• TV9

    VI/29
    06:00 - 07:00
    “Тэнгисийн тэнүүлчид” баримтат кино
  • Монгол ТВ

    VI/29
    06:00 - 07:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-2/ 64,65-р анги
  • NTV

    VI/29
    06:25 - 09:25
    “Шоронгийн гүнж” ОАК /3-6/
  • Монгол ТВ

    VI/29
    07:00 - 09:00
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино /season-2/ 45-52-р анги, /season-1/ 1-16-р анги
  • AsianBox

    VI/29
    07:05 - 09:05
    "Гэр бүл" ОАК 6, 7-р анги
  • Өлзий ТВ

    VI/29
    07:10 - 07:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • Боловсрол ТВ

    VI/29
    07:10 - 08:00
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 4.21-22-р анги
  • SBN

    VI/29
    07:30 - 08:30
    хүүхэлдэйн кино
  • DreamBox

    VI/29
    07:40 - 08:00
    “Лунтик” хүүхэлдэйн кино
  • TV5

    VI/29
    07:40 - 08:20
    "робот галт тэрэг"хүүхэлдэйн кино
  • Боловсрол ТВ

    VI/29
    08:07 - 08:50
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 49-50-р анги
  • TV9

    VI/29
    08:10 - 09:45
    “Затура” хүүхэлдэйн кино
  • TV5

    VI/29
    08:20 - 08:45
    "өвсний эльф" хүүхэлдэйн кино
  • Боловсрол ТВ

    VI/29
    08:50 - 09:35
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 5.9-10-р анги
  • TV7

    VI/29
    09:00 - 09:30
    "Mr bean-2" хүүхэлдэйн кино
  • TM

    VI/29
    09:00 - 10:00
    "Эгэл ертөнц" ОАК 14-р анги
  • МҮОНТ

    VI/29
    09:00 - 09:50
    Алтан сан хөмрөгөөс: Хүннү гүрэн цуврал “Өвөг дээдэс” баримтат кино 1-р анги
  • Eco Channel

    VI/29
    09:00 - 09:40
    "Сабрина увдист охины нууц" хүүхэлдэйн кино 21-р анги
  • DreamBox

    VI/29
    09:02 - 10:20
    "Илья Муромец ба Шүгэл дээрэмчин" бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино
  • AsianBox

    VI/29
    09:05 - 10:15
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 3.39-р анги
  • SBN

    VI/29
    09:20 - 10:30
    “жэжүнвон”-6 соак
  • TV7

    VI/29
    09:30 - 10:00
    "Маги" хүүхэлдэйн кино 18-р анги
  • MovieBox

    VI/29
    09:30 - 12:30
    "Их хотын залуус" ОАК (14-18-р анги)
  • Боловсрол ТВ

    VI/29
    09:35 - 10:00
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 15-16-р анги
  • Эх Орон ТВ

    VI/29
    10:00 - 11:00
    "Бугын тэмдэгт тулга" ОАК 41-р анги
  • Eco Channel

    VI/29
    10:00 - 10:30
    Оддын дайн: "Эсэргүүцэл" хүүхэлдэйн кино 14-р анги
  • Боловсрол ТВ

    VI/29
    10:05 - 11:10
    "Бүхнийг анагаагч хайр" СОАК 37-р анги
  • AsianBox

    VI/29
    10:15 - 12:00
    "Мэс заслын тасгийнхан" ОАК 22, 23-р анги
  • DreamBox

    VI/29
    10:20 - 12:00
    “Урагшаа Титанууд аа” хүүхэлдэйн кино
  • TV8

    VI/29
    10:50 - 12:45
    "Саятан болгох дамжаа" ОАК 1,2,3-р анги /давталт/
  • Эх Орон ТВ

    VI/29
    11:00 - 12:00
    "Бугын тэмдэгт тулга" ОАК 42-р анги
  • Eco Channel

    VI/29
    11:00 - 12:00
    "Насны хань" ОАК 5-р анги
  • C1

    VI/29
    11:00 - 12:25
    "Ах дүү гурав" МУСК
  • Боловсрол ТВ

    VI/29
    11:10 - 12:05
    "Эерэг цэнэг" баримтат кино 1-р дугаар
  • MN25

    VI/29
    11:10 - 14:10
    "гүйцэтгэгч" оросын олон ангит 14,15,16-р анги
  • TV7

