүхдийн ертөнц" хүүхэлдэйн кино 38-р анги
  • DreamBox

    I/07
    10:02 - 10:30
    "Брүмиз” хүүхэлдэйн кино
  • UBS-1

    I/07
    10:10 - 11:00
    Бидний нандин үе Хятадын OАК 1-р анги
  • NTV

    I/07
    10:15 - 11:30
    “Таван хуруу” ОАК 18-р анги
  • MovieBox

    I/07
    10:20 - 12:00
    "Мөрдөгч" ОАК (24,25-р анги)
  • AsianBox

    I/07
    10:30 - 11:50
    "Сүн Үкүн" ОАК 9-р анги
  • Монгол ТВ

    I/07
    10:30 - 11:45
    "Торны цаадах амьдрал" СОАК 2-р анги
  • DreamBox

    I/07
    10:33 - 11:00
    " Пэт мэт"хүүхэлдэйн кино
  • TV2

    I/07
    10:40 - 11:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • C1

    I/07
    11:00 - 12:30
    "Туршилтын хосууд" МУСК
  • MN25

    I/07
    11:00 - 12:00
    "драгон болл" японы олон ангит хүүхэлдэйн кино 113,114-р анги
  • TV2

    I/07
    11:00 - 11:50
    “Насны хань” ОАУСК 7-р анги
  • Star TV

    I/07
    11:00 - 12:45
    "Хилэнцэт хорхой" ОАК 2-р бүлгийн 9,10-р анги
  • Соён Гэгээрүүлэгч

    I/07
    11:00 - 12:00
    “Хятадууд ирж байна” баримтат кино 2 анги
  • OTV

    I/07
    11:00 - 12:00
    Хайрын зуслан 11-р анги /МОАУСК/
  • Eco Channel

    I/07
    11:00 - 12:00
    "Бээжингийн хайрын түүх" ОАК 30-р анги
  • DreamBox

    I/07
    11:02 - 11:30
    "Аватар" хүүхэлдэйн кино
  • Боловсрол ТВ

    I/07
    11:10 - 12:00
    "Хөгжилтэй Монголдой" 1,2-р ангийн хичээл №1
  • TV8

    I/07
    11:10 - 12:40
    "247 градус" МУСК
  • TM

    I/07
    11:10 - 12:30
    "Зуун жилийн өв" СOАУСК 41-р анги
  • TV9

    I/07
    11:20 - 11:50
    ”Миа бид хоёр” хүүхдийн цуврал уран сайхны кино,11-р анги
  • TV5

    I/07
    11:25 - 12:55
    "чинээлэг айлын хүү " соак 2-р анги
  • Өлзий ТВ

    I/07
    11:30 - 13:00
    Хүсэл мөрөөдлийн зүгт Уран сайхны кино
  • SPS Сагсан Бөмбөг

    I/07
    11:30 - 12:00
    "MANUTE BOL" БАРИМТАТ КИНО
  • NTV

    I/07
    11:30 - 11:55
    “Торгоны зам” баримтат кино /33/
  • DreamBox

    I/07
    11:33 - 12:00
    "Аватар" хүүхэлдэйн кино
  • Монгол ТВ

    I/07
    11:45 - 12:00
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино /season-2/ 20-22-р анги
  • AsianBox

    I/07
    11:50 - 13:10
    "Өвлийн хайрын дуу" ОАК 6-р анги
  • MN25

    I/07
    12:00 - 13:10
    "шеф" оросын олон ангит кино 1-р бүлгийн 5-р анги
  • MovieBox

    I/07
    12:00 - 13:50
    "28 долоо хоногийн дараа (28 Weeks Later)" УСК
  • Eco Channel

    I/07
    12:00 - 12:49
    "Хөхтөн амьтны амьдрал-1 " Баримтат кино
  • DreamBox

    I/07
    12:02 - 12:30
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • Боловсрол ТВ

    I/07
    12:10 - 13:05
    "Алтан орд" ОАК 4-р анги
  • Монгол ТВ

    I/07
    12:30 - 13:25
    "Истанбулын нууц" Турк ОАК 17-р анги
  • MNC

    I/07
    12:30 - 13:30
    "Бээжин хотын залуус" ХОАК 30-р анги
  • Молор ТВ

    I/07
    12:30 - 14:00
    "Бушхүүгийн үлгэр" Монголын уран сайхны кино
  • DreamBox

