• TV9

    XI/03
    06:00 - 07:00
    “Газар хөдлөлтүүд-Япон” баримтат кино
  • NTV

    XI/03
    06:00 - 09:45
    Инсү хатан" ОАК /58-60/
  • Монгол ТВ

    XI/03
    06:00 - 09:00
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино /season-4/ 1-26-р анги
  • ETV HD

    XI/03
    06:35 - 07:35
    Баримтат кино
  • DreamBox

    XI/03
    07:00 - 08:25
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино
  • AsianBox

    XI/03
    07:05 - 09:30
    "Эргэж ирсэн анхны хайр" ОАК 37-40-р анги
  • Боловсрол ТВ

    XI/03
    07:10 - 08:00
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 4.9-10-р анги
  • NTN

    XI/03
    07:35 - 08:20
    “Оз”-д төөрсөн нь” хүүхэлдэйн кино 7, 8-р анги
  • ETV HD

    XI/03
    07:35 - 08:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • TV5

    XI/03
    07:55 - 08:20
    "нори"хүүхэлдэйн кино
  • TM

    XI/03
    08:00 - 08:30
    "Юүхүү ба түүний нөхөд" хүүхэлдэйн кино 1-р бүлэг 20-р анги
  • Star TV

    XI/03
    08:00 - 08:25
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино
  • Royal HD

    XI/03
    08:00 - 08:20
    "Мөнгөн цох" хүүхдийн олон ангит кино 3-р анги
  • MovieBox

    XI/03
    08:00 - 09:40
    "Сая долларын олз" МУСК
  • Eco Channel

    XI/03
    08:00 - 08:47
    "Эрх чөлөөт Спирит" хүүхэлдэйн кино 12,13-р анги
  • Боловсрол ТВ

    XI/03
    08:07 - 08:50
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 34-35-р анги
  • TV5

    XI/03
    08:20 - 09:20
    "мэтийн адал явдал"хүүхэлдэйн кино
  • Star TV

    XI/03
    08:30 - 10:10
    "Бидний нандин үе" ОАК 11,12-р анги
  • SBN

    XI/03
    08:30 - 09:30
    хүүхэлдэйн кино
  • Эх Орон ТВ

    XI/03
    08:30 - 09:00
    "Цул металл Алхимич" аниме 10-р анги
  • Eco Channel

    XI/03
    08:47 - 10:00
    "Лёо Тиг хоёр" хүүхэлдэйн кино 1-6-р анги
  • Боловсрол ТВ

    XI/03
    08:50 - 09:35
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.13-14-р анги
  • SPS Fight

    XI/03
    09:00 - 11:00
    42 TO 1 БАРИМТАТ КИНО
  • МҮОНТ

    XI/03
    09:00 - 10:50
    “Өмнөд тэнгист болсон явдал” олон ангит уран сайхны кино 19,20-р анги
  • AsianBox

    XI/03
    09:30 - 12:00
    "Миний нөхрийн гэр бүл" ОАК 12, 13-р анги
  • TV8

    XI/03
    09:35 - 10:40
    "Мөнх тэнгэрийн хүчин дор" МУСК 2-р анги
  • Боловсрол ТВ

    XI/03
    09:35 - 10:00
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 35-36-р анги
  • MovieBox

    XI/03
    09:40 - 11:40
    "Victorious - Авъяастнуудын сургууль" ОАК (I.6-10-р анги)
  • MNC

