• NTV

    IV/22
    01:00 - 01:45
    "Наран тушаа хаалганы намхан жаахан бүсгүй" 9 ОАК
  • NTV

    IV/22
    01:45 - 02:45
    "Романтик эмч Ким са бү"ОАК 15
  • TV9

    IV/22
    05:20 - 07:00
    "Амьдрал төсөл" МУСК
  • ETV HD

    IV/22
    06:35 - 07:40
    Баримтат кино
  • NTV

    IV/22
    06:50 - 07:15
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 31
  • Eco Channel

    IV/22
    07:00 - 07:30
    "Жейк ба мөрөөдлийн арлын далайн дээрэмчид" хүүхэлдэйн кино
  • Монгол ТВ

    IV/22
    07:00 - 08:30
    "Туршилтын хосууд" МУСК
  • AsianBox

    IV/22
    07:05 - 08:05
    "Анхны хайр" ОАК 17-р анги
  • Боловсрол ТВ

    IV/22
    07:10 - 07:20
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 2.3-р анги
  • NTV

    IV/22
    07:15 - 08:35
    "Ча далле эзэгтэйн хайр" ОАК 77,78
  • Боловсрол ТВ

    IV/22
    07:20 - 07:50
    "Тобот Атлон" хүүхэлдэйн кино 2.20,21-р анги
  • Central TV

    IV/22
    07:30 - 09:00
    "Хүсэл" МУСК
  • TV5

    IV/22
    07:30 - 07:55
    "Алиса юу хийхээ мэднэ" 10-р анги хүүхэлдэйн кино
  • ETV HD

    IV/22
    07:40 - 08:25
    "Фү Яаогийн домог " уран сайхны кино 40-р анги /давталт/
  • Боловсрол ТВ

    IV/22
    07:50 - 08:20
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 2.13,14-р анги
  • TV8

    IV/22
    08:00 - 09:30
    "Ардын элч" МУСК
  • Боловсрол ТВ

    IV/22
    08:20 - 08:35
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 1.6-р анги
  • ETV HD

    IV/22
    08:25 - 08:55
    Хүүхэлдэйн кино
  • Монгол ТВ

    IV/22
    08:30 - 09:00
    "Хүчирхэг рэнжерүүд" хүүхдийн цуврал 19-р анги
  • Сүлд ТВ

    IV/22
    08:30 - 09:00
    Хүүхэлдэйн кино Чарли Чаплин9-р анги
  • SBN

    IV/22
    08:30 - 09:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • Star TV

    IV/22
    08:30 - 08:55
    "Ярьдаг Том ба түүний найзууд" Хүүхэлдэйн кино 4-р бүлгийн 19,20-р анги
  • TV9

    IV/22
    08:30 - 09:00
    "Перугийн алт" баримтат кино
  • Боловсрол ТВ

    IV/22
    08:35 - 09:05
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 4.21-р анги
  • NTV

    IV/22
    08:35 - 09:25
    "Наран тушаа хаалганы намхан жаахан бүсгүй" ОАК 9
  • МҮОНТ

    IV/22
    09:00 - 10:10
    “Шиншигч” Олон ангит уран сайхны кино 2-р бүлэг 5-р анги
  • Боловсрол ТВ

    IV/22
    09:05 - 09:30
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 1.4-р анги
  • Сүлд ТВ

    IV/22
    09:15 - 09:40
    Нийгэм ахуйн баримжаа 1-р анги /Халуун хоол хүнснээс болгоомжлох, түлэгдэж, гэмтэхээс сэргийлэх /
  • MovieBox

    IV/22
    09:20 - 11:00
    "Туршилтын хосууд" МУСК
  • NTV

    IV/22
    09:25 - 10:35
    "Романтик эмч Ким са бү"ОАК 15
  • Боловсрол ТВ

    IV/22
    09:30 - 10:00
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 1.17,18-р анги
  • Mонголын Мэдээ

    IV/22
    09:30 - 10:20
    Шинжлэх ухааны баримтат дэлгэц: “Бермудын гурвалжин” баримтат кино
  • MNB Sport

    IV/22
    09:30 - 09:35
    Дасгалаа хийцгээе /ЕБС-ийн ахлах ангийн сурагчдын гэртээ хийх дасгал
  • TV9

