• TV9

    VI/24
    05:40 - 06:40
    “Муурнуудийн нууцлаг амьдрал” баримтат кино
  • NTV

    VI/24
    06:00 - 07:00
    “Шоронгийн гүнж” ОАК 1-р анги
  • Монгол ТВ

    VI/24
    06:00 - 06:30
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-2/ 59-р анги
  • NTV

    VI/24
    07:00 - 07:25
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэйн кино /3.1,2/
  • MovieBox

    VI/24
    07:00 - 07:50
    "Цагаач гэр бүл" ОАК (I.9,10-р анги)
  • Өлзий ТВ

    VI/24
    07:10 - 07:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • TV5

    VI/24
    07:20 - 07:50
    "өвсний эльф" хүүхэлдэйн кино
  • NTV

    VI/24
    07:25 - 07:50
    “Пукка” хүүхэлдэйн кино /29/
  • DreamBox

    VI/24
    07:40 - 08:00
    “Лунтик" хүүхэлдэйн кино
  • MovieBox

    VI/24
    07:50 - 08:40
    "Залуухан бас өлсгөлөн" ОАК (I.1,2-р анги)
  • Эх Орон ТВ

    VI/24
    08:00 - 08:20
    "Даниель бамбар " Хүүхэлдэйн кино 91,92-р анги
  • Eco Channel

    VI/24
    08:00 - 08:40
    "Сабрина увдист охины нууц" хүүхэлдэйн кино 16-р анги
  • TV9

    VI/24
    08:07 - 08:30
    “Хөгжилтэй гэр бүл” хүүхэлдэйн киноны 5-р анги
  • TV5

    VI/24
    08:10 - 08:40
    "яаяа ,зук хоёр"хүүхэлдэйн кино
  • Боловсрол ТВ

    VI/24
    08:30 - 09:00
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 4.20-р анги
  • DreamBox

    VI/24
    08:38 - 09:00
    “Лунтик" хүүхэлдэйн кино
  • MovieBox

    VI/24
    08:40 - 10:00
    "Их хотын залуус" ОАК (12,13-р анги)
  • TV7

    VI/24
    09:00 - 09:30
    "Mr.Bean-2" хүүхэлдэйн кино
  • Eco Channel

    VI/24
    09:00 - 09:30
    Оддын дайн: "Эсэргүүцэл" хүүхэлдэйн кино 9-р анги
  • Боловсрол ТВ

    VI/24
    09:00 - 09:15
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 48-р анги
  • Боловсрол ТВ

    VI/24
    09:15 - 09:40
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 9-10-р анги
  • TV7

    VI/24
    09:30 - 10:00
    "Маги" хүүхэлдэйн кино 13-р анги
  • SBN

    VI/24
    09:40 - 11:10
    “цуст намар” уск
  • Royal HD

    VI/24
    09:40 - 11:45
    "Дайчдын хаалга" УСК
  • Боловсрол ТВ

    VI/24
    09:40 - 10:00
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 5.8-р анги
  • TV9

    VI/24
    09:45 - 10:30
    “Аз жаргалын гоймон” олон ангит УСК, 20-р анги
  • NTV

    VI/24
    09:45 - 10:35
    “Фү Яаогийн домог” ОАК 34-р анги
  • TV8

    VI/24
    10:00 - 11:05
    "Ус дээшээ урсдаг" МОАК төгсгөлийн 28-р анги /давталт/
  • MovieBox

    VI/24
    10:00 - 11:40
    "Полли ирлээ (Along Came Polly)" УСК
  • Монгол ТВ

    VI/24
    10:00 - 10:25
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино /season-2/ 5-8-р анги
  • Боловсрол ТВ

    VI/24
    10:00 - 11:10
    "Бүхнийг анагаагч хайр" СОАК 32-р анги
  • DreamBox

    VI/24
    10:02 - 10:30
    "Тобот” хүүхэлдэйн кино
  • AsianBox

    VI/24
    10:20 - 11:25
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 3.34-р анги
  • Монгол ТВ

    VI/24
    10:30 - 11:40
    "Нүд гялбам" СОАК 9-р анги
  • Эх Орон ТВ

    VI/24
    10:30 - 11:30
    "Эх дэлхий" Баримтат кино 1-р анги
  • DreamBox

    VI/24
    10:33 - 11:00
    " Вингс Клуб" хүүхэлдэйн кино
  • NTV

    VI/24
    10:35 - 11:00
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэйн кино /3.1,2/
  • MN25

