• TV9

    I/11
    06:00 - 06:30
    “Анчин” баримтат кино
  • Монгол ТВ

    I/11
    06:00 - 06:30
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-1/ 72-р анги
  • Эх Орон ТВ

    I/11
    06:30 - 08:10
    "Анирлагч" МУСК
  • TV9

    I/11
    07:00 - 07:30
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • NTV

    I/11
    07:00 - 07:50
    “Блэк Жак” хүүхэлдэйн кино /56,57/
  • ETV HD

    I/11
    07:00 - 08:00
    Баримтат кино
  • Eco Channel

    I/11
    07:00 - 07:30
    Хүүхэлдэйн кино "Sword art online" 39-р анги
  • Боловсрол ТВ

    I/11
    07:05 - 08:00
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 4.13-16-р анги
  • UBS-1

    I/11
    07:05 - 07:30
    Би-Бойин Хүүхэлдэйн кино
  • NTV

    I/11
    07:50 - 08:35
    “Нэгэн дээвэр дор” ОАК 16-р анги
  • AsianBox

    I/11
    08:00 - 09:10
    "Блэк" ОАК 2-р анги
  • SPS Сагсан Бөмбөг

    I/11
    08:00 - 09:30
    "KOBE BRYANT'S MUSE" БАРИМТАТ КИНО
  • Боловсрол ТВ

    I/11
    08:10 - 09:00
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 3.7-8-р анги
  • TV5

    I/11
    08:10 - 08:40
    "робот галт тэрэг" хүүхэлдэйн кино
  • Эх Орон ТВ

    I/11
    08:10 - 08:40
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • Star TV

    I/11
    08:30 - 09:00
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино 17,18-р анги
  • MNC

    I/11
    08:30 - 09:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • TV5

    I/11
    08:40 - 09:15
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • Эх Орон ТВ

    I/11
    08:40 - 09:00
    “Даниел бамбар” хүүхэлдэйн кино 109,110-р анги
  • Боловсрол ТВ

    I/11
    09:00 - 09:55
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 5.7-8-р анги
  • Star TV

    I/11
    09:00 - 09:30
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино 19,20-р анги
  • MovieBox

    I/11
    09:00 - 11:00
    "Гурван найз" ОАК (10-12-р анги)
  • МҮОНТ

    I/11
    09:00 - 10:20
    Сурагчдын амралтанд: “Зуслангийн найзууд” уран сайхны кино
  • ETV HD

    I/11
    09:00 - 10:00
    Хар санаа хайр сэтгэл ОАУСК 73 74-р анги давталт
  • Соён Гэгээрүүлэгч

    I/11
    09:05 - 09:55
    “Нацистууд. Түүхэн сургамж” баримтат кино 04 анги
  • AsianBox

    I/11
    09:10 - 10:30
    "Хүүхэлдэйн байшин" ОАК 19, 20-р анги
  • TM

    I/11
    09:10 - 10:20
    "Зуун жилийн өв" СOАУСК 45-р анги
  • NTV

    I/11
    09:25 - 10:15
    “Мата Хари” ОАК 4-р анги
  • TV9

    I/11
    09:50 - 11:00
    “У-Рү-Ра гүнж “ олон ангит УСК, 101,102-р анги
  • UBS-1

    I/11
    10:00 - 10:50
    Бидний нандин үе Хятадын OАК 4-р анги
  • Монгол ТВ

    I/11
    10:00 - 10:25
    "Макс Стил хоёр" хүүхэлдэйн кино 2-р анги
  • DreamBox

    I/11
    10:02 - 10:30
    “Брүмиз” хүүхэлдэйн кино
  • Боловсрол ТВ

    I/11
    10:10 - 11:20
    "Ээж" СОАК 22-р анги
  • NTN

    I/11
    10:10 - 10:55
    “Хөгшин хүргэн” ОАУСК 48-р анги
  • NTV

    I/11
    10:15 - 11:30
    “Таван хуруу” ОАК 22-р анги
  • МҮОНТ

    I/11
    10:20 - 10:40
    16 мм-ийн кино төсөл үзүүлж байна: “Эрх цагаан” хүүхэлдэйн кино 1985 он
  • AsianBox

