• TV9

    VI/23
    06:00 - 07:00
    “Муурнуудын барыг эрхлүүлэхүй” баримтат кино
  • NTV

    VI/23
    06:00 - 10:45
    “Невский” ОАК /7-12/
  • Монгол ТВ

    VI/23
    06:00 - 07:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-2/ 57,58-р анги
  • ETV HD

    VI/23
    07:00 - 07:50
    Баримтат кино
  • AsianBox

    VI/23
    07:05 - 08:15
    "Гэр бүл" ОАК 2-р анги
  • Өлзий ТВ

    VI/23
    07:10 - 07:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • Боловсрол ТВ

    VI/23
    07:10 - 08:00
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 4.18-19-р анги
  • SBN

    VI/23
    07:30 - 08:00
    хүүхэлдэйн кино
  • DreamBox

    VI/23
    07:38 - 08:00
    "Лунтик" хүүхэлдэйн кино
  • TV5

    VI/23
    07:40 - 08:00
    "яаяа ,зук хоёр"хүүхэлдэйн кино
  • ETV HD

    VI/23
    07:50 - 08:40
    Хүүхэлдэйн кино
  • TV5

    VI/23
    08:00 - 08:20
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • Eco Channel

    VI/23
    08:00 - 10:25
    Оддын дайн: "Эсэргүүцэл" хүүхэлдэйн кино 4-9-р анги
  • Боловсрол ТВ

    VI/23
    08:07 - 08:50
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 45-47-р анги
  • TV9

    VI/23
    08:10 - 09:45
    “Гурван Колбалброс Дональд” хүүхдийн кино
  • AsianBox

    VI/23
    08:15 - 09:20
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 3.33-р анги
  • MovieBox

    VI/23
    08:20 - 10:30
    "Хөөцөлдөөн (Chaser)" УСК
  • Боловсрол ТВ

    VI/23
    08:50 - 09:35
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 5.6-7-р анги
  • TV7

    VI/23
    09:00 - 09:30
    "Mr bean-2" хүүхэлдэйн кино
  • TM

    VI/23
    09:00 - 09:50
    "Эгэл ертөнц" ОАК 8-р анги
  • МҮОНТ

    VI/23
    09:00 - 10:00
    “Тарас Бульба” уран сайхны кино 2-р анги
  • DreamBox

    VI/23
    09:02 - 10:33
    “Маяа зөгий" бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино
  • AsianBox

    VI/23
    09:20 - 11:00
    "Мэс заслын тасгийнхан" ОАК 11, 12-р анги
  • TV7

    VI/23
    09:30 - 10:00
    "Маги" хүүхэлдэйн кино 12-р анги
  • Боловсрол ТВ

    VI/23
    09:35 - 10:00
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 7-8-р анги
  • TV8

    VI/23
    09:40 - 11:10
    "Том толгойтын романс" УСК
  • C1

    VI/23
    09:45 - 10:00
    Xүүхэлдэйн кино
  • SBN

    VI/23
    10:00 - 12:00
    “амьсгалаа түгж” уск
  • Royal HD

    VI/23
    10:00 - 12:30
    "Валериан ба мянган гарагсын хот" УСК
  • NTN

    VI/23
    10:00 - 12:00
    "Ану Хатан" МУСК /Давталт/
  • МҮОНТ

    VI/23
    10:00 - 10:20
    MNB шинэ бүтээл: “Хамгийн азтай үе” уран сайхны кино бүтсэн түүх
  • Эх Орон ТВ

    VI/23
    10:00 - 11:00
    "Бугын тэмдэгт тулга" ОАК 36-р анги
  • Боловсрол ТВ

    VI/23
    10:05 - 11:10
    "Бүхнийг анагаагч хайр" СОАК 31-р анги
  • Өлзий ТВ

    VI/23
    10:10 - 11:10
    Сурагчдын амралтанд: Хайрын зуслан ОАК 22-р анги
  • TV10

