• SPS World

    XI/07
    03:00 - 03:50
    "BIG O - OSCAR ROBERTSON" БАРИМТАТ КИНО
  • SPS World

    XI/07
    06:00 - 07:00
    "REGGIE MILLER" БАРИМТАТ КИНО
  • NTV

    XI/07
    06:00 - 06:45
    “Гайхамшигт аялал” баримтат кино /14/
  • NTV

    XI/07
    06:45 - 07:35
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэй кино /1.9,10/
  • ETV HD

    XI/07
    07:00 - 07:40
    Хүүхэлдэйн кино
  • DreamBox

    XI/07
    07:00 - 07:35
    "Консуни” хүүхэлдэйн кино
  • Боловсрол ТВ

    XI/07
    07:05 - 07:30
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 4.14-р анги
  • Өлзий ТВ

    XI/07
    07:10 - 07:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • TV5

    XI/07
    07:30 - 08:00
    "мэтийн адал явдал"хүүхэлдэйн кино
  • SBN

    XI/07
    07:30 - 08:00
    хүүхэлдэйн кино
  • Боловсрол ТВ

    XI/07
    07:30 - 07:45
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 39-р анги
  • NTV

    XI/07
    07:35 - 08:25
    “Пукка” хүүхэлдэй кино /3,4/
  • NTN

    XI/07
    07:35 - 07:57
    “Оз”-д төөрсөн нь” хүүхэлдэйн кино 13-р анги
  • DreamBox

    XI/07
    07:35 - 08:00
    "Лунтик" хүүхэлдэйн кино
  • Боловсрол ТВ

    XI/07
    07:45 - 08:00
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 43-44-р анги
  • TM

    XI/07
    08:00 - 08:30
    "Юүхүү ба түүний нөхөд" хүүхэлдэйн кино 1-р бүлэг 24-р анги
  • Royal HD

    XI/07
    08:00 - 08:30
    "Юүхүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 13-р анги
  • Eco Channel

    XI/07
    08:00 - 08:40
    "Цэнхэр үнэгний адал явдал" хүүхэлдэйн кино 25-р анги
  • Боловсрол ТВ

    XI/07
    08:07 - 08:30
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.18-р анги
  • MNC

    XI/07
    08:10 - 08:30
    "Юүхүү ба түүний найзууд" 32-р анги
  • TV5

    XI/07
    08:20 - 09:00
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • TV9

    XI/07
    08:30 - 08:55
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэйн киноны 15-р анги
  • Star TV

    XI/07
    08:30 - 09:00
    "Код Гисс" Анимэ 38-р анги
  • DreamBox

    XI/07
    08:35 - 09:00
    "Лунтик" хүүхэлдэйн кино
  • Star TV

    XI/07
    09:00 - 10:00
    "Бидний нандин үе" ОАК 15-р анги
  • MovieBox

    XI/07
    09:00 - 10:50
    "Сүүлчийн шөнө" МУСК
  • МҮОНТ

    XI/07
    09:00 - 11:00
    “Зөрүүд бүсгүйг номхтгосон нь” уран сайхны кино
  • ETV HD

    XI/07
    09:00 - 10:00
    14 настай ээж ОАУСК 3-р анги давталт
  • Eco Channel

    XI/07
    09:00 - 09:30
    "Лёо Тиг хоёр" хүүхэлдэйн кино 11,12-р анги
  • TM

    XI/07
    09:10 - 10:00
    "Тахианы өд " ОАК 14-р анги
  • NTV

    XI/07
    09:25 - 10:20
    "Энэ хорвоогийн хаа нэгтээ" ОАК 7-р анги
  • NTN

    XI/07
    09:25 - 09:40
    “Кино бидний амьдралд” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • SBN

    XI/07
    09:30 - 10:45
    миний хатагтай -1 соак
  • TV9

    XI/07
    09:35 - 10:30
    “Өрнө Дорно” олон ангит УСК,11-р анги
  • Сүлд ТВ

    XI/07
    09:50 - 10:00
    "Эх дэлхий" Баримтат кино
  • TV7

    XI/07
    10:00 - 12:30
    "The Vatican Tapes" УСК
  • Star TV

    XI/07
    10:00 - 10:10
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино #83,84
  • Монгол ТВ

