• NTV

    IV/19
    01:00 - 01:45
    "Наран тушаа хаалганы намхан жаахан бүсгүй" ОАК 6
  • NTV

    IV/19
    01:45 - 02:45
    "Романтик эмч Ким са бү" ОАК 12
  • NTV

    IV/19
    02:45 - 04:00
    "Жас өдөр" МУСК
  • TV9

    IV/19
    05:25 - 07:00
    "Дурсамж төгсгөл үгүй" МУСК
  • ETV HD

    IV/19
    06:35 - 07:40
    Баримтат кино
  • Eco Channel

    IV/19
    07:00 - 07:30
    "Жейк" хүүхэлдэйн кино
  • Монгол ТВ

    IV/19
    07:00 - 08:35
    "Голланд сарнай" МУСК
  • MovieBox

    IV/19
    07:00 - 09:25
    "Цэргийн сургууль" ОАК (II.12-14-р анги)
  • UBS-1

    IV/19
    07:04 - 08:30
    "Өндөр ээж" Монголын уран сайхны кино
  • AsianBox

    IV/19
    07:05 - 08:05
    "Анхны хайр" ОАК 14-р анги
  • Боловсрол ТВ

    IV/19
    07:10 - 07:25
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 1.5-р анги
  • NTV

    IV/19
    07:15 - 08:35
    "Ча далле эзэгтэйн хайр" ОАК 71,72
  • Боловсрол ТВ

    IV/19
    07:25 - 07:50
    "Тобот Атлон" хүүхэлдэйн кино 2.14,15-р анги
  • Central TV

    IV/19
    07:30 - 09:10
    "Цасан охин" МУСК
  • TV5

    IV/19
    07:30 - 09:40
    "Хубилай хааны зарлиг"уран сайхны кино
  • TV8

    IV/19
    07:30 - 09:10
    "Нэг ангийн хоёр" МУСК
  • ETV HD

    IV/19
    07:40 - 08:25
    "Фү Яаогийн домог " уран сайхны кино 37-р анги /давталт/
  • Боловсрол ТВ

    IV/19
    07:50 - 08:20
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 2.7,8-р анги
  • МҮОНТ

    IV/19
    08:00 - 11:00
    “Ягаан ирвэс” уран сайхны кино 1,2-р анги
  • Суваг 1

    IV/19
    08:00 - 08:45
    “Дуулахгүй яаж явах юм бэ” кино концерт
  • Боловсрол ТВ

    IV/19
    08:20 - 08:35
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 1.3-р анги
  • ETV HD

    IV/19
    08:25 - 08:55
    Хүүхэлдэйн кино
  • Сүлд ТВ

    IV/19
    08:30 - 09:00
    Хүүхэлдэйн кино Чарли Чаплин 6-р анги
  • MNC

    IV/19
    08:30 - 10:25
    Энэ хүүхнүүд үү МУСК
  • SBN

    IV/19
    08:30 - 09:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • Star TV

    IV/19
    08:30 - 08:55
    "Ярьдаг Том ба түүний найзууд" Хүүхэлдэйн кино 4-р бүлгийн 13,14-р анги
  • TV9

    IV/19
    08:30 - 09:00
    "Тамын метр квадрат" баримтат кино
  • Боловсрол ТВ

    IV/19
    08:35 - 09:05
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 4.18-р анги
  • NTV

    IV/19
    08:35 - 09:25
    "Наран тушаа хаалганы намхан жаахан бүсгүй" ОАК 6
  • Монгол ТВ

    IV/19
    08:35 - 09:00
    "Хүчирхэг рэнжерүүд" хүүхдийн цуврал 16-р анги
  • Боловсрол ТВ

    IV/19
    09:05 - 09:30
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 1.1-р анги
  • Сүлд ТВ

    IV/19
    09:15 - 09:45
    Математик 1-р анги /“9”-ийн тоо таниулах, нэмэх, хасах үйлдэл /
  • MNB Sport

    IV/19
    09:15 - 09:35
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 8-р анги “Биологи”
  • NTV

