SPS Хөлбөмбөг

  • 00:00
    PL NETBUSTERS №29
  • 00:30
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН ТОЙМ №9
  • 01:30
    ЛИВЕРПҮҮЛ-БАЙЕРН АВАРГУУДЫН ЛИГ 1/8 ЭХНИЙ ТОГЛОЛТ
  • 03:30
    ТОГЛОЛТЫН ӨМНӨ (ШУУД)
  • 03:50
    БАЙЕРН-ЛИВЕРПҮҮЛ (ШУУД) АВАРГУУДЫН ЛИГ 1/8 ХАРИУ ТОГЛОЛТ
  • 06:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    НАПОЛИ-ЗАЛЬЦБУРГ ЕВРОПА ЛИГ 1/8 ЭХНИЙ ТОГЛОЛТ
  • 11:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №22: БӨРНЛИ-МАН.ЮТД 2009/10
  • 11:30
    ФРАНКФУРТ-ИНТЕР ЕВРОПА ЛИГ 1/8 ЭХНИЙ ТОГЛОЛТ
  • 13:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР №16: МИХАЭЛЬ ЛАУДРУП
  • 14:00
    ЧЕЛСИ-ДИНАМО.К ЕВРОПА ЛИГ 1/8 ЭХНИЙ ТОГЛОЛТ
  • 16:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ДОМГУУД №4: ДАВИД ЖИНОЛА
  • 16:30
    РЕНН-АРСЕНАЛ ЕВРОПА ЛИГ 1/8 ЭХНИЙ ТОГЛОЛТ
  • 18:30
    БАРСЕЛОНА-ЛИОН АВАРГУУДЫН ЛИГ 1/8 ХАРИУ ТОГЛОЛТ
  • 20:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР №19: САДИО МАНЕ
  • 21:00
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН ТОЙМ №10
  • 22:00
    БАЙЕРН-ЛИВЕРПҮҮЛ АВАРГУУДЫН ЛИГ 1/8 ХАРИУ ТОГЛОЛТ

SPS Их Спорт

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ №30
  • 10:00
    НЬЮКАСЛ-ЭВЕРТОН 30-Р ТОЙРОГ
  • 12:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 1020
  • 14:00
    UFC FIGHT NIGHT МАЙА-ЛАФЛЭЙР
  • 17:00
    "THE CRASH REEL" БАРИМТАТ КИНО
  • 19:00
    WWE MONDAY RAW 1346
  • 21:00
    ОКТАГОН НЭВТРҮҮЛЭГ ДУГААР #15
  • 21:30
    PL NETBUSTERS №29
  • 22:00
    "THE CRASH REEL" БАРИМТАТ КИНО
  • 00:00
    FOOTBALL TALK №22 2018/19
  • 01:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ №30
  • 02:00
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН ТОЙМ №9
  • 03:00
    ЕВРОПА ЛИГИЙН ТОЙМ №9
  • 03:50
    ЕВРОПА ЛИГ 1/8 ХАРИУ ТОГЛОЛТ (ШУУД)

SPS Үндэс

  • 00:00
    WWE MONDAY RAW 1345
  • 02:00
    NBA TALK НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #21
  • 03:30
    ТОГЛОЛТЫН ӨМНӨ (ШУУД)
  • 03:50
    БАРСЕЛОНА - ЛИОН (ШУУД) АВАРГУУДЫН ЛИГ 1/8 ХАРИУ ТОГЛОЛТ
  • 06:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 07:30
    ДЕТРОЙТ - МАЙАМИ NBA 2018-2019 (ШУУД)
  • 10:00
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР 1821
  • 11:00
    "XXI ЗУУНЫ НААДАМ" - 2000 ОН
  • 12:00
    ЕРӨНХИЙЛӨГЧИЙН ЦОМИЙН ТӨЛӨӨХ БАРИЛДААН 2018
  • 17:00
    ДЭЭД ЛИГ-2019 ХАН УУЛ ХАНГАРЬД - LEGACY
  • 18:30
    "XXI ЗУУНЫ НААДАМ" - 2001 ОН
  • 19:30
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН ТОЙМ №9
  • 20:30
    NBA TALK НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #21
  • 22:00
    ҮНДЭСНИЙ БӨХИЙН ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #7
  • 22:30
    "NBA GAMETIME" ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 19144
  • 23:00
    FOOTBALL TALK №22 2018/19