    VI/23
    10:30 - 12:30
    "Уран сайхны кино"
  • MovieBox

    VI/23
    10:30 - 12:10
    "Полли ирлээ (Along Came Polly)" УСК
  • DreamBox

    VI/23
    10:33 - 12:02
    “Монкарт” хүүхэлдэйн кино
  • NTV

    VI/23
    10:45 - 12:55
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэйн кино /25-28, 3.1,2/
  • Эх Орон ТВ

    VI/23
    11:00 - 12:00
    "Бугын тэмдэгт тулга" ОАК 37-р анги
  • Eco Channel

    VI/23
    11:00 - 12:00
    "Хайраа хайрла" ОАК 88-р анги
  • Боловсрол ТВ

    VI/23
    11:10 - 12:05
    "Агуу бүтээн байгуулалт" баримтат кино 5-р дугаар
  • MN25

    VI/23
    11:20 - 14:10
    "гүйцэтгэгч" оросын олон ангит кино 10,11,12-р анги,
  • TV7

    VI/23
    11:30 - 14:00
    "Сайн уу Амьдрал минь-2" МУСК
  • Сүлд ТВ

    VI/23
    12:00 - 12:50
    " Сарны нөгөө тал" Баримтат кино
  • Монгол ТВ

    VI/23
    12:00 - 14:25
    "Бүтэлгүй Севкат" ТОАК 76-78-р анги
  • Эх Орон ТВ

    VI/23
    12:00 - 13:00
    "Даниель бамбар " Хүүхэлдэйн кино 86-90-р анги
  • Eco Channel

    VI/23
    12:00 - 17:00
    "Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм" ОАК 1-6-р анги
  • C1

    VI/23
    12:00 - 14:00
    "Наруто-Шиппүдэн" хүүхэлдэйн кино
  • DreamBox

    VI/23
    12:02 - 13:02
    “Тобот” хүүхэлдэйн кино
  • TV5

    VI/23
    12:10 - 15:10
    "дуни" соак 44,45,46-р анги
  • MovieBox

    VI/23
    12:10 - 14:20
    "Ирээдүйгээс ирсэн найз залуу (About Time)" УСК
  • Боловсрол ТВ

    VI/23
    12:10 - 15:45
    "Аугаа зуун" ОАК 27-29-р анги
  • NTV

    VI/23
    12:55 - 15:00
    “Пукка” хүүхэлдэйн кино /25-29/
  • TV8

    VI/23
    13:00 - 15:10
    "Ус дээшээ урсдаг" МОАК 24,25-р анги
  • МҮОНТ

    VI/23
    13:30 - 14:40
    “Их уралдаан” Уран сайхны кино 2-р анги
  • Mонголын Мэдээ

    VI/23
    13:40 - 14:00
    “Хамгийн азтай үе” кино бүтсэн түүх
  • SBN

    VI/23
    14:00 - 15:00
    “миний гүнж”-5 соак
  • Royal HD

    VI/23
    14:00 - 16:30
    "Да Шөн Күй Пүүс" ОАК 37,38,39-р анги
  • C1

    VI/23
    14:00 - 16:30
    "Мөрдөгчид" ОАК 2-р бүлгийн 1,2,3 -р анги
  • AsianBox

    VI/23
    14:00 - 16:00
    "Элсэн цаг" ОАК 9, 10-р анги
  • DreamBox

    VI/23
    14:02 - 15:33
    “Маяа зөгий" бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино
  • TV7

    VI/23
    14:10 - 16:00
    "Яаралтай нөхөр хайж байна" УСК
  • MovieBox

    VI/23
    14:20 - 16:20
    "Гайхамшигт халк (The Incredible Hulk)" УСК
  • NTN

    VI/23
    14:25 - 15:25
    "Уурхай" танин мэдэхүйн баримтат кино
  • Өлзий ТВ

    VI/23
    14:30 - 17:00
    Хөдөө шил ОАК 3,4,5-р анги
  • SBN

    VI/23
    15:00 - 16:00
    “миний гүнж”-6 соак
  • NTV

    VI/23
    15:00 - 19:55
    “Фү Яаогийн домог” ОАК /28-33/
  • Монгол ТВ

    VI/23
    15:00 - 16:25
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино /season-2/ 37-48-р анги
  • МҮОНТ