    XI/07
    10:00 - 10:30
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино /season-4/ 13-16-р анги
  • DreamBox

    XI/07
    10:00 - 10:30
    "Монкарт"хүүхэлдэйн кино
  • AsianBox

    XI/07
    10:00 - 11:10
    "Залуу үеийнхэн 2" ОАК 10-р анги
  • Royal HD

    XI/07
    10:10 - 11:05
    "Ван Гүй, Анна хоёр" ОАК 18-р анги
  • Боловсрол ТВ

    XI/07
    10:10 - 11:30
    "Хувь заяаны тохиол" СОАК 11,12-р анги
  • TV8

    XI/07
    10:20 - 11:40
    "Ардын элч" МУСК
  • NTN

    XI/07
    10:30 - 12:00
    Америкийн ОАУСК “Огторгуй” 5-р анги /давталт/
  • Монгол ТВ

    XI/07
    10:30 - 12:00
    "Миний цорын ганц" СОАК 49-р анги
  • Эх Орон ТВ

    XI/07
    10:30 - 11:25
    "Хөгшин хүргэн" ОАК 47-р анги
  • DreamBox

    XI/07
    10:30 - 11:25
    “Нууц ажилтан К.С” ОАК
  • TV2

    XI/07
    10:40 - 11:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • SBN

    XI/07
    10:45 - 12:00
    мөнхийн хайр-43 оак
  • TV2

    XI/07
    11:00 - 11:50
    “Нэгэн дээвэр дор” ОАК 30-р анги
  • Star TV

    XI/07
    11:00 - 12:40
    "Москвагийн эрүүгийн эрэн сурвалжлах" ОАК 11,12-р анги
  • NTV

    XI/07
    11:00 - 11:50
    “Гайхамшигт аялал” баримтат кино /15/
  • Eco Channel

    XI/07
    11:00 - 12:00
    "Марлон" АОАК төгсгөлийн 9,10-р анги
  • TV9

    XI/07
    11:10 - 11:35
    “Хаикюү” анимэ, 39-р анги
  • AsianBox

    XI/07
    11:10 - 12:20
    "Эргэж ирсэн анхны хайр" ОАК 47, 48-р анги
  • MN25

    XI/07
    11:10 - 12:00
    "хүндийн хүчний уналт" хүүхэлдэйн кино
  • TV5

    XI/07
    11:20 - 12:45
    "бүргэдийн дэвэлттэй бүсгүй" соак 32-р анги
  • MovieBox

    XI/07
    11:20 - 12:10
    "Бэйтес дэн буудал" ОАК (V.8-р анги)
  • DreamBox

    XI/07
    11:25 - 11:35
    “Пэт Мэт хоёр” хүүхэлдэйн кино
  • Сүлд ТВ

    XI/07
    11:30 - 12:00
    "Тэнгэрийн муухай арилдаг" МУСК
  • DreamBox

    XI/07
    11:35 - 12:05
    “Тобот Атлон” хүүхэлдэйн кино
  • NTV

    XI/07
    11:50 - 12:20
    "Ча Даллэ эзэгтэйн хайр" ОАК 3-р анги
  • TV8

    XI/07
    12:00 - 12:30
    "Юүхүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • MN25

    XI/07
    12:00 - 13:10
    "бундын хатан" олон ангит кино 61-р анги
  • DreamBox

    XI/07
    12:05 - 12:35
    "Лэсигийн адал явдал" хүүхэлдэйн кино
  • MovieBox

    XI/07
    12:10 - 13:50
    "Уншаад, шатаа (Burn After Reading)" УСК
  • Боловсрол ТВ

