• NTV

    IV/24
    00:35 - 01:50
    "Ча Далле эзэгтэйн хайр"ОАК 81,82
  • NTV

    IV/24
    01:50 - 02:35
    "Наран тушаа хаалганы намхан жаахан бүсгүй" ОАК 11
  • NTV

    IV/24
    02:35 - 03:35
    "Романтик эмч Ким са бү" ОАК 17
  • Монгол ТВ

    IV/24
    06:00 - 09:00
    "Надо тулаан" хүүхэлдэйн кино
  • TV9

    IV/24
    06:30 - 07:55
    "Зангараг" МУСК
  • ETV HD

    IV/24
    06:40 - 07:50
    Баримтат кино
  • NTV

    IV/24
    06:50 - 07:40
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 33,34
  • AsianBox

    IV/24
    07:05 - 09:00
    "Анхны хайр" ОАК 17, 18-р анги
  • Боловсрол ТВ

    IV/24
    07:05 - 07:15
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 2.5-р анги
  • Боловсрол ТВ

    IV/24
    07:15 - 08:05
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 4.19,20-р анги
  • Central TV

    IV/24
    07:30 - 09:00
    "Би чамд хайртай" МУСК
  • NTV

    IV/24
    07:40 - 08:10
    "Аюулт хулгана"хүүхэлдэйн кино 1.15,16
  • ETV HD

    IV/24
    07:50 - 08:20
    Хүүхэлдэйн кино
  • TV5

    IV/24
    07:55 - 09:00
    "Алиса юу хийхээ мэднэ" 8,9,10-р анги хүүхэлдэйн кино
  • C1

    IV/24
    08:00 - 09:00
    "Үхэшгүй мөнхийг хайх нь" Баримтат кино
  • Eco Channel

    IV/24
    08:00 - 10:00
    Тунгалаг тамир МУСК 1-р анги
  • Star TV

    IV/24
    08:00 - 08:55
    "Ярьдаг Том ба түүний найзууд" Хүүхэлдэйн кино 4-р бүлгийн 15-18-р анги
  • Боловсрол ТВ

    IV/24
    08:05 - 10:00
    “Миний бяцхан одой морь” 1.1-5-р анги
  • TV8

    IV/24
    08:05 - 10:05
    "Зэрлэг цэцгэсийн хүлэмж" МУСК
  • NTV

    IV/24
    08:10 - 08:35
    "Бэнжамен баавгайн нууцлаг ертөнц" хүүхэлдэйн кино 1,2
  • MovieBox

    IV/24
    08:25 - 10:50
    "Цэргийн сургууль" ОАК (II.15-17-р анги)
  • Сүлд ТВ

    IV/24
    08:30 - 09:15
    Сүүлчийн хөлөг онгоцОлон ангит уран сайхны кино 1-р анги
  • SBN

    IV/24
    08:30 - 09:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • NTV

    IV/24
    08:35 - 09:25
    "Наран тушаа хаалганы намхан жаахан бүсгүй" ОАК 11
  • МҮОНТ

    IV/24
    08:40 - 11:00
    “Шиншигч” Олон ангит уран сайхны кино 2-р бүлэг 3,4,5-р анги
  • AsianBox

    IV/24
    09:00 - 10:05
    "Аюултай амлалт" ОАК 59, 60-р анги
  • Сүлд ТВ

    IV/24
    09:15 - 10:00
    Сүүлчийн хөлөг онгоц Олон ангит уран сайхны кино 2-р анги
  • NTV

    IV/24
    09:25 - 10:35
    "Романтик эмч Ким са бү"ОАК 17
  • MN25

    IV/24
    09:40 - 10:30
    Хүндийн хүчний уналт хүүхэлдэйн кино 23,24-р анги
  • SBN

    IV/24
    09:50 - 11:00
    Цөмөөхэй ханхүү хүүхэлдэйн кино
  • Боловсрол ТВ

    IV/24
    10:00 - 11:15
    "Жан Уг Жон" ОАК 19-р анги
  • Сүлд ТВ

    IV/24
    10:00 - 10:45
    Сүүлчийн хөлөг онгоц Олон ангит уран сайхны кино 3-р анги
  • Суваг 1

    IV/24
    10:00 - 10:45
    “Хайрын зөвлөх” ОАК-21
  • Star TV

    IV/24
    10:00 - 10:50
    "Нэгэн дээвэр доор" ХОАК 11-р анги
  • TV7

    IV/24
    10:00 - 11:50
    "Автомат" УСК
  • AsianBox

    IV/24
    10:05 - 12:10
    "Нуг Дүгийн түүх" ОАК 1, 2-р анги
  • Mонголын Мэдээ

    IV/24
    10:05 - 11:00
    Шинжлэх ухааны баримтат дэлгэц: “Эх болохын учир” баримтат кино
  • Royal HD

