SPS Хөлбөмбөг

  • 00:00
    football talk №18 2018/19
  • 01:00
    европа лигийн сугалаа - шөвгийн 16
  • 01:30
    production time
  • 01:45
    батэ-арсенал (шууд) европа лиг 1/16 эхний тоглолт
  • 03:50
    мальмо-челси (шууд) европа лиг 1/16 эхний тоглолт
  • 06:00
    эфир завсарлав
  • 09:00
    челси-батэ европа лиг 3-р тойрог
  • 11:00
    түүхэн тоглолт №12: челси-ливерпүүл 2002/03
  • 11:30
    спортинг-арсенал европа лиг 3-р тойрог
  • 13:30
    түүхэн тоглолт №19: эвертон-ливерпүүл 2013/14
  • 14:00
    рапид.в-интер европа лиг 1/16 эхний тоглолт
  • 16:00
    хөлбөмбөгийн бестселлер №15 робин ван перси
  • 16:30
    батэ-арсенал европа лиг 1/16 эхний тоглолт
  • 18:30
    мальмо-челси европа лиг 1/16 эхний тоглолт
  • 20:30
    pl world №35
  • 21:00
    европа лигийн тойм №7
  • 22:00
    шахтар-франкфурт европа лиг 1/16 эхний тоглолт

SPS Их Спорт

  • 00:00
    эфир завсарлав
  • 09:00
    хөлбөмбөгийн бестселлер №14: венгерийн хувьсгал
  • 09:30
    pl netbusters №25
  • 10:00
    fina: дэлхийн цом будапест-2018
  • 12:00
    wwe monday raw 1342
  • 14:00
    улс тунхагласны 94 жилийн ойн барилдаан
  • 19:00
    wwe smackdown live 1017
  • 21:00
    "xxi зууны наадам" - 2003 он
  • 22:00
    "i am ali" баримтат кино

SPS Үндэс

  • 00:00
    аваргуудын лигийн тойм №7
  • 01:00
    жүдо тел-авивын гранпри 2019 тойм
  • 01:45
    рапид.в - интер (шууд) европа лиг шөвгийн 32
  • 03:50
    шахтар - франкфурт (шууд) европа лиг шөвгийн 32
  • 06:00
    эфир завсарлав
  • 08:00
    шарлотт - орландо nba 2018-2019 (шууд)
  • 10:30
    "nba gametime" тойм нэвтрүүлэг 19119
  • 11:00
    шороон гахай жилийн сар шинийн барилдаан
  • 17:00
    үндэсний бөхийн тойм нэвтрүүлэг - дугаар #7
  • 17:30
    nba talk нэвтрүүлэг - дугаар #17
  • 19:00
    аякс - реал аваргуудын лиг шөвгийн 16
  • 21:00
    "nba gametime" тойм нэвтрүүлэг 19120
  • 21:30
    "xxi зууны наадам" - 2005 он
  • 22:30
    хөлбөмбөгийн бестселлер №14: венгерийн хувьсгал
  • 23:00
    football talk №18 2018/19

SPS Тулаан

  • 00:00
    эфир завсарлав
  • 09:00
    ufc fight night бадер-сен прю
  • 12:00
    ufc fight night хэндэрсон-дос анжос
  • 14:20
    ufc 168 вэйдмэн-силва
  • 16:00
    one weekly дугаар #7
  • 16:30
    жүдо ташкентын гранпри 2018 өдөр 2
  • 19:00
    wwe smackdown live 1016
  • 21:00
    one fc: манила-heroes of honor