    IV/19
    09:25 - 10:35
    "Романтик эмч Ким са бү"ОАК 12
  • MovieBox

    IV/19
    09:25 - 11:25
    "Ханхүү бид хоёр (The Prince & Me)" УСК
  • Боловсрол ТВ

    IV/19
    09:30 - 10:00
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 1.11,12-р анги
  • TV9

    IV/19
    09:30 - 10:10
    ЕБС-ийн 9-р ангийн теле хичээл
  • UBS-1

    IV/19
    09:30 - 10:30
    Гариг эрхэс /1/ Баримтат кино
  • MNB Sport

    IV/19
    09:35 - 09:40
    Дасгалаа хийцгээе /ЕБС-ийн ахлах ангийн сурагчдын гэртээ хийх дасгал
  • MN25

    IV/19
    09:40 - 10:25
    "Аяллын амт" Баримтат кино
  • MNB Sport

    IV/19
    09:40 - 10:20
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 7-р анги “Уран зохиол”, “Математик”
  • Сүлд ТВ

    IV/19
    09:45 - 10:05
    Нийгэм ахуйн баримжаа 2-р анги / Хүнсний ногоог таних, түүний ач тус  /
  • AsianBox

    IV/19
    10:00 - 10:55
    "Аюултай амлалт" ОАК 49, 50-р анги
  • Боловсрол ТВ

    IV/19
    10:00 - 11:15
    "Жан Уг Жон" ОАК 14-р анги
  • Mонголын Мэдээ

    IV/19
    10:00 - 11:00
    Теле хичээл 7-р анги /Уран зохиол, Математик, Дизайн технологи/
  • Суваг 1

    IV/19
    10:00 - 10:45
    “Хайрын зөвлөх” ОАК-16
  • Star TV

    IV/19
    10:00 - 10:50
    "Нэгэн дээвэр доор" ХОАК 10-р анги
  • Central TV

    IV/19
    10:00 - 10:20
    ЕБС-ийн 3-р ангийн хичээл-Монгол хэл
  • TV7

    IV/19
    10:00 - 11:50
    "Үер" МУСК
  • Сүлд ТВ

    IV/19
    10:05 - 10:25
    Монгол хэл 1-р анги /Эхийн үйл явдлыг дарааллын дагуу асуултаар тоочин ярих  /
  • MNB Гэр Бүл

    IV/19
    10:10 - 10:30
    “Оскар агаарын бөмбөлгийн нисэгч” хүүхэлдэйн кино 15-р анги
  • Royal HD

    IV/19
    10:10 - 12:25
    "Бусан хүрэх галт тэрэг" уран сайхны кино
  • TV9

    IV/19
    10:10 - 10:58
    "Өрнө-Дорно" ОАУСК, 16-р анги
  • MNB Sport

    IV/19
    10:20 - 10:25
    Дасгалаа хийцгээе /ЕБС-ийн дунд ангийн сурагчдын гэртээ хийх дасгал/
  • Central TV

    IV/19
    10:20 - 11:10
    "Ван Гүй, Анна хоёр" ОАК 20-р анги
  • MNB Sport

    IV/19
    10:25 - 10:45
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 6-р анги “Мэдээллийн технологи”
  • MNB Гэр Бүл

    IV/19
    10:30 - 12:00
    “Цагаан боол” олон ангит уран сайхны кино 21,22-р анги
  • UBS-1

    IV/19
    10:30 - 11:00
    "Пороро" Хүүхэлдэйн кино /2-р бүлэг 5,6/
  • MN25

    IV/19
    10:45 - 11:30
    "Хүндийн хүчний уналт" хүүхэлдэйн кино 13,14-р анги
  • MNB Sport

    IV/19
    10:45 - 11:05
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 5-р анги “Англи хэл”
  • C1

    IV/19
    11:00 - 11:15
    "Даниель бамбар" Хүүхэлдэйн кино 38-р анги
  • MNB Sport

    IV/19
    11:05 - 11:10
    Дасгалаа хийцгээе /ЕБС-ийн бага ангийн сурагчдын гэртээ хийх дасгал/
  • MNB Sport

