SPS Хөлбөмбөг

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    МАН.СИТИ-ЛИВЕРПҮҮЛ 21-Р ТОЙРОГ
  • 11:00
    PL WORLD №21
  • 11:30
    ИНТЕР-ТОТТЕНХЭМ АВАРГУУДЫН ЛИГ 1-Р ТОЙРОГ
  • 13:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР №1 ШИЛДЭГ 11
  • 14:00
    ДЮДЕЛАНЖ-МИЛАН ЕВРОПА ЛИГ 1-Р ТОЙРОГ
  • 16:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №10: ЛИВЕРПҮҮЛ-ЧЕЛСИ 2013/14
  • 16:30
    ЦСКА.М-РЕАЛ.М АВАРГУУДЫН ЛИГ 2-Р ТОЙРОГ
  • 18:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР №7 ПОЛ ПОГБА
  • 19:00
    ЛИВЕРПҮҮЛ-ЭВЕРТОН 14-Р ТОЙРОГ
  • 21:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ №21
  • 22:00
    АРСЕНАЛ-ФҮЛХЭМ 21-Р ТОЙРОГ

SPS Их Спорт

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    "THE BUZZER" НЭВТРҮҮЛЭГ-ДУГААР 1812
  • 10:00
    НЬЮКАСЛ-МАН ЮНД 21-Р ТОЙРОГ
  • 12:00
    WWE MONDAY RAW 1334
  • 14:00
    UFC 179 АЛДО-МЭНДЭС
  • 17:00
    "BIGGER STRONGER FASTER" БАРИМТАТ КИНО
  • 19:00
    WWE MONDAY RAW 1335
  • 21:00
    RED BULL ENERGY TIME №43
  • 21:30
    ЖҮДО ОСАКАГИЙН ИХ ДУУЛГА ТОЙМ
  • 22:00
    FINA: ДЭЛХИЙН ЦОМ БУДАПЕСТ-2018

SPS Үндэс

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ТОРОНТО - МИЛОУКИ NBA 2018-2019
  • 11:00
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 1980
  • 11:30
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ №21
  • 12:30
    ҮНДЭСНИЙ БӨХИЙН ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #5
  • 13:00
    ЕРӨНХИЙЛӨГЧИЙН ЦОМЫН ТӨЛӨӨХ БАРИЛДААН
  • 17:00
    НЬЮКАСЛ-МАН.ЮТД 21-Р ТОЙРОГ
  • 19:00
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР 1812
  • 20:00
    NBA ACTION 1812
  • 20:30
    ОН ОНЫ САГСАНБӨМБӨГЧДИЙН АШТ 1990-1995
  • 21:30
    "NBA GAMETIME" ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 1981
  • 22:00
    RED BULL ENERGY TIME №43
  • 22:30
    NBA TALK НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #12

SPS Тулаан

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    UFC 192 КОРМЬЕР-ГУСТАФСОН
  • 12:00
    UFC FIGHT NIGHT НЭЛСОН-СТОРИ
  • 13:30
    WWE MONDAY RAW 1336
  • 15:30
    ОКТАГОН НЭВТРҮҮЛЭГ ДУГААР #6
  • 16:00
    ЖҮДО АГАДИРЫН ГРАНПРИ 2018 ӨДӨР 1
  • 18:30
    ЖҮДО АБУ ДАБИГИЙН ИХ ДУУЛГА ТОЙМ
  • 19:00
    ACER PREDATOR LEAGUE 2019 ӨДӨР 4
  • 22:00
    MUAYTHAI WORLD CLASS 40
  • 23:30
    UFC ШИЛДЭГ ӨЧИЛТҮҮД №1 BEST OF SUBMISSIONS

Сүлд ТВ

  • 08:00
    “Сүлд“телевиз өглөөний эхлэл
  • 08:05
    “Алтан үеийн дуунууд”
  • 08:30
    “Нар тоссон аялгуу”
  • 09:30
    “Сүлд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    “Сүлд өнөөдөр” хөтөлбөр/шууд/
  • 11:00
    Эрдэнэт хурд -2018 /Хязаалан,Шүдлэн,Даага/
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    “Ая дууны мэнд” /шууд/
  • 14:00
    MNBA Үндэсний Лиг улирлын тоглолт
  • 15:00
    “Хүлгийн үүрсээнд” ММСУХ-ны салбар холбоод
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:10
    “Бизнес хөтөч”нэвтрүүлэг
  • 17:15
    "Би уран бүтээлч"нэвтрүүлэг Б.Отгонтогтох МУСТА
  • 18:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    “Монгол нүнжиг” нэвтрүүлэг /шууд /
  • 19:30
    Арын хангайн шигшмэл хурд IV
  • 21:00
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    "Монгол уяач"нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “Монголын гэгээ” нэвтрүүлэг МУМУ Д.Эрдэнчулуун
  • 23:00
    "Хачирхалтай хүн" УСК /1-р анги/
  • 23:50
    Амрах агшин / Монголын шилдэг дуу/
  • 01:00
    Эфир завсарласан

