• TV9

    VI/28
    05:40 - 06:40
    “Суут ухаантан болох арга” баримтат кино
  • NTV

    VI/28
    06:00 - 06:45
    “Шоронгийн гүнж” ОАК 5-р анги
  • Монгол ТВ

    VI/28
    06:00 - 06:30
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-2/ 63-р анги
  • NTV

    VI/28
    06:45 - 07:10
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэйн кино /3.6/
  • Өлзий ТВ

    VI/28
    07:10 - 07:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • NTV

    VI/28
    07:10 - 07:35
    “Пукка” хүүхэлдэйн кино /33/
  • TV5

    VI/28
    07:20 - 08:00
    "өвсний эльф" хүүхэлдэйн кино
  • SBN

    VI/28
    07:30 - 08:00
    хүүхэлдэйн кино
  • DreamBox

    VI/28
    07:40 - 08:00
    "Лунтик" хүүхэлдэйн кино
  • TV5

    VI/28
    08:00 - 09:05
    "робот галт тэрэг"хүүхэлдэйн кино
  • Эх Орон ТВ

    VI/28
    08:00 - 08:20
    "Даниель бамбар " Хүүхэлдэйн кино 99,100-р анги
  • Eco Channel

    VI/28
    08:00 - 08:40
    "Сабрина увдист охины нууц" хүүхэлдэйн кино 20-р анги
  • TV9

    VI/28
    08:07 - 08:30
    “Хөгжилтэй гэр бүл” хүүхэлдэйн киноны 9-р анги
  • Боловсрол ТВ

    VI/28
    08:30 - 09:00
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 1.2-р анги
  • DreamBox

    VI/28
    08:40 - 09:00
    "Лунтик" хүүхэлдэйн кино
  • TV7

    VI/28
    09:00 - 09:30
    "Mr bean-2" хүүхэлдэйн кино
  • TM

    VI/28
    09:00 - 10:00
    "Эгэл ертөнц" ОАК 13-р анги
  • MovieBox

    VI/28
    09:00 - 09:50
    "Залуухан бас өлсгөлөн" ОАК (I.9,10-р анги)
  • Eco Channel

    VI/28
    09:00 - 09:30
    Оддын дайн: "Эсэргүүцэл" хүүхэлдэйн кино 13-р анги
  • Боловсрол ТВ

    VI/28
    09:00 - 09:15
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 52-р анги
  • Боловсрол ТВ

    VI/28
    09:15 - 09:40
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 17-18-р анги
  • TV7

    VI/28
    09:30 - 10:00
    "Маги" хүүхэлдэйн кино 17-р анги
  • Боловсрол ТВ

    VI/28
    09:40 - 10:00
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 5.12-р анги
  • TV9

    VI/28
    09:45 - 10:30
    “Аз жаргалын гоймон” олон ангит УСК, 24-р анги
  • NTV

    VI/28
    09:50 - 10:35
    “Фү Яаогийн домог” ОАК 38-р анги
  • TV8

    VI/28
    10:00 - 10:35
    "Саятан болгох дамжаа" ОАК 4-р анги /давталт/
  • SBN

    VI/28
    10:00 - 11:00
    “жэжүнвон”-9 соак
  • Монгол ТВ

    VI/28
    10:00 - 10:25
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино /season-2/ 21-24-р анги
  • AsianBox

    VI/28
    10:00 - 11:10
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 3.38-р анги
  • DreamBox

    VI/28
    10:02 - 10:30
    “Тобот” хүүхэлдэйн кино
  • Боловсрол ТВ

    VI/28
    10:05 - 11:10
    "Бүхнийг анагаагч хайр" СОАК 36-р анги
  • MovieBox

    VI/28
    10:10 - 11:20
    "Их хотын залуус" ОАК (16,17-р анги)
  • Royal HD

    VI/28
    10:25 - 11:20
    "Да Шөн Күй Пүүс" ОАК 43-р анги
  • Монгол ТВ

    VI/28
    10:30 - 12:00
    "Хаан болсон салбадай" СОАК 1-р анги
  • Эх Орон ТВ

    VI/28
    10:30 - 11:30
    "Эх дэлхий" баримтат кино 5-р анги
  • DreamBox

    VI/28
    10:33 - 11:00
    "Вингс клуб" хүүхэлдэйн кино
  • NTV

    VI/28
    10:35 - 11:00
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэйн кино /3.6/
  • MN25

