• NTV

    XI/05
    06:00 - 06:45
    “Гайхамшигт аялал” баримтат кино /12/
  • NTV

    XI/05
    06:45 - 07:35
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэй кино /1.5,6/
  • ETV HD

    XI/05
    07:00 - 07:35
    Хүүхэлдэйн кино
  • DreamBox

    XI/05
    07:00 - 07:30
    "Консуни” хүүхэлдэйн кино
  • Боловсрол ТВ

    XI/05
    07:05 - 07:30
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 4.12-р анги
  • SBN

    XI/05
    07:30 - 08:00
    хүүхэлдэйн кино
  • Боловсрол ТВ

    XI/05
    07:30 - 07:45
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 37-р анги
  • NTV

    XI/05
    07:35 - 08:25
    “Пукка” хүүхэлдэй кино /35,36/
  • NTN

    XI/05
    07:35 - 07:57
    “Оз”-д төөрсөн нь” хүүхэлдэйн кино 11-р анги
  • DreamBox

    XI/05
    07:35 - 08:00
    “Лунтик" хүүхэлдэйн кино
  • TV5

    XI/05
    07:40 - 08:00
    "нори"хүүхэлдэйн кино
  • Боловсрол ТВ

    XI/05
    07:45 - 08:00
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 39-40-р анги
  • TV5

    XI/05
    08:00 - 08:30
    "мэтийн адал явдал"хүүхэлдэйн кино
  • TM

    XI/05
    08:00 - 08:30
    "Юүхүү ба түүний нөхөд" хүүхэлдэйн кино 1-р бүлэг 22-р анги
  • Royal HD

    XI/05
    08:00 - 08:30
    "Юүхүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 11-р анги
  • Eco Channel

    XI/05
    08:00 - 08:40
    "Цэнхэр үнэгний адал явдал" хүүхэлдэйн кино 23-р анги
  • Боловсрол ТВ

    XI/05
    08:07 - 08:30
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.16-р анги
  • MNC

    XI/05
    08:10 - 08:30
    "Юүхүү ба түүний найзууд" 30-р анги
  • TV9

    XI/05
    08:30 - 08:55
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэйн киноны 13-р анги
  • Star TV

    XI/05
    08:30 - 08:55
    "Код Гисс" Анимэ 36-р анги
  • DreamBox

    XI/05
    08:35 - 09:00
    “Лунтик" хүүхэлдэйн кино
  • Сүлд ТВ

    XI/05
    09:00 - 10:00
    "Эх дэлхий" Баримтат кино
  • Star TV

    XI/05
    09:00 - 10:00
    "Бидний нандин үе" ОАК 13-р анги
  • MovieBox

    XI/05
    09:00 - 10:40
    "Тайга" МУСК
  • МҮОНТ

    XI/05
    09:00 - 10:00
    “Өмнөд тэнгист болсон явдал” олон ангит уран сайхны кино 21-р анги
  • ETV HD

    XI/05
    09:00 - 10:00
    14 настай ээж ОАУСК 1-р анги давталт
  • Eco Channel

    XI/05
    09:00 - 09:30
    "Лёо Тиг хоёр" хүүхэлдэйн кино 7,8-р анги
  • NTV

    XI/05
    09:25 - 10:20
    "Энэ хорвоогийн хаа нэгтээ" ОАК 5-р анги
  • SBN

    XI/05
    09:30 - 10:45
    миний гүнж -15 соак
  • TV9

    XI/05
    09:35 - 10:30
    “Өрнө Дорно” олон ангит УСК,9-р анги
  • TV7

    XI/05
    10:00 - 12:20
    "The humbling" УСК
  • Сүлд ТВ

    XI/05
    10:00 - 11:20
    "Булингар"МУСК
  • Star TV

    XI/05
    10:00 - 10:10
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино #79,80
  • Монгол ТВ

    XI/05
    10:00 - 10:30
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино /season-4/ 5-8-р анги
  • DreamBox

