• TV9

    VI/30
    06:00 - 07:00
    “Цагаан хэрэмний нууц” баримтат кино
  • NTV

    VI/30
    06:00 - 10:45
    “Невский” ОАК /14-19/
  • Монгол ТВ

    VI/30
    06:00 - 07:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-2/ 66,67-р анги
  • AsianBox

    VI/30
    07:05 - 09:05
    "Гэр бүл" ОАК 8, 9-р анги
  • Өлзий ТВ

    VI/30
    07:10 - 07:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • Боловсрол ТВ

    VI/30
    07:10 - 08:00
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 1.1-2-р анги
  • MovieBox

    VI/30
    07:15 - 09:30
    "Бөгтөр уул (Brokeback Mountain)" УСК
  • SBN

    VI/30
    07:30 - 08:00
    хүүхэлдэйн кино
  • DreamBox

    VI/30
    07:40 - 08:00
    "Лунтик" хүүхэлдэйн кино
  • TV5

    VI/30
    07:40 - 08:00
    "робот галт тэрэг"хүүхэлдэйн кино
  • TV5

    VI/30
    08:00 - 08:20
    "өвсний эльф" хүүхэлдэйн кино
  • SPS Prime

    VI/30
    08:00 - 08:30
    "CITY GAME - LOS ANGELES" БАРИМТАТ КИНО
  • Eco Channel

    VI/30
    08:00 - 10:25
    Оддын дайн: "Эсэргүүцэл" хүүхэлдэйн кино 10-15-р анги
  • Боловсрол ТВ

    VI/30
    08:07 - 08:50
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 51-52-р анги
  • TV9

    VI/30
    08:10 - 09:45
    “Хуй буй” хүүхдийн кино
  • Боловсрол ТВ

    VI/30
    08:50 - 09:35
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 5.11-12-р анги
  • TV7

    VI/30
    09:00 - 09:30
    "Mr bean-2" хүүхэлдэйн кино
  • TM

    VI/30
    09:00 - 09:50
    "Эгэл ертөнц" ОАК 15-р анги
  • МҮОНТ

    VI/30
    09:00 - 09:50
    Алтан сан хөмрөгөөс: Хүннү гүрэн цуврал “Газар нутаг улсын үндэс” баримтат кино 2-р анги
  • DreamBox

    VI/30
    09:02 - 10:20
    “Алеша Попович ба Тугарин Могой" бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино
  • AsianBox

    VI/30
    09:05 - 10:15
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 3.40-р анги
  • TV7

    VI/30
    09:30 - 10:00
    "Маги" хүүхэлдэйн кино 19-р анги
  • MovieBox

    VI/30
    09:30 - 11:10
    "Хөрш залуу (The Boy Next Door)" УСК
  • Боловсрол ТВ

    VI/30
    09:35 - 10:00
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 17-18-р анги
  • Эх Орон ТВ

    VI/30
    10:00 - 11:00
    "Бугын тэмдэгт тулга" ОАК 46-р анги
  • Боловсрол ТВ

    VI/30
    10:05 - 11:15
    "Бүхнийг анагаагч хайр" СОАК 38-р анги
  • TV8

    VI/30
    10:10 - 11:15
    "Саятан болгох дамжаа" ОАК 4,5-р анги /давталт/
  • AsianBox

    VI/30
    10:15 - 12:00
    "Мэс заслын тасгийнхан" ОАК 24, 25-р анги
  • DreamBox

    VI/30
    10:20 - 12:02
    “Монкарт” хүүхэлдэйн кино
  • Royal HD

    VI/30
    10:20 - 12:10
    "Нууц ажилтан" УСК
  • TV10

    VI/30
    10:30 - 12:30
    "Уран сайхны кино"
  • SBN

    VI/30
    10:30 - 12:00
    “зүрхэнд туссан хайр” муск
  • NTV

    VI/30
    10:45 - 12:50
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэйн кино /3.3-7/
  • Эх Орон ТВ