    IV/19
    11:10 - 11:30
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 4-р анги “Монгол хэл”
  • Боловсрол ТВ

    IV/19
    11:15 - 11:40
    Теле хичээл 7-р анги-Уран зохиол
  • C1

    IV/19
    11:15 - 11:30
    "Гамми бамбарууш ба түүний найзууд" Хүүхэлдэйн кино 19,20-р анги
  • ETV HD

    IV/19
    11:20 - 11:45
    Теле хичээл 5-р анги /Англи хэл/
  • MovieBox

    IV/19
    11:25 - 13:25
    "Цаг хугацаа (The Hours)" УСК
  • TV5

    IV/19
    11:25 - 11:45
    Цахим контент 6-р анги - Мэдээллийн технологи
  • C1

    IV/19
    11:30 - 11:40
    "Pingu" Хүүхэлдэйн кино
  • Eco Channel

    IV/19
    11:30 - 12:10
    "Сохор номин панда хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • Mонголын Мэдээ

    IV/19
    11:30 - 12:25
    Теле хичээл 8-р анги /Биологи, Үндэсний бичиг соёл, Эүүл мэнд/
  • TV8

    IV/19
    11:30 - 12:00
    "Теле хичээл" 8-р анги /Биологи/
  • UBS-1

    IV/19
    11:30 - 11:50
    Теле хичээл 4-р анги /Монгол хэл/
  • Боловсрол ТВ

    IV/19
    11:40 - 12:00
    Теле хичээл 7-р анги-Математик
  • C1

    IV/19
    11:40 - 12:10
    Теле хичээл 2-р анги /Монгол хэл/
  • NTV

    IV/19
    11:45 - 12:00
    "Аюулт хулгана"хүүхэлдэйн кино 1.10
  • TV5

    IV/19
    11:45 - 13:00
    "Хатны нууц" 5-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • МҮОНТ

    IV/19
    11:50 - 12:20
    Теле хичээл: 1-р анги Монгол хэл
  • AsianBox

    IV/19
    12:00 - 13:05
    "Брамсад дуртай юу?" ОАК 14-р анги
  • MN25

    IV/19
    12:10 - 13:10
    "Цагдаа" ОАК 1 бүлэг 18-р анги
  • C1

    IV/19
    12:10 - 13:00
    "Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн" ОАК 66-р анги
  • Eco Channel

    IV/19
    12:10 - 12:34
    "Жейк" хүүхэлдэйн кино 6-р анги
  • МҮОНТ

    IV/19
    12:20 - 12:40
    Теле хичээл: 2-р анги Монгол хэл
  • Mонголын Мэдээ

    IV/19
    12:30 - 13:15
    “Мартаж болохгүй он жилүүд” баримтат кино /Монголын нам, төрийн нэрт зүтгэлтэн Дэмчигийн Моломжамцын 100 насны ойд зориулав/
  • MNC

    IV/19
    12:30 - 14:30
    Аюултай харилцаа МУСК
  • Монгол ТВ

    IV/19
    12:30 - 13:50
    "Дахиад нэг удаа" СОАК 16-р анги
  • МҮОНТ

    IV/19
    12:40 - 13:00
    Теле хичээл: 3-р анги
  • MNB Гэр Бүл

    IV/19
    13:00 - 13:20
    Теле хичээл: 6-р анги / Мэдээллийн технологи /
  • МҮОНТ

    IV/19
    13:00 - 13:30
    Теле хичээл: 12-р анги /Математик/
  • TV7

    IV/19
    13:00 - 14:50
    "Том зургаан толгой" МУСК
  • AsianBox

    IV/19
    13:05 - 13:50
    "Өнгөрсөнд зорчсон тэмдэглэл" ОАК 31-р анги
  • Central TV

    IV/19
    13:10 - 14:00
    "Үүр цайхын өмнө" ОАК 18-р анги
  • Mонголын Мэдээ

    IV/19
    13:15 - 14:15
    Теле хичээл 9-р анги /Биологи, Түүх, Монгол хэл/
  • MNB Гэр Бүл