    VI/29
    11:30 - 13:40
    "Ip Man - 3" УСК
  • TV5

    VI/29
    12:00 - 15:20
    "дуни" соак 48,49,50-р анги
  • Сүлд ТВ

    VI/29
    12:00 - 12:50
    46 оны Ленинград /12-р анги/
  • Монгол ТВ

    VI/29
    12:00 - 13:30
    "Хаан болсон салбадай" СОАК 2-р анги
  • Эх Орон ТВ

    VI/29
    12:00 - 13:00
    "Даниель бамбар " Хүүхэлдэйн кино 91-95-р анги
  • AsianBox

    VI/29
    12:00 - 14:00
    "Элсэн цаг" ОАК 14, 15-р анги
  • DreamBox

    VI/29
    12:02 - 13:02
    “Тобот” хүүхэлдэйн кино
  • Боловсрол ТВ

    VI/29
    12:10 - 14:15
    "Аугаа зуун" ОАК 30-31-р анги
  • TV2

    VI/29
    12:30 - 15:05
    “Миний эрдэнэ” ОАК 1-3-р анги
  • MovieBox

    VI/29
    12:30 - 13:20
    Кино Марафон: "Тахал" ОАК (III.1-р анги)
  • C1

    VI/29
    12:45 - 14:50
    "Наруто-Шиппүдэн" хүүхэлдэйн кино
  • SBN

    VI/29
    13:00 - 14:10
    “жэжүнвон”-7 соак
  • МҮОНТ

    VI/29
    13:00 - 14:20
    “Эгч дүүс” уран сайхны кино
  • MovieBox

    VI/29
    13:20 - 14:10
    Кино Марафон: "Тахал" ОАК (III.2-р анги)
  • TV8

    VI/29
    13:30 - 15:00
    Уран сайхны кино
  • Сүлд ТВ

    VI/29
    14:00 - 14:45
    "Титаник" баримтат кино
  • Royal HD

    VI/29
    14:00 - 15:45
    "Да Шөн Күй Пүүс" ОАК 40, 41-р анги
  • Монгол ТВ

    VI/29
    14:00 - 15:55
    "Бүтэлгүй Севкат" ТОАК 79,80-р анги
  • Eco Channel

    VI/29
    14:00 - 15:00
    "Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм" ОАК 12-р анги
  • AsianBox

    VI/29
    14:00 - 17:10
    "Сарны хосууд" ОАК 2-4-р анги
  • DreamBox

    VI/29
    14:05 - 15:33
    "Илья Муромец ба Шүгэл дээрэмчин" бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино
  • SBN

    VI/29
    14:10 - 15:20
    “жэжүнвон”-8 соак
  • MovieBox

    VI/29
    14:10 - 15:00
    Кино Марафон: "Тахал" ОАК (III.3-р анги)
  • TV9

    VI/29
    14:20 - 15:00
    “Хөгжилтэй гэр бүл” хүүхэлдэйн кино
  • TV7

    VI/29
    14:40 - 16:20
    "Анастасияа" бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино
  • MN25

    VI/29
    14:40 - 15:40
    "ядуусын хорооллын пуужин" японы олон ангит кино 4-р анги
  • C1

    VI/29
    14:50 - 15:40
    "Мөрдөгчид" ОАК 2-р бүлгийн 4-р анги
  • TV9

    VI/29
    15:00 - 16:50
    “Мөс” Уран сайхны кино
  • MovieBox

    VI/29
    15:00 - 15:50
    Кино Марафон: "Тахал" ОАК (III.4-р анги)
  • Eco Channel

    VI/29
    15:00 - 16:30
    "Сарны гөлөг" МУСК
  • DreamBox

    VI/29
    15:33 - 16:50
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино
  • C1

    VI/29
    15:40 - 16:30
    "Мөрдөгчид" ОАК 2-р бүлгийн 5-р анги
  • MovieBox

    VI/29
    15:50 - 16:40
    Кино Марафон: "Тахал" ОАК (III.5-р анги)
  • Эх Орон ТВ

