SPS World

  • 01:00
    NBA GAMETIME
  • 01:30
    NBA GAMETIME
  • 02:00
    NBA: MEMPHIS AT L.A LAKERS TAPE
  • 04:00
    MARQUEE MATCHUP
  • 06:00
    PLAYERS ONLY KIDD & HILL PARTS 1 & 2
  • 07:00
    NBA SPECIAL BROOKLYN NETS: THE BRIDGE
  • 08:00
    NBA: BROOKLYN AT CHARLOTTE LIVE
  • 10:30
    MARQUEE MATCHUP
  • 12:30
    THE WAY WE BALL: FRANCE
  • 13:00
    NBA GAMETIME
  • 14:00
    NBA GAMETIME
  • 15:00
    NBA SPECIAL BROOKLYN NETS: THE BRIDGE
  • 16:00
    NBA GAMETIME
  • 17:00
    NBA: BROOKLYN AT CHARLOTTE TAPE
  • 19:00
    NBA GAMETIME
  • 20:00
    NBA: BROOKLYN AT CHARLOTTE TAPE
  • 22:00
    NBA GAMETIME
  • 23:00
    NBA: BROOKLYN AT CHARLOTTE TAPE

SPS Classic

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    МАН.ЮТД-НЬЮКАСЛ PL 2018-2019
  • 11:00
    UFC 192 КОРМЬЕР-ГУСТАФСОН
  • 14:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №12: ЧЕЛСИ-ЛИВЕРПҮҮЛ 2002/03
  • 14:30
    БОСТОН - Л.А ЛЭЙКЕРС NBA 2018-2019
  • 16:30
    МАН.ЮТД-НЬЮКАСЛ PL 2018-2019
  • 18:30
    UFC 192 КОРМЬЕР-ГУСТАФСОН
  • 21:30
    БОСТОН - Л.А ЛЭЙКЕРС NBA 2018-2019
  • 23:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №12: ЧЕЛСИ-ЛИВЕРПҮҮЛ 2002/03

SPS National

  • 01:00
    эфир завсарлав
  • 08:00
    брүүклин - шарлотт (шууд) nba 2019-20
  • 10:30
    nba gametime №97
  • 11:00
    улсын харцага цолны хүндэтгэлийн барилдаан
  • 14:30
    шороон гахай жилийн сар шинийн барилдаан
  • 20:30
    дээл нэвтрүүлэг
  • 21:00
    nba gametime №98
  • 21:30
    production time
  • 21:50
    волверхэмптон - норвич (шууд) pl 27-р тойрог

SPS Fight

  • 00:00
    ЖҮДО ДЮССЕЛЬДОРФИЙН ИХ ДУУЛГА 2020 ӨДӨР 2 (ШУУД)
  • 02:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 08:00
    UFC: ФЕЛДЕР-ХҮҮКЕР (ШУУД)
  • 11:00
    ONE: ENTER THE DRAGON
  • 14:00
    UFC 235: ЖОНЕС-СМИТ
  • 16:30
    UFC 246: МКГРЕГОР-СЕРРОНЕ
  • 19:00
    ОКТАГОН ДУГААР 2-18
  • 19:30
    ONE: WARRIOR'S CODE ТОЙМ
  • 20:00
    ONE WEEKLY ДУГААР #7
  • 20:30
    ONE WARRIOR SERIES 4-5
  • 21:00
    ONE TOP 50 EVENTS: #37
  • 22:00
    WWE MONDAY RAW 1395

Сүлд ТВ

  • 08:00
    “Сүлд“телевиз өглөөний эхлэл
  • 08:05
    Нар тоссон аялгуу
  • 09:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр/тойм/
  • 10:00
    "Хангал өрөг" нэвтрүүлэг
  • 11:10
    "Бөхчүүд дуулж байна" тоглолт
  • 12:40
    "Монголын гэгээ" нэвтрүүлэг
  • 13:40
    "Аялгуут соёл" шууд нэвтрүүлэг
  • 15:00
    “Өв соёл” нэвтрүүлэг /битүүний ёс заншил/
  • 16:00
    "Альфа" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Хурдан морины түүх
  • 17:00
    "Сонирхогчдын клуб" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    +19 нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Хүлгийн үүрсээнд” нэвтрүүлэг /Булган аймаг/
  • 19:00
    “Дөмөг амьдрал” теле зохиомж
  • 20:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 21:00
    Аз жаргал хаана байна вэ? аялалын нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Энэ хүүхнүүд үү" МУСК
  • 23:20
    Эфир завсарласан

SPS Prime

  • 01:00
    PRE-GAME SHOW №82 (ШУУД)
  • 01:20
    ЛЭСТЕР-МАН СИТИ (ШУУД) PL 27-Р ТОЙРОГ
  • 03:30
    МЕМФИС-САКРАМЕНТО NBA 2019-20
  • 05:30
    БРҮҮКЛИН-ФИЛАДЕЛФИА NBA 2019-20
  • 07:30
    НЬЮ ОРЛЕАНС-ПОРТЛЭНД NBA 2019-20
  • 09:30
    ФИЛАДЕЛФИА-МИЛУОКИ (ШУУД) NBA 2019-20
  • 12:00
    МЕМФИС-Л.А ЛЭЙКЕРС NBA 2019-20
  • 14:00
    ЛЭСТЕР-МАН СИТИ PL 27-Р ТОЙРОГ
  • 16:00
    ЧЕЛСИ-ТОТТЕНХЭМ PL 27-Р ТОЙРОГ
  • 18:00
    NBA ACTION №2919
  • 18:30
    NBA TALK №18
  • 20:00
    NBA GAMETIME №98
  • 20:30
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН ТОЙМ №7
  • 21:30
    PRE-GAME SHOW №83 (ШУУД)
  • 21:50
    МАН ЮТД-ВОТФОРД (ШУУД) PL 27-Р ТОЙРОГ

MNBA Sports

  • 08:00
    ҮНДЭСНИЙ ЛИГ 2018-19
  • 11:00
    EURO Basket-Аваргуудын лиг
  • 12:30
    U18 УАШТ 2019-20
  • 14:30
    ЭРДЭНЭТ ЗАЛГАМЖ НЭВТРҮҮЛЭГ
  • 15:00
    НАЛАЙХ БИЗОН НЭВТРҮҮЛЭГ
  • 15:30
    Үндэсний лиг 2019 улирлын тоглолтууд
  • 20:00
    НЭВТРҮҮЛЭГ: ЛОС АНЖЕЛЕС ИХ ДУУЛГА
  • 21:00
    НЭВТРҮҮЛЭГ: С.ТУЛГА ДАСГАЛЖУУЛАГЧ
  • 22:00
    EURO Basket-Аваргуудын лиг
  • 23:30
    ҮНДЭСНИЙ ЛИГ

Олон Саналтай

II/2322:05

Боловсрол ТВ

"Бүтэн амьдрал" ОАК 4-р анги

II/2311:15

Боловсрол ТВ

"Бүтэн амьдрал" ОАК 3-р анги

II/2313:30

NTV

"Хөгжилтэй дүр" хошин цуврал 1-4