SPS Хөлбөмбөг

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ЧЕЛСИ-САУТХЭМПТОН 21-Р ТОЙРОГ
  • 11:00
    PL WORLD №24
  • 11:30
    МАН.СИТИ-ЛИОН АВАРГУУДЫН ЛИГ 1-Р ТОЙРОГ
  • 13:30
    PL NETBUSTERS №21
  • 14:00
    ЧЕЛСИ-ВИДИ ЕВРОПА ЛИГ 2-Р ТОЙРОГ
  • 16:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №13: МАН.ЮТД-АРСЕНАЛ 2004/05
  • 16:30
    БАЙЕРН-АЯКС АВАРГУУДЫН ЛИГ 2-Р ТОЙРОГ
  • 18:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №16: ПОРТСМУТ-РИДИНГ 2007/08
  • 19:00
    МАН.ЮТД-АРСЕНАЛ 15-Р ТОЙРОГ
  • 21:00
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР №10 СЕРХИО АГУЭРО №1
  • 21:30
    PL NETBUSTERS №19
  • 22:00
    КАРДИФФ-ТОТТЕНХЭМ 21-Р ТОЙРОГ

SPS Их Спорт

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    FOOTBALL TALK №13 2018/19
  • 10:00
    "I AM ALI" БАРИМТАТ КИНО
  • 12:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 1011
  • 14:00
    MGL-1 FIGHT NIGHT №2
  • 17:00
    "ЧАРЛЬЗ БАРКЛИ 50" БАРИМТАТ КИНО
  • 18:00
    "ЛАРРИ БЁРД 50" БАРИМТАТ КИНО
  • 19:00
    WWE MONDAY RAW 1337
  • 21:00
    ОКТАГОН НЭВТРҮҮЛЭГ ДУГААР #8
  • 21:30
    PL NETBUSTERS №21
  • 22:00
    НЬЮКАСЛ-МАН ЮНД 21-Р ТОЙРОГ

SPS Үндэс

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    МИЛОУКИ - ХЬЮСТОН NBA 2018-2019 (ШУУД)
  • 11:30
    "NBA GAMETIME" ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 1983
  • 12:00
    FOOTBALL TALK №13 2018/19
  • 13:00
    АТЛАНТА - ТОРОНТО NBA 2018-2019
  • 15:00
    WWE MONDAY RAW 1335
  • 17:00
    PL NETBUSTERS №21
  • 17:30
    МЭМФИС - ХЬЮСТОН NBA 2018-2019
  • 19:30
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР 1812
  • 20:30
    "NBA GAMETIME" ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 1984
  • 21:00
    RED BULL ENERGY TIME №43
  • 21:30
    UFC FIGHT NIGHT МИОЧИЧ-ХАНТ

SPS Тулаан

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    UFC FIGHT NIGHT ХОЛЛОВЭЙ-ОЛИВЭЙРА
  • 12:00
    UFC FIGHT NIGHT МЭНДЭС-ЛАМАС
  • 14:30
    FREE TO PLAY БАРИМТАТ КИНО
  • 16:00
    MUAYTHAI WORLD CLASS 8
  • 18:30
    ЖҮДО КАНКУНЫ ГРАНПРИ 2018 ӨДӨР 1
  • 21:00
    ONE FC: МАНИЛА-HEROES OF HONOR

Сүлд ТВ

  • 08:00
    “Сүлд“телевиз өглөөний эхлэл
  • 08:05
    Алтан үеийн дуунууд
  • 08:30
    Нар тоссон аялгуу
  • 09:30
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    “Сүлд өнөөдөр” хөтөлбөр /шууд/
  • 11:00
    Архангай аймгийн Цэцэрлэг сумын 90 жилийн ой/Хязаалан,Шүдлэн,Даага/
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    “Ая дууны мэнд” /шууд/
  • 14:00
    “Хүлгийн үүрсээнд” Завхан аймгийн Шилүүстэй сумын МСУХ /шууд/
  • 16:00
    “Эрдэнийн эрхи” нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:10
    “Бизнес хөтөч”нэвтрүүлэг
  • 17:15
    Асгат сумын "Зээрд адуу"МСУХ-ны 20 жилийн ойн уралдаан
  • 18:30
    "Сүлд хэлэлцүүлэг" /шууд/
  • 19:30
    "Гоёл - 2019" Загварын 7 хоног
  • 20:30
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Тавтай нойрсоорой багачуудаа” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 21:10
    "Эрүүл мэнд инээмсэглэл"нэвтрүүлэг
  • 21:40
    “Уяаны эзэд” нэвтрүүлэг
  • 22:40
    "Эрийн хийморь"нэвтрүүлэг Д.Батсуурь
  • 23:30
    "Хачирхалтай хүн" УСК /4-р анги/
  • 00:20
    “Амрах агшин” монгол дууны цаг
  • 00:50
    Эфир завсарласан

