• Монгол ТВ

    I/08
    06:00 - 06:30
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-1/ 69-р анги
  • Эх Орон ТВ

    I/08
    06:30 - 07:35
    "Хунгийн сүүлчийн дуу" МУСК
  • ETV HD

    I/08
    06:50 - 07:20
    Хүүхэлдэйн кино
  • TV9

    I/08
    07:00 - 07:30
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • NTV

    I/08
    07:00 - 07:50
    “Блэк Жак” хүүхэлдэйн кино /50,51/
  • Eco Channel

    I/08
    07:00 - 08:00
    Хүүхэлдэйн кино: "Sword art online-45"
  • Боловсрол ТВ

    I/08
    07:05 - 08:00
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 4.1-4-р анги
  • UBS-1

    I/08
    07:05 - 07:30
    Би-Бойин Хүүхэлдэйн кино
  • NTV

    I/08
    07:50 - 08:35
    “Нэгэн дээвэр дор” ОАК 13-р анги
  • AsianBox

    I/08
    08:00 - 09:10
    "Хаан багны нууц" ОАК 19-р анги
  • ETV HD

    I/08
    08:00 - 09:00
    Хар санаа хайр сэтгэл ОАУСК 67 68-р анги давталт
  • Боловсрол ТВ

    I/08
    08:10 - 09:00
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 3.1-2-р анги
  • TV5

    I/08
    08:10 - 08:55
    "робот галт тэрэг" хүүхэлдэйн кино
  • Эх Орон ТВ

    I/08
    08:10 - 08:40
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • Star TV

    I/08
    08:30 - 09:00
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино 5,6-р анги
  • Эх Орон ТВ

    I/08
    08:40 - 09:00
    “Даниел бамбар” хүүхэлдэйн кино 103,104-р анги
  • TV5

    I/08
    08:55 - 09:10
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • Боловсрол ТВ

    I/08
    09:00 - 09:55
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 5.1-2-р анги
  • Star TV

    I/08
    09:00 - 09:25
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино 7,8-р анги
  • NTN

    I/08
    09:00 - 09:46
    “Галапагос арлуудын ан амьтад”-4 баримтат кино
  • MovieBox

    I/08
    09:00 - 10:20
    "Гурван найз" ОАК (5,6-р анги)
  • МҮОНТ

    I/08
    09:00 - 10:30
    Сурагчдын амралтанд: “Улаан дарцаг” Монголынуран сайхны кино
  • Соён Гэгээрүүлэгч

    I/08
    09:05 - 09:55
    “Нацистууд. Түүхэн сургамж” баримтат кино 01 анги
  • AsianBox

    I/08
    09:10 - 10:30
    "Хүүхэлдэйн байшин" ОАК 13, 14-р анги
  • NTV

    I/08
    09:25 - 10:15
    “Мата Хари” ОАК 1-р анги
  • DreamBox

    I/08
    09:38 - 10:00
    "Урагшаа титанууд аа" хүүхэлдэйн кино
  • TV9

    I/08
    09:50 - 10:50
    “У-Рү-Ра гүнж “ олон ангит УСК, 95,96-р анги
  • UBS-1

    I/08
    10:00 - 10:50
    Бидний нандин үе Хятадын OАК 1-р анги
  • SPS Их Спорт

    I/08
    10:00 - 12:00
    "SENNA" БАРИМТАТ КИНО
  • Монгол ТВ

    I/08
    10:00 - 10:25
    "Хүүхдийн ертөнц" хүүхэлдэйн кино 39-р анги
  • DreamBox

