SPS Хөлбөмбөг

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    НЬЮКАСЛ-ТОТТЕНХЭМ 1-Р ТОЙРОГ
  • 11:00
    PL WORLD №45
  • 11:30
    ХАДДЕРСФИЛД-ЧЕЛСИ 1-Р ТОЙРОГ
  • 13:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР №24: РУУД ВАН НИСТЕЛРООЙ-2
  • 14:00
    ВОЛВЕРХЭМПТОН-ЭВЕРТОН 1-Р ТОЙРОГ
  • 16:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ДОМГУУД №8: ТОНИ АДАМС
  • 16:30
    ИНТЕР-ТОТТЕНХЭМ АВАРГУУДЫН ЛИГ 1-Р ТОЙРОГ
  • 18:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №31: МАН ЮТД-ЭВЕРТОН 2011/12
  • 19:00
    КАРАБАХ-АРСЕНАЛ ЕВРОПА ЛИГ 2-Р ТОЙРОГ
  • 21:00
    PL NETBUSTERS №37
  • 21:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №34: МАН ЮТД-ВЕСТ ХЭМ 1999/00
  • 22:00
    ЧЕЛСИ-ВИДИ ЕВРОПА ЛИГ 2-Р ТОЙРОГ

SPS Их Спорт

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ №38
  • 10:00
    NBA ACTION 1830
  • 10:30
    NBA TALK НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #30
  • 12:00
    WWE MONDAY RAW 1353
  • 14:00
    ЛЭСТЕР - ЧЕЛСИ 38-Р ТОЙРОГ
  • 16:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №33: МАН СИТИ-АРСЕНАЛ 2009/10
  • 16:30
    WWE SMACKDOWN LIVE 1029
  • 18:30
    ROAD TO MR.OLYMPIA НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #3
  • 19:00
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН ТОЙМ №14
  • 20:00
    FOOTBALL TALK №29 2018/19
  • 21:30
    "TOUCHING THE VOID" БАРИМТАТ КИНО

SPS Үндэс

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    NBA ПЛЕЙ-ОФФ 2019 (ШУУД)
  • 12:00
    "БӨХИЙН ЕРТӨНЦ" НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #4
  • 13:00
    ОН ОНЫ САГСАНБӨМБӨГЧДИЙН АШТ 1989-1986 (АЛТ)
  • 14:30
    ROAD TO MR.OLYMPIA НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #3
  • 15:00
    УЛСЫН НАЧИН Ц.БАЯНМӨНХИЙН НЭРЭМЖИТ БАРИЛДААН
  • 19:00
    МСБХ ДЭЭД ЛИГ-2019 ФИНАЛ #5 (ШУУД)
  • 21:30
    "NBA GAMETIME" ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 19201
  • 22:00
    ҮНДЭСНИЙ БӨХИЙН ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #21
  • 22:30
    ДЭЭД ЛИГ-2019 MУИС ШОНХОРУУД - ЭТҮГЭН ИРВЭСҮҮД (эм)

SPS Тулаан

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    UFC FIGHT NIGHT ЭДГАР-СВАНСОН
  • 12:00
    UFC FIGHT NIGHT ТЭЙШЭРА-СЕН ПРЮ
  • 15:20
    COUNTERPUNCH БАРИМТАТ КИНО
  • 17:00
    ONE WARRIOR SERIES 2-2
  • 17:30
    ЖҮДО АНТАЛЪЯГИЙН ГРАНПРИ 2019 ӨДӨР 3
  • 20:00
    ОКТАГОН НЭВТРҮҮЛЭГ ДУГААР #25
  • 20:30
    ONE: МАНИЛА-HERO'S ASCENT
  • 23:30
    ЖҮДО АНТАЛЪЯГИЙН ГРАНПРИ 2019 ТОЙМ