    VI/28
    10:40 - 11:30
    "драгон болл" японы олон ангит хүүхэлдэйн кино 405, 406-р анги
  • Өлзий ТВ

    VI/28
    11:00 - 12:00
    Жирэмсний сорил ОАК 4-р анги
  • TV2

    VI/28
    11:00 - 11:50
    “Миний эрдэнэ” ОАК 4-р анги
  • SBN

    VI/28
    11:00 - 12:00
    “миний гүнж”-13 соак
  • NTV

    VI/28
    11:00 - 11:25
    “Пукка” хүүхэлдэйн кино /33/
  • Eco Channel

    VI/28
    11:00 - 12:00
    "Насны хань" ОАК 4-р анги
  • C1

    VI/28
    11:00 - 11:50
    "Харь орны шоронд - 28" баримтат кино
  • DreamBox

    VI/28
    11:02 - 11:30
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино
  • AsianBox

    VI/28
    11:10 - 12:30
    "Гэр бүл" ОАК 7-р анги
  • MovieBox

    VI/28
    11:20 - 14:30
    "Казино (Casino)" УСК
  • NTV

    VI/28
    11:25 - 12:15
    “Невский” ОАК 17-р анги
  • Эх Орон ТВ

    VI/28
    11:30 - 12:30
    "Залуу эмч нар" ОАК төгсгөлийн 50-р анги
  • MN25

    VI/28
    11:30 - 12:40
    "гүйцэтгэгч" оросын олон ангит кино 17-р анги
  • DreamBox

    VI/28
    11:33 - 12:00
    "Монкарт" хүүхэлдэйн кино
  • TV5

    VI/28
    11:55 - 13:00
    "дуни" соак 51-р анги
  • TV7

    VI/28
    12:00 - 14:00
    "Андрон хар нүх" УСК
  • DreamBox

    VI/28
    12:02 - 12:30
    "Урагшаа титанууд аа" хүүхэлдэйн кино
  • Боловсрол ТВ

    VI/28
    12:05 - 13:00
    "Аугаа зуун" ОАК 33-р анги
  • NTV

    VI/28
    12:15 - 13:00
    “Шоронгийн гүнж” ОАК 5-р анги
  • Монгол ТВ

    VI/28
    12:30 - 13:25
    "Бүтэлгүй Севкат" ТОАК 82-р анги
  • AsianBox

    VI/28
    12:30 - 14:10
    "Мэс заслын тасгийнхан" ОАК 20, 21-р анги
  • TV8

    VI/28
    12:35 - 13:20
    "Дурлал шиг амьдрал" ОАК 17-р анги /давталт/
  • Эх Орон ТВ

    VI/28
    13:00 - 14:50
    ЗХ-ны 032-р ангийн 40 жилийн ой - Хэнтий аймгийн Дэлгэрхаан сум
  • Боловсрол ТВ

    VI/28
    13:00 - 13:25
    "Хөгжилтэй Монголдой" 1-р ангийн хичээл №31
  • C1

    VI/28
    13:20 - 14:05
    "Наруто-Шиппүдэн" хүүхэлдэйн кино 381,382-р анги
  • Боловсрол ТВ

    VI/28
    13:25 - 14:00
    "Хөгжилтэй Монголдой" 2-р ангийн хичээл №31
  • MN25

    VI/28
    13:30 - 14:30
    "баримтат кино"
  • TV5

    VI/28
    13:35 - 14:45
    "тэ жу ён " соак 113-р анги
  • TV8

    VI/28
    14:00 - 15:30
    "Хайртай бол хартай" МУСК
  • Сүлд ТВ

    VI/28
    14:00 - 15:20
    "Амин мөр" МУСК
  • Eco Channel

    VI/28
    14:00 - 15:00
    "Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм" ОАК 11-р анги
  • DreamBox

    VI/28
    14:02 - 14:30
    “Лунтик” хүүхэлдэйн кино
  • AsianBox

    VI/28
    14:10 - 15:20
    "Сарны хосууд" ОАК 5-р анги
  • NTV

    VI/28
    14:20 - 14:45
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэйн кино /3.6/
  • MovieBox