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 00:00
    ТОРОНТО - МИЛУОКИ NBA 2018-2019
  • 02:00
    ОКЛАХОМА СИТИ - Л.А ЛЭЙКЕРС NBA 2018-2019
  • 04:00
    "KERMIT WASHINGTON'S STORY" БАРИМТАТ КИНО
  • 05:00
    HARDWOOD CLASSICS 1991 ИНДИАНА - БОСТОН G5
  • 07:00
    NBA ACTION 1812
  • 07:30
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 1983
  • 08:00
    ИНДИАНА - БОСТОН NBA 2018-2019 (ШУУД)
  • 10:30
    "RODMAN - REVEALED" БАРИМТАТ КИНО
  • 11:00
    ЧИКАГО - ПОРТЛАНД NBA 2018-2019 (ШУУД)
  • 13:30
    АТЛАНТА - ТОРОНТО NBA 2018-2019
  • 15:30
    МЭМФИС - НЬЮ ОРЛЕАНС NBA 2018-2019
  • 17:30
    "CITY GAME - LOS ANGELES" БАРИМТАТ КИНО
  • 18:00
    ГОЛДЕН СТЭЙТ - САКРАМЕНТО NBA 2018-2019
  • 20:00
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 1984
  • 20:30
    МИЛУОКИ - ХЬЮСТОН NBA 2018-2019
  • 22:30
    "KOBE BRYANT'S MUSE" БАРИМТАТ КИНО

MNB Sport

  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 07:00
    Өглөө хөтөлбөр-шууд
  • 09:00
    Торгон агшин
  • 09:05
    MNB SPORT мэдээ /давталт/
  • 09:20
    Монголын үндэсний сагсан бөмбөгийн холбооны “Үндэсний лиг”
  • 10:20
    Торгон агшин
  • 10:25
    Чөлөөт бөхийн 2018 оны улсын аварга шалгаруулах тэмцээн 1-р хэсэг
  • 11:27
    Торгон агшин
  • 11:30
    “Дэрэн цом 2018” өсвөрийн хөлбөмбөгчдийн олон улсын тэмцээн хагас шигшээ Эрчим-Локомотив
  • 12:25
    Торгон агшин
  • 12:30
    Ажлын байрны дасгал
  • 12:35
    “Буэнос-Айрес 2018” залуучуудын зуны олимпын 3-р наадам:Бокс
  • 16:28
    Ширээний тенисний УАШТ 2018 1-р хэсэг
  • 17:30
    “Дэрэн цом 2018”өсвөрийн хөлбөмбөгчдийн олон улсын тэмцээн 9хүртэлх нас алтан медалийн төлөөх тоглолт Голеадор-Лионс
  • 18:20
    Оюуны спортыг дэмжих хөтөлбөр-шууд
  • 18:40
    Дархан мэх
  • 19:00
    2019 он-Спортын ертөнцөд
  • 19:20
    Зочны ярилцлага
  • 19:40
    MNB SPORT мэдээ
  • 19:55
    Торгон агшин
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Спорт-түүх:Хөлбөмбөгийн анхны лигийн аварга “Эрчим” баг-шууд
  • 22:00
    Монголын үндэсний сагсан бөмбөгийн холбооны “Үндэсний лиг”
  • 23:00
    “Дэрэн цом 2018” өсвөрийн хөлбөмбөгчдийн олон улсын тэмцээн 9 хүртэлх нас хүрэл медалийн төлөөх тоглолт Эрчим-Гусиноозерск

MNBA Sports

  • 08:00
    U16 УАШТ ДАРХАН vs SCF
  • 09:00
    U16 УАШТ БАЯНГОЛ VS ДАРХАН|АЛТ |
  • 10:00
    Спрайт СуперЛиг 2018 - |Давталт|
  • 15:00
    FIBA 3x3 Chengdu Challenger|Давталт |
  • 00:00
    Спрайт СуперЛиг 2018 - |Давталт|
  • 04:00
    Супер Лиг 2017
  • 14:30
    MNBA ҮНДЭСНИЙ ЛИГ 2018-19 Тэргүүн хэсэг
  • 17:30
    "Тэд Чадсан" Нэвтрүүлэг "United World Game-2016"
  • 19:30
    FIBA 3X3 ASIA CUP 2018 хасагдах шат
  • 21:00
    Залуу Насандаа TLG-13
  • 22:30
    Спрайт Хөгжлийн Лиг 2018-19 Бүсийн аварга цуврал 2

Олон Саналтай

I/2209:00

TV9

“У-Рү-Ра гүнж “олон ангит УСК,123,124-р анги

I/2220:30

AsianBox

"Хувь заяаны тохуурхал" ОАК 9, 10-р анги

I/2221:00

Боловсрол ТВ

Хөгжих үү? Залуус аа