    I/07
    12:33 - 13:00
    "Вингс клуб" хүүхэлдэйн кино
  • OTV

    I/07
    13:00 - 15:00
    Гурван найз яасан байхнуу /МУСК/
  • Боловсрол ТВ

    I/07
    13:05 - 14:00
    "Хөгжилтэй Монголдой" 3,4-р ангийн хичээл №1
  • AsianBox

    I/07
    13:10 - 16:40
    "Залуу үеийнхэн 2" ОАК 1-3-р анги
  • C1

    I/07
    13:15 - 14:00
    "Нарүто-Шиппүдэн" Хүүхэлдэйн кино 135,136-р анги
  • UBS-1

    I/07
    13:30 - 14:40
    Чусоны цагдаа Солонгосын ОАК 54-р анги
  • TV9

    I/07
    13:30 - 14:55
    “Төөрөг” олон ангит УСК,5,6-р анги
  • Эх Орон ТВ

    I/07
    13:30 - 14:30
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 11-р анги
  • TV5

    I/07
    13:45 - 14:55
    "дуудлага" соак 4-р анги
  • MovieBox

    I/07
    13:50 - 15:50
    "Гайхамшигт хайр (To the Wonder)" УСК
  • C1

    I/07
    14:00 - 15:00
    "Мөрөөдлөөс ч илүү" ОАК 11-р анги
  • МҮОНТ

    I/07
    14:00 - 16:00
    “Филадельфийн дууль” уран сайхны кино
  • Eco Channel

    I/07
    14:00 - 15:00
    "Дэггүй аав" ОАК 5-р анги
  • TV2

    I/07
    14:10 - 15:00
    “Хөтөч” ОАУСК 9-р анги
  • Star TV

    I/07
    14:30 - 15:30
    "Дэггүй хөрш" ОАК 30-р анги
  • Эх Орон ТВ

    I/07
    14:30 - 15:30
    "Мөрөөдөл" ОАК 18-р анги
  • UBS-1

    I/07
    15:00 - 15:50
    Урхи Оросын олон ангит кино 3-р анги
  • DreamBox

    I/07
    15:02 - 15:30
    "Урагшаа титанууд аа" хүүхэлдэйн кино
  • NTV

    I/07
    15:05 - 16:20
    “Таван хуруу” ОАК 18-р анги
  • C1

    I/07
    15:30 - 16:30
    "2 аав 2 хүү" ОАК 43,44-р анги
  • MN25

    I/07
    15:30 - 16:40
    "гэнэтийн үхэл" японы олон ангит кино 4-р анги
  • TV5

    I/07
    15:30 - 16:40
    "дөрвөн ертөнц" соак 1-р анги
  • Star TV

    I/07
    15:30 - 16:50
    "One Piece" Анимэ 634,635,636-р анги
  • Молор ТВ

    I/07
    15:30 - 17:00
    "Алтан өргөө" Монголын уран сайхны кино
  • DreamBox

    I/07
    15:33 - 16:00
    "Аватар" хүүхэлдэйн кино
  • MovieBox

    I/07
    15:50 - 18:15
    "Тэрслэгчид (The Departed)" УСК
  • Монгол ТВ

    I/07
    16:00 - 16:55
    "Тахианы өд" ХОАК 30-р анги
  • MNC

    I/07
    16:00 - 17:00
    "Бээжин хотын залуус" ХОАК 31-р анги
  • DreamBox

    I/07
    16:02 - 16:30
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • Боловсрол ТВ

    I/07
    16:10 - 17:10
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 4.1-4-р анги
  • TV2

    I/07
    16:10 - 17:00
    Баримтат кино
  • Эх Орон ТВ

    I/07
    16:20 - 16:50
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • DreamBox

    I/07
    16:33 - 17:00
    "Вингс клуб " хүүхэлдэйн кино
  • MN25

    I/07
    16:40 - 17:30
    "аяллын амт" баримтат кино
  • МҮОНТ

    I/07
    16:50 - 17:20
    МҮОНТ-ийн сан хөмрөгөөс: “Манай зохиолчид” баримтат кино
  • NTV