    IV/24
    10:05 - 11:00
    "Амьдралын эхлэл" олон ангит кино 35-р анги
  • MNB Гэр Бүл

    IV/24
    10:10 - 10:30
    “Оскар агаарын бөмбөлгийн нисэгч” хүүхэлдэйн кино 20-р анги
  • Central TV

    IV/24
    10:10 - 11:50
    "Ван Гүй, Анна хоёр" ОАК 27,28-р анги
  • MNC

    IV/24
    10:30 - 12:15
    Параллель ертөнц МУСК
  • UBS-1

    IV/24
    10:30 - 11:00
    "Пороро" Хүүхэлдэйн кино /2-р бүлэг 15,16/
  • MovieBox

    IV/24
    10:50 - 12:50
    "Бичиг хэргийн мухлаг (Happiness for Sale)" УСК
  • C1

    IV/24
    11:00 - 11:20
    "Гамми бамбарууш ба түүний найзууд" Хүүхэлдэйн кино 5,6,7-р анги
  • MNB Гэр Бүл

    IV/24
    11:00 - 12:30
    “Цагаан боол” олон ангит уран сайхны кино 31,32-р анги
  • NTV

    IV/24
    11:05 - 11:45
    "Мину" баримтат кино
  • Боловсрол ТВ

    IV/24
    11:15 - 11:50
    "Анагаахын алдартнууд 2-р курс" 9-р анги
  • C1

    IV/24
    11:20 - 12:30
    "Худал хуурмаг" СОАК 6-р анги
  • Star TV

    IV/24
    11:30 - 12:20
    "Нэгэн дээвэр доор" ХОАК 12-р анги
  • TV5

    IV/24
    11:40 - 15:40
    "Хатны нууц" 6,7,8-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • NTV

    IV/24
    11:45 - 13:05
    "Ча далле эзэгтэйн хайр" ОАК 81,82
  • Mонголын Мэдээ

    IV/24
    12:00 - 13:05
    МҮОНТ-ийн Алтан сан хөмрөг: “Тусгаар тогтнолын төлөөс” баримтат кино. 1-р хэсэг
  • Монгол ТВ

    IV/24
    12:00 - 14:30
    "Дотоод гоо үзэсгэлэн" СОАК 3,4-р агни
  • MN25

    IV/24
    12:10 - 14:50
    "Цагдаа" ОАК 1 бүлэг 19,20,21-р анги
  • AsianBox

    IV/24
    12:10 - 14:30
    "Брамсад дуртай юу?" ОАК 15-р анги
  • MNC

    IV/24
    12:15 - 13:00
    Надтай үлдээч ОАК 39-р анги
  • Central TV

    IV/24
    12:15 - 13:50
    "Би дурламаар байна" МУСК
  • C1

    IV/24
    12:30 - 13:40
    "Худал хуурмаг" СОАК 7-р анги
  • МҮОНТ

    IV/24
    12:30 - 13:10
    “Хүннү гүрэн” баримтат кино 5-р хэсэг
  • SBN

    IV/24
    12:30 - 13:30
    Мосгаз ОАК-7
  • MovieBox

    IV/24
    12:50 - 15:00
    "Тэнгисийн амин сүнс (In The Heart of the Sea)" УСК
  • Star TV

    IV/24
    13:00 - 13:45
    Girl's ОАК 1-р бүлгийн 3-р анги
  • МҮОНТ

    IV/24
    13:25 - 14:45
    “Мандухай цэцэн хатан” Монголын уран сайхны кино 3-р анги 76 минут
  • MNC

    IV/24
    13:30 - 15:00
    Өнөр бүл МУСК
  • SBN

    IV/24
    13:30 - 14:30
    Мосгаз ОАК-8
  • C1

    IV/24
    13:40 - 14:50
    "Худал хуурмаг" СОАК 8-р анги
  • Сүлд ТВ

    IV/24
    14:00 - 15:40
    Амьдралын хүрд Уран сайхны кино 4-р анги
  • NTV

    IV/24
    14:00 - 14:30
    "Тайгын дууч" баримтат кино
  • Central TV

    IV/24
    14:00 - 15:30
    "Үүр цайхын өмнө" ОАК 25,26-р анги
  • TV7

    IV/24
    14:00 - 16:00
    "Насан туршдаа" МУСК
  • Eco Channel

    IV/24
    14:21 - 15:00
    "Лео Тиг хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • AsianBox

