• SPS World

    XI/10
    01:00 - 02:00
    "FREE SPIRITS" БАРИМТАТ КИНО
  • TV9

    XI/10
    06:00 - 07:00
    “Газар хөдлөлтүүд-Япон” баримтат кино
  • Star TV

    XI/10
    06:00 - 06:30
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-1/ 39-р анги
  • NTV

    XI/10
    06:00 - 09:00
    "Чи цорын ганц" ОАК /8-12/
  • Монгол ТВ

    XI/10
    06:00 - 09:00
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино /season-4/ 27-52-р анги
  • Star TV

    XI/10
    06:30 - 07:55
    "Тог тог тог " /season-4/ 9,10,11,12,13-р анги
  • ETV HD

    XI/10
    06:35 - 07:35
    Баримтат кино
  • DreamBox

    XI/10
    07:00 - 08:25
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино
  • AsianBox

    XI/10
    07:05 - 08:20
    "Эргэж ирсэн анхны хайр" ОАК 53, 54-р анги
  • Боловсрол ТВ

    XI/10
    07:10 - 08:00
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 4.14-15-р анги
  • NTN

    XI/10
    07:35 - 08:30
    “Оз”-д төөрсөн нь” хүүхэлдэйн кино 12, 13, 14-р анги
  • ETV HD

    XI/10
    07:35 - 08:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • TM

    XI/10
    08:00 - 08:30
    "Юүхүү ба түүний нөхөд" хүүхэлдэйн кино 2-р бүлэг 1-р анги
  • Star TV

    XI/10
    08:00 - 08:25
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино
  • Royal HD

    XI/10
    08:00 - 08:20
    "Мөнгөн цох" хүүхдийн олон ангит кино 5-р анги
  • Eco Channel

    XI/10
    08:00 - 10:00
    "Лёо Тиг хоёр" хүүхэлдэйн кино 7-16-р анги
  • Боловсрол ТВ

    XI/10
    08:07 - 08:50
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 39-40-р анги
  • AsianBox

    XI/10
    08:20 - 09:30
    "Залуу үеийнхэн 2" ОАК 13-р анги
  • Star TV

    XI/10
    08:30 - 10:10
    "Бидний нандин үе" ОАК 16,17-р анги
  • SBN

    XI/10
    08:30 - 09:30
    хүүхэлдэйн кино
  • Эх Орон ТВ

    XI/10
    08:30 - 09:00
    "Цул металл Алхимич" аниме 15-р анги
  • Боловсрол ТВ

    XI/10
    08:50 - 09:35
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.18-19-р анги
  • MovieBox

    XI/10
    09:00 - 10:40
    "Тютю" МУСК
  • МҮОНТ

    XI/10
    09:00 - 11:10
    “Сүүдрийн тулаан” уран сайхны кино. 2-р анги
  • NTV

    XI/10
    09:10 - 10:30
    "Ча Даллэ эзэгтэйн хайр" ОАК 4,5-р анги
  • AsianBox

    XI/10
    09:30 - 12:00
    "Миний нөхрийн гэр бүл" ОАК 19, 20-р анги
  • Боловсрол ТВ

    XI/10
    09:35 - 10:00
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 45-46-р анги
  • MNC

    XI/10
    09:40 - 10:10
    "Юүхүү ба түүний найзууд" 35-р анги
  • TV9

    XI/10
    09:45 - 11:50
    “Язгууртан муурнууд” хүүхэлдэйн кино
  • TV8

    XI/10
    09:50 - 11:20
    "Би нисэх дуртай" МУСК
  • Royal HD

    XI/10
    09:55 - 11:45
    "Паддингтон" УСК
  • TV7

    XI/10
    10:00 - 12:30
    "The Piratus" УСК
  • DreamBox

    XI/10
    10:00 - 10:30
    "Нууц ажилтан К.С” ОАК
  • Боловсрол ТВ

    XI/10
    10:07 - 11:25
    "Хувь заяаны тохиол" СОАК 17,18-р анги
  • MNC

    XI/10
    10:10 - 10:50
    Монгол киноны алтан дурсамж...
  • TV10

    XI/10
    10:30 - 12:30
    "Уран сайхны кино"
  • TV2

    XI/10
    10:30 - 12:00
    “Манай аялгуу” МУСК
  • Сүлд ТВ

    XI/10
    10:30 - 11:30
    "Манай гараг" Баримтат кино
  • NTV

    XI/10
    10:30 - 11:25
    "Юүхүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино /1.9,10/
  • NTN

    XI/10
    10:30 - 11:15
    Америкийн ОАУСК “Огторгуй” 6-р анги /давталт/
  • DreamBox

    XI/10
    10:35 - 11:00
    "Нууц ажилтан К.С” ОАК
  • MovieBox

    XI/10
    10:40 - 12:40
    "Victorious - Авъяастнуудын сургууль" ОАК (I.16-20-р анги)
  • MNC

