• TV9

    I/09
    06:00 - 06:30
    “Тагнуулын аргууд” баримат кино
  • Монгол ТВ

    I/09
    06:00 - 06:30
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-1/ 70-р анги
  • Эх Орон ТВ

    I/09
    06:30 - 08:10
    "Аав" МУСК
  • ETV HD

    I/09
    06:50 - 07:20
    Хүүхэлдэйн кино
  • TV9

    I/09
    07:00 - 07:30
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • NTV

    I/09
    07:00 - 07:50
    “Блэк Жак” хүүхэлдэйн кино /52,53/
  • Eco Channel

    I/09
    07:00 - 07:30
    Хүүхэлдэйн кино "Sword art online"36-р анги
  • Боловсрол ТВ

    I/09
    07:05 - 08:00
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 4.5-8-р анги
  • UBS-1

    I/09
    07:05 - 07:30
    Би-Бойин Хүүхэлдэйн кино
  • NTV

    I/09
    07:50 - 08:35
    “Нэгэн дээвэр дор” ОАК 14-р анги
  • AsianBox

    I/09
    08:00 - 09:10
    "Хаан багны нууц" ОАК төгсгөлийн 20-р анги
  • ETV HD

    I/09
    08:00 - 09:00
    Хар санаа хайр сэтгэл ОАУСК 69 70-р анги давталт
  • Боловсрол ТВ

    I/09
    08:10 - 09:00
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 3.3-4-р анги
  • TV5

    I/09
    08:10 - 08:40
    "робот галт тэрэг" хүүхэлдэйн кино
  • Эх Орон ТВ

    I/09
    08:10 - 08:40
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • Star TV

    I/09
    08:30 - 09:00
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино 9,10-р анги
  • TV5

    I/09
    08:40 - 09:15
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • Эх Орон ТВ

    I/09
    08:40 - 09:00
    “Даниел бамбар” хүүхэлдэйн кино 105,106-р анги
  • Боловсрол ТВ

    I/09
    09:00 - 09:55
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 5.3-4-р анги
  • Star TV

    I/09
    09:00 - 09:25
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино 11,12-р анги
  • MovieBox

    I/09
    09:00 - 10:15
    "Гурван найз" ОАК (7,8-р анги)
  • МҮОНТ

    I/09
    09:00 - 10:05
    ”Сурагчдын амралтанд: “Тамирын охин” Монголын уран сайхны кино
  • Соён Гэгээрүүлэгч

    I/09
    09:05 - 09:55
    “Нацистууд. Түүхэн сургамж” баримтат кино 02 анги
  • AsianBox

    I/09
    09:10 - 10:30
    "Хүүхэлдэйн байшин" ОАК 15, 16-р анги
  • NTV

    I/09
    09:25 - 10:15
    “Мата Хари” ОАК 2-р анги
  • TV9

    I/09
    09:50 - 11:00
    “У-Рү-Ра гүнж “ олон ангит УСК, 97,98-р анги
  • UBS-1

    I/09
    10:00 - 10:50
    Бидний нандин үе Хятадын OАК 2-р анги
  • Монгол ТВ

    I/09
    10:00 - 10:25
    "Хүүхдийн ертөнц" хүүхэлдэйн кино 40-р анги
  • DreamBox

    I/09
    10:02 - 10:30
    "Брүмиз"хүүхэлдэйн кино
  • Боловсрол ТВ

    I/09
    10:10 - 11:20
    "Ээж" СОАК 20-р анги
  • NTV

    I/09
    10:15 - 11:30
    “Таван хуруу” ОАК 20-р анги
  • MovieBox

    I/09
    10:15 - 11:05
    "Мөрдөгч" ОАК (27-р анги)
  • AsianBox

    I/09
    10:30 - 11:50
    "Сүн Үкүн" ОАК 11-р анги
  • Монгол ТВ

    I/09
    10:30 - 11:45
    "Торны цаадах амьдрал" СОАК 4-р анги
  • MNC

    I/09
    10:30 - 11:00
    "Зургаан холбоос-02" Баримтат кино
  • DreamBox

    I/09
    10:33 - 11:00
    "Пэт мэт хоёр"хүүхэлдэйн кино
  • TV2

    I/09
    10:40 - 11:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • Royal HD