    I/08
    10:02 - 10:30
    "Брүмиз"хүүхэлдэйн кино
  • Боловсрол ТВ

    I/08
    10:10 - 11:20
    "Ээж" СОАК 19-р анги
  • NTV

    I/08
    10:15 - 11:30
    “Таван хуруу” ОАК 19-р анги
  • MovieBox

    I/08
    10:20 - 12:00
    "Мөрдөгч" ОАК (25,26-р анги)
  • AsianBox

    I/08
    10:30 - 11:50
    "Сүн Үкүн" ОАК 10-р анги
  • Өлзий ТВ

    I/08
    10:30 - 12:30
    Такси Уран сайхны кино
  • Монгол ТВ

    I/08
    10:30 - 11:45
    "Торны цаадах амьдрал" СОАК 3-р анги
  • MNC

    I/08
    10:30 - 11:00
    "Зургаан холбоос-01" Баримтат кино
  • DreamBox

    I/08
    10:33 - 11:00
    " Пэт мэт хоёр "хүүхэлдэйн кино
  • TV2

    I/08
    10:40 - 11:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • Royal HD

    I/08
    10:40 - 11:30
    "Хөтөч" ОАК 4-р анги /давталт/
  • MN25

    I/08
    10:50 - 11:50
    "драгон болл" японы олон ангит хүүхэлдэйн кино 115,116-р анги
  • C1

    I/08
    11:00 - 12:30
    "Цагаан морь" МУСК
  • TV2

    I/08
    11:00 - 11:50
    “Насны хань” ОАУСК 8-р анги
  • Star TV

    I/08
    11:00 - 12:40
    "Хилэнцэт хорхой" ОАК 2-р бүлгийн 11,12-р анги
  • Eco Channel

    I/08
    11:00 - 12:00
    "Бээжингийн хайрын түүх" ОАК 31-р анги
  • DreamBox

    I/08
    11:02 - 11:30
    "Аватар" хүүхэлдэйн кино
  • TV8

    I/08
    11:10 - 12:40
    "Учрал" МУСК
  • TM

    I/08
    11:10 - 12:20
    "Зуун жилийн өв" СOАУСК 42-р анги
  • NTN

    I/08
    11:15 - 11:55
    “Хөгшин хүргэн” ОАУСК 45-р анги /давталт/
  • Боловсрол ТВ

    I/08
    11:20 - 12:00
    "Хөгжилтэй Монголдой" 1,2-р ангийн хичээл №1
  • TV9

    I/08
    11:20 - 11:50
    “Миа бид хоёр” хүүхдийн цуврал уран сайхны кино,12-р анги
  • TV5

    I/08
    11:30 - 12:55
    "чинээлэг айлын хүү " соак 3-р анги
  • SPS Сагсан Бөмбөг

    I/08
    11:30 - 12:00
    "CITY GAME - LOS ANGELES" БАРИМТАТ КИНО
  • DreamBox

    I/08
    11:33 - 12:00
    "Аватар" хүүхэлдэйн кино
  • Монгол ТВ

    I/08
    11:45 - 12:00
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино /season-2/ 23-25-р анги
  • AsianBox

    I/08
    11:50 - 13:10
    "Өвлийн хайрын дуу" ОАК 7-р анги
  • MN25

    I/08
    11:50 - 12:50
    "шеф" оросын олон ангит кино 1-р бүлгийн 6-р анги
  • Соён Гэгээрүүлэгч

    I/08
    12:00 - 12:30
    “Бүхний тухай энгийнээр” баримтат кино 36
  • MovieBox

    I/08
    12:00 - 14:20
    "Борооны хүн (Rain Man)" УСК
  • Eco Channel

    I/08
    12:00 - 12:50
    "Хөхтөн амьтны амьдрал-2 " Баримтат кино
  • DreamBox

    I/08
    12:02 - 12:30
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • Боловсрол ТВ

    I/08
    12:10 - 13:05
    "Алтан орд" ОАК 5-р анги
  • Монгол ТВ

    I/08
    12:30 - 13:25
    "Истанбулын нууц" Турк ОАК 18-р анги
  • MNC

    I/08
    12:30 - 13:30
    "Бээжин хотын залуус" ХОАК 32-р анги
  • Молор ТВ

    I/08
    12:30 - 14:00
    "Агуйн нууц" Монголын уран сайхны кино
  • DreamBox

    I/08
    12:33 - 13:00
    "Вингс клуб " хүүхэлдэйн кино
  • Боловсрол ТВ

    I/08
    13:05 - 14:00
    "Хөгжилтэй Монголдой" 3,4-р ангийн хичээл №1
  • AsianBox

