SPS Хөлбөмбөг

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ЭВЕРТОН-ЛЭСТЕР 21-Р ТОЙРОГ
  • 11:00
    PL WORLD №29
  • 11:30
    АРСЕНАЛ-ФҮЛХЭМ 21-Р ТОЙРОГ
  • 13:30
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ДОМГУУД №2 ГАРИ НЭВИЛЛ
  • 14:00
    КАРДИФФ-ТОТТЕНХЭМ 21-Р ТОЙРОГ
  • 16:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №13: МАН.ЮТД-АРСЕНАЛ 2004/05
  • 16:30
    ЧЕЛСИ-САУТХЭМПТОН 21-Р ТОЙРОГ
  • 18:30
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ДОМГУУД №4 ПЕТР ШМЭЙХЕЛ
  • 19:00
    НЬЮКАСЛ-МАН.ЮТД 21-Р ТОЙРОГ
  • 21:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ №21
  • 22:00
    МАН.СИТИ-ЛИВЕРПҮҮЛ 21-Р ТОЙРОГ

SPS Их Спорт

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ОКТАГОН НЭВТРҮҮЛЭГ ДУГААР #7
  • 09:30
    PL WORLD №29
  • 10:00
    НЬЮКАСЛ-МАН ЮНД 21-Р ТОЙРОГ
  • 12:00
    WWE MONDAY RAW 1336
  • 14:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 1011
  • 16:00
    "THE BUZZER" НЭВТРҮҮЛЭГ-ДУГААР 1812
  • 17:00
    ЭЛСНИЙ ВОЛЕЙБОЛ ФИНАЛ-2017 HAMBURG, GERMANY
  • 18:00
    НЬЮКАСЛ-МАН ЮНД 21-Р ТОЙРОГ
  • 20:00
    WWE MONDAY RAW 1336
  • 22:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 1011

SPS Үндэс

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    "NBA GAMETIME" ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 1979
  • 09:30
    ТОРОНТО - МИЛОУКИ NBA 2018-2019 (ШУУД)
  • 12:00
    ЕРӨНХИЙЛӨГЧИЙН ЦОМЫН ТӨЛӨӨХ БАРИЛДААН
  • 16:00
    ҮНДЭСНИЙ БӨХИЙН ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #5
  • 16:30
    "CITY GAME - LOS ANGELES" БАРИМТАТ КИНО
  • 17:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 1011
  • 19:00
    ОКТАГОН НЭВТРҮҮЛЭГ ДУГААР #8
  • 19:30
    RED BULL ENERGY TIME №43
  • 20:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ №21
  • 21:00
    "NBA GAMETIME" ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 1980
  • 21:30
    НЬЮ КАСЛ - МАНЧЕСТЕР ЮНАЙТЕД 21-Р ТОЙРОГ
  • 23:30
    NBA ACTION 1812

SPS Тулаан

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    UFC FIGHT NIGHT МАЧИДА-РОМЕРО
  • 11:30
    UFC FIGHT NIGHT БИСПИНГ-КУНГ ЛИ
  • 13:30
    WWE SMACKDOWN LIVE 1011
  • 15:30
    MUAYTHAI WORLD CLASS 6
  • 18:00
    ОКТАГОН НЭВТРҮҮЛЭГ ДУГААР #4
  • 18:30
    ОКТАГОН НЭВТРҮҮЛЭГ ДУГААР #5
  • 19:00
    ACER PREDATOR LEAGUE 2019 ӨДӨР 3
  • 23:00
    ОКТАГОН НЭВТРҮҮЛЭГ ДУГААР #6
  • 23:30
    ОКТАГОН НЭВТРҮҮЛЭГ ДУГААР #7

Сүлд ТВ

  • 08:00
    “Сүлд“телевиз өглөөний эхлэл
  • 08:05
    Алтан үеийн дуунууд
  • 08:30
    Нар тоссон аялгуу
  • 09:30
    “Сүлд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    “Сүлд өнөөдөр” хөтөлбөр
  • 10:30
    “Аялгуут соёлын дээж” ”Сүлд” телевизийн шилдэг 10 дуу
  • 11:30
    Эрдэнэт хурд -2018 /Хязаалан,Шүдлэн,Даага/
  • 13:00
    “Ая дууны мэнд” /шууд/
  • 14:00
    “Түүхийн жимээр” нэвтрүүлэг
  • 15:00
    МУ-ын Ерөнхийлөгчийн цом Улс, аймгийн алдар цолтой чансаа өндөр 128 бөхийн барилдаан /Тойм/
  • 17:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    Эрдэнэт хурд -2018 /Хязаалан,Шүдлэн,Даага/
  • 20:00
    “Хүлгийн үүрсээнд”нэвтрүүлэг ММСУХ-ны “Шилдэг уяачид 2015”/2-р хэсэг/
  • 20:30
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 21:30
    “Сүлд” хэлэлцүүлэг
  • 22:30
    Амьдралын хүрд УСК /3-р анги/
  • 23:50
    Амрах агшин /монголын шилдэг дуу/
  • 01:00
    Эфир завсарласан

