SPS Хөлбөмбөг

  • 00:00
    pl netbusters №25
  • 00:30
    аваргуудын лигийн тойм №6
  • 01:30
    рома-реал.м аваргуудын лиг 5-р тойрог
  • 03:30
    тоглолтын өмнө (шууд)
  • 03:50
    аякс-реал.м (шууд) аваргуудын лиг 1/8 эхний тоглолт
  • 06:00
    эфир завсарлав
  • 09:00
    ман сити-челси 26-р тойрог
  • 11:00
    түүхэн тоглолт №11: ньюкасл-ман.ютд 1996/97
  • 11:30
    аек-байерн аваргуудын лиг 3-р тойрог
  • 13:30
    түүхэн тоглолт №18: эвертон-ман.ютд 2003/04
  • 14:00
    милан-бетис европа лиг 3-р тойрог
  • 16:00
    pl netbusters №25
  • 16:30
    брюгге-монако аваргуудын лиг 3-р тойрог
  • 18:30
    аякс-реал.м аваргуудын лиг 1/8 эхний тоглолт
  • 20:30
    хөлбөмбөгийн бестселлер №15 робин ван перси
  • 21:00
    аваргуудын лигийн тойм №7
  • 22:00
    тоттенхэм-боруссиа аваргуудын лиг 1/8 эхний тоглолт

SPS Их Спорт

  • 00:00
    эфир завсарлав
  • 09:00
    элсний волейбол florida-2017
  • 10:00
    хаддерсфилд - арсенал 26-р тойрог
  • 12:00
    wwe smackdown live 1016
  • 14:00
    mfc - mongol fighting championship
  • 17:00
    "the two escobars" баримтат кино
  • 19:00
    wwe monday raw 1342
  • 21:00
    октагон нэвтрүүлэг дугаар #12
  • 21:30
    pl netbusters №25
  • 22:00
    "the two escobars" баримтат кино

SPS Үндэс

  • 00:00
    mfc - mongol fighting championship
  • 03:00
    үндэсний бөхийн тойм нэвтрүүлэг - дугаар #8
  • 03:30
    тоглолтын өмнө (шууд)
  • 03:50
    тоттэнхэм - боруссиа (шууд) аваргуудын лиг шөвгийн 16
  • 06:00
    эфир завсарлав
  • 08:00
    милуоки - индиана nba 2018-2019 (шууд)
  • 10:30
    "nba gametime" тойм нэвтрүүлэг 19118
  • 11:00
    the buzzer нэвтрүүлэг - дугаар 1817
  • 12:00
    манчестер юнайтед - псж аваргуудын лиг шөвгийн 16
  • 14:00
    "senna" баримтат кино
  • 16:00
    ла лейкерс - атланта nba 2018-2019
  • 18:00
    3 оноо болон тохолтын уашт (шууд)
  • 20:00
    "xxi зууны наадам" - 2004 он
  • 21:00
    "nba gametime" тойм нэвтрүүлэг 19119
  • 21:30
    pl world №34
  • 22:00
    "kevin garnett's journey" баримтат кино
  • 23:30
    "nba gametime" тойм нэвтрүүлэг 19119

SPS Тулаан

  • 00:00
    эфир завсарлав
  • 09:00
    ufc fight night боуч-хэндэрсон
  • 11:00
    ufc fight night барнетт-нэлсон
  • 14:00
    ufc 186 жонсон-хоригучи
  • 16:30
    жүдо ташкентын гранпри 2018 өдөр 1
  • 18:30
    one fc: манила-hero's ascent тойм
  • 19:00
    wwe monday raw 1342
  • 21:00
    one weekly дугаар #7
  • 21:30
    one fc: янгон-pursuit of greatness

Сүлд ТВ

  • 08:00
    “Сүлд“телевиз өглөөний эхлэл
  • 08:05
    Алтан үеийн дуунууд
  • 08:30
    Нар тоссон аялгуу 
  • 09:30
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    “Сүлд өнөөдөр” хөтөлбөр /шууд/
  • 11:00
    Сэлэнгэ аймгийн уяачдын баяр 2018 /Их нас,Хязаалан,Даага/
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 12:55
    "Бизнес хөтөч"
  • 13:00
    “Ая дууны мэнд” /шууд/
  • 14:00
    "Хүлгийн үүрсээнд" нэвтрүүлэг ММСУХ-ны салбар холбоод
  • 16:00
    "Уяаны эзэд" нэвтрүүлэг Хүүхэн шүүлэнгийн хээр
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:10
    "Даяар дуурсах аваргууд"/7-р хэсэг/
  • 17:40
    Монгол дууны цаг
  • 18:00
    "Сүлд хэлэлцүүлэг" /шууд/
  • 19:00
    "Бизнес хөтөч"нэвтрүүлэг
  • 19:10
    Өмнөговь аймгийн зүүн бүсийн уралдаан,Манлай сумын түмэн адууны баяр       / Азарага,Их нас,Соёолон/
  • 20:30
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    "Аялагч эр"/16,17-р хэсэг/
  • 22:00
    Мориор амилсан Монгол заяа МУТМУ Т.Батзориг
  • 23:00
    "Хачирхалтай хүн" УСК /23-р анги/
  • 23:50
    “Амрах агшин” монгол дууны цаг
  • 01:00
    Эфир завсар