    I/08
    13:10 - 16:40
    "Залуу үеийнхэн 2" ОАК 4-6-р анги
  • C1

    I/08
    13:15 - 14:00
    "Нарүто-Шиппүдэн" Хүүхэлдэйн кино 137,138-р анги
  • UBS-1

    I/08
    13:30 - 14:40
    Чусоны цагдаа Солонгосын ОАК 55-р анги
  • TV9

    I/08
    13:30 - 14:55
    “Төөрөг” олон ангит УСК,7,8-р анги /давталт/
  • TV5

    I/08
    13:30 - 14:50
    "дуудлага" соак 5-р анги
  • Эх Орон ТВ

    I/08
    13:30 - 14:30
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 12-р анги
  • C1

    I/08
    14:00 - 15:00
    "Мөрөөдлөөс ч илүү" ОАК 12-р анги
  • Eco Channel

    I/08
    14:00 - 15:00
    "Дэггүй аав" ОАК 6-р анги
  • Боловсрол ТВ

    I/08
    14:10 - 15:00
    "Та 5-р ангийн хүүхдээс ухаантай юу?" шоу нэвтрүүлэг
  • TV2

    I/08
    14:10 - 15:00
    “Хөтөч” ОАУСК 10-р анги
  • NTV

    I/08
    14:15 - 15:05
    “Мата Хари” ОАК 1-р анги
  • Star TV

    I/08
    14:30 - 15:30
    "Дэггүй хөрш" ОАК 31-р анги
  • Эх Орон ТВ

    I/08
    14:30 - 15:30
    "Мөрөөдөл" ОАК 19-р анги
  • UBS-1

    I/08
    15:00 - 15:50
    Урхи Оросын олон ангит кино 4-р анги
  • DreamBox

    I/08
    15:02 - 15:30
    "Урагшаа титанууд аа” хүүхэлдэйн кино
  • NTV

    I/08
    15:05 - 16:20
    “Таван хуруу” ОАК 19-р анги
  • TV5

    I/08
    15:25 - 16:35
    "дөрвөн ертөнц" соак 2-р анги
  • C1

    I/08
    15:30 - 16:30
    "2 аав 2 хүү" ОАК 45,46-р анги
  • MN25

    I/08
    15:30 - 16:40
    "гэнэтийн үхэл" японы олон ангит кино 5-р анги
  • Star TV

    I/08
    15:30 - 16:50
    "One Piece" Анимэ 637,638,639-р анги
  • MNC

    I/08
    15:30 - 15:50
    Хүүхэлдэйн кино
  • Молор ТВ

    I/08
    15:30 - 17:00
    "Хүний амь" Монголын уран сайхны кино
  • DreamBox

    I/08
    15:33 - 16:00
    "Аватар" хүүхэлдэйн кино
  • Монгол ТВ

    I/08
    16:00 - 16:55
    "Тахианы өд" ХОАК 31-р анги
  • MNC

    I/08
    16:00 - 17:00
    "Бээжин хотын залуус" ХОАК 33-р анги
  • МҮОНТ

    I/08
    16:00 - 16:45
    “Цагаан боол” Олон ангит уран сайхны кино 24-р анги
  • DreamBox

    I/08
    16:02 - 16:30
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • Боловсрол ТВ

    I/08
    16:10 - 17:10
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 4.5-8-р анги
  • TV2

    I/08
    16:10 - 17:00
    Баримтат кино
  • Эх Орон ТВ

    I/08
    16:20 - 16:50
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • DreamBox

    I/08
    16:33 - 17:00
    "Вингс клуб " хүүхэлдэйн кино
  • MN25

    I/08
    16:40 - 17:30
    "аяллын амт" баримтат кино
  • SPS Их Спорт

    I/08
    17:00 - 18:30
    "PUMPING IRONI" БАРИМТАТ КИНО
  • Монгол ТВ

    I/08
    17:00 - 17:30
    "Хөгжилтэй 2 гадил" хүүхэлдэйн кино 29,30-р анги
  • DreamBox