    XI/07
    12:10 - 13:20
    "Аугаа зуун" ОАК 2-р бүлэг 58-р анги
  • TV7

    XI/07
    12:30 - 14:30
    "Тавилан " МУСК
  • MNC

    XI/07
    12:30 - 13:30
    "Хоёр эзний нэг зарц "ХОАК 19-р анги
  • Эх Орон ТВ

    XI/07
    12:30 - 12:55
    "Цул металл Алхимич" аниме 13-р анги
  • DreamBox

    XI/07
    12:35 - 13:00
    "Лунтик" хүүхэлдэйн кино
  • NTV

    XI/07
    12:40 - 14:00
    "Чи цорын ганц" ОАК 7,8-р анги
  • AsianBox

    XI/07
    13:00 - 14:20
    "Миний нөхрийн гэр бүл" ОАК 17-р анги
  • TV5

    XI/07
    13:20 - 14:20
    "магикяны гэр бүл" оак / season - 4/ 3.4/-р анги
  • C1

    XI/07
    13:20 - 14:10
    "Авалорын гүнж Елена" хүүхэлдэйн кино
  • Star TV

    XI/07
    13:30 - 14:20
    "Хайрыг минь өгөөч" ОАК 3-р анги
  • MovieBox

    XI/07
    13:50 - 14:50
    "Victorious - Авъяастнуудын сургууль" ОАК (I.15,16-р анги)
  • TV2

    XI/07
    14:05 - 15:00
    Баримтат кино Эрчим хүч
  • AsianBox

    XI/07
    14:20 - 16:00
    "Анхны хайр" ОАК 1, 2-р анги
  • Star TV

    XI/07
    14:30 - 15:20
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино
  • DreamBox

    XI/07
    14:35 - 14:45
    “Пэт Мэт хоёр” хүүхэлдэйн кино
  • NTV

    XI/07
    14:40 - 16:45
    "Үүр цайгаасай” МУСК
  • TV8

    XI/07
    14:45 - 15:15
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • DreamBox

    XI/07
    14:45 - 16:00
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино
  • MovieBox

    XI/07
    14:50 - 17:20
    "Шар тэнгис (The Yellow Sea)" УСК
  • TV7

    XI/07
    15:00 - 16:30
    "20-р зуун баримтат кино " 4-р хэсэг
  • NTN

    XI/07
    15:00 - 15:15
    “Кино бидний амьдралд”
  • Эх Орон ТВ

    XI/07
    15:10 - 17:00
    "Том толгойтын романс" МУСК
  • TV8

    XI/07
    15:15 - 16:55
    "Хүргэн хүү" МУСК
  • NTN

    XI/07
    15:15 - 16:45
    МУСК
  • Star TV

    XI/07
    15:20 - 17:30
    Үзэгчийн хүсэлтээр: "One piece" Анимэ 411-415-р анги
  • C1

    XI/07
    15:30 - 16:20
    "Ангуучид" ОАК 3-р бүлэг 1-р анги
  • MN25

    XI/07
    15:30 - 16:20
    "баримтат кино"
  • TV5

    XI/07
    15:45 - 17:25
    "ах" уск
  • Монгол ТВ

    XI/07
    16:00 - 17:10
    "Миний дүрсгүй гүнж" СОАК 8-р анги
  • MNC

    XI/07
    16:00 - 17:00
    "Хоёр эзний нэг зарц "ХОАК 20-р анги
  • DreamBox

    XI/07
    16:00 - 16:35
    "Аватар" хүүхэлдэйн кино
  • AsianBox

    XI/07
    16:00 - 17:15
    "49 хоног" ОАК 1-р анги
  • МҮОНТ

    XI/07
    16:10 - 16:50
    “Хавар” Монголын олон ангит уран сайхны кино 4-р анги
  • Боловсрол ТВ

    XI/07
    16:10 - 17:10
    "Ээж" ОАК 48-р анги
  • MN25

    XI/07
    16:20 - 17:20
    "хөгжөөн дэмжигчид" японы оак 10-р анги
  • TV9

    XI/07
    16:30 - 16:55
    “Хаикюү” анимэ, 39-р анги
  • DreamBox

    XI/07
    16:35 - 17:00
    "Лэсигийн адал явдал" хүүхэлдэйн кино
  • SBN

    XI/07
    17:00 - 17:30
    хүүхэлдэйн кино
  • Eco Channel

    XI/07
    17:00 - 18:00
    "Чикаго хотын цагдаа" АОАК 61-р анги
  • DreamBox

    XI/07
    17:00 - 18:00
    "Вингс клуб” хүүхэлдэйн кино
  • TV9

    XI/07
    17:10 - 18:00
    “Буруугүй буруутан” олон ангит уран сайхны киноны 15-р анги
  • NTV

