SPS Хөлбөмбөг

  • 00:00
    аваргуудын лиг тойм №5
  • 01:00
    аваргуудын лигийн сугалаа - шөвгийн 16
  • 01:30
    псж-ливерпүүл аваргуудын лиг 6-р тойрог
  • 03:30
    тоглолтын өмнө (шууд)
  • 03:50
    ман ютд-псж (шууд) аваргуудын лиг 1/8 эхний тоглолт
  • 06:00
    эфир завсарлав
  • 09:00
    тоттенхэм-лэстер 26-р тойрог
  • 11:00
    түүхэн тоглолт №10: ливерпүүл-челси 2013/14
  • 11:30
    псв-тоттенхэм аваргуудын лиг 3-р тойрог
  • 13:30
    түүхэн тоглолт №17: арсенал-челси 1996/97
  • 14:00
    челси-батэ европа лиг 3-р тойрог
  • 16:00
    премьер лигийн домгууд №9: сол кэмпбелл
  • 16:30
    псж-наполи аваргуудын лиг 3-р тойрог
  • 18:30
    pl world №34
  • 19:00
    ман ютд-псж аваргуудын лиг 1/8 эхний тоглолт
  • 21:00
    pl netbusters №25
  • 21:30
    түүхэн тоглолт №21: челси-ливерпүүл 2001/02
  • 22:00
    рома-порту аваргуудын лиг 1/8 эхний тоглолт

SPS Их Спорт

  • 00:00
    эфир завсарлав
  • 09:00
    премьер лигийн тойм №26
  • 10:00
    nba action 1816
  • 10:30
    nba talk нэвтрүүлэг - дугаар #17
  • 12:00
    wwe monday raw 1341
  • 14:00
    элсний волейбол-2017 тойм №1
  • 15:00
    элсний волейбол-2017 тойм №2
  • 16:00
    ufc 230 кормьер-льюс
  • 19:00
    "touching the void" баримтат кино
  • 21:00
    премьер лигийн тойм №26
  • 22:00
    football talk №18 2018/19
  • 23:00
    элсний волейбол финал-2017 hamburg, germany

SPS Үндэс

  • 00:00
    "бөх билэгт" дэвжээний нэрэмжит барилдаан
  • 03:00
    октагон нэвтрүүлэг дугаар #7
  • 03:30
    тоглолтын өмнө (шууд)
  • 03:50
    рома - порту (шууд) аваргуудын лиг шөвгийн 16
  • 06:00
    эфир завсарлав
  • 09:00
    орландо - атланта nba 2018-2019
  • 11:00
    "nba gametime" тойм нэвтрүүлэг 19117
  • 11:30
    премьер лигийн тойм №26
  • 12:30
    хөлбөмбөгийн бестселлер №12 серхио агуэро-3
  • 13:00
    тоттенхэм-лэстер pl 26-р тойрог
  • 15:00
    nba talk нэвтрүүлэг - дугаар #17
  • 16:30
    брүүкин - торонто nba 2018-2019
  • 18:30
    "xxi зууны наадам" - 2002 он
  • 19:30
    "xxi зууны наадам" - 2003 он
  • 20:30
    үндэсний бөхийн тойм нэвтрүүлэг - дугаар #7
  • 21:00
    үндэсний бөхийн тойм нэвтрүүлэг - дугаар #8
  • 21:30
    "nba gametime" тойм нэвтрүүлэг 19118
  • 22:00
    ман сити-челси pl 26-р тойрог

SPS Тулаан

  • 00:00
    эфир завсарлав
  • 09:00
    ufc 189 мэндэс-макгрегор
  • 11:30
    ufc 188 веласкэс-вэрдум
  • 14:00
    free to play баримтат кино
  • 15:30
    one fc: манила-hero's ascent тойм
  • 16:00
    muaythai world class 40
  • 17:30
    жүдо хөх хотын гранпри 2018 өдөр 3
  • 20:00
    октагон нэвтрүүлэг дугаар #12
  • 20:30
    michael bisping-my destiny баримтат кино
  • 21:30
    one fc: янгон-pursuit of greatness