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 00:00
    л.а лэйкерс - бостон nba 2018-2019
  • 02:00
    inside the nba
  • 03:00
    мэмфис - нью йорк nba 2018-2019
  • 05:00
    л.а клипперс - шарлотт nba 2018-2019
  • 07:00
    "wilt 100" баримтат кино
  • 08:00
    nba gametime тойм нэвтрүүлэг 19118
  • 08:30
    дэтройт - бостон nba 2018-2019 (шууд)
  • 11:00
    nba action 1817
  • 11:30
    nba dunk contest: 1990
  • 12:00
    nba dunk contest: 1991
  • 12:30
    nba dunk contest: 1992
  • 13:00
    nba dunk contest: 1993
  • 13:30
    nba dunk contest: 1994
  • 14:00
    nba dunk contest: 1995
  • 14:30
    nba dunk contest: 1996
  • 15:00
    л.а лэйкерс - атланта nba 2018-2019
  • 17:00
    "without bias" баримтат кино
  • 18:00
    nba talk нэвтрүүлэг - дугаар #17
  • 19:30
    "bballography - bob cousy" баримтат кино
  • 20:00
    nba gametime тойм нэвтрүүлэг 19119
  • 20:30
    милуоки - индиана nba 2018-2019
  • 22:30
    "kevin garnett's journey" баримтат кино

MNB Sport

  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 07:00
    “Сахалин-2019” Азийн хүүхдүүд өвлийн спортын наадам-шууд
  • 17:00
    Торгон агшин
  • 17:05
    Бахархал: Чөлөөт бөхийн Дэлхийн аваргийн хүрэл медалт Т. Түвшинтулга
  • 17:40
    Эрийн хийморь: Дундговь аймгийн Сайхан-Овоо сумын уяач Д. Ойдов
  • 18:15
    Торгон агшин
  • 18:20
    Оюуны спортыг дэмжих хөтөлбөр-шууд
  • 18:40
    Торгон агшин
  • 18:45
    Дархан мэх: Монгол улсын начин М. Жамъянпүрэв
  • 19:10
    Торгон агшин
  • 19:20
    Зочны ярилцлага
  • 19:40
    MNB SPORT мэдээ
  • 19:55
    Торгон агшин
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Спорт-түүх: БНМАУ-ын хөлбөмбөгийн 1980 оны улсын аварга “Алдар баг”
  • 22:00
    Торгон агшин
  • 22:05
    Талын адуучин баримтад кино
  • 22:35
    Монголын үндэсний сагсан бөмбөгийн холбооны “Үндэсний лиг”
  • 23:35
    MNB SPORT мэдээ /давталт/

MNBA Sports

  • 08:00
    u16 уашт налайх vs 48-р сургууль |хүрэл|
  • 09:00
    u16 уашт баянгол vs дархан|алт |
  • 10:00
    "fiba 3x3 chengdu word tour"
  • 11:30
    "спрайт хөгжлийн лиг 2018" |давталт |
  • 14:30
    mnba үндэсний лиг 2018-19
  • 17:40
    mnba үндэсний лиг 2018-19
  • 19:00
    fiba 3x3 asia cup 2018 хэсгийн тоглолтууд
  • 21:00
    1х1 нэвтрүүлэг оухм д.дэлгэрням
  • 22:00
    "mnba 21 аймгийн үндэсний лиг 2018-19
  • 02:00
    "спрайт хөгжлийн лиг 2017" давталт
  • 04:00
    оюутан лиг 2017

Олон Саналтай

II/2121:10

Боловсрол ТВ

"Аяыг таа" шоу нэвтрүүлэг

II/2122:55

МҮОНТ

“Гэрэлтэй цонх” үдшийн хөтөлбөр

II/2103:50

SPS Үндэс

ШАЛЬКЕ - МАН.СИТИ (ШУУД) АВАРГУУДЫН ЛИГ ШӨВГИЙН 16