    VI/28
    14:30 - 16:00
    "Цагаач гэр бүл" ОАК (II.2-5-р анги)
  • NTV

    VI/28
    14:45 - 15:10
    “Пукка” хүүхэлдэйн кино /33/
  • Монгол ТВ

    VI/28
    15:00 - 15:55
    "Хөгшин хүргэн" ХОАК 23-р анги
  • МҮОНТ

    VI/28
    15:00 - 15:20
    16 мм кино төсөл үзүүлж байна: “Ухаан сорих наадгай” 1987он
  • DreamBox

    VI/28
    15:02 - 15:30
    "Петер Пэн" хүүхэлдэйн кино
  • TV9

    VI/28
    15:10 - 16:00
    “Амьд үхдэлүүд” олон ангит УСК,111-р анги
  • NTV

    VI/28
    15:10 - 16:00
    “Фү Яаогийн домог” ОАК 38-р анги
  • TV5

    VI/28
    15:20 - 16:30
    "дэндүү их хүсэл" соак 48-р анги
  • C1

    VI/28
    15:30 - 16:30
    "Мөрдөгчид" ОАК 2-р бүлгийн 7-р анги
  • DreamBox

    VI/28
    15:33 - 16:00
    "Урагшаа титанууд аа" хүүхэлдэйн кино
  • MN25

    VI/28
    15:40 - 16:40
    "ядуусын хороолллын пуужин" японы олон ангит кино 3-р анги
  • NTV

    VI/28
    16:00 - 17:20
    “Маргаашгүй” МУСК
  • MovieBox

    VI/28
    16:00 - 18:10
    "Том Лебовски (The Big Lebowski)" УСК
  • Монгол ТВ

    VI/28
    16:00 - 17:00
    "Миний дүрсгүй гүнж" СОАК 5-р анги
  • МҮОНТ

    VI/28
    16:00 - 16:40
    “Хоймор өнжих нар” уран сайхны кино 10-р анги
  • Eco Channel

    VI/28
    16:00 - 17:35
    "Хүний амь" МУСК
  • AsianBox

    VI/28
    16:00 - 16:50
    "Элсэн цаг" ОАК 15-р анги
  • DreamBox

    VI/28
    16:02 - 16:30
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино
  • TV8

    VI/28
    16:30 - 17:00
    "Саятан болгох дамжаа" ОАК 5-р анги
  • Эх Орон ТВ

    VI/28
    16:30 - 18:25
    Бугын тэмдэгт тулга ОАК төгсгөлийн 49,50-р анги
  • DreamBox

    VI/28
    16:33 - 17:00
    "Вингс клуб " хүүхэлдэйн кино
  • MN25

    VI/28
    16:40 - 17:20
    "аяллын амт" баримтат кино
  • Сүлд ТВ

    VI/28
    17:00 - 17:50
    46 оны Ленинград /11-р анги/
  • AsianBox

    VI/28
    17:00 - 18:30
    "Гэр бүл" ОАК 8-р анги
  • DreamBox

    VI/28
    17:02 - 17:30
    "Төмөр хүн" хүүхэлдэйн кино
  • TV2

    VI/28
    17:05 - 18:00
    “Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм” ОАК 25-р анги
  • TM

    VI/28
    17:10 - 17:30
    "Цул метал Алхимич:Ахан дүүс " хүүхэлдэйн кино 117-р анги
  • Боловсрол ТВ

    VI/28
    17:10 - 17:40
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 1.3-р анги
  • TV7

    VI/28
    17:20 - 17:50
    "Mr.Bean-2" хүүхэлдэйн кино
  • NTV

    VI/28
    17:20 - 18:05
    “Шоронгийн гүнж” ОАК 6-р анги
  • MN25

    VI/28
    17:20 - 18:05
    "драгон болл" японы олон ангит хүүхэлдэйн кино 407, 408-р анги
  • DreamBox

    VI/28
    17:30 - 18:00
    "Мүүк" хүүхэлдэйн кино
  • TV8

    VI/28
    17:30 - 18:20
    "Тэсийн голын Монголчууд" баримтат кино
  • Монгол ТВ

    VI/28
    17:30 - 17:55
    "Хүүхдийн ертөнц" хүүхэлдэйн кино 2-р хэсэг
  • Боловсрол ТВ

    VI/28
    17:40 - 18:00
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 1-р анги
  • TV7

    VI/28
    17:50 - 18:20
    "Маги" хүүхэлдэйн кино 18-р анги
  • SPS Prime

    VI/28
    18:00 - 18:30
    "LEGACY OF DRAZEN PETROVIC" БАРИМТАТ КИНО
  • Монгол ТВ

    VI/28
    18:00 - 18:30
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино /season-2/ 25-28-р анги
  • C1