    I/07
    16:55 - 17:40
    Гайхамшинт аялал баримтат кино /28/
  • SPS Их Спорт

    I/07
    17:00 - 19:00
    "BIGGER STRONGER FASTER" БАРИМТАТ КИНО
  • OTV

    I/07
    17:00 - 18:00
    Хайрын зуслан 12-р анги /МОАУСК/
  • Монгол ТВ

    I/07
    17:00 - 17:30
    "Хөгжилтэй 2 гадил" хүүхэлдэйн кино 27,28-р анги
  • DreamBox

    I/07
    17:02 - 17:30
    "Брүмиз"хүүхэлдэйн кино
  • Боловсрол ТВ

    I/07
    17:10 - 18:00
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 3.1-2-р анги
  • TV2

    I/07
    17:10 - 18:00
    “Залуу нас” ОАУСК
  • TM

    I/07
    17:10 - 17:30
    "Үлгэрийн аялал" хүүхэлдэйн кино
  • TV9

    I/07
    17:25 - 18:00
    ”Миа бид хоёр” хүүхдийн цуврал уран сайхны кино,11-р анги
  • AsianBox

    I/07
    17:30 - 19:00
    "Хаан багны нууц" ОАК 19-р анги
  • MN25

    I/07
    17:30 - 18:25
    "драгон болл" японы олон ангит хүүхэлдэйн кино 115,116-р анги
  • UBS-1

    I/07
    17:30 - 18:00
    Би-Бойин Хүүхэлдэйн кино
  • Монгол ТВ

    I/07
    17:30 - 17:55
    "Мөрдөгч хүүхдүүд" ОАК /season-2/ 77,78-р хэсэг
  • DreamBox

    I/07
    17:33 - 18:00
    "Пэт мэт хоёр"хүүхэлдэйн кино
  • NTV

    I/07
    17:40 - 18:30
    “Блэк Жак” хүүхэлдэйн кино /50, 51/
  • Эх Орон ТВ

    I/07
    17:40 - 18:10
    “Даниел бамбар” хүүхэлдэйн кино 101,102-р анги
  • C1

    I/07
    18:00 - 18:50
    "Нарүто-Шиппүдэн" Хүүхэлдэйн кино 137,138-р анги
  • Өлзий ТВ

    I/07
    18:00 - 19:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • Сүлд ТВ

    I/07
    18:00 - 18:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • Монгол ТВ

    I/07
    18:00 - 18:30
    "Хүүхдийн ертөнц" хүүхэлдэйн кино 39-р анги
  • Соён Гэгээрүүлэгч

    I/07
    18:05 - 18:35
    “Бүхний тухай энгийнээр” баримтат кино 36
  • Боловсрол ТВ

    I/07
    18:07 - 19:00
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 5.1-2-р анги
  • UBS-1

    I/07
    18:10 - 19:20
    Чусоны цагдаа Солонгосын ОАК 55-р анги
  • Эх Орон ТВ

    I/07
    18:10 - 19:20
    "Эх дэлхий" баримтат кино
  • TV5

    I/07
    18:15 - 18:30
    "робот галт тэрэг" хүүхэлдэйн кино
  • TV5

    I/07
    18:30 - 18:45
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • MovieBox

    I/07
    18:30 - 19:30
    "Нялх аав" ОАК (I.5,6-р анги)
  • MNC

    I/07
    18:30 - 19:00
    "Зургаан холбоос-01" Баримтат кино
  • TV2

    I/07
    18:40 - 19:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • TV5

    I/07
    18:45 - 20:00
    "чинээлэг айлын хүү " соак 3-р анги
  • Боловсрол ТВ

    I/07
    19:00 - 20:35
    "Ээж" СОАК 19-р анги
  • AsianBox

    I/07
    19:00 - 20:30
    "Хүүхэлдэйн байшин" ОАК 13, 14-р анги
  • Өлзий ТВ

    I/07
    19:00 - 21:00
    Такси Уран сайхны кино
  • Star TV

    I/07
    19:00 - 20:00
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино 5-8 -р анги
  • NTV