    IV/19
    13:20 - 14:00
    Теле хичээл: 7-р анги / Уран зохиол, Математик /
  • MovieBox

    IV/19
    13:25 - 15:30
    "Өчүүхэн тус (A Simple Favor)" УСК
  • AsianBox

    IV/19
    13:50 - 17:20
    "Босс бид хоёрын нууц" ОАК 4-6-р анги
  • Монгол ТВ

    IV/19
    13:50 - 14:30
    Теле хичээл: ЕБС-ийн XII анги - Түүх. Биологи
  • TV5

    IV/19
    13:50 - 15:00
    "Жумүн" 61-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • Star TV

    IV/19
    13:55 - 14:45
    "Гэрч" ОАК 5-р анги
  • Сүлд ТВ

    IV/19
    14:00 - 14:50
    Эх дэлхийн ширэнгэ-Баримтат кино
  • MNB Гэр Бүл

    IV/19
    14:00 - 14:20
    Теле хичээл: 8-р анги / Биологи /
  • Central TV

    IV/19
    14:00 - 14:20
    ЕБС-ийн 3-р ангийн хичээл-Монгол хэл
  • C1

    IV/19
    14:20 - 14:30
    "Pingu" Хүүхэлдэйн кино
  • C1

    IV/19
    14:30 - 16:20
    "Миний хөрш од" УСК
  • Central TV

    IV/19
    14:40 - 16:20
    "Зүүдэнд ч оромгүй явдал" МУСК
  • Eco Channel

    IV/19
    15:00 - 16:00
    "Цэнхэр гараг" баримтат кино
  • MNB Гэр Бүл

    IV/19
    15:15 - 16:00
    “Дэггүй жаал” олон ангит уран сайхны кино 11-р анги
  • Суваг 1

    IV/19
    15:15 - 16:35
    “Хуучин сүмийн нууц” МУСК
  • Mонголын Мэдээ

    IV/19
    15:20 - 16:20
    Теле хичээл 10-р анги /Монгол хэл, Биологи, Математик/
  • TV5

    IV/19
    15:25 - 15:45
    Цахим контент 6-р анги - Мэдээллийн технологи
  • Сүлд ТВ

    IV/19
    15:30 - 17:20
    Зөрүүд эрийг номхотгосон нь Уран сайхны кино
  • MNC

    IV/19
    15:30 - 17:00
    Онцгой даалгавар МУСК
  • MovieBox

    IV/19
    15:30 - 17:25
    "Жакал айсуй (Code Name Jackal)" УСК
  • Star TV

    IV/19
    15:30 - 16:30
    "Girl's" ОАК 1-р бүлгийн 3-р анги
  • TV5

    IV/19
    15:45 - 16:05
    "Алиса юу хийхээ мэднэ" 7-р анги хүүхэлдэйн кино
  • MN25

    IV/19
    15:50 - 16:35
    "Аяллын амт" Баримтат кино
  • МҮОНТ

    IV/19
    16:10 - 17:05
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөгөөс: “Санан санан дурсана” 1,2-р анги
  • Mонголын Мэдээ

    IV/19
    16:20 - 17:20
    Теле хичээл 11-р анги /Монгол хэл, Биологи, Англи хэл/
  • MN25

    IV/19
    16:35 - 17:20
    "Хаадын нутаг" ОАК 44-р анги
  • Eco Channel

    IV/19
    17:00 - 17:40
    "Сохор номин панда хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • MN25

    IV/19
    17:20 - 18:10
    "Хүндийн хүчний уналт" хүүхэлдэйн кино 15,16-р анги
  • MovieBox

    IV/19
    17:25 - 19:30
    "Нар сарны зааг" МУСК
  • MNC

    IV/19
    17:30 - 17:55
    Баримтат кино
  • Монгол ТВ

    IV/19
    17:35 - 18:00
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино /season 3/ 17-20-р анги
  • AsianBox