    XI/10
    10:50 - 12:00
    "Эх бүрдийн домог" МУСК
  • Eco Channel

    XI/10
    11:00 - 12:00
    "Орос бүтээлчдийн хот" баримтат кино
  • DreamBox

    XI/10
    11:00 - 11:30
    "Нууц ажилтан К.С” ОАК
  • Өлзий ТВ

    XI/10
    11:10 - 12:10
    Бадабер цайз ОАК 3-р анги
  • TM

    XI/10
    11:10 - 12:00
    "Тахианы өд " ОАК 17-р анги
  • Боловсрол ТВ

    XI/10
    11:25 - 13:30
    "Аугаа зуун" ОАК 2-р бүлэг 58-59-р анги
  • NTV

    XI/10
    11:35 - 15:45
    "Энэ хорвоогийн хаа нэгтээ" ОАК /5-9/
  • DreamBox

    XI/10
    11:35 - 12:05
    "Нууц ажилтан К.С” ОАК
  • Star TV

    XI/10
    11:45 - 16:15
    "One piece" Анимэ 411-420-р анги
  • NTN

    XI/10
    11:45 - 12:00
    “Кино бидний амьдралд” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • MN25

    XI/10
    11:55 - 14:40
    "бундын хатан" олон ангит кино 62,63,64-р анги
  • Монгол ТВ

    XI/10
    12:00 - 14:30
    Хуурай эгч дүүс СОАК 34,35-р анги
  • Eco Channel

    XI/10
    12:00 - 17:00
    "Чикаго хотын цагдаа" АОАК 59-64-р анги
  • AsianBox

    XI/10
    12:00 - 14:30
    "Анхны хайр" ОАК 6-8-р анги
  • DreamBox

    XI/10
    12:05 - 12:35
    "Нууц ажилтан К.С” ОАК
  • TV7

    XI/10
    12:30 - 14:20
    "Төрийн дайсан" МУСК
  • TV2

    XI/10
    12:30 - 14:15
    “Нэгэн дээвэр дор” ОАК 31-32-р анги
  • MovieBox

    XI/10
    12:40 - 14:20
    "Бэйтес дэн буудал" ОАК (V.9,10-р анги)
  • TV9

    XI/10
    13:00 - 14:30
    “Өрнө Дорно” олон ангит УСК, 14-р анги
  • TV5

    XI/10
    13:15 - 16:00
    "бүргэдийн дэвэлттэй бүсгүй" соак 33.34.35-р анги
  • SBN

    XI/10
    13:30 - 14:50
    мөнхийн хайр 41- оак
  • C1

    XI/10
    13:30 - 14:20
    "Ангуучид" ОАК 3-р бүлэг 2-р анги
  • TV8

    XI/10
    14:00 - 15:25
    "Юүхүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • Royal HD

    XI/10
    14:00 - 15:40
    "Ван Гүй, Анна хоёр" ОАК 16, 17-р анги /давталт/
  • Боловсрол ТВ

    XI/10
    14:07 - 16:00
    "Ээж" ОАК 48-49-р анги
  • Mонголын Мэдээ

    XI/10
    14:15 - 15:00
    16 мм-ийн кино төсөл: “Багшийн багш” баримтат кино
  • MovieBox

    XI/10
    14:20 - 16:20
    "Ар хударга" МУСК
  • C1

    XI/10
    14:20 - 15:10
    "Ангуучид" ОАК 3-р бүлэг 3-р анги
  • NTN

    XI/10
    14:30 - 16:00
    МУСК
  • AsianBox

    XI/10
    14:30 - 15:30
    "49 хоног" ОАК 4-р анги
  • DreamBox

    XI/10
    14:35 - 15:35
    "Аватар" хүүхэлдэйн кино
  • МҮОНТ

    XI/10
    14:40 - 16:10
    “Суварган цэнхэр уулс” Монголын уран сайхны кино
  • SBN

    XI/10
    14:50 - 16:20
    мөнхийн хайр 42- оак
  • TV7

    XI/10
    15:00 - 16:30
    "20-р зуун баримтат кино " 7-р хэсэг
  • C1

    XI/10
    15:10 - 16:30
    "Авалорын гүнж Елена" хүүхэлдэйн кино
  • Өлзий ТВ

    XI/10
    15:30 - 19:00
    Залуу эмч нар ОАК 43,44,45-р анги
  • AsianBox

    XI/10
    15:30 - 17:25
    "Шиврээ бороо шимшрэх сэтгэл" ОАК 48, 49-р анги
  • DreamBox

