SPS Хөлбөмбөг

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    НЬЮКАСЛ-ЭВЕРТОН 30-Р ТОЙРОГ
  • 11:00
    PL WORLD №35
  • 11:30
    АЯКС-РЕАЛ.М АВАРГУУДЫН ЛИГ 1/8 ЭХНИЙ ТОГЛОЛТ
  • 13:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР №16: МИХАЭЛЬ ЛАУДРУП
  • 14:00
    ФҮЛХЭМ-ЛИВЕРПҮҮЛ 31-Р ТОЙРОГ
  • 16:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ДОМГУУД №4: ПЕТР ШМЭЙХЕЛ
  • 16:30
    ФРАНКФУРТ-ИНТЕР ЕВРОПА ЛИГ 1/8 ЭХНИЙ ТОГЛОЛТ
  • 18:30
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН СЭТГҮҮЛ №4
  • 19:00
    ДОРТМУНД-ТОТТЕНХЭМ АВАРГУУДЫН ЛИГ 1/8 ХАРИУ ТОГЛОЛТ
  • 21:00
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН СЭТГҮҮЛ №5
  • 21:30
    PL WORLD №39
  • 22:00
    FOOTBALL TALK №23 2018/19
  • 23:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ №31

SPS Их Спорт

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ОКТАГОН НЭВТРҮҮЛЭГ ДУГААР #16
  • 09:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР №18: АЛЕССАНДРО ДЕЛЬ ПЬЕРО
  • 10:00
    "CLOSER TO THE EDGE" БАРИМТАТ КИНО
  • 12:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 1019
  • 14:00
    "XXI ЗУУНЫ НААДАМ"-2004 ОН
  • 15:00
    "XXI ЗУУНЫ НААДАМ"-2005 ОН
  • 16:00
    ЭЛСНИЙ ВОЛЕЙБОЛ ФИНАЛ-2017 HAMBURG, GERMANY
  • 17:00
    "SENNA" БАРИМТАТ КИНО
  • 19:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 1020
  • 21:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ №31
  • 22:00
    NBA ACTION 1822
  • 22:30
    NBA TALK НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #22

SPS Үндэс

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    БАЙЕРН-ЛИВЕРПҮҮЛ АВАРГУУДЫН ЛИГ 1/8 ХАРИУ ТОГЛОЛТ
  • 11:00
    "XXI ЗУУНЫ НААДАМ" - 2010 ОН
  • 12:00
    ҮНДЭСНИЙ БӨХИЙН ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #10
  • 12:30
    "НАУРЫЗЫН БАЯР"-Т ЗОРИУЛСАН БАРИЛДААН
  • 17:30
    ДЭЭД ЛИГ-2019 ХАСЫН ХҮЛЭГҮҮД - ТӨВ УРГАЦ
  • 19:00
    ҮНДЭСНИЙ БӨХИЙН ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #11
  • 19:30
    ДЭЭД ЛИГ-2019 LEGACY - ХАСЫН ХҮЛЭГҮҮД 2-Р ТОЙРОГ
  • 21:00
    "NBA GAMETIME" ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 19149
  • 21:30
    "XXI ЗУУНЫ НААДАМ" - 2005 ОН
  • 22:30
    ҮНДЭСНИЙ БӨХИЙН ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #11
  • 23:00
    FOOTBALL TALK №23 2018/19

SPS Тулаан

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    UFC 182 ЖОНС-КОРМЬЕР
  • 11:50
    UFC 183 СИЛВА-ДИАЗ
  • 14:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 1021
  • 16:00
    ОКТАГОН НЭВТРҮҮЛЭГ ДУГААР #16
  • 16:30
    ANTHONY JOSHUA: ROAD TO KLITSCHKO БАРИМТАТ КИНО
  • 18:00
    ЖҮДО МАРРАКЕШИЙН ГРАНПРИ 2019 ӨДӨР 2
  • 20:00
    ONE: ЯНГОН-REIGN OF VALOR ТОЙМ
  • 20:30
    ONE WEEKLY ДУГААР #11
  • 21:00
    ONE WARRIOR SERIES 1-5
  • 21:30
    ONE: ЯНГОН-QUEST FOR GOLD