    I/08
    17:02 - 17:30
    "Брүмиз"хүүхэлдэйн кино
  • TV8

    I/08
    17:05 - 17:40
    "Кино миний амьдрал" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • Боловсрол ТВ

    I/08
    17:10 - 18:00
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 3.3-4-р анги
  • TV2

    I/08
    17:10 - 18:00
    “Залуу нас” ОАУСК
  • TM

    I/08
    17:10 - 17:30
    "Үлгэрийн аялал" хүүхэлдэйн кино
  • AsianBox

    I/08
    17:30 - 19:00
    "Хаан багны нууц" ОАК төгсгөлийн 20-р анги
  • MN25

    I/08
    17:30 - 18:25
    "драгон болл" японы олон ангит хүүхэлдэйн кино 117,118-р анги
  • UBS-1

    I/08
    17:30 - 18:00
    Би-Бойин Хүүхэлдэйн кино
  • TV9

    I/08
    17:30 - 18:00
    “Миа бид хоёр” хүүхдийн цуврал уран сайхны кино,12-р анги
  • Монгол ТВ

    I/08
    17:30 - 17:55
    "Мөрдөгч хүүхдүүд" ОАК /season-2/ 79,80-р хэсэг
  • DreamBox

    I/08
    17:33 - 18:00
    "Пэт мэт хоёр"хүүхэлдэйн кино
  • Эх Орон ТВ

    I/08
    17:40 - 18:10
    “Даниел бамбар” хүүхэлдэйн кино 103,104-р анги
  • МҮОНТ

    I/08
    17:50 - 18:35
    Дэлхийн түүхүүд: “Завьчин” баримтат кино
  • C1

    I/08
    18:00 - 18:50
    "Нарүто-Шиппүдэн" Хүүхэлдэйн кино 139,140-р анги
  • Өлзий ТВ

    I/08
    18:00 - 19:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • NTV

    I/08
    18:00 - 18:50
    “Блэк Жак” хүүхэлдэйн кино /52, 53/
  • Монгол ТВ

    I/08
    18:00 - 18:30
    "Хүүхдийн ертөнц" хүүхэлдэйн кино 40-р анги
  • Соён Гэгээрүүлэгч

    I/08
    18:05 - 18:35
    “Бүхний тухай энгийнээр” баримтат кино 37
  • Боловсрол ТВ

    I/08
    18:07 - 19:00
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 5.3-4-р анги
  • UBS-1

    I/08
    18:10 - 19:20
    Чусоны цагдаа Солонгосын ОАК 56-р анги
  • Эх Орон ТВ

    I/08
    18:10 - 19:20
    “Эх дэлхий” баримта кино
  • TV5

    I/08
    18:20 - 18:45
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • SPS Их Спорт

    I/08
    18:30 - 19:00
    "JOEL EMBIID'S RISE" БАРИМТАТ КИНО
  • MovieBox

    I/08
    18:30 - 19:30
    "Нялх аав" ОАК (I.7,8-р анги)
  • MNC

    I/08
    18:30 - 19:00
    "Зургаан холбоос-02" Баримтат кино
  • TV2

    I/08
    18:40 - 19:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • TV5

    I/08
    18:45 - 20:00
    "чинээлэг айлын хүү " соак 4-р анги
  • Боловсрол ТВ

    I/08
    19:00 - 20:35
    "Ээж" СОАК 20-р анги
  • AsianBox

    I/08
    19:00 - 20:30
    "Хүүхэлдэйн байшин" ОАК 15, 16-р анги
  • Өлзий ТВ

    I/08
    19:00 - 20:30
    Тоглож болохгүй нас Уран сайхны кино
  • Star TV

    I/08
    19:00 - 20:00
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино 9-12 -р анги
  • NTV