    XI/10
    15:35 - 16:30
    “Вингс клуб” хүүхэлдэйн кино
  • NTV

    XI/10
    16:00 - 17:25
    "37-р точка" МУСК 8-р анги
  • Боловсрол ТВ

    XI/10
    16:07 - 17:00
    "Үндэсний Газарзүйн гэрэл зурагчид" баримтат кино
  • MN25

    XI/10
    16:10 - 17:10
    "маргаашийн чамд илүү хайртай" японы оак 3-р анги
  • Star TV

    XI/10
    16:15 - 17:45
    "Хайрыг минь өгөөч" ОАК 3,4-р анги
  • MovieBox

    XI/10
    16:20 - 18:45
    "Дани бүсгүй (The Danish Girl)" УСК
  • DreamBox

    XI/10
    16:30 - 17:45
    “Монкарт” хүүхэлдэйн кино
  • Royal HD

    XI/10
    16:40 - 19:10
    "Ван Гүй, Анна хоёр" ОАК 18,19,20-р анги /давталт/
  • SBN

    XI/10
    17:00 - 18:30
    мөнхийн хайр 43- оак
  • Eco Channel

    XI/10
    17:00 - 17:30
    "Мөнгөн цох" Хүүхдийн кино 1-р анги
  • NTV

    XI/10
    17:25 - 20:00
    "Намайг барь" УСК
  • C1

    XI/10
    17:30 - 19:30
    "Зэрлэг цэцэгсийн хүлэмж" МУСК
  • AsianBox

    XI/10
    17:30 - 19:00
    "Эргэж ирсэн анхны хайр" ОАК 55, 56-р анги
  • Монгол ТВ

    XI/10
    17:40 - 18:00
    "Мөрдөгч хүүхдүүд" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 18-р анги
  • DreamBox

    XI/10
    17:45 - 18:00
    “Дами туулай ба Роми баавгай” хүүхэлдэйн кино
  • TV2

    XI/10
    18:00 - 19:00
    Баримтат кино 6 Торгоны зам
  • MNC

    XI/10
    18:00 - 18:20
    "Юүхүү ба түүний найзууд" 36-р анги
  • Эх Орон ТВ

    XI/10
    18:00 - 20:30
    "Миний хайр миний сүйт бүсгүй" УСК
  • MN25

    XI/10
    18:10 - 19:00
    "гами гами" хүүхэлдэйн кино
  • MNC

    XI/10
    18:20 - 19:00
    "Есөн эрдэний орноор" Баримтат кино
  • SBN

    XI/10
    18:30 - 19:50
    мөнхийн хайр 44- оак
  • NTN

    XI/10
    18:30 - 18:50
    “Кино бидний амьдралд” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • TM

    XI/10
    18:40 - 19:10
    "Юүхүү ба түүний нөхөд" хүүхэлдэйн кино 2-р бүлэг 2-р анги
  • TV5

    XI/10
    18:45 - 20:10
    "бүргэдийн дэвэлттэй бүсгүй" соак 36-р анги
  • MovieBox

    XI/10
    18:45 - 21:30
    "Юрийн галавын ертөнц (Jurassic World)" УСК
  • NTN

    XI/10
    18:50 - 19:10
    “Харандаан анд” хүүхэлдэйн кино 2-р хэсэг
  • DreamBox

    XI/10
    19:00 - 20:30
    “Тобот Атлон” хүүхэлдэйн кино
  • Боловсрол ТВ

    XI/10
    19:00 - 20:40
    "Хувь заяаны тохиол" СОАК 19,20-р анги
  • AsianBox

    XI/10
    19:00 - 20:20
    "Миний нөхрийн гэр бүл" ОАК 21-р анги
  • Royal HD

    XI/10
    19:10 - 19:30
    "Мөнгөн цох" хүүхдийн олон ангит кино 6-р анги
  • NTN

    XI/10
    19:15 - 20:20
    “Оз”-д төөрсөн нь” хүүхэлдэйн кино 12, 13, 14-р анги
  • Eco Channel

    XI/10
    19:30 - 20:00
    "Мөнгөн цох" Хүүхдийн кино 2-р анги
  • SBN

    XI/10
    19:50 - 21:10
    мөнхийн хайр 45- оак
  • Eco Channel

    XI/10
    20:00 - 21:00
    Эртний Орос: "Мянга гаруй жилийн өв соёл" баримтат кино
  • TV2

    XI/10
    20:10 - 21:10
    “Нэг бүс Нэг зам өчигдөр өнөөдөр маргааш” баримтат кино
  • MN25

    XI/10
    20:10 - 21:20
    "бундын хатан" олон ангит кино 65-р анги
  • NTN

    XI/10
    20:20 - 21:05
    Америкийн ОАУСК “Огторгуй” 7-р анги /давталт/
  • TV5

    XI/10
    20:25 - 21:00
    "мэтийн адал явдал"хүүхэлдэйн кино
  • DreamBox

    XI/10
    20:55 - 21:00
    “Дами туулай ба Роми баавгай” хүүхэлдэйн кино
  • TV9