    IV/22
    09:30 - 10:10
    ЕБС-ийн 9-р ангийн теле хичээл
  • MNB Sport

    IV/22
    09:35 - 09:55
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 8-р анги “Биеийн тамир”
  • MN25

    IV/22
    09:40 - 10:25
    "Аяллын амт" Баримтат кино
  • Сүлд ТВ

    IV/22
    09:40 - 10:10
    Монгол хэл  2-р анги /“3” авиа үсэг таних, дуудах, унших, бичих /
  • MNB Sport

    IV/22
    09:55 - 10:15
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 7-р анги “Түүх”
  • AsianBox

    IV/22
    10:00 - 10:55
    "Аюултай амлалт" ОАК 55, 56-р анги
  • Боловсрол ТВ

    IV/22
    10:00 - 11:15
    "Жан Уг Жон" ОАК 17-р анги
  • Central TV

    IV/22
    10:00 - 10:25
    ЕБС-ийн 3-р ангийн хичээл-Математик
  • Суваг 1

    IV/22
    10:00 - 10:45
    “Хайрын зөвлөх” ОАК-19
  • Star TV

    IV/22
    10:00 - 10:50
    "Нэгэн дээвэр доор" ХОАК 13-р анги
  • TV7

    IV/22
    10:00 - 11:50
    "Андрон" УСК
  • UBS-1

    IV/22
    10:00 - 10:35
    Дэлхийгээр аялсан тэмдэглэл /1/ Баримтат кино
  • MNB Гэр Бүл

    IV/22
    10:10 - 10:30
    “Оскар агаарын бөмбөлгийн нисэгч” хүүхэлдэйн кино 18-р анги
  • МҮОНТ

    IV/22
    10:10 - 10:40
    “Хүннү гүрэн” баримтат кино 2-р хэсэг
  • Сүлд ТВ

    IV/22
    10:10 - 10:30
    Математик 3-р анги / “7”-ийн тоо таних,нэмэх, хасах үйлдэл  /
  • TV9

    IV/22
    10:10 - 10:58
    "Өрнө-Дорно" ОАУСК, 19-р анги
  • MNB Sport

    IV/22
    10:15 - 10:20
    Дасгалаа хийцгээе /ЕБС-ийн дунд ангийн сурагчдын гэртээ хийх дасгал/
  • MNB Sport

    IV/22
    10:20 - 10:40
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 7-р анги “Англи хэл”
  • Royal HD

    IV/22
    10:20 - 11:15
    "Амьдралын эхлэл" олон ангит кино 33-р анги
  • Central TV

    IV/22
    10:25 - 11:55
    "Ван Гүй, Анна хоёр" ОАК 23,24-р анги
  • UBS-1

    IV/22
    10:35 - 11:00
    "Пороро" Хүүхэлдэйн кино /2-р бүлэг 11,12/
  • MNB Sport

    IV/22
    10:40 - 11:00
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 6-р анги “Биеийн тамир”
  • MN25

    IV/22
    10:45 - 11:30
    "Хүндийн хүчний уналт" хүүхэлдэйн кино 19,20-р анги
  • C1

    IV/22
    11:00 - 11:15
    "Даниель бамбар" Хүүхэлдэйн кино 41-р анги
  • MNB Гэр Бүл

    IV/22
    11:00 - 12:30
    “Цагаан боол” олон ангит уран сайхны кино 27,28-р анги
  • MNB Sport

    IV/22
    11:00 - 11:20
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 5-р анги “Монгол хэл”
  • MovieBox

    IV/22
    11:00 - 12:45
    "Тэсэж үлдэхийн тулд тогло (Nerve)" УСК
  • Боловсрол ТВ

    IV/22
    11:15 - 11:35
    Теле хичээл 7-р анги, Түүх
  • C1

    IV/22
    11:15 - 11:30
    "Гамми бамбарууш ба түүний найзууд" Хүүхэлдэйн кино 25,26-р анги
  • ETV HD

    IV/22
    11:20 - 11:45
    Теле хичээл 5-р анги /Монгол хэл/
  • MNB Sport

    IV/22
    11:20 - 11:25
    Дасгалаа хийцгээе /ЕБС-ийн бага ангийн сурагчдын гэртээ хийх дасгал/
  • MNB Sport