Сүлд ТВ

  • 08:00
    Өглөөний эхлэл
  • 08:05
    Алтан үеийн дуунууд
  • 08:30
    Нар тоссон аялгуу
  • 09:00
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:30
    “Сүлд өнөөдөр” хөтөлбөр /шууд/
  • 10:30
    Дорноговь аймгийн Улаанбадрах сумын 90 жилийн ой/тойм/
  • 12:30
    “Өв соёл” нэвтрүүлэг
  • 12:40
    “Хурдан морины түүх”нэвтрүүлэг
  • 13:00
    “Ая дууны мэнд” /шууд/
  • 14:00
    “Аз” УСК /4-р анги/
  • 15:00
    “Монгол улсын төлөө зүтгэе”нэвтрүүлэг
  • 16:00
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 16:30
    “Махатма 20-р зууны агуу сэтгэлтэн” Баримтат кино
  • 17:30
    "Хүүхэлдэйн кино"
  • 18:00
    “Би уран бүтээлч” нэвтрүүлэг
  • 18:30
    +19 энтертаймент нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Арын хангайн шигшмэл хурд IV /тойм/
  • 21:00
    "Сүлд" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    "Монголын гэгээ" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    Хошин шог
  • 23:00
    "Хачирхалтай хүн” УСК /43-р анги/
  • 00:00
    Амрах агшин /Монголын шилдэг дуу/
  • 01:00
    Эфир завсарласан

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 07:30
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 19148
  • 08:00
    МАЙАМИ - ОКЛАХОМА СИТИ NBA 2018-2019 (ШУУД)
  • 10:30
    "MICHAEL JORDAN - PLAYGROUND" БАРИМТАТ КИНО
  • 11:30
    АТЛАНТА - ОРЛАНДО NBA 2018-2019
  • 13:30
    NBA TALK НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #22
  • 15:00
    ПОРТЛАНД - Л.А КЛИППЕРС NBA 2018-2019
  • 17:00
    ДЭТРОЙТ - МАЙАМИ NBA 2018-2019
  • 19:00
    "BBALLOGRAPHY - PAUL ARIZIN" БАРИМТАТ КИНО
  • 19:30
    NBA ACTION 1822
  • 20:00
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 19149
  • 20:30
    МАЙАМИ - ОКЛАХОМА СИТИ NBA 2018-2019
  • 22:30
    "MICHAEL JORDAN - AIR TIME" БАРИМТАТ КИНО
  • 23:30
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 19149

MNBA Sports

  • 08:00
    Багануур vs Өмнөговь |дэд хэсэг|
  • 09:00
    Завхан vs Сэлэнгэ |дэд хэсэг|
  • 10:00
    Спрайт Супер лиг 2019
  • 15:00
    "MNBA ҮНДЭСНИЙ ЛИГ 2018-19 Плей-Офф |Сүхбаатар vs Ховд 3|
  • 17:00
    Спрайт Хөгжлийн Лиг 2018-19 |аваргын цуврал 2|
  • 20:00
    FIBA 3x3 ДАШТ |давталт|
  • 21:30
    MNBA Үндэсний Лиг 2018-19 Архангай-Өвөрхангай |плей-офф|
  • 23:30
    Спрайт Супер Лиг 2018-19
  • 02:00
    MNBA ҮНДЭСНИЙ ЛИГ 2017-18 улирлын тоглолтууд

Олон Саналтай

IV/2507:00

SPS Сагсан Бөмбөг

NBA ПЛЭЙ-ОФФ 2019 (ШУУД)

IV/2518:30

AsianBox

"Ихрүүд" ОАК 95, 96-р анги

IV/2512:00

MN25

"ард түмний зарц" олон ангит кино 1-р анги