SPS Хөлбөмбөг

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    НЬЮКАСЛ-МАН.ЮТД 21-Р ТОЙРОГ
  • 11:00
    PL WORLD №25
  • 11:30
    ЯНГ БОЙС-МАН.ЮТД АВАРГУУДЫН ЛИГ 1-Р ТОЙРОГ
  • 13:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР №4 ЭДЕН АЗАР
  • 14:00
    МИЛАН-ОЛИМПИАКОС ЕВРОПА ЛИГ 2-Р ТОЙРОГ
  • 16:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №14: ЛИВЕРПҮҮЛ-МАН.ЮТД 2010/11
  • 16:30
    ЮВЕНТУС-ЯНГ БОЙС АВАРГУУДЫН ЛИГ 2-Р ТОЙРОГ
  • 18:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР №10 СЕРХИО АГУЭРО-1
  • 19:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ №21
  • 20:00
    PL WORLD №28
  • 20:30
    GLOBE SOCCER AWARD 2019
  • 21:30
    PL WORLD №30
  • 22:00
    МАН.СИТИ-ЛИВЕРПҮҮЛ 21-Р ТОЙРОГ

SPS Их Спорт

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    RED BULL ENERGY TIME №43
  • 09:30
    PL NETBUSTERS №21
  • 10:00
    НЬЮКАСЛ-МАН ЮНД 21-Р ТОЙРОГ
  • 12:00
    WWE MONDAY RAW 1337
  • 14:00
    MGL-1 FIGHT NIGHT №2
  • 17:00
    "GENERATION IRON" БАРИМТАТ КИНО
  • 19:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 1012
  • 21:00
    "DAVIS CUP 2018" ШИГШЭЭ ТЭМЦЭЭН ТОЙМ-1
  • 22:00
    "DAVIS CUP 2018" ШИГШЭЭ ТЭМЦЭЭН ТОЙМ-2
  • 23:00
    "DAVIS CUP 2018" ШИГШЭЭ ТЭМЦЭЭН ТОЙМ-3

SPS Үндэс

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ИНДИАНА - БОСТОН NBA 2018-2019
  • 11:00
    ДЭТРОЙТ - САКРАМЕНТО NBA 2018-2019 (ШУУД)
  • 13:30
    "NBA GAMETIME" ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 1984
  • 14:00
    ЧИКАГО - ПОРТЛЭНД NBA 2018-2019
  • 16:00
    ҮНДЭСНИЙ БӨХИЙН ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #3
  • 16:30
    NBA TALK НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #12
  • 18:00
    ТОТТЕНХЭМ-ВОЛВЕРХЭМПТОН 20-Р ТОЙРОГ
  • 20:00
    "LARRY BIRD" БАРИМТАТ КИНО
  • 21:00
    "NBA GAMETIME" ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 1985
  • 21:30
    PL WORLD №30
  • 22:00
    UFC ШИЛДЭГ ӨЧИЛТҮҮД №2 BEST OF SUBMISSIONS
  • 22:30
    ЖҮДО ОСАКАГЫН ИХ ДУУЛГА ТОЙМ
  • 23:00
    FOOTBALL TALK №13 2018/19

SPS Тулаан

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    UFC 183 СИЛВА-ДИАЗ
  • 11:30
    UFC 186 ЖОНСОН-ХОРИГУЧИ
  • 14:00
    UFC FIGHT NIGHT БИСПИНГ-КУНГ ЛИ
  • 16:00
    ОКТАГОН НЭВТРҮҮЛЭГ ДУГААР #8
  • 16:30
    MUAYTHAI WORLD CLASS 11
  • 18:30
    ЖҮДО КАНКУНЫ ГРАНПРИ 2018 ӨДӨР 2
  • 20:50
    ULTIMATE KNOCKOUTS
  • 21:00
    ONE FC: СИНГАПУР-IMMORTAL PURSUIT

Сүлд ТВ

  • 08:00
    “Сүлд“телевиз өглөөний эхлэл
  • 08:05
    Алтан үеийн дуунууд
  • 08:30
    Нар тоссон аялгуу
  • 09:30
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    “Сүлд өнөөдөр” хөтөлбөр/шууд/
  • 11:00
    Асгат сумын "Зээрд адуу"МСУХ-ны 20 жилийн ойн уралдаан
  • 12:20
    +19 Энтертайнмент нэвтрүүлэг
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    “Ая дууны мэнд” /шууд/
  • 14:00
    MNBA Үндэсний Лиг улирлын тоглолт
  • 15:00
    "Монголын гэгээ"Нэвтрүүлэг МУ-ын аварга малчин Ж.Одонпүрэв
  • 15:30
    Харилтгүй жавхлант Арслангууд /8-р хэсэг/
  • 16:00
    "Гоёл - 2019" Загварын 7 хоног
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:10
    “Бизнес хөтөч”нэвтрүүлэг
  • 17:15
    “Эрдэнийн эрхи” нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    “Монгол нүнжиг” нэвтрүүлэг /шууд /
  • 19:30
    Дорнод аймгийн МСУХ-ны нэрэмжит наадам/Азарга,Соёолон/
  • 20:30
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    "Эрийн хийморь"нэвтрүүлэг Д.Батсуурь
  • 22:00
    "Түүхийн жимээр"нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Хачирхалтай хүн" УСК /5-р анги/
  • 00:00
    Амрах агшин /монголын шилдэг дуу/
  • 01:00
    Эфир завсарласан