Сүлд ТВ

  • 08:00
    “Сүлд“телевиз өглөөний эхлэл
  • 08:05
    Алтан үеийн дуунууд
  • 08:30
    Нар тоссон аялгуу
  • 09:30
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    “Сүлд өнөөдөр” хөтөлбөр/шууд/
  • 11:00
    Өмнөговь аймгийн зүүн бүсийн уралдаан,Манлай сумын түмэн адууны баяр       / Азарага,Их нас,Соёолон/
  • 12:20
    "Гийнгоо"нэвтрүүлэг
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 12:55
    "Бизнес хөтөч"
  • 13:00
    “Ая дууны мэнд” /шууд/
  • 14:00
    "Хүлгийн үүрсээнд"нэвтрүүлэг/шууд/ Увс аймгийн Өндөрхангай сумын МСУХ
  • 16:00
    "Аялагч эр"/18,19-р хэсэг/
  • 17:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:20
    "Хөх толботой Монгол" тоглолт Л.Банзрагч /СТА/
  • 19:00
    Өмнөговь зүүн бүсийн уралдаан,Манлай сумын түмэн адууны баяр       /хязаалан,шүдлэн ,даага/
  • 20:30
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Мориор амилсан Монгол заяа МУТМУ Д.Одгэрэл
  • 22:00
    "Түүхийн жимээр"нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Хачирхалтай хүн" УСК /24-р анги/
  • 00:00
    Амрах агшин  /монголын шилдэг дуу/
  • 01:00
    Эфир завсарласан

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 00:00
    дэтройт - бостон nba 2018-2019
  • 02:00
    орландо - атланта nba 2018-2019
  • 04:00
    "bballography - bob cousy" баримтат кино
  • 04:30
    nba action 1817
  • 05:00
    nba dunk contest: 2000
  • 05:30
    nba dunk contest: 2001
  • 06:00
    nba dunk contest: 2002
  • 06:30
    nba dunk contest: 2003
  • 07:00
    дэтройт - бостон nba 2018-2019
  • 09:00
    оклахома сити - нью орлеанс nba 2018-2019 (шууд)
  • 11:30
    nba dunk contest: 2006
  • 12:00
    nba dunk contest: 2007
  • 12:30
    nba dunk contest: 2008
  • 13:00
    nba dunk contest: 2009
  • 13:30
    nba dunk contest: 2010
  • 14:00
    nba dunk contest: 2011
  • 14:30
    nba dunk contest: 2012
  • 15:00
    nba dunk contest: 2013
  • 15:30
    nba dunk contest: 2014
  • 16:00
    nba dunk contest: 2015
  • 16:30
    nba dunk contest: 2016
  • 17:00
    nba dunk contest: 2017
  • 17:30
    nba dunk contest: 2018
  • 18:00
    оклахома сити - хьюстон nba 2018-2019
  • 20:00
    nba gametime тойм нэвтрүүлэг 19120
  • 20:30
    оклахома сити - нью орлеанс nba 2018-2019
  • 22:30
    "dream team" баримтат кино

MNB Sport

  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 07:00
    “Сахалин-2019” Азийн хүүхдүүд өвлийн спортын наадам-шууд
  • 18:00
    Оюуны спортыг дэмжих хөтөлбөр
  • 18:20
    Спорт-түүх: БНМАУ-ын хөлбөмбөгийн 1980 оны улсын аварга “Алдар баг”
  • 19:20
    Дархан мэх: Монгол улсын начин М. Жамъянпүрэв
  • 19:40
    MNB SPORT мэдээ
  • 19:55
    Торгон агшин
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Спорт-теле сэтгүүл
  • 21:30
    Монголын үндэсний сагсан бөмбөгийн холбооны “Үндэсний лиг”
  • 22:30
    Спорт таны амралтанд: “Цагаан сар 2019” Шагайн харваан наадам

MNBA Sports

  • 08:00
    u16 уашт дундговь vs шинэ монгол
  • 09:00
    u16 уашт дархан vs scf
  • 10:00
    mnba үндэсний лиг 2018-19
  • 14:00
    fiba 3x3 europe cup
  • 15:20
    "спрайт хөгжлийн лиг" |давталт|
  • 17:30
    "21 аймгийн үндэсний лиг 2018" |давталт|
  • 19:00
    "ulaanbaatar challenger 2018"
  • 20:30
    1х1 нэвтрүүлэг д.дэлгэрням
  • 22:00
    fiba 3x3 world cup 2018
  • 03:00
    mnba үндэсний лиг 2018-19
  • 06:00
    спрайт хөгжлийн лиг 2018

Олон Саналтай

II/2121:10

Боловсрол ТВ

"Аяыг таа" шоу нэвтрүүлэг

II/2122:55

МҮОНТ

“Гэрэлтэй цонх” үдшийн хөтөлбөр

II/2103:50

SPS Үндэс

ШАЛЬКЕ - МАН.СИТИ (ШУУД) АВАРГУУДЫН ЛИГ ШӨВГИЙН 16