    VI/29
    16:00 - 17:00
    "Бугын тэмдэгт тулга" ОАК 43-р анги
  • Өлзий ТВ

    VI/29
    16:10 - 17:50
    Хөдөө шил ОАК 6,7-р анги
  • TV8

    VI/29
    16:15 - 17:40
    "Дурлал шиг амьдрал" ОАК 14,15-р анги
  • МҮОНТ

    VI/29
    16:20 - 16:50
    16 мм кино төсөл үзүүлж байна: “Монгол хээ угалз” 1986 он
  • Монгол ТВ

    VI/29
    16:30 - 18:25
    "Такси-1" МУСК
  • MovieBox

    VI/29
    16:40 - 17:30
    Кино Марафон: "Тахал" ОАК (III.6-р анги)
  • DreamBox

    VI/29
    16:50 - 18:00
    “Төмөр хүн” хүүхэлдэйн кино
  • SBN

    VI/29
    17:00 - 18:10
    “жэжүнвон”-9 соак
  • Эх Орон ТВ

    VI/29
    17:00 - 18:00
    "Бугын тэмдэгт тулга" ОАК 44-р анги
  • TM

    VI/29
    17:10 - 17:30
    "Цул метал Алхимич:Ахан дүүс " хүүхэлдэйн кино 118-р анги
  • AsianBox

    VI/29
    17:10 - 18:30
    "Гэр бүл" ОАК 9-р анги
  • MN25

    VI/29
    17:10 - 18:00
    "драгон болл" японы олон ангит хүүхэлдэйн кино 409, 410-р анги
  • TV7

    VI/29
    17:30 - 18:00
    "Mr bean-2" хүүхэлдэйн кино
  • MovieBox

    VI/29
    17:30 - 18:30
    Кино Марафон: "Тахал" ОАК (III.7-р анги)
  • C1

    VI/29
    17:30 - 19:00
    "Газрын жигүүр" (1978) МУСК
  • TV7

    VI/29
    18:00 - 18:30
    "Маги" хүүхэлдэйн кино 19-р анги
  • SPS Prime

    VI/29
    18:00 - 18:30
    "CITY GAME - LOS ANGELES" БАРИМТАТ КИНО
  • Эх Орон ТВ

    VI/29
    18:00 - 19:00
    "Бугын тэмдэгт тулга" ОАК 45-р анги
  • TV2

    VI/29
    18:10 - 19:10
    Баримтат кино
  • SBN

    VI/29
    18:10 - 19:20
    “жэжүнвон”-10 соак
  • MovieBox

    VI/29
    18:30 - 19:30
    Кино Марафон: "Тахал" ОАК (III.8-р анги)
  • Боловсрол ТВ

    VI/29
    18:30 - 20:00
    "Бүхнийг анагаагч хайр" СОАК 38-р анги
  • AsianBox

    VI/29
    18:30 - 20:20
    "Мэс заслын тасгийнхан" ОАК 24, 25-р анги
  • TV5

    VI/29
    18:45 - 20:05
    "дуни" соак 53-р анги
  • MovieBox

    VI/29
    19:30 - 20:30
    Кино Марафон: "Тахал" ОАК (III.9-р анги)
  • Eco Channel

    VI/29
    19:30 - 20:00
    Оддын дайн: "Эсэргүүцэл" хүүхэлдэйн кино 15-р анги
  • DreamBox

    VI/29
    19:35 - 21:00
    "Вингс клуб" хүүхэлдэйн кино
  • NTV

    VI/29
    19:55 - 21:00
    “Фү Яаогийн домог” ОАК 40-р анги
  • TV2

    VI/29
    20:00 - 21:00
    Баримтат кино
  • Eco Channel

    VI/29
    20:00 - 21:00
    "Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм" ОАК 13-р анги
  • MN25

    VI/29
    20:10 - 21:20
    "гүйцэтгэгч" оросын олон ангит кино 19-р анги
  • AsianBox