    VI/23
    15:00 - 15:30
    МҮОНРТ, Туркийн TRT телевизийн хамтын уран бүтээл “Өв соёлын өлгий нутгаар” баримтат кино бүтсэн товчоон
  • DreamBox

    VI/23
    15:33 - 16:33
    “Монкарт” хүүхэлдэйн кино
  • Эх Орон ТВ

    VI/23
    16:00 - 17:00
    "Бугын тэмдэгт тулга" ОАК 38-р анги
  • AsianBox

    VI/23
    16:00 - 17:10
    "Сарны хосууд" ОАК 1-р анги
  • MN25

    VI/23
    16:10 - 16:40
    "сэтгэл судлаач" туркийн олон ангит кино 33-р анги
  • TV8

    VI/23
    16:15 - 18:20
    "Дурлал шиг амьдрал" ОАК 11,12,13-р анги
  • MovieBox

    VI/23
    16:20 - 18:45
    "Тэнгисийн эрэг дээр (By the Sea)" УСК
  • DreamBox

    VI/23
    16:33 - 17:05
    “Төмөр хүн” хүүхэлдэйн кино
  • TV7

    VI/23
    17:00 - 17:30
    "Mr.Bean-2" хүүхэлдэйн кино
  • SBN

    VI/23
    17:00 - 18:10
    “миний гүнж”-7 соак
  • Эх Орон ТВ

    VI/23
    17:00 - 18:00
    "Бугын тэмдэгт тулга" ОАК 39-р анги
  • AsianBox

    VI/23
    17:10 - 18:30
    "Гэр бүл" ОАК 3-р анги
  • MN25

    VI/23
    17:10 - 18:00
    "драгон болл" японы олон ангит хүүхэлдэйн кино 398,399-р анги
  • TM

    VI/23
    17:15 - 17:30
    "Цул метал Алхимич:Ахан дүүс " хүүхэлдэйн кино 112-р анги
  • TV7

    VI/23
    17:30 - 18:00
    "Маги" хүүхэлдэйн кино 13-р анги
  • DreamBox

    VI/23
    17:30 - 18:15
    “Петер Пэн” хүүхэлдэйн кино
  • C1

    VI/23
    17:30 - 19:40
    "Газар шороо" МУСК
  • МҮОНТ

    VI/23
    18:00 - 18:50
    МҮОНРТ, Туркийн TRT телевизийн хамтын уран бүтээл “Өв соёлын өлгий нутгаар” баримтат кино
  • Эх Орон ТВ

    VI/23
    18:00 - 19:00
    "Бугын тэмдэгт тулга" ОАК 40-р анги
  • SBN

    VI/23
    18:10 - 19:20
    “миний гүнж”-8 соак
  • DreamBox

    VI/23
    18:15 - 18:30
    “Мүүк” хүүхэлдэйн кино
  • Боловсрол ТВ

    VI/23
    18:30 - 20:00
    "Бүхнийг анагаагч хайр" СОАК 32-р анги
  • AsianBox

    VI/23
    18:30 - 19:50
    "Мэс заслын тасгийнхан" ОАК 13, 14-р анги
  • TV8

    VI/23
    18:45 - 19:00
    "Гэгээн бодрол" богино хэмжээний кино
  • TV5

    VI/23
    18:45 - 20:15
    "дуни" соак 47-р анги
  • MovieBox

    VI/23
    18:45 - 21:30
    "Жэйсон Борн (Jason Bourne)" УСК
  • SBN

    VI/23
    19:20 - 20:30
    “миний гүнж”-9 соак
  • Өлзий ТВ

    VI/23
    19:30 - 20:40
    Морьтой ч болоосой МУСК
  • DreamBox

    VI/23
    19:35 - 21:02
    "Вингс клуб" хүүхэлдэйн кино
  • Eco Channel

    VI/23
    19:40 - 20:00
    "Кино задлан" нэвтрүүлэг
  • NTV

    VI/23
    19:55 - 20:55
    “Фү Яаогийн домог” ОАК 34-р анги
  • Royal HD

    VI/23
    20:00 - 21:05
    "Тэсийн голын Монголчууд" баримтат кино
  • Eco Channel