    IV/24
    14:30 - 17:45
    "Өнгөрсөнд зорчсон тэмдэглэл" ОАК 30-33-р анги
  • SBN

    IV/24
    14:30 - 15:30
    Мосгаз ОАК-9
  • C1

    IV/24
    14:50 - 16:50
    "Өөрийгөө бүтээсэн эрчүүд" Баримтат кино
  • MovieBox

    IV/24
    15:00 - 16:55
    "Коломбиана (Colombiana)" УСК
  • Star TV

    IV/24
    15:10 - 16:40
    Girl's ОАК 1-р бүлгийн 4,5-р анги
  • MNB Гэр Бүл

    IV/24
    15:20 - 17:20
    “Сайн уу амьдрал минь” Монголын уран сайхны кино-1
  • TV9

    IV/24
    15:20 - 16:40
    “Надын аав мангар” МУСК
  • Mонголын Мэдээ

    IV/24
    15:30 - 17:00
    “Нүүдлийн шувууд” баримтат кино
  • SBN

    IV/24
    15:30 - 16:30
    Мосгаз ОАК-10
  • Central TV

    IV/24
    15:30 - 16:40
    "Багш" МУСК
  • NTV

    IV/24
    15:35 - 16:10
    "Боргоцой хүү" баримтат кино
  • TV5

    IV/24
    15:40 - 16:30
    "Жумүн" 66-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • Eco Channel

    IV/24
    16:00 - 17:05
    "Сохор номин панда хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • MN25

    IV/24
    16:20 - 17:10
    "Хаадын нутаг" ОАК 49-р анги
  • C1

    IV/24
    16:50 - 18:00
    "Нар хиртсэн жил" МУСК
  • MNC

    IV/24
    16:50 - 17:55
    Аман хуур МУСК
  • MovieBox

    IV/24
    16:55 - 19:10
    "Блэйд (Blade)" УСК
  • MN25

    IV/24
    17:10 - 18:00
    "Хүндийн хүчний уналт" хүүхэлдэйн кино 25,26-р анги
  • МҮОНТ

    IV/24
    17:20 - 18:10
    “Сансрын гарц” баримтат кино
  • AsianBox

    IV/24
    17:45 - 19:00
    "Анхны хайр" ОАК 20-р анги
  • Монгол ТВ

    IV/24
    17:50 - 18:00
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 4-р анги
  • Суваг 1

    IV/24
    18:00 - 18:45
    “Хайрын зөвлөх” ОАК-22
  • NTV

    IV/24
    18:00 - 19:00
    "Наран тушаа хаалганы намхан жаахан бүсгүй" ОАК 12
  • UBS-1

    IV/24
    18:10 - 19:15
    "Жусоны цагдаа" олон ангит кино /47/
  • SPS Classic

    IV/24
    18:30 - 19:30
    "Man in the middle №3" Баримтат кино
  • Боловсрол ТВ

    IV/24
    18:45 - 19:00
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 3.5-р анги
  • TV5

    IV/24
    18:50 - 20:10
    "Уучил"уран сайхны кино
  • AsianBox

    IV/24
    19:00 - 20:25
    "Аюултай амлалт" ОАК 61, 62-р анги
  • Боловсрол ТВ

    IV/24
    19:00 - 19:30
    "Анагаахын алдартнууд 2-р курс" ОАК 10-р анги
  • Central TV

    IV/24
    19:10 - 20:50
    "Ван Гүй, Анна хоёр" ОАК 29,30-р анги
  • MovieBox

    IV/24
    19:10 - 21:30
    "Блэйд 2 (Blade 2)" УСК
  • Боловсрол ТВ

    IV/24
    19:30 - 20:40
    "Жан Уг Жон" ОАК 20-р анги
  • MNC

    IV/24
    20:00 - 21:00
    Баримтат кино
  • Star TV

    IV/24
    20:00 - 21:40
    Өртөө МУСК
  • TV7

    IV/24
    20:00 - 22:00
    "Сүүлчийн гэрч" УСК
  • NTV

    IV/24
    20:05 - 21:30
    "Романтик эмч Ким са бү" ОАК 18-р анги
  • MN25

    IV/24
    20:10 - 21:10
    "Цагдаа" ОАК 1 бүлэг төгсгөлийн 24-р анги
  • TV5

    IV/24
    20:10 - 20:35
    "Алиса юу хийхээ мэднэ" 13-р анги хүүхэлдэйн кино
  • AsianBox