SPS Тулаан

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    UFC FIGHT NIGHT КИМ-ХЭЙДЭВЭЙ
  • 10:50
    UFC FIGHT NIGHT ШОГУН-СЕН ПРЮ
  • 13:00
    ONE FC: БАНГКОК-IRON WILL
  • 17:30
    MUAYTHAI WORLD CLASS 40
  • 19:00
    WWE MONDAY RAW 1346
  • 21:00
    ONE WEEKLY ДУГААР #11
  • 21:30
    FIGHTING FOR A GENERATION БАРИМТАТ КИНО
  • 23:20
    ULTIMATE KNOCKOUTS
  • 23:30
    ОКТАГОН НЭВТРҮҮЛЭГ ДУГААР #16

Сүлд ТВ

  • 08:00
    “Сүлд“телевиз өглөөний эхлэл
  • 08:05
    Алтан үеийн дуунууд
  • 08:30
    Нар тоссон аялгуу
  • 09:00
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    “Сүлд өнөөдөр” хөтөлбөр /шууд/
  • 10:30
    "Мандалын хурд-2016" Хаврын бүс /Азарга,Их нас,Соёолон /
  • 12:00
    “Аз” УСК /1-р анги/
  • 12:55
    "Бизнес хөтөч"
  • 13:00
    “Ая дууны мэнд” /шууд/
  • 14:00
    MNBA Үндэсний Лиг улирлын тоглолт
  • 15:00
    "Сүлд" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:30
    "Монголын сайхан эрчүүд" нэвтрүүлэг /1-р хэсэг/
  • 16:00
    Баримтат кино
  • 17:00
    "Монголын сайхан эрчүүд" нэвтрүүлэг /2-р хэсэг/
  • 17:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "Сүлд хэлэлцүүлэг" /шууд/
  • 19:00
    +19 энтертаймент нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Буган халиуны хурд-2017"/ Азарга,Их нас,Соёолон /
  • 21:00
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    "Монголын гэгээ" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Монголын сайхан эрчүүд" тоглолтын өмнө
  • 23:00
    "Хачирхалтай хүн" УСК /41-р анги/
  • 00:00
    “Амрах агшин” монгол дууны цаг
  • 01:00
    Эфир завсарласан

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 00:00
    ДЭНВЭР - ГОЛДЕН СТЭЙТ NBA 2018-2019
  • 02:00
    САКРАМЕНТО - ВАШИНГТОН NBA 2018-2019
  • 04:00
    ПОРТЛАНД - Л.А КЛИППЕРС NBA 2018-2019
  • 06:00
    ТОРОНТО - ДЭТРОЙТ NBA 2018-2019
  • 08:00
    "WILT 100" БАРИМТАТ КИНО
  • 09:00
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 19143
  • 09:30
    ГОЛДЕН СТЭЙТ - ХЬЮСТОН NBA 2018-2019 (ШУУД)
  • 12:00
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР 1821
  • 13:00
    ПОРТЛАНД - Л.А КЛИППЕРС NBA 2018-2019
  • 15:00
    МАЙАМИ - ШАРЛОТТ NBA 2018-2019
  • 17:00
    "SIR CHARLES AT 50" БАРИМТАТ КИНО
  • 18:00
    БОСТОН - Л.А ЛЭЙКЕРС NBA 2018-2019
  • 20:00
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 19144
  • 20:30
    ДЭТРОЙТ - МАЙАМИ NBA 2018-2019
  • 22:30
    "HOOPS FOR AFRICA" БАРИМТАТ КИНО
  • 23:30
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 19144

Олон Саналтай

V/2520:00

Боловсрол ТВ

"Яг түүн шиг" шоу нэвтрүүлэг

V/2509:50

MovieBox

"Элеон зочид буудал" ОАК (II.20-III.8-р анги)

V/2521:30

MovieBox

"Шөнөөр гэтэгч (Nightcrawler)" УСК