    XI/03
    09:40 - 10:10
    "Юүхүү ба түүний найзууд" 28-р анги
  • TV9

    XI/03
    09:45 - 11:50
    “Затура” хүүхэлдэйн кино
  • NTV

    XI/03
    09:45 - 11:35
    “Пукка” хүүхэлдэй кино /1-5/
  • Royal HD

    XI/03
    09:55 - 11:55
    "Солиот эх" МУСК /давталт/
  • TV7

    XI/03
    10:00 - 12:30
    "7 дахь өрөөний бэлэг" УСК
  • DreamBox

    XI/03
    10:00 - 10:30
    "Нууц ажилтан К.С” ОАК
  • Боловсрол ТВ

    XI/03
    10:05 - 11:25
    "Хувь заяаны тохиол" СОАК 3,4-р анги
  • MNC

    XI/03
    10:10 - 10:50
    Монгол киноны алтан дурсамж...
  • TV10

    XI/03
    10:30 - 12:30
    "Уран сайхны кино"
  • TV2

    XI/03
    10:30 - 12:00
    “Манай аялгуу” МУСК
  • NTN

    XI/03
    10:30 - 11:15
    “Дэггүй аав” ОАУСК төгсгөлийн 40-р анги
  • DreamBox

    XI/03
    10:35 - 11:00
    "Нууц ажилтан К.С” ОАК
  • MNC

    XI/03
    10:50 - 12:00
    "Анхны алхам" МУСК
  • Өлзий ТВ

    XI/03
    11:00 - 11:30
    Зууныг эзэлсэн шонхор баримтат кино
  • Эх Орон ТВ

    XI/03
    11:00 - 12:55
    "Луйвар" МУСК
  • Eco Channel

    XI/03
    11:00 - 12:00
    "Марлон" АОАК 1,2-р анги
  • DreamBox

    XI/03
    11:00 - 11:30
    "Нууц ажилтан К.С” ОАК
  • TM

    XI/03
    11:10 - 12:00
    "Тахианы өд " ОАК 10-р анги
  • Боловсрол ТВ

    XI/03
    11:25 - 13:40
    "Аугаа зуун" ОАК 2-р бүлэг 53-54-р анги
  • DreamBox

    XI/03
    11:35 - 12:05
    "Нууц ажилтан К.С” ОАК
  • MovieBox

    XI/03
    11:40 - 14:00
    "Бэйтес дэн буудал" ОАК (V.3-5-р анги)
  • Star TV

    XI/03
    11:45 - 12:45
    "Амьд байгалийн нууцаас" Баримтат кино #3
  • NTV

    XI/03
    11:45 - 15:45
    "Энэ хорвоогийн хаа нэгтээ" ОАК 1-4р анги
  • NTN

    XI/03
    11:45 - 12:00
    “Кино бидний амьдралд” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • MN25

    XI/03
    11:55 - 13:20
    "бундын хатан" олон ангит кино 57-р анги
  • Монгол ТВ

    XI/03
    12:00 - 14:30
    Хуурай эгч дүүс СОАК 31,32-р анги
  • Eco Channel

    XI/03
    12:00 - 17:00
    "Чикаго хотын цагдаа" АОАК 52-57-р анги
  • AsianBox

    XI/03
    12:00 - 13:10
    "Залуу үеийнхэн 2" ОАК 6-р анги
  • DreamBox

    XI/03
    12:05 - 12:35
    "Нууц ажилтан К.С” ОАК
  • TV7

    XI/03
    12:30 - 14:20
    "Хөгжилтэй өдөр" МУСК
  • TV2

    XI/03
    12:30 - 14:15
    “Нэгэн дээвэр дор” ОАК 26-27-р анги
  • Mонголын Мэдээ

    XI/03
    12:30 - 13:00
    “Эльбрус бидний бахархал” баримтат кино
  • TV9

    XI/03
    13:00 - 14:30
    “Өрнө Дорно” олон ангит УСК,7-р анги
  • TM

    XI/03
    13:00 - 13:50
    "Миний ажлын өрөө" нэвтрүүлэг:Хилийн 0108-р ангийн Соёлын төвийн дарга СТА, ахмад Г.Анхбаяр
  • Star TV

    XI/03
    13:00 - 17:30
    "One piece" Анимэ 386-395-р анги
  • AsianBox

    XI/03
    13:10 - 15:30
    "Хяналтын байцаагч нар" ОАК 13, 14-р анги
  • TV5

    XI/03
    13:15 - 16:15
    "бүргэдийн дэвэлттэй бүсгүй" соак 26,27,28-р анги
  • SBN

