• NTV

    I/12
    05:50 - 09:35
    “Нэгэн дээвэр дор” ОАК /13-17/
  • TV9

    I/12
    06:00 - 07:00
    “Далайн нууц” баримтат кино,
  • SPS Сагсан Бөмбөг

    I/12
    06:00 - 07:00
    "KERMIT WASHINGTON'S STORY" БАРИМТАТ КИНО
  • Монгол ТВ

    I/12
    06:00 - 07:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-1/ 73,74-р анги
  • Монгол ТВ

    I/12
    07:00 - 09:00
    "Мөрдөгч хүүхдүүд" ОАК /season-2/ 71-80-р хэсэг
  • ETV HD

    I/12
    07:00 - 07:50
    Баримтат кино
  • Eco Channel

    I/12
    07:00 - 07:30
    Хүүхэлдэйн кино "Sword art online-49"
  • AsianBox

    I/12
    07:05 - 09:30
    "Блэк" ОАК 1, 2-р анги
  • Боловсрол ТВ

    I/12
    07:10 - 07:55
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 3.3-4-р анги
  • TV9

    I/12
    07:30 - 08:00
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • ETV HD

    I/12
    07:50 - 08:20
    Хүүхэлдэйн кино
  • Боловсрол ТВ

    I/12
    08:00 - 08:25
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 3.5-р анги
  • Star TV

    I/12
    08:00 - 09:00
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино 3-р бүлгийн 1-р анги
  • DreamBox

    I/12
    08:05 - 08:30
    "Брүмиз" хүүхэлдэйн кино
  • TV5

    I/12
    08:15 - 08:45
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • UBS-1

    I/12
    08:20 - 08:45
    Би-Бойин Хүүхэлдэйн кино
  • NTN

    I/12
    08:20 - 12:20
    “Араатны хаан арслан”1,2,3-р анги
  • Боловсрол ТВ

    I/12
    08:25 - 10:00
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 5.1-4-р анги
  • TV5

    I/12
    08:45 - 09:00
    "робот галт тэрэг" хүүхэлдэйн кино
  • Star TV

    I/12
    09:00 - 10:40
    "Дэггүй хөрш" ОАК 31,32-р анги
  • MovieBox

    I/12
    09:00 - 11:00
    "Нялх аав" ОАК (I.5-9-р анги)
  • МҮОНТ

    I/12
    09:00 - 10:30
    “Цагаан боол” олон ангит уран сайхны кино 24,25-р анги
  • DreamBox

    I/12
    09:00 - 10:00
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • AsianBox

    I/12
    09:30 - 11:45
    "Өвлийн хайрын дуу" ОАК 9, 10-р анги
  • C1

    I/12
    09:40 - 10:00
    Кино миний амьдрал
  • SPS Их Спорт

    I/12
    10:00 - 12:00
    "CLOSER TO THE EDGE" БАРИМТАТ КИНО
  • DreamBox

    I/12
    10:00 - 10:55
    “Аватар” хүүхэлдэйн кино
  • Боловсрол ТВ

    I/12
    10:05 - 11:15
    "Ээж" СОАК 23-р анги
  • Соён Гэгээрүүлэгч

    I/12
    10:05 - 10:55
    “Нацистууд. Түүхэн сургамж” баримтат кино 05 анги
  • TV9

    I/12
    10:15 - 11:15
    “У-Рү-Ра гүнж “ олон ангит УСК,103,104-р анги
  • SPS Сагсан Бөмбөг

    I/12
    10:30 - 11:30
    "WILT 100" БАРИМТАТ КИНО
  • MNC

    I/12
    10:30 - 12:00
    "Галзуу зугаалга" МУСК
  • Royal HD

    I/12
    10:35 - 11:25
    "Хөтөч" ОАК 8-р анги /давталт/
  • TV2

    I/12
    10:40 - 11:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • DreamBox

    I/12
    10:55 - 11:45
    "Вингс клуб " хүүхэлдэйн кино
  • C1

    I/12
    11:00 - 12:00
    "Агуйнууд" Баримтат кино
  • TV5

    I/12
    11:00 - 14:45
    "чинээлэг айлын хүү " соак 3,4,5-р анги
  • MovieBox

    I/12
    11:00 - 14:00
    "Гурван найз" ОАК (5-9-р анги)
  • Eco Channel

    I/12
    11:00 - 12:00
    Бээжингийн хайрын түүх ОАК 35-р анги
  • TM

    I/12
    11:10 - 12:20
    "Зуун жилийн өв" СOАУСК 46-р анги
  • Боловсрол ТВ

    I/12
    11:15 - 12:00
    "Гэрлэн дохио" ОАК 2.7-р анги
  • ETV HD

    I/12
    11:20 - 12:50
    Уран сайхны кино
  • UBS-1

    I/12
    11:30 - 12:20
    Бидний нандин үе Хятадын OАК 5-р анги
  • TV8

    I/12
    11:30 - 13:10
    "Харанхуйн хад" МУСК
  • TV9

    I/12
    11:45 - 12:10
    ”Миа бид хоёр” хүүхдийн цуврал уран сайхны кино, 11-р анги
  • DreamBox

