SPS Хөлбөмбөг

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    КАРДИФФ-ТОТТЕНХЭМ 21-Р ТОЙРОГ
  • 11:00
    PL WORLD №22
  • 11:30
    ЛИВЕРПҮҮЛ-ПСЖ АВАРГУУДЫН ЛИГ 2-Р ТОЙРОГ
  • 13:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР №2 ЛУКА МОДРИЧ
  • 14:00
    КАРАБАХ-АРСЕНАЛ ЕВРОПА ЛИГ 1-Р ТОЙРОГ
  • 16:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №11: НЬЮКАСЛ-МАН.ЮТД 1996/97
  • 16:30
    ТОТТЕНХЭМ-БАРСЕЛОНА АВАРГУУДЫН ЛИГ 2-Р ТОЙРОГ
  • 18:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР №8 ЖИАНЛУЙЖИ БУФФОН-1
  • 19:00
    МАН.СИТИ-КРИСТАЛ.П 18-Р ТОЙРОГ
  • 21:00
    FOOTBALL TALK №13 2018/19
  • 22:00
    ЧЕЛСИ-САУТХЭМПТОН 21-Р ТОЙРОГ

SPS Их Спорт

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    RED BULL ENERGY TIME №43
  • 09:30
    ЖҮДО ОСАКАГИЙН ИХ ДУУЛГА ТОЙМ
  • 10:00
    "SENNA" БАРИМТАТ КИНО
  • 12:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 1009
  • 14:00
    ЭЛСНИЙ ВОЛЕЙБОЛ GSTAAD, SWITZERLAND-2017
  • 15:00
    ЭЛСНИЙ ВОЛЕЙБОЛ POREC, CROATIA-2017
  • 16:00
    ЭЛСНИЙ ВОЛЕЙБОЛ FLORIDA-2017
  • 17:00
    "PUMPING IRONI" БАРИМТАТ КИНО
  • 18:30
    "JOEL EMBIID'S RISE" БАРИМТАТ КИНО
  • 19:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 1010
  • 21:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ №21
  • 22:00
    NBA ACTION 1812
  • 22:30
    NBA TALK НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #12

SPS Үндэс

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ВАШИНГТОН - ОКЛАХОМА NBA 2018-2019
  • 11:00
    "NBA GAMETIME" ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 1981
  • 11:30
    NBA TALK НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #12
  • 13:00
    ЧЕЛСИ - САУТХЭМПТОН 21-Р ТОЙРОГ
  • 15:00
    ЭЛСНИЙ ВОЛЕЙБОЛ POREC, CROATIA-2017
  • 16:00
    ҮНДЭСНИЙ БӨХИЙН ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #5
  • 16:30
    ОКЛАХОМА - ПОРТЛАНД NBA 2018-2019
  • 18:30
    "БӨХ БИЛЭГТ" ДЭВЖЭЭНИЙ НЭРЭМЖИТ БАРИЛДААН
  • 21:30
    "NBA GAMETIME" ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 1982
  • 22:00
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР 1812
  • 23:00
    FOOTBALL TALK №13 2018/19

SPS Тулаан

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    UFC FIGHT NIGHT МАКДОНАЛД-САФФЕДИН
  • 12:00
    UFC FIGHT NIGHT ДОС САНТОС-МИОЧИЧ
  • 13:30
    WWE SMACKDOWN LIVE 1011
  • 15:30
    ОКТАГОН НЭВТРҮҮЛЭГ ДУГААР #7
  • 16:00
    ЖҮДО АГАДИРЫН ГРАНПРИ 2018 ӨДӨР 2
  • 18:00
    MUAYTHAI WORLD CLASS 18
  • 19:00
    ACER PREDATOR LEAGUE 2019 ӨДӨР 5
  • 22:00
    MUAYTHAI WORLD CLASS 13
  • 23:30
    UFC ШИЛДЭГ ӨЧИЛТҮҮД №2 BEST OF SUBMISSIONS