    I/11
    10:30 - 11:50
    "Сүн Үкүн" ОАК 13-р анги
  • Монгол ТВ

    I/11
    10:30 - 11:45
    "Торны цаадах амьдрал" СОАК 6-р анги
  • MNC

    I/11
    10:30 - 11:00
    "Зургаан холбоос-04" Баримтат кино
  • DreamBox

    I/11
    10:33 - 11:00
    "Пэт мэт хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • TV2

    I/11
    10:40 - 11:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • MN25

    I/11
    10:50 - 11:50
    "драгон болл" японы олон ангит хүүхэлдэйн кино 121,122-р анги
  • C1

    I/11
    11:00 - 12:00
    "Цэнгэг ус" Баримтат кино
  • TV2

    I/11
    11:00 - 11:50
    “Насны хань” ОАУСК 11-р анги
  • Star TV

    I/11
    11:00 - 12:45
    "Хилэнцэт хорхой" ОАК 2-р бүлгийн 17,18-р анги
  • MovieBox

    I/11
    11:00 - 12:30
    "Мөрдөгч" ОАК (28,29-р анги)
  • Eco Channel

    I/11
    11:00 - 12:00
    Бээжингийн хайрын түүх ОАК 34-р анги
  • DreamBox

    I/11
    11:02 - 11:30
    "Аватар" хүүхэлдэйн кино
  • Боловсрол ТВ

    I/11
    11:20 - 12:00
    "Хөгжилтэй Монголдой" 1,2-р ангийн хичээл №3
  • TV9

    I/11
    11:20 - 11:50
    ”Миа бид хоёр” хүүхдийн цуврал уран сайхны кино,15-р анги
  • TV5

    I/11
    11:20 - 12:50
    "чинээлэг айлын хүү " соак 6-р анги
  • Royal HD

    I/11
    11:25 - 12:15
    "Хөтөч" ОАК 7-р анги /давталт/
  • TV8

    I/11
    11:30 - 13:15
    "Сайн аав" МУСК
  • DreamBox

    I/11
    11:33 - 12:00
    "Аватар" хүүхэлдэйн кино
  • Монгол ТВ

    I/11
    11:45 - 12:00
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино /season-2/ 32-34-р анги
  • AsianBox

    I/11
    11:50 - 13:10
    "Өвлийн хайрын дуу" ОАК 10-р анги
  • MN25

    I/11
    11:50 - 13:50
    "шеф" оросын олон ангит кино 1-р бүлгийн 9-р анги
  • Соён Гэгээрүүлэгч

    I/11
    12:00 - 12:30
    “Бүхний тухай энгийнээр” баримтат кино 39
  • Eco Channel

    I/11
    12:00 - 13:00
    "Хөхтөн амьтны амьдрал-5 " Баримтат кино
  • DreamBox

    I/11
    12:02 - 12:30
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • Боловсрол ТВ

    I/11
    12:10 - 13:05
    "Алтан орд" ОАК 8-р анги
  • NTV

    I/11
    12:30 - 13:25
    Гайхамшигт аялал баримтат кино /29/
  • MovieBox

    I/11
    12:30 - 14:05
    "Оргил цаг 3 (Rush Hour 3)" УСК
  • Монгол ТВ

    I/11
    12:30 - 13:25
    "Истанбулын нууц" Турк ОАК 21-р анги
  • Молор ТВ

    I/11
    12:30 - 14:00
    "Нандин эрдэнэ" Монголын уран сайхны кино
  • DreamBox