    I/12
    11:45 - 13:20
    “Луугийн үүр - 1” бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино
  • МҮОНТ

    I/12
    11:50 - 14:10
    “Ромео Жульетта ” уран сайхны кино
  • AsianBox

    I/12
    12:00 - 14:30
    "Хүүхэлдэйн байшин" ОАК 17-20-р анги
  • Star TV

    I/12
    12:00 - 13:00
    Баримтат кино
  • Монгол ТВ

    I/12
    12:00 - 13:25
    "Торны цаадах амьдрал" СОАК 7-р анги
  • Боловсрол ТВ

    I/12
    12:05 - 12:55
    "Гэрлэн дохио" ОАК 2.8-р анги
  • UBS-1

    I/12
    12:20 - 13:00
    Архимед баримтат кино
  • TV2

    I/12
    12:30 - 15:00
    “Насны хань” ОАУСК 8-10 анги
  • Молор ТВ

    I/12
    12:30 - 14:00
    "Одод орчих хязгаар" Монголын уран сайхны кино
  • TV9

    I/12
    12:40 - 14:30
    “Төөрөг” олон ангит УСК,15,16,-р анги
  • C1

    I/12
    13:00 - 14:10
    "2 аав 2 хүү" ОАК 45,46-р анги
  • Боловсрол ТВ

    I/12
    13:00 - 15:00
    "Алтан орд" ОАК 4-5-р анги
  • Star TV

    I/12
    13:00 - 15:20
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино 5-14 -р анги
  • Эх Орон ТВ

    I/12
    13:10 - 14:10
    "Даниел бамбар" хүүхэлдэйн кино 101-105-р анги
  • DreamBox

    I/12
    13:20 - 14:00
    “Урагшаа титанууд аа” хүүхэлдэйн кино
  • UBS-1

    I/12
    13:30 - 14:40
    Чусоны цагдаа Солонгосын ОАК 59-р анги
  • ETV HD

    I/12
    13:30 - 14:00
    Баримтат кино
  • MovieBox

    I/12
    14:00 - 16:30
    "Мөрдөгч" ОАК (26-28-р анги)
  • Монгол ТВ

    I/12
    14:00 - 15:30
    "Хайр" МУСК
  • Eco Channel

    I/12
    14:00 - 15:00
    "Дэггүй аав" ОАК 10-р анги
  • C1

    I/12
    14:10 - 15:20
    "2 аав 2 хүү" ОАК 47,48-р анги
  • Эх Орон ТВ

    I/12
    14:10 - 15:10
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 12-р анги
  • AsianBox

    I/12
    14:30 - 17:05
    "Сүн Үкүн" ОАК 12, 13-р анги
  • Боловсрол ТВ

    I/12
    15:00 - 16:45
    "Тагнуулч аав" МУСК
  • UBS-1

    I/12
    15:00 - 15:50
    Леонарда Да Винчи баримтат кино
  • TV5

    I/12
    15:00 - 16:10
    "дуудлага" соак 9-р анги
  • Royal HD

    I/12
    15:00 - 16:40
    "Хөтөч" ОАК 4,5-р анги /давталт/
  • Эх Орон ТВ

    I/12
    15:10 - 16:10
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 13-р анги
  • C1

    I/12
    15:20 - 16:30
    "2 аав 2 хүү" ОАК 49,50-р анги
  • Star TV

    I/12
    15:20 - 17:05
    "Эзэнт гүрний мөхөл" ОАК 3,4-р анги
  • TV9

    I/12
    15:25 - 17:00
    “Зангараг“Монголын уран сайхны кино
  • Молор ТВ

    I/12
    15:30 - 17:00
    "Ичээнд нь" Монголын уран сайхны кино
  • UBS-1

    I/12
    15:50 - 16:30
    Movie Monster цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • Монгол ТВ

    I/12
    16:00 - 16:55
    "Хүүхдийн ертөнц" хүүхэлдэйн кино 39,40-р анги
  • МҮОНТ

    I/12
    16:00 - 18:10
    “Цагаан боол” уран сайхны кино 26,27,28-р анги
  • Эх Орон ТВ