    VI/30
    11:00 - 12:00
    "Бугын тэмдэгт тулга" ОАК 47-р анги
  • Eco Channel

    VI/30
    11:00 - 12:00
    "Насны хань" ОАК 6-р анги
  • MovieBox

    VI/30
    11:10 - 14:00
    "Бага нас (Boyhood)" УСК
  • MN25

    VI/30
    11:10 - 14:10
    "гүйцэтгэгч" оросын олон ангит кино 17,18,19-р анги,
  • Боловсрол ТВ

    VI/30
    11:15 - 12:10
    "Эерэг цэнэг" баримтат кино 2-р дугаар
  • TV7

    VI/30
    11:30 - 13:25
    "Gun Shy" УСК
  • TV8

    VI/30
    11:40 - 13:10
    "Хүсэл" МУСК
  • Сүлд ТВ

    VI/30
    12:00 - 12:50
    "Брюсь Лигийн хараал" Баримтат кино
  • Монгол ТВ

    VI/30
    12:00 - 14:25
    "Бүтэлгүй Севкат" ТОАК 81-83-р анги
  • Эх Орон ТВ

    VI/30
    12:00 - 13:00
    "Даниель бамбар " Хүүхэлдэйн кино 96-100-р анги
  • Eco Channel

    VI/30
    12:00 - 17:00
    "Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм" ОАК 8-13-р анги
  • C1

    VI/30
    12:00 - 14:00
    "Наруто-Шиппүдэн" хүүхэлдэйн кино
  • AsianBox

    VI/30
    12:00 - 14:00
    "Элсэн цаг" ОАК 16, 17-р анги
  • DreamBox

    VI/30
    12:02 - 13:02
    “Тобот” хүүхэлдэйн кино
  • TV5

    VI/30
    12:10 - 15:10
    "дуни" соак 51,52,53-р анги
  • Боловсрол ТВ

    VI/30
    12:15 - 15:25
    "Аугаа зуун" ОАК 32-34-р анги
  • TV2

    VI/30
    12:30 - 14:15
    “Миний эрдэнэ” ОАК 4-5-р анги
  • NTV

    VI/30
    12:50 - 14:55
    “Пукка” хүүхэлдэйн кино /30-34/
  • МҮОНТ

    VI/30
    13:00 - 14:10
    “Гриша хүү” уран сайхны кино
  • TV8

    VI/30
    13:30 - 15:00
    Уран сайхны кино
  • SBN

    VI/30
    14:00 - 15:00
    “миний гүнж”-10 соак
  • Royal HD

    VI/30
    14:00 - 16:30
    "Да Шөн Күй Пүүс" ОАК 42,43,44-р анги
  • MovieBox

    VI/30
    14:00 - 16:00
    "Ариун бодлын мөнхийн гэгээ (Eternal Sunshine of the Spotless mind)" УСК
  • C1

    VI/30
    14:00 - 16:30
    "Мөрдөгчид" ОАК 2-р бүлгийн 6,7,8 -р анги
  • AsianBox

    VI/30
    14:00 - 17:10
    "Сарны хосууд" ОАК 5-7-р анги
  • DreamBox

    VI/30
    14:02 - 15:20
    “Алеша Попович ба Тугарин Могой" бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино
  • TV7

    VI/30
    14:25 - 16:05
    "Далайн дуу" бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино
  • Өлзий ТВ

    VI/30
    14:30 - 17:10
    Хөдөө шил ОАК 8,9,10-р анги
  • NTV

    VI/30
    14:55 - 19:55
    “Фү Яаогийн домог” ОАК /35-40/
  • SBN

    VI/30
    15:00 - 16:20
    “миний гүнж”-11 соак
  • Монгол ТВ

    VI/30
    15:00 - 16:25
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино /season-2/ 49-52-р анги, /season-3/ 1-8-р анги
  • DreamBox