    I/09
    10:40 - 11:30
    "Хөтөч" ОАК 5-р анги /давталт/
  • MN25

    I/09
    10:50 - 11:50
    "драгон болл" японы олон ангит хүүхэлдэйн кино 117,118-р анги
  • Өлзий ТВ

    I/09
    10:50 - 12:30
    Тоглож болохгүй нас Уран сайхны кино
  • TV8

    I/09
    10:50 - 12:25
    "Нүдэн сондор" МУСК
  • C1

    I/09
    11:00 - 12:00
    "Газар дэлхий-Туйлаас туйл хүртэл" Баримтат кино
  • TV2

    I/09
    11:00 - 11:50
    “Насны хань” ОАУСК 9-р анги
  • Star TV

    I/09
    11:00 - 12:45
    "Хилэнцэт хорхой" ОАК 2-р бүлгийн 13,14-р анги
  • SPS Сагсан Бөмбөг

    I/09
    11:00 - 12:30
    "MAGIC & BIRD - COURTSHIP RIVALRY" БАРИМТАТ КИНО
  • Eco Channel

    I/09
    11:00 - 12:00
    "Бээжингийн хайрын түүх" ОАК 32-р анги
  • DreamBox

    I/09
    11:02 - 11:30
    "Аватар" хүүхэлдэйн кино
  • MovieBox

    I/09
    11:05 - 12:45
    "Оргил цаг (Rush Hour)" УСК
  • TM

    I/09
    11:10 - 12:30
    "Зуун жилийн өв" СOАУСК 43-р анги
  • NTN

    I/09
    11:10 - 11:50
    “Хөгшин хүргэн” ОАУСК 46-р анги /давталт/
  • Боловсрол ТВ

    I/09
    11:20 - 12:00
    "Хөгжилтэй Монголдой" 1,2-р ангийн хичээл №2
  • TV9

    I/09
    11:20 - 11:50
    ”Миа бид хоёр” хүүхдийн цуврал уран сайхны кино, 13-р анги
  • TV5

    I/09
    11:25 - 12:50
    "чинээлэг айлын хүү " соак 4-р анги
  • DreamBox

    I/09
    11:33 - 12:00
    "Аватар" хүүхэлдэйн кино
  • Монгол ТВ

    I/09
    11:45 - 12:00
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино /season-2/ 26-28-р анги
  • AsianBox

    I/09
    11:50 - 13:10
    "Өвлийн хайрын дуу" ОАК 8-р анги
  • MN25

    I/09
    11:50 - 12:50
    "шеф" оросын олон ангит кино 1-р бүлгийн 7-р анги
  • Соён Гэгээрүүлэгч

    I/09
    12:00 - 12:30
    “Бүхний тухай энгийнээр” баримтат кино 37
  • Eco Channel

    I/09
    12:00 - 13:00
    "Хөхтөн амьтны амьдрал-3 " Баримтат кино
  • DreamBox

    I/09
    12:02 - 12:30
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • Боловсрол ТВ

    I/09
    12:10 - 13:05
    "Алтан орд" ОАК 6-р анги
  • Монгол ТВ

    I/09
    12:30 - 13:25
    "Истанбулын нууц" Турк ОАК 19-р анги
  • MNC

    I/09
    12:30 - 13:30
    "Бээжин хотын залуус" ХОАК 34-р анги
  • Молор ТВ

    I/09
    12:30 - 14:00
    "Их замын тоос" Монголын уран сайхны кино
  • DreamBox

    I/09
    12:33 - 13:00
    "Вингс клуб " хүүхэлдэйн кино
  • MovieBox

    I/09
    12:45 - 14:15
    "Хүслийн жагсаалт (Bucket List)" УСК
  • Боловсрол ТВ

    I/09
    13:05 - 14:00
    "Хөгжилтэй Монголдой" 3,4-р ангийн хичээл №2
  • AsianBox