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 00:00
    ИНДИАНА - БОСТОН NBA 2018-2019
  • 02:00
    ЧИКАГО - ПОРТЛАНД NBA 2018-2019
  • 04:00
    ВАШИНГТОН - ОКЛАХОМА СИТИ NBA 2018-2019
  • 06:00
    ТОРОНТО - МИЛУОКИ NBA 2018-2019
  • 08:00
    "KOBE BRYANT'S MUSE" БАРИМТАТ КИНО
  • 09:30
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 1984
  • 10:00
    Л.А КЛИППЕРС - ДЭНВЭР NBA 2018-2019 (ШУУД)
  • 12:30
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР 1812
  • 13:30
    МИЛУОКИ - ХЬЮСТОН NBA 2018-2019
  • 15:30
    ИНДИАНА - БОСТОН NBA 2018-2019
  • 17:30
    ЧИКАГО - ПОРТЛАНД NBA 2018-2019
  • 19:30
    NBA ACTION 1812
  • 20:00
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 1985
  • 20:30
    ДЭТРОЙТ - САКРАМЕНТО NBA 2018-2019
  • 22:30
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 1985
  • 23:00
    INSIDE THE NBA

MNB Sport

  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 07:00
    Өглөө хөтөлбөр-шууд
  • 09:00
    Торгон агшин
  • 09:05
    Жүдо бөхийн насанд хүрэгчдийн улсын аварга шалгаруулах тэмцээн эрэгтэй 81, 90, -100,+100 кг,эмэгтэй 70, -78, +78 кг
  • 12:30
    Ажлын байрны дасгал
  • 12:35
    Жүдо бөхийн насанд хүрэгчдийн улсын аварга шалгаруулах тэмцээн эрэгтэй 81, 90, -100,+100 кг,эмэгтэй 70, -78, +78 кг /үргэлжлэл/
  • 13:10
    Торгон агшин
  • 13:15
    Спорт-түүх: Хөлбөмбөгийн анхны лигийн аварга “Эрчим” баг
  • 14:15
    2019 он-Спортын ертөнцөд
  • 14:35
    Торгон агшин
  • 14:40
    Жүдо бөхийн насанд хүрэгчдийн улсын аварга шалгаруулах тэмцээн эрэгтэй 81, 90, -100,+100 кг, эмэгтэй 70, -78, +78 кг
  • 19:40
    MNB SPORT мэдээ
  • 19:55
    Торгон агшин
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Спорт-теле сэтгүүл
  • 21:30
    Үндэсний спортын цаг-шууд
  • 22:30
    Торгон агшин
  • 22:35
    Монголын үндэсний сагсан бөмбөгийн холбооны “Үндэсний лиг”

MNBA Sports

  • 08:00
    1-р сургууль vs 52 -р сургууль U13
  • 09:00
    Өмнөговь vs Ирээдүй U13
  • 10:00
    Спрайт хөгжлийн лиг 2018 |Давталт|
  • 14:00
    FIBA 3X3 Nations League |Давталт|
  • 15:20
    21 аймгийн Үндэсний Лиг 2017-18 плей-офф |Давталт|
  • 18:30
    Бахархал нэвтрүүлэг
  • 19:00
    FIBA 3x3 Goyang challenger |Давталт|
  • 20:30
    Спрайт хөгжлийн лиг 2018 Зүүн бүсийн аварга цуврал 1
  • 22:00
    21 аймгийн Үндэсний Лиг 2017-18 аварга цуврал 5 |Давталт|
  • 23:30
    21 аймгийн Үндэсний Лиг 2017-18 аварга цуврал 6 |Давталт|
  • 01:00
    Спрайт хөгжлийн лиг 2018 |Давталт|

Олон Саналтай

I/2209:00

TV9

“У-Рү-Ра гүнж “олон ангит УСК,123,124-р анги

I/2220:30

AsianBox

"Хувь заяаны тохуурхал" ОАК 9, 10-р анги

I/2221:00

Боловсрол ТВ

Хөгжих үү? Залуус аа