    XI/05
    10:00 - 10:30
    "Монкарт"хүүхэлдэйн кино
  • AsianBox

    XI/05
    10:00 - 11:10
    "Залуу үеийнхэн 2" ОАК 8-р анги
  • Боловсрол ТВ

    XI/05
    10:10 - 11:30
    "Хувь заяаны тохиол" СОАК 7,8-р анги
  • NTN

    XI/05
    10:30 - 11:15
    Америкийн ОАУСК “Огторгуй” 3-р анги /давталт/
  • Монгол ТВ

    XI/05
    10:30 - 12:00
    "Миний цорын ганц" СОАК 47-р анги
  • Эх Орон ТВ

    XI/05
    10:30 - 11:25
    "Хөгшин хүргэн" ОАК 45-р анги
  • DreamBox

    XI/05
    10:30 - 11:25
    “Нууц ажилтан К.С” ОАК
  • TV2

    XI/05
    10:40 - 11:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • SBN

    XI/05
    10:45 - 12:00
    мөнхийн хайр-41 оак
  • Өлзий ТВ

    XI/05
    10:50 - 11:50
    Бадабер цайз ОАК 1-р анги
  • TV2

    XI/05
    11:00 - 11:50
    “Нэгэн дээвэр дор” ОАК 28-р анги
  • Star TV

    XI/05
    11:00 - 12:45
    "Москвагийн эрүүгийн эрэн сурвалжлах" ОАК 7,8-р анги
  • NTV

    XI/05
    11:00 - 11:50
    “Гайхамшигт аялал” баримтат кино /13/
  • MovieBox

    XI/05
    11:00 - 11:55
    "Бэйтес дэн буудал" ОАК (V.6-р анги)
  • Eco Channel

    XI/05
    11:00 - 12:00
    "Марлон" АОАК 5,6-р анги
  • TV9

    XI/05
    11:10 - 11:30
    “Хаикюү” анимэ,37-р анги
  • TM

    XI/05
    11:10 - 12:00
    "Тахианы өд " ОАК 12-р анги
  • AsianBox

    XI/05
    11:10 - 12:20
    "Эргэж ирсэн анхны хайр" ОАК 43, 44-р анги
  • MN25

    XI/05
    11:10 - 12:00
    "хүндийн хүчний уналт" хүүхэлдэйн кино
  • NTN

    XI/05
    11:25 - 11:40
    “Кино бидний амьдралд” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • DreamBox

    XI/05
    11:25 - 11:35
    “Пэт Мэт хоёр” хүүхэлдэйн кино
  • DreamBox

    XI/05
    11:35 - 12:05
    “Тобот Атлон” хүүхэлдэйн кино
  • TV5

    XI/05
    11:45 - 13:00
    "бүргэдийн дэвэлттэй бүсгүй" соак 30-р анги
  • NTV

    XI/05
    11:50 - 12:30
    "Ча Даллэ эзэгтэйн хайр" ОАК 3-р анги
  • MovieBox

    XI/05
    11:55 - 13:50
    "Хүн төрөлхтний үр удам (Chidlen of Men)" УСК
  • TV8

    XI/05
    12:00 - 12:30
    "Юүхүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • MN25

    XI/05
    12:00 - 13:10
    "бундын хатан" олон ангит кино 59-р анги
  • DreamBox

    XI/05
    12:05 - 12:35
    "Лэсигийн адал явдал" хүүхэлдэйн кино
  • C1

    XI/05
    12:10 - 13:00
    Баримтат кино
  • Боловсрол ТВ

    XI/05
    12:10 - 13:20
    "Аугаа зуун" ОАК 2-р бүлэг 56-р анги
  • TV7

    XI/05
    12:20 - 14:10
    "Шөнө дундын яриа" МУСК
  • MNC

    XI/05
    12:30 - 13:20
    "Хоёр эзний нэг зарц "ХОАК 15-р анги
  • Эх Орон ТВ

    XI/05
    12:30 - 12:55
    "Цул металл Алхимич" аниме 11-р анги
  • DreamBox

    XI/05
    12:35 - 13:00
    "Лунтик" хүүхэлдэйн кино
  • NTV

    XI/05
    12:40 - 14:00
    "Чи цорын ганц" ОАК 3,4-р анги
  • NTN

    XI/05
    12:40 - 13:00
    “Харандаан анд” хүүхэлдэйн кино
  • SBN

    XI/05
    13:00 - 14:00
    адтай жаалууд 3-44 оак
  • NTN

    XI/05
    13:00 - 14:30
    “Улаанбаатарт байгаа миний аавд” МУСК
  • DreamBox

    XI/05
    13:00 - 14:05
    Da Vinci Learning – “Эртний дэлхийн суут ухаантнууд” баримтат кино
  • AsianBox