Сүлд ТВ

  • 08:00
    “Сүлд“телевиз өглөөний эхлэл
  • 08:05
    Алтан үеийн дуунууд
  • 08:30
    Нар тоссон аялгуу 
  • 09:30
    “Сүлд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    “Сүлд өнөөдөр” хөтөлбөр /шууд/
  • 11:00
    “Сэцэнханы хурд-2016” /Хязаалан,Шүдлэн,Даага/
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    “Ая дууны мэнд” /шууд/
  • 14:00
    MNBA Үндэсний Лиг улирлын тоглолт
  • 15:00
    "Аялагч эр"/14,15-р хэсэг/
  • 16:00
    "Сувд" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:10
    “Бизнес хөтөч”нэвтрүүлэг 
  • 17:15
    “Сэцэнханы хурд-2016” /Хязаалан,Шүдлэн,Даага/
  • 18:00
    “Монгол нүнжиг” нэвтрүүлэг /шууд /
  • 19:00
    "Энэ насны хайр" тоглолт П.Идэржавхлан /СТА/
  • 20:30
    "Сүлд" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    "Монгол хорвоо" Теле концерт Н.Баасандорж /СТА/
  • 22:00
    "Уяаны эзэд" нэвтрүүлэг Хүүхэн шүүлэнгийн хээр
  • 23:00
    "Хачирхалтай хүн" УСК /22-р анги/
  • 23:50
    Амрах агшин  /монголын шилдэг дуу/
  • 00:50
    Эфир завсар

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 00:00
    оклахома сити - хьюстон nba 2018-2019
  • 02:00
    л.а клипперс - бостон nba 2018-2019
  • 04:00
    голден стэйт - финикс nba 2018-2019
  • 06:00
    мэмфис - оклахома сити nba 2018-2019
  • 08:00
    nba gametime тойм нэвтрүүлэг 19117
  • 08:30
    л.а лэйкерс - атланта nba 2018-2019 (шууд)
  • 11:00
    nba action 1817
  • 11:30
    hardwood classics 2004 - nba all star game
  • 13:30
    hardwood classics 2011 - nba all star game
  • 15:30
    hardwood classics 2018 - nba all star game
  • 17:30
    брүүклин - торонто nba 2018-2019
  • 19:30
    "bballography - dave bing" баримтат кино
  • 20:00
    nba gametime тойм нэвтрүүлэг 19118
  • 20:30
    л.а лэйкерс - атланта nba 2018-2019
  • 22:30
    "wilt 100" баримтат кино
  • 23:30
    nba gametime тойм нэвтрүүлэг 19118

MNB Sport

  • 06:00
    “Сахалин-2019” Азийн хүүхдүүд өвлийн спортын наадам-шууд
  • 19:30
    Торгон агшин
  • 19:40
    MNB SPORT мэдээ
  • 19:55
    Торгон агшин
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Спорт хэлэлцүүлэг
  • 22:00
    Монголын үндэсний сагсан бөмбөгийн холбооны “Үндэсний лиг”
  • 23:00
    Redbull- үзүүлж байна “Уулын дугуй” дэлхийн цуврал тэмцээн 2017

MNBA Sports

  • 08:00
    52-р сургууль vs говьсүмбэр | u14 уашт |
  • 09:00
    ирээдүй vs багануур | u18 уашт |
  • 10:00
    mnba үндэсний лиг 2018-19
  • 13:00
    "fiba 3x3 utsunomiya world tour final"
  • 14:00
    mnba үндэсний лиг 2018-19
  • 15:20
    "mnba 21 үндэсний лиг" тойм нэвтрүүлэг
  • 15:50
    "3х3 бахархал нэвтрүүлэг 2017"
  • 18:00
    "mnba 21 аймгийн үндэсний лиг 2018-19
  • 20:00
    "mnba 21 аймгийн үндэсний лиг 2018-19
  • 22:00
    "фиба 3х3 дэлхийн аварга 2018"
  • 04:00
    national super league 2017

Олон Саналтай

II/2121:10

Боловсрол ТВ

"Аяыг таа" шоу нэвтрүүлэг

II/2122:55

МҮОНТ

“Гэрэлтэй цонх” үдшийн хөтөлбөр

II/2103:50

SPS Үндэс

ШАЛЬКЕ - МАН.СИТИ (ШУУД) АВАРГУУДЫН ЛИГ ШӨВГИЙН 16