    I/09
    13:10 - 16:40
    "Залуу үеийнхэн 2" ОАК 7-9-р анги
  • C1

    I/09
    13:15 - 14:00
    "Нарүто-Шиппүдэн" Хүүхэлдэйн кино 139,140-р анги
  • TV5

    I/09
    13:25 - 14:35
    "дуудлага" соак 6-р анги
  • UBS-1

    I/09
    13:30 - 14:40
    Чусоны цагдаа Солонгосын ОАК 56-р анги
  • TV9

    I/09
    13:30 - 14:55
    “Төөрөг” олон ангит УСК,9,10-р анги /давталт/
  • Эх Орон ТВ

    I/09
    13:30 - 14:30
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 13-р анги
  • C1

    I/09
    14:00 - 15:00
    "Мөрөөдлөөс ч илүү" ОАК 13-р анги
  • Eco Channel

    I/09
    14:00 - 15:00
    "Дэггүй аав" ОАК 7-р анги
  • TV2

    I/09
    14:10 - 15:00
    “Хөтөч” ОАУСК 11-р анги
  • NTV

    I/09
    14:15 - 15:05
    “Мата Хари” ОАК 2-р анги
  • MovieBox

    I/09
    14:15 - 16:30
    "Номхон далайн хөвөө (Pacific Rim)" УСК
  • Star TV

    I/09
    14:30 - 15:30
    "Дэггүй хөрш" ОАК 32-р анги
  • Эх Орон ТВ

    I/09
    14:30 - 15:30
    "Мөрөөдөл" ОАК 20-р анги
  • UBS-1

    I/09
    15:00 - 15:50
    Архимед баримтат кино
  • DreamBox

    I/09
    15:02 - 15:30
    "Урагшаа титанууд аа" хүүхэлдэйн кино
  • NTV

    I/09
    15:05 - 16:20
    “Таван хуруу” ОАК 20-р анги
  • TV5

    I/09
    15:25 - 16:35
    "дөрвөн ертөнц" соак 3-р анги
  • C1

    I/09
    15:30 - 16:30
    "2 аав 2 хүү" ОАК 47,48-р анги
  • MN25

    I/09
    15:30 - 16:40
    "гэнэтийн үхэл" японы олон ангит кино 6-р анги
  • Star TV

    I/09
    15:30 - 16:50
    "One Piece" Анимэ 640,641,642-р анги
  • DreamBox

    I/09
    15:33 - 16:00
    "Аватар" хүүхэлдэйн кино
  • TV9

    I/09
    16:00 - 16:30
    ”Миа бид хоёр” хүүхдийн цуврал уран сайхны кино,13-р анги
  • Монгол ТВ

    I/09
    16:00 - 16:55
    "Тахианы өд" ХОАК 32-р анги
  • MNC

    I/09
    16:00 - 17:00
    "Бээжин хотын залуус" ХОАК 35-р анги
  • МҮОНТ

    I/09
    16:00 - 16:45
    “Цагаан боол” Олон ангит уран сайхны кино 25-р анги
  • DreamBox

    I/09
    16:02 - 16:30
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • Боловсрол ТВ

    I/09
    16:10 - 17:10
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 4.9-12-р анги
  • TV2

    I/09
    16:10 - 17:00
    Баримтат кино
  • Эх Орон ТВ

    I/09
    16:20 - 16:50
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • MovieBox

    I/09
    16:30 - 18:15
    "Гайхамшигт хайр (To the Wonder)" УСК
  • DreamBox

    I/09
    16:33 - 17:00
    "Вингс клуб " хүүхэлдэйн кино
  • TV5

    I/09
    16:35 - 17:00
    "робот галт тэрэг" хүүхэлдэйн кино
  • NTN

    I/09
    16:35 - 16:50
    “Кино миний амьдралд” баримтат танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • MN25

    I/09
    16:40 - 17:30
    "аяллын амт" баримтат кино
  • TV5

    I/09
    17:00 - 17:35
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • Монгол ТВ