    VI/24
    10:40 - 11:30
    "драгон болл" японы олон ангит хүүхэлдэйн кино 397,398-р анги
  • NTV

    VI/24
    11:00 - 11:25
    “Пукка” хүүхэлдэйн кино /29/
  • Eco Channel

    VI/24
    11:00 - 12:00
    "Хайраа хайрла" ОАК төгсгөлийн 89-р анги
  • C1

    VI/24
    11:00 - 12:40
    "Хүн төрөлхтний хүүхэд" УСК
  • DreamBox

    VI/24
    11:02 - 11:30
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино
  • TM

    VI/24
    11:10 - 12:10
    "Эгэл ертөнц" ОАК 9-р анги
  • Боловсрол ТВ

    VI/24
    11:10 - 11:40
    "Хөгжилтэй Монголдой" 1-р ангийн хичээл №30
  • NTV

    VI/24
    11:25 - 12:15
    “Невский” ОАК 13-р анги
  • AsianBox

    VI/24
    11:25 - 12:30
    "Гэр бүл" ОАК 3-р анги
  • TV7

    VI/24
    11:30 - 13:20
    "Хөгжилтэй өдөр" МУСК
  • Эх Орон ТВ

    VI/24
    11:30 - 12:30
    "Залуу эмч нар" ОАК 46-р анги
  • MN25

    VI/24
    11:30 - 12:40
    "гүйцэтгэгч" оросын олон ангит кино 13-р анги
  • DreamBox

    VI/24
    11:33 - 12:00
    " Монкарт " хүүхэлдэйн кино
  • TV8

    VI/24
    11:35 - 12:20
    "Дурлал шиг амьдрал" ОАК 13-р анги /давталт/
  • TV5

    VI/24
    11:35 - 12:50
    "дуни" соак 47-р анги
  • MovieBox

    VI/24
    11:40 - 13:50
    "Тэнгисийн эрэг дээр (By the Sea)" УСК
  • Монгол ТВ

    VI/24
    11:40 - 12:00
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино /season-2/ 13-15-р анги
  • Боловсрол ТВ

    VI/24
    11:40 - 12:00
    "Хөгжилтэй Монголдой" 2-р ангийн хичээл №30
  • DreamBox

    VI/24
    12:02 - 12:30
    " Урагшаа титанууд аа” хүүхэлдэйн кино
  • Боловсрол ТВ

    VI/24
    12:05 - 13:05
    "Аугаа зуун" ОАК 29-р анги
  • NTV

    VI/24
    12:15 - 13:15
    “Шоронгийн гүнж” ОАК 1-р анги
  • Монгол ТВ

    VI/24
    12:30 - 13:25
    "Бүтэлгүй Севкат" ТОАК 78-р анги
  • AsianBox

    VI/24
    12:30 - 14:10
    "Мэс заслын тасгийнхан" ОАК 12, 13-р анги
  • DreamBox

    VI/24
    12:33 - 13:02
    " Урагшаа титанууд аа” хүүхэлдэйн кино
  • TV8

    VI/24
    12:50 - 13:40
    "Дуудлагын охид" богино хэмжээний кино
  • DreamBox

    VI/24
    13:02 - 14:02
    Da Vinci learning- "Агуу мөрөөдөгчид” баримтат кино
  • Боловсрол ТВ

    VI/24
    13:05 - 13:35
    "Хөгжилтэй Монголдой" 3-р ангийн хичээл №30
  • C1

    VI/24
    13:20 - 14:05
    "Наруто-Шиппүдэн" хүүхэлдэйн кино 373,374-р анги
  • Боловсрол ТВ

    VI/24
    13:35 - 14:05
    "Хөгжилтэй Монголдой" 4-р ангийн хичээл №29
  • MovieBox

    VI/24
    13:50 - 16:00
    "Жэйсон Борн (Jason Bourne)" УСК
  • Сүлд ТВ

    VI/24
    14:00 - 15:20
    " Өндөр ээж " МУСК
  • Eco Channel

    VI/24
    14:00 - 15:00
    "Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм" ОАК 7-р анги
  • DreamBox

