SPS Хөлбөмбөг

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    АРСЕНАЛ-БРАЙТОН 37-Р ТОЙРОГ
  • 11:00
    PL WORLD №47
  • 11:30
    ЧЕЛСИ-ВОТФОРД 37-Р ТОЙРОГ
  • 13:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №33: МАН СИТИ-АРСЕНАЛ 2009/10
  • 14:00
    БОРНМУТ-ТОТТЕНХЭМ 37-Р ТОЙРОГ
  • 16:00
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН СЭТГҮҮЛ №12
  • 16:30
    НЬЮКАСЛ-ЛИВЕРПҮҮЛ 37-Р ТОЙРОГ
  • 18:30
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ДОМГУУД №10: РОБЕР ПИРЕС
  • 19:00
    МАН СИТИ-ЛЭСТЕР 37-Р ТОЙРОГ
  • 21:00
    ТОЙРГИЙН ӨМНӨ (ШУУД)
  • 21:50
    БРАЙТОН-МАН СИТИ (ШУУД) 38-Р ТОЙРОГ
  • 00:00
    ШАГНАЛ ГАРДУУЛАХ ЁСЛОЛ (ШУУД)

SPS Их Спорт

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ROAD TO MR.OLYMPIA НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #2
  • 09:30
    PL WORLD №47
  • 10:00
    БӨХИЙН ЕРТӨНЦ НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #4
  • 11:00
    WWE MONDAY RAW 1354
  • 13:00
    БӨХИЙН ЕРТӨНЦ НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #4
  • 14:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 1029
  • 16:00
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР 1830
  • 17:00
    "CARTER EFFECT" БАРИМТАТ КИНО
  • 18:00
    "XXI ЗУУНЫ НААДАМ"-2016 ОН
  • 19:00
    "XXI ЗУУНЫ НААДАМ"-2017 ОН
  • 20:00
    THE HURT BUSINESS БАРИМТАТ КИНО
  • 21:50
    ЛИВЕРПҮҮЛ-ВОЛВЕРХЭМПТОН (ШУУД) 38-Р ТОЙРОГ

SPS Үндэс

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    МУБИС-ИЙН НЭРЭМЖИТ БАРИЛДААН
  • 12:00
    "XXI ЗУУНЫ НААДАМ" - 2018 ОН
  • 13:00
    "БӨХИЙН ЕРТӨНЦ" НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #4
  • 14:00
    МҮБХ АЙМГИЙН НАЧИН СУМЫН ЦОЛТНУУДЫН БАРИЛДААН (ШУУД)
  • 20:00
    ROAD TO MR.OLYMPIA НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #3
  • 20:30
    "NBA GAMETIME" ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 19200
  • 21:00
    ТОГЛОЛТЫН ӨМНӨ
  • 21:50
    ЛЭСТЕР - ЧЕЛСИ (ШУУД) 38-Р ТОЙРОГ

SPS Тулаан

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    MICHAEL BISPING-MY DESTINY БАРИМТАТ КИНО
  • 10:00
    UFC 237 НАМАЮНАС-АНДРАДЕ (ШУУД)
  • 13:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 1028
  • 15:00
    ONE WARRIOR SERIES 2-1
  • 15:30
    ONE WEEKLY ДУГААР #18
  • 16:00
    ANTHONY JOSHUA: THE ROAD TO KLITSCHKO БАРИМТАТ КИНО
  • 17:30
    ONE: СИНГАПУР-CALL TO GREATNESS
  • 20:30
    ONE WEEKLY ДУГААР #18
  • 21:00
    ЖҮДО БАКУГИЙН ИХ ДУУЛГА 2019 ӨДӨР 3 (ШУУД)
  • 23:30
    ОКТАГОН НЭВТРҮҮЛЭГ ДУГААР #24