    I/09
    17:00 - 17:30
    "Хөгжилтэй 2 гадил" хүүхэлдэйн кино 31,32-р анги
  • DreamBox

    I/09
    17:02 - 17:30
    "Брүмиз"хүүхэлдэйн кино
  • Боловсрол ТВ

    I/09
    17:10 - 18:00
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 3.5-6-р анги
  • TV2

    I/09
    17:10 - 18:00
    “Залуу нас” ОАУСК
  • TM

    I/09
    17:10 - 17:30
    "Үлгэрийн аялал" хүүхэлдэйн кино
  • AsianBox

    I/09
    17:30 - 19:00
    "Блэк" ОАК 1-р анги
  • MN25

    I/09
    17:30 - 18:25
    "драгон болл" японы олон ангит хүүхэлдэйн кино 119,120-р анги
  • UBS-1

    I/09
    17:30 - 18:00
    Би-Бойин Хүүхэлдэйн кино
  • SPS Сагсан Бөмбөг

    I/09
    17:30 - 18:30
    "WILT 100" БАРИМТАТ КИНО
  • Монгол ТВ

    I/09
    17:30 - 17:55
    "Хүчирхэг рэнжерүүд" хүүхэлдэйн кино 1-р хэсэг
  • DreamBox

    I/09
    17:35 - 18:00
    "Пэт мэт хоёр” хүүхэлдэйн кино
  • Эх Орон ТВ

    I/09
    17:40 - 18:10
    “Даниел бамбар” хүүхэлдэйн кино 105,106-р анги
  • C1

    I/09
    18:00 - 18:50
    "Нарүто-Шиппүдэн" Хүүхэлдэйн кино 141,142-р анги
  • Өлзий ТВ

    I/09
    18:00 - 19:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • Сүлд ТВ

    I/09
    18:00 - 18:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • NTV

    I/09
    18:00 - 18:50
    “Блэк Жак” хүүхэлдэйн кино /54, 55/
  • Монгол ТВ

    I/09
    18:00 - 18:30
    "Макс Стил хоёр" хүүхэлдэйн кино 1-р анги
  • Соён Гэгээрүүлэгч

    I/09
    18:05 - 18:35
    “Бүхний тухай энгийнээр” баримтат кино 38
  • Боловсрол ТВ

    I/09
    18:07 - 19:00
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 5.5-6-р анги
  • UBS-1

    I/09
    18:10 - 19:20
    Чусоны цагдаа Солонгосын ОАК 57-р анги
  • Эх Орон ТВ

    I/09
    18:10 - 20:00
    "Хуримын сюрприз" МУСК
  • TV5

    I/09
    18:20 - 18:45
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • SPS Үндэс

    I/09
    18:30 - 20:30
    "SENNA" БАРИМТАТ КИНО
  • MovieBox

    I/09
    18:30 - 19:30
    "Нялх аав" ОАК (I.9,10-р анги)
  • MNC

    I/09
    18:30 - 19:00
    "Зургаан холбоос-03" Баримтат кино
  • TV2

    I/09
    18:40 - 19:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • TV5

    I/09
    18:45 - 20:00
    "чинээлэг айлын хүү " соак 5-р анги
  • Боловсрол ТВ

    I/09
    19:00 - 20:35
    "Ээж" СОАК 21-р анги
  • AsianBox

    I/09
    19:00 - 20:30
    "Хүүхэлдэйн байшин" ОАК 17, 18-р анги
  • Star TV

    I/09
    19:00 - 20:00
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино 13-16 -р анги
  • SPS Сагсан Бөмбөг

    I/09
    19:00 - 20:00
    "KERMIT WASHINGTON'S STORY" БАРИМТАТ КИНО
  • NTV

    I/09
    19:00 - 20:00
    “Нэгэн дээвэр дор” ОАК 15-р анги
  • ETV HD

    I/09
    19:20 - 20:30
    Хар санаа хайр сэтгэл ОАУСК 71 72-р анги
  • Соён Гэгээрүүлэгч