    I/07
    19:00 - 20:00
    “Нэгэн дээвэр дор” ОАК 13-р анги
  • OTV

    I/07
    19:10 - 20:00
    Кинон дунд нэвтрүүлэг
  • ETV HD

    I/07
    19:20 - 20:30
    Хар санаа хайр сэтгэл ОАУСК 67 68-р анги
  • MovieBox

    I/07
    19:30 - 21:00
    "Гурван найз" ОАК (5,6-р анги)
  • Eco Channel

    I/07
    19:30 - 20:00
    Хүүхэлдэйн кино "Sword art online-45"
  • Монгол ТВ

    I/07
    20:00 - 21:00
    "Истанбулын нууц" Турк ОАК 18-р анги
  • Eco Channel

    I/07
    20:00 - 21:00
    "Бээжингийн хайрын түүх" ОАК 31-р анги
  • MN25

    I/07
    20:10 - 21:10
    "шеф" оросын олон ангит кино 1-р бүлгийн 6-р анги
  • TV5

    I/07
    20:25 - 20:40
    "робот галт тэрэг" хүүхэлдэйн кино
  • DreamBox

    I/07
    20:30 - 21:00
    "Урагшаа титанууд аа" хүүхэлдэйн кино
  • AsianBox

    I/07
    20:30 - 22:05
    "Сүн Үкүн" ОАК 10-р анги
  • SPS Сагсан Бөмбөг

    I/07
    20:30 - 21:00
    "LEGACY OF DRAZEN PETROVIC" БАРИМТАТ КИНО
  • Эх Орон ТВ

    I/07
    20:30 - 21:30
    "Мөрөөдөл" ОАК 19-р анги
  • UBS-1

    I/07
    20:40 - 21:40
    Бидний нандин үе Хятадын OАК 1-р анги
  • Боловсрол ТВ

    I/07
    21:00 - 22:00
    "Та 5-р ангийн хүүхдээс ухаантай юу?" шоу нэвтрүүлэг
  • TV9

    I/07
    21:00 - 22:50
    “Төөрөг” олон ангит УСК,7,8-р анги
  • TV2

    I/07
    21:00 - 21:50
    “Насны хань” ОАУСК 8-р анги
  • Соён Гэгээрүүлэгч

    I/07
    21:00 - 21:50
    “Нацистууд. Түүхэн сургамж” баримтат кино 01 анги
  • MovieBox

    I/07
    21:00 - 22:10
    "Мөрдөгч" ОАК (26-р анги)
  • МҮОНТ

    I/07
    21:10 - 21:55
    Дэлхийн түүхүүд: “Завьчин” баримтат кино
  • NTV

    I/07
    21:20 - 22:30
    “Мата Хари” ОАК 1-р анги
  • TM

    I/07
    21:30 - 22:40
    "Зуун жилийн өв" СOАУСК 42-р анги
  • Монгол ТВ

    I/07
    21:30 - 22:30
    "Америкчууд" ОАК /season-6/ 6-р анги
  • UBS-1

    I/07
    21:40 - 22:10
    Movie Monster цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • TV8

    I/07
    21:50 - 23:25
    "Учрал" МУСК
  • C1

    I/07
    22:00 - 23:10
    "2 аав 2 хүү" ОАК 45,46-р анги
  • Боловсрол ТВ

    I/07
    22:00 - 23:10
    "Алтан орд" ОАК 5-р анги
  • Өлзий ТВ

    I/07
    22:00 - 23:10
    Бугын тэмдэгт тулга ОАК 39-р анги
  • Royal HD

    I/07
    22:00 - 22:50
    "Хөтөч" ОАК 4-р анги
  • МҮОНТ

    I/07
    22:00 - 22:45
    “Цагаан боол” Олон ангит уран сайхны кино 24-р анги
  • ETV HD