    VI/29
    20:20 - 21:40
    "Сарны хосууд" ОАК 7-р анги
  • MovieBox

    VI/29
    20:30 - 21:30
    Кино Марафон: "Тахал" ОАК (III.10-р анги)
  • NTV

    VI/29
    21:00 - 22:05
    “Невский” ОАК 19-р анги
  • Монгол ТВ

    VI/29
    21:00 - 22:30
    "Хаан болсон салбадай" СОАК 3-р анги
  • TV9

    VI/29
    21:10 - 23:10
    “Дуулиан” олон ангит УСК.25, 26-р анги
  • TV8

    VI/29
    21:15 - 22:55
    "Хүсэл" МУСК
  • MovieBox

    VI/29
    21:30 - 23:30
    "Дракулагийн өгүүлэгдээгүй түүх (Dracula Untold)" УСК
  • AsianBox

    VI/29
    21:40 - 22:45
    "Элсэн цаг" ОАК 17-р анги
  • Royal HD

    VI/29
    21:45 - 23:35
    "Нууц ажилтан" УСК
  • TV7

    VI/29
    21:50 - 23:45
    "Gun Shy" УСК
  • Өлзий ТВ

    VI/29
    21:55 - 00:00
    Тагнуулч аав МУСК
  • TV2

    VI/29
    22:00 - 10:00
    “Гарьд магнай” МУСК
  • TM

    VI/29
    22:00 - 22:50
    "Эгэл ертөнц" ОАК 15-р анги
  • Сүлд ТВ

    VI/29
    22:00 - 23:50
     " Гарц " УСК 
  • Эх Орон ТВ

    VI/29
    22:00 - 00:25
    "Сайн уу амьдрал минь" МУСК
  • C1

    VI/29
    22:00 - 00:00
    "Шуугиан таригчид" УСК
  • Боловсрол ТВ

    VI/29
    22:00 - 23:00
    "Эерэг цэнэг" баримтат кино 2-р дугаар
  • DreamBox

    VI/29
    22:02 - 23:00
    Da Vinci Learning – “Харах сүүлийн боломж” баримтат кино
  • NTV

    VI/29
    22:05 - 00:50
    “Сэжигтэн” УСК
  • Монгол ТВ

    VI/29
    22:30 - 00:30
    "Робот цагдаа" УСК
  • МҮОНТ

    VI/29
    22:45 - 23:30
    MNB шинэ уран бүтээл: “Хамгийн азтай үе” уран сайхны кино 6-р анги
  • AsianBox

    VI/29
    22:45 - 00:00
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 3.40-р анги
  • TM

    VI/29
    23:00 - 08:00
    "Хөхөө гэрлэх дөхлөө" МУСК
  • SBN

    VI/29
    23:00 - 00:30
    “зүрхэнд туссан хайр” муск
  • Eco Channel

    VI/29
    23:00 - 00:00
    "Насны хань" ОАК 6-р анги
  • MovieBox

    VI/29
    23:30 - 02:30
    "Казино (Casino)" УСК
  • Боловсрол ТВ

    VI/29
    00:00 - 01:30
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • AsianBox

    VI/29
    00:00 - 01:10
    "Сарны хосууд" ОАК 7-р анги
  • MN25

    VI/29
    00:20 - 01:20
    "ядуусын хорооллын пуужин" японы олон ангит кино 5-р анги
  • Монгол ТВ

    VI/29
    00:30 - 02:00
    "Манан зүсэгч" МУСК
  • NTV

    VI/29
    00:50 - 02:50
    “Маш нууц” МУСК
  • AsianBox

    VI/29
    01:10 - 07:00
    "Мэс заслын тасгийнхан" ОАК 24, 25-р анги
  • MovieBox

    VI/29
    02:30 - 05:30
    "Залуухан бас өлсгөлөн" ОАК (I.3-10-р анги)
  • MovieBox

    VI/29
    05:30 - 07:15
    "Цагаач гэр бүл" ОАК (II.3-7-р анги)

Олон Саналтай

VII/1913:10

Star TV

Үзэгчийн хүсэлтээр: "One piece" Анимэ 46-50-р анги

VII/1915:10

Монгол ТВ

"Лусын хааны сүйт бүсгүй" СОАК 13-16-р анги

VII/1919:30

MovieBox

"Цагаач гэр бүл" ОАК (III.12,13-р анги)