SPS Хөлбөмбөг

  • 01:00
    ТОГЛОЛТЫН ӨМНӨ (ШУУД)
  • 01:20
    БРАЙТОН-БӨРНЛИ (ШУУД) 26-Р ТОЙРОГ
  • 03:30
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ЭВЕРТОН-ВОЛВЕРХЭМПТОН 25-Р ТОЙРОГ
  • 11:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ДОМГУУД №10: РОБЕР ПИРЕС
  • 11:30
    ФҮЛХЭМ-МАН ЮТД 26-Р ТОЙРОГ
  • 13:30
    PL WORLD №34
  • 14:00
    ХАДДЕРСФИЛД-АРСЕНАЛ 26-Р ТОЙРОГ
  • 16:00
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР №14: ВЕНГЕРИЙН ХУВЬСГАЛ
  • 16:30
    ВОТФОРД-ЭВЕРТОН 26-Р ТОЙРОГ
  • 18:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №20: ТОТТЕНХЭМ-МАН.ЮТД 2001/02
  • 19:00
    ЛИВЕРПҮҮЛ-БОРНМУТ 26-Р ТОЙРОГ
  • 21:00
    ТОГЛОЛТЫН ӨМНӨ (ШУУД)
  • 21:20
    ТОТТЕНХЭМ-ЛЭСТЕР (ШУУД) 26-Р ТОЙРОГ
  • 23:30
    ТОГЛОЛТЫН ӨМНӨ (ШУУД)
  • 23:50
    МАН СИТИ-ЧЕЛСИ (ШУУД) 26-Р ТОЙРОГ

SPS Их Спорт

  • 01:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ОКТАГОН НЭВТРҮҮЛЭГ ДУГААР #12
  • 09:30
    PL WORLD №34
  • 10:00
    ХАДДЕРСФИЛД - АРСЕНАЛ 26-Р ТОЙРОГ
  • 12:00
    WWE MONDAY RAW 1340
  • 14:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 1015
  • 16:00
    MFC - MONGOL FIGHTING CHAMPIONSHIP
  • 19:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 1016
  • 21:00
    "THE BUZZER" НЭВТРҮҮЛЭГ-ДУГААР 1817
  • 22:00
    WWE MONDAY RAW 1341

SPS Үндэс

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ЛА КЛИППЕРС - БОСТОН NBA 2018-2019 (ШУУД)
  • 11:30
    PL WORLD №34
  • 12:00
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР 1817
  • 13:00
    ҮНДЭСНИЙ БӨХИЙН ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #6
  • 13:30
    "XXI ЗУУНЫ НААДАМ" - 2005 ОН
  • 14:30
    УЛСЫН НАЧИН С.ДАНГААСҮРЭНГИЙН НЭРЭМЖИТ БАРИЛДААН
  • 19:30
    ОН ОНЫ САГСАНБӨМБӨГЧДИЙН АШТ 1989-1986 (АЛТ)
  • 21:00
    "XXI ЗУУНЫ НААДАМ" - 2005 ОН
  • 22:00
    "NBA GAMETIME" ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 19115
  • 22:30
    NBA ACTION 1817
  • 23:00
    "XXI ЗУУНЫ НААДАМ" - 2005 ОН

SPS Тулаан

  • 00:00
    ЖҮДО ПАРИСЫН ИХ ДУУЛГА 2019 ӨДӨР 1 (ШУУД)
  • 02:30
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    WESG EAST ASIA QUALIFIER MNG VS HK GAME
  • 10:00
    WESG EAST ASIA QUALIFIER MNG VS JPN GAME
  • 11:00
    UFC 234 ВИТТЭЙКЕР-ГАСТЕЛУМ (ШУУД)
  • 14:00
    UFC 186 ЖОНСОН-ХОРИГУЧИ
  • 16:30
    ЖҮДО ГУАНЖОУ МАСТЕРС 2018 ӨДӨР 2
  • 19:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 1015
  • 21:00
    MICHAEL BISPING-MY DESTINY БАРИМТАТ КИНО
  • 22:00
    UFC FIGHT NIGHT БИСПИНГ-КУНГ ЛИ

Сүлд ТВ

  • 08:00
    “Сүлд“телевиз өглөөний эхлэл
  • 08:05
    Алтан үеийн дуунууд
  • 08:30
    Нар тоссон аялгуу
  • 09:30
    “Сүлд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    Мориор амилсан Монгол заяа МУТМУ Т.Батзориг
  • 11:00
    Арвайхээр хотын 290 жилийн ой,Хангайн бүсийн хурд-2017/Хязаалан,Шүдлэн,Даага/
  • 13:00
    "Уяаны эзэд" нэвтрүүлэг Хүүхэн шүүлэнгийн хээр
  • 14:00
    “Түүхийн жимээр” нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Үндэсний бөхийн барилдаан
  • 18:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 19:30
    "Мориор амилсан Монгол заяа"нэвтрүүлэг
  • 20:30
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 21:30
    "Сүлд хэлэлцүүлэг" давталт
  • 22:30
    "Цогт тайж"МУСК /2-р анги/
  • 23:30
    Амрах агшин  /монголын шилдэг дуу/
  • 00:00
    Эфир завсарласан