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 00:00
    ОКЛАХОМА СИТИ - ПОРТЛАНД NBA 2018-2019
  • 02:00
    ХЬЮСТОН - ГОЛДЕН СТЭЙТ NBA 2018-2019
  • 04:00
    ОКЛАХОМА СИТИ - Л.А ЛЭЙКЕРС NBA 2018-2019
  • 06:00
    МЭМФИС - ХЬЮСТОН NBA 2018-2019
  • 08:00
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 1979
  • 08:30
    ДАЛЛАС - ФИЛАДЕЛЬФИА NBA 2018-2019 (ШУУД)
  • 11:00
    ГОЛДЕН СТЭЙТ - САКРАМЕНТО NBA 2018-2019 (ШУУД)
  • 13:30
    "KOBE BRYANT'S MUSE" БАРИМТАТ КИНО
  • 15:00
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР 1812
  • 16:00
    ОКЛАХОМА СИТИ - ПОРТЛАНД NBA 2018-2019
  • 18:00
    "ALONZO MOURNING" БАРИМТАТ КИНО
  • 18:30
    NBA ACTION 1812
  • 19:00
    "KERMIT WASHINGTON'S STORY" БАРИМТАТ КИНО
  • 20:00
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 1980
  • 20:30
    ТОРОНТО - МИЛУОКИ NBA 2018-2019
  • 22:30
    "MICHAEL JORDAN - COME FLY WITH ME" БАРИМТАТ КИНО
  • 23:30
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 1980

MNB Sport

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    Өглөө хөтөлбөр-шууд
  • 09:00
    Торгон агшин
  • 09:05
    MNB SPORT мэдээ /давталт/
  • 09:20
    Жүдо бөхийн 2019 оны УАШТ-ний өмнө: Азийн спортын 18-р их наадам 2018 Жүдо бөхийн шигшээ барилдаан
  • 12:04
    Торгон агшин
  • 12:05
    Спортын нэвтрүүлгийн алтан сан хөмрөгөөс: Волейболын идэрчүүдийн “Сүпер 8” УАШТ эмэгтэй хүрлийн төлөө 1-р хэсэг
  • 13:05
    Жүдо бөхийн 2019 оны УАШТ-ний өмнө: Жүдо бөхийн УАШТ 2018 насанд хүрэгчдийн шигшээ барилдаан 1-р хэсэг
  • 13:46
    Торгон агшин
  • 13:50
    Жүдо бөхийн 2019 оны УАШТ-ний өмнө: Жүдо бөхийн УАШТ 2018 насанд хүрэгчдийн шигшээ барилдаан 2-р хэсэг
  • 15:01
    Торгон агшин
  • 15:05
    Жүдо бөхийн 2019 оны УАШТ-ний өмнө: Жүдо бөхийн УАШТ 2018 насанд хүрэгчдийн шигшээ барилдаан 3-р хэсэг
  • 16:13
    Торгон агшин
  • 16:15
    Жүдо бөхийн 2019 оны УАШТ-ний өмнө: Азийн спортын 18-р их наадам 2018 Жүдо бөхийн шигшээ барилдаан
  • 18:39
    Торгон агшин
  • 18:40
    Спортын нэвтрүүлгийн алтан сан хөмрөгөөс: Манлайн баясгалан Монгол улсын хөдөлмөрийн баатар, гавьяат тамирчин Н. Түвшинбаяр
  • 19:20
    Торгон агшин
  • 19:25
    MNB SPORT спорт тойм
  • 19:55
    Торгон агшин
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” хөтөлбөр
  • 21:00
    Спорт-анализ:Үндэсний их баяр наадмын их насны морьдын уралдаан
  • 22:00
    Redbull- үзүүлж байна Элсний волейболын дэлхийн цуврал тэмцээн 2017
  • 23:00
    Спортын нэвтрүүлгийн алтан сан хөмрөгөөс: Самбо бөхийн 50 жил “Самбо бөхийн Дэлхийн аваргууд”

MNBA Sports

  • 08:00
    СПРАЙТ ХӨГЖЛИЙН ЛИГ ХАСАГДАХ ШАТ
  • 14:00
    MNBA 21 АЙМГИЙН ҮНДЭСНИЙ ЛИГ 2018-19
  • 17:00
    FIBA 3X3 NATIONS LEAGUE
  • 19:00
    FIBA 3X3 ASIA CUP 2018
  • 21:00
    Залуу насандаа нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Бахархал 3х3" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    MNBA 21 АЙМГИЙН ҮНДЭСНИЙ ЛИГ 2018-19
  • 03:30
    СУПЕР ДЭЭД ЛИГ 2018

Олон Саналтай

I/2209:00

TV9

“У-Рү-Ра гүнж “олон ангит УСК,123,124-р анги

I/2220:30

AsianBox

"Хувь заяаны тохуурхал" ОАК 9, 10-р анги

I/2221:00

Боловсрол ТВ

Хөгжих үү? Залуус аа