SPS Хөлбөмбөг

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    АРСЕНАЛ-ФҮЛХЭМ 21-Р ТОЙРОГ
  • 11:00
    PL WORLD №23
  • 11:30
    РЕАЛ.М-РОМА АВАРГУУДЫН ЛИГ 1-Р ТОЙРОГ
  • 13:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР №3 КИЛИАН МБАППЕ
  • 14:00
    СПАРТАК.М-ВИЛЛАРРЕАЛ ЕВРОПА ЛИГ 2-Р ТОЙРОГ
  • 16:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №12: ЧЕЛСИ-ЛИВЕРПҮҮЛ 2002/03
  • 16:30
    НАПОЛИ-ЛИВЕРПҮҮЛ АВАРГУУДЫН ЛИГ 2-Р ТОЙРОГ
  • 18:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР №9 ЖИАНЛУЙЖИ БУФФОН-2
  • 19:00
    ЛИВЕРПҮҮЛ-МАН.ЮТД 17-Р ТОЙРОГ
  • 21:00
    PL NETBUSTERS №21
  • 21:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №16: ПОРТСМУТ-РИДИНГ 2007/08
  • 22:00
    НЬЮКАСЛ-МАН.ЮТД 21-Р ТОЙРОГ

SPS Их Спорт

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ №21
  • 10:00
    NBA ACTION 1811
  • 10:30
    NBA TALK НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #12
  • 12:00
    WWE MONDAY RAW 1336
  • 14:00
    ЭЛСНИЙ ВОЛЕЙБОЛ-2017 ТОЙМ №1
  • 15:00
    ЭЛСНИЙ ВОЛЕЙБОЛ-2017 ТОЙМ №2
  • 16:00
    ЕРӨНХИЙЛӨГЧИЙН ЦОМЫН ТӨЛӨӨХ БАРИЛДААН
  • 21:00
    FOOTBALL TALK №13 2018/19
  • 22:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ №21
  • 23:00
    ЭЛСНИЙ ВОЛЕЙБОЛ ФИНАЛ-2017 HAMBURG, GERMANY

SPS Үндэс

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    МЕМФИС - НЬЮ ОРЛЕАНС NBA 2018-2019
  • 11:00
    "NBA GAMETIME" ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 1982
  • 11:30
    FOOTBALL TALK №13 2018/19
  • 12:30
    NBA ACTION 1812
  • 13:00
    ОРЛАНДО - МИННЕСОТА NBA 2018-2019
  • 15:00
    NBA TALK НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #12
  • 16:30
    БОРНМУТ - ВОТФОРД 21-Р ТОЙРОГ
  • 18:30
    "SENNA" БАРИМТАТ КИНО
  • 20:30
    ОКТАГОН НЭВТРҮҮЛЭГ ДУГААР #8
  • 21:00
    "NBA GAMETIME" ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 1983
  • 21:30
    PL NETBUSTERS №21
  • 22:00
    БРАЙТОН-АРСЕНАЛ 19-Р ТОЙРОГ

SPS Тулаан

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    UFC FIGHT NIGHT ЭДГАР-ФАБЕР
  • 12:30
    UFC 190 РОУЗИ-КОРРЕА
  • 15:30
    MUAYTHAI WORLD CLASS 21
  • 17:30
    ЖҮДО АГАДИРЫН ГРАНПРИ 2018 ӨДӨР 3
  • 20:00
    ОКТАГОН НЭВТРҮҮЛЭГ ДУГААР #8
  • 20:30
    ONE FC: КУАЛА ЛУМПУР-VISIONS OF VICTORY

Сүлд ТВ

  • 08:00
    “Сүлд“телевиз өглөөний эхлэл
  • 08:05
    Алтан үеийн дуунууд
  • 08:30
    Нар тоссон аялгуу
  • 09:30
    “Сүлд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    “Сүлд өнөөдөр” хөтөлбөр /шууд/
  • 11:00
    Архангай аймгийн Цэцэрлэг сумын 90 жилийн ой/Азарга,Их нас,Соёолон/
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    “Ая дууны мэнд” /шууд/
  • 14:00
    MNBA Үндэсний Лиг улирлын тоглолт
  • 15:00
    "Гоёл - 2019" Загварын 7 хоног
  • 16:00
    "Сувд" нэвтрүүлэг МУГТ Г.Угалзцэцэг
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:10
    “Бизнес хөтөч”нэвтрүүлэг
  • 17:15
    "Эрүүл мэнд инээмсэглэл"нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    “Монгол нүнжиг” нэвтрүүлэг /шууд /
  • 19:30
    Архангай аймгийн Цэцэрлэг сумын 90 жилийн ой/Хязаалан,Шүдлэн,Даага/
  • 21:00
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    "Өв соёл"нэвтрүүлэг Өндөр гэгээн Занабазарын музей
  • 22:00
    “Эрдэнийн эрхи” нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Хачирхалтай хүн" УСК /3-р анги/
  • 23:50
    Амрах агшин /монголын шилдэг дуу/
  • 00:50
    Эфир завсарласан