    XI/05
    13:00 - 14:20
    "Миний нөхрийн гэр бүл" ОАК 15-р анги
  • TV5

    XI/05
    13:20 - 14:45
    "магикяны гэр бүл" оак / season -3 / 11,12/-р анги
  • C1

    XI/05
    13:20 - 14:10
    "Авалорын гүнж Елена" хүүхэлдэйн кино
  • Star TV

    XI/05
    13:30 - 14:20
    "Хайрыг минь өгөөч" ОАК 1-р анги
  • TM

    XI/05
    13:50 - 14:50
    "Нийслэл хүү" МУСК
  • MovieBox

    XI/05
    13:50 - 14:50
    "Victorious - Авъяастнуудын сургууль" ОАК (I.11,12-р анги)
  • TV2

    XI/05
    14:05 - 15:00
    “Баримтат кино 1 Хамтын хувь тавилан
  • AsianBox

    XI/05
    14:20 - 15:30
    "Хяналтын байцаагч нар" ОАК 15-р анги
  • Star TV

    XI/05
    14:30 - 15:20
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино
  • MNC

    XI/05
    14:30 - 15:00
    "Мөнгөний далдлагдсан нууц" Баримтат кино
  • DreamBox

    XI/05
    14:35 - 14:45
    “Пэт Мэт хоёр” хүүхэлдэйн кино
  • NTV

    XI/05
    14:40 - 15:55
    "Надын аав мангар" МУСК
  • DreamBox

    XI/05
    14:45 - 16:00
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино
  • MovieBox

    XI/05
    14:50 - 16:50
    "Гайхамшигт хайр (To the Wonder)" УСК
  • Эх Орон ТВ

    XI/05
    15:10 - 17:00
    "Хүсэл" МУСК
  • Star TV

    XI/05
    15:20 - 17:30
    Үзэгчийн хүсэлтээр: "One piece" Анимэ 401-405-р анги
  • C1

    XI/05
    15:30 - 16:20
    "Ангуучид" ОАК 2-р бүлэг 9-р анги
  • NTN

    XI/05
    15:35 - 16:50
    “Манай аялгуу”МУСК
  • TV8

    XI/05
    16:00 - 16:15
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • TV7

    XI/05
    16:00 - 17:30
    "20-р зуун баримтат кино " 2-р хэсэг
  • Монгол ТВ

    XI/05
    16:00 - 17:10
    "Миний дүрсгүй гүнж" СОАК 6-р анги
  • MNC

    XI/05
    16:00 - 17:00
    "Хоёр эзний нэг зарц "ХОАК 16-р анги
  • DreamBox

    XI/05
    16:00 - 16:35
    "Аватар" хүүхэлдэйн кино
  • AsianBox

    XI/05
    16:00 - 16:50
    "Шиврээ бороо шимшрэх сэтгэл" ОАК 48-р анги
  • МҮОНТ

    XI/05
    16:10 - 16:50
    “Хавар” Монголын олон ангит уран сайхны кино 2-р анги
  • Боловсрол ТВ

    XI/05
    16:10 - 17:10
    "Ээж" ОАК 46-р анги
  • MN25

    XI/05
    16:10 - 17:10
    "хөгжөөн дэмжигчид" японы оак 8-р анги
  • TV8

    XI/05
    16:15 - 17:45
    "Хонины найр" МУСК
  • TV9

    XI/05
    16:30 - 17:00
    “Хаикюү” анимэ, 37-р анги
  • DreamBox

    XI/05
    16:35 - 17:00
    "Лэсигийн адал явдал" хүүхэлдэйн кино
  • МҮОНТ

    XI/05
    16:50 - 17:20
    “Миний сонгосон мэргэжил” Ахлах ангийханд зориулав
  • SBN