Сүлд ТВ

  • 08:00
    “Сүлд“телевиз өглөөний эхлэл
  • 08:05
    Нар тоссон аялгуу 
  • 08:30
    Бурхан багшийн сургааль
  • 09:00
    “Сүлд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    “Сүлд өнөөдөр” хөтөлбөр /шууд/
  • 10:30
    "Дүнжингаравын хурд- 2016"/ Азарга,Их нас, Эрлийз дээд нас/
  • 12:00
    Хаврын гоёл-2019
  • 12:50
    "Бизнес хөтөч"
  • 13:00
    “Ая дууны мэнд” /шууд/
  • 14:00
    “Хүлгийн үүрсээнд”нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Ээжтэй чинь танилцсан түүх" ОАК /4-р бүлэг 3-р анги/
  • 17:00
    "Би уран бүтээлч" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:50
    "Бизнес хөтөч"
  • 18:00
    "Уяаны эзэд" нэвтрүүлэг МУТМУ Г.Сандуйжав
  • 19:00
    “Монгол нүнжиг” нэвтрүүлэг /шууд /
  • 20:00
    19энтертаймент нэвтрүүлэг
  • 20:30
     “Тавтай нойрсоорой багачуудаа” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 20:50
    Бизнес хөтөч
  • 21:00
    "Сүлд" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    "Дүнжингаравын хурд- 2015"/ Азарга,Их нас ,Эрлийз дээд нас/
  • 22:30
    Бурхан багшийн сургааль
  • 22:50
    Баялаг ОАК /3-р анги/
  • 23:40
    Амрах агшин  /монголын шилдэг дуу/
  • 00:40
    Эфир завсарласан

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 00:00
    ТОРОНТО - ОРЛАНДО ТОГЛОЛТ #4 ПЛЭЙ-ОФФ 2019
  • 02:00
    ОРЛАНДО - ТОРОНТО ТОГЛОЛТ #5 ПЛЭЙ-ОФФ 2019
  • 04:00
    Л.А КЛИППЕРС - ГОЛДЕН СТЭЙТ ТОГЛОЛТ #5 ПЛЭЙ-ОФФ 2019
  • 06:00
    ДЭНВЭР - САН АНТОНИО ТОГЛОЛТ #6 ПЛЭЙ-ОФФ 2019
  • 08:00
    "WAY WE BALL: CHINA" БАРИМТАТ НЭВТРҮҮЛЭГ
  • 08:30
    NBA ACTION 1830
  • 09:00
    NBA ПЛЭЙ-ОФФ 2019 (ШУУД)
  • 12:00
    NBA ПЛЭЙ-ОФФ 2019 (ДАВТАЛТ)
  • 14:00
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР 1830
  • 15:00
    NBA ПЛЭЙ-ОФФ 2019 (ДАВТАЛТ)
  • 17:00
    NBA ПЛЭЙ-ОФФ 2019 (ДАВТАЛТ)
  • 19:00
    NBA ACTION 1830
  • 19:30
    "BBALLOGRAPHY - PAUL ARIZIN" БАРИМТАТ КИНО
  • 20:00
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 19201
  • 20:30
    NBA ПЛЭЙ-ОФФ 2019 (ДАВТАЛТ)
  • 22:30
    "LINSANITY" БАРИМТАТ КИНО

MNBA Sports

  • 08:00
    1-р сургууль vs 52 -р сургууль |14 насны УАШТ 2018 |
  • 09:00
    Дархан ОТИС vs Багануур |19 насны УАШТ 2018|
  • 10:00
    FIBA 3X3 Debrecen Их дуулга 2018
  • 11:00
    ҮНДЭСНИЙ ЛИГ 2018-19 УЛИРЛЫН ТОГЛОЛТУУД
  • 15:00
    3Х3 ОЮУТАНЫ АЗИЙН АВАРГА |ДАВТАЛТ|
  • 17:00
    СПРАЙТ СУПЕР ЛИГ 2019 ХАСАГДАХ ШАТ
  • 20:00
    3x3 HARDWOOD GAME
  • 22:00
    PRIME TIME
  • 00:00
    ҮНДЭСНИЙ ЛИГ 2018-19 УЛИРЛЫН ТОГЛОЛТУУД

Олон Саналтай

V/2520:00

Боловсрол ТВ

"Яг түүн шиг" шоу нэвтрүүлэг

V/2509:50

MovieBox

"Элеон зочид буудал" ОАК (II.20-III.8-р анги)

V/2521:30

MovieBox

"Шөнөөр гэтэгч (Nightcrawler)" УСК