    XI/03
    13:30 - 14:45
    мөнхийн хайр 36- оак
  • C1

    XI/03
    13:30 - 14:10
    "Ангуучид" ОАК 2-р бүлэг 7-р анги
  • TV8

    XI/03
    14:00 - 15:30
    "Юүхүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • Royal HD

    XI/03
    14:00 - 16:30
    "Ван Гүй, Анна хоёр" ОАК 13,14,15-р анги /давталт/
  • MovieBox

    XI/03
    14:00 - 16:00
    "Гайхамшигт хайр (To the Wonder)" УСК
  • Боловсрол ТВ

    XI/03
    14:05 - 16:00
    "Ээж" ОАК 43-44-р анги
  • C1

    XI/03
    14:10 - 15:00
    "Ангуучид" ОАК 2-р бүлэг 8-р анги
  • NTN

    XI/03
    14:30 - 16:00
    МУСК
  • DreamBox

    XI/03
    14:35 - 15:35
    "Аватар" хүүхэлдэйн кино
  • SBN

    XI/03
    14:45 - 16:00
    мөнхийн хайр 37- оак
  • C1

    XI/03
    15:00 - 15:40
    "Доналдын адал явдал" хүүхэлдэйн кино
  • TV2

    XI/03
    15:20 - 17:00
    “Аравт” МУСК
  • Өлзий ТВ

    XI/03
    15:30 - 17:20
    Залуу эмч нар ОАК 39,40-р анги
  • AsianBox

    XI/03
    15:30 - 17:30
    "Шиврээ бороо шимшрэх сэтгэл" ОАК 45, 46-р анги
  • DreamBox

    XI/03
    15:35 - 16:30
    “Вингс клуб” хүүхэлдэйн кино
  • C1

    XI/03
    15:40 - 16:30
    "Авалорын гүнж Елена" хүүхэлдэйн кино
  • NTV

    XI/03
    16:00 - 17:25
    "37-р точка" МУСК 7-р анги
  • MovieBox

    XI/03
    16:00 - 18:25
    "Нийгмийн шаар (Breathless)" УСК
  • МҮОНТ

    XI/03
    16:00 - 17:20
    “Алтан Өргөө” Монголын Уран сайхны кино
  • Эх Орон ТВ

    XI/03
    16:00 - 18:30
    "Шөнийн хатан" УСК
  • TV5

    XI/03
    16:20 - 17:35
    "том 4 толгой" муск
  • SPS Fight

    XI/03
    16:30 - 18:00
    CONOR MCGREGOR: NOTORIOUS БАРИМТАТ КИНО
  • DreamBox

    XI/03
    16:30 - 17:45
    “Монкарт” хүүхэлдэйн кино
  • Mонголын Мэдээ

    XI/03
    16:50 - 17:30
    16 мм-ийн кино төсөл: “Монгол эмэгтэйн хөрөг” баримтат кино /1982 он/
  • SBN

    XI/03
    17:00 - 18:25
    мөнхийн хайр 38- оак
  • TV9

    XI/03
    17:30 - 19:00
    “Микроны босс” монголын уран сайхны кино
  • Star TV

    XI/03
    17:30 - 19:00
    "Москвагийн эрүүгийн эрэн сурвалжлах" ОАК 3,4-р анги
  • C1

    XI/03
    17:30 - 18:50
    "Алтан өргөө" МУСК
  • AsianBox

    XI/03
    17:30 - 19:00
    "Эргэж ирсэн анхны хайр" ОАК 41, 42-р анги
  • NTV

    XI/03
    17:35 - 19:40
    "Паддингтон" УСК
  • Монгол ТВ

    XI/03
    17:40 - 18:00
    "Мөрдөгч хүүхдүүд" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 13-р анги
  • DreamBox

    XI/03
    17:45 - 18:00
    “Дами туулай ба Роми баавгай” хүүхэлдэйн кино
  • Өлзий ТВ