    XI/07
    17:10 - 18:05
    "Энэ хорвоогийн хаа нэгтээ" ОАК 8-р анги
  • Монгол ТВ

    XI/07
    17:10 - 17:25
    "Мөрдөгч хүүхдүүд" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 16-р анги
  • Боловсрол ТВ

    XI/07
    17:10 - 17:40
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 4.15-р анги
  • MN25

    XI/07
    17:20 - 18:00
    "гами гами" хүүхэлдэйн кино
  • Монгол ТВ

    XI/07
    17:30 - 18:00
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино /season-4/ 17-20-р анги
  • Эх Орон ТВ

    XI/07
    17:30 - 18:30
    "Хөгшин хүргэн" ОАК төгсгөлийн 48-р анги
  • AsianBox

    XI/07
    17:30 - 19:00
    "Эргэж ирсэн анхны хайр" ОАК 49, 50-р анги
  • MovieBox

    XI/07
    17:40 - 19:30
    "Тэртээх ертөнцийн хөгжимчин" МУСК
  • Боловсрол ТВ

    XI/07
    17:40 - 18:00
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 40-р анги
  • Star TV

    XI/07
    18:00 - 18:10
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино #85,86
  • Монгол ТВ

    XI/07
    18:00 - 18:30
    "Сабрина" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 44-р анги
  • MNC

    XI/07
    18:00 - 18:25
    "Юүхүү ба түүний найзууд" 33-р анги
  • C1

    XI/07
    18:00 - 18:30
    "Авалорын гүнж Елена" хүүхэлдэйн кино 7-р анги
  • NTV

    XI/07
    18:05 - 18:30
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэй кино /1.9/
  • Боловсрол ТВ

    XI/07
    18:07 - 18:25
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 45-46-р анги
  • TV8

    XI/07
    18:15 - 18:45
    "Юүхүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • TV5

    XI/07
    18:15 - 18:45
    "нори"хүүхэлдэйн кино
  • TM

    XI/07
    18:25 - 18:50
    "Юүхүү ба түүний нөхөд" хүүхэлдэйн кино 1-р бүлэг 25-р анги
  • Боловсрол ТВ

    XI/07
    18:25 - 19:00
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.19-р анги
  • SBN

    XI/07
    18:30 - 19:30
    миний хатагтай-2 соак
  • NTV

    XI/07
    18:30 - 19:00
    “Пукка” хүүхэлдэй кино /9/
  • Эх Орон ТВ

    XI/07
    18:30 - 19:00
    Цул металл Алхимич" аниме 14-р анги
  • TV2

    XI/07
    18:40 - 19:30
    “Нэгэн дээвэр дор” ОАК 31-р анги
  • TV5

    XI/07
    18:45 - 20:00
    "бүргэдийн дэвэлттэй бүсгүй" соак 33-р анги
  • Royal HD

    XI/07
    18:45 - 19:15
    "Юүхүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 14-р анги
  • DreamBox

    XI/07
    18:55 - 19:30
    "Монкарт" хүүхэлдэйн кино
  • Өлзий ТВ

    XI/07
    19:00 - 20:00
    Бадабер цайз ОАК 2-р анги
  • Star TV

    XI/07
    19:00 - 19:30
    "Код Гисс" Анимэ 39-р анги
  • Боловсрол ТВ

    XI/07
    19:00 - 20:40
    "Хувь заяаны тохиол" СОАК 13,14-р анги
  • AsianBox

    XI/07
    19:00 - 20:20
    "Миний нөхрийн гэр бүл" ОАК 18-р анги
  • Star TV

    XI/07
    19:30 - 20:30
    "Хайрыг минь өгөөч" ОАК 4-р анги
  • MovieBox

    XI/07
    19:30 - 20:30
    "Victorious - Авъяастнуудын сургууль" ОАК (I.17,18-р анги)
  • Монгол ТВ