    XI/05
    17:00 - 17:30
    хүүхэлдэйн кино
  • Eco Channel

    XI/05
    17:00 - 18:00
    "Чикаго хотын цагдаа" АОАК 59-р анги
  • DreamBox

    XI/05
    17:00 - 18:00
    "Вингс клуб"хүүхэлдэйн кино
  • TV9

    XI/05
    17:10 - 18:00
    “Буруугүй буруутан” олон ангит уран сайхны киноны 13-р анги
  • NTV

    XI/05
    17:10 - 18:05
    "Энэ хорвоогийн хаа нэгтээ" ОАК 6-р анги
  • Монгол ТВ

    XI/05
    17:10 - 17:25
    "Мөрдөгч хүүхдүүд" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 15-р анги
  • Боловсрол ТВ

    XI/05
    17:10 - 17:40
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 4.13-р анги
  • MN25

    XI/05
    17:10 - 18:00
    "хүндийн хүчний уналт" хүүхэлдэйн кино
  • МҮОНТ

    XI/05
    17:20 - 18:20
    “Кино дэлгэц”
  • Монгол ТВ

    XI/05
    17:30 - 18:00
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино /season-4/ 9-12-р анги
  • Эх Орон ТВ

    XI/05
    17:30 - 18:30
    "Хөгшин хүргэн" ОАК 46-р анги
  • AsianBox

    XI/05
    17:30 - 19:00
    "Эргэж ирсэн анхны хайр" ОАК 45, 46-р анги
  • Боловсрол ТВ

    XI/05
    17:40 - 18:00
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 38-р анги
  • NTN

    XI/05
    17:45 - 18:00
    “Кино бидний амьдралд” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • MovieBox

    XI/05
    17:45 - 19:30
    "Тусгай ажиллагаа" МУСК
  • Сүлд ТВ

    XI/05
    17:50 - 18:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • Star TV

    XI/05
    18:00 - 18:10
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино #81,82
  • NTN

    XI/05
    18:00 - 19:28
    “Хүсэл” МУСК
  • Монгол ТВ

    XI/05
    18:00 - 18:30
    "Сабрина" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 42-р анги
  • MNC

    XI/05
    18:00 - 18:20
    "Юүхүү ба түүний найзууд" 31-р анги
  • C1

    XI/05
    18:00 - 18:30
    "Авалорын гүнж Елена" хүүхэлдэйн кино 5-р анги
  • NTV

    XI/05
    18:05 - 18:30
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэй кино /1.7/
  • Боловсрол ТВ

    XI/05
    18:07 - 18:25
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 41-42-р анги
  • TV8

    XI/05
    18:15 - 18:45
    "Юүхүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • TV5

    XI/05
    18:15 - 18:45
    "нори"хүүхэлдэйн кино
  • TM

    XI/05
    18:25 - 18:50
    "Юүхүү ба түүний нөхөд" хүүхэлдэйн кино 1-р бүлэг 23-р анги
  • Боловсрол ТВ

    XI/05
    18:25 - 19:00
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.17-р анги
  • SBN

    XI/05
    18:30 - 19:30
    адтай жаалууд 3-45 оак
  • NTV

    XI/05
    18:30 - 19:00
    “Пукка” хүүхэлдэй кино /7/
  • Эх Орон ТВ

    XI/05
    18:30 - 19:00
    "Цул металл Алхимич" аниме 12-р анги
  • TV2

    XI/05
    18:40 - 19:30
    “Нэгэн дээвэр дор” ОАК 29-р анги
  • TV5

    XI/05
    18:45 - 20:15
    "бүргэдийн дэвэлттэй бүсгүй" соак 31-р анги
  • Royal HD

    XI/05
    18:45 - 19:15
    "Юүхүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 12-р анги
  • DreamBox

