SPS World

  • 01:00
    NBA GAMETIME TAPE
  • 01:30
    NBA GAMETIME TAPE
  • 02:00
    TEAM PREVIEW: CLIPPERS
  • 02:30
    TEAM PREVIEW: WARRIORS
  • 03:00
    TEAM PREVIEW: TIMBERWOLVES
  • 03:30
    TEAM PREVIEW: THUNDER
  • 04:00
    TEAM PREVIEW: HAWKS
  • 04:30
    TEAM PREVIEW: BULLS
  • 05:00
    2018 PLAYOFF PLAYBACK JAZZ/THUNDER GAME 5
  • 06:00
    2018 PLAYOFF PLAYBACK THUNDER/JAZZ GAME 6
  • 07:00
    TEAM PREVIEW: SUNS
  • 07:30
    TEAM PREVIEW: WIZARDS
  • 08:00
    2019 PLAYOFF PLAYBACK ROCKETS/JAZZ GAME 4
  • 09:00
    NBA PRESEASON PORTLAND AT UTAH LIVE
  • 11:30
    TEAM PREVIEW: JAZZ
  • 12:00
    2018 PLAYOFF PLAYBACK THUNDER/JAZZ GAME 6
  • 13:00
    NBA GAMETIME LIVE
  • 13:30
    NBA GAMETIME TAPE
  • 14:00
    TEAM PREVIEW: SUNS
  • 14:30
    TEAM PREVIEW: WIZARDS
  • 15:00
    NBA GAMETIME TAPE
  • 15:30
    NBA GAMETIME TAPE
  • 16:00
    TEAM PREVIEW: TRAIL BLAZERS
  • 16:30
    TEAM PREVIEW: JAZZ
  • 17:00
    NBA PRESEASON PORTLAND AT UTAH TAPE
  • 19:00
    NBA GAMETIME TAPE
  • 19:30
    NBA GAMETIME TAPE
  • 20:00
    NBA PRESEASON PORTLAND AT UTAH TAPE
  • 22:00
    NBA GAMETIME TAPE
  • 22:30
    NBA GAMETIME TAPE
  • 23:00
    NBA PRESEASON PORTLAND AT UTAH TAPE

SPS Classic

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    АРСЕНАЛ-ЛИВЕРПҮҮЛ PL 2016-2017
  • 11:00
    ONEFC: ROOTS OF HONOR 2019
  • 14:00
    ПОРТЛАНД - САКРАМЕТО NBA 2018-2019
  • 16:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №14: ЛИВЕРПҮҮЛ-МАН.ЮТД 2010/11
  • 16:30
    АРСЕНАЛ-ЛИВЕРПҮҮЛ PL 2016-2017
  • 18:30
    ONEFC: ROOTS OF HONOR 2019
  • 21:30
    ПОРТЛАНД - САКРАМЕТО NBA 2018-2019
  • 23:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №14: ЛИВЕРПҮҮЛ-МАН.ЮТД 2010/11

SPS National

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    БАРСЕЛОНА-ИНТЕР АВАРГУУДЫН ЛИГ 2-Р ТОЙРОГ
  • 11:00
    "INSIDER" ДУГААР #2 (Л.МЯГМАРЖАВ)
  • 11:30
    "МОРИН СПОРТЫН ЕРТӨНЦ" ТЕЛЕ СЭТГҮҮЛ №5
  • 12:00
    FIVB ЭМЭГТЭЙЧҮҮДИЙН ҮНДЭСТҮҮДИЙН ЛИГ ХЯТАД - ТУРК
  • 14:30
    "БӨХИЙН ЕРТӨНЦ" НЭВТРҮҮЛЭГ 2019 - ДУГААР #1
  • 15:30
    PRODUCTION TIME
  • 15:50
    "МАЗАЛА ЛИГ" УЛААНБААТАР - ХААН ХҮНС (ШУУД) 20-Р ТОЙРОГ
  • 18:00
    "INSIDER" ДУГААР #2 (Л.МЯГМАРЖАВ)
  • 18:30
    PRODUCTION TIME
  • 18:50
    "МАЗАЛА ЛИГ" АНДУУД СИТИ - СП ФАЛКОНС (ШУУД) 20-Р ТОЙРОГ
  • 21:00
    ФИНИКС-ПОРТЛАНД NBA PRESEASON-2019
  • 23:00
    "БӨХИЙН ЕРТӨНЦ" НЭВТРҮҮЛЭГ 2019 - ДУГААР #1

