SPS Хөлбөмбөг

  • 00:00
    эфир завсарлав
  • 09:00
    ливерпүүл-борнмут 26-р тойрог
  • 11:00
    түүхэн тоглолт №14: ливерпүүл-ман.ютд 2010/11
  • 11:30
    шахтар-франкфурт европа лиг 1/16 эхний тоглолт
  • 13:30
    түүхэн тоглолт №21: челси-ливерпүүл 2001/02
  • 14:00
    ман ютд-псж аваргуудын лиг 1/8 эхний тоглолт
  • 16:00
    рапид.в-интер европа лиг 1/16 эхний тоглолт
  • 18:00
    рома-порту аваргуудын лиг 1/8 эхний тоглолт
  • 20:00
    премьер лигийн тойм №26
  • 21:00
    аваргуудын лигийн тойм №7
  • 22:00
    ман сити-челси 26-р тойрог

SPS Их Спорт

  • 00:00
    эфир завсарлав
  • 09:00
    октагон нэвтрүүлэг дугаар #13
  • 09:30
    pl world №35
  • 10:00
    хаддерсфилд - арсенал 26-р тойрог
  • 12:00
    wwe monday raw 1342
  • 14:00
    wwe smackdown live 1017
  • 16:00
    "the buzzer" нэвтрүүлэг-дугаар 1818
  • 17:00
    "hoop dreams" баримтат кино
  • 20:00
    wwe monday raw 1342
  • 22:00
    wwe smackdown live 1017

SPS Үндэс

  • 00:00
    эфир завсарлав
  • 08:30
    ур чадварын тэмцээнүүд - nba all star 2019 (шууд)
  • 11:30
    "xxi зууны наадам" - 2006 он
  • 12:30
    шороон гахай жилийн сар шинийн барилдаан
  • 18:30
    the buzzer нэвтрүүлэг - дугаар 1818 (special)
  • 19:30
    one weekly дугаар #7
  • 20:00
    премьер лигийн тойм №26
  • 21:00
    мэжик - бёрд талбай дээрх мөнхийн өрсөлдөөн
  • 22:30
    nba action 1818
  • 23:00
    "xxi зууны наадам" - 2006 он

SPS Тулаан

  • 00:00
    эфир завсарлав
  • 09:00
    ufc fight night майа-лафлэйр
  • 11:50
    ufc fight night кондит-алвес
  • 14:30
    wwe smackdown live 1016
  • 16:30
    muaythai world class 1
  • 19:30
    one weekly дугаар #7
  • 20:00
    one fc: манила-hero's ascent тойм
  • 20:30
    октагон нэвтрүүлэг дугаар #12
  • 21:00
    mfc-mongol fighting championship

Сүлд ТВ

  • 08:00
    “Сүлд“телевиз өглөөний эхлэл
  • 08:05
    Алтан үеийн дуунууд
  • 08:30
    Нар тоссон аялгуу
  • 09:30
    “Сүлд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    “Сүлд өнөөдөр” хөтөлбөр/шууд/
  • 11:00
    Арвайхээр хотын 290 жилийн ой,Хангайн бүсийн хурд-2017/Хязаалан,Шүдлэн,Даага/
  • 13:00
    “Ая дууны мэнд” /шууд/
  • 14:00
    "Монгол хорвоо" Теле концерт Н.Баасандорж /СТА/
  • 15:00
    Үндэсний бөхийн барилдаан
  • 18:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 19:30
    "Мориор амилсан Монгол заяа"нэвтрүүлэг
  • 20:30
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 21:30
    "Сүлд хэлэлцүүлэг" давталт
  • 22:30
     "Хатанбаатар Магсаржав "МУСК /2-р анги/
  • 00:00
    Амрах агшин  /монголын шилдэг дуу/
  • 01:00
    Эфир завсарласан

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 00:00
    "bballography - red auerbach" баримтат кино
  • 00:30
    nba action 1817
  • 01:00
    nba all star 2019 - practice (шууд)
  • 03:00
    залуу оддын тоглолт - nba all star 2019
  • 05:30
    "kobe doin' work" баримтат кино
  • 07:00
    "big game james" баримтат кино
  • 07:30
    "david stern" баримтат кино
  • 08:30
    ур чадварын тэмцээнүүд - nba all star 2019 (шууд)
  • 12:00
    л.а лэйкерс - бостон nba 2018-2019
  • 14:00
    the buzzer нэвтрүүлэг - дугаар 1818
  • 15:00
    дэтройт - бостон nba 2018-2019
  • 17:00
    "hoops for africa" баримтат кино
  • 18:00
    "bballography - jack ramsey" баримтат кино
  • 18:30
    nba action 1818
  • 19:00
    "alonzo mourning" баримтат кино
  • 19:30
    nba gametime тойм нэвтрүүлэг 19122
  • 20:00
    ур чадварын тэмцээнүүд - nba all star 2019
  • 22:30
    "michael jordan - to the max" баримтат кино
  • 23:30
    nba action 1818

MNB Sport

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    Өглөө хөтөлбөр-шууд
  • 09:00
    Торгон агшин
  • 09:05
    MNB SPORT мэдээ /давталт/
  • 09:20
    Самбо бөхийн 2019 оны насанд хүрэгчдийн УАШТ урьдчилсан барилдаан
  • 13:20
    Торгон агшин
  • 13:25
    Монголын үндэсний сагсан бөмбөгийн холбооны “Үндэсний лиг”
  • 14:25
    Самбо бөхийн 2019 оны насанд хүрэгчдийн УАШТ медалийн төлөөх барилдаан
  • 16:05
    Торгон агшин
  • 16:10
    Үндэсний сурын 2018 оны МУАШТ “Сурын цуваа харваа”
  • 17:20
    Спорт таны амралтанд:Танан гарьд-Хасын хүлэгүүд багуудын нөхөрсөг тоглолт
  • 18:20
    Торгон агшин
  • 18:25
    Дархан мэх: Монгол улсын начин М. Жамьянпүрэв
  • 18:45
    “Олхонуудын удамт уяачид” аялгуут түүх
  • 19:25
    MNB SPORT тойм
  • 19:55
    Торгон агшин
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” хөтөлбөр
  • 21:00
    Бахархал
  • 21:30
    Монголын үндэсний сагсан бөмбөгийн холбооны “Үндэсний лиг”
  • 22:30
    Redbull- үзүүлж байна “Уулын дугуй” дэлхийн цуврал тэмцээн 2017

Олон Саналтай

II/2122:55

МҮОНТ

“Гэрэлтэй цонх” үдшийн хөтөлбөр

II/2103:50

SPS Үндэс

ШАЛЬКЕ - МАН.СИТИ (ШУУД) АВАРГУУДЫН ЛИГ ШӨВГИЙН 16

II/2119:00

AsianBox

"Дуудлагын гэрийн үйлчлэгч" ОАК 1, 2-р анги