    IV/22
    11:25 - 11:45
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 4-р анги “Математик”
  • TV5

    IV/22
    11:25 - 11:30
    Цахим контент 6-р анги - Биеийн тамир
  • C1

    IV/22
    11:30 - 11:40
    "Pingu" Хүүхэлдэйн кино
  • Eco Channel

    IV/22
    11:30 - 12:05
    Сохор номин панда хоёр хүүхэлдэйн кино
  • Mонголын Мэдээ

    IV/22
    11:30 - 12:25
    Теле хичээл 7-р анги /Түүх, Англи хэл, Монгол хэл/
  • МҮОНТ

    IV/22
    11:30 - 11:50
    Теле хичээл: 1-р анги /Монгол хэл/
  • TV5

    IV/22
    11:30 - 11:50
    Теле хичээл 6-р анги - Үндэсний бичиг
  • TV8

    IV/22
    11:30 - 11:40
    "Теле хичээл" 8-р анги /Биеийн тамир/
  • UBS-1

    IV/22
    11:30 - 11:50
    Теле хичээл 4-р анги / Математик/
  • Боловсрол ТВ

    IV/22
    11:35 - 12:00
    Теле хичээл 7-р анги, Англи хэл
  • C1

    IV/22
    11:40 - 12:10
    Теле хичээл 2-р анги /Математик/
  • NTV

    IV/22
    11:45 - 12:00
    "Аюулт хулгана"хүүхэлдэйн кино 1.13
  • Монгол ТВ

    IV/22
    11:45 - 12:00
    "Тобот: Галактикийн мөрдөгчид" хүүхэлдэйн кино 6-р анги
  • МҮОНТ

    IV/22
    11:50 - 12:10
    Теле хичээл: 2-р анги /Математик/
  • TV5

    IV/22
    11:50 - 13:00
    "Хатны нууц" 8-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • MN25

    IV/22
    12:00 - 13:00
    "Цагдаа" ОАК 1 бүлэг 21-р анги
  • AsianBox

    IV/22
    12:00 - 13:05
    "Нуг Дүгийн түүх" ОАК 1-р анги
  • Eco Channel

    IV/22
    12:05 - 12:30
    "Жейк ба мөрөөдлийн арлын далайн дээрэмчид" хүүхэлдэйн кино
  • C1

    IV/22
    12:10 - 13:00
    "Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн" ОАК 69-р анги
  • МҮОНТ

    IV/22
    12:10 - 12:30
    Теле хичээл: 3-р анги /Математик/
  • Mонголын Мэдээ

    IV/22
    12:30 - 13:30
    Теле хичээл 8-р анги /Биеийн тамир, Орос хэл, Математик/
  • МҮОНТ

    IV/22
    12:30 - 13:10
    Теле хичээл: 12-р анги /Газарзүй,Физик/
  • MNC

    IV/22
    12:30 - 14:00
    Надтай үлдээч ОАК 35,36-р анги
  • Монгол ТВ

    IV/22
    12:30 - 13:50
    "Дахиад нэг удаа" СОАК 19-р анги
  • MovieBox

    IV/22
    12:45 - 15:00
    "Хиртэлт (The Twilight Saga: Eclipse)" УСК
  • AsianBox

    IV/22
    13:05 - 13:50
    "Өнгөрсөнд зорчсон тэмдэглэл" ОАК 34-р анги
  • AsianBox

    IV/22
    13:50 - 17:20
    "Босс бид хоёрын нууц" ОАК 13-15-р анги
  • Mонголын Мэдээ

    IV/22
    13:50 - 15:00
    Теле хичээл 9-р анги /Дизайн технологи, Эрүүл мэнд, Англи хэл/
  • Монгол ТВ

    IV/22
    13:50 - 14:30
    Теле хичээл: ЕБС-ийн XII анги - Газар зүй, Физик
  • TV5

    IV/22
    13:50 - 15:00
    "Жумүн" 64-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • Star TV