    IV/19
    17:40 - 19:00
    "Анхны хайр" ОАК 15-р анги
  • UBS-1

    IV/19
    17:50 - 18:55
    "Жусоны цагдаа" олон ангит кино /43/
  • C1

    IV/19
    18:00 - 19:10
    "Худал хуурмаг" СОАК 5-р анги
  • NTV

    IV/19
    18:00 - 19:00
    "Наран тушаа хаалганы намхан жаахан бүсгүй" ОАК 7
  • Star TV

    IV/19
    18:00 - 19:00
    "Нэгэн дээвэр доор" ХОАК 11-р анги
  • TV8

    IV/19
    18:00 - 18:25
    "Теле хичээл" 8-р анги /Биологи/
  • SBN

    IV/19
    18:30 - 19:30
    Мосгаз ОАК-6
  • TV5

    IV/19
    18:30 - 19:00
    "Алиса юу хийхээ мэднэ" 8-р анги хүүхэлдэйн кино
  • AsianBox

    IV/19
    19:00 - 20:30
    "Аюултай амлалт" ОАК 51, 52-р анги
  • Eco Channel

    IV/19
    19:00 - 20:00
    "Цэнхэр гараг" баримтат кино
  • Суваг 1

    IV/19
    19:00 - 19:45
    “Хайрын зөвлөх” ОАК-17
  • Star TV

    IV/19
    19:00 - 19:25
    "Ярьдаг Том ба түүний найзууд" Хүүхэлдэйн кино 4-р бүлгийн 15,16-р анги
  • TV5

    IV/19
    19:00 - 20:55
    "Хатны нууц" 6-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • C1

    IV/19
    19:10 - 19:30
    "Даниель бамбар" Хүүхэлдэйн кино 38-р анги
  • Central TV

    IV/19
    19:10 - 20:00
    "Ван Гүй, Анна хоёр" ОАК 21-р анги
  • Боловсрол ТВ

    IV/19
    19:30 - 21:00
    "Жан Уг Жон" ОАК 15-р анги
  • ETV HD

    IV/19
    19:30 - 20:30
    "Фү Яаогийн домог " уран сайхны кино 38-р анги
  • Монгол ТВ

    IV/19
    19:30 - 20:55
    "Дахиад нэг удаа" СОАК 17-р анги
  • MovieBox

    IV/19
    19:30 - 20:30
    "Цэргийн сургууль" ОАК (II.15-р анги)
  • C1

    IV/19
    20:00 - 21:00
    "Ирвэс" Баримтат кино
  • Eco Channel

    IV/19
    20:00 - 20:53
    Гомарроу ОАК 6-р анги
  • NTV

    IV/19
    20:05 - 21:30
    "Романтик эмч Ким са бү" ОАК 13
  • MN25

    IV/19
    20:10 - 21:10
    "Цагдаа" ОАК 1 бүлэг 19-р анги
  • AsianBox

    IV/19
    20:30 - 22:00
    "Брамсад дуртай юу?" ОАК 15-р анги
  • MNB Гэр Бүл

    IV/19
    20:30 - 22:00
    “Цагаан боол” олон ангит уран сайхны кино 23,24-р анги
  • MovieBox

    IV/19
    20:30 - 22:50
    "Харуй бүрий (Twilight)" УСК
  • SPS Fight

    IV/19
    20:30 - 21:30
    I'm The Future (Conor McGregor) Баримтат Кино
  • TV7

    IV/19
    20:30 - 22:20
    "Хаалттай бүс" УСК
  • UBS-1

    IV/19
    20:30 - 21:30
    "Бэрүүд" Монголын олон ангит кино /6/
  • Central TV

    IV/19
    21:10 - 22:00
    "Үүр цайхын өмнө" ОАК 19-р анги
  • MNC

    IV/19
    21:30 - 23:00
    Надтай үлдээч ОАК 31,32-р анги
  • SBN

    IV/19
    21:30 - 22:30
    Троцкий ОАК-6
  • TV9

    IV/19
    21:30 - 22:40
    “Хайр, итгэл” ОАУСК, 1-р анги
  • MN25

    IV/19
    21:40 - 22:40
    "Хаадын нутаг" ОАК 45-р анги
  • TV8

    IV/19
    21:50 - 23:45
    "Улаанбаатарт байгаа миний аав" МУСК
  • Сүлд ТВ

    IV/19
    22:00 - 22:45
    Сүүлчийн хөлөг онгоц Олон ангит уран сайхны кино 1-р анги
  • AsianBox