    I/11
    12:33 - 13:00
    "Вингс клуб " хүүхэлдэйн кино
  • MNC

    I/11
    12:35 - 13:30
    "Залуу эмч" ХОАК 1-р анги
  • Боловсрол ТВ

    I/11
    13:05 - 14:00
    "Хөгжилтэй Монголдой" 3,4-р ангийн хичээл №3
  • AsianBox

    I/11
    13:10 - 15:30
    "Залуу үеийнхэн 2" ОАК 13, 14-р анги
  • C1

    I/11
    13:15 - 14:00
    "Нарүто-Шиппүдэн" Хүүхэлдэйн кино 143,144-р анги
  • TV5

    I/11
    13:20 - 14:30
    "дуудлага" соак 3-р анги
  • UBS-1

    I/11
    13:30 - 14:40
    Чусоны цагдаа Солонгосын ОАК 58-р анги
  • TV9

    I/11
    13:30 - 14:55
    “Төөрөг” олон ангит УСК,13,14-р анги
  • Эх Орон ТВ

    I/11
    13:30 - 14:30
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 15-р анги
  • C1

    I/11
    14:00 - 15:00
    "Мөрөөдлөөс ч илүү" ОАК 15-р анги
  • Eco Channel

    I/11
    14:00 - 15:00
    "Дэггүй аав" ОАК 9-р анги
  • MovieBox

    I/11
    14:05 - 16:00
    "Эргэлт (Fracture)" УСК
  • TV2

    I/11
    14:10 - 15:00
    “Хөтөч” ОАУСК 13-р анги
  • NTV

    I/11
    14:15 - 15:05
    “Мата Хари” ОАК 4-р анги
  • Star TV

    I/11
    14:30 - 15:30
    "Дэггүй хөрш" ОАК 34-р анги
  • Эх Орон ТВ

    I/11
    14:30 - 15:30
    "Мөрөөдөл" ОАК 20-р анги
  • UBS-1

    I/11
    15:00 - 15:50
    Жюль Верн-Насан туршийн аялал баримтат кино
  • DreamBox

    I/11
    15:02 - 15:30
    "Урагшаа титанууд аа" хүүхэлдэйн кино
  • NTV

    I/11
    15:05 - 16:20
    “Таван хуруу” ОАК 22-р анги
  • TV5

    I/11
    15:25 - 16:35
    "дөрвөн ертөнц" соак 5-р анги
  • C1

    I/11
    15:30 - 16:30
    "2 аав 2 хүү" ОАК 51,52-р анги
  • MN25

    I/11
    15:30 - 16:40
    "гэнэтийн үхэл" японы олон ангит кино 8-р анги
  • Star TV

    I/11
    15:30 - 16:50
    "One Piece" Анимэ 646,647,648-р анги
  • Молор ТВ

    I/11
    15:30 - 17:00
    "Хүргэн хүү" Монголын уран сайхны кино
  • DreamBox

    I/11
    15:33 - 16:00
    "Аватар" хүүхэлдэйн кино
  • MovieBox

    I/11
    16:00 - 18:15
    "Арал (The Island)" УСК
  • Монгол ТВ

    I/11
    16:00 - 16:55
    "Тахианы өд" ХОАК 34-р анги
  • МҮОНТ

    I/11
    16:00 - 16:45
    “Цагаан боол” Олон ангит уран сайхны кино 27-р анги
  • DreamBox

    I/11
    16:02 - 16:30
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • Боловсрол ТВ

    I/11
    16:10 - 17:10
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 4.17-20-р анги
  • TV2

    I/11
    16:10 - 17:00
    Баримтат кино
  • Эх Орон ТВ

    I/11
    16:20 - 16:50
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • MNC

    I/11
    16:30 - 17:30
    "Залуу эмч" ХОАК 2-р анги
  • DreamBox

    I/11
    16:33 - 17:00
    "Вингс клуб " хүүхэлдэйн кино
  • TV5

    I/11
    16:35 - 17:00
    "робот галт тэрэг" хүүхэлдэйн кино
  • MN25

    I/11
    16:40 - 17:30
    "аяллын амт" баримтат кино
  • TV5

    I/11
    17:00 - 17:35
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • SPS Их Спорт