    IV/22
    13:55 - 14:45
    "Гэрч" ОАК 8-р анги
  • Central TV

    IV/22
    14:00 - 14:25
    ЕБС-ийн 3-р ангийн хичээл-Математик
  • MNB Гэр Бүл

    IV/22
    14:00 - 14:10
    Теле хичээл: 6-р анги / Биеийн тамир /
  • MNC

    IV/22
    14:00 - 14:30
    Баримтат кино
  • Сүлд ТВ

    IV/22
    14:00 - 14:50
    Эх дэлхий Агуй Баримтат кино
  • TV7

    IV/22
    14:00 - 16:00
    "Хуримын сюрприз" МУСК
  • MNB Гэр Бүл

    IV/22
    14:10 - 14:50
    Теле хичээл: 7-р анги / Түүх, Англи хэл /
  • C1

    IV/22
    14:30 - 16:20
    "Жак Хантер-Тэнгэрийн од" УСК
  • Central TV

    IV/22
    14:40 - 16:20
    "Үүр цайхын өмнө" ОАК 21,22-р анги
  • MNB Гэр Бүл

    IV/22
    14:50 - 15:00
    Теле хичээл: 8-р анги / Биеийн тамир /
  • Eco Channel

    IV/22
    15:00 - 16:00
    "Цэнхэр гараг" баримтат кино 5-р анги 2-р хэсэг
  • MovieBox

    IV/22
    15:00 - 15:50
    "Цэргийн сургууль" ОАК (II.17-р анги)
  • TV5

    IV/22
    15:25 - 15:30
    Цахим контент 6-р анги - Биеийн тамир
  • MNC

    IV/22
    15:30 - 17:00
    Хүүгүй ломбард МУСК
  • Сүлд ТВ

    IV/22
    15:30 - 17:10
    Амьдралын хүрд Уран сайхны кино 2-р анги
  • Star TV

    IV/22
    15:30 - 16:30
    "Girl's" ОАК 1-р бүлгийн 6-р анги
  • TV5

    IV/22
    15:30 - 15:50
    Теле хичээл 6-р анги - Үндэсний бичиг
  • MN25

    IV/22
    15:50 - 16:40
    "Аяллын амт" Баримтат кино
  • MovieBox

    IV/22
    15:50 - 17:40
    "Коломбиана (Colombiana)" УСК
  • Суваг 1

    IV/22
    15:50 - 17:00
    “Энэ хүүхнүүд үү” МУСК
  • TV5

    IV/22
    15:50 - 16:15
    "Алиса юу хийхээ мэднэ" 10-р анги хүүхэлдэйн кино
  • MNB Гэр Бүл

    IV/22
    16:00 - 16:45
    “Дэггүй жаал” олон ангит уран сайхны кино 14-р анги
  • МҮОНТ

    IV/22
    16:00 - 16:45
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөгөөс: “Санан санан дурсана” 7,8-р анги
  • Mонголын Мэдээ

    IV/22
    16:10 - 17:00
    Теле хичээл 10-р анги /Газарзүй, Хими, Математик/
  • MN25

    IV/22
    16:40 - 17:40
    "Хаадын нутаг" ОАК 47-р анги
  • Central TV

    IV/22
    17:00 - 18:30
    "Өнөр бүл" МУСК
  • Mонголын Мэдээ

    IV/22
    17:00 - 18:00
    Теле хичээл 11-р анги /Физик, Математик, Нийгэм судлал/
  • MNC

    IV/22
    17:30 - 17:55
    Баримтат кино
  • Монгол ТВ

    IV/22
    17:35 - 18:00
    "Консуни ба найзууд" хүүхэлдэйн кино 1-3-р анги
  • MN25

    IV/22
    17:40 - 18:30
    "Хүндийн хүчний уналт" хүүхэлдэйн кино 21,22-р анги
  • AsianBox

    IV/22
    17:40 - 19:00
    "Анхны хайр" ОАК 18-р анги
  • MovieBox

    IV/22
    17:45 - 19:30
    "Тусгай ажиллагаа" МУСК
  • C1

    IV/22
    18:00 - 19:10
    "Худал хуурмаг" СОАК 8-р анги
  • NTV

    IV/22
    18:00 - 19:00
    "Наран тушаа хаалганы намхан жаахан бүсгүй" ОАК 10
  • МҮОНТ