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 00:00
    МИЛУОКИ - ДАЛЛАС NBA 2018-2019
  • 02:00
    МЭМФИС - ОКЛАХОМА СИТИ NBA 2018-2019
  • 04:00
    ДЭНВЭР - БРҮҮКЛИН NBA 2018-2019
  • 06:00
    САН АНТОНИО - ГОЛДЕН СТЭЙТ NBA 2018-2019
  • 08:00
    "KOBE - SHAQ" ЯРИЛЦЛАГА
  • 09:00
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 19114
  • 09:30
    ОКЛАХОМА СИТИ - ХЬЮСТОН NBA 2018-2019 (ШУУД)
  • 12:00
    "MAGIC & BIRD - COURTSHIP OF RIVALRY" БАРИМТАТ КИНО
  • 13:30
    Л.А ЛЭЙКЕРС - БОСТОН NBA 2018-2019
  • 15:30
    МИЛУОКИ - ДАЛЛАС NBA 2018-2019
  • 17:30
    "DAVID STERN" БАРИМТАТ КИНО
  • 18:30
    NBA ACTION 1817
  • 19:00
    "REGGIE MILLER" БАРИМТАТ КИНО
  • 20:00
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 19115
  • 20:30
    Л.А КЛИППЕРС - БОСТОН NBA 2018-2019
  • 22:30
    "KOBE BRYANT'S MUSE" БАРИМТАТ КИНО

MNB Sport

  • 06:55
    “Сахалин-2019” Азийн хүүхдийн наадам /уулын цана, Биатлон, шорт трек, Хоккей,/-шууд
  • 17:00
    Спорт таны амралтанд: Цанын өсвөр үеийн улсын аварга шалгаруулах тэмцээн
  • 18:00
    XVII Жарны “Урвуулагч” хэмээх шороон гахай жилий шороон үхрийн шинж. Зурхайч, доктор Л. Тэрбиш
  • 18:20
    Сар шинийн бэлэг
  • 18:50
    “Олхонуудын удамт уяачид”аялгуут түүх
  • 19:30
    Дархан мэх: Монгол улсын өсөх идэр начин Н. Бүрэнбаатар
  • 19:55
    Торгон агшин
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” хөтөлбөр
  • 21:00
    Спорт таны амралтанд:Танан гарьд-Хасын хүлэгүүд багуудын нөхөрсөг тоглолт
  • 22:00
    Спорт-хобби: Спорт сонирхогч М. Мягмар
  • 22:30
    Redbull- үзүүлж байна “Уулын дугуй” дэлхийн цуврал тэмцээн 2017

MNBA Sports

  • 08:00
    ӨМНӨГОВЬ vs CITY | U15 УАШТ |
  • 09:00
    БАГАНУУР vs ОРЧЛОН| U15 УАШТ |
  • 10:00
    БАЯНХОНГОР МАЗААЛАЙ VS ХОВД ШОНХОРУУД |ШУУД|
  • 11:30
    СҮХБААТАР АЛЬЯНС-ТЕХ VS ӨВӨРХАНГАЙ ТЭНҮҮН ӨЛЗИЙ |ШУУД|
  • 13:00
    СПРАЙТ ХӨГЖЛИЙН ЛИГ 2019 ХАСАГДАХ ШАТ
  • 18:00
    MNBA 21 АЙМГИЙН ҮНДЭСНИЙ ЛИГ 2017-18 ХАСАГДАХ ШАТ
  • 22:20
    "Бахархал 3х3" нэвтрүүлэг
  • 23:20
    MNBA 21 АЙМГИЙН ҮНДЭСНИЙ ЛИГ 2018-19
  • 02:00
    СУПЕР ДЭЭД ЛИГ 2018

Олон Саналтай

II/2122:55

МҮОНТ

“Гэрэлтэй цонх” үдшийн хөтөлбөр

II/2103:50

SPS Үндэс

ШАЛЬКЕ - МАН.СИТИ (ШУУД) АВАРГУУДЫН ЛИГ ШӨВГИЙН 16

II/2119:00

AsianBox

"Дуудлагын гэрийн үйлчлэгч" ОАК 1, 2-р анги