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 00:00
    ОКЛАХОМА СИТИ - ДАЛЛАС NBA 2018-2019
  • 02:00
    МЭМФИС - ХЬЮСТОН NBA 2018-2019
  • 04:00
    ПОРТЛАНД - САКРАМЕНТО NBA 2018-2019
  • 06:00
    ДАЛЛАС - ФИЛАДЕЛЬФИА NBA 2018-2019
  • 08:00
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 1982
  • 08:30
    АТЛАНТА - ТОРОНТО NBA 2018-2019 (ШУУД)
  • 11:00
    "MAGIC & BIRD - COURTSHIP RIVALRY" БАРИМТАТ КИНО
  • 12:30
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР 1812
  • 13:30
    МЭМФИС - НЬЮ ОРЛЕАНС NBA 2018-2019
  • 15:30
    ВАШИНГТОН - ОКЛАХОМА СИТИ NBA 2018-2019
  • 17:30
    "WILT 100" БАРИМТАТ КИНО
  • 18:30
    NBA ACTION 1812
  • 19:00
    "KERMIT WASHINGTON'S STORY" БАРИМТАТ КИНО
  • 20:00
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 1983
  • 20:30
    АТЛАНТА - ТОРОНТО NBA 2018-2019
  • 22:30
    "KOBE DOIN' WORK" БАРИМТАТ КИНО

MNB Sport

  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 07:00
    Өглөө хөтөлбөр-шууд
  • 09:00
    Жүдо бөхийн насанд хүрэгчдийн улсын аварга шалгаруулах тэмцээн багийн барилдаан –шууд
  • 13:00
    “Дэрэн цом 2018” өсвөрийн хөлбөмбөгчдийн олон улсын тэмцээн 11 хүртэлх нас хүрэл медалийн төлөө тоглолт Эрчим-Лара
  • 13:51
    Торгон агшин
  • 13:55
    Жүдо бөхийн насанд хүрэгчдийн улсын аварга шалгаруулах тэмцээн багийн барилдаан -шууд
  • 19:00
    Торгон агшин
  • 19:10
    Зочны ярилцлага: Жүдо бөхийн насанд хүрэгчдийн улсын аварга шалгаруулах тэмцээнээс-шууд
  • 19:40
    MNB SPORT мэдээ
  • 19:55
    Торгон агшин
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Монголын үндэсний сагсан бөмбөгийн холбооны “Үндэсний лиг”
  • 22:00
    Спортын нэвтрүүлгийн алтан сан хөмрөгөөс “Буэнос-Айрес 2018” залуучуудын зүны олимпын 3-р наадам:Таеквондо эрэгтэй 63, эмэгтэй 55 кг

MNBA Sports

  • 08:00
    Алтан Од vs МУБИС |19 насны УАШТ 2018|
  • 09:00
    Дархан ОТИС vs Багануур |19 насны УАШТ 2018|
  • 10:00
    Спрайт Хөгжлийн Лиг зүүн бүсийн аварга цуврал 2
  • 11:30
    "FIBA 3x3 Beijing Final"
  • 14:30
    "Бахархал" нэвтрүүлэг
  • 15:20
    MNBA ҮНДЭСНИЙ ЛИГ 2018-19
  • 17:00
    "1vs1" Э.Дөлгөөн
  • 18:00
    "MNBA 21 АЙМГИЙН ҮНДЭСНИЙ ЛИГ 2018-19 |ШУУД |
  • 22:30
    3х3 Utsunomiya нэвтрүүлэг
  • 00:00
    MNBA ҮНДЭСНИЙ ЛИГ 2017-18 улирлын тоглолтууд

Олон Саналтай

I/2209:00

TV9

“У-Рү-Ра гүнж “олон ангит УСК,123,124-р анги

I/2220:30

AsianBox

"Хувь заяаны тохуурхал" ОАК 9, 10-р анги

I/2221:00

Боловсрол ТВ

Хөгжих үү? Залуус аа