    XI/05
    18:55 - 19:30
    “Монкарт” хүүхэлдэйн кино
  • Star TV

    XI/05
    19:00 - 19:30
    "Код Гисс" Анимэ 37-р анги
  • Боловсрол ТВ

    XI/05
    19:00 - 20:40
    "Хувь заяаны тохиол" СОАК 9,10-р анги
  • AsianBox

    XI/05
    19:00 - 20:20
    "Миний нөхрийн гэр бүл" ОАК 16-р анги
  • Өлзий ТВ

    XI/05
    19:10 - 20:00
    Бадабер цайз ОАК 2-р анги
  • Star TV

    XI/05
    19:30 - 20:25
    "Хайрыг минь өгөөч" ОАК 2-р анги
  • MovieBox

    XI/05
    19:30 - 20:30
    "Victorious - Авъяастнуудын сургууль" ОАК (I.13,14-р анги)
  • Монгол ТВ

    XI/05
    19:30 - 21:00
    "Миний цорын ганц" СОАК 48-р анги
  • Eco Channel

    XI/05
    19:30 - 20:00
    "Лёо Тиг хоёр" хүүхэлдэйн кино 9,10-р анги
  • NTN

    XI/05
    19:33 - 20:00
    “Оз”-д төөрсөн нь” хүүхэлдэйн кино 11-р анги
  • Eco Channel

    XI/05
    20:00 - 21:00
    "Марлон" АОАК 7,8-р анги
  • DreamBox

    XI/05
    20:00 - 20:30
    “Тобот Атлон” хүүхэлдэйн кино
  • MN25

    XI/05
    20:10 - 21:20
    "бундын хатан" олон ангит кино 60-р анги
  • TV5

    XI/05
    20:30 - 21:00
    "мэтийн адал явдал"хүүхэлдэйн кино
  • MovieBox

    XI/05
    20:30 - 21:30
    "Бэйтес дэн буудал" ОАК (V.7-р анги)
  • AsianBox

    XI/05
    20:30 - 22:00
    "Хяналтын байцаагч нар" ОАК төгсгөлийн 16-р анги
  • TV2

    XI/05
    20:50 - 21:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • DreamBox

    XI/05
    20:55 - 21:00
    “Дами туулай ба Роми баавгай” хүүхэлдэйн кино
  • Eco Channel

    XI/05
    21:00 - 21:30
    "Кино задлан" нэвтрүүлэг
  • Star TV

    XI/05
    21:20 - 22:10
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино
  • SBN

    XI/05
    21:30 - 23:00
    мөнхийн хайр -42 оак
  • MovieBox

    XI/05
    21:30 - 23:50
    "Хөөцөлдөөн (Chaser)" УСК
  • C1

    XI/05
    21:30 - 22:30
    "Ангуучид" ОАК 2-р бүлэг 10-р анги
  • Өлзий ТВ

    XI/05
    21:40 - 21:50
    Зузугийн найзууд Хүүхэлдэйн кино 2-р анги
  • TV7

    XI/05
    21:40 - 23:30
    "Үргээлэг" МУСК
  • NTN

    XI/05
    21:40 - 22:25
    Америкийн ОАУСК “Огторгуй” 4-р анги
  • TV8

    XI/05
    21:45 - 23:05
    "Аман хуур" МУСК
  • Өлзий ТВ

    XI/05
    21:50 - 23:00
    Залуу эмч нар ОАК 42-р анги
  • TV9

    XI/05
    22:00 - 23:25
    “Өрнө Дорно” олон ангит УСК, 10-р анги
  • TM

    XI/05
    22:00 - 22:50
    "Тахианы өд " ОАК 13-р анги
  • Сүлд ТВ

    XI/05
    22:00 - 23:00
    "Хариу цохилт" ОАК /12-р анги/
  • Royal HD

    XI/05
    22:00 - 22:55
    "Ван Гүй, Анна хоёр" ОАК 17-р анги
  • Монгол ТВ

    XI/05
    22:00 - 23:00
    "Тэрбумын ертөнц" АОК /season-4/ 5-р анги
  • ETV HD

    XI/05
    22:00 - 23:00
    14 настай ээж ОАУСК 2-р анги
  • Eco Channel

    XI/05
    22:00 - 23:00
    "Чикаго хотын цагдаа" АОАК 60-р анги
  • DreamBox

    XI/05
    22:00 - 23:00
    “Нууц ажилтан К.С” ОАК
  • Боловсрол ТВ

    XI/05
    22:00 - 23:10
    "Аугаа зуун" ОАК 2-р бүлэг 57-р анги
  • AsianBox

    XI/05
    22:00 - 23:00
    "Шиврээ бороо шимшрэх сэтгэл" ОАК төгсгөлийн 49-р анги
  • MNC