    I/08
    19:00 - 20:00
    “Нэгэн дээвэр дор” ОАК 14-р анги
  • ETV HD

    I/08
    19:20 - 20:30
    Хар санаа хайр сэтгэл ОАУСК 69 70-р анги
  • MovieBox

    I/08
    19:30 - 21:00
    "Гурван найз" ОАК (7,8-р анги)
  • Eco Channel

    I/08
    19:30 - 20:00
    Хүүхэлдэйн кино Sword art online 46-р анги
  • Монгол ТВ

    I/08
    20:00 - 21:00
    "Истанбулын нууц" Турк ОАК 19-р анги
  • Eco Channel

    I/08
    20:00 - 21:00
    "Бээжингийн хайрын түүх" ОАК 32-р анги
  • MN25

    I/08
    20:10 - 21:10
    "шеф" оросын олон ангит кино 1-р бүлгийн 7-р анги
  • TV5

    I/08
    20:10 - 20:30
    "робот галт тэрэг" хүүхэлдэйн кино
  • DreamBox

    I/08
    20:30 - 21:00
    "Урагшаа титанууд аа"хүүхэлдэйн кино
  • AsianBox

    I/08
    20:30 - 22:05
    "Сүн Үкүн" ОАК 11-р анги
  • Эх Орон ТВ

    I/08
    20:30 - 21:30
    "Мөрөөдөл" ОАК 20-р анги
  • UBS-1

    I/08
    20:40 - 21:40
    Бидний нандин үе Хятадын OАК 2-р анги
  • TV9

    I/08
    21:00 - 23:00
    “Төөрөг” олон ангит УСК,9,10-р анги
  • TV2

    I/08
    21:00 - 21:50
    “Насны хань” ОАУСК 9-р анги
  • Соён Гэгээрүүлэгч

    I/08
    21:00 - 21:50
    “Нацистууд. Түүхэн сургамж” баримтат кино 02 анги
  • MovieBox

    I/08
    21:00 - 22:00
    "Мөрдөгч" ОАК (27-р анги)
  • NTN

    I/08
    21:10 - 21:55
    "Хөгшин хүргэн" ОАУСК 46-р анги
  • NTV

    I/08
    21:20 - 22:30
    “Мата Хари” ОАК 2-р анги
  • C1

    I/08
    21:30 - 22:40
    "2 аав 2 хүү" ОАК 47,48-р анги
  • TM

    I/08
    21:30 - 22:40
    "Зуун жилийн өв" СOАУСК 43-р анги
  • Монгол ТВ

    I/08
    21:30 - 22:30
    "Америкчууд" ОАК /season-6/ 7-р анги
  • Өлзий ТВ

    I/08
    21:40 - 23:10
    Бугын тэмдэгт тулга ОАК 40-р анги
  • Боловсрол ТВ

    I/08
    22:00 - 23:10
    "Алтан орд" ОАК 6-р анги
  • MovieBox

    I/08
    22:00 - 00:00
    "Оргил цаг (Rush Hour)" УСК
  • МҮОНТ

    I/08
    22:00 - 22:45
    “Цагаан боол ” Олон ангит уран сайхны кино 25-р анги
  • Eco Channel

    I/08
    22:00 - 23:00
    "Дэггүй аав" ОАК 7-р анги
  • AsianBox

    I/08
    22:05 - 23:25
    "Өвлийн хайрын дуу" ОАК 8-р анги
  • UBS-1

    I/08
    22:10 - 23:00
    Girls Монголын УСК 2-р анги
  • Royal HD

    I/08
    22:10 - 23:00
    "Хөтөч" ОАК 5-р анги
  • MNC

    I/08
    22:10 - 00:00
    "Бээжин хотын залуус" ХОАК 34,35-р анги
  • ETV HD

    I/08
    22:10 - 23:50
    Уран сайхны кино
  • Эх Орон ТВ

    I/08
    22:10 - 23:10
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 13-р анги
  • TV5