    I/11
    17:00 - 19:00
    "GENERATION IRON" БАРИМТАТ КИНО
  • Монгол ТВ

    I/11
    17:00 - 17:30
    "Хөгжилтэй 2 гадил" хүүхэлдэйн кино 35,36-р анги
  • DreamBox

    I/11
    17:02 - 17:30
    ""Брүмиз"хүүхэлдэйн кино
  • Боловсрол ТВ

    I/11
    17:10 - 18:00
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 3.9-10-р анги
  • TM

    I/11
    17:10 - 17:30
    "Үлгэрийн аялал" хүүхэлдэйн кино
  • TV2

    I/11
    17:15 - 18:00
    “Залуу нас” ОАУСК
  • AsianBox

    I/11
    17:30 - 19:00
    "Блэк" ОАК 3-р анги
  • MN25

    I/11
    17:30 - 18:25
    "драгон болл" японы олон ангит хүүхэлдэйн кино 123,124-р анги
  • UBS-1

    I/11
    17:30 - 18:00
    Би-Бойин Хүүхэлдэйн кино
  • TV9

    I/11
    17:30 - 17:50
    “Миа бид хоёр” хүүхдийн цуврал уран сайхны кино,15-р анги
  • Монгол ТВ

    I/11
    17:30 - 17:55
    "Хүчирхэг рэнжерүүд" хүүхэлдэйн кино 3-р хэсэг
  • Эх Орон ТВ

    I/11
    17:40 - 18:10
    “Даниел бамбар” хүүхэлдэйн кино 109,110-р анги
  • C1

    I/11
    18:00 - 18:50
    "Нарүто-Шиппүдэн" Хүүхэлдэйн кино 145,146-р анги
  • Сүлд ТВ

    I/11
    18:00 - 18:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • NTV

    I/11
    18:00 - 18:50
    “Блэк Жак” хүүхэлдэйн кино /58, 59/
  • Монгол ТВ

    I/11
    18:00 - 18:30
    "Макс Стил хоёр" хүүхэлдэйн кино 3-р анги
  • Соён Гэгээрүүлэгч

    I/11
    18:05 - 18:35
    “Бүхний тухай энгийнээр” баримтат кино 40
  • Боловсрол ТВ

    I/11
    18:07 - 19:00
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 5.9-10-р анги
  • UBS-1

    I/11
    18:10 - 19:20
    Чусоны цагдаа Солонгосын ОАК 59-р анги
  • Эх Орон ТВ

    I/11
    18:10 - 20:00
    "Учрал" МУСК
  • TV5

    I/11
    18:20 - 18:45
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • MovieBox

    I/11
    18:30 - 19:30
    "Нялх аав" ОАК (II.3,4-р анги)
  • MNC

    I/11
    18:30 - 19:00
    "Зургаан холбоос-05" Баримтат кино
  • Өлзий ТВ

    I/11
    18:40 - 19:20
    Хүүхэлдэйн кино
  • TV2

    I/11
    18:40 - 19:00
    Хүүхэлдэйн кино Хүүхэлдэйн кино
  • TV5

    I/11
    18:45 - 20:00
    "чинээлэг айлын хүү " соак 7-р анги
  • Боловсрол ТВ

    I/11
    19:00 - 20:35
    "Ээж" СОАК 23-р анги
  • AsianBox

    I/11
    19:00 - 20:30
    "Хүүхэлдэйн байшин" ОАК 21, 22-р анги
  • Star TV

    I/11
    19:00 - 20:00
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино 21-24 -р анги
  • NTV