    XI/05
    22:10 - 00:00
    "Хоёр эзний нэг зарц "ХОАК 17, 18-р анги
  • TV5

    XI/05
    22:15 - 23:15
    "магикяны гэр бүл" оак / season - 4/ 1.2/-р анги
  • МҮОНТ

    XI/05
    22:25 - 23:20
    “Өмнөд тэнгист болсон явдал” олон ангит уран сайхны кино төгсгөлийн 22-р анги
  • Star TV

    XI/05
    22:30 - 23:20
    "Бидний нандин үе" ОАК 14-р анги
  • MN25

    XI/05
    22:35 - 23:30
    "хөгжөөн дэмжигчид" японы оак 9-р анги
  • Эх Орон ТВ

    XI/05
    22:50 - 00:30
    "Тусгай ажиллагаа" МУСК
  • TV10

    XI/05
    23:00 - 00:00
    "Уран сайхны кино"
  • TV2

    XI/05
    23:00 - 10:00
    “Нэгэн дээвэр дор” ОАК 29-р анги
  • SBN

    XI/05
    23:00 - 00:15
    миний гүнж -16 соак
  • Монгол ТВ

    XI/05
    23:00 - 00:00
    "Гранд зочид буудал" Испани ОАК 7-р анги
  • AsianBox

    XI/05
    23:00 - 00:05
    "Залуу үеийнхэн 2" ОАК 9-р анги
  • Боловсрол ТВ

    XI/05
    23:10 - 00:10
    "Ээж" ОАК 47-р анги
  • Star TV

    XI/05
    23:20 - 00:50
    "Москвагийн эрүүгийн эрэн сурвалжлах" ОАК 7,8-р анги
  • NTV

    XI/05
    23:20 - 00:45
    "Чи цорын ганц" ОАК 5,6-р анги
  • MovieBox

    XI/05
    23:50 - 02:00
    "Нийгмийн шаар (Breathless)" УСК
  • AsianBox

    XI/05
    00:05 - 01:15
    "Миний нөхрийн гэр бүл" ОАК 16-р анги
  • Боловсрол ТВ

    XI/05
    00:50 - 01:30
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • AsianBox

    XI/05
    01:15 - 07:00
    "Хяналтын байцаагч нар" ОАК төгсгөлийн 16-р анги
  • Эх Орон ТВ

    XI/05
    01:30 - 02:30
    "Хайраа хайрла" ОАК 34-р анги
  • Сүлд ТВ

    XI/05
    01:45 - 02:45
    "Хариу цохилт" ОАК /12-р анги/
  • MovieBox

    XI/05
    02:00 - 02:50
    "Victorious - Авъяастнуудын сургууль" ОАК (I.13,14-р анги)
  • NTV

    XI/05
    02:45 - 03:35
    "Энэ хорвоогийн хаа нэгтээ" ОАК 6-р анги
  • MovieBox

    XI/05
    02:50 - 04:20
    "Тусгай ажиллагаа" МУСК
  • MovieBox

    XI/05
    04:20 - 05:10
    "Бэйтес дэн буудал" ОАК (V.7-р анги)
  • MovieBox

    XI/05
    05:10 - 07:10
    "Хөөцөлдөөн (Chaser)" УСК
  • MovieBox

    XI/05
    07:30 - 09:00
    "Victorious - Авъяастнуудын сургууль" ОАК (I.11-14-р анги)

Олон Саналтай

XI/2219:00

Боловсрол ТВ

"Хувь заяаны тохиол" СОАК 43,44-р анги

XI/2211:00

MovieBox

"Эхийн сэтгэл (Changeling)" УСК

XI/2213:00

МҮОНТ

Монгол Улсад атар газар эзэмшиж, газар тариаланг шинжлэх ухааны үндэслэлтэй бие даасан салбар болгон хөгжүүлсний түүхт 60 жилийн ойн баярын хурлыг шууд дамжуулна