SPS Fight

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ЖҮДО ДАШТ 2019 ӨДӨР 7
  • 11:30
    ЖҮДО ДАШТ 2019 ӨДӨР 8
  • 14:00
    WWE MONDAY RAW 1376
  • 16:00
    UFC 223 ХАБИБ-ЯКВИНТА
  • 19:00
    WWE MONDAY RAW 1377
  • 21:00
    ONE WEEKLY ДУГААР #42
  • 21:30
    ONE: ЯНГОН-QUEST FOR GOLD

Сүлд ТВ

  • 08:05
    “Сүлд“телевиз өглөөний эхлэл
  • 09:00
    Өглөөний хөтөлбөр
  • 10:00
    "Цөмийн хог хаягдал”/2-р хэсэг/
  • 10:45
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 11:00
    “Өв соёл” нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Сувд" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    “Сүлд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:00
    "Сонирхогчдын клуб"нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Аялгуут соёл" шууд нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Сүлд үү, Тоо юу?" /2-р бүлэг 17-р хэсэг/
  • 15:30
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 16:45
    “Алтан өргөө” МУСК
  • 17:00
    Дэлхийн шилдэг уралдаан -Аrc de Triomphe
  • 17:30
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:40
    Бизнес хөтөч
  • 18:00
    "Дэлхийн шилдэг уралдаан" Аrc de Triomphe
  • 19:00
    "Нээлттэй цаг" нэвтрүүлэг /шууд/
  • 20:00
    "Зураг түүх өгүүлнэ" нэвтрүүлэг
  • 20:10
    Шилдэг дууны цаг
  • 21:00
    "Сүлд үү, Тоо юу?" /2-р бүлэг 18-р хэсэг/
  • 21:45
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    “Өв соёл” нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Бооржиагийнхан ОАК /26-р анги/
  • 23:45
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    Амрах агшин
  • 01:35
    “Тод магнай” УСК
  • 02:25
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 03:25
    "Сүлд үү, Тоо юу?" /2-р бүлэг 18-р хэсэг/
  • 04:25
    Бооржиагийнхан ОАК /26-р анги/

SPS Prime

  • 00:00
    ПСЖ-РЕАЛ АВАРГУУДЫН ЛИГ 1-Р ТОЙРОГ
  • 02:00
    ФИНИКС-САН АНТОНИО NBA 2018-19
  • 04:00
    АТЛЕТИКО-ЮВЕНТУС АВАРГУУДЫН ЛИГ 1-Р ТОЙРОГ
  • 06:00
    МИЛУОКИ-ИНДИАНА NBA 2018-19
  • 08:00
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН ТОЙМ №2
  • 09:00
    ПОРТЛАНД-ЮТА (ШУУД) NBA PRESEASON-2019
  • 11:30
    "THE IVERSON" БАРИМТАТ КИНО
  • 13:00
    PL WORLD №9
  • 13:30
    ЛИВЕРПҮҮЛ-ЛЭСТЕР 8-Р ТОЙРОГ
  • 15:30
    30 БАГ 30 ӨДӨР №24
  • 16:00
    ДЕТРОЙТ-ФИЛАДЕЛЬФИА NBA PRESEASON-2019
  • 18:00
    САУТХЭМПТОН-ЧЕЛСИ 8-Р ТОЙРОГ
  • 20:00
    30 БАГ 30 ӨДӨР №25
  • 20:30
    "KERMIT WASHINGTON'S STORY" БАРИМТАТ КИНО
  • 21:30
    "CITY GAME - LOS ANGELES" БАРИМТАТ КИНО
  • 22:00
    ПОРТЛАНД-ЮТА NBA PRESEASON-2019

Олон Саналтай

X/1721:00

Монгол ТВ

"DNA" шоу нэвтрүүлэг дугаар 6

X/1721:30

SBN

мөнхийн хайр-29 оак

X/1706:00

МҮОНТ

“Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр