SPS Хөлбөмбөг

  • 02:00
    эфир завсарлав
  • 09:00
    фүлхэм-ман ютд 26-р тойрог
  • 11:00
    түүхэн тоглолт №8: ман.ютд-ман.сити 2011/12
  • 11:30
    ливерпүүл-борнмут 26-р тойрог
  • 13:30
    түүхэн тоглолт №15: ливерпүүл-арсенал 2008/09
  • 14:00
    вотфорд-эвертон 26-р тойрог
  • 16:00
    премьер лигийн домгууд №5: майкл овен
  • 16:30
    хаддерсфилд-арсенал 26-р тойрог
  • 18:30
    pl netbusters №24
  • 19:00
    ман сити-челси 26-р тойрог
  • 21:00
    премьер лигийн тойм №26
  • 22:00
    тоттенхэм-лэстер 26-р тойрог

SPS Их Спорт

  • 00:00
    эфир завсарлав
  • 09:00
    "the buzzer" нэвтрүүлэг-дугаар 1817
  • 10:00
    хаддерсфилд - арсенал 26-р тойрог
  • 12:00
    wwe monday raw 1339
  • 14:00
    mfc - mongol fighting championship
  • 17:00
    "touching the void" баримтат кино
  • 19:00
    wwe monday raw 1340
  • 21:00
    "xxi зууны наадам" - 2004 он
  • 22:00
    "xxi зууны наадам" - 2005 он
  • 23:00
    элсний волейбол florida-2017

SPS Үндэс

  • 00:00
    жүдо парисын их дуулга 2019 өдөр 2 (шууд)
  • 02:30
    эфир завсарлав
  • 09:00
    ливерпүүл - борнмут 26-р тойрог
  • 11:00
    nba gametime тойм нэвтрүүлэг 19115
  • 11:30
    pl world №33
  • 12:30
    үндэсний бөхийн тойм нэвтрүүлэг - дугаар #6
  • 13:00
    фүлхэм-ман ютд pl 26-р тойрог
  • 15:00
    милуоки-даллас nba 2018-2019
  • 17:00
    мэмфис - бостон nba 2018-2019
  • 19:00
    "xxi зууны наадам" - 2005 он
  • 20:00
    үндэсний бөхийн тойм нэвтрүүлэг - дугаар #7
  • 20:30
    "xxi зууны наадам" - 2001 он
  • 21:30
    "nba gametime" тойм нэвтрүүлэг 19116
  • 22:00
    түүхэн тоглолт №20: тоттенхэм-ман.ютд 2001/02
  • 22:30
    nba talk нэвтрүүлэг - дугаар #17

SPS Тулаан

  • 00:00
    жүдо парисын их дуулга 2019 өдөр 2 (шууд)
  • 02:30
    эфир завсарлав
  • 09:00
    michael bisping-my destiny баримтат кино
  • 10:00
    ufc fight night тэйшэра-сен прю
  • 13:30
    wwe monday raw 1341
  • 15:30
    октагон нэвтрүүлэг дугаар #10
  • 16:00
    muaythai world class 11
  • 18:00
    жүдо хөх хотын гранпри 2018 өдөр 1
  • 20:00
    one fc: манила-hero's ascent тойм
  • 20:30
    one fc: манила-global superheroes

Сүлд ТВ

  • 08:00
    “Сүлд“телевиз өглөөний эхлэл
  • 08:05
    “Алтан үеийн дуунууд”
  • 08:30
    “Нар тоссон аялгуу”
  • 09:30
    “Сүлд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    “Сүлд өнөөдөр” хөтөлбөр/шууд/
  • 11:00
    Говьсүмбэр аймгийн баяр наадам -2017 /Азарга,Их нас,Соёолон/
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 12:55
    "Бизнес хөтөч"
  • 13:00
    “Ая дууны мэнд” /шууд/
  • 14:00
    MNBA Үндэсний Лиг улирлын тоглолт
  • 15:00
    “Хүлгийн үүрсээнд” ММСУХ-ны салбар холбоод
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:05
    "Бизнес хөтөч"
  • 17:10
    Говьсүмбэр аймгийн баяр наадам -2017 /Азарга,Их нас,Соёолон/
  • 19:00
    “Монгол нүнжиг” нэвтрүүлэг /шууд /
  • 20:00
    "Би уран бүтээлч" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    "Аялагч эр"/ 12,13-р хэсэг/
  • 22:00
    "Монгол наадам"нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Хачирхалтай хүн" УСК /20-р анги/
  • 00:40
    Амрах агшин / Монголын шилдэг дуу/
  • 01:00
    Эфир завсар

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 00:00
    оклахома сити - хьюстон nba 2018-2019
  • 02:00
    голден стэйт - финикс nba 2018-2019
  • 04:00
    g league: south bay - oklahoma city (шууд)
  • 06:00
    милуоки - даллас nba 2018-2019
  • 08:00
    nba gametime тойм нэвтрүүлэг 19115
  • 08:30
    орландо - атланта nba 2018-2019 (шууд)
  • 11:00
    hardwood classics 2003 nba all star game
  • 13:00
    the buzzer нэвтрүүлэг - дугаар 1817
  • 14:00
    hardwood classics 1977 nba all star game
  • 15:30
    "kobe bryant's muse" баримтат кино
  • 17:00
    оклахома сити - хьюстон nba 2018-2019
  • 19:00
    nba action 1817
  • 19:30
    "bballography - paul arizin" баримтат кино
  • 20:00
    nba gametime тойм нэвтрүүлэг 19116
  • 20:30
    "bballography - bob petit" баримтат кино
  • 21:00
    nba talk нэвтрүүлэг - дугаар #17
  • 22:30
    "clutch city" баримтат кино

MNB Sport

  • 06:00
    “Долоо хоногийн тойм” хөтөлбөр /давталт/
  • 07:00
    “Сахалин-2019” Азийн хүүхдүүд өвлийн спортын наадам-шууд
  • 17:00
    Торгон агшин
  • 17:05
    Жюү-Жи-Цү бөхийн УАШТ 2019 урьдчилсан барилдаан
  • 19:03
    Торгон агшин
  • 19:05
    Дэлхийн тамирчин:Хөлбөмбөгийн алдарт хаалгач Петр Чех
  • 19:35
    Торгон агшин
  • 19:40
    MNB SPORT мэдээ
  • 19:55
    Торгон агшин
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “NHL” тойм
  • 21:30
    Монголын үндэсний сагсан бөмбөгийн холбооны “Үндэсний лиг”
  • 22:30
    Спорт таны амралтанд: Цанын өсвөр үеийн улсын аварга тэмцээн
  • 23:30
    MNB SPORT мэдээ

MNBA Sports

  • 08:00
    завхан vs хэнтий |насанд хүрэгчдийн "с" зэрэглэлийн уашт 2018|
  • 09:00
    замын-үүд vs ub lions
  • 10:00
    mnba 21 үндэсний лиг 2016-17
  • 12:40
    спрайт хөгжлийн лиг
  • 14:40
    "спрайт супер лиг 2018"
  • 15:40
    fiba 3x3 u23 world cup
  • 18:00
    дархан-уул vs сэлэнгэ |шууд|
  • 20:00
    архангай vs хэнтий |шууд|
  • 22:30
    fiba 3x3 asia cup 2018
  • 00:00
    sprite d league 2018-19
  • 04:00
    sprite super league

Олон Саналтай

II/2103:50

SPS Үндэс

ШАЛЬКЕ - МАН.СИТИ (ШУУД) АВАРГУУДЫН ЛИГ ШӨВГИЙН 16

II/2119:00

AsianBox

"Дуудлагын гэрийн үйлчлэгч" ОАК 1, 2-р анги

II/2121:10

Боловсрол ТВ

"Аяыг таа" шоу нэвтрүүлэг