SPS Хөлбөмбөг

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    БОРНМУТ-ВОТФОРД 21-Р ТОЙРОГ
  • 11:00
    PL WORLD №26
  • 11:30
    НЬЮКАСЛ-МАН.ЮТД 21-Р ТОЙРОГ
  • 13:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР №5 МОХАМЕД САЛАХ
  • 14:00
    ЧЕЛСИ-САУТХЭМПТОН 21-Р ТОЙРОГ
  • 16:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №15: ЛИВЕРПҮҮЛ-АРСЕНАЛ 2008/09
  • 16:30
    МАН.СИТИ-ЛИВЕРПҮҮЛ 21-Р ТОЙРОГ
  • 18:30
    PL WORLD №29
  • 19:00
    FOOTBALL TALK №13 2018/19
  • 20:00
    ТОГЛОЛТЫН ӨМНӨ (ШУУД)
  • 20:20
    ВЕСТ ХЭМ-АРСЕНАЛ (ШУУД) 22-Р ТОЙРОГ
  • 22:30
    ТОГЛОЛТЫН ӨМНӨ (ШУУД)
  • 22:50
    БРАЙТОН-ЛИВЕРПҮҮЛ (ШУУД) 22-Р ТОЙРОГ

SPS Их Спорт

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ДОМГУУД №6 ИАН ВРАЙТ
  • 09:30
    PL NETBUSTERS №21
  • 10:00
    "CLOSER TO THE EDGE" БАРИМТАТ КИНО
  • 12:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 1012
  • 14:00
    MGL-1 FIGHT NIGHT №2
  • 17:00
    "I AM ALI" БАРИМТАТ КИНО
  • 19:00
    "DAVIS CUP 2018" ШИГШЭЭ ТЭМЦЭЭН ТОЙМ-1
  • 20:00
    "DAVIS CUP 2018" ШИГШЭЭ ТЭМЦЭЭН ТОЙМ-2
  • 21:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ДОМГУУД №6 ИАН ВРАЙТ
  • 21:30
    PL WORLD №30
  • 22:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ №21
  • 22:50
    КРИСТАЛ ПАЛАС-ВОТФОРД (ШУУД) 22-Р ТОЙРОГ

SPS Үндэс

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ДЭТРОЙТ - САКРАМЕНТО NBA 2018-2019
  • 11:00
    ШАРЛОТТ - ПОРТЛЭНД NBA 2018-2019 (ШУУД)
  • 13:30
    "NBA GAMETIME" ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 1985
  • 14:00
    МОНГОЛЫН МИСТЕР - 2019 (ШУУД)
  • 20:00
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР 1812
  • 21:00
    "NBA GAMETIME" ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 1986
  • 21:30
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР 1813
  • 22:30
    ТОГЛОЛТЫН ӨМНӨ
  • 22:50
    ЛЭСТЕР - САУТХЭМПТОН (ШУУД) 22-Р ТОЙРОГ

SPS Тулаан

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    UFC 184 РОУЗИ-ЗИНГАНО
  • 10:30
    UFC 188 ВЕЛАСКЭС-ВЭРДУМ
  • 13:00
    WWE MONDAY RAW 1337
  • 15:00
    UFC FIGHT NIGHT СИЛВА-МИР
  • 18:30
    MUAYTHAI WORLD CLASS 30
  • 20:00
    ONE FC: МАНИЛА-LEGENDS OF THE WORLD
  • 23:00
    ОКТАГОН НЭВТРҮҮЛЭГ ДУГААР #1
  • 23:30
    ОКТАГОН НЭВТРҮҮЛЭГ ДУГААР #2

Сүлд ТВ

  • 08:00
    “Сүлд“телевиз өглөөний эхлэл
  • 08:05
    Алтан үеийн дуунууд
  • 08:30
    Нар тоссон аялгуу
  • 09:30
    “Сүлд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    “Сүлд өнөөдөр” хөтөлбөр
  • 11:00
    Дорнод аймгийн МСУХ-ны нэрэмжит наадам/Азарга,Соёолон/
  • 12:30
    "Түүхийн жимээр"нэвтрүүлэг
  • 13:30
    “Хүлгийн үүрсээнд” Завхан аймгийн Шилүүстэй сумын МСУХ /давталт/
  • 15:30
    Үндэсний бөхийн барилдаан
  • 18:00
    Дорнод аймгийн МСУХ-ны нэрэмжит наадам/Азарга,Их нас,Соёолон/
  • 19:30
    “Түүхийн жимээр” нэвтрүүлэг
  • 20:30
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 21:30
    “Аялгуут соёлын дээж” ”Сүлд” телевизийн шилдэг 10 дуу
  • 22:30
    "Гарьд магнай" МУСК
  • 00:00
    Амрах агшин /монголын шилдэг дуу/
  • 01:00
    Эфир завсарласан