    XI/07
    19:30 - 21:00
    "Миний цорын ганц" СОАК 50-р анги
  • Eco Channel

    XI/07
    19:30 - 20:00
    "Лёо Тиг хоёр" хүүхэлдэйн кино 13,14-р анги
  • NTN

    XI/07
    19:37 - 20:00
    “Оз”-д төөрсөн нь” хүүхэлдэйн кино 13-р анги
  • DreamBox

    XI/07
    19:50 - 20:00
    “Лунтик” хүүхэлдэйн кино
  • Eco Channel

    XI/07
    20:00 - 21:00
    "Луйварчид" АОАК 1-р анги
  • DreamBox

    XI/07
    20:00 - 20:30
    “Тобот Атлон” хүүхэлдэйн кино
  • MN25

    XI/07
    20:10 - 21:20
    "бундын хатан" олон ангит кино 62-р анги
  • AsianBox

    XI/07
    20:20 - 22:10
    "Анхны хайр" ОАК 3, 4-р анги
  • MovieBox

    XI/07
    20:30 - 21:30
    "Бэйтес дэн буудал" ОАК (V.9-р анги)
  • TV2

    XI/07
    20:50 - 21:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • DreamBox

    XI/07
    20:55 - 21:00
    “Дами туулай ба Роми баавгай” хүүхэлдэйн кино
  • Star TV

    XI/07
    21:00 - 21:50
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино
  • TV7

    XI/07
    21:10 - 23:10
    "Лондон хотын сүйрэл " УСК
  • C1

    XI/07
    21:10 - 21:30
    "Action" Making movie нэвтрүүлэг "37-р точка"
  • NTV

    XI/07
    21:20 - 22:25
    "Ча Даллэ эзэгтэйн хайр" ОАК 4-р анги
  • SBN

    XI/07
    21:30 - 22:55
    мөнхийн хайр-44 оак
  • MovieBox

    XI/07
    21:30 - 23:00
    "Кино Talk" S1E5
  • Эх Орон ТВ

    XI/07
    21:30 - 00:00
    "Сармагчны хаан-2" УСК
  • C1

    XI/07
    21:30 - 22:30
    "Ангуучид" ОАК 3-р бүлэг 2-р анги
  • Өлзий ТВ

    XI/07
    21:40 - 21:50
    Зузугийн найзууд Хүүхэлдэйн кино 4-р анги
  • NTN

    XI/07
    21:40 - 22:25
    Америкийн ОАУСК “Огторгуй” 6-р анги /албан ёсны онцгой эрхтэй/
  • Өлзий ТВ

    XI/07
    21:50 - 23:00
    Залуу эмч нар ОАК 44-р анги
  • TV9

    XI/07
    22:00 - 23:25
    “Өрнө Дорно” олон ангит УСК,12-р анги
  • TM

    XI/07
    22:00 - 22:50
    "Тахианы өд " ОАК 15-р анги
  • Royal HD

    XI/07
    22:00 - 22:55
    "Ван Гүй, Анна хоёр" ОАК 19-р анги
  • Монгол ТВ

    XI/07
    22:00 - 23:00
    "Тэрбумын ертөнц" АОК /season-4/ 7-р анги
  • ETV HD

    XI/07
    22:00 - 23:00
    14 настай ээж ОАУСК 4-р анги
  • Eco Channel

    XI/07
    22:00 - 23:00
    "Чикаго хотын цагдаа" АОАК 62-р анги
  • DreamBox

    XI/07
    22:00 - 23:00
    “Нууц ажилтан К.С” ОАК
  • Боловсрол ТВ

    XI/07
    22:00 - 23:05
    "Аугаа зуун" ОАК 2-р бүлэг 59-р анги
  • AsianBox

    XI/07
    22:10 - 23:10
    "49 хоног" ОАК 2-р анги
  • TV5

    XI/07
    22:15 - 23:15
    "магикяны гэр бүл" оак / season - 4/ 5.6/-р анги
  • МҮОНТ