    VI/28
    18:00 - 18:50
    "Наруто-Шиппүдэн" хүүхэлдэйн кино 383,384-р анги
  • DreamBox

    VI/28
    18:02 - 18:30
    “Лунтик” хүүхэлдэйн кино
  • NTV

    VI/28
    18:05 - 18:30
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэйн кино /3.7/
  • Боловсрол ТВ

    VI/28
    18:07 - 18:25
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 19-20-р анги
  • SBN

    VI/28
    18:20 - 19:30
    “жэжүнвон”-10 соак
  • Боловсрол ТВ

    VI/28
    18:25 - 19:00
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 5.13-р анги
  • NTV

    VI/28
    18:30 - 19:00
    “Пукка” хүүхэлдэйн кино /34/
  • MovieBox

    VI/28
    18:30 - 19:30
    "Залуухан бас өлсгөлөн" ОАК (II.1,2-р анги)
  • AsianBox

    VI/28
    18:30 - 20:20
    "Мэс заслын тасгийнхан" ОАК 22, 23-р анги
  • DreamBox

    VI/28
    18:33 - 19:00
    "Петер Пэн" хүүхэлдэйн кино
  • TV2

    VI/28
    18:40 - 19:30
    “Миний эрдэнэ” ОАК 5-р анги
  • TM

    VI/28
    19:00 - 19:10
    "Монгол сурын харваа" баримтат кино
  • Eco Channel

    VI/28
    19:00 - 19:30
    "Кино миний амьдралд"
  • Боловсрол ТВ

    VI/28
    19:00 - 20:20
    "Бүхнийг анагаагч хайр" СОАК 37-р анги
  • Royal HD

    VI/28
    19:20 - 20:15
    "Да Шөн Күй Пүүс" ОАК 44-р анги
  • TV5

    VI/28
    19:30 - 20:45
    "дуни" соак 52-р анги
  • MovieBox

    VI/28
    19:30 - 20:30
    "Цагаач гэр бүл" ОАК (II.6,7-р анги)
  • Eco Channel

    VI/28
    19:30 - 20:00
    Оддын дайн: "Эсэргүүцэл" хүүхэлдэйн кино 14-р анги
  • Монгол ТВ

    VI/28
    20:00 - 21:00
    "Бүтэлгүй Севкат" ТОАК 83-р анги
  • Eco Channel

    VI/28
    20:00 - 21:00
    "Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм" ОАК 12-р анги
  • MN25

    VI/28
    20:10 - 21:20
    "гүйцэтгэгч" оросын олон ангит кино 18-р анги
  • AsianBox

    VI/28
    20:20 - 21:40
    "Сарны хосууд" ОАК 6-р анги
  • MovieBox

    VI/28
    20:30 - 21:30
    "Их хотын залуус" ОАК (18-р анги)
  • DreamBox

    VI/28
    20:33 - 21:00
    "Монкарт“ хүүхэлдэйн кино
  • TV5

    VI/28
    20:45 - 21:00
    "робот галт тэрэг"хүүхэлдэйн кино
  • TV8

    VI/28
    20:50 - 21:00
    Богино хэмжээний кино
  • TV2

    VI/28
    21:00 - 22:00
    Баримтат кино
  • Монгол ТВ

    VI/28
    21:00 - 22:00
    "Зөв тэмцэл" ОАК /season-1/ 9-р анги
  • NTV

    VI/28
    21:25 - 22:30
    “Фү Яаогийн домог” ОАК 39-р анги
  • TV9

    VI/28
    21:30 - 23:10
    “Дуулиан” олон ангит УСК,23,24-р анги
  • SBN

    VI/28
    21:30 - 22:45
    “миний гүнж”-14 соак
  • MovieBox

    VI/28
    21:30 - 00:40
    "Бага нас (Boyhood)" УСК
  • C1

    VI/28
    21:30 - 22:30
    "Мөрдөгчид" ОАК 2-р бүлгийн 8-р анги
  • TV7

    VI/28
    21:40 - 23:50
    "Ip Man -3" УСК
  • AsianBox

    VI/28
    21:40 - 22:45
    "Элсэн цаг" ОАК 16-р анги
  • МҮОНТ

    VI/28
    21:50 - 22:40
    MNB шинэ уран бүтээл: “Хамгийн азтай үе” уран сайхны кино 5-р анги
  • Өлзий ТВ