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 00:00
    Л.А КЛИППЕРС - ДЭНВЭР NBA 2018-2019
  • 02:00
    ОКЛАХОМА СИТИ - Л.А ЛЭЙКЕРС NBA 2018-2019
  • 04:00
    ДЭТРОЙТ - САКРАМЕНТО NBA 2018-2019
  • 06:00
    "KERMIT WASHINGTON'S STORY" БАРИМТАТ КИНО
  • 07:00
    NBA ACTION 1812
  • 07:30
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 1985
  • 08:00
    МИЛУОКИ - ВАШИНГТОН NBA 2018-2019 (ШУУД)
  • 10:30
    "WILT 100" БАРИМТАТ КИНО
  • 11:30
    ЧИКАГО - ГОЛДЕН СТЭЙТ NBA 2018-2019 (ШУУД)
  • 14:00
    "SHAQ - KOBE" ЯРИЛЦЛАГА
  • 15:00
    МИЛУОКИ - ХЬЮСТОН NBA 2018-2019
  • 17:00
    "VINCE CARTER" ЯРИЛЦЛАГА
  • 18:00
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР 1813
  • 19:00
    "ALLEN IVERSON - THE ANSWER" БАРИМТАТ КИНО
  • 20:00
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 1986
  • 20:30
    ШАРЛОТТ - ПОРТЛАНД NBA 2018-2019
  • 22:30
    "DAVID STERN" БАРИМТАТ КИНО
  • 23:30
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 1986

MNB Sport

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    Өглөө хөтөлбөр-шууд
  • 09:00
    Жүдо бөхийн насанд хүрэгчдийн улсын аварга шалгаруулах тэмцээн эрэгтэй 81, 90, -100,+100 кг, эмэгтэй 70, -78, +78 кг
  • 13:00
    Спорт-теле сэтгүүл /давталт/
  • 13:30
    Торгон агшин
  • 13:35
    Монголын үндэсний сагсан бөмбөгийн холбооны “Үндэсний лиг”
  • 14:35
    Жүдо бөхийн насанд хүрэгчдийн улсын аварга шалгаруулах тэмцээн эрэгтэй 81, 90, -100,+100 кг, эмэгтэй 70, -78, +78 кг
  • 19:35
    Торгон агшин
  • 19:40
    MNB SPORT мэдээ
  • 19:55
    Торгон агшин
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Монголын үндэсний сагсан бөмбөгийн холбооны “Үндэсний лиг”
  • 22:00
    Redbull- үзүүлж байна “Уулын дугуй” дэлхийн цуврал тэмцээн 2017
  • 23:00
    Спорт таны амралтанд: Алтан намар 2018 мастер кросс

MNBA Sports

  • 08:00
    СПРАЙТ ХӨГЖЛИЙН ЛИГ 2017-18 аваргын цуврал1
  • 09:30
    СПРАЙТ ХӨГЖЛИЙН ЛИГ 2017-18 аваргын цуврал2
  • 11:00
    СПРАЙТ ХӨГЖЛИЙН ЛИГ 2017-18 аваргын цуврал3
  • 12:30
    21 аймгийн Үндэсний Лиг |шууд
  • 17:10
    MNBA 21 АЙМГИЙН ҮНДЭСНИЙ ЛИГ 2018-19
  • 20:00
    FIBA 3x3 Азийн АШТ 2018 |Давталт|
  • 21:00
    FIBA 3x3 U18 Азийн АШТ 2018 |Давталт|
  • 22:00
    1vs 1 Д.Дэлгэрням

Олон Саналтай

I/2209:00

TV9

“У-Рү-Ра гүнж “олон ангит УСК,123,124-р анги

I/2220:30

AsianBox

"Хувь заяаны тохуурхал" ОАК 9, 10-р анги

I/2221:00

Боловсрол ТВ

Хөгжих үү? Залуус аа