    IV/24
    20:25 - 22:00
    "Нуг Дүгийн түүх" ОАК 4-р анги
  • MNB Гэр Бүл

    IV/24
    20:30 - 22:00
    “Цагаан боол” олон ангит уран сайхны кино 33,34-р анги
  • TV9

    IV/24
    20:30 - 21:00
    "Ковид ба Америк-1" баримтат кино
  • Eco Channel

    IV/24
    21:00 - 22:00
    "Минимализм" баримтат кино
  • Монгол ТВ

    IV/24
    21:00 - 23:00
    "Ларри Краун" УСК
  • UBS-1

    IV/24
    21:25 - 23:40
    "Говийн домог" Монголын уран сайхны кино
  • Central TV

    IV/24
    21:30 - 23:10
    "Үүр цайхын өмнө" ОАК 27,28-р анги
  • MovieBox

    IV/24
    21:30 - 00:05
    "Ахлагч (The Master)" УСК
  • SBN

    IV/24
    21:30 - 23:10
    7-р тусгай тасаг МУСК
  • NTV

    IV/24
    21:30 - 22:45
    "Гүүр"ОАК 2.4
  • TV9

    IV/24
    21:40 - 23:50
    “Салшгүй хайр” ОАУСК, 2-р анги
  • MNC

    IV/24
    21:50 - 22:20
    Монгол киноны алтан дурсамж
  • AsianBox

    IV/24
    22:00 - 23:00
    "Өнгөрсөнд зорчсон тэмдэглэл" ОАК 37-р анги
  • Боловсрол ТВ

    IV/24
    22:00 - 23:45
    "Чернобыль" ОАК 1.3,4-р анги
  • C1

    IV/24
    22:00 - 00:00
    "Мөрөөдөл" УСК
  • Eco Channel

    IV/24
    22:00 - 23:00
    "Чикаго хотын цагдаа" ОАК
  • Royal HD

    IV/24
    22:00 - 00:00
    "Цагаан ордныг буулгаж авсан эрхэм" УСК
  • Суваг 1

    IV/24
    22:00 - 23:16
    “Алтан өргөө” МУСК
  • Star TV

    IV/24
    22:00 - 23:40
    "Гэрч" ОАК 6,7-р анги
  • TV8

    IV/24
    22:10 - 00:20
    "Солиот эх" МУСК
  • TV5

    IV/24
    22:15 - 23:20
    "Жумүн" 67-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • MNC

    IV/24
    22:20 - 00:00
    Тэмцэл МУСК
  • МҮОНТ

    IV/24
    22:45 - 00:00
    “Анхны хараацай” уран сайхны кино
  • NTV

    IV/24
    22:45 - 00:20
    "Хүйтэн дайн" УСК
  • AsianBox

    IV/24
    23:00 - 00:05
    "Аюултай амлалт" ОАК 61, 62-р анги
  • Eco Channel

    IV/24
    23:00 - 00:50
    Сайн аав МУСК
  • Монгол ТВ

    IV/24
    23:00 - 00:40
    "Тагнуулч аав" МУСК
  • Сүлд ТВ

    IV/24
    23:00 - 00:40
    Юленька Уран сайхны кино
  • MN25

    IV/24
    23:40 - 00:30
    "Хаадын нутаг" ОАК 50-р анги
  • Боловсрол ТВ

    IV/24
    23:45 - 01:35
    "Ээж" ОАК 16,17-р анги
  • AsianBox

    IV/24
    00:05 - 01:15
    "Нуг Дүгийн түүх" ОАК 4-р анги
  • MovieBox

    IV/24
    00:05 - 02:00
    "Ханхүү бид хоёр (The Prince & Me)" УСК
  • AsianBox

    IV/24
    01:15 - 07:00
    "Өнгөрсөнд зорчсон тэмдэглэл" ОАК 37-р анги
  • MovieBox

    IV/24
    02:00 - 03:50
    "Цаг хугацаа (The Hours)" УСК
  • MovieBox

    IV/24
    03:50 - 05:50
    "Өчүүхэн тус (A Simple Favor)" УСК
  • MovieBox

    IV/24
    05:50 - 08:05
    "Ахлагч (The Master)" УСК

Олон Саналтай

V/1712:00

AsianBox

"Гоо үзэсгэлэнгийн охин тэнгэр" ОАК 6-р анги

V/1714:30

AsianBox

"Шүүхийн шинжээчид" ОАК 1-3-р анги

V/1720:10

AsianBox

"Гоо үзэсгэлэнгийн охин тэнгэр" ОАК 7-р анги