    VI/24
    14:02 - 14:30
    “Лунтик” хүүхэлдэйн кино
  • TV8

    VI/24
    14:05 - 15:35
    "Тоглож болохгүй нас" МУСК
  • TV5

    VI/24
    14:05 - 15:00
    "тэ жу ён " соак 108-р анги
  • AsianBox

    VI/24
    14:10 - 15:20
    "Сарны хосууд" ОАК 1-р анги
  • NTV

    VI/24
    14:20 - 14:45
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэйн кино /3.1,2/
  • NTV

    VI/24
    14:45 - 15:10
    “Пукка” хүүхэлдэйн кино /29/
  • Монгол ТВ

    VI/24
    15:00 - 15:55
    "Хөгшин хүргэн" ХОАК 19-р анги
  • DreamBox

    VI/24
    15:02 - 15:30
    "Петер Пэн" хүүхэлдэйн кино
  • TV9

    VI/24
    15:10 - 16:00
    “Амьд үхдэлүүд” олон ангит УСК,107-р анги
  • NTV

    VI/24
    15:10 - 16:00
    “Фү Яаогийн домог” ОАК 34-р анги
  • TV5

    VI/24
    15:20 - 15:50
    "тэ жу ён " соак 108-р анги үргэлжлэл
  • C1

    VI/24
    15:30 - 16:30
    "Мөрдөгчид" ОАК 2-р бүлгийн 3-р анги
  • DreamBox

    VI/24
    15:33 - 16:00
    " Урагшаа титанууд аа" хүүхэлдэйн кино
  • MN25

    VI/24
    15:40 - 16:30
    "сэтгэл судлаач" туркийн олон ангит кино 34-р анги
  • TV5

    VI/24
    15:50 - 17:00
    "дэндүү их хүсэл" соак 44-р анги
  • MovieBox

    VI/24
    16:00 - 18:10
    "Том Лебовски (The Big Lebowski)" УСК
  • Монгол ТВ

    VI/24
    16:00 - 17:00
    "Миний дүрсгүй гүнж" СОАК 1-р анги
  • МҮОНТ

    VI/24
    16:00 - 16:40
    “Хоймор өнжих нар” уран сайхны кино 6-р анги
  • Eco Channel

    VI/24
    16:00 - 17:00
    "Морьтой ч болоосой" МУСК
  • AsianBox

    VI/24
    16:00 - 17:10
    "Элсэн цаг" ОАК 11-р анги
  • DreamBox

    VI/24
    16:02 - 16:30
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • TV7

    VI/24
    16:20 - 16:50
    "Mr.Bean-2" хүүхэлдэйн кино
  • TV8

    VI/24
    16:30 - 17:10
    "Саятан болгох дамжаа" ОАК 1-р анги
  • Эх Орон ТВ

    VI/24
    16:30 - 18:30
    "Бугын тэмдэгт тулга" ОАК 41,42-р анги
  • MN25

    VI/24
    16:30 - 17:10
    "аяллын амт" баримтат кино
  • DreamBox

    VI/24
    16:33 - 17:00
    "Вингс клуб " хүүхэлдэйн кино
  • TV7

    VI/24
    16:50 - 17:20
    "Маги" хүүхэлдэйн кино 14-р анги
  • DreamBox

    VI/24
    17:02 - 17:30
    "Төмөр хүн” хүүхэлдэйн кино
  • TV2

    VI/24
    17:05 - 18:00
    “Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм” ОАК 21-р анги
  • TV8

    VI/24
    17:10 - 17:55
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • TM

    VI/24
    17:10 - 17:30
    "Цул метал Алхимич:Ахан дүүс " хүүхэлдэйн кино 113-р анги
  • Боловсрол ТВ

    VI/24
    17:10 - 17:40
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 4.21-р анги
  • AsianBox

    VI/24
    17:10 - 18:30
    "Гэр бүл" ОАК 4-р анги
  • MN25

    VI/24
    17:10 - 18:00
    "драгон болл" японы олон ангит хүүхэлдэйн кино 399, 400-р анги
  • NTV

    VI/24
    17:20 - 18:05
    “Шоронгийн гүнж” ОАК 2-р анги
  • Royal HD

    VI/24
    17:25 - 18:30
    "Тэсийн голын Монголчууд" баримтат кино
  • DreamBox

    VI/24
    17:33 - 18:02
    "Мүүк"хүүхэлдэйн кино
  • МҮОНТ

    VI/24
    17:40 - 18:00
    MNB шинэ уран бүтээл: “Хамгийн азтай үе” уран сайхны кино бүтсэн түүх
  • Боловсрол ТВ