    I/11
    19:00 - 20:00
    “Нэгэн дээвэр дор” ОАК 17-р анги
  • Өлзий ТВ

    I/11
    19:20 - 21:00
    Учрал Уран сайхны кино
  • ETV HD

    I/11
    19:20 - 20:30
    Хар санаа хайр сэтгэл ОАУСК 75 76-р анги
  • MovieBox

    I/11
    19:30 - 21:00
    "Гурван найз" ОАК (13,14-р анги)
  • Eco Channel

    I/11
    19:30 - 20:00
    Хүүхэлдэйн кино "Sword art online 49-р анги
  • MN25

    I/11
    20:00 - 21:10
    "шеф" оросын олон ангит кино 1-р бүлгийн 10-р анги
  • SPS Үндэс

    I/11
    20:00 - 21:00
    "LARRY BIRD" БАРИМТАТ КИНО
  • Монгол ТВ

    I/11
    20:00 - 21:00
    "Истанбулын нууц" Турк ОАК 22-р анги
  • Eco Channel

    I/11
    20:00 - 21:00
    Бээжингийн хайрын түүх ОАК 35-р анги
  • TV5

    I/11
    20:10 - 21:00
    "робот галт тэрэг" хүүхэлдэйн кино
  • AsianBox

    I/11
    20:30 - 22:05
    "Сүн Үкүн" ОАК 14-р анги
  • Эх Орон ТВ

    I/11
    20:30 - 21:30
    "Мөрөөдөл" ОАК 23-р анги
  • DreamBox

    I/11
    20:30 - 21:00
    "Урагшаа титанууд аа” хүүхэлдэйн кино
  • UBS-1

    I/11
    20:40 - 21:40
    Бидний нандин үе Хятадын OАК 5-р анги
  • TV9

    I/11
    21:00 - 22:50
    “Төөрөг” олон ангит УСК,15,16-р анги
  • TV2

    I/11
    21:00 - 21:50
    “Насны хань” ОАУСК 12-р анги
  • Соён Гэгээрүүлэгч

    I/11
    21:00 - 21:50
    “Нацистууд. Түүхэн сургамж” баримтат кино 05 анги
  • MovieBox

    I/11
    21:00 - 22:00
    "Мөрдөгч" ОАК (30-р анги)
  • NTN

    I/11
    21:10 - 21:55
    “Эцэг эхийн хайр” ОАУСК 1-р анги
  • NTV

    I/11
    21:20 - 22:30
    “Мата Хари” ОАК 5-р анги
  • C1

    I/11
    21:30 - 22:40
    "2 аав 2 хүү" ОАК 53,54-р анги
  • TM

    I/11
    21:30 - 22:40
    "Зуун жилийн өв" СOАУСК 46-р анги
  • Монгол ТВ

    I/11
    21:30 - 22:40
    "Америкчууд" ОАК /season-6/ 10-р анги
  • Боловсрол ТВ

    I/11
    22:00 - 23:10
    "Алтан орд" ОАК 9-р анги
  • Star TV

    I/11
    22:00 - 22:30
    "Учралын уянга" Кино концерт
  • MovieBox

    I/11
    22:00 - 00:20
    "Салаа (Platoon)" УСК
  • МҮОНТ

    I/11
    22:00 - 22:45
    “Цагаан боол” Олон ангит уран сайхны кино 28-р анги
  • ETV HD

    I/11
    22:00 - 23:30
    Монголын уран сайхны кино
  • Eco Channel

    I/11
    22:00 - 23:00
    "Дэггүй аав" ОАК 10-р анги
  • AsianBox

    I/11
    22:05 - 23:25
    "Өвлийн хайрын дуу" ОАК 11-р анги
  • Өлзий ТВ

    I/11
    22:10 - 23:20
    Бугын тэмдэгт тулга ОАК 43-р анги
  • Royal HD

    I/11
    22:10 - 23:00
    "Хөтөч" ОАК 8-р анги
  • MNC

    I/11
    22:10 - 00:00
    "Галзуу зугаалга" МУСК
  • Эх Орон ТВ

    I/11
    22:10 - 23:10
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 16-р анги
  • TV5