Сүлд ТВ

  • 08:00
    Өглөөний эхлэл
  • 08:05
    Алтан үеийн дуунууд
  • 08:30
    Нар тоссон аялгуу
  • 09:30
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 10:00
    “Сүлд өнөөдөр” хөтөлбөр /шууд/
  • 11:00
    Арын хангайн шигшмэл хурд IV
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    “Ая дууны мэнд” /шууд/
  • 14:00
    MNBA Үндэсний Лиг улирлын тоглолт
  • 15:00
    “Мориор амилсан монгол заяа” уяачдын хөрөг нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Гоёл - 2019" Загварын 7 хоног
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:05
    "Бизнес хөтөч"
  • 17:10
    Харилтгүй жавхлант Арслангууд /12-р хэсэг/
  • 17:30
    "Мэргэжилтнүүд ярьж байна"нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Архангай аймгийн Цэцэрлэг сумын 90 жилийн ой/Азарга,Их нас,Соёолон/
  • 20:30
    "Сүлд" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    "Гоёл - 2019" Загварын 7 хоног
  • 22:00
    "Сувд" нэвтрүүлэг МУГТ Г.Угалзцэцэг
  • 23:00
    "Хачирхалтай хүн" УСК /2-р анги/
  • 23:50
    Амрах агшин /Монголын шилдэг дуу/
  • 01:00
    Эфир завсарласан

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 08:30
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 1981
  • 09:00
    МЭМФИС - НЬЮ ОРЛЕАНС NBA 2018-2019 (ШУУД)
  • 11:30
    "CITY GAME - LOS ANGELES" БАРИМТАТ КИНО
  • 12:00
    HARDWOOD CLASSICS 2001 МИЛУОКИ - МЭМФИС
  • 14:00
    NBA TALK НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #12
  • 15:30
    ВАШИНГТОН - ОКЛАХОМА СИТИ NBA 2018-2019
  • 17:30
    ТОРОНТО - МИЛУОКИ NBA 2018-2019
  • 19:30
    NBA ACTION 1812
  • 20:00
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 1982
  • 20:30
    МЭМФИС - НЬЮ ОРЛЕАНС NBA 2018-2019
  • 22:30
    "MAGIC & BIRD - COURTSHIP RIVALRY" БАРИМТАТ КИНО

MNB Sport

  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 07:00
    Өглөө хөтөлбөр-шууд
  • 09:00
    Жүдо бөхийн насанд хүрэгчдийн улсын аварга шалгаруулах тэмцээн эрэгтэй 81, 90, -100,+100 кг, эмэгтэй 70, -78, +78 кг-шууд
  • 13:00
    “Дэрэн цом 2018” өсвөрийн хөлбөмбөгчдийн олон улсын тэмцээн 9 хүртэлх нас алтан медалийн төлөө тоглолт Голеадор-Лионс
  • 13:50
    Торгон агшин
  • 13:55
    Жүдо бөхийн насанд хүрэгчдийн улсын аварга шалгаруулах тэмцээн эрэгтэй 81, 90, -100,+100 кг, эмэгтэй 70, -78, +78 кг –шууд
  • 19:00
    Торгон агшин
  • 19:10
    Зочны ярилцлага: Жудо бөхийн насанд хүрэгчдийн улсын аварга шалгаруулах тэмцээнээс-шууд
  • 19:40
    MNB SPORT мэдээ
  • 19:55
    Торгон агшин
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Спорт хэлэлцүүлэг
  • 22:00
    Монголын үндэсний сагсан бөмбөгийн холбооны “Үндэсний лиг”
  • 23:00
    “Дэрэн цом 2018” өсвөрийн хөлбөмбөгчдийн олон улсын тэмцээн 9 хүртэлх нас хүрэл медалийн төлөөх тоглолт Эрчим-Гусиноозерск

MNBA Sports

  • 08:00
    Дархан vs Баянгол |эм| U18 УАШТ
  • 09:00
    Хан-Уул vs Баянгол |эм| U18 УАШТ
  • 10:00
    Спрайт Хөгжлийн лиг 2018-19
  • 15:00
    "MNBA 21 АЙМГИЙН ҮНДЭСНИЙ ЛИГ 2018-19 Дэд хэсэг
  • 18:00
    FIBA 3x3 ДАШТ |давталт|
  • 20:00
    БАХАРХАЛ НЭВТРҮҮЛЭГ
  • 20:40
    Залуу Насандаа TLG-13
  • 22:00
    MNBA 21 аймгийн Үндэсний Лиг 2017-18 Аваргын цуврал 4, 5, 6, тоглолт
  • 02:00
    Спрайт Хөгжлийн Лиг 2018-19 Улирлын тоглолтууд

Олон Саналтай

I/2209:00

TV9

“У-Рү-Ра гүнж “олон ангит УСК,123,124-р анги

I/2220:30

AsianBox

"Хувь заяаны тохуурхал" ОАК 9, 10-р анги

I/2221:00

Боловсрол ТВ

Хөгжих үү? Залуус аа