    VI/24
    17:40 - 18:00
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 49-р анги
  • Сүлд ТВ

    VI/24
    18:00 - 18:50
    46 оны Ленинград /7-р анги/
  • Монгол ТВ

    VI/24
    18:00 - 18:30
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино /season-2/ 9-12-р анги
  • C1

    VI/24
    18:00 - 18:50
    "Наруто-Шиппүдэн" хүүхэлдэйн кино 375,376-р анги
  • DreamBox

    VI/24
    18:02 - 18:30
    “Лунтик” хүүхэлдэйн кино
  • NTV

    VI/24
    18:05 - 18:30
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэйн кино /3.3/
  • Боловсрол ТВ

    VI/24
    18:07 - 18:25
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 11-12-р анги
  • SBN

    VI/24
    18:20 - 19:30
    “жэжүнвон”-6 соак
  • Боловсрол ТВ

    VI/24
    18:25 - 19:00
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 5.9-р анги
  • SPS Fight

    VI/24
    18:30 - 20:00
    MMA INDIA-FIGHTING FOR A DREAM БАРИМТАТ КИНО
  • NTV

    VI/24
    18:30 - 19:00
    “Пукка” хүүхэлдэйн кино /30/
  • MovieBox

    VI/24
    18:30 - 19:30
    "Залуухан бас өлсгөлөн" ОАК (I.3,4-р анги)
  • AsianBox

    VI/24
    18:30 - 20:20
    "Мэс заслын тасгийнхан" ОАК 14, 15-р анги
  • DreamBox

    VI/24
    18:35 - 19:02
    "Петер Пэн" хүүхэлдэйн кино
  • TV2

    VI/24
    18:40 - 19:30
    “Миний эрдэнэ” ОАК 1-р анги
  • SPS Prime

    VI/24
    19:00 - 20:00
    "PENNY HARDAWAY - ONE CENT" БАРИМТАТ КИНО
  • Боловсрол ТВ

    VI/24
    19:00 - 20:20
    "Бүхнийг анагаагч хайр" СОАК 33-р анги
  • Royal HD

    VI/24
    19:20 - 20:15
    "Да Шөн Күй Пүүс" ОАК 40-р анги
  • Өлзий ТВ

    VI/24
    19:30 - 20:30
    Жирэмсний сорил ОАК 1-р анги
  • TV5

    VI/24
    19:30 - 20:30
    "дуни" соак 48-р анги
  • MovieBox

    VI/24
    19:30 - 20:30
    "Цагаач гэр бүл" ОАК (I.11,12-р анги)
  • Eco Channel

    VI/24
    19:30 - 20:00
    Оддын дайн: "Эсэргүүцэл" хүүхэлдэйн кино 10-р анги
  • Монгол ТВ

    VI/24
    20:00 - 21:00
    "Бүтэлгүй Севкат" ТОАК 79-р анги
  • Eco Channel

    VI/24
    20:00 - 21:00
    "Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм" ОАК 8-р анги
  • MN25

    VI/24
    20:10 - 21:20
    "гүйцэтгэгч" оросын олон ангит кино 14-р анги
  • AsianBox

