SPS Хөлбөмбөг

  • 00:20
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    МАН СИТИ-ЛЭСТЕР 37-Р ТОЙРОГ
  • 11:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №30: ЛИВЕРПҮҮЛ-АРСЕНАЛ 2015/16
  • 11:30
    НЬЮКАСЛ-ЛИВЕРПҮҮЛ 37-Р ТОЙРОГ
  • 13:30
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН СЭТГҮҮЛ №7
  • 14:00
    ЧЕЛСИ-ВОТФОРД 37-Р ТОЙРОГ
  • 16:00
    PL WORLD №43
  • 16:30
    ЛЭСТЕР-ЧЕЛСИ 38-Р ТОЙРОГ
  • 18:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР №22: СЕРХИО РАМОС
  • 19:00
    ЛИВЕРПҮҮЛ-ВОЛВЕРХЭМПТОН 38-Р ТОЙРОГ
  • 21:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ №38
  • 22:00
    БРАЙТОН-МАН СИТИ 38-Р ТОЙРОГ

SPS Их Спорт

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР 1830
  • 10:00
    WWE MONDAY RAW 1352
  • 12:00
    ЗЭВСЭГ ХҮЧНИЙ 98 ЖИЛИЙН ОЙД ЗОРИУЛСАН БАРИЛДААН
  • 17:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 1025
  • 19:00
    БРАЙТОН-МАН СИТИ 38-Р ТОЙРОГ
  • 21:00
    "XXI ЗУУНЫ НААДАМ"-2012 ОН
  • 22:00
    "XXI ЗУУНЫ НААДАМ"-2013 ОН
  • 23:00
    БӨХИЙН ЕРТӨНЦ НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #4

SPS Үндэс

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    УЛСЫН ЗААН Д.МИЖИДИЙН НЭРЭМЖИТ БАРИЛДААН
  • 14:00
    "БӨХИЙН ЕРТӨНЦ" НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #4
  • 15:00
    "XXI ЗУУНЫ НААДАМ" - 2018 ОН
  • 16:00
    ROAD TO MR.OLYMPIA НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #3
  • 16:30
    "XXI ЗУУНЫ НААДАМ" - 2017 ОН
  • 17:30
    "БӨХИЙН ЕРТӨНЦ" НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #4
  • 18:30
    ҮНДЭСНИЙ БӨХИЙН ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #22
  • 19:00
    МСБХ ДЭЭД ЛИГ-2019 ФИНАЛ #4 (ШУУД)
  • 21:30
    ҮНДЭСНИЙ БӨХИЙН ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #22
  • 22:00
    "NBA GAMETIME" ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 19200
  • 22:30
    "XXI ЗУУНЫ НААДАМ" - 2016 ОН
  • 23:30
    ҮНДЭСНИЙ БӨХИЙН ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #20

SPS Тулаан

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    UFC FIGHT NIGHT: ИАКУЙНТА-СЕРРОНЕ
  • 12:00
    UFC FIGHT NIGHT СТИФЕНС-ЧОЙ
  • 14:00
    WWE MONDAY RAW 1354
  • 16:00
    MUAYTHAI WORLD CLASS 40
  • 17:30
    ЖҮДО АНТАЛЪЯГИЙН ГРАНПРИ 2019 ӨДӨР 1
  • 20:00
    ONE: ЖАКАРТА-FOR HONOR ТОЙМ
  • 20:30
    ONE WARRIOR SERIES 2-1
  • 21:00
    ONE: ЖАКАРТА-ETERNAL GLORY

