SPS World

  • 00:00
    NBA HOME VIDEO 2007 SAN ANTONIO SPURS
  • 01:00
    2010 PLAYOFF PLAYBACKS SUNS/SPURS GAME 3
  • 02:00
    INSIDE THE NBA
  • 03:00
    2010 PLAYOFF PLAYBACKS SUNS/SPURS GAME 4
  • 04:00
    INSIDE THE NBA
  • 05:00
    HARDWOOD CLASSICS SUNS VS. SPURS 2007 - GAME 1
  • 07:00
    HARDWOOD CLASSICS SUNS VS. SPURS 2008 - GAME 1
  • 09:00
    THE LIST: SIGNATURE MOVES
  • 09:30
    NBA: PHOENIX AT SAN ANTONIO LIVE
  • 12:00
    MARQUEE MATCHUP 01/15/2020
  • 14:00
    NBA HOME VIDEO 2003 SAN ANTONIO SPURS
  • 15:00
    NBA GAMETIME TAPE
  • 16:00
    NBA HOME VIDEO 2007 SAN ANTONIO SPURS
  • 17:00
    NBA GAMETIME TAPE
  • 18:00
    NBA: PHOENIX AT SAN ANTONIO TAPE
  • 20:00
    NBA GAMETIME TAPE
  • 21:00
    NBA: PHOENIX AT SAN ANTONIO TAPE
  • 23:00
    NBA GAMETIME TAPE

SPS Classic

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    МИДЛСБРО-АРСЕНАЛ PL 2016-2017
  • 11:00
    NBA ФИНАЛ 2017 - ТОГЛОЛТ #4
  • 13:00
    UFC 237 НАМАЮНАС-АНДРАДЕ
  • 15:30
    MNPL SEASON-1 (ШУУД) ЭХНИЙ ШАТ
  • 22:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №17: АРСЕНАЛ-ЧЕЛСИ 1996/97
  • 22:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №18: ЭВЕРТОН-МАН.ЮТД 2003/04
  • 23:00
    МӨСӨНД АВИРАЛТЫН ДЭЛХИЙН ЦУВРАЛ ЗАС-ФЕ-2020 ШИГШЭЭ 1
  • 00:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №19: ЭВЕРТОН-ЛИВЕРПҮҮЛ 2013/14
  • 00:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №20: ТОТТЕНХЭМ-МАН.ЮТД 2001/02
  • 01:00
    МӨСӨНД АВИРАЛТЫН ДЭЛХИЙН ЦУВРАЛ (ШУУД) ЗАС-ФЕ-2020 ШИГШЭЭ 2

SPS National

  • 01:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    NBA GAMETIME №79
  • 09:30
    ФИНИКС - САН АНТОНИО (ШУУД) NBA 2019-20
  • 12:00
    "БӨХИЙН ЕРТӨНЦ" #11 НЭВТРҮҮЛЭГ - 2019
  • 13:00
    ҮНДЭСНИЙ БӨХИЙН ТОЙМ #14 - 2019
  • 13:30
    "МОРИН СПОРТЫН ЕРТӨНЦ" ТЕЛЕ СЭТГҮҮЛ №9
  • 14:00
    У.Н С.НЯМЖАВ, У.Н С.ДАВААСАМБУУ НАРЫН НЭРЭМЖИТ АЦЦББ (ШУУД)
  • 20:00
    ROAD TO MR.OLYMPIA НЭВТРҮҮЛЭГ - S2 #E8
  • 20:30
    ҮНДЭСНИЙ БӨХИЙН ТОЙМ #15 - 2019
  • 21:00
    ЭВЕРТОН - НЬЮКАСЛ 24-Р ТОЙРОГ
  • 23:00
    ЖҮДО ТЕЛ АВИВЫН ГРАНПРИ 2020 ӨДӨР 3 (ШУУД)

SPS Fight

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    UFC FIGHT NIGHT БРАНСОН-МАЧИДА
  • 11:30
    ЖҮДО ТЕЛ-АВИВЫН ГРАНПРИ 2020 ӨДӨР 2
  • 13:30
    UFC FIGHT NIGHT ЛАУЛЕР-ДОС АНЖОС
  • 16:00
    ONE: DREAMS OF GOLD
  • 20:00
    ONE TOP 50 EVENTS: #46
  • 21:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 1065
  • 23:00
    ЖҮДО ТЕЛ-АВИВЫН ГРАНПРИ 2020 ӨДӨР 3 (ШУУД)

Сүлд ТВ

  • 08:00
    “Сүлд“телевиз өглөөний эхлэл
  • 08:05
    Нар тоссон аялгуу
  • 09:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    "Мориор амилсан Монгол заяа" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Гарын таван хуруу МУСК
  • 12:05
    "Би уран бүтээлч" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    +19 нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Аялгуут соёлын дээж" "Сүлд" телевизийн 7 хоногийн Хит парад
  • 14:00
    Баримтат кино
  • 15:00
    "Өнөөдрийн зочин" ярилцлага
  • 15:30
    Их хурд -VIII Монгол туургатны морьтны өв соёлын наадам
  • 17:00
    "Түүхийн жимээр" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    НМСУХ-ны "Нийслэлийн уяачдын өдөр-2020" ёслол хүндэтгэлийн цэнгүүн/шууд/
  • 20:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр тойм
  • 21:00
    Аз жаргал хаана байна вэ? аялалын нэвтрүүлэг Итали орноор
  • 22:00
    "Мориор амилсан Монгол заяа" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Зөрүүд эрийг номхотгосон нь" УСК
  • 00:45
    Live concert -Lara Fabian
  • 01:00
    Эфир завсарласан

SPS Prime

  • 00:00
    ВОТФОРД-ТОТТЕНХЭМ 23-Р ТОЙРОГ
  • 02:00
    ДЭНВЭР-ХЬЮСТОН NBA 2019-20
  • 04:00
    ВЕСТ ХЭМ-ЭВЕРТОН 23-Р ТОЙРОГ
  • 06:00
    NBA GAMETIME №77
  • 06:30
    ФИЛАДЕЛФИА-ТОРОНТО NBA 2019-20
  • 08:30
    NBA ACTION №2914
  • 09:00
    Л.А КЛИППЕРС-МАЙАМИ (ШУУД) NBA 2019-20
  • 11:30
    НЬЮКАСЛ-ЧЕЛСИ 23-Р ТОЙРОГ
  • 13:30
    АРСЕНАЛ-ШЕФФИЛД 23-Р ТОЙРОГ
  • 15:30
    NBA GAMETIME №78
  • 16:00
    Л.А КЛИППЕРС-МАЙАМИ NBA 2019-20
  • 18:00
    THE BUZZER №14
  • 19:00
    PL WORLD №25
  • 19:30
    ФИНИКС-САН АНТОНИО NBA 2019-20
  • 21:30
    PL NETBUSTERS №22
  • 22:00
    ЛИВЕРПҮҮЛ-МАН ЮТД 23-Р ТОЙРОГ

Олон Саналтай

I/2512:00

Star TV

"37-р точка" ОАК 2-р бүлгийн 2-р анги

I/2513:10

Star TV

"One piece" Анимэ 676-679-р анги

I/2522:00

NTV

"37-р точка" МУСК 2.3-р анги