    VI/30
    15:20 - 16:20
    “Монкарт” хүүхэлдэйн кино
  • МҮОНТ

    VI/30
    15:20 - 16:20
    Алтан сан хөмрөгөөс: “Говь” Баримтат кино
  • TV8

    VI/30
    15:30 - 17:35
    "Дурлал шиг амьдрал" ОАК 16,17,18-р анги
  • MN25

    VI/30
    15:40 - 16:40
    "ядуусын хорооллын пуужин" японы олон ангит кино 5-р анги
  • TV9

    VI/30
    16:00 - 17:40
    “Агаарт” УСК
  • MovieBox

    VI/30
    16:00 - 19:30
    "Казино (Casino)" УСК
  • Эх Орон ТВ

    VI/30
    16:00 - 17:00
    "Бугын тэмдэгт тулга" ОАК 48-р анги
  • DreamBox

    VI/30
    16:20 - 17:05
    “Төмөр хүн” хүүхэлдэйн кино
  • SBN

    VI/30
    16:20 - 17:30
    “миний гүнж”-12 соак
  • TV7

    VI/30
    16:45 - 17:15
    "Mr.Bean-2" хүүхэлдэйн кино
  • Эх Орон ТВ

    VI/30
    17:00 - 18:00
    "Бугын тэмдэгт тулга" ОАК 49-р анги
  • TM

    VI/30
    17:10 - 17:30
    "Цул метал Алхимич:Ахан дүүс " хүүхэлдэйн кино 119-р анги
  • AsianBox

    VI/30
    17:10 - 18:30
    "Гэр бүл" ОАК 10-р анги
  • MN25

    VI/30
    17:10 - 18:00
    "драгон болл" японы олон ангит хүүхэлдэйн кино 411,412-р анги
  • TV7

    VI/30
    17:15 - 17:45
    "Маги" хүүхэлдэйн кино 20-р анги
  • DreamBox

    VI/30
    17:30 - 18:15
    “Петер Пэн” хүүхэлдэйн кино
  • SBN

    VI/30
    17:30 - 18:40
    “миний гүнж”-13 соак
  • C1

    VI/30
    17:30 - 19:00
    "Хонины найр" МУСК
  • Эх Орон ТВ

    VI/30
    18:00 - 19:00
    "Бугын тэмдэгт тулга" ОАК төгсгөлийн 50-р анги
  • DreamBox

    VI/30
    18:15 - 18:30
    “Мүүк” хүүхэлдэйн кино
  • TV2

    VI/30
    18:15 - 19:15
    Баримтат кино
  • МҮОНТ

    VI/30
    18:20 - 18:50
    МҮОНРТ, Туркийн TRT телевизийн хамтын уран бүтээл “Өв соёлын өлгий нутгаар” баримтат кино 2-р анги
  • Боловсрол ТВ

    VI/30
    18:30 - 20:00
    "Бүхнийг анагаагч хайр" СОАК 39-р анги
  • AsianBox

    VI/30
    18:30 - 19:40
    "Мэс заслын тасгийнхан" ОАК 26-р анги
  • SBN

    VI/30
    18:40 - 19:50
    “миний гүнж”-14 соак
  • TV5

    VI/30
    18:45 - 20:15
    "дуни" соак 54-р анги
  • MovieBox

    VI/30
    19:30 - 21:30
    "Дракулагийн өгүүлэгдээгүй түүх (Dracula Untold)" УСК
  • DreamBox

    VI/30
    19:35 - 21:02
    "Вингс клуб" хүүхэлдэйн кино
  • Eco Channel

    VI/30
    19:40 - 20:00
    "Кино задлан" нэвтрүүлэг
  • NTV

    VI/30
    19:55 - 21:00
    “Фү Яаогийн домог” ОАК 41-р анги
  • TV2

    VI/30
    20:00 - 21:00
    Баримтат кино
  • Eco Channel

    VI/30
    20:00 - 21:00
    "Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм" ОАК 14-р анги
  • MN25

    VI/30
    20:10 - 21:20
    "гүйцэтгэгч" оросын олон ангит кино 20-р анги
  • TV5