    IV/22
    18:00 - 18:50
    “Хүннү гүрэн” баримтат кино 3-р хэсэг
  • Монгол ТВ

    IV/22
    18:00 - 18:30
    "Хүчирхэг рэнжерүүд" хүүхдийн цуврал 20-р анги
  • Star TV

    IV/22
    18:00 - 19:00
    "Нэгэн дээвэр доор" ХОАК 14-р анги
  • TV8

    IV/22
    18:00 - 18:10
    "Теле хичээл" 8-р анги /Биеийн тамир/
  • UBS-1

    IV/22
    18:05 - 19:10
    "Жусоны цагдаа" олон ангит кино /45/
  • Eco Channel

    IV/22
    18:30 - 19:05
    "Лео Тиг хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • SBN

    IV/22
    18:30 - 19:30
    Мосгаз ОАК-9
  • TV5

    IV/22
    18:30 - 19:00
    "Алиса юу хийхээ мэднэ" 11-р анги хүүхэлдэйн кино
  • AsianBox

    IV/22
    19:00 - 20:30
    "Аюултай амлалт" ОАК 57, 58-р анги
  • Суваг 1

    IV/22
    19:00 - 19:45
    “Хайрын зөвлөх” ОАК-20
  • Star TV

    IV/22
    19:00 - 19:25
    "Ярьдаг Том ба түүний найзууд" Хүүхэлдэйн кино 4-р бүлгийн 21,22-р анги
  • TV5

    IV/22
    19:00 - 20:55
    "Хатны нууц" 9-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • Eco Channel

    IV/22
    19:05 - 20:00
    "Цэнхэр гараг" баримтат кино 6-р анги
  • C1

    IV/22
    19:10 - 19:30
    "Даниель бамбар" Хүүхэлдэйн кино 41-р анги
  • Central TV

    IV/22
    19:10 - 20:50
    "Ван Гүй, Анна хоёр" ОАК 25,26-р анги
  • Боловсрол ТВ

    IV/22
    19:30 - 20:55
    "Жан Уг Жон" ОАК 18-р анги
  • ETV HD

    IV/22
    19:30 - 20:30
    "Фү Яаогийн домог " уран сайхны кино 41-р анги
  • Монгол ТВ

    IV/22
    19:30 - 20:55
    "Дахиад нэг удаа" СОАК 20-р анги
  • MovieBox

    IV/22
    19:30 - 20:30
    "Цэргийн сургууль" ОАК (II.18-р анги)
  • TV7

    IV/22
    19:40 - 22:00
    "Долоо дугаар өрөөний бэлэг" УСК
  • Eco Channel

    IV/22
    20:00 - 20:44
    Гомарроу ОАК
  • MNC

    IV/22
    20:00 - 21:00
    Баримтат кино
  • NTV

    IV/22
    20:05 - 21:30
    "Романтик эмч Ким са бү" ОАК 16
  • MN25

    IV/22
    20:10 - 21:10
    "Цагдаа" ОАК 1 бүлэг 22-р анги
  • AsianBox

    IV/22
    20:30 - 22:00
    "Нуг Дүгийн түүх" ОАК 2-р анги
  • MNB Гэр Бүл

    IV/22
    20:30 - 22:00
    “Цагаан боол” олон ангит уран сайхны кино 29,30-р анги
  • MovieBox

    IV/22
    20:30 - 22:40
    "Үүрийн гэгээ-1 (The Twilight Saga: Breaking Dawn-Part 1)" УСК
  • UBS-1

    IV/22
    20:30 - 21:30
    "Бэрүүд" Монголын олон ангит кино /9/
  • C1

    IV/22
    21:30 - 22:50
    "Худал хуурмаг" СОАК 9-р анги
  • Central TV

    IV/22
    21:30 - 23:10
    "Үүр цайхын өмнө" ОАК 23,24-р анги
  • NTV

    IV/22
    21:30 - 22:45
    "Гүүр"ОАК 2.2
  • SBN

    IV/22
    21:30 - 22:30
    Гоц ухаантан ОАК-1
  • TV9

    IV/22
    21:30 - 22:40
    “Хайр, итгэл” ОАУСК, 4-р анги
  • MNC

    IV/22
    21:50 - 23:30
    Надтай үлдээч ОАК 37,38-р анги
  • AsianBox

    IV/22
    22:00 - 23:00
    "Өнгөрсөнд зорчсон тэмдэглэл" ОАК 35-р анги
  • Боловсрол ТВ