    I/12
    16:10 - 17:10
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 14-р анги
  • Соён Гэгээрүүлэгч

    I/12
    16:30 - 18:00
    “Шал өөр амьдрал” УСК 1-р анги
  • MovieBox

    I/12
    16:30 - 18:05
    "Оргил цаг (Rush Hour)" УСК
  • Боловсрол ТВ

    I/12
    17:00 - 18:00
    "Та 5-р ангийн хүүхдээс ухаантай юу?" шоу нэвтрүүлэг
  • Өлзий ТВ

    I/12
    17:00 - 19:40
    Бугын тэмдэгт тулга ОАК 39,40,41-р анги
  • TV8

    I/12
    17:00 - 18:35
    "Миний хайр" МУСК
  • SPS Их Спорт

    I/12
    17:00 - 19:00
    "I AM ALI" БАРИМТАТ КИНО
  • TM

    I/12
    17:10 - 17:30
    "Үлгэрийн аялал" хүүхэлдэйн кино
  • Эх Орон ТВ

    I/12
    17:10 - 18:10
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 15-р анги
  • AsianBox

    I/12
    17:30 - 19:00
    "Блэк" ОАК 4-р анги
  • UBS-1

    I/12
    17:40 - 18:10
    Би-Бойин Хүүхэлдэйн кино
  • Соён Гэгээрүүлэгч

    I/12
    18:00 - 18:30
    “Бүхний тухай энгийнээр” баримтат кино 40
  • MovieBox

    I/12
    18:05 - 19:45
    "Оргил цаг 2 (Rush Hour 2)" УСК
  • UBS-1

    I/12
    18:10 - 19:20
    Чусоны цагдаа Солонгосын ОАК төгсгөлийн анги
  • Эх Орон ТВ

    I/12
    18:10 - 19:10
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 16-р анги
  • TV5

    I/12
    18:30 - 18:45
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • Монгол ТВ

    I/12
    18:30 - 20:00
    "Аз жаргал" УСК
  • NTV

    I/12
    18:35 - 19:05
    “Торгоны зам” баримтат кино /34/
  • DreamBox

    I/12
    18:38 - 19:00
    "Тобот” хүүхэлдэйн кино
  • TV5

    I/12
    18:45 - 20:00
    "чинээлэг айлын хүү " соак 8-р анги
  • Боловсрол ТВ

    I/12
    19:00 - 20:35
    "Ээж" СОАК төгсгөлийн 24-р анги
  • AsianBox

    I/12
    19:00 - 20:30
    "Хүүхэлдэйн байшин" ОАК 23, 24-р анги
  • SPS Сагсан Бөмбөг

    I/12
    19:00 - 20:00
    "ALLEN IVERSON - THE ANSWER" БАРИМТАТ КИНО
  • DreamBox

    I/12
    19:02 - 19:30
    Пэт мэт хоёр хүүхэлдэйн кино
  • Соён Гэгээрүүлэгч

    I/12
    19:25 - 19:55
    “Сайн байна уу, Хятад орон” баримтат нэвтрүүлэг 09 анги
  • DreamBox

    I/12
    19:30 - 20:50
    "Луугийн үүр - 1” бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино
  • MovieBox

    I/12
    19:45 - 21:30
    "Оргил цаг 3 (Rush Hour 3)" УСК
  • Соён Гэгээрүүлэгч

    I/12
    20:00 - 21:00
    “Нацистууд. Түүхэн сургамж” баримтат кино 06 анги
  • Eco Channel

    I/12
    20:00 - 20:45
    "Бээжингийн хайрын түүх"ОАК 36-р анги
  • MN25

    I/12
    20:10 - 21:10
    "шеф" оросын олон ангит кино 1-р бүлгийн 11-р анги
  • TV5