    VI/23
    20:00 - 21:00
    "Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм" ОАК 7-р анги
  • MN25

    VI/23
    20:15 - 21:20
    "гүйцэтгэгч" оросын олон ангит кино 13-р анги
  • NTN

    VI/23
    20:20 - 22:00
    МУСК
  • SBN

    VI/23
    20:30 - 21:30
    “х 35” movie talk show
  • NTV

    VI/23
    20:55 - 22:00
    “Невский” ОАК 13-р анги
  • Өлзий ТВ

    VI/23
    21:25 - 23:40
    Анирлагч МУСК
  • TV9

    VI/23
    21:30 - 23:10
    “Дуулиан” олон ангит УСК,13,14-р анги
  • TV8

    VI/23
    21:30 - 23:00
    "Шилжилт" УСК
  • TV7

    VI/23
    21:30 - 23:20
    "Хөгжилтэй өдөр" МУСК
  • MovieBox

    VI/23
    21:30 - 23:50
    "Том Лебовски (The Big Lebowski)" УСК
  • AsianBox

    VI/23
    21:30 - 22:50
    "Элсэн цаг" ОАК 11-р анги
  • TM

    VI/23
    22:00 - 22:50
    "Эгэл ертөнц" ОАК 9-р анги
  • Сүлд ТВ

    VI/23
    22:00 - 00:05
    " Хааны барлаг " УСК
  • NTV

    VI/23
    22:00 - 00:15
    Нөгөө кинонууд : “Үхрийн орд” УСК
  • Монгол ТВ

    VI/23
    22:00 - 00:10
    "Найз" МУСК
  • Эх Орон ТВ

    VI/23
    22:00 - 23:50
    "Хар судны нууц" МУСК
  • Eco Channel

    VI/23
    22:00 - 23:00
    "Хайраа хайрла" ОАК 89-р анги
  • C1

    VI/23
    22:00 - 00:00
    "Хүн төрөлхтний хүүхэд" УСК
  • DreamBox

    VI/23
    22:02 - 23:00
    Da Vinci Learning – “Агуу мөрөөдөгчид” баримтат кино
  • Боловсрол ТВ

    VI/23
    22:05 - 23:05
    "Эерэг цэнэг" баримтат кино 1-р дугаар
  • МҮОНТ

    VI/23
    22:10 - 23:10
    Кино дэлгэц
  • TV10

    VI/23
    22:30 - 00:00
    "Уран сайхны кино"
  • SBN

    VI/23
    22:30 - 00:00
    “цуст намар” уск
  • Royal HD

    VI/23
    22:30 - 00:35
    "Дайчдын хаалга" УСК
  • MN25

    VI/23
    22:40 - 23:40
    "сэтгэл судлаач" туркийн олон ангит кино 34-р анги
  • AsianBox

    VI/23
    22:50 - 00:00
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 3.34-р анги
  • TM

    VI/23
    23:00
    "Говийн зэрэглээ"МУСК
  • Eco Channel

    VI/23
    23:00 - 00:35
    "Бид 3-ын болзоо" МУСК
  • МҮОНТ

    VI/23
    23:15
    “Тарас Бульба” уран сайхны кино төгсгөлийн 3-р анги
  • MovieBox

    VI/23
    23:50 - 01:30
    "Полли ирлээ (Along Came Polly)" УСК
  • AsianBox

    VI/23
    00:00
    "Мэс заслын тасгийнхан" ОАК 13, 14-р анги
  • Монгол ТВ

    VI/23
    00:10 - 02:00
    "21-р Жамп гудамж" УСК
  • NTV

    VI/23
    00:15 - 02:25
    “Далайн дээрэмчид” УСК
  • Боловсрол ТВ

    VI/23
    00:15 - 01:00
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг

Олон Саналтай

VII/1913:10

Star TV

Үзэгчийн хүсэлтээр: "One piece" Анимэ 46-50-р анги

VII/1915:10

Монгол ТВ

"Лусын хааны сүйт бүсгүй" СОАК 13-16-р анги

VII/1919:30

MovieBox

"Цагаач гэр бүл" ОАК (III.12,13-р анги)