Сүлд ТВ

  • 08:00
    “Сүлд“телевиз өглөөний эхлэл
  • 08:05
    Нар тоссон аялгуу
  • 08:30
    Бурхан багшийн сургааль
  • 09:00
    “Сүлд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    "Сүлд өнөөдөр"хөтөлбөр
  • 10:30
     Дорнод аймгийн МСУХ-ны нэрэмжит хаврын уралдаан/Азарга,Их нас,Соёолон,Эрлийз дээд нас/
  • 12:40
    "Өв соёл"нэвтрүүлэг
  • 12:50
    "Бизнес хөтөч"
  • 13:00
    " Хонгил ухагч аврага төхөөрөмж"  Баримтат кино
  • 14:00
    Үндэсний бөхийн барилдаан
  • 17:00
     “Аялгуут соёлын дээж” Сүлд телевизийн шилдэг 10 дуу
  • 18:00
    "Монголын гэгээ" нэвтрүүлэг  ААУ Д.Бор-Ухнай
  • 19:00
    "Уяаны эзэд" нэвтрүүлэг МУТМУ Ц.Хэнмэдэх
  • 20:00
    19энтертаймент нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Тавтай нойрсоорой багачуудаа"хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Бизнес хөтөч"
  • 21:00
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 22:00
      "Монгол уяач"нэвтрүүлэг МУТМУ Б.Билэгдэмбэрэл
  • 22:30
    Бурхан багшийн сургааль
  • 22:50
    Смерш УСК  /4-р анги/
  • 23:40
    Амрах агшин  /монголын шилдэг дуу/
  • 01:00
    Эфир завсарласан

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 00:00
    NBA ПЛЭЙ-ОФФ 2019 (ДАВТАЛТ)
  • 02:00
    NBA ПЛЭЙ-ОФФ 2019 (ДАВТАЛТ)
  • 04:00
    NBA ПЛЭЙ-ОФФ 2019 (ДАВТАЛТ)
  • 06:00
    NBA ПЛЭЙ-ОФФ 2019 (ДАВТАЛТ)
  • 08:00
    "MICHAEL JORDAN - TO THE MAX" БАРИМТАТ КИНО
  • 09:00
    NBA ПЛЭЙ-ОФФ 2019 (ДАВТАЛТ)
  • 11:00
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР 1830
  • 12:00
    "JJ REDICK - BEFORE THE BIGS" БАРИМТАТ КИНО
  • 13:00
    NBA TALK НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #31
  • 14:30
    NBA ПЛЭЙ-ОФФ 2019 (ДАВТАЛТ)
  • 16:30
    NBA ПЛЭЙ-ОФФ 2019 (ДАВТАЛТ)
  • 18:30
    NBA ACTION 1830
  • 19:00
    "TRUE NORTH - ROOTS AND RISE" БАРИМТАТ НЭВТРҮҮЛЭГ
  • 19:30
    NBA ПЛЭЙ-ОФФ 2019 (ДАВТАЛТ)
  • 21:30
    NBA ПЛЭЙ-ОФФ 2019 (ДАВТАЛТ)
  • 23:30
    "BIG GAME JAMES" БАРИМТАТ КИНО

MNBA Sports

  • 08:00
    "C" ЗЭРЭГЛЭЛИЙН УАШТ-2018 ХҮРЭЛ МЕДАЛЫН ТОГЛОЛТ
  • 09:00
    "C" ЗЭРЭГЛЭЛИЙН УАШТ-2018 АЛТАН МЕДАЛЫН ТОГЛОЛТ
  • 10:00
    СПРАЙТ СУПЕР ЛИГ 2018-19 |ШУУД|
  • 18:00
    3х3 PRIME TIME
  • 20:00
    3x3 HARDWOOD GAME
  • 22:00
    СПРАЙТ СУПЕР ЛИГ 2019 ХАСАГДАХ ШАТ
  • 00:00
    Үндэсний лиг 2019 улирлын тоглолтууд

Олон Саналтай

V/2520:00

Боловсрол ТВ

"Яг түүн шиг" шоу нэвтрүүлэг

V/2509:50

MovieBox

"Элеон зочид буудал" ОАК (II.20-III.8-р анги)

V/2521:30

MovieBox

"Шөнөөр гэтэгч (Nightcrawler)" УСК