    I/12
    20:25 - 21:00
    "робот галт тэрэг" хүүхэлдэйн кино
  • AsianBox

    I/12
    20:30 - 22:05
    "Сүн Үкүн" ОАК 15-р анги
  • Монгол ТВ

    I/12
    21:00 - 22:30
    "Торны цаадах амьдрал" СОАК 8-р анги
  • NTV

    I/12
    21:20 - 23:25
    “Эргэн ирсэн зул сар” МУСК
  • C1

    I/12
    21:30 - 00:00
    "Мөсөн цэцэг" УСК
  • TM

    I/12
    21:30 - 22:40
    "Зуун жилийн өв" СOАУСК 47-р анги
  • MovieBox

    I/12
    21:30 - 00:00
    "Маад (Mud)" УСК
  • MNC

    I/12
    21:35 - 22:20
    Монгол киноны алтан дурсамж...
  • TV8

    I/12
    21:55 - 23:25
    "Цэц магнай" МУСК
  • Өлзий ТВ

    I/12
    22:00 - 23:40
    Шилжилт Уран сайхны кино
  • TV9

    I/12
    22:00 - 23:40
    “Төөрөг” олон ангит УСК 17, 18-р анги
  • TV2

    I/12
    22:00 - 00:00
    Уран сайхны кино
  • ETV HD

    I/12
    22:00 - 23:50
    Уран сайхны кино
  • AsianBox

    I/12
    22:05 - 23:25
    "Өвлийн хайрын дуу" ОАК 12-р анги
  • Royal HD

    I/12
    22:05 - 23:45
    "Ахлах сургууль" МУСК
  • Боловсрол ТВ

    I/12
    22:10 - 23:55
    "Гэрлэн дохио" ОАК 2.9-10-р анги
  • UBS-1

    I/12
    22:10 - 23:00
    Girls Монголын УСК 6-р анги
  • МҮОНТ

    I/12
    22:10 - 23:45
    “Кибер сүлжээ” уран сайхны кино
  • Эх Орон ТВ

    I/12
    22:10 - 00:30
    "Маш нууц" МУСК
  • Mонголын Мэдээ

    I/12
    22:15 - 23:00
    Алтан сан хөмрөг үзүүлж байна: “Миний аз жаргал, уйтгар гуниг” баримтат кино
  • MNC

    I/12
    22:20 - 00:00
    "Илүү сартай зун" МУСК
  • Сүлд ТВ

    I/12
    22:30 - 00:00
    "Гарьд магнай" МУСК
  • SPS Сагсан Бөмбөг

    I/12
    22:30 - 23:30
    "DAVID STERN" БАРИМТАТ КИНО
  • Монгол ТВ

    I/12
    22:30 - 00:20
    "Төөрөгдөл" УСК
  • Молор ТВ

    I/12
    22:30 - 00:00
    "Харуул занги" Монголын уран сайхны кино
  • NTN

    I/12
    23:00 - 00:30
    “Хөгшин хүргэн” ОАУСК 46,47-р анги
  • Eco Channel

    I/12
    23:00 - 00:00
    "Дэггүй аав" ОАК 11-р анги
  • TM

    I/12
    23:05 - 08:00
    "Орхидос" МУСК 1-р анги
  • Star TV

    I/12
    23:15 - 01:00
    "Эзэнт гүрний мөхөл" ОАК 3,4-р анги
  • AsianBox

    I/12
    23:25 - 00:35
    "Хүүхэлдэйн байшин" ОАК 23, 24-р анги
  • MN25

    I/12
    23:40 - 01:05
    "айдас" уран сайхны кино
  • MovieBox

    I/12
    00:00 - 02:05
    "Борооны хүн (Rain Man)" УСК
  • Eco Channel

    I/12
    00:00 - 01:47
    Нөгөө кино: LockStock-Two-smoking-barrels
  • Монгол ТВ

    I/12
    00:20 - 02:00
    "Тагнуулч аав" МУСК
  • AsianBox

    I/12
    00:35 - 07:00
    "Сүн Үкүн" ОАК 15-р анги
  • NTV

    I/12
    00:55 - 03:00
    “Гоёлын даашинзтай бүсгүй” МУСК
  • MovieBox

    I/12
    02:05 - 04:00
    "Салаа (Platoon)" УСК
  • MovieBox

    I/12
    04:00 - 06:00
    "Маад (Mud)" УСК
  • MovieBox

    I/12
    06:00 - 07:30
    "Мөрдөгч" ОАК (29,30-р анги)
  • MovieBox

    I/12
    07:30 - 09:20
    "Нялх аав" ОАК (I.10-II.4-р анги)
  • OTV

    I/12
    11:00 - 12:00
    Төлөгч эмэгтэй 13,14-р анги /ОАУСК/
  • OTV

    I/12
    13:00 - 15:00
    Анчид / МУСК /
  • OTV

    I/12
    16:00 - 18:30
    Хайрын зуслан 11,12,13,14,15-р анги /МОАУСК/
  • OTV

    I/12
    20:00 - 22:00
    Хубилай хааны зарлиг /МУСК/

Олон Саналтай

I/2209:00

TV9

“У-Рү-Ра гүнж “олон ангит УСК,123,124-р анги

I/2220:30

AsianBox

"Хувь заяаны тохуурхал" ОАК 9, 10-р анги

I/2221:00

Боловсрол ТВ

Хөгжих үү? Залуус аа