    I/11
    22:15 - 23:25
    "дуудлага" соак 9-р анги
  • UBS-1

    I/11
    22:20 - 23:20
    Girls Монголын УСК 5-р анги
  • TV8

    I/11
    22:25 - 00:10
    "Харанхуйн хад" МУСК
  • Star TV

    I/11
    22:30 - 23:20
    "Дэггүй хөрш" ОАК 35-р анги
  • NTV

    I/11
    22:30 - 23:55
    “Таван хуруу” ОАК 23-р анги
  • Молор ТВ

    I/11
    22:30 - 00:00
    "Одод орчих хязгаар" Монголын уран сайхны кино
  • C1

    I/11
    22:40 - 23:40
    "Агуйнууд" Баримтат кино
  • MN25

    I/11
    22:40 - 23:40
    "гэнэтийн үхэл" японы олон ангит кино 9-р анги
  • Монгол ТВ

    I/11
    22:40 - 00:10
    "Торны цаадах амьдрал" СОАК 7-р анги
  • Сүлд ТВ

    I/11
    23:00 - 00:00
    "Хачирхалтай хүн" УСК /5-р анги/
  • Eco Channel

    I/11
    23:00 - 00:57
    "Аз жаргал" МУСК
  • TM

    I/11
    23:05 - 08:00
    "Хүний мөр" МУСК
  • Эх Орон ТВ

    I/11
    23:10 - 00:00
    "Мөрөөдөл" ОАК 23-р анги
  • TV2

    I/11
    23:20 - 00:00
    “Хөтөч” ОАУСК 13-р анги
  • AsianBox

    I/11
    23:25 - 00:35
    "Хүүхэлдэйн байшин" ОАК 21, 22-р анги
  • Star TV

    I/11
    00:10 - 01:40
    "Хилэнцэт хорхой" ОАК 2-р бүлгийн 17,18-р анги
  • MovieBox

    I/11
    00:20 - 01:50
    "Нялх аав" ОАК (II.1-4-р анги)
  • AsianBox

    I/11
    00:35 - 07:00
    "Сүн Үкүн" ОАК 14-р анги
  • Монгол ТВ

    I/11
    00:40 - 01:30
    "Empire" ОАК /season-3/ 13-р анги
  • NTV

    I/11
    00:55 - 01:40
    “Нэгэн дээвэр дор” ОАК 17-р анги
  • Эх Орон ТВ

    I/11
    01:00 - 02:00
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 16-р анги
  • MovieBox

    I/11
    01:50 - 03:05
    "Гурван найз" ОАК (13,14-р анги)
  • NTV

    I/11
    02:40 - 03:25
    “Мата Хари” ОАК 5-р анги
  • MovieBox

    I/11
    03:05 - 03:50
    "Мөрдөгч" ОАК (30-р анги)
  • NTV

    I/11
    03:25 - 03:50
    Бонсай баримтат кино /6/
  • MovieBox

    I/11
    03:50 - 06:05
    "Арал (The Island)" УСК
  • TV9

    I/11
    04:00 - 05:00
    Баримтат кино
  • MovieBox

    I/11
    06:05 - 08:05
    "Салаа (Platoon)" УСК
  • MovieBox

    I/11
    08:15 - 09:00
    "Мөрдөгч" ОАК (30-р анги)
  • OTV

    I/11
    11:00 - 12:00
    Хайрын зуслан 19-р анги /МОАУСК/
  • OTV

    I/11
    13:00 - 15:00
    Аз жаргалын шок / МУСК /
  • OTV

    I/11
    17:00 - 18:00
    Хайрын зуслан 20-р анги /МОАУСК/
  • OTV

    I/11
    20:10 - 22:00
    Анчид / МУСК /

Олон Саналтай

I/2209:00

TV9

“У-Рү-Ра гүнж “олон ангит УСК,123,124-р анги

I/2220:30

AsianBox

"Хувь заяаны тохуурхал" ОАК 9, 10-р анги

I/2221:00

Боловсрол ТВ

Хөгжих үү? Залуус аа