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 00:00
    ГОЛДЕН СТЭЙТ - САКРАМЕНТО NBA 2018-2019
  • 02:00
    ДАЛЛАС - ФИЛАДЕЛЬФИА NBA 2018-2019
  • 04:00
    ОКЛАХОМА СИТИ - ПОРТЛАНД NBA 2018-2019
  • 06:00
    "KERMIT WASHINGTON'S STORY" БАРИМТАТ КИНО
  • 07:00
    NBA ACTION 1812
  • 07:30
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 1980
  • 08:00
    ВАШИНГТОН - ОКЛАХОМА СИТИ NBA 2018-2019 (ШУУД)
  • 10:30
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР 1812
  • 11:30
    "MANUTE BOL" БАРИМТАТ КИНО
  • 12:00
    MARQUEE MATCHUP 2015 ОКЛАХОМА СИТИ - ВАШИНГТОН
  • 14:00
    NBA TALK НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #11
  • 15:30
    ТОРОНТО - МИЛУОКИ NBA 2018-2019
  • 17:30
    ХЬЮСТОН - ГОЛДЕН СТЭЙТ NBA 2018-2019
  • 19:30
    NBA ACTION 1812
  • 20:00
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 1981
  • 20:30
    "LEGACY OF DRAZEN PETROVIC" БАРИМТАТ КИНО
  • 21:00
    NBA TALK НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #12
  • 22:30
    "KERMIT WASHINGTON'S STORY" БАРИМТАТ КИНО
  • 23:30
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 1981

MNB Sport

  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 07:00
    Өглөө хөтөлбөр-шууд
  • 09:00
    Жүдо бөхийн насанд хүрэгчдийн улсын аварга шалгаруулах тэмцээн эрэгтэй 60, 66, 73 кг, эмэгтэй 48, 52, 57,-63 кг урьдчилсан барилдаан-шууд
  • 13:00
    Redbull- үзүүлж байна Элсний волейболын дэлхийн цуврал тэмцээн 2017
  • 13:50
    Торгон агшин
  • 13:55
    Жүдо бөхийн насанд хүрэгчдийн улсын аварга шалгаруулах тэмцээний нээлтийн ёслолын ажиллагаа -шууд
  • 15:00
    Жүдо бөхийн насанд хүрэгчдийн улсын аварга шалгаруулах тэмцээн эрэгтэй 60, 66, 73 кг, эмэгтэй 48, 52, 57,-63 кг хагас шигшээ, шигшээ барилдаан-шууд
  • 19:00
    Торгон агшин
  • 19:10
    Зочны ярилцлага: Жудо бөхийн насанд хүрэгчдийн улсын аварга шалгаруулах тэмцээнээс-шууд
  • 19:40
    MNB SPORT мэдээ
  • 19:55
    Торгон агшин
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Монголын үндэсний сагсан бөмбөгийн холбооны “Үндэсний лиг”
  • 22:00
    “World football”теле сэтгүүл
  • 22:40
    “Дэрэн цом 2018” өсвөрийн хөлбөмбөгчдийн олон улсын тэмцээн 17 хүртэлх нас алтан медалийн төлөөх тоглолт Дэрэн-Эрхэс

MNBA Sports

  • 08:00
    Баян-Өлгий vs Дархан |үндэсний лиг| Давталт
  • 09:00
    Завхан vs Багануур |үндэсний лиг| Давталт
  • 10:00
    MNBA 21 ҮНДЭСНИЙ ЛИГ 2016-17 |Плэй-Офф|
  • 12:40
    Спрайт Хөгжлийн Лиг 2018-19 |хэсгийн аварга|
  • 14:40
    FIBA 3x3 Азийн АШТ 2018- Давталт
  • 16:00
    FIBA 3x3 UB CHALLENGER 2018 - Давталт
  • 18:00
    "MNBA 21 АЙМГИЙН ҮНДЭСНИЙ ЛИГ 2018-19 |Шууд|
  • 22:30
    Хэнтий vs PPF |Бүсийн аварга цуврал 1|
  • 23:40
    Шилдээд vs ИЗОУИС |Бүсийн аварга цуврал 1|
  • 00:00
    Спрайт Хөгжлийн Лиг 2018-19 улирлын тоглолтууд
  • 01:00
    1vs1 Э.Дөлгөөн - Давталт

Олон Саналтай

I/2209:00

TV9

“У-Рү-Ра гүнж “олон ангит УСК,123,124-р анги

I/2220:30

AsianBox

"Хувь заяаны тохуурхал" ОАК 9, 10-р анги

I/2221:00

Боловсрол ТВ

Хөгжих үү? Залуус аа