SPS Хөлбөмбөг

  • 01:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    НЬЮКАСЛ-ЭВЕРТОН 30-Р ТОЙРОГ
  • 11:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №25: МАН.ЮТД-МАН.СИТИ 2014/15
  • 11:30
    КРИСТАЛ.П-БРАЙТОН 30-Р ТОЙРОГ
  • 13:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР №19: САДИО МАНЕ
  • 14:00
    ВЕСТ ХЭМ-ХАДДЕРСФИЛД 31-Р ТОЙРОГ
  • 16:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ДОМГУУД №7: ТЕДДИ ШЕРРИНГЭМ
  • 16:30
    БОРНМУТ-НЬЮКАСЛ 31-Р ТОЙРОГ
  • 18:30
    ЕВРОПА ЛИГИЙН СУГАЛАА 1/4 ШАТ
  • 19:00
    БӨРНЛИ-ЛЭСТЕР 31-Р ТОЙРОГ
  • 21:00
    PL WORLD №35
  • 21:30
    ТОГЛОЛТЫН ӨМНӨ (ШУУД)
  • 22:00
    ФҮЛХЭМ-ЛИВЕРПҮҮЛ (ШУУД) 31-Р ТОЙРОГ
  • 00:15
    ЭВЕРТОН-ЧЕЛСИ (ШУУД) 31-Р ТОЙРОГ

SPS Их Спорт

  • 01:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ОКТАГОН НЭВТРҮҮЛЭГ ДУГААР #16
  • 09:30
    PL WORLD №39
  • 10:00
    БОРНМУТ-НЬЮКАСЛ 31-Р ТОЙРОГ
  • 12:00
    WWE MONDAY RAW 1346
  • 14:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 1021
  • 16:00
    "THE BUZZER" НЭВТРҮҮЛЭГ-ДУГААР 1822
  • 17:00
    "DAVIS CUP 2018" ШИГШЭЭ ТЭМЦЭЭН ТОЙМ-3
  • 18:00
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН ТОЙМ №10
  • 19:00
    ЕВРОПА ЛИГИЙН ТОЙМ №10
  • 20:00
    WWE MONDAY RAW 1346
  • 22:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 1021

SPS Үндэс

  • 01:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    БРҮҮКЛИН - ЮТА NBA 2018-2019 (ШУУД)
  • 11:30
    "XXI ЗУУНЫ НААДАМ" - 2010 ОН
  • 12:30
    ДЭЭД ЛИГ-2019 ХАН УУЛ ХАНГАРЬД - АЛДАР ТАНАН ГАРЬД
  • 14:00
    ЗЭВСЭГ ХҮЧНИЙ 98 ЖИЛИЙН ОЙД ЗОРИУЛСАН БАРИЛДААН (ШУУД)
  • 20:00
    ЖҮДО ЕКАТЕРИНБУРГИЙН ИХ ДУУЛГА 2019 ӨДӨР 3 (ШУУД)
  • 22:30
    "NBA GAMETIME" ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 19147
  • 23:00
    "XXI ЗУУНЫ НААДАМ" - 2010 ОН

SPS Тулаан

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    UFC FIGHT NIGHT ХЭНДЭРСОН-ТАЙЧ
  • 12:30
    UFC FIGHT NIGHT ДОС САНТОС-МИОЧИЧ
  • 14:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 1021
  • 16:00
    ONE WEEKLY ДУГААР #11
  • 16:30
    ONE FC: СИНГАПУР-HEART OF THE LION
  • 19:30
    ОКТАГОН НЭВТРҮҮЛЭГ ДУГААР #16
  • 20:00
    ЖҮДО ЭКАТЕРИНБУРГИЙН ИХ ДУУЛГА 2019 ӨДӨР 3
  • 22:30
    MICHAEL BISPING-MY DESTINY БАРИМТАТ КИНО
  • 23:30
    ОКТАГОН НЭВТРҮҮЛЭГ ДУГААР #16

Сүлд ТВ

  • 08:00
    “Сүлд“телевиз өглөөний эхлэл
  • 08:05
    Алтан үеийн дуунууд
  • 08:30
    Нар тоссон аялгуу
  • 09:00
    “Сүлд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    “Сүлд өнөөдөр” хөтөлбөр/шууд/
  • 10:30
    Өндөр гэгээн Занабазарын 380 жилийн ой “Хангайн бүсийн хурд-2015”/Их нас ,Хязаалан,Шүдлэн/
  • 12:00
    "Монголын сайхан эрчүүд" нэвтрүүлэг /1-р хэсэг/
  • 12:30
    “Аялгуут соёлын дээж” Сүлд телевизийн шилдэг 10 дуу
  • 13:30
    Баримтат кино
  • 14:30
    Үндэсний бөхийн барилдаан
  • 17:30
    "Сэцэн ханы хурд-2016" /Азарга,Их нас,Соёолон/
  • 19:00
    “Монгол нүнжиг” нэвтрүүлэг /шууд /
  • 20:00
    +19 энтертаймент нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Монголын сайхан эрчүүд" нэвтрүүлэг /2-р хэсэг/
  • 21:00
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 22:00
    "Мориор амилсан Монгол заяа" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    “Гуталчин” УСК
  • 00:40
    Амрах агшин /монголын шилдэг дуу/
  • 01:00
    Эфир завсарласан

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 00:00
    МИЛУОКИ - МАЙАМИ NBA 2018-2019
  • 02:00
    Л.А ЛЭЙКЕРС - ТОРОНТО NBA 2018-2019
  • 04:00
    ЧИКАГО - Л.А КЛИППЕРС NBA 2018-2019
  • 06:00
    САКРАМЕНТО - БОСТОН NBA 2018-2019
  • 08:00
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 19146
  • 08:30
    ГОЛДЕН СТЭЙТ - ОКЛАХОМА СИТИ NBA 2018-2019 (ШУУД)
  • 11:00
    "MAGIC & BIRD - COURTSHIP OF RIVALRY" БАРИМТАТ КИНО
  • 12:30
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР 1822
  • 13:30
    ЧИКАГО - Л.А КЛИППЕРС NBA 2018-2019
  • 15:30
    МИЛУОКИ - МАЙАМИ NBA 2018-2019
  • 17:30
    "BIG O - OSCAR ROBERTSON" БАРИМТАТ КИНО
  • 18:30
    NBA ACTION 1822
  • 19:00
    "ОДДЫГ ОЙРООС" НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #2
  • 19:30
    "FINDING GIANNIS" БАРИМТАТ КИНО
  • 20:00
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 19147
  • 20:30
    БРҮҮКЛИН - ЮТА NBA 2018-2019
  • 22:30
    "OTHER DREAM TEAM" БАРИМТАТ КИНО

Олон Саналтай

V/2520:00

Боловсрол ТВ

"Яг түүн шиг" шоу нэвтрүүлэг

V/2509:50

MovieBox

"Элеон зочид буудал" ОАК (II.20-III.8-р анги)

V/2521:30

MovieBox

"Шөнөөр гэтэгч (Nightcrawler)" УСК