    XI/03
    18:00 - 19:50
    Омарын эрэлд МУСК
  • TV2

    XI/03
    18:00 - 19:00
    Баримтат кино
  • MNC

    XI/03
    18:00 - 18:20
    "Юүхүү ба түүний найзууд" 29-р анги
  • МҮОНТ

    XI/03
    18:00 - 19:00
    Кино дэлгэц
  • MNC

    XI/03
    18:20 - 19:00
    "Есөн эрдэний орноор" Баримтат кино
  • SBN

    XI/03
    18:25 - 19:50
    мөнхийн хайр 39- оак
  • MovieBox

    XI/03
    18:25 - 21:30
    "Шар тэнгис (The Yellow Sea)" УСК
  • NTN

    XI/03
    18:30 - 18:50
    “Кино бидний амьдралд” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • MN25

    XI/03
    18:30 - 19:00
    "хүндийн хүчний уналт" хүүхэлдэйн кино
  • TM

    XI/03
    18:40 - 19:10
    "Юүхүү ба түүний нөхөд" хүүхэлдэйн кино 1-р бүлэг 21-р анги
  • TV5

    XI/03
    18:45 - 20:10
    "бүргэдийн дэвэлттэй бүсгүй" соак 29-р анги
  • NTN

    XI/03
    18:50 - 19:15
    “Харандаан анд” хүүхэлдэйн кино 2-р хэсэг
  • Эх Орон ТВ

    XI/03
    19:00 - 21:50
    "Сэжигтэн" УСК
  • DreamBox

    XI/03
    19:00 - 20:30
    “Тобот Атлон” хүүхэлдэйн кино
  • Боловсрол ТВ

    XI/03
    19:00 - 20:40
    "Хувь заяаны тохиол" СОАК 5,6-р анги
  • AsianBox

    XI/03
    19:00 - 20:20
    "Миний нөхрийн гэр бүл" ОАК 14-р анги
  • Royal HD

    XI/03
    19:10 - 19:30
    "Мөнгөн цох" хүүхдийн олон ангит кино 4-р анги
  • NTN

    XI/03
    19:15 - 20:00
    “Оз”-д төөрсөн нь” хүүхэлдэйн кино 7, 8-р анги
  • Star TV

    XI/03
    19:30 - 20:25
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино
  • NTV

    XI/03
    19:40 - 21:50
    "Царайлаг өдрүүд" МУСК
  • SBN

    XI/03
    19:50 - 21:10
    мөнхийн хайр 40- оак
  • Eco Channel

    XI/03
    20:00 - 21:00
    "Марлон" АОАК 3,4-р анги
  • TV2

    XI/03
    20:10 - 21:10
    “Нэг бүс Нэг зам өчигдөр өнөөдөр маргааш” баримтат кино
  • MN25

    XI/03
    20:10 - 21:20
    "бундын хатан" олон ангит кино 58-р анги
  • TV5

    XI/03
    20:25 - 21:00
    "мэтийн адал явдал"хүүхэлдэйн кино
  • DreamBox

    XI/03
    20:55 - 21:00
    “Дами туулай ба Роми баавгай” хүүхэлдэйн кино
  • TV9

    XI/03
    21:00 - 22:20
    “Өрнө Дорно” олон ангит УСК,8-р анги
  • Star TV

    XI/03
    21:00 - 22:10
    Хосын ертөнц Кино концерт
  • DreamBox

    XI/03
    21:00 - 22:05
    DaVinci Learning – “Өдөр бүрийн гайхамшиг” баримтат кино
  • TV7

    XI/03
    21:10 - 23:10
    "AUTOMATA" УСК
  • NTN

    XI/03
    21:20 - 22:25
    Америкийн ОАУСК “Огторгуй” 2-р анги /давталт/
  • TV2

    XI/03
    21:30
    Уран сайхны кино Нэг хоёрын гураваа МУСК
  • MovieBox

    XI/03
    21:30 - 00:20
    "Миний харсан чөтгөр (I Saw the Devil)" УСК
  • Eco Channel

