SPS Хөлбөмбөг

  • 00:00
    эфир завсарлав
  • 09:00
    фүлхэм-ман ютд 26-р тойрог
  • 11:00
    түүхэн тоглолт №13: ман.ютд-арсенал 2004/05
  • 11:30
    мальмо-челси европа лиг 1/16 эхний тоглолт
  • 13:30
    түүхэн тоглолт №20: тоттенхэм-ман.ютд 2001/02
  • 14:00
    аякс-реал.м аваргуудын лиг 1/8 эхний тоглолт
  • 16:00
    тоттенхэм-боруссиа аваргуудын лиг 1/8 эхний тоглолт
  • 18:00
    батэ-арсенал европа лиг 1/16 эхний тоглолт
  • 20:00
    тоттенхэм-лэстер 26-р тойрог
  • 22:00
    football talk №18 2018/19
  • 23:00
    европа лигийн тойм №7

SPS Их Спорт

  • 00:00
    эфир завсарлав
  • 09:00
    pl world №34
  • 09:30
    pl netbusters №25
  • 10:00
    conor mcgregor: notorious баримтат кино
  • 12:00
    wwe smackdown live 1017
  • 14:00
    "xxi зууны наадам" - цагаан сар
  • 15:00
    шороон гахай жилийн сар шинийн барилдаан
  • 21:00
    премьер лигийн тойм №26
  • 22:00
    хаддерсфилд - арсенал 26-р тойрог

SPS Үндэс

  • 00:00
    эфир завсарлав
  • 09:00
    nba gametime тойм нэвтрүүлэг 19120
  • 09:30
    залуу оддын тоглолт - nba all star 2019 (шууд)
  • 12:30
    октагон нэвтрүүлэг дугаар #12
  • 13:00
    тоттэнхэм - боруссиа аваргуудын лиг шөвгийн 16
  • 15:00
    үндэсний бөхийн тойм нэвтрүүлэг - дугаар #8
  • 15:30
    nba talk нэвтрүүлэг - дугаар #17
  • 17:00
    "xxi зууны наадам" - 2005 он
  • 18:00
    октагон нэвтрүүлэг дугаар #13
  • 18:30
    үндэсний бөхийн тойм нэвтрүүлэг - дугаар #7
  • 19:00
    "xxi зууны наадам" - 2006 он
  • 20:00
    хөлбөмбөгийн бестселлер №14: венгерийн хувьсгал
  • 20:30
    "xxi зууны наадам" - 2006 он
  • 21:30
    pl world №35
  • 22:00
    the buzzer нэвтрүүлэг - дугаар 1818 (special)
  • 23:00
    "xxi зууны наадам" - 2006 он

SPS Тулаан

  • 00:00
    эфир завсарлав
  • 09:00
    ufc fight night макдоналд-саффедин
  • 11:50
    ufc 180 вердум-хант
  • 14:00
    wwe monday raw 1342
  • 16:00
    октагон нэвтрүүлэг дугаар #12
  • 16:30
    жүдо ташкентын гранпри 2018 өдөр 3
  • 19:00
    muaythai world class 5
  • 21:30
    one fc: бангкок-clash of legends (шууд)

Сүлд ТВ

  • 08:00
    “Сүлд“телевиз өглөөний эхлэл
  • 08:05
    Алтан үеийн дуунууд
  • 08:30
    Нар тоссон аялгуу
  • 09:30
    “Сүлд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    "Сүлд өнөөдөр"хөтөлбөр 
  • 11:00
    Өмнөговь зүүн бүсийн уралдаан,Манлай сумын түмэн адууны баяр       /хязаалан,шүдлэн ,даага/
  • 12:30
    Мориор амилсан Монгол заяа МУТМУ Д.Одгэрэл
  • 13:30
    Үндэсний бөхийн барилдаан
  • 16:30
    Арвайхээр хотын 290 жилийн ой,Хангайн бүсийн хурд-2017/Хязаалан,Шүдлэн,Даага/
  • 18:30
    "Би уран бүтээлч"Нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Түүхийн жимээр” нэвтрүүлэг
  • 20:00
     "Монгол наадам"нэвтрүүлэг
  • 20:30
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 21:30
     "Аялгуут соёлын дээж"
  • 22:30
    ""Хатанбаатар Магсаржав "МУСК /1-р анги/"
  • 00:00
    Амрах агшин  /монголын шилдэг дуу/
  • 01:00
    Эфир завсарласан

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 00:00
    nba all star - rising stars practice (шууд)
  • 01:30
    оклахома сити - нью орлеанс nba 2018-2019
  • 03:30
    л.а лэйкерс - бостон nba 2018-2019
  • 05:30
    сан антонио - голден стэйт nba 2018-2019
  • 07:30
    "dream team" баримтат кино
  • 09:00
    nba gametime тойм нэвтрүүлэг 19120
  • 09:30
    залуу оддын тоглолт - nba all star 2019 (шууд)
  • 12:30
    "bad boys" баримтат кино
  • 14:20
    оклахома сити - нью орлеанс nba 2018-2019
  • 16:20
    "doctor j" баримтат кино
  • 17:30
    nba action 1817
  • 18:00
    the buzzer нэвтрүүлэг - дугаар 1818 (special)
  • 19:00
    "big game james" баримтат кино
  • 19:30
    nba gametime тойм нэвтрүүлэг 19121
  • 20:00
    залуу оддын тоглолт - nba all star 2019
  • 22:30
    "kobe doin' work" баримтат кино

MNB Sport

  • 07:00
    “Сахалин-2019” Азийн хүүхдүүд өвлийн спортын наадам-шууд
  • 10:00
    Самбо бөхийн 2019 оны насанд хүрэгчдийн УАШТ урьдчилсан барилдаан
  • 14:00
    Торгон агшин
  • 14:05
    Монголын үндэсний сагсан бөмбөгийн холбооны “Үндэсний лиг”
  • 15:05
    Адуучин: Дундговь аймгийн Эрдэнэдалай сумаас бэлтгэв
  • 15:50
    Торгон агшин
  • 15:55
    “Сахалин-2019” Азийн хүүхдүүд өвлийн спортын наадмын хаалтын ажиллагаа-шууд
  • 18:00
    Самбо бөхийн 2019 оны насанд хүрэгчдийн УАШТ Медалийн төлөөх барилдаан
  • 19:40
    MNB SPORT мэдээ
  • 19:55
    Торгон агшин
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Монголын үндэсний сагсан бөмбөгийн холбооны “Үндэсний лиг”
  • 22:00
    “Улаанбаатар цом-2015” Хоккейн олон улсын тэмцээн

MNBA Sports

  • 08:00
    баянгол vs дархан | u18 уашт |
  • 09:00
    дархан vs говьсүмбэр | u15 уашт |
  • 10:00
    fiba 3x3 nations league
  • 13:00
    fiba 3x3 asia cup 2018
  • 15:00
    mnba 21 аймгийн үндэсний лиг 2018-19
  • 21:00
    бахархал 3х3 нэвтрүүлэг
  • 22:00
    залуу насандаа нэвтрүүлэг
  • 23:30
    mnba 21 аймгийн үндэсний лиг 2018-19
  • 03:00
    супер дээд лиг 2018

Олон Саналтай

II/2122:55

МҮОНТ

“Гэрэлтэй цонх” үдшийн хөтөлбөр

II/2103:50

SPS Үндэс

ШАЛЬКЕ - МАН.СИТИ (ШУУД) АВАРГУУДЫН ЛИГ ШӨВГИЙН 16

II/2119:00

AsianBox

"Дуудлагын гэрийн үйлчлэгч" ОАК 1, 2-р анги