    VI/24
    20:20 - 21:40
    "Сарны хосууд" ОАК 2-р анги
  • MovieBox

    VI/24
    20:30 - 21:30
    "Их хотын залуус" ОАК (14-р анги)
  • DreamBox

    VI/24
    20:33 - 21:00
    "Монкарт" хүүхэлдэйн кино
  • TV2

    VI/24
    21:00 - 22:00
    Баримтат кино
  • Монгол ТВ

    VI/24
    21:00 - 22:00
    "Зөв тэмцэл" ОАК /season-1/ 5-р анги
  • NTV

    VI/24
    21:25 - 22:35
    “Фү Яаогийн домог” ОАК 35-р анги
  • TV9

    VI/24
    21:30 - 23:00
    “Дуулиан” олон ангит УСК,15,16-р анги
  • SBN

    VI/24
    21:30 - 22:45
    “миний гүнж”-10 соак
  • MovieBox

    VI/24
    21:30 - 23:30
    "Хөрш залуу (The Boy Next Door)" УСК
  • C1

    VI/24
    21:30 - 22:30
    "Мөрдөгчид" ОАК 2-р бүлгийн 4-р анги
  • AsianBox

    VI/24
    21:40 - 22:45
    "Элсэн цаг" ОАК 12-р анги
  • TV8

    VI/24
    21:45 - 22:30
    "Дурлал шиг амьдрал" ОАК 14-р анги
  • Өлзий ТВ

    VI/24
    21:55 - 23:10
    Хөдөө шил ОАК 6-р анги
  • TV7

    VI/24
    22:00 - 23:50
    "Нууц" УСК
  • TM

    VI/24
    22:00 - 22:50
    "Эгэл ертөнц" ОАК 10-р анги
  • Монгол ТВ

    VI/24
    22:00 - 23:30
    "Нүд гялбам" СОАК 10-р анги
  • Эх Орон ТВ

    VI/24
    22:00 - 23:00
    “Залуу эмч нар” ОАК 47-р анги
  • Eco Channel

    VI/24
    22:00 - 23:00
    "Насны хань" ОАК 1-р анги
  • Боловсрол ТВ

    VI/24
    22:00 - 23:05
    "Аугаа зуун" ОАК 30-р анги
  • DreamBox

    VI/24
    22:02 - 23:00
    Da Vinci Learning – “Харах сүүлийн боломж” баримтат кино
  • MN25

    VI/24
    22:05 - 23:10
    "сэтгэл судлаач" туркийн олон ангит кино 35-р анги
  • TV5

    VI/24
    22:15 - 23:25
    "тэ жу ён " соак 109-р анги
  • Royal HD

    VI/24
    22:20 - 23:30
    "Далд ноёрхлын эрин үе" ОАК /season-4/ 1-р анги
  • МҮОНТ

    VI/24
    22:25 - 23:25
    MNB шинэ уран бүтээл: “Хамгийн азтай үе” уран сайхны киноны нээлт
  • NTV

    VI/24
    22:35 - 23:45
    “Невский” ОАК 14-р анги
  • SBN

    VI/24
    22:45 - 00:00
    “жэжүнвон”-6 соак
  • AsianBox

    VI/24
    22:45 - 00:00
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 3.35-р анги
  • Сүлд ТВ

    VI/24
    22:50 - 23:40
    46 оны Ленинград /8-р анги/
  • TV2

    VI/24
    23:00 - 10:00
    “Миний эрдэнэ” ОАК 1-р анги
  • Эх Орон ТВ

    VI/24
    23:00 - 23:55
    "Эх дэлхий" Баримтат кино 1-р анги
  • МҮОНТ

    VI/24
    23:25 - 00:10
    MNB шинэ уран бүтээл: “Хамгийн азтай үе” уран сайхны кино 1-р анги
  • MovieBox

    VI/24
    23:30 - 01:00
    "Полли ирлээ (Along Came Polly)" УСК
  • C1

    VI/24
    23:30 - 00:40
    "Спартак - Өшөө авалт" ОАК 7-р анги
  • NTV

    VI/24
    23:45 - 00:35
    “Шоронгийн гүнж” ОАК 2-р анги
  • Монгол ТВ

    VI/24
    00:00 - 01:00
    "Шивэгчний өчил" /season-2/ 11-р анги
  • AsianBox

    VI/24
    00:00 - 01:10
    "Сарны хосууд" ОАК 2-р анги
  • MovieBox

    VI/24
    01:00 - 02:30
    "Цагаач гэр бүл" ОАК (I.9-12-р анги)
  • Боловсрол ТВ

    VI/24
    01:00 - 01:30
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • AsianBox

    VI/24
    01:10 - 07:00
    "Мэс заслын тасгийнхан" ОАК 14, 15-р анги
  • MovieBox

    VI/24
    02:30 - 04:00
    "Залуухан бас өлсгөлөн" ОАК (I.1-4-р анги)
  • MovieBox

    VI/24
    04:00 - 05:40
    "Их хотын залуус" ОАК (12-14-р анги)
  • MovieBox

    VI/24
    05:40 - 07:10
    "Хөрш залуу (The Boy Next Door)" УСК
  • MovieBox

    VI/24
    07:30 - 09:00
    "Цагаач гэр бүл" ОАК (I.9-12-р анги)

Олон Саналтай

VII/1913:10

Star TV

Үзэгчийн хүсэлтээр: "One piece" Анимэ 46-50-р анги

VII/1915:10

Монгол ТВ

"Лусын хааны сүйт бүсгүй" СОАК 13-16-р анги

VII/1919:30

MovieBox

"Цагаач гэр бүл" ОАК (III.12,13-р анги)