    I/07
    22:00 - 23:30
    Уран сайхны кино
  • Eco Channel

    I/07
    22:00 - 23:00
    "Дэггүй аав" ОАК 6-р анги
  • AsianBox

    I/07
    22:05 - 23:25
    "Өвлийн хайрын дуу" ОАК 7-р анги
  • UBS-1

    I/07
    22:10 - 23:00
    Girls Монголын УСК 1-р анги
  • OTV

    I/07
    22:10 - 22:00
    Тоглож болохгүй нас / МУСК /
  • MovieBox

    I/07
    22:10 - 00:40
    "Борооны хүн (Rain Man)" УСК
  • MNC

    I/07
    22:10 - 00:00
    "Бээжин хотын залуус" ХОАК 32,33-р анги
  • Эх Орон ТВ

    I/07
    22:10 - 23:10
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 12-р анги
  • TV5

    I/07
    22:15 - 23:35
    "дуудлага" соак 5-р анги
  • Star TV

    I/07
    22:30 - 23:20
    "Дэггүй хөрш" ОАК 31-р анги
  • SPS Сагсан Бөмбөг

    I/07
    22:30 - 23:30
    "KERMIT WASHINGTON'S STORY" БАРИМТАТ КИНО
  • NTV

    I/07
    22:30 - 23:50
    “Таван хуруу” ОАК 19-р анги
  • Монгол ТВ

    I/07
    22:30 - 00:00
    "Торны цаадах амьдрал" СОАК 3-р анги
  • Молор ТВ

    I/07
    22:30 - 00:00
    "Агуйн нууц" Монголын уран сайхны кино
  • MN25

    I/07
    22:50 - 23:50
    "гэнэтийн үхэл" японы олон ангит кино 5-р анги
  • TM

    I/07
    22:50 - 08:00
    "Амьдрах итгэл"МУСК
  • Сүлд ТВ

    I/07
    23:00 - 23:50
    "Хачирхалтай хүн" УСК /1-р анги/
  • Eco Channel

    I/07
    23:00 - 00:38
    "Надад итгээч " МУСК
  • Боловсрол ТВ

    I/07
    23:10 - 00:10
    "Арал" ОАК 18-19-р анги
  • UBS-1

    I/07
    23:10 - 00:00
    Леонарда Да Винчи баримтат кино
  • TV2

    I/07
    23:10 - 00:15
    “Хөтөч” ОАУСК 9-р анги
  • Эх Орон ТВ

    I/07
    23:10 - 00:00
    "Мөрөөдөл" ОАК 19-р анги
  • AsianBox

    I/07
    23:25 - 00:35
    "Хүүхэлдэйн байшин" ОАК 13, 14-р анги
  • NTV

    I/07
    23:50 - 00:35
    “Нэгэн дээвэр дор” ОАК 13-р анги
  • Star TV

    I/07
    00:10 - 01:40
    "Хилэнцэт хорхой" ОАК 2-р бүлгийн 9,10-р анги
  • Монгол ТВ

    I/07
    00:30 - 01:30
    "Empire" ОАК /season-3/ 9-р анги
  • AsianBox

    I/07
    00:35 - 07:00
    "Сүн Үкүн" ОАК 10-р анги
  • MovieBox

    I/07
    00:40 - 02:00
    "Нялх аав" ОАК (I.3-6-р анги)
  • Эх Орон ТВ

    I/07
    01:00 - 02:00
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 12-р анги
  • NTV

    I/07
    01:35 - 02:25
    “Мата Хари” ОАК 1-р анги
  • MovieBox

    I/07
    02:00 - 04:20
    "Гурван найз" ОАК (3-6-р анги)
  • NTV

    I/07
    02:25 - 04:00
    Гайхамшинт аялал баримтат кино /27, 28/
  • MovieBox

    I/07
    04:20 - 06:00
    "Мөрдөгч" ОАК (25,26-р анги)
  • MovieBox

    I/07
    06:00 - 07:35
    "28 долоо хоногийн дараа (28 Weeks Later)" УСК
  • MovieBox

    I/07
    07:35 - 09:00
    "Нялх аав" ОАК (I.3-6-р анги)

Олон Саналтай

I/2209:00

TV9

“У-Рү-Ра гүнж “олон ангит УСК,123,124-р анги

I/2220:30

AsianBox

"Хувь заяаны тохуурхал" ОАК 9, 10-р анги

I/2221:00

Боловсрол ТВ

Хөгжих үү? Залуус аа