    XI/03
    21:30 - 22:00
    "Кино задлан" нэвтрүүлэг
  • Өлзий ТВ

    XI/03
    21:40 - 23:40
    Шуугиан таригч МУСК
  • MNC

    XI/03
    21:40 - 00:00
    "Хуримын сюрприз" МУСК
  • TM

    XI/03
    22:00 - 22:50
    "Тахианы өд " ОАК 11-р анги
  • Монгол ТВ

    XI/03
    22:00 - 23:50
    "Голланд сарнай" МУСК
  • Эх Орон ТВ

    XI/03
    22:00 - 00:00
    "Анчид" МУСК
  • Eco Channel

    XI/03
    22:00 - 23:00
    "Чикаго хотын цагдаа" АОАК 58-р анги
  • C1

    XI/03
    22:00 - 00:20
    "Ээдрээт шөнө" УСК
  • TV10

    XI/03
    22:05 - 00:00
    "Уран сайхны кино"
  • DreamBox

    XI/03
    22:05 - 23:05
    "Нууц ажилтан К.С” ОАК
  • Боловсрол ТВ

    XI/03
    22:05 - 23:05
    "Үндэсний Газарзүйн гэрэл зурагчид" баримтат кино
  • SBN

    XI/03
    22:10 - 23:50
    гоморра 1-р бүлэг: 7,8 анги
  • TV5

    XI/03
    22:15 - 00:30
    "ах" уск
  • AsianBox

    XI/03
    22:15 - 23:15
    "Шиврээ бороо шимшрэх сэтгэл" ОАК 47-р анги
  • ETV HD

    XI/03
    22:20 - 00:00
    Уран сайхны кино
  • MN25

    XI/03
    22:40 - 23:30
    "хөгжөөн дэмжигчид" японы оак 7-р анги
  • МҮОНТ

    XI/03
    22:45
    “Ы” ажиллагаа буюу Шурикт тохиолдсон ядал уран сайхны кино
  • TV8

    XI/03
    22:55 - 00:15
    "Мөнх тэнгэрийн хүчин дор" МУСК 3-р анги
  • TM

    XI/03
    23:00
    "Модон могойн"МУСК
  • Сүлд ТВ

    XI/03
    23:00 - 00:50
    " Коко Шанелийн эхлэл " УСК
  • SPS Fight

    XI/03
    23:00
    MICHAEL BISPING-MY DESTINY БАРИМТАТ КИНО
  • Royal HD

    XI/03
    23:00 - 00:50
    "Танхай тээгч" МУСК
  • Eco Channel

    XI/03
    23:00 - 00:35
    "Туршилтын хосууд" МУСК
  • Star TV

    XI/03
    23:10 - 00:10
    "Амьд байгалийн нууцаас" Баримтат кино #4
  • AsianBox

    XI/03
    23:15 - 00:20
    "Залуу үеийнхэн 2" ОАК 7-р анги
  • Монгол ТВ

    XI/03
    23:50 - 02:00
    "Борооны хүн" УСК
  • TV9

    XI/03
    00:00 - 01:00
    “Колумб мөндөр” баримтат кино
  • Боловсрол ТВ

    XI/03
    00:00 - 01:00
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • MovieBox

    XI/03
    00:20 - 02:00
    "Өртөө" МУСК
  • AsianBox

    XI/03
    00:20
    "Миний нөхрийн гэр бүл" ОАК 14-р анги
  • TV9

    XI/03
    02:40 - 03:30
    Баримтат кино

Олон Саналтай

XI/2219:00

Боловсрол ТВ

"Хувь заяаны тохиол" СОАК 43,44-р анги

XI/2211:00

MovieBox

"Эхийн сэтгэл (Changeling)" УСК

XI/2213:00

МҮОНТ

Монгол Улсад атар газар эзэмшиж, газар тариаланг шинжлэх ухааны үндэслэлтэй бие даасан салбар болгон хөгжүүлсний түүхт 60 жилийн ойн баярын хурлыг шууд дамжуулна