Сүлд ТВ

  • 08:00
    “Сүлд“телевиз өглөөний эхлэл
  • 08:05
    “Нар тоссон аялгуу”
  • 08:30
    Бурхан багшийн сургааль
  • 09:00
    “Сүлд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    “Сүлд өнөөдөр” хөтөлбөр/шууд/
  • 10:30
    "Дүнжингаравын хурд- 2017"/ Азарга,Их нас,Соёолон, Эрлийз дээд нас/
  • 12:00
     Бөхчүүдийн сагсан бөмбөгийн тэмцээн 
  • 12:50
    "Бизнес хөтөч"
  • 13:00
    “Ая дууны мэнд” /шууд/
  • 14:00
    “Ээжтэй чинь танилцсан түүх" УСК 4-р бүлэг /1-р анги/
  • 15:00
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:30
    “Хүлгийн үүрсээнд”нэвтрүүлэг ММСУХ-ны салбар холбоод
  • 17:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:50
    "Бизнес хөтөч"
  • 18:00
    "Монголын гэгээ" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Монгол нүнжиг” нэвтрүүлэг /шууд /
  • 20:00
    "Би уран бүтээлч"нэвтрүүлэг Дуучин Б.Чанцалдулам
  • 20:30
    “Тавтай нойрсоорой багачуудаа” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Бизнес хөтөч"
  • 21:00
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Булган аймгийн Рашаант сум "Сансар хурд" МСУХ-ны нэрэмжит хадагны уралдаан
  • 22:50
    Баялаг ОАК /1-р анги/
  • 23:40
    Амрах агшин /Монголын шилдэг дуу/
  • 00:40
    Эфир завсарласан

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 00:00
    ХЬЮСТОН - ГОЛДЕН СТЭЙТ ТОГЛОЛТ #1 ПЛЭЙ-ОФФ 2019
  • 02:00
    ПОРТЛАНД - ДЭНВЭР ТОГЛОЛТ #2 ПЛЭЙ-ОФФ 2019
  • 04:00
    ТОРОНТО - ФИЛАДЕЛЬФИА ТОГЛОЛТ #3 ПЛЭЙ-ОФФ 2019
  • 06:00
    NBA ACTION 1830
  • 06:30
    "BIG GAME JAMES" БАРИМТАТ КИНО
  • 07:00
    NBA ПЛЭЙ-ОФФ 2019 (ШУУД)
  • 12:00
    "JJ REDICK - BEFORE THE BIGS" БАРИМТАТ КИНО
  • 13:00
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР 1830
  • 14:00
    ГОЛДЕН СТЭЙТ - ХЬЮСТОН ТОГЛОЛТ #6 ПЛЭЙ-ОФФ 2019
  • 16:00
    ТОРОНТО - ФИЛАДЕЛЬФИА ТОГЛОЛТ #6 ПЛЭЙ-ОФФ 2019
  • 18:00
    "BIG O - OSCAR ROBERTSON" БАРИМТАТ КИНО
  • 19:00
    NBA ACTION 1830
  • 19:30
    "TRUE NORTH - ROOTS AND RISE" БАРИМТАТ НЭВТРҮҮЛЭГ
  • 20:00
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 19200
  • 20:30
    "BBALLOGRAPHY - JACK TWYMAN" БАРИМТАТ КИНО
  • 21:00
    NBA TALK НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #32
  • 22:30
    "DREAM TEAM 1992" БАРИМТАТ КИНО

MNBA Sports

  • 08:00
    U19 УАШТ 2018: Алтан Од vs МУБИС
  • 09:00
    U16 УАШТ 2018: БАЯНГОЛ VS ДАРХАН|АЛТ |
  • 10:00
    3Х3 ОЮУТАНЫ АЗИЙН АВАРГА |ДАВТАЛТ|
  • 11:30
    ҮНДЭСНИЙ ЛИГ 2018-19 УЛИРЛЫН ТОГЛОЛТУУД
  • 17:00
    СПРАЙТ СУПЕР ЛИГ 2019 ХАСАГДАХ ШАТ
  • 20:00
    3x3 Hardwood Game
  • 22:00
    3x3 Prime Time
  • 00:00
    СПРАЙТ СУПЕР ЛИГ 2019 УЛИРЛЫН ТОГЛОЛТ

Олон Саналтай

V/2520:00

Боловсрол ТВ

"Яг түүн шиг" шоу нэвтрүүлэг

V/2509:50

MovieBox

"Элеон зочид буудал" ОАК (II.20-III.8-р анги)

V/2521:30

MovieBox

"Шөнөөр гэтэгч (Nightcrawler)" УСК