    VI/30
    20:30 - 21:00
    "робот галт тэрэг"хүүхэлдэйн кино
  • SBN

    VI/30
    20:30 - 21:30
    “х 35” movie talk show
  • Өлзий ТВ

    VI/30
    21:00 - 23:40
    Миний эхнэр тагнуулч МУСК
  • SPS Fight

    VI/30
    21:00 - 21:30
    WILDCHILD БАРИМТАТ КИНО
  • NTV

    VI/30
    21:00 - 22:10
    “Невский” ОАК 20-р анги
  • TV9

    VI/30
    21:30 - 23:10
    “Дуулиан” олон ангит УСК,27,28-р анги
  • MovieBox

    VI/30
    21:30 - 00:10
    "Эхийн сэтгэл (Changeling)" УСК
  • AsianBox

    VI/30
    21:30 - 22:50
    "Элсэн цаг" ОАК 18-р анги
  • TV8

    VI/30
    21:40 - 23:20
    "Нүдэн сондор" МУСК
  • TV7

    VI/30
    21:40 - 23:45
    "Механик" УСК
  • TV2

    VI/30
    22:00
    “Ирж яваа цаг” МУСК
  • TM

    VI/30
    22:00 - 22:50
    "Эгэл ертөнц" ОАК 16-р анги
  • Сүлд ТВ

    VI/30
    22:00 - 00:10
    " Раман Рагхан " УСК
  • Монгол ТВ

    VI/30
    22:00 - 00:10
    "Яллагч" МУСК
  • Эх Орон ТВ

    VI/30
    22:00 - 00:25
    "Сайн уу амьдрал минь-2" МУСК
  • Eco Channel

    VI/30
    22:00 - 23:00
    "Насны хань" ОАК 7-р анги
  • C1

    VI/30
    22:00 - 00:00
    "Азтанууд" УСК
  • DreamBox

    VI/30
    22:02 - 23:00
    Da Vinci Learning – “Агуу мөрөөдөгчид” баримтат кино
  • МҮОНТ

    VI/30
    22:05 - 22:50
    MNB шинэ уран бүтээл: “Хамгийн азтай үе” уран сайхны кино 7-р анги
  • NTV

    VI/30
    22:10 - 00:35
    Нөгөө кинонууд : “Хөндий” УСК
  • Боловсрол ТВ

    VI/30
    22:10 - 23:10
    "Эерэг цэнэг" баримтат кино 3-р дугаар
  • TV10

    VI/30
    22:30 - 00:00
    "Уран сайхны кино"
  • SBN

    VI/30
    22:30 - 00:45
    “бусан хүрэх галт тэрэг” уск
  • MN25

    VI/30
    22:40 - 23:40
    "ядуусын хорооллын пуужин" японы олон ангит кино 6-р анги
  • AsianBox

    VI/30
    22:50 - 00:00
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 3.41-р анги
  • TM

    VI/30
    23:00
    "Анхны алхам"МУСК
  • Royal HD

    VI/30
    23:00 - 00:50
    "Хамгаалагч" УСК
  • Eco Channel

    VI/30
    23:00 - 00:35
    "Түцний охид" МУСК
  • Боловсрол ТВ

    VI/30
    23:10 - 00:00
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • AsianBox

    VI/30
    00:00
    "Мэс заслын тасгийнхан" ОАК 26-р анги
  • MovieBox

    VI/30
    00:10 - 02:30
    "Бөгтөр уул (Brokeback Mountain)" УСК
  • Монгол ТВ

    VI/30
    00:10 - 02:00
    "22-р Жамп гудамж" УСК
  • NTV

    VI/30
    00:35 - 03:00
    “Сэжигтэн” УСК

Олон Саналтай

VII/1913:10

Star TV

Үзэгчийн хүсэлтээр: "One piece" Анимэ 46-50-р анги

VII/1915:10

Монгол ТВ

"Лусын хааны сүйт бүсгүй" СОАК 13-16-р анги

VII/1919:30

MovieBox

"Цагаач гэр бүл" ОАК (III.12,13-р анги)