    IV/22
    22:00 - 23:00
    "Аугаа зуун" ОАК 3.65-р анги
  • Eco Channel

    IV/22
    22:00 - 23:00
    "Чикаго хотын цагдаа" ОАК
  • Монгол ТВ

    IV/22
    22:00 - 23:00
    "Годунов" ООАК /season 2/ 7-р анги
  • Сүлд ТВ

    IV/22
    22:00 - 22:45
    Сүүлчийн хөлөг онгоцОлон ангит уран сайхны кино 4-р анги
  • Суваг 1

    IV/22
    22:00 - 23:50
    “Ард Аюуш” МУСК
  • Star TV

    IV/22
    22:00 - 23:00
    "Гэрч" ОАК 9-р анги
  • TV8

    IV/22
    22:00 - 00:05
    "Хамгийн сайхан нь" МУСК
  • ETV HD

    IV/22
    22:05 - 23:50
    Монголын уран сайхны кино
  • Royal HD

    IV/22
    22:05 - 23:00
    "Амьдралын эхлэл" олон ангит кино 34-р анги
  • TV5

    IV/22
    22:15 - 23:30
    "Жумүн" 65-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • МҮОНТ

    IV/22
    22:30 - 23:30
    “Шиншигч” Олон ангит уран сайхны кино 2-р бүлэг 6-р анги
  • SBN

    IV/22
    22:30 - 23:30
    Мосгаз ОАК-9
  • MovieBox

    IV/22
    22:40 - 01:00
    "Тэнгисийн амин сүнс (In The Heart of the Sea)" УСК
  • NTV

    IV/22
    22:45 - 00:05
    "Ча далле эзэгтэйн хайр" ОАК 77,78
  • C1

    IV/22
    22:50 - 23:40
    "Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн" ОАК 69-р анги
  • AsianBox

    IV/22
    23:00 - 00:05
    "Аюултай амлалт" ОАК 57, 58-р анги
  • Боловсрол ТВ

    IV/22
    23:00 - 00:45
    "Ээж" ОАК 12,13-р анги
  • Eco Channel

    IV/22
    23:00 - 00:05
    Хазаар цэцэгсийн дуулал ОАК
  • Монгол ТВ

    IV/22
    23:00 - 00:00
    "Хувь тавилан" МОАК 39-р анги
  • Royal HD

    IV/22
    23:00 - 00:05
    Кино миний амьдралд
  • MN25

    IV/22
    23:40 - 00:30
    "Хаадын нутаг" ОАК 48-р анги
  • C1

    IV/22
    23:40 - 01:10
    "Төрийн дайсан" МУСК
  • AsianBox

    IV/22
    00:05 - 01:15
    "Нуг Дүгийн түүх" ОАК 2-р анги
  • MovieBox

    IV/22
    01:00 - 02:40
    "Өвдөлт (Pain)" УСК
  • AsianBox

    IV/22
    01:15 - 07:00
    "Өнгөрсөнд зорчсон тэмдэглэл" ОАК 35-р анги
  • MovieBox

    IV/22
    02:40 - 04:05
    "Тусгай ажиллагаа" МУСК
  • MovieBox

    IV/22
    04:05 - 04:50
    "Цэргийн сургууль" ОАК (II.17,18-р анги)
  • MovieBox

    IV/22
    04:50 - 06:40
    "Үүрийн гэгээ-1 (The Twilight Saga: Breaking Dawn-Part 1)" УСК
  • MovieBox

    IV/22
    06:40 - 08:40
    "Тэнгисийн амин сүнс (In The Heart of the Sea)" УСК

Олон Саналтай

V/1712:00

AsianBox

"Гоо үзэсгэлэнгийн охин тэнгэр" ОАК 6-р анги

V/1720:10

AsianBox

"Гоо үзэсгэлэнгийн охин тэнгэр" ОАК 7-р анги

V/1714:30

AsianBox

"Шүүхийн шинжээчид" ОАК 1-3-р анги