    XI/07
    22:15 - 00:00
    “Зөрүүд эрийг номхтгосон нь” уран сайхны кино
  • MNC

    XI/07
    22:20 - 00:00
    "Хоёр эзний нэг зарц "ХОАК 21,22-р анги
  • NTV

    XI/07
    22:25 - 23:55
    "Чи цорын ганц" ОАК 9,10-р анги
  • Star TV

    XI/07
    22:30 - 23:20
    "Бидний нандин үе" ОАК 16-р анги
  • NTN

    XI/07
    22:30 - 23:37
    “Манай аялгуу”МУСК
  • SBN

    XI/07
    22:55 - 00:10
    миний хатагтай -2 соак
  • TV10

    XI/07
    23:00 - 00:00
    "Уран сайхны кино"
  • TV8

    XI/07
    23:00 - 00:50
    "Би чамд хайртай" МУСК
  • TV2

    XI/07
    23:00 - 10:00
    “Нэгэн дээвэр дор” ОАК 31-р анги
  • Сүлд ТВ

    XI/07
    23:00 - 23:45
    "Хариу цохилт" ОАК /13-р анги/
  • MovieBox

    XI/07
    23:00 - 01:10
    "Ар хударга" МУСК
  • Монгол ТВ

    XI/07
    23:00 - 00:00
    "Гранд зочид буудал" Испани ОАК 9-р анги
  • Боловсрол ТВ

    XI/07
    23:05 - 00:05
    "Ээж" ОАК 49-р анги
  • AsianBox

    XI/07
    23:10 - 00:20
    "Залуу үеийнхэн 2" ОАК 11-р анги
  • Star TV

    XI/07
    23:20 - 00:50
    "Москвагийн эрүүгийн эрэн сурвалжлах" ОАК 11,12-р анги
  • MN25

    XI/07
    23:50 - 00:50
    "маргаашийн чамд илүү хайртай" японы оак 1-р анги
  • NTV

    XI/07
    00:05 - 02:25
    "Сайн уу амьдрал минь 2" МУСК
  • AsianBox

    XI/07
    00:20 - 01:30
    "Миний нөхрийн гэр бүл" ОАК 18-р анги
  • Боловсрол ТВ

    XI/07
    00:40 - 01:30
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • TV9

    XI/07
    01:00 - 02:00
    “Бишрэлийн уул” баримтат кино
  • Эх Орон ТВ

    XI/07
    01:00 - 02:00
    "Хайраа хайрла" ОАК 36-р анги
  • MovieBox

    XI/07
    01:10 - 03:30
    "Миний харсан чөтгөр (I Saw the Devil)" УСК
  • AsianBox

    XI/07
    01:30 - 07:00
    "Анхны хайр" ОАК 3, 4-р анги
  • Сүлд ТВ

    XI/07
    02:00 - 03:00
    "Хариу цохилт" ОАК /13-р анги/
  • NTV

    XI/07
    03:25 - 04:00
    “Гайхамшигт аялал” баримтат кино /15/
  • MovieBox

    XI/07
    03:30 - 05:10
    "Тэртээх ертөнцийн хөгжимчин" МУСК
  • MovieBox

    XI/07
    05:10 - 06:00
    "Victorious - Авъяастнуудын сургууль" ОАК (I.17,18-р анги)
  • MovieBox

    XI/07
    06:00 - 06:45
    "Бэйтес дэн буудал" ОАК (V.9-р анги)
  • MovieBox

    XI/07
    06:45 - 08:30
    "Ар хударга" МУСК

Олон Саналтай

XI/2219:00

Боловсрол ТВ

"Хувь заяаны тохиол" СОАК 43,44-р анги

XI/2211:00

MovieBox

"Эхийн сэтгэл (Changeling)" УСК

XI/2213:00

МҮОНТ

Монгол Улсад атар газар эзэмшиж, газар тариаланг шинжлэх ухааны үндэслэлтэй бие даасан салбар болгон хөгжүүлсний түүхт 60 жилийн ойн баярын хурлыг шууд дамжуулна