    VI/28
    21:55 - 23:00
    Хөдөө шил ОАК 10-р анги
  • TM

    VI/28
    22:00 - 22:50
    "Эгэл ертөнц" ОАК 14-р анги
  • Монгол ТВ

    VI/28
    22:00 - 23:35
    "Хаан болсон салбадай" СОАК 2-р анги
  • Эх Орон ТВ

    VI/28
    22:00 - 23:00
    "Залуу нас" ОАК 1-р анги
  • Eco Channel

    VI/28
    22:00 - 23:00
    "Насны хань" ОАК 5-р анги
  • Боловсрол ТВ

    VI/28
    22:00 - 23:10
    "Аугаа зуун" ОАК 34-р анги
  • DreamBox

    VI/28
    22:02 - 23:00
    Da Vinci Learning – “Агуу мөрөөдөгчид” баримтат кино
  • TV5

    VI/28
    22:15 - 23:25
    "тэ жу ён " соак 114-р анги
  • Royal HD

    VI/28
    22:15 - 23:25
    "Далд ноёрхлын эрин үе" ОАК /season-4/ 5-р анги
  • MN25

    VI/28
    22:20 - 23:20
    "ядуусын хорооллын пуужин" японы олон ангит кино 4-р анги
  • TV8

    VI/28
    22:30 - 23:15
    "Дурлал шиг амьдрал" ОАК 18-р анги
  • NTV

    VI/28
    22:30 - 23:40
    “Невский” ОАК 18-р анги
  • МҮОНТ

    VI/28
    22:40 - 23:20
    16 мм кино төсөл үзүүлж байна: “Монгол хээ угалз” 1986 он
  • SBN

    VI/28
    22:45 - 00:00
    “жэжүнвон”-10 соак
  • AsianBox

    VI/28
    22:45 - 00:00
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 3.39-р анги
  • Сүлд ТВ

    VI/28
    22:50 - 23:40
    46 оны Ленинград /12-р анги/
  • TV2

    VI/28
    23:00 - 10:00
    “Миний эрдэнэ” ОАК 5-р анги
  • Эх Орон ТВ

    VI/28
    23:00 - 23:55
    "Эх дэлхий" Баримтат кино 5-р анги
  • C1

    VI/28
    23:20 - 00:30
    "Спартак - Хараалгуулагсдын дайн" ОАК 1-р анги
  • Монгол ТВ

    VI/28
    00:00 - 01:00
    "Америкчууд" ОАК /season-5/ 2-р анги
  • AsianBox

    VI/28
    00:00 - 01:10
    "Сарны хосууд" ОАК 6-р анги
  • NTV

    VI/28
    00:40 - 02:10
    “Элэг нэгтэн” МУСК
  • MovieBox

    VI/28
    00:40 - 02:10
    "Хөрш залуу (The Boy Next Door)" УСК
  • Боловсрол ТВ

    VI/28
    00:45 - 01:30
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • AsianBox

    VI/28
    01:10 - 07:00
    "Мэс заслын тасгийнхан" ОАК 22, 23-р анги
  • NTV

    VI/28
    02:10 - 02:55
    “Шоронгийн гүнж” ОАК 6-р анги
  • MovieBox

    VI/28
    02:10 - 03:00
    "Цагаач гэр бүл" ОАК (II.6,7-р анги)
  • TV9

    VI/28
    02:20 - 05:00
    Баримтат кино
  • MovieBox

    VI/28
    03:00 - 03:50
    "Залуухан бас өлсгөлөн" ОАК (II.1,2-р анги)
  • MovieBox

    VI/28
    03:50 - 04:20
    "Их хотын залуус" ОАК (18-р анги)
  • MovieBox

    VI/28
    04:20 - 07:10
    "Бага нас (Boyhood)" УСК
  • MovieBox

    VI/28
    07:10 - 09:00
    "Цагаач гэр бүл" ОАК (I.11-II.2-р анги)

Олон Саналтай

VII/1913:10

Star TV

Үзэгчийн хүсэлтээр: "One piece" Анимэ 46-50-р анги

VII/1915:10

Монгол ТВ

"Лусын хааны сүйт бүсгүй" СОАК 13-16-р анги

VII/1919:30

MovieBox

"Цагаач гэр бүл" ОАК (III.12,13-р анги)