    I/08
    22:15 - 23:25
    "дуудлага" соак 6-р анги
  • Star TV

    I/08
    22:30 - 23:20
    "Дэггүй хөрш" ОАК 32-р анги
  • SPS Сагсан Бөмбөг

    I/08
    22:30 - 00:00
    "MAGIC & BIRD - COURTSHIP RIVALRY" БАРИМТАТ КИНО
  • NTV

    I/08
    22:30 - 23:55
    “Таван хуруу” ОАК 20-р анги
  • Монгол ТВ

    I/08
    22:30 - 00:00
    "Торны цаадах амьдрал" СОАК 4-р анги
  • Молор ТВ

    I/08
    22:30 - 00:00
    "Их замын тоос" Монголын уран сайхны кино
  • C1

    I/08
    22:40 - 23:40
    "Газар дэлхий-Туйлаас туйл хүртэл" Баримтат кино
  • MN25

    I/08
    22:40 - 23:40
    "гэнэтийн үхэл" японы олон ангит кино 6-р анги
  • TV8

    I/08
    22:50 - 00:30
    "Нүдэн сондор" МУСК
  • Сүлд ТВ

    I/08
    23:00 - 23:50
    "Хачирхалтай хүн" УСК /2-р анги/
  • Eco Channel

    I/08
    23:00 - 00:24
    Шөнө дундын яриа МУСК
  • Боловсрол ТВ

    I/08
    23:10 - 00:10
    "Арал" ОАК 20-21-р анги
  • TV2

    I/08
    23:10 - 00:00
    “Хөтөч” ОАУСК 10-р анги
  • Эх Орон ТВ

    I/08
    23:10 - 00:00
    "Мөрөөдөл" ОАК 20-р анги
  • AsianBox

    I/08
    23:25 - 00:35
    "Хүүхэлдэйн байшин" ОАК 15, 16-р анги
  • MovieBox

    I/08
    00:00 - 01:30
    "Нялх аав" ОАК (I.5-8-р анги)
  • Star TV

    I/08
    00:10 - 01:40
    "Хилэнцэт хорхой" ОАК 2-р бүлгийн 11,12-р анги
  • Монгол ТВ

    I/08
    00:30 - 01:30
    "Empire" ОАК /season-3/ 10-р анги
  • AsianBox

    I/08
    00:35 - 07:00
    "Сүн Үкүн" ОАК 11-р анги
  • NTV

    I/08
    00:55 - 01:40
    “Нэгэн дээвэр дор” ОАК 14-р анги
  • Эх Орон ТВ

    I/08
    01:00 - 02:00
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 13-р анги
  • MovieBox

    I/08
    01:30 - 02:40
    "Гурван найз" ОАК (7,8-р анги)
  • NTV

    I/08
    02:40 - 03:30
    “Мата Хари” ОАК 2-р анги
  • MovieBox

    I/08
    02:40 - 03:30
    "Мөрдөгч" ОАК (27-р анги)
  • NTV

    I/08
    03:30 - 04:00
    Бонсай баримтат кино /3/
  • MovieBox

    I/08
    03:30 - 05:20
    "Гайхамшигт хайр (To the Wonder)" УСК
  • MovieBox

    I/08
    05:20 - 07:00
    "Оргил цаг (Rush Hour)" УСК
  • MovieBox

    I/08
    07:35 - 09:00
    "Нялх аав" ОАК (I.5-8-р анги)
  • OTV

    I/08
    10:00 - 11:00
    Кинон дунд нэвтрүүлэг
  • OTV

    I/08
    11:00 - 12:00
    Хайрын зуслан 13-р анги /МОАУСК/
  • OTV

    I/08
    13:00 - 15:00
    Тоглож болохгүй нас / МУСК /
  • OTV

    I/08
    17:00 - 18:00
    Хайрын зуслан 14-р анги /МОАУСК/
  • OTV

    I/08
    19:10 - 20:00
    Кино миний амьдралд
  • OTV

    I/08
    20:10 - 22:00
    Омарын эрэлд / МУСК/

Олон Саналтай

I/2209:00

TV9

“У-Рү-Ра гүнж “олон ангит УСК,123,124-р анги

I/2220:30

AsianBox

"Хувь заяаны тохуурхал" ОАК 9, 10-р анги

I/2221:00

Боловсрол ТВ

Хөгжих үү? Залуус аа