    IV/19
    22:00 - 23:00
    "Өнгөрсөнд зорчсон тэмдэглэл" ОАК 32-р анги
  • Боловсрол ТВ

    IV/19
    22:00 - 23:00
    "Аугаа зуун" ОАК 3.62-р анги
  • C1

    IV/19
    22:00 - 23:20
    "Худал хуурмаг" СОАК 6-р анги
  • Eco Channel

    IV/19
    22:00 - 23:00
    "Чикаго хотын цагдаа" ОАК
  • МҮОНТ

    IV/19
    22:00 - 23:00
    “Шиншигч” Олон ангит уран сайхны кино 2-р бүлэг 3-р анги
  • Монгол ТВ

    IV/19
    22:00 - 23:00
    "Годунов" ООАК /season 2/ 4-р анги
  • Суваг 1

    IV/19
    22:00 - 23:50
    “Нар сарны зааг” МУСК
  • Star TV

    IV/19
    22:00 - 23:00
    Гэрч ОАК 6-р анги
  • Central TV

    IV/19
    22:00 - 23:10
    "Багш" МУСК
  • Royal HD

    IV/19
    22:05 - 23:00
    "Амьдралын эхлэл" олон ангит кино 31-р анги
  • ETV HD

    IV/19
    22:10 - 23:50
    Монголын уран сайхны кино
  • TV5

    IV/19
    22:15 - 23:30
    "Жумүн" 62-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • SBN

    IV/19
    22:30 - 23:30
    Мосгаз ОАК-6
  • NTV

    IV/19
    22:45 - 00:05
    "Ча далле эзэгтэйн хайр" ОАК 71,72
  • MovieBox

    IV/19
    22:50 - 01:05
    "Блэйд (Blade)" УСК
  • AsianBox

    IV/19
    23:00 - 00:05
    "Аюултай амлалт" ОАК 51, 52-р анги
  • Боловсрол ТВ

    IV/19
    23:00 - 00:45
    "Ээж" ОАК 6,7-р анги
  • Eco Channel

    IV/19
    23:00 - 00:05
    "Хазаар цэцэгсийн дуулал" ОАК
  • Монгол ТВ

    IV/19
    23:00 - 00:00
    "Хувь тавилан" МОАК 36-р анги
  • Royal HD

    IV/19
    23:10 - 00:15
    Кино миний амьдралд
  • C1

    IV/19
    23:20 - 00:10
    "Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн" ОАК 66-р анги
  • AsianBox

    IV/19
    00:05 - 01:15
    "Брамсад дуртай юу?" ОАК 15-р анги
  • C1

    IV/19
    00:10 - 01:40
    "7-р тусгай тасаг" МУСК
  • MovieBox

    IV/19
    01:05 - 02:50
    "Цаг хугацаа (The Hours)" УСК
  • AsianBox

    IV/19
    01:15 - 07:00
    "Өнгөрсөнд зорчсон тэмдэглэл" ОАК 32-р анги
  • MovieBox

    IV/19
    02:50 - 04:35
    "Нар сарны зааг" МУСК
  • MovieBox

    IV/19
    04:35 - 06:30
    "Харуй бүрий (Twilight)" УСК
  • MovieBox

    IV/19
    06:30 - 08:55
    "Сайн найзууд (Goodfellas)" УСК

Олон Саналтай

V/1720:10

AsianBox

"Гоо үзэсгэлэнгийн охин тэнгэр" ОАК 7-р анги

V/1712:00

AsianBox

"Гоо үзэсгэлэнгийн охин тэнгэр" ОАК 6-р анги

V/1700:00

AsianBox

"Гоо үзэсгэлэнгийн охин тэнгэр" ОАК 7-р анги