    XI/10
    21:00 - 22:20
    “Өрнө Дорно” олон ангит УСК, 15-р анги
  • Star TV

    XI/10
    21:00 - 21:50
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино
  • DreamBox

    XI/10
    21:00 - 22:05
    DaVinci Learning – “Байгаль багш” баримтат кино
  • TV7

    XI/10
    21:10 - 23:10
    "SURVIROR" УСК
  • Өлзий ТВ

    XI/10
    21:30 - 23:20
    Зангараг МУСК
  • TV2

    XI/10
    21:30
    “Өнөр бүл” МУСК
  • MovieBox

    XI/10
    21:30 - 00:10
    "Яруу найраг (Poetry)" УСК
  • Eco Channel

    XI/10
    21:30 - 22:00
    "Кино задлан" нэвтрүүлэг
  • C1

    XI/10
    21:30 - 23:30
    "Тангаргаасаа буцагсад" УСК
  • MNC

    XI/10
    21:40 - 00:00
    "Аз жаргалын шок" МУСК
  • NTN

    XI/10
    21:50 - 23:21
    “Тан руу нүүж явна” МУСК
  • TM

    XI/10
    22:00 - 22:50
    "Тахианы өд " ОАК 18-р анги
  • SPS Fight

    XI/10
    22:00
    THE HURT BUSINESS БАРИМТАТ КИНО
  • Эх Орон ТВ

    XI/10
    22:00 - 00:00
    "Миний нууц" МУСК
  • Eco Channel

    XI/10
    22:00 - 23:00
    "Чикаго хотын цагдаа" АОАК 65-р анги
  • Боловсрол ТВ

    XI/10
    22:00 - 23:30
    "Ус ба эрх мэдэл" баримтат кино
  • TV10

    XI/10
    22:05 - 00:00
    "Уран сайхны кино"
  • TV8

    XI/10
    22:05 - 00:05
    "Гарьд магнай" МУСК
  • DreamBox

    XI/10
    22:05 - 23:05
    "Нууц ажилтан К.С” ОАК
  • SBN

    XI/10
    22:10 - 00:10
    гоморра 1-р бүлэг: 11,12 анги
  • Монгол ТВ

    XI/10
    22:10 - 00:00
    "Хүсэл" МУСК
  • TV5

    XI/10
    22:15 - 00:30
    "алуурчны дуу хоолой" уск
  • AsianBox

    XI/10
    22:15 - 23:15
    "49 хоног" ОАК 5-р анги
  • ETV HD

    XI/10
    22:20 - 00:00
    Уран сайхны кино
  • Сүлд ТВ

    XI/10
    22:30 - 00:00
    Анирлагч МУСК
  • MN25

    XI/10
    22:40 - 23:40
    "маргаашийн чамд илүү хайртай" японы оак 4-р анги
  • МҮОНТ

    XI/10
    22:45
    “Сүүдрийн тулаан” уран сайхны кино. 3-р анги
  • TM

    XI/10
    23:00
    "Дурлалын магистер" МУСК
  • Star TV

    XI/10
    23:00 - 23:50
    "Хайрыг минь өгөөч" ОАК 5-р анги
  • Royal HD

    XI/10
    23:00 - 01:25
    "Долдугаар өрөөний бэлэг" УСК
  • Eco Channel

    XI/10
    23:00 - 00:30
    "Хүсэл" МУСК
  • AsianBox

    XI/10
    23:15 - 00:20
    "Залуу үеийнхэн 2" ОАК төгсгөлийн 14-р анги
  • TV9

    XI/10
    00:00 - 01:00
    “Далайн эрэг” баримтат кино
  • Монгол ТВ

    XI/10
    00:00 - 01:30
    "Ойн гүнд" УСК
  • MovieBox

    XI/10
    00:10 - 01:50
    "Тайга" МУСК
  • Боловсрол ТВ

    XI/10
    00:15 - 01:00
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • AsianBox

    XI/10
    00:20
    "Миний нөхрийн гэр бүл" ОАК 21-р анги
  • NTV

    XI/10
    00:40 - 02:45
    "Гурван долоо хоног" МУСК
  • TV9

    XI/10
    02:40 - 03:30
    Баримтат кино

Олон Саналтай

XI/2219:00

Боловсрол ТВ

"Хувь заяаны тохиол" СОАК 43,44-р анги

XI/2211:00

MovieBox

"Эхийн сэтгэл (Changeling)" УСК

XI/2213:00

МҮОНТ

Монгол Улсад атар газар эзэмшиж, газар тариаланг шинжлэх ухааны үндэслэлтэй бие даасан салбар болгон хөгжүүлсний түүхт 60 жилийн ойн баярын хурлыг шууд дамжуулна