    I/09
    19:25 - 19:55
    “Сайн байна уу, Хятад орон” баримтат нэвтрүүлэг 06 анги
  • MovieBox

    I/09
    19:30 - 20:50
    "Гурван найз" ОАК (9,10-р анги)
  • Eco Channel

    I/09
    19:30 - 20:00
    Хүүхэлдэйн кино: "Sword art online" 47-р анги
  • Монгол ТВ

    I/09
    20:00 - 21:00
    "Истанбулын нууц" Турк ОАК 20-р анги
  • Eco Channel

    I/09
    20:00 - 21:00
    "Бээжингийн хайрын түүх" ОАК 33-р анги
  • MN25

    I/09
    20:10 - 21:10
    "шеф" оросын олон ангит кино 1-р бүлгийн 8-р анги
  • TV5

    I/09
    20:10 - 20:40
    "робот галт тэрэг" хүүхэлдэйн кино
  • AsianBox

    I/09
    20:30 - 22:05
    "Сүн Үкүн" ОАК 12-р анги
  • Эх Орон ТВ

    I/09
    20:30 - 21:30
    "Мөрөөдөл" ОАК 21-р анги
  • UBS-1

    I/09
    20:40 - 21:40
    Бидний нандин үе Хятадын OАК 3-р анги
  • MovieBox

    I/09
    20:50 - 21:50
    "Мөрдөгч" ОАК (28-р анги)
  • TV2

    I/09
    21:00 - 21:50
    “Насны хань” ОАУСК 10-р анги
  • Соён Гэгээрүүлэгч

    I/09
    21:00 - 21:50
    “Нацистууд. Түүхэн сургамж” баримтат кино 01 анги
  • NTN

    I/09
    21:10 - 21:55
    “Хөгшин хүргэн” ОАУСК 47-р анги
  • NTV

    I/09
    21:20 - 22:30
    “Мата Хари” ОАК 3-р анги
  • C1

    I/09
    21:30 - 22:40
    "2 аав 2 хүү" ОАК 49,50-р анги
  • Монгол ТВ

    I/09
    21:30 - 22:30
    "Америкчууд" ОАК /season-6/ 8-р анги
  • Өлзий ТВ

    I/09
    21:40 - 23:10
    Бугын тэмдэгт тулга ОАК 41-р анги
  • TV9

    I/09
    21:40 - 23:40
    “Төөрөг” олон ангит УСК,11,12-р анги
  • MovieBox

    I/09
    21:50 - 23:40
    "Оргил цаг 2 (Rush Hour 2)" УСК
  • Боловсрол ТВ

    I/09
    22:00 - 23:10
    "Алтан орд" ОАК 7-р анги
  • Eco Channel

    I/09
    22:00 - 23:00
    "Дэггүй аав" ОАК 8-р анги
  • AsianBox

    I/09
    22:05 - 23:25
    "Өвлийн хайрын дуу" ОАК 9-р анги
  • UBS-1

    I/09
    22:10 - 23:00
    Girls Монголын УСК 3-р анги
  • Royal HD

    I/09
    22:10 - 23:00
    "Хөтөч" ОАК 6-р анги
  • МҮОНТ

    I/09
    22:10 - 22:55
    “Цагаан боол” Олон ангит уран сайхны кино 26-р анги
  • ETV HD

    I/09
    22:10 - 23:50
    Уран сайхны кино
  • Эх Орон ТВ

    I/09
    22:10 - 23:10
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 14-р анги
  • TV5

    I/09
    22:15 - 23:25
    "дуудлага" соак 7-р анги
  • TM

    I/09
    22:20 - 23:30
    "Зуун жилийн өв" СOАУСК 44-р анги
  • MNC

    I/09
    22:20 - 23:20
    "Бээжин хотын залуус" ХОАК 36-р анги
  • TV8

    I/09
    22:25 - 00:05
    "Код" МУСК
  • Star TV

    I/09
    22:30 - 23:20
    "Дэггүй хөрш" ОАК 33-р анги
  • SPS Сагсан Бөмбөг

    I/09
    22:30 - 00:00
    "KOBE DOIN' WORK" БАРИМТАТ КИНО
  • NTV

    I/09
    22:30 - 23:55
    “Таван хуруу” ОАК 21-р анги
  • Монгол ТВ

    I/09
    22:30 - 00:00
    "Торны цаадах амьдрал" СОАК 5-р анги
  • Молор ТВ

    I/09
    22:30 - 00:00
    "Илүү сартай зун" Монголын уран сайхны кино
  • C1

    I/09
    22:40 - 23:40
    "Уулс" Баримтат кино
  • MN25

    I/09
    22:40 - 23:50
    "гэнэтийн үхэл" японы олон ангит кино 7-р анги
  • Сүлд ТВ

    I/09
    23:00 - 23:50
    "Хачирхалтай хүн" УСК /3-р анги/
  • Eco Channel

    I/09
    23:00 - 01:49
    Нөгөө кино: “Lust,Сaution”
  • Боловсрол ТВ

    I/09
    23:10 - 00:10
    "Арал" ОАК 22-23-р анги
  • TV2

    I/09
    23:10 - 00:00
    “Хөтөч” ОАУСК 11-р анги
  • Эх Орон ТВ

    I/09
    23:10 - 00:00
    "Мөрөөдөл" ОАК 21-р анги
  • AsianBox

    I/09
    23:25 - 00:35
    "Хүүхэлдэйн байшин" ОАК 17, 18-р анги
  • TM

    I/09
    23:40 - 08:00
    "Бидэнд юу саад болов"МУСК
  • MovieBox

    I/09
    23:40 - 01:05
    "Нялх аав" ОАК (I.7-10-р анги)
  • Star TV

    I/09
    00:10 - 01:40
    "Хилэнцэт хорхой" ОАК 2-р бүлгийн 13,14-р анги
  • Монгол ТВ

    I/09
    00:30 - 01:30
    "Empire" ОАК /season-3/ 11-р анги
  • AsianBox

    I/09
    00:35 - 07:00
    "Сүн Үкүн" ОАК 12-р анги
  • NTV

    I/09
    00:55 - 01:40
    “Нэгэн дээвэр дор” ОАК 15-р анги
  • Эх Орон ТВ

    I/09
    01:00 - 02:00
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 14-р анги
  • MovieBox

    I/09
    01:05 - 02:10
    "Гурван найз" ОАК (9,10-р анги)
  • MovieBox

    I/09
    02:10 - 03:40
    "Мөрдөгч" ОАК (27,28-р анги)
  • NTV

    I/09
    02:40 - 03:30
    “Мата Хари” ОАК 3-р анги
  • NTV

    I/09
    03:30 - 04:00
    Бонсай баримтат кино /4/
  • MovieBox

    I/09
    03:40 - 06:10
    "Тэрслэгчид (The Departed)" УСК
  • MovieBox

    I/09
    06:10 - 07:35
    "Оргил цаг 2 (Rush Hour 2)" УСК
  • MovieBox

    I/09
    07:35 - 09:00
    "Нялх аав" ОАК (I.7-10-р анги)
  • OTV

    I/09
    10:00 - 11:00
    Кино миний амьдралд
  • OTV

    I/09
    11:00 - 12:00
    Хайрын зуслан 15-р анги /МОАУСК/
  • OTV

    I/09
    13:00 - 15:00
    Омарын эрэлд / МУСК/
  • OTV

    I/09
    17:00 - 18:00
    Хайрын зуслан 16-р анги /МОАУСК/
  • OTV

    I/09
    20:10 - 22:00
    Дүүлэн нис /МУСК/

Олон Саналтай

I/2209:00

TV9

“У-Рү-Ра гүнж “олон ангит УСК,123,124-р анги

I/2220:30

AsianBox

"Хувь заяаны тохуурхал" ОАК 9, 10-р анги

I